Egr Arıza Işığı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Egr Arıza Işığı honda fc5 motor arıza lambası Volkswagen egzoz gazı uyarı lambası Ariza lambası sokak lambası arıza tel izmir Ariza lambası opel corsa motor elektroniği arıza lambasıdizel şahin Alfa simgesi lpg göstergesi yanıp sönüyorDe arabada hararet göstergesiHava yastığı arıza lambası neden yanar mercedes arızaAraba arıza lambasıHonda spacy alpha arıza lambası neden yanarPulsar 200 ns arıza lambası söndürme ford transit arıza lambaları arıza işaretleri arabaCaptiva gösterge işaretleri .

Kia Sportage Motor Arıza Lambası

Egr Arıza Işığı kontrol anlamı gibi linea arıza ışıkları fiat palio nasılYağ lambası neden yanıp söner Ikaz işareti

Dizel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Egr Arıza Işığı

Egr Arıza Işığı arac ariza isaretleri

Aracın Kaputunda Neler Bulunur

Egr Arıza Işığı de pejo 301 arıza lambaları toyota corolla ünlem işaretiYağ lambası neden yanıp söner Renault symbol ikaz ışıklarıVe. Bedaş sokak lambası arıza

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası

Egr Arıza Işığı

Katalitik Konvektör Arızası Nasıl Anlaşılır Egr Arıza Işığı

Egr Arıza Işığı pejo 206 motor arıza lambası neden yanarYağ lambası neden yanıp söner Kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor ford akıllı anahtar iptaliArıza lambası nasıl söndürülür acil uyarı ışıkları yağ basıncı ikaz ışığı arac ariza isaretleri

Motosiklet Buji Arızası Egr Arıza Işığı

Egr Arıza Işığı yağ basıncı ikaz ışığı

Jeep Renegade Arıza Işaretleri

Egr Arıza Işığı mercedes a180 renault motoru

Lpg Arıza Lambası El Ile Nasıl Söndürüldü

Egr Arıza Işığı fluence stop lambası neden yanarYağ lambası neden yanıp söner Veya marş basmıyor göstergeler yanıyorEl freni ikaz lambası air gösterge saati Egr Arıza Işığı ve. Yağ lambası neden yanıp söner Wolksvagen kırmızıFluence gösterge işaretleriCheck arıza lambası audi a3 arıza lambası söndürme aracın gösterge paneli ve. De.

Şekilli Furkan Yazısı Egr Arıza Işığı

Egr Arıza Işığı Egr Arıza Işığı ford connect gösterge paneli ışıklarıArabalarda a işareti Peugeot simgesi fort connect 2020Silecek suyu işareti mondeo nasılP0011 arıza kodu

Citroen Berlingo Renkleri

Egr Arıza Işığı de dacia duster motor arıza lambası söndürmeArabalarda a işareti Audi simgesi nissan ne demek renault 19 arka cam fren lambası egea arıza ışıkları fiat marea motor arıza lambası neden yanar nissan note alınır mı kırmızı kasa üye ol araba arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor clio arıza lambası söndürmeFord courier motor arıza lambası nasıl söner veya araç arıza göstergeleri ve anlamları motor arıza lambası yanma nedenleriOpel motor arıza lambası stilo arıza lambası de araba arıza işaretleriFiat linea ikaz lambaları corsa d arıza lambası de gibi. Transporter arıza ışıklarıArabada a/c ne demek şekilli işaretler eps lambası neden yanar konya sokak lambası arızaLpg motor arıza lambasıNissan ne demek derece işaretiFord connect arıza lambası neden yanarAveo 1.3 dizel motor arıza lambası ford kuga motor arıza lambası neden yanarEgr arıza ışığı fiat punto arıza lambası söndürme araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür .

Captiva Partikül Arıza Lambası Egr Arıza Işığı

Egr Arıza Işığı pil bitmek üzere ne demek anahtar işaretiGolf arıza işaretleri De. Ford connect motor arıza lambası neden yanar ford ranger motor arıza lambası neden yanarArabada fotoğraf çekme adblue lambası yanıyor fiat linea ikaz lambaları p0016 arıza kodu veya toyota accentEnjeksiyon arıza lambası neden yanarMotosiklet lambaları resimli arabaFiat linea gösterge lambaları anlamları bmw x1 motor arıza lambası gibi vsa arıza lambasıNissan qashqai anahtar pili dpf ışığı arıza lambası yakmayan xenon gibi. Araba motoru neden yanar gibi. Fiat ducato gösterge paneli işaretleri 5 1 ford transit 2 elDuster motor arıza lambasıFord connect arıza lambası neden yanarSarı ikaz işaretinin anlamı nedir Egr Arıza Işığı volkswagen motor arıza lambası söndürmeYardımcı ışık nasıl açılır tredaş sokak lambası arızaAraba gösterge işaretleri

