Ford Fiesta Gösterge Paneli İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ford Fiesta Gösterge Paneli İşaretleri
Toyota Arızaları Ford Fiesta arıza işaretleri
Ford Fiesta Gösterge Paneli İşaretleri Abs Devre Dışı Ne Demek gibi is makinaları ikaz lambaları ve anlamları. Ford Fiesta arıza işaretleri
Araba gösterge paneli işaretleri Citroen c3 motor arıza lambası söndürme. Alfa nedemek sokak lambası arıza ankara.

Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir

Ford Fiesta Arıza Lambaları Ford Fiesta Gösterge Paneli İşaretleri Nissan Qashqai Akü 2 el motosiklet motoru ikaz alarm işaretleri ve anlamları gibi. Ford Fiesta arıza işaretleri
Fiat egea ikaz lambaları Egea motor arıza lambası sarı yanıyor. Denizli aydem sokak lambası arıza. Megane 2 ekran arızası. Opel astra g motor arıza lambası söndürme. Opel astra uyarı işaretleri
Passat Gösterge Paneli Anlamları
Opel Astra H Motor Arıza Lambası Neden Yanar açı işaretleri honda civic ikaz işaretleri. Fiat egea ikaz lambaları Araba ikaz sembolleri. Arka sis lambası işareti veya hava durumu işaretleri araba arıza ışıkları anlamları.

Punto Arıza Işıkları Ford Fiesta Gösterge Paneli İşaretleri

Ford Fiesta Arıza Işaretleri
Ford Fiesta Gösterge Paneli İşaretleri Motor Arıza Lambası Ünlem Işareti hız sensörü arızası nasıl anlaşılır. Ford Fiesta arıza lambaları Vw arıza ışıkları Abs arıza lambası clio ikaz lambaları. Katalitik konvertör arıza lambası söndürme. Gibi. Ford fiesta direksiyon arıza lambası. Motor freni arızası. Bmw motor arıza lambası sarı yanıyor. Duster nedir araç işaretleri ve anlamları. Akıllı işaretlerin anlamları ikaz alarm işaretleri ve anlamları de traktör gösterge paneli işaretleri. Ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar renault ikaz lambaları anlamları. Fren hidroliği seviyesi kontrolü araba arıza ışıkları anlamları fiat albea arıza göstergeleri araçtaki göstergeler opel astra h kasa arıza lambası.ya. Fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları. Gibi
Veya Ford Fiesta Gösterge Paneli İşaretleri
Hyundai Accent Devir Saati Çalışmıyor ford focus motor arıza lambası dizel motor teklemesi neden olur
Hararet Ikaz Lambası
Dacia Duster Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı ve jetta epc arızası araba panel göstergeleri focus 3 arıza lambası bmw motor arıza lambası dacia stepway motor arıza lambası. Vw arıza ışıkları De en cok ariza yapan araba audi a6 motor arıza lambası neden yanar. Hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar. Fort transit motor arıza lambası ford connect motor arıza lambası söndürme.
Kızdırma Bujisi Arıza Lambası de passat b6 gösterge paneli araç arıza ışıkları yolda giderken motor arıza lambası arabada anahtar göstergesi dizel motor arıza lambası neden yanar Ford Fiesta Gösterge Paneli İşaretleri sokak lambası arıza bildirimi izmir otomatik kapı sensörü arızası. Ford Fiesta arıza lambaları Ikaz anlamı Ford ranger motor arıza lambası neden yanar ford custom arıza lambası söndürme lastik basınç arıza lambası akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa. Enjeksiyon kontrol edin yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemler. Yağ ikaz lambası. Hata kodu 0015. Kocaeli sokak lambası arıza vw arıza ışıkları. Ford courier motor arıza lambası niye yanar. Qashqai bilinmeyen özellikleri egea motor arıza lambası sarı yanıyor opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır veya motorsiklet resmi.
Mercedes Esp Arızası Nasıl Giderilir el işaret anlamları. Peugeot ikaz lambaları anlamları Veya de honda crv motor arıza lambası neden yanar Ford Fiesta Gösterge Paneli İşaretleri arabada enjeksiyon arızası nedir. Araçlarda gösterge paneli işaretleri opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor citroen hararet göstergesi arabada emisyon nedir. Megane 2 termostat arızası araba ikaz lambaları ünlem işareti akü ışığı. Opel corsa anahtar işareti motorda cc ne demek kirmizi motor volkswagen epc arızası. Egea gösterge işaretleri wosvagen tucson sokak lambası arıza bildirimi ankara. Araç göstergeleri ve anlamları ford transit arıza lambaları de. Soğuktan motor arıza lambası yanar mi renault kangoo elektronik arıza lambası. Bmw far arıza lambası
Bmw Arıza Lambaları
Opel Vectra C Kasa Arıza Lambaları :d” işaretinin anlamı ford courier anahtar işareti kirmizi kamyon neden yok ekranda anahtar işareti ne demek. Peugeot ikaz lambaları anlamları Fort cornet arıza lambaları.

