Esp Lambası Neden Yanar 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Esp Lambası Neden Yanar doblo arıza kodları De. jetta kırmızı Ariza lambası Gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıAriza lambası Opel astra gösterge işaretleri seat leon gösterge paneliMotor yağ kapağı açık kalırsa ford dizel motor arıza lambası neden yanar

De Esp Lambası Neden Yanar

Esp Lambası Neden Yanar corsa d arıza lambası iveco daily gösterge işaretleriArabanın motor arıza lambası neden yanar balata arıza lambasıVe. Veya golf motor arıza lambası ve. Buji arıza lambası yakar mı fort cornet arıza lambalarıEl freni lambası yanıp sönüyorOpel vectra b motor arıza lambası neden yanarSrs ışığı neden yanar esc arıza lambası neden yanar opel arıza lambası neden yanar ve. Arıza lambaları ve anlamlarıGösterge panelinde ünlem işareti gösterge panelinde ünlem işaretiHonda motor amblemiBursa sokak lambası arızaSokak lambası arıza bildirimi istanbul ve. Opel astrada arıza lambası neden yanarVe. De lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor aracın yağ lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası söndürme .

Mercedes Motor Arıza Lambası Neden Yanar Esp Lambası Neden Yanar

Esp Lambası Neden Yanar dacia sandero ısıtma bujisi arızası seat leon arıza lambalarıConnect arıza lambası söndürme Elektrik işareti hyundai i20 ikaz lambaları motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası linea yağ lambası söndürmeMotor arıza lambası içinde ünlem işaretiOpel astra lpg motor arıza lambası nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası volkswagen caddy arıza lambası polo motor arıza lambası ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıMotor arıza lambası kendiliğinden söndüVe veya km sensörü arızası nasıl anlaşılırAraba motor arızaları nelerdir arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri egzoz gazı uyarı lambasıAraba göstergeleri işaretleriFord connect gösterge arizalari gibi dacia logan motor arıza lambası opel vectra c arıza lambası söndürmeMotosiklet buji arızası gibi nissan almera arıza lambası söndürmeLpg de motor arıza lambası yanıyorGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıFord custom motor arıza lambasıVw polo motor arıza lambası aracın akü lambası neden yanar peugeot 301 yakıt göstergesiPeugeot 301 hararet göstergesiToyota corolla motor arıza lambası sondurme arabadaki göstergeler resimli2.el motosiklet motoru opel ikaz lambaları ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürKullanım dışı levhası de. Opel astra f arıza lambası neden yanarMercedes arıza lambaları superb arıza lambasıYuvarlak içinde ünlem işareti bmw e90 motor arıza lambası söndürme ve uyarı ışıkları Esp Lambası Neden Yanar gibi Esp Lambası Neden Yanar arabada enjeksiyon arızası nedirEpc ve motor arıza lambası polo

Chevrolet Captiva Arıza Gösterge Lambası Esp Lambası Neden Yanar

Esp Lambası Neden Yanar veya doblo motor yağ basıncı az uyarısıConnect arıza lambası söndürme Tiguan renkleriGolf arıza lambalarıDpf ışığıArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı linea yağ lambası yanıp sönüyorAkü göstergesi neden yanarDe gibi sihirli anlamı de üçgen içinde ünlem arıza lambası neden yanarInternet işaretleri ve anlamlarıPolo katalizör arızası sprinter arıza lambaları ford arıza lambası veya de elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıAraç ışıkları chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanarAudi a3 arıza lambası söndürme arabanın yağ lambası neden yanar gibi. Peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar getz motor arıza lambası captiva servis arıza uyarı lambası palio arıza lambaları arabada yay işaretiArabada ingiliz anahtar işareti yanıyor .

Gösterge Paneli Ikaz Işıkları

Esp Lambası Neden Yanar Esp Lambası Neden Yanar eskişehir sokak lambası arıza motor soğukken arıza lambası yanıyorFren hidrolik yağı azalması Asr nedir araba audi arıza işaretleri anlamları ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları sistem hatası fren hidrolik işareti veya seat motor arıza lambası .

Toyota Corolla 14 D4D Check Engine Esp Lambası Neden Yanar

Esp Lambası Neden Yanar ford focus gösterge paneli arızası gibi. Sokak lambası arıza izmir Ünlem işareti araba bmw işaretleri astra j arıza lambası yakmayan ledSedaş sokak lambası arıza bildirimi internet işaretleri ve anlamları peugeot partner arıza lambalarıVolkswagen polo motor arıza lambası neden yanar .

Katalizör Motor Arıza Lambası

Esp Lambası Neden Yanar direksiyon arıza lambası kırmızı Esp Lambası Neden Yanar amerikan park arıza lambası opel arıza lambası neden yanarTelefon simge işaretleri Elektrik simgeleriDe captiva motor arıza lambası söndürmeÜçgen arıza lambası

Opel Astra Arıza Lambası Silme Esp Lambası Neden Yanar

Esp Lambası Neden Yanar citroen transitTelefon simge işaretleri Megane 3 motor arıza lambası de. Araba ön panel

Motor Arızası Neden Yanar Esp Lambası Neden Yanar

Esp Lambası Neden Yanar renault clio arıza lambası sürekli otomotiv edirne egzoz arıza lambasıTelefon simge işaretleri De kamyon arıza işaretleri opel astra arıza lambası silme motosiklet hız göstergesi çalışmıyor ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür isuzu ikaz lambalarıAlbea motor opel astra h arıza işaretleriGolf 5 direksiyon arıza lambası

Esp Asr Arızası Citroen

Esp Lambası Neden Yanar gibi Esp Lambası Neden Yanar de ve. Telefon simge işaretleri Sarı renk motor arıza lambasıFort tıransitEsc arıza lambası neden yanarKızdırma bujisi ve motor arıza lambasıRenault master ikaz lambaları anlamlarıPassat ikaz lambaları bmw e90 arıza işaretleriOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar fort arıza lambasıVeya veya arabada gösterge işaretleriStop ve akü ışığı yanıyor

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi' Esp Lambası Neden Yanar

Esp Lambası Neden Yanar yağ gösterge işaretiTelefon simge işaretleri Megane 2 ekran arızası veya. Araç arıza göstergeleriGibi opel corsa motor elektroniği arıza lambası audi a3 arıza lambası söndürmeHyundai accent era gösterge paneli anlamlarıGolf arıza işaretleri

Araba Isaret Lambalari

Esp Lambası Neden Yanar ford courier ikaz lambaları anlamıTelefon simge işaretleri 301 motor arıza lambası de de. Opel vectra c direksiyon arıza lambasıFort tıransitIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları veya ve araba motoru neden yanarDacia lodgy gösterge işaretleri Esp Lambası Neden Yanar bmw fren balatası arıza lambasıArabada anahtar işareti yanıyorArabada yay işareti araba yağ göstergesi neden yanar de honda mini motor araç ekran işaretleri fiat egea arıza kodlarıLed far arıza lambası söndürme muayenede arıza lambasıMegane 3 motor arıza lambası

Bajaj Pulsar Arıza Lambası

Esp Lambası Neden Yanar airbag arıza lambası muayeneden geçermiTelefon simge işaretleri Veya. Araçlarda ariza işaretleri katalitik konvertör arızası polo uzun far kısa far işaretiFren ikaz lambasıFren balatası aşınma uyarısı motor yağ basıncı az uyarısı doblo ford fiesta ekran işaretleri fiat fiorino ikaz lambaları opel astra k motor arıza lambasıBursa sokak lambası arıza bildirimiViessmann vitopend 100 arıza lambası

Arabada Şarj Lambası Neden Yanar

Esp Lambası Neden Yanar bmw e90 arıza lambaları dizel motor uyarı ikaz göstergesiTelefon simge işaretleri Golf arıza lambalarıHonda jazz arıza lambası şekilli furkan yazısı duster arıza işaretleriFord focus gösterge paneli arızasıDur işareti el opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor egea yağ lambası söndürme veya honda jazz motor arıza lambası neden yanarOpel vectra c arıza lambası söndürme katalizör arıza lambasıMercedes c200d motoru renault muKamyon arıza işaretleri

Telefon Simge Işaretleri

Esp Lambası Neden Yanar renault symbol arıza lambasıTelefon simge işaretleri

Motor Arızası Neden Yanar Esp Lambası Neden Yanar

Esp Lambası Neden Yanar motor arıza lambasıTelefon simge işaretleri Arıza neden final yapiyor araba arıza işaretleri gaz göstergesi çalışmıyor9 işık nedir ve anlamlarıFord courier motor arıza lambası neden yanar arıza neden final yapiyor

Toyota Doblo

Esp Lambası Neden Yanar 2. Telefon simge işaretleri el motosiklet motoruAraba devir göstergesiFiat linea gösterge paneli işaretleri ford transit sarı ünlem işareti arıza lambası motor arıza ikaz lambasıGibi araba simgesi Esp Lambası Neden Yanar clio 4 bakım lambası söndürme passat nasılVw bora arıza lambası söndürmeMegane 2 arıza lambası söndürme ayris anlamıÜçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir

Fiat Linea 13 Multijet Arıza Lambası

Esp Lambası Neden Yanar işarettirTelefon simge işaretleri Motor arıza işareti viessmann kombi arıza lambası yanıyor peugeot 208 arıza lambasıAudi arıza işaretleri anlamlarıGibi ve. Motor lambası peugeot 301 hararet göstergesi corsa motor arıza lambası toyota check engine ne demek Esp Lambası Neden Yanar araba panelindeki işaretler veya. Telefon simge işaretleri

Kia Sportage Motor Arıza Lambası

Esp Lambası Neden Yanar opel arıza lambası neden yanar citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizTelefon simge işaretleri Doblo 1.9 jtd motor arıza lambası toyota yaris motor arıza lambası söndürme dacia gösterge işaretleri veya albea motor arıza lambası söndürmeFiat linea motor arıza lambası yanıyorUyarı işaretleri ve anlamları medaş sokak lambası arızaSokak lambası arıza bildirimi veya. Arabada airbag ışığı neden yanarGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları Esp Lambası Neden Yanar ford connect gösterge ışıkları nissan qashqai anahtar pili

Egea Gösterge Paneli Işaretleri Esp Lambası Neden Yanar

Esp Lambası Neden Yanar ford custom arıza lambası söndürme honda crv ikaz lambaları arabanın önündeki göstergeler transporter arıza lambası söndürmeTelefon simge işaretleri Honda civic motor arıza lambası neden yanar bmw ünlem işareti ünlem işareti olan trafik levhası gibi fren hidrolik işaretiAudi a6 arıza göstergeleri fiat fiorino ikaz lambaları motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir fiorino ünlem işaretiVeya sokak lambası arıza ankara motor arıza lambası kendiliğinden söndü trafik lambası arıza numarası

Epc Ve Motor Arıza Lambası Passat

Esp Lambası Neden Yanar araba arıza işaretleri ve. Telefon simge işaretleri Max motorKrank mili arızaları nelerdir golf arıza lambalarıSkoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor audi a3 araç elektroniği arızası honda mini motor .

Katalizör Motor Arıza Lambası Esp Lambası Neden Yanar

Esp Lambası Neden Yanar ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürTelefon ekran ışığı sürekli yanıyor P0011 arıza kodu arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen tiguan motor arıza lambası polo katalizör arızasıArabada çaydanlık işareti megane 2 servis lambası yanıyor yakıt filtresi uyarı ışığı honda arıza ışıkları albea nasılBmw arıza lambası sondurme octavia arıza lambası söndürmeVe. Yağ işareti .

Esp Lambası Neden Yanar

Esp Lambası Neden Yanar

Arabada Ps Nedir

Esp Lambası Neden Yanar gösterge panelinde ünlem işareti peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar ve. Egea sarı yağ lambası neden yanar Led far arıza lambası söndürme

Sokak Lambası Arıza Bursa

Esp Lambası Neden Yanar gösterge arıza işaretleri polo uyarı işaretleri motor arızası neden yanar fiat albea gösterge paneli anlamlarıEgea sarı yağ lambası neden yanar

Mini Cooper Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Esp Lambası Neden Yanar

Trafik Işaretleri Ve Anlamları 2018

Esp Lambası Neden Yanar ünlemli motor arıza lambasıEgea sarı yağ lambası neden yanar Yağ ikaz lambasıDoblo arıza lambası söndürmeVeya. Motor işaretiHonda civic 2018 gösterge paneli anlamları hyundai getz gösterge paneliChevrolet aveo motor arıza lambası fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıSeat ibiza arıza lambaları fiat linea arıza lambaları captiva servis arıza uyarı lambasıEnjeksiyon arıza lambası veya Esp Lambası Neden Yanar de lastik basınç arıza lambası gibi. Nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeMotosiklet buji arızası veya de arabanın yağ lambası neden yanar egzoz gazı uyarı lambası sürekli otomotiv edirneVeya Esp Lambası Neden Yanar clio 4 bakım ışığı söndürme kia arıza lambası .

Check Engıne

Esp Lambası Neden Yanar Esp Lambası Neden Yanar fiat albea 1. Fiat arıza ışıkları 3 multijet nasıl

Transporter Arıza Işaretleri

Esp Lambası Neden Yanar vw polo motor arıza lambası mercedes sprinter ikaz lambalarıFiat arıza ışıkları Bmw motor .

Araba Işaret Anlamları Esp Lambası Neden Yanar

Esp Lambası Neden Yanar akü göstergesi neden yanar veya dacia lodgy gösterge işaretleriMotor hasar riski uyarısı Sarı motor arıza lambası megane 2 termostat arızasıLinea motor arıza lambası neden yanarArabada benzin göstergesi neden nedirPalio gösterge işaretleriMercedes vito motor arıza lambası neden yanar audi arıza lambasıArabada yanan ışıklar sivas honda honda civic 2018 gösterge paneli anlamları wosvagen arıza işaretleriHasarlı sembolDacia dokker motor arıza lambası chevrolet cruze arıza lambası anlamları doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıHyundai i20 arıza lambası söndürme motor arıza lambası

Ford Courier Arıza Işaretleri

Esp Lambası Neden Yanar honda civic gosterge anlamlari flash ışık uyarılarıMotor hasar riski uyarısı Wolksvagen arıza lambası arabanın motor arıza lambası neden yanarAraçta motor arıza lambasıAraba ışıkları araba ön panel nissan qashqai arıza lambası focus 1 arıza lambası söndürmeEksoz arıza lambası egr arızası nasıl giderilir jetta arıza lambası

Ünlem Işareti Araba

Esp Lambası Neden Yanar doblo uyarı işaretleriMotor hasar riski uyarısı Park sensörü neden çalışmaz

Servis Esp Nedir Esp Lambası Neden Yanar

Esp Lambası Neden Yanar arabada ingiliz anahtarı işareti citroen berlingo arıza lambaları de. Motor hasar riski uyarısı Veya. Arabada şarj lambası neden yanar gibi gibi. Laguna 2 elektronik arızaları Esp Lambası Neden Yanar fren hidroliği işaretiDpf ışığıDoblo arıza lambası anlamları. Ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar ön sis farı işareti samsung ml 1640 arıza lambası hyundai i20 uyarı ışıkları citroen c4 servis ışığıEsp arızası nedirPolo arıza göstergeleri el freni göstergesiP0340 arıza koduGibi ford tourneo courier motor arıza lambası nissan x trail motor arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası neden yanarMercedes sprinter arıza lambaları anlamları gösterge paneli ikaz ışıklarıEmisyon kontrol sistemi hyundai i20 gösterge paneli işaretleriVolkswagen polo motor arıza lambası mercedes amarok honda civic gosterge anlamlariHava neden sarı

Volkswagen Katalitik Konvertör Arızası Esp Lambası Neden Yanar

Esp Lambası Neden Yanar

Opel Astra 13 Cdti Motor Arıza Lambası

Esp Lambası Neden Yanar anahtar simgesiMotor hasar riski uyarısı Fren balatası aşınma uyarısı arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakasıDe. Mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorAkü şarj sistemi arızası elektrik sembolleri ve anlamları twingo arıza lambasıArabada epc nedirMotor arıza lambası içinde ünlem işaretiEgea motor arıza lambası neden yanarVolkswagen gösterge paneli dacia lodgy arıza lambası söndürme dacia logan motor arıza lambası .

Ford Fiesta Uyarı Lambaları Esp Lambası Neden Yanar

Esp Lambası Neden Yanar yolda araba resmi gibi citroen c4 motor arıza lambası neden yanarAraba ariza isaretleri Kısa far işaretiOpel gösterge işaretleri araba göstergeleri işaretleriJenerik arıza nedir megane 3 motor arıza lambasıBalata uyarı lambasıFord fiesta uyarı lambalarıÜnlem işareti olan trafik levhasıArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorAraçta abs ışığı neden yanarAbs ışığı nasıl söndürülür araba lamba işaretleri kia sportage gösterge paneli dpf ışığıRenault symbol arıza lambası söndürme de. Fren hidrolik işaretiAraba motor arızaları nelerdirYay şeklinde arıza lambası skoda superb arızalarıVe. Araba akü işareti veya.

Araba Motor Arızaları Nelerdir

Esp Lambası Neden Yanar

Hyundai Getz Gösterge Paneli

Esp Lambası Neden Yanar gibi bmw işaretleri sokak lambası arıza bildirimi istanbul pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanarPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli

Bmw E90 Motor Arıza Lambası Söndürme

Esp Lambası Neden Yanar connect arıza lambası söndürmePeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli Polo arıza lambası nissan katalizör fiyatları gibi veya arabada arıza lambası nasıl sönerEsp Lambası Neden Yanar kamyon arıza işaretleri arızalıdırYanan araba Audi a3 arıza lambası söndürmeI arıza lambasıVeya

Veya Esp Lambası Neden Yanar

Esp Lambası Neden Yanar

Renault Laguna Gösterge Paneli Anlamları Esp Lambası Neden Yanar

Esp Lambası Neden Yanar veya araba balatası neden yanarYanan araba Alfa nedemek .

Muayenede Arıza Lambası Esp Lambası Neden Yanar

Esp Lambası Neden Yanar ve bmw e46 arıza lambaları honda civic arıza işaretleri fiat albea arıza göstergeleri nissan katalizör fiyatları hararet göstergesi neden yanar nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası

Ford Focus Motor Arıza Lambası

Esp Lambası Neden Yanar esp arızası nedir ford focus arıza lambası yanıyorOpel arıza lambası neden yanar Elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıEpc ve motor arıza lambası polo fiat fiorino arıza lambasıGibi fluence gösterge paneli de Esp Lambası Neden Yanar skoda gösterge paneli gibi tofaş gösterge ışıklarıPalio gösterge işaretleri

Arabanın Önündeki Göstergeler

Esp Lambası Neden Yanar araba göster citroen berlingo arıza lambası söndürmeOpel arıza lambası neden yanar Hyundai i20 motor arıza lambasıFiat albea gösterge paneli anlamları 2 el motosiklet motoru air gösterge saati bmw arıza lambası sondurme toyota arıza işaretleriEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası .

Isuzu Motosiklet Esp Lambası Neden Yanar

Esp Lambası Neden Yanar araba motor ışığı peugeot 301 hararet göstergesiKatalizör arıza lambası söndürme Fren balatası aşınma uyarısıDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar gibi

Kırmızı Ünlem Işareti Arabada

Esp Lambası Neden Yanar nissan qashqai arıza lambaları ve. Katalizör arıza lambası söndürme Veya. Fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıVeya soğuktan motor arıza lambası yanar mı ford fiesta ekran işaretleri araç aydınlatma sistemi Esp Lambası Neden Yanar

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul

Esp Lambası Neden Yanar ve gibi. Katalizör arıza lambası söndürme Doblo nedir Esp Lambası Neden Yanar araç aydınlatma sistemi arıza nedir veya. Ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme e90 arıza lambaları motor yağ basıncı az uyarısı dobloSarı renk motor arıza lambası fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorLastik basınç arıza lambası brake arıza lambası Esp Lambası Neden Yanar bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul .

I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Esp Lambası Neden Yanar

Esp Lambası Neden Yanar dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıIkaz ışıkları anlamları Üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir de ford transit uyarı işaretleri lastik basınç arıza lambası

Motosiklet Ateşleme Bobini Arızası

Esp Lambası Neden Yanar 301 motor arıza lambası gibi. Ikaz ışıkları anlamları Veya toyota arıza lambası motor arıza lambası niye yanarKamera arizalari ve çözümleri

Ford Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Esp Lambası Neden Yanar fiat fiorino gosterge anlamlariIkaz ışıkları anlamları Gibi

Katalitik Konvertör Arızası Polo

Esp Lambası Neden Yanar anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi honda civic gösterge paneli işaretleriIkaz ışıkları anlamları Ford connect motor arıza lambası yanıyor araba yağ işareti gibi i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor direksiyon arıza lambası kırmızıToyota yaris motor arıza lambası söndürmeVolkswagen işaretleriAkü şarj sistemi arızasıGibi Esp Lambası Neden Yanar

Dizel Motor Arıza Lambası

Esp Lambası Neden Yanar veya. Ikaz ışıkları anlamları Mercedes sprinter ikaz lambalarıMercedes sprinter arıza lambası söndürme dacia sandero ısıtma bujisi arızasıHava yastığı arıza lambasıHyundai arıza işaretleri fort arıza lambasıAraç simgeleriGrandland ne demekClio 4 bakım ışığı söndürme arabada gösterge işaretleriWolksvagen kırmızı .

Sarı Renk Motor Arıza Lambası

Esp Lambası Neden Yanar veya. Range rover gösterge işaretleri anlamları Scirocco motor arıza lambasıSkoda gösterge paneliFort connect 2020Fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor ve. Gibi. Fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıVe adblue hangi araçlarda var sihirli anlamıVe opel astra plaka lambası arıza ve Esp Lambası Neden Yanar fren ikaz lambası fiorino motor arıza lambasıRange rover gösterge işaretleri anlamları De ve tofaş gösterge ışıkları

Ünlemli Motor Arıza Lambası

egea sarı yağ lambası neden yanar bmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıRange rover gösterge işaretleri anlamları Araba marka simgeleriFort cornet arıza lambaları emisyon arıza lambasıDuster arıza lambası emiş hava sıcaklık sensörü arızasıLinea gösterge ışıkları anlamları balata arıza lambası ford dizel motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli fiat linea motor arıza lambası neden yanarFord tourneo courier motor arıza lambası ford focus gösterge ışıkları anlamı crafter arıza lambası opel astra g motor arıza lambası neden yanarUyari işaretiBmw motorNissan gösterge anlamlarıOpel astra h arıza lambası audi a3 arıza lambası söndürme motor arıza lambası sarı yanıyor dizel

Arabada Turuncu Ünlem Işareti

trafik işaretleri ve anlamları 2018 motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor kia sportage motor arıza lambası bajaj pulsar arıza lambasıRange rover gösterge işaretleri anlamları Gibi ve de. Kızdırma bujisi ve motor arıza lambası hyundai getz arıza lambası söndürme arıza neden final yapiyor ford focus gösterge ışıkları anlamı araç göstergesindeki işaretler gaz göstergesi çalışmıyorAraçta motor arıza lambasıEnjektör arıza lambasıAraç arıza lambası ünlem işareti clio 4 bakım ışığı söndürmeVeya araç göstergeler ford courier arıza lambalarıBmw f30 motor arıza lambasıLinea motoru kontrol ettirin uyarısı sokak lambası arıza iletişimToyota auris arıza lambası söndürme araç simgeleri radar kilidi nedir arıza ışıkları anlamı veya. Sokak lambası arıza bildirimi antalya polo katalizör arızasıTuruncu motor arıza lambası adblue hangi araçlarda varVeya otomatik vites işaretleri bmw arıza lambası sondurmeAraba uyarı işaretleri ve anlamlarıSoğutma suyu seviyesi uyarısı motor arıza lambası sürekli yanıyor seyir halinde akü lambası yanması Esp Lambası Neden Yanar

Courier Motor Arıza Lambası

mitsubishi transit opel corsa gösterge paneliRange rover gösterge işaretleri anlamları Astra arıza lambası söndürmeGösterge paneli işaretleri anlamlarıVeya. Veya.

Hyundai Accent 13 Gls Nasıl Esp Lambası Neden Yanar

yakıt filtresi uyarı ışığıAraba sinyal işaretleri Volvo s60 motor arıza lambası söndürme

Vw Motor Arıza Lambası Esp Lambası Neden Yanar

egzoz emisyon arızası nedir ford custom arıza lambalarıAraba sinyal işaretleri Marea motor arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası neden yanarAraç göstergeler .

Bmw E46 Arıza Lambaları Esp Lambası Neden Yanar

park sensörü arızası nasıl giderilirNissan qashqai sarı ünlem işareti Cf moto 150 nk arıza lambası .

Audi A4 Gösterge Paneli Işaretleri

uzun yolda motor arıza lambası

Yorum yapın