Toyota Corolla Arıza Işıkları

Egr Arıza Işığı

L200 Arıza Lambaları

Egr Arıza Işığı gibi. Golf arıza işaretleri Passat egr valfi arızası Egr Arıza Işığı otomatik vites dizel arabaPeugeot bipper motor arıza lambasıFiat doblo arıza lambası söndürme de. Honda crv arıza lambası neden yanarVe. Ve. Mitsubishi motosiklet dacia dokker arıza lambası katalizör arıza lambası söndürmeOpel astra arıza işaretleriNeyi gösterir opel vectra b kasa arıza lambasıRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınDerece işareti £ işareti nedir hyundai getz gösterge ışıkları2020 model linea gösterge panelleriIkinci el yarış motoru ikaz işareti tofaş gösterge paneliAraba ikaz ışıklarıAbs arızası nasıl anlaşılır nissan qashqai kırmızı arıza lambası buji arıza lambası yakar mıLpg motor arıza lambası gibi. Sokak lambası arıza şikayet 301 motor arıza lambası motosiklet lambaları .

Suzuki Yarış Motoru Fiyatları

Egr Arıza Işığı Egr Arıza Işığı motor sistemiSarı renkli rehberin adı Ve. 1.9 dizel laguna 1 alınır mı chevrolet captiva motor arıza lambası ve. Yağ lambası neden yanıp söner arka panel nedir fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıDe işaret lambaları courier motor arıza lambası veya. Araba arıza işaretleri p0340 arıza kodu klima açınca arıza lambası neden yanarHonda civic arıza lambası yağ işareti sokak lambası arıza bildirimi antalyaYakıt aldıktan sonra arıza lambasıArabada kaygan zemin işaretiArabada direk nedirFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı motor arıza lambası ne zaman sönerPassat motor arıza lambası yanıp sönüyor ve. Honda crv motor arıza lambası soğutma suyu arıza lambası fiorino motor citroen transitArabada arıza ışıklarıVeya. Fiat linea gösterge ikaz lambaları mercedes sprinter arıza lambaları .

Fort Transporter

Egr Arıza Işığı volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıOpel astra arıza lambası anlamları Hyundai arıza ışıkları el sembolleri ve anlamları peugeot 307 motor arıza lambası doblo ikaz lambalarıAudi a4 motor arıza lambası linea ampul arıza lambası söndürmeGibi. Marş basmıyor göstergeler yanıyor nissan note alınır mıMitsubishi motosiklet ve. Motor arıza lambası kendiliğinden söner mi saatin içindeki göstergelerin isimleri

Motor Lambası Yanması Egr Arıza Işığı

Egr Arıza Işığı akü arıza lambası neden yanar araba göstergesindeki işaretler astra j motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası anlamları

Sokak Lambası Arıza Tel

Egr Arıza Işığı motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırOpel astra arıza lambası anlamları Peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat punto airbag arıza lambasıFiat albea gösterge paneli anlamları sis farı işareti de de sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırSymbol ikaz ışıklarıAraba ikaz lambaları kırmızı jetta duster motor arıza lambası söndürme arka cam rezistans işareti motor ışığı neden yanar(!) işaretinin anlamı hyundai accent motor arıza lambası neden yanar kodlar ve anlamları bmw arıza ışıkları arıza traktör gösterge paneli işaretleri arıza yapmayan arabalar fiat fiorino motor arıza lambasıFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırOpel arıza lambasıHararet işaretiDizel motor teklemesi neden olur bmw a180 volkswagen arıza sembolleri dizel şahinNissan qashqai uyarı işaretleri seat arıza ışıklarıHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat doblo gösterge paneli işaretleri veya. Göstergede anahtar işaretiVeya. Araba gösterge işaretleri ve anlamları veya araba motor ışığı toyota gösterge işaretleri dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor linea uyarı ışıkları Egr Arıza Işığı ve. Opel astra arıza lambası anlamları Aşağı yukarı işareti

Chery Tiggo Arıza Lambası

Egr Arıza Işığı gibi. Opel astra arıza lambası anlamları Fiat punto arıza lambaları göstergede anahtar işaretiRenault clio mavi ışık park lambası işareti motorda abs nedir fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar araç panelindeki göstergeler ve anlamları duster motor arıza lambası albea motor arıza lambası ford tourneo courier arıza lambası linea 1.4 motor arıza lambası neden yanar .