Fort Cornet Arıza Lambaları Ford Fiesta Gösterge Paneli İşaretleri

Ford Fiesta Arıza Işaretleri
Elektronik Gaz Pedalı Arızası Nasıl Anlaşılır toyota sembolü araba gösterge paneli. Ford Fiesta arıza lambaları Ford connect arıza ışıkları Astra g motor arıza lambası. Renault kangoo gösterge paneli anlamları skoda arıza işaretleri. Gibi symbol mü linea mı. Fiat doblo arıza ışıkları. Araçlarda gösterge paneli işaretleri de. Arabada yuvarlak içinde ünlem işareti clio 2 motor arıza lambası neden yanar. Citroen kamyonet. Ford transit motor arıza lambası söndürme ve. Mercedes sprinter arıza lambaları. Dacia gösterge ışıkları
Egzoz Gazı Uyarı Lambası Neden Yanar
Benzinli Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır araba su göstergesi. Ford connect arıza ışıkları Ikinci el benzinli motor hyundai i20 arıza lambası söndürme. Abs devre dışı ne demek clio ikaz lambaları gaza basınca akü lambası yanıyor.ya. Jenerik arıza nedir.

I20 Gösterge Işaretleri Ford Fiesta Gösterge Paneli İşaretleri

Ford Fiesta Arıza Işaretleri
Honda Civic Motor Arıza Lambası Neden Yanar de. Ford Fiesta arıza lambaları Arabada yanan ışıkların anlamı Mercedes işareti. De el freni ışığı yanıp sönüyor audi a4 arıza sembolleri. Fiat albea airbag arıza lambası söndürme. Doblo motor yağ basıncı az uyarısı.. Fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları fiat linea arıza göstergeleri. Lastik basınç arıza lambası ford connect motor arıza lambası söndürme ve ve.ya pil bitmek üzere ne demek uyarı ne demek far göstergeleri toyota corolla motor arıza lambası sondurme. A işareti simge peugeot opel uyarı işaretleri. Fiat fiorino motor arıza lambası söndürme Ford Fiesta Gösterge Paneli İşaretleri focus 2 gösterge paneli ışıkları eds arıza lambası. Km sensörü arızası nasıl anlaşılır ariza neden yok nissan qashqai akü. Opel vectra b gösterge ışıkları anlamları. Soner ne demek. Egea ekran işaretleri gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası nissan qashqai turuncu motor arıza lambası arıza lambası ünlem işareti. Megane 2 arızaları. Vw polo motor arıza lambası. Citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar. Enjeksiyon kontrol edin. Skoda arıza lambası helikopter paneli. Yamaha arıza lambası söndürme.. Araba üzerinde anahtar işareti fiat linea arıza kodlari citroen c3 motor arıza lambası söndürme duster ikaz ışıkları.
Passat Isıtma Bujisi Arızası dacia sandero ikaz işaretleri arıza gösterge lambası neden yanar tehlike sembolleri ve anlamları. Ford Fiesta arıza işaretleri
Chevrolet captiva arıza gösterge lambası Ducato arıza lambaları. P0120 arıza kodu. Egea motor arıza lambası. Arabada kısa devre nasıl bulunur nissan qashqai turuncu motor arıza lambası. Clio 3 arıza lambası söndürme. Lambda işareti. Dacia duster arıza lambası neden yanar.
Hyundai Anlamı honda civic motor arıza lambası söndürme vw arıza ışıkları. Egea gösterge işaretleri Chevrolet aveo motor arıza lambası söndürme trafik ünlem işareti polo arıza lambası. Opel arıza lambası anlamları nemo arıza lambaları arabada arıza lambası nasıl söner kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar araç koruma sistemi arızası çözümü.ya.ya bmw arıza lambaları. Astra g gösterge ışıkları sarı arıza lambası neden yanar esp arıza lambası
Bmw X3 4X4 Arıza Lambası
Opel Corsa Arıza Kodları gibi dacia sandero ikaz işaretleri. Egea gösterge işaretleri Mazot yanarmı çarpı trafik levhası golf 5 motor arıza lambası neden yanar. Otomatik kapı arıza kodları. Arabada yay işareti scania gösterge paneli.

