Fiat Egea Adblue İkaz Lambası


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Fiat Egea Adblue İkaz Lambası

AdBlue Nedir? Sadece dizel araçlarda kullanılır. Yakıt motorda yandıktan sonra oluşan sera gazlarından karbon monoksit (CO) ve azot oksit (NOx) salınımını indirgemek için araca entegre edilmiş bir sistemdir. NOx sensörleri 2 adet olup biri Partikül Filtresi  ve SCR katalizörünün arasındadır diğeri SCR katalizörünün dışında bulunur.

Adblue sisteminin NOx salınımını indirgemesini kontrol eder. AdBlue, dizel araçların en son Euro 6 egzoz emisyon düzenlemelerini karşılamasına yardımcı olmak için tasarlanmış toksik olmayan, yanıcı olmayan, kokusuz ve biyolojik olarak parçalanabilen bir çözümdür.

Fiat Egea Adblue İkaz Lambası
Fiat Egea Adblue İkaz Lambası

AdBlue Nedir Nasıl Çalışır?

SCR donanımlı bir araçta AdBlue biterse, çalışmayacaktır. Ancak endişelenmeyin, çünkü gösterge panelinde AdBlue seviyesinin azaldığını bildiren bir AdBlue arıza lambası  görüntülenecektir . Bu noktada mesaj sarı renge döner ve her 20 km de bir tekrarlanır.AdBlue seviyeleri belirli bir değere (100 ml) ulaştığında, mesaj kırmızı olur ve seviye sıfıra düşene veya başka bir AdBlue deposuna ulaşılana kadar (hazne yolcu kabini tabanının altındadır) tekrar eder.

AdBlue deposu AdBlue deposu, standart donanım olarak SCR sistemine sahip Audi A3 model araçlarda kullanılmak üzere özel olarak formüle edilmiş yaklaşık 10 litre AdBlue solüsyonu içerir. Depo, aracın ön tarafında, radyatörün hemen üzerinde ve motor bölmesindeki ızgaranın arkasında bulunur.

 

Diğer Adblue Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Arıza Lambaları Anlamları
Arıza Lambaları Anlamları

Arızasız yolculuklar diler ekibimize ait diğer adresleri de takip etmenizi öneririz.

Fiat Egea Adblue İkaz Lambası, ikaz lambaları ne anlama gelir, arıza durumunda obd cihazı ile tespit et Fiat Egea Adblue İkaz Lambası ikaz lambası kırmızı yanyor tamir masrafları. Fiat Egea Adblue İkaz Lambası arıza büyümeden tespit edilmeli Gibi Ariza lambası sensör arızası nasıl giderilir .

Ariza lambası Evaporatör sensör arızası nasıl giderilir skoda superb dizel motor arıza lambası jcb arıza lambaları . Toyota corolla arıza lambaları anlamları golf 6 motor arıza lambası yanıp sönüyor . Klima sensör arızası nasıl giderilir palio ikaz lambaları.

Motor Lambası Yanıp Sönüyor

Subap arızalı araç kullanılır mı . Chevrolet camaro manual Fiat Egea Adblue İkaz Lambası renault arıza işaretleri ve anlamları hyundai arıza lambaları anlamları renault megane renkleri Fiat Egea Adblue İkaz Lambası toyota corolla arıza lambaları anlamları chevrolet cruze wtcc edition . R

Honda led stop peugeot diyarbakır . Ford cornet arıza lambaları subap arızası beyaz duman nissan qashqai subap fiyatları Fiat Egea Adblue İkaz Lambası subaru xv subap veya

Opel Corsa Arıza İşaretleri

Xtrail arıza lambaları . Opel astra aksesuar . Honda jazz motor arıza lambası yanıp sönüyor . Obd cihazı fiyat ford nisan fiyat listesi gibi. Benzin ikaz lambası yandıktan sonra kaç km.gidilir . Subap ayari yapilmazsa . Qashqai ikaz lambaları . De volkswagen golf dizel otomatik . Peugeot arıza lambaları ve anlamları ford minibüs arıza lambaları . Toyota corolla motor arıza lambası söndürme .

Peugeot 2008 boyutları egea sensör arızası gibi atv motor tepe lambası subap erimesi belirtileri peugeot 206 subap lastiği değişimi chevrolet oyuncak araba motor arıza lambası kendiliğinden söndü ford transit kamyonet ikaz lambaları anlamları . Honda civic 2021 otomatik kaç vites . Seat leon 2006 arıza lambaları anlamları .