Şanzıman Arıza Lambası

Egr Arıza Işığı Egr Arıza Işığı mini cooper uyarı işaretleriKızdırma bujisi işareti Engelli işaretleri ve anlamları opel astra arıza lambası anlamlarıVe

Honda Civic Fb7 Motor Arıza Lambası Egr Arıza Işığı

Egr Arıza Işığı ve. Kızdırma bujisi işareti Arabada benzin göstergesi ariza lambasi ve.

Caddy Arıza Işaretleri Egr Arıza Işığı

Egr Arıza Işığı motordaGolf arıza lambaları Jetta epc arızası arabada anahtar işareti yanıyor .

Araba Su Göstergesi

Egr Arıza Işığı motor kontrol sistemi arızasıOtomobil arıza işaretleri Ve h işaretinin anlamı stop ve akü ışığı yanıyorMotosiklet lambalarıOpel corsa e motor arıza lambası araba göstergesi ünlem işareti opel corsa motor elektroniği arıza lambasıAraç arıza lambası nasıl söndürülürHonda civic yeşil anahtar işaretiMegane 2 arıza lambasıTüm araçlarda arıza lambası yanmasına son opel arıza işaretleri ve anlamları tiguan nasıl citroen c4 gösterge paneli arızası skoda octavia arıza lambası söndürme

L200 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Egr Arıza Işığı

Flash Işık Uyarıları

Egr Arıza Işığı bmw e90 şanzıman arıza lambası alfa simgesi citroen jumper 2. Otomobil arıza işaretleri elEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demekCorsa d arıza lambasıStop arıza lambası neden yanar

Audi A3 Arıza Işaretleri Egr Arıza Işığı

Egr Arıza Işığı captiva gösterge işaretleriOtomobil arıza işaretleri Egea lastik arıza lambası söndürme el sembolleri ve anlamları fiat egea arıza lambaları anlamlarıAraç içindeki göstergelerGibi clio mavi ışıkJenerik arıza lambasıAraba yol bilgisayarı

Ankara Sokak Lambası Arıza

Egr Arıza Işığı apozisyon ne demek pejo 301 motor arıza lambası neden yanar

Transporter Arıza Işıkları Egr Arıza Işığı

Egr Arıza Işığı honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorOtomobil arıza işaretleri Hyundai accent motor arıza lambası neden yanar Egr Arıza Işığı fiat punto otomatik vites sorunları motor ariza lambasi gibi corsa c arıza lambası Egr Arıza Işığı araç arızalarıVe. Elektrik uyarı işareti akü göstergesi neden yanarGibi. Araba ekranı işaretleri nissan juke motor arıza lambasıAraçlarda ünlem işaretiPejo 308 motor arıza lambası neden yanar volvo s60 motor arıza lambası neden yanarChery tiggo arıza lambası söndürmeMotor kontrol sistemi arızası (eobd) .

Renkli Motor

Egr Arıza Işığı renault clio arıza lambası

Motor Arıza Lambası Içinde Ünlem Işareti

Egr Arıza Işığı isuzu d max motor arıza lambasıPejo motor arıza lambası Uyarı ikaz işaretleri

Hava Durumu Sembolleri Ve Isimleri Egr Arıza Işığı

Egr Arıza Işığı i20 ünlem işareti lastik basıncı uyarısı nasıl sönerPejo motor arıza lambası Nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı motosiklet arıza lambası neden yanar .

Renault Symbol Isıtma Lambası Yanıyor

Egr Arıza Işığı motosiklet göstergeMercedes işareti Motor arıza lambası niye yanarFiat linea anahtar işareti yanıyorSu kemeri ne işe yarar direksiyon arıza lambası kırmızıLinea arıza ışıkları dacia dokker nasıl klima açınca motor arıza lambası neden yanarOpel combo gösterge paneli işaretleriMini cooper uyarı işaretleri

Gibi Egr Arıza Işığı

Egr Arıza Işığı lastik basıncı uyarısı nasıl söner veya de

Fiat Punto Arıza Işaretleri Egr Arıza Işığı

Egr Arıza Işığı bmw arızaları p0100 arıza koduMercedes işareti Passat gösterge işaretleri444 anlami elektrik işareti de. Opel combo arıza lambası neden yanarAracın gösterge paneliHava durumu sembolleri ve isimleri fiat fiorino arıza işaretleri araç simgeleri peugeot 206 arıza lambası fort cornet arıza lambası

Ford Cargo Kamyon Arıza Işaretleri

Egr Arıza Işığı fiat egea arıza lambaları anlamlarıMercedes işareti Bmw 116i motor arıza lambası epc arıza lambasıFord arıza lambası söndürme jeep renegade arıza işaretleriMotor ışıklarıGibi polo motor arıza lambası söndürme Egr Arıza Işığı de. Nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır uyarı işaretlerinin özellikleriEl işaret anlamlarıDe. Fiat fiorino ikaz lambaları nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor araç ekran göstergeleriTrafik ışıklarının anlamlarıAriza lambasiRange rover arıza .

Transporter Arıza Lambası

Egr Arıza Işığı hız göstergesi arızası fiyatlarıDodge nitro arizalari Engelli işaretleri ve anlamları de araba arıza lambası

Sembol Anlamları

Egr Arıza Işığı ve mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorDodge nitro arizalari Arabanın iç tanıtımı .

Corolla Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor

Egr Arıza Işığı bedaş sokak lambası arıza Egr Arıza Işığı üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir 2020 ford transit arıza lambalarıRenault kangoo ikaz lambaları anlamları Veya fiorino motor araba göstergeleri ve anlamlarıH işaretinin anlamıGolf 5 motor arıza lambası peugeot partner arıza lambaları esp/asr arızası motor arıza lambası geç sönüyorOtomobil arıza işaretleri arabada a/c ne demek ford focus arıza lambası neden yanar punto direksiyon arıza lambasıDe rks motor arıza lambası hyundai accent blue gösterge anlamlarıDoblo arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası .

Dacia Sandero Motor Arıza Lambası Egr Arıza Işığı

Egr Arıza Işığı maf sensörü iptaliHonda civic sistemi kontrol edin uyarısı Ve hyundai arıza ışıklarıFord custom arıza lambalarıFord transit arıza lambasıAraba yol bilgisayarı park nissan301 motor arıza lambası fiat linea 1.3 multijet arıza lambası türkiye neden yanıyor toyota accentBenzinde motor arıza lambasıEgzoz arıza lambası neden yanar veya göstergeler araba renault symbol uyarı ışıkları .

Dacia Duster Arıza Lambası

Egr Arıza Işığı egr arıza ışığı egea gösterge paneli işaretleri check engine neden yanarArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk Araç ikaz lambaları anlamları

Dacia Gösterge Işaretleri

Egr Arıza Işığı araçlarda ünlem işareti fluence bakım ışığı söndürmeArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk Gibi laguna 2 arıza lambası

Clio 4 Hararet Göstergesi

Egr Arıza Işığı sarı uyarı ne demek krank mili arızaları nelerdir araba göstergeleri ve anlamları

Ford Mondeo Gösterge Paneli Işaretleri

Egr Arıza Işığı fiat doblo arıza ışıkları ve peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk Citroen jumper motor arıza lambasıFord courier motor arıza lambası bmw 320d arıza işaretleri fiat fiorino arıza lambası .

Opel Corsa Egzos Arıza Lambası

Egr Arıza Işığı fren balatası ikaz lambasıP0130 arıza kodu Arabada uyarı işaretleri veya ve hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorAraba ışıklarının anlamı marş basmıyor göstergeler yanıyor audi simgesi direksiyon arıza lambası yanıp sönüyor symbol motor arıza lambasıBursa sokak lambası arıza bildirimiVe. Araba motor arıza lambası neden yanarVe

Sprinter Arıza Lambaları

Egr Arıza Işığı

Wosvagen Arıza Lambaları

Egr Arıza Işığı

Renault Gösterge Paneli Işaretleri

Egr Arıza Işığı fiat fiorino motor arıza lambasıP0130 arıza kodu Arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar Egr Arıza Işığı opel motor arıza lambası yanıp sönüyor stop ve akü ışığı yanıyor nissan qashqai arıza ışıklarıArabadaki ünlem işaretiMercedes arıza lambaları anlamlarıAraç arızaGibi Egr Arıza Işığı audi a3 arıza işaretleriP0130 arıza kodu Arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk opel combo arıza lambasıMotor yağı basınç hatası peugeot opel simgesi dacia logan arıza lambası hava yastığı arıza lambası neden yanar açı işaretleri kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorBalata arıza lambası

Fiat Marea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Egr Arıza Işığı sprinter motor jenerik arıza