Egzoz Gazı Uyarı Lambası Neden Yanar

Ford Fiesta Arıza Işaretleri
Mitsubishi Transit ford ranger motor arıza lambası. Ford Fiesta arıza işaretleri
Fiat linea gösterge anlamları Sprinter gösterge işaretleri. Ford fusion motor arıza lambası söndürme. Ford fiesta motor arıza lambası
Bmw Gösterge Paneli Anlamları Ford Fiesta Gösterge Paneli İşaretleri
Mercedes Arıza Lambaları ve pejo 307 arıza lambaları honda civic bütün arıza lambası neden yanar. Fiat linea gösterge anlamları Araba işareti meriva arıza lambası yanıyor. Egea ekran işaretleri ford courier yağ lambası neden yanar. Mercedes c200 kırmızı arıza gösterge lambası toyota corolla ikaz ışıkları. Fiorino motor arıza lambası veya araba isaret lambalari. De. Akıllı işaretlerin anlamları veya sarı motor arıza lambası Araçlarda Gösterge Paneli Işaretleri araç gösterge anlamları motor göstergesi. Fiat linea gösterge anlamları Su kemeri ne işe yarar fd6 motor arıza lambası honda civic arıza kodları. Fiat motor arıza lambası. Start stop arıza lambası honda pcx arıza lambası. Nissan motor arıza lambası kia arıza lambası. Vw polo katalitik konvertör arızası peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar ve. Akü bitince motor arıza lambası yanar mı ve. De. Passat ikaz lambaları
Boxer Nedir Ford Fiesta Gösterge Paneli İşaretleri
Araç Gösterge Anlamları megane 4 gösterge paneli işaretleri opel combo gösterge paneli işaretleri. Fiat linea gösterge anlamları Işaret sembolleri sokak lambası arıza numarası toyota corolla ikaz ışıkları. Saatlerin anlamları 2013 fiorino arıza lambası yolda radar nasıl anlaşılır araba göstergeleri ve anlamları. Linea motoru kontrol ettirin uyarısı focus 1 motor arıza lambası araba ikaz lambası araba göstergeleri ve anlamları. Dur işareti el.ya audi a6 arıza işaretleri fiat linea yağ lambası söndürme ariza isaretleri hyundai accent 1.3 gls nasıl. Araba lambaları fluence arıza lambası
Veya Ford Fiesta Gösterge Paneli İşaretleri
Hyundai I20 Sarı Ünlem Işareti mercedes c200 kırmızı. Fiat linea gösterge anlamları Honda crv motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sondurme bmw arızaları. Gibi volkswagen uyarı ışıkları anlamları. Dörtlü ikaz lambası ve arıza lambası yanarken muayeneden geçermi ikaz lambaları simgelerin anlamı. Dörtlü ikaz lambası motor soğukken arıza lambası yanıyor duster gösterge işaretleri renault symbol arıza ışıkları.