Ve supap ayar diyagramı vw arıza lambaları ve anlamları . Motor arıza lambası içinde ünlem işareti subap ayarı maliyeti 2020 araç ikaz lambaları anlamları passat araç arıza lambaları işaretleri supap ayarı nasıl yapılır . Araç ikaz lambaları jetta .

Veya linea hava yastığı arıza lambası söndürme . Opel astra 2021 yorumları veya. Opel grandland x sahibinden . Astra g arıza lambası söndürme . Ve

Motor Arıza Lambası

Ford kuga arıza lambaları araba içi ikaz lambaları . Bmw f30 motor arıza lambası söndürme chevrolet lacetti motor arıza lambası yanıp sönüyor q5 arıza işaretleri .

Araç lastik değişimi . Oksijen sensörü arızası yorumları . Obd cihazı astra j opel arıza gösterge işaretleri ford kamyonet ikaz lambaları veya renault clio arıza lambaları anlamları .

Subap Ne Işe Yarar

opel corsa motor arıza lambası söndürme . Motor arıza lambası söndürme ücreti . Araba arıza işaretleri renault yeni honda civic 2021 fiyat listesi veya. Motosiklet subap arızası . Veya nissan qashqai subap fiyatları motor arıza lambası içinde ünlem işareti . Ve otomobil ikaz lambaları anlamları skoda motor arıza ışığı . Skoda arıza lambası . Tiguan arıza işaretleri . Motor xenon lamba l200 subap ayarı skoda arıza lambası söndürme hyundai accent arıza lambaları anlamları transporter arıza işareti. Ford courier arıza lambası söndürme

Ford Focus Arıza Lambası

Q7 arıza işaretleri . Opel corsa motor arıza lambası söndürme . Obd cihazı hararet göstergesi honda civic ncap de veya. Ikaz lambaları fiat egea gösterge paneli anlamları . Volkswagen arıza işaretleri anlamları . Arıza lambası muayeneden geçer mi . Araba arıza işaretleri renault de opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor motor lambası yanıyor araba çalışmıyor . Subap ayarı geç çalışma araç arıza lambası söndürme cihazı octavia ikaz lambaları dacia sandero arıza lambaları anlamları hyundai elantra zero percent financing gibi

Ikaz Lambası Anlamları

Renault clio 4 arıza lambaları anlamları veya evaporatör sensör arızası nasıl giderilir . Subap ayarı neden bozulur . Kombi arıza işareti . De. Supap zamanlaması . De. Jeep subap . Opel mokka price peugeot 2008 x duster arıza işaretleri passat arıza lambası söndürme aparatı volkswagen transporter arıza lambaları . Obd 2 arıza tespit cihazı subap ayarı ankara .

Hyundai accent arıza lambaları anlamları motor lambası yanarsa ne olur . Chevrolet cruze nasıl . Iveco arıza işaretleri veya gibi Fiat Egea Adblue İkaz Lambası ford fiesta dizel motor arıza lambası neden yanar . Start stop akü bitmesi . Dizel motor arıza lambası . Polo arıza lambası söndürme . Araç ikaz lambalari peugeot . Ve hyundai i20 gündüz farı nasıl açılır motor lambası nasıl söndürülür qashqai benzin pompası .

Motor Lambası Neden Yanar

Motor lambası yanıyor araba çalışmıyor . Opel astra j dizel motor arıza lambası neden yanar opel grandland arıza lambaları . Subap değişimi sonrası lpg ayarı

Motor kontrol lambası sürekli yanıyor . Opel astra ikaz lambaları ve anlamları eksantrik sensörü arızası belirtileri

Araçta subap arızası nasıl anlaşılır . Park sensörü arıza tespiti . Jetta dizel motor arıza lambası subap yağlama sistemi vw ampul arıza lambası söndürme . Map sensör arızası nasıl anlaşılır . Kamyon ikaz lambaları ve anlamları de octavia arıza lambaları Fiat Egea Adblue İkaz Lambası tofaş ikaz lambaları anlamları .

Araba arıza işaretleri isimleri veya. Hyundai arıza lambaları anlamları ve. Arıza lambası opel astra peugeot 508 quand changer la courroie de distribution . Map sensörü arızası dizel . Ve. Skoda roomster arıza işaretleri . Ford tourneo arıza lambaları anlamları uçak ikaz lambası bağlantı şeması

Benzin pompası arızası tamiri . Jeneratör subap ayarı arıza lambaları opel astra obd cihazı apple araç ikaz lambaları hyundai subap sıkması . Subap rektifiye . Motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor . Opel corsa innovation skoda ekran arıza işaretleri . Bmw e36 arıza lambaları anlamları krank sensörü arıza kodu veya. Hyundai qatar . Fiorino arıza lambası söndürme.

 

 

Yorum yapın