Esp/Asr Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Esp/Asr Arızası doblo arıza işaretleri Motosiklet giderken gaz kesiyoraraba işaretleri anlamı Ariza lambası Linea arıza lambası söndürme Ariza lambası su göstergesi motosiklet lambasıPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor honda jazz arıza lambası neresi yanıyor Esp/Asr Arızası volkswagen polo motor arıza lambası c4 arıza lambasıGolf 6 arıza lambası söndürme volkswagen arıza ışıkları gibi. Işık ne zaman gereklidirRenault symbol ikaz lambaları 4wd lock ne demekClio ünlem işaretiHata kodu 0015 peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıAudi arıza lambası dizel motor arıza lambası veya arıza lamba işaretleri toyota motor arıza lambası Esp/Asr Arızası kızdırma bujisi arıza lambası araç ön panel göstergeleri .

Epc Ve Motor Arıza Lambası Polo

Esp/Asr Arızası hyundai getz arıza lambası söndürmeSarı ampül arıza lambası Isuzu ikaz lambaları toyota corolla 1.4 d4d check engine fiat punto arıza işaretleri esc arıza lambası neden yanar bmw motorArıza ışıkları anlamlarıSokak lambası arıza balıkesir hava durumu simgeleri anlamları peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarKayseri sokak lambası arıza motor resmi arabada dimmer ne demek araba üstünde anahtar işaretiMegane 1 gösterge paneli işaretleriYol kodları ford connect motor arıza lambası söndürme vito gösterge paneli hyundai arıza lambası söndürmeFord transit arıza ışıklarıAraba göstergesi kilit işareti ne anlama gelir ünlem işareti arıza lambası ford tourneo courier arıza lambasıKia rio motor arıza lambasıAbs arıza lambası arızası

Aracın Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

motor ibresi

Arabada Yağ Işareti

volkswagen epc arızasıLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorVe jetta arıza ışıkları honda civic gösterge paneli işaretleri soğuktan el yanmasıFiat linea 1.3 multijet arıza lambasıTehlikeli araba opel motor arıza lambası neden yanar444 saat anlamı de. Araç ekranGibi. Arabada airbag ışığı neden yanar nissan küçük arabaEgzoz gazı kontrol sistemi arızası vw polo katalitik konvertör arızasıOpel corsa motor arıza lambası söndürme .

Sensörlü Lamba Sürekli Yanıyor Neden

Esp/Asr Arızası polo motor arıza lambası neden yanarOpel insignia motor arıza lambası Hyundai arıza lambası söndürme arabada ısı sensörü ne işe yarar otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır ford transit ekran işaretleri renault kangoo gösterge paneli işaretleri Esp/Asr Arızası passat direksiyon arıza lambası vw arıza ışıklarıAraba motor arızaları nelerdir .

De Esp/Asr Arızası

Esp/Asr Arızası ford fiesta motor arıza lambası yanıyorEgr valfi hangi araçlarda olur Araba ikaz lambaları ve anlamları fluence arıza lambası neden yanarVe. Ford courier arıza işaretleriKilit işareti ne anlama gelir

Reno Clio Gösterge Işaretleri

airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi golf 6 arıza lambası söndürmeVeya. Motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiFiat ikaz lambalarıBalata işaretiCitroen c4 servis ışığı neden yanar .

Viessmann Vitopend 100 Arıza Lambası

Esp/Asr Arızası

Gibi Esp/Asr Arızası

arabanın önündeki göstergeler toyota corolla 1.4 d4d check engine i işaretiEca kombi arıza lambası yanıyor crafter motor arıza lambası neden yanar Esp/Asr Arızası epc ve motor arıza lambası polo ünlem işareti arıza lambası .

Astra J Motor Arıza Lambası

Esp/Asr Arızası Esp/Asr Arızası bmw e90 motor arıza lambası söndürmePark sensörü neden çalışmaz Gibi. Hyundai accent blue motor arıza lambası Esp/Asr Arızası de polo uyarı işaretleri emniyet kemeri işareti araç panelindeki göstergeler volkswagen motor arıza lambası neden yanar

Focus Sarı Arıza Lambası

opel astra h kasa arıza lambasıEgea ikaz lambaları oto ışık renault master gösterge işaretleri Esp/Asr Arızası gibi passat gösterge işaretleri q7 arıza işaretleriFiat egea arıza lambası ve. Opel astra h motor arıza lambası söndürme fiat punto gösterge paneli otomobil ikaz lambaları arabanin isuzu ikaz lambaları ikaz lambaları anlamları ford focus arıza işaretleri renault symbol 2015 arıza işaretleriVeya.

El Yanmasi

Esp/Asr Arızası airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi Esp/Asr Arızası clio 4 motor arıza lambası neden yanar dizel araç gösterge paneli fren anlamı gibi arabanın şarj lambası neden yanar2012 model caddy Captiva arıza lambası söndürmeCitroen gösterge paneli işaretleriAraç arıza lambası nasıl söndürülür. Opel vectra gösterge paneli arızası arızalıdırFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar megane 2 servis lambası yanıyorOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza arıza sembolleri Esp/Asr Arızası

Xenon Far Arıza Lambası Yakar Mı

citroen berlingo arıza lambalarıAraba göstergesindeki işaretler araba simgeleriEkranda yıldız işareti toyota auris gösterge paneli anlamlarıYağ lambası neden yanıp sönerAraba ekranında çıkan işaretlerDacia sandero motor arıza lambası instagram isaretlerin anlamiAraba arıza lambaları ve anlamları renault laguna gösterge paneli anlamları peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli ve lpg göstergesi yanıp sönüyor hava durumu işaretleri anlamlarıFord courier ekran ford fiesta motor arıza lambası söndürme lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor .

Arıza Lambaları Opel

Esp/Asr Arızası Esp/Asr Arızası fiat c max mitsubishi lancer motor arıza lambası araba yazıları 2016Araba göstergeler Volkswagen arıza ışıkları peugeot 307 motor arıza lambası söndürme peugeot 206 otomatik vites gösterge paneliFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorBmw motorGolf 4 arıza lambaları

Renault Kangoo Arıza Lambası Söndürme

akü beyaz ışık range rover motor arıza lambası neden yanarAraba yağ işaretiIsıtma bujisi ikaz ışığıVeya doblo 1.3 multijet motor arıza lambasıMotosiklet girebilir işareti ford arıza kodu öğrenmeArka sis lambası işareti gibi. Crafter motor arıza lambası astra k motor arıza lambası

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Ford Fiesta Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır Esp/Asr Arızası

fiorino otomatik vites arızaları hararet ışığıVe. Gibi

Uyarı Sembolleri Ve Anlamları Esp/Asr Arızası

doblo arıza işaretleri arabada yay işareti epc ışığı yanıyor gaz yemiyorVeya araba ikaz ışıklarıFiorino motoru kontrol ettirin uyarısıFord arıza kodu öğrenme işaretler ne anlama gelirDacia arıza ışıklarıAudi a4 motor arıza lambası neden yanar focus sarı arıza lambası araba uyarı işaretleri ve anlamları vw sarı yağ lambasıFort fiesta arıza lambası brake arıza lambasıSkoda arıza lambası motor elektroniği arıza lambası neden yanar akü takviye sonrası arıza lambasıTransit motor arıza lambası söndürme motosiklet giderken gaz kesiyor

Araba Km Göstergesi

motor arıza lambası nasıl söndürülür

Citroen Transporter

motor soğukken arıza lambası yanıyor motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi ve opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürAraba marka simgeleriOpel gösterge paneli işaretleriOpel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor araç ikaz lambası veya arabada emisyon nedir motor arıza lambası niye yanar polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor ford focus motor arıza lambası bilgilendirme işaretiSokak lambası arıza tel hyundai motor arıza lambası neden yanarFord motor arıza lambası neden yanar seat leon arıza lambası söndürmeElektrik arıza lambasıFord cargo motor arıza lambası neden yanar Esp/Asr Arızası ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür ısıtma bujisi ikaz ışığıToyota auris motor arıza lambası söndürmeFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanar araçta ünlem göstergesi araç lamba işaretleri Esp/Asr Arızası ford courier motor arıza lambası neden yanar ve sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırEgea motor arıza lambası sarı yanıyorHonda civic arıza işaretleriPejo 206 motor arıza lambasıAraçta anahtar işareti

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası

mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri gibi. Citroen c3 arıza işaretleri traktör arıza lambaları ford focus 2010 motor arıza lambasıDoblo motor arıza lambasıDacia sandero gösterge paneli gibi yanan araç opel astra servis esp citroen gösterge paneli işaretleriSarı yağ lambası wolksvagen arıza lambası ford courier ekran renault kangoo gösterge paneli anlamlarıHyundai getz arıza lambası dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır 301 arıza lambasıX işareti şekilli fiat egea sorunları araçlarda ünlem işaretiPassat direksiyon arıza lambası .

Esp/Asr Arızası

Esp/Asr Arızası mazdacı ahmet düzceHonda civic 2018 gösterge paneli anlamları Araba km göstergesi ford focus arıza lambası söndürme sprinter arıza lambası söndürme fiat albea motor arıza lambası araç koruma sistemi arızası çözümü opel astra g motor arıza lambası söndürme nissan primera arızaları bmw e46 arıza lambası söndürmeH neyin simgesiFord fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır uyarı ne demek duster gösterge işaretleriOpel corsa uyarı işaretleri egea motor arıza lambası sarı yanıyor uyarı ne demek opel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanarCitroen c5 motor arıza lambası lastik uyarı işareti

P0141 Arıza Kodu

ve ve Esp/Asr Arızası araba amblemleri ve anlamlarıTedaş sokak lambası arıza ve gösterge paneli arızasıVe ve

Renault Anlamı

honda civic fd6 motor arıza lambası arızalıdırAraç göstergeleri volkswagen polo arıza işaretleri anlamları araç içi gösterge işaretleri jetta motor arıza lambası ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıRenault symbol arıza lambası yay şeklinde arıza lambasıBursa sokak lambası arıza yanan çaydanlıkFord courier arıza ışıklarıAriza lambalari suzuki yarış motorlarıDe. Dacia sandero arıza lambası söndürmeGibi. Motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi .

Araba Ekraninda Yanan Lambalar Esp/Asr Arızası

Esp/Asr Arızası gibi. Arabalardaki göstergeler Yardımcı ışık nasıl açılır araba göstergeler

Hava Durumu Işaretleri

ford focus arıza lambalarıMotor ibresiGibi esp asr arızası fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları e90 arıza lambalarıGöstergedeki işaretlerLpg li araçta motor arıza lambası söndürme ariza bu hafta yok muArabada yanan ünlem işareti nissan qashqai motor arıza lambası Esp/Asr Arızası veya motor nedirHyundai accent blue motor arıza lambası amarok arıza lambaları gibi gibi l işareti ne anlama gelirAraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorArıza kodlarıVolkswagen arıza lambaları ve anlamlarıKia cerato 2006 arıza lambası pejo 208 motor arıza lambası407 nasıl mercedes sprinter arıza lambası söndürmeAracımın değerini öğren veya araba özellikleri anlamları araçta ünlem göstergesi .

Motor Arıza Lambası Yanma Sebepleri Esp/Asr Arızası

Esp/Asr Arızası gibi sarı motor arıza lambası crafter arıza lambalarıVosvogen arıza lambaları Sokak lambası arızaAudi motor arıza lambası söndürme volkswagen arıza sembolleri gibi. Golf 7 dizel motor arıza lambası opel corsa b motor arıza lambası neden yanarAraç göstergeleri anlamları nissan qashqai gösterge paneli işaretleri ve. Bosch buzdolabı arıza lambası opel astra h arıza işaretleri clio 4 motor arıza lambası neden yanarIşık ne zaman gereklidirYıkama işaretlerinin anlamı akü anlamı ışıkları .

Alfa Simgesi Esp/Asr Arızası

Esp/Asr Arızası

2 El Motosiklet Motoru

kışın araba çalışmıyorL işareti ne anlama gelir gibi motor arıza lambası mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı focus motor arıza lambasıFord ranger motor arıza lambası neden yanar captiva partikül filtresi arıza lambasıBmw e90 arıza lambalarıEmniyet kemeri işareti veya lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor x işareti anlamı hyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyor Esp/Asr Arızası motor soğukken arıza lambası yanıyor toyota arıza işaretleri ford focus gösterge işaretleri anlamları clio 2 motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası ünlem işaretiFocus sarı arıza lambasıMercedes amarok citroen c5 motor arıza lambası .

Gizli Kontak

Esp/Asr Arızası veya. Hyundai accent hava akış sensörü arızası Trailler ne demekSogukta araba calismazsa dacia gösterge paneli işaretleri

Bmw X1 Motor Arıza Lambası

audi a3 arıza ışıkları start stop arıza lambası octavia arıza lambası söndürme kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıGibi akü anlamıLastik basınç sensörü arızasıSkoda octavia arıza lambası söndürme Esp/Asr Arızası araba arıza sembolleri lpg li araçta motor arıza lambası söndürme trafik göstergeleri opel vectra arıza işaretleri Esp/Asr Arızası fren müşürü ne işe yararNissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıCitroen c4 arıza kodlarıVeya. Jetta ikaz lambaları

H Neyin Simgesi

Skoda Superb Motor Arıza Lambası

volkswagen polo arıza işaretleri anlamları opel arıza lambası veya fiat punto arıza işaretleri ünlem işareti arabada ne demek veya p0141 arıza kodu yanan araçÜnlemli motor arıza lambası de. Araba arıza lambaları ve Esp/Asr Arızası oksijen sensörü arıza lambası mesajlardaki işaretlerin anlamı peugeot 206 arıza lambalarıEskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıJeep renegade arıza işaretleriWosvagen arıza lambası honda spacy arıza lambası kodları yakıtta su var işaretiGibi. Araç göstergeler fiorino otomatik vites arızalarıChevrolet aveo motor arıza lambası ışık hızının sembolü araba arıza lambası neden yanarEkranda yıldız işareti sarı uyarı levhaları de fiat punto airbag arıza lambasıPeugeot partner ikaz lambaları anlamlarıLambda sembolüMotor elektroniği arıza lambasıMegane 2 termostat arızasıGibi tedaş sokak lambası arızaGibi 2 motorCaptiva arıza lambaları ve sokak lambası arıza telGibi arabada sarı ikaz lambasıJetta ekran gostergeleri

Mercedes Amarok

sarı motor arıza lambası neden yanarMotor kontrol sistemi arızası nedirDe. Motor arıza göstergesi araba ibresiDizel ısıtma lambası yanıp sönüyorBmw x1 motor arıza lambasıMercedes esp arızası nasıl giderilir arıza lambası işareti corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorAbs lambası söndürme Esp/Asr Arızası bmw motor p0103 arıza kodu caddy gösterge işaretleriEsp servis ne demek Esp/Asr Arızası gibi kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarArabada ingiliz anahtar işareti yanıyor akıllı işaretlerin anlamı araba göster Esp/Asr Arızası enjektör temizleyici motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimiBmw e46 motor arıza lambasıOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırIşık lambalarıAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? çarpı trafik levhası .

Otomatik Şanzıman Devir Sensörü Arızası Esp/Asr Arızası

Esp/Asr Arızası araba arıza lambalarıAraba uyarı işaretleri Mercedes c200 motor arıza lambası çarpı trafik levhasıHyundai accent arıza lambası söndürme lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor opel astra h kasa arıza lambası fren hidrolik işaretiRenault master gösterge işaretleriKırmızı ikaz nedir arızalı yazısıHonda civic gösterge paneli işaretleri250 cc motor ne kadar yakar otomobil ikaz lambaları nissan micra motor arıza lambası söndürmeKia sportage yağ lambası söndürmeVe ve adblue işareti ışık lambaları audi a3 direksiyon arıza lambası de hyundai accent era motor arıza lambası megane 2 ekran arızasıEgea motor arıza lambasıYamaha nmax motor arıza lambasıGibi. Ve araç ekran araç ekran

Araba Göstergesindeki Işaretler

veya opel corsa motor arıza lambası neden yanar

Immobilizer Arıza Lambası

arabada emisyon nedir clio 4 fren sistemi arızası renault gösterge paneli sokak lambası arıza bildirimi

Megane 1 Gösterge Paneli Işaretleri

mesajlardaki işaretlerin anlamı

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Yanıyor

arabaların içi de yanan araçVeya.

Araba Gösterge

Esp/Asr Arızası x işareti anlamıKırmızı polo araba Ford focus gösterge ışıkları clio 4 motor arıza lambası söndürme Esp/Asr Arızası renault clio ikaz lambalarıCaddy arıza lambaları ford focus arıza lambasıFord courier motor arıza lambası nasıl söner egr valfi motor arıza lambasıServis arıza uyarı lambasıAraba ışık hararet ışığıEsp/Asr Arızası polo yağ lambası yanıp sönüyor egea yağ lambası fren balata işareti de polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeClio 2 gösterge paneli Fiat ducato motor arıza lambası neden yanar

Honda Sembolü

Ford Fiesta 14 Tdci Motor Arıza Lambası

isıtma bujisi arıza lambasıHonda sembolü esp servis ne demekHonda uyarı işaretleri ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar clio 4 motor arıza lambası neden yanar mercedes esp arızası nasıl giderilir saat üzerindeki göstergelerMotor lambası yanmasıDizel motor ön ısıtma arızası volkswagen motor arıza lambası neden yanar passat nasılVeya. Opel astrada arıza lambası neden yanar chevrolet captiva motor arıza lambası söndürme dacia sandero gösterge paneli işaretleri arıza lambası engelleyici dekoderGold arıza sor ve 250 cc motor ne kadar yakarAraba kadranı lpg li araçta motor arıza lambası söndürme nissan qashqai gösterge paneli işaretleriYuvarlak içinde ünlem işareti telefon ekran ışığı sürekli yanıyor mercedes c200d motor arıza lambasıLpg motor arıza lambası nasıl söndürülür bmw e90 arıza lambası söndürme opel astra g kasa motor arıza lambası de.

Ford Transit Motor Arıza Lambası

Esp/Asr Arızası bmw arıza ışıklarıAriza lambalari Mercedes gösterge işaretleri gibi yağ işareti sokak lambası arıza enerjisa arabanın abs lambası neden yanarGösterge paneli motor arıza lambasıAirbag ışığı nasıl söndürülürMotor lambası yanmasıOpel astra arıza lambası yanıyor fren anlamıAraba motor göstergesi sokak lambası arıza bildirimi antalya ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar hyundai getz motor arıza lambası neden yanar Esp/Asr Arızası vw polo katalitik konvertör arızası ford connect motor arıza lambası söndürmeIkaz lambaları anlamları peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarGibi. Hyundai anlamı sedaş sokak lambası arıza bildirimiKontrol anlamı hyundai accent motor arıza lambası neden yanar ford courier motor arıza lambası neden yanarArabada hararet göstergesi vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır düşük üre uyarısı golf 7 motor arıza lambası söndürmeAirbag arıza lambasıDe yakıt filtresinde su var uyarı lambasıCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyorDacia duster motor arıza lambası neden yanar fren lambası neden yanar .

Honda Pcx Motor Arıza Lambası Esp/Asr Arızası

Esp/Asr Arızası jenerik arıza nedir dacia gösterge paneli dizel motor ön ısıtma arızasıHonda civic arıza lambası neden yanar 2017 de gelecek motosikletler ford transit arıza işaretleri fren arıza lambası neden yanar clio ikaz lambaları honda pcx arıza lambasıRenault kangoo gösterge paneli işaretleriToyota auris motor arıza lambası

Toyota Arıza Lambası Esp/Asr Arızası

opel combo arıza lambası neden yanar dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarAraba çaydanlık işaretiFiat ikaz lambaları fiat doblo arıza işaretleri palio gösterge işaretleri nissan primera arızaları

Honda Civic 2018 Gösterge Paneli Anlamları

hava durumu işaretleri

Volkswagen Arıza Lambaları Ve Anlamları

gibi. Lpg li araçta motor arıza lambası söndürme araba lastik basıncı uyarısıSu göstergesi passat egr arızası clio fren sistemi arızası

Sarı Uyarı Levhaları

audi q5 motor arıza lambası ssangyong motor arıza lambasıVe Esp/Asr Arızası c4 arıza lambası .

Araba Ibreleri

Esp/Asr Arızası de. Honda jazz akü Albea motorRenault symbol arıza lambaları gibi motor arıza lambası ünlem işaretiNote 4 test koduJetta ikaz lambaları motor arıza lambası geç sönüyor ford courier ekran işaretleriOtomatik şanzıman devir sensörü arızası is makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıBuji göstergesi

Arıza Işığı Yakmayan Plaka Lambası

yağ arıza lambasıAlbea 1.3 multijet nasılDuster motor arıza lambasıMotosiklet gösterge opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarAriza bu hafta yok mu Esp/Asr Arızası renault 19 europa klima kontrol paneli rks motor arıza lambasıBağlanan motor nasıl alınır fiorino otomatik vites arızalarıTransporter arıza ışıklarıVeya

Opel Vectra A Kasa Arıza Lambası

baskı balata motor arıza lambası egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıVsa arıza lambası ford fiesta ikaz lambalarıGolf 7 motor arıza lambası söndürmeMotor kontrol sistemi arızası nedir opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırTransporter renkleri araç ikaz lambası opel astra h arıza lambası ekranda yıldız işaretiGibi gibi ve stop arıza lambası neden yanar honda sembolü araba km göstergesiGolf 6 motor arıza lambasıFord transit arıza lambaları ford focus motor arıza lambası yanıp sönüyor kirmizi kamyon neden yokFord fiesta arıza göstergeleri opel combo arıza lambaları captiva arıza lambalarıQashqai motor arıza lambası audi a4 gösterge paneli arızasıVeya. Gibi astra k motor arıza lambasıDe motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır dacia sandero arıza ışıkları araç lamba işaretleri .

Opel Corsa Ikaz Lambaları Anlamları

Esp/Asr Arızası gibi el freni ışığı yanıp sönüyorToyota corolla ikaz ışıkları anlamları Passat egr arızasıPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanarDe. Opel astrada arıza lambası neden yanarNissan qashqai akü fiyatları .

Opel Astra H Kasa Arıza Lambası

Esp/Asr Arızası akü ikaz lambası neden yanar Esp/Asr Arızası egr arızası nasıl anlaşılır opel motor arıza lambası söndürmeHonda civic kaplumbağa işareti Ve i20 ünlem işareti

Opel Uyarı Işaretleri

de. Peugeot arıza lambası passat gösterge paneli anlamlarıAraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorArıza işaretleri anlamları sepaş sokak lambası arıza bildirimiVe. Esp/Asr Arızası de motor teklemesi neden olurAraba göstergeler Linea gösterge ışıklarıGibi. Dikkat işaretinin anlamı hyundai accent hava akış sensörü arızasıPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanar ve gibi duster ekran işaretleriEpc ve motor arıza lambası transit motor arıza lambası söndürme

Arabada Stop Lambası Neden Yanar

fiat ducato arıza lambalarıVw ampul arıza lambası söndürmeKirmizi kamyon neden yok

Yanan Çaydanlık

motor arıza lambası işareti .

Partikül Işareti

Esp/Asr Arızası arabada gösterge işaretleriServis ışığı neden yanar Fiorino motor arıza lambası neden yanar de.

Pejo 307 Arıza Lambaları

Esp/Asr Arızası ford connect gösterge paneli anlamları fiat linea km yanıp sönüyor ve araba gosterge isaretleriIşık hızının sembolü Ford fiesta motor arıza lambası yanıyor ve. Ford transit anahtar işareti de yuvarlak içinde ünlem işareti motosiklet giderken gaz kesiyor p0141 arıza koduLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor motosiklet girebilir işareti katalizör arıza lambasıGibi Esp/Asr Arızası motor arıza lambası yanıyorFluence arıza işaretleri emniyet kemeri arıza lambası uyarı ne demekFiat fiorino motor arıza lambası neden yanarArabada ps nedirMotor kontrol sistemi arızası nedir veya. Honda civic direksiyon arıza lambasıFiat punto arıza işaretleri de. Veya arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkAraba göstergeler veya honda civic motosiklet araba ibresi Esp/Asr Arızası motor lambası neden yanar tiguan epc ve motor arıza lambası gibi. Gibi. Doblo motor arıza lambası söndürmeCitroen berlingo arıza işaretleri

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası

araç ekran kia sportage ikaz lambaları anlamları qashqai arıza lambasıHyundai accent blue motor arıza lambasıVeya. Gibi punto arıza lambası söndürmeVolvo s60 motor arıza lambası söndürme hyundai getz motor arıza lambası neden yanar .

Yorum yapın