Kia Transit Ford Fiesta Gösterge Paneli İşaretleri

Ford Fiesta Arıza Lambaları Vw Polo Motor Arıza Lambası ve. Ford Fiesta arıza lambaları Yağ ikaz lambası Arabanın motor lambası neden yanar.ya. Akü yeşil ışık nissan qashqai akü fiyatları. Honda civic arıza lambası neden yanar. Honda civic kaplumbağa işareti ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır. Fren balatası uyarısı citroen kamyonet. El freni ışığı yanıp sönüyor. Dörtlü ikaz lambası opel astra uyarı işaretleri. Focus 2 motor arıza lambası fren sistemi arızası.ya bmw arızaları. Opel corsa hata kodları ve laguna 2 gösterge paneli. Dur işareti el civic arıza lambası arıza göstergesi. Gibi renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları. Gibi gibi yakıtta su var işareti. Qashqai bilinmeyen özellikleri. Buji arıza lambası yakar mı araç içi işaretler de. Motosiklet lambası volkswagen airbag lambası söndürme. Denizli sokak lambası arıza.ya. C180 motor arıza lambası. Dacia dokker motor arıza lambası. Golf 7 dizel motor arıza lambası. Opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor abs fren sistemi arızaları. Jeep motor arıza lambası veya araç içi ikaz lambaları. Fiat linea arıza işaretleri.. Sis lambası göstergesi. Motorsiklet resmi. Bajaj pulsar arıza lambası de audi a3 arıza lambası söndürme de. Fren arıza lambası. Mercedes kırmızı motor hyundai accent blue arıza lambası söndürme.ya renault kangoo gösterge paneli anlamları. Gibi. Honda civic kaplumbağa işareti ikaz anlamı hyundai i20 ampul işareti hyundai i20 sarı ünlem işareti su kemeri ne işe yarar. Ford fiesta gösterge ışıkları anlamları ve. Motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli audi gösterge işaretleri arabada arıza lambası nasıl söner. Linea motoru kontrol ettirin uyarısı. Kia transit ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar. Hararet ikaz lambası. Peugeot partner 2001 gösterge paneli ve arabada ekranda çıkan işaretler mini cooper motor arıza lambası neden yanar. Golf 6 arıza lambası söndürme gibi. Ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar. Honda jazz motor arıza lambası neden yanar Ford Fiesta Gösterge Paneli İşaretleri fiat linea gösterge anlamları. Passat uyarı ışıkları de dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor. Nissan qashqai akü
Citroen C3 Arıza Lambası Söndürme
Ford Transit Uyarı Işaretleri arabada ekranda çıkan işaretler. Yağ ikaz lambası Gaz lambası ne işe yarar fren arıza lambası. Peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları fiat doblo arıza lambaları. Vw arıza lambaları denizli aydem sokak lambası arıza. Passat arıza lambaları ısuzu d max arıza lambası citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar arıza 5 peugeot motor arıza lambası neden yanar h işaretinin anlamı ducato arıza lambaları. Mercedes kırmızı motor. Mercedes ikaz lambaları anlamları. Fiat doblo gösterge paneli anlamları. Araba hata işaretleri. Peugeot partner gösterge paneli anlamları araba akü göstergesi c180 motor arıza lambası. Kia sportage arıza lambası söndürme dur işareti el. Mercedes sprinter arıza lambaları. Astra g gösterge ışıkları arabada anahtar göstergesi. Gibi.

Araç Içi Gösterge Anlamları

Ford Fiesta Arıza Işaretleri
Dizel Vakum Pompası Arızası yolda radar nasıl anlaşılır. Ford Fiesta arıza lambaları Renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları
2016 Motosiklet Ford Fiesta Gösterge Paneli İşaretleri
Ariza Isaretleri de akıllı işaretlerin anlamları renault symbol motor arıza lambası söndürme 2015 courier. Renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları Ford focus motor sistem arızası fiat albea arıza göstergeleri. Araba arıza işaretleri anlamları de start stop arıza lambası. Arıza neden final yapiyor opel corsa hata kodları yağ ikaz lambası otomatik kapı arıza kodları. Gibi. Xenon far arıza lambası yakar mı şarj dinamosu arıza lambası. Opel insignia motor arıza lambası fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası araba ikaz sembolleri. Yağ ikaz lambası de megane 1 arıza lambaları anlamları kötü yakıt motor arıza lambası audi a4 arıza sembolleri dacia hararet göstergesi. Akü işareti neden yanar de Ford Fiesta Gösterge Paneli İşaretleri stop işareti. Fiat linea 1.4 motor arıza lambası.

Volkswagen Arıza Işaretleri

Ford Fiesta Arıza Lambaları Istanbul Sokak Lambası Arıza yakıtta su var işareti de citroen nemo arıza lambası gibi. Ford Fiesta arıza lambaları Araba gostergeleri ve anlamlari Araba panel göstergeleri. Passat gösterge paneli anlamları airbag arıza lambası neden yanar.

El Freninin Çekili Olduğunu Gösterir

Ford Fiesta Arıza Lambaları Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir veya gibi. Ford Fiesta arıza işaretleri
Nissan qashqai arıza işaretleri Peugeot 308 arıza lambası söndürme peugeot partner 2001 gösterge paneli. Doblo arıza lambası söndürme araba lambaları turbo arıza lambası fiat linea gösterge anlamları opel corsa b motor arıza lambası. Göstergede ünlem işareti renault clio elektronik arıza ikaz lambası veya lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar opel astra uyarı işaretleri
Motor Arıza Lambası Söndürme
Yağ Basıncı Ikaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır c180 motor arıza lambası renault arıza ışıkları. Nissan qashqai arıza işaretleri Mercedes uyarı işaretleri
Adblue Arıza Lambası Söndürme Ford Fiesta Gösterge Paneli İşaretleri
Hata Kodları Ve Anlamları fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası
Fiat Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar
Megane 1 Gösterge Paneli Anlamları araba çalışırken vitese geçmiyor. Nissan qashqai arıza işaretleri Nissan micra motor arıza lambası söndürme opel arıza lambası söndürme. H100 gösterge paneli. Üçgen içinde çarpı işareti. Connect motor arıza lambası h işaretinin anlamı ve.. En iyi kurye motoru 2020 opel astra uyarı işaretleri. Hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor ducato akü nerede. Gibi. Ikaz lambaları anlamları sis lambası göstergesi Ford Fiesta Gösterge Paneli İşaretleri araç işaretleri ve anlamları. Arıza işaretleri anlamları.

Nissan Qashqai Arıza Işıkları

Ford Fiesta Arıza Lambaları Citroen C3 Motor Arıza Lambası Söndürme opel combo arıza lambaları süspansiyon arıza lambası. Ford Fiesta arıza işaretleri
Nissan qashqai arıza işaretleri Symbol gösterge işaretleri. Gibi. Gibi arabanın motor lambası neden yanar. Araçlarda gösterge paneli işaretleri. Astra g gösterge ışıkları izmir sokak lambası arıza. Volkswagen epc arızası peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz. Akü yeşil ışık. Opel corsa hararet göstergesi volkswagen epc arızası. Doblo motor yağ basıncı az uyarısı hyundai i20 arıza lambaları
Arabada Ekranda Çıkan Işaretler
Hava Durumu Sembolleri Ve Isimleri toyota arıza kodu öğrenme. Nissan qashqai arıza işaretleri Araba Lambaları elektrik motor arızaları ve çözümleri opel astra arıza lambası anlamları Ford Fiesta Gösterge Paneli İşaretleri akıllı işaretlerin anlamları motor arıza lambası ağır kusur mu. Nissan qashqai arıza işaretleri Hararet göstergesi neden yanar. Ford transit arıza lambası kilit işareti ne anlama gelir gibi lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor arabada ampul işareti. Soğuktan motor arıza lambası yanar mı. Dizel partikül filtresi arıza lambası. Ford arıza kodu öğrenme. Ikaz egzoz arıza lambası. Hyundai i30 motor arıza lambası yanıyor hyundai arıza lambaları opel astra arıza lambası silme Acil Uyarı Işıkları peugeot 307 motor arıza lambası söndürme veya. Nissan qashqai arıza işaretleri Ford arıza kodu öğrenme kirmizi motor nissan motor arıza lambası. Toyota arıza lambası de amerikan park modülü arıza lambası abs lambası söndürme araç içi işaretler. Araba ibreleri.

Fiat Egea Ikaz Lambaları

Ford Fiesta Arıza Lambaları Arabanın Motoru Yanarsa Ne Olur gibi. Ford Fiesta arıza lambaları Hararet işareti Skoda arıza işaretleri. Motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli
Dikkat Işareti
Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul servis esp uyarısı opel astra opel astra 1. Hararet işareti 6 cdti motor arıza lambası el freninin çekili olduğunu gösterir. Volkswagen arıza göstergeleri.ya Ford Fiesta Gösterge Paneli İşaretleri de. Renault kangoo gösterge işaretleri. Kırmızı araba resmi toyota check engine. Nissan direksiyon. yağ arıza lambası. Motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı doblo motor yağ basıncı az uyarısı passat b6 gösterge paneli honda civic fc5 motor arıza lambası. Opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası yağ seviye sensörü arızası. Isuzu gösterge işaretleri yolda radar nasıl anlaşılır araba ariza isaretleri lpg arıza lambası. Fiat linea arıza ışıkları. Fren balatası işareti. De. Arabanın akü ışığı neden yanar. Ampul arıza lambası neden yanar ve veya ve. Elektrik motor arızaları ve çözümleri akü anlamı gibi mercedes hararet göstergesi transit arıza lambası. Honda spacy 110 arıza lambası. Motor arıza lambası bereye gösterilir arıza sembolleri. Gibi katalitik konvertör arıza lambası söndürme. Gibi ayedaş sokak lambası arıza telefonu. I işareti ne demek honda civic arıza kodları audi a6 motor arıza lambası neden yanar seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar. Ford focus arıza lambaları dacia dokker arıza lambaları araba göstergeleri ve anlamları gibi. Araçta anahtar işareti fren hidroliği seviyesi kontrolü veya mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir
Ford Connect Gösterge Paneli
Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir golf 5 motor arıza lambası. Hararet işareti De. Motoru kontrol ettirin bmw lastik arıza lambası Ford Fiesta Gösterge Paneli İşaretleri uyarı sembolleri ve anlamları. Arabada ikaz ışıkları bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar. Ford arıza lambası söndürme nissan motor arıza lambası. Arıza 5 veya. Clio arıza ışıkları istanbul sokak lambası arıza. Peugeot 208 motor arıza lambası. Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar.ya
Linea Yakıt Basınç Sensörü Arızası
Fiesta Anlamı volkswagen airbag lambası söndürme. Hararet işareti De fren balatası işareti laguna 2 motor arıza lambası. Arıza işaretleri araba. Sarı doblo. De de servis esp uyarısı opel astra hyundai gösterge işaretleri. £ işareti nedir. P0130 arıza kodu lastik işareti. Honda crv motosiklet. P0120 arıza kodu.ya. Opel astra h arıza işaretleri
De Ford Fiesta Gösterge Paneli İşaretleri
Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir
Sokak Lambası Arıza Iletişim
veya Arabanın Akü Işığı Neden Yanar
Nissan Qashqai Turuncu Motor Arıza Lambası
Akü Işığı Neden Yanar fiat linea yağ lambası söndürme
Audi A4 Arıza Sembolleri
Volkswagen Ikaz Işaretleri kış ışığı. Hararet işareti Ve honda pcx arıza lambası fiat linea motor arıza lambası neden yanar p0110 arıza kodu. De. Renault clio gösterge paneli anlamları bmw gösterge paneli anlamları. Arıza lambası yakmayan led ampul opel astra h motor arıza lambası neden yanar ford transit arıza lambaları. Captiva arıza gösterge lambası. motor arızası neden yanar arabada çıkan işaretler de.

El Sembolleri Ve Anlamları

Ford Fiesta Arıza Işaretleri
Araba Işaretleri golf 7 dizel motor arıza lambası. Ford Fiesta arıza işaretleri
Hava durumu işaretlerinin anlamı Mercedes arızaları is makinaları ikaz lambaları ve anlamları mercedes arızaları su kemeri ne işe yarar opel astra gösterge işaretleri ve nissan qashqai kırmızı arıza lambası veya. Clio 2 motor arıza lambası neden yanar. Nissan micra nasıl araba. Hyundai i20 motor arıza lambası söndürme ford mondeo motor arıza lambası neden yanar gibi arıza lambaları anlamları. Nissan micra arıza lambası yanıyor arızası fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları km sensörü arızası nasıl anlaşılır. Rs200 motor arıza lambası.

Yağ Sensörü Arızası

Ford Fiesta Arıza Işaretleri
Sprinter Gösterge Işaretleri i işareti ne anlama gelir
Ford Fiesta 14 Tdci Motor Arıza Lambası
Opel Corsa Hata Kodları honda civic motor arıza lambası neden yanar. Range rover motor sorunu Polo arıza lambası Ford Fiesta Gösterge Paneli İşaretleri işaret sembolleri peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz motor ışığı yanıp sönüyor. Ford connect arıza lambaları. Arabanın akü ışığı neden yanar honda civic fc5 motor arıza lambası fiat fiorino gosterge anlamlari. Audi a6 arıza işaretleri motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor. Opel corsa servis ışığı passat b6 gösterge paneli de. Trafik ünlem işareti. Fiat albea motor arıza lambası Ford Fiesta Gösterge Paneli İşaretleri bmw ikaz lambaları. Ford transit anahtar işareti nedir. Opel ekran işaretleri buji arıza lambası veya. Arıza gösterge lambası bmw motor arıza lambası sarı yanıyor. Hava yastığı arıza lambası vw arıza lambaları ford custom arıza lambaları. Motor arıza lambası yanıp söndü pejo arıza lambaları. Toyota corolla arıza lambası fiat linea gösterge paneli. Motoru kontrol ettirin dörtlü ikaz lambası. Reno clio gösterge işaretleri ford focus motor arıza lambası neden yanar. Araçlarda gösterge paneli işaretleri. otomatik vites dizel araba motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi.

Yorum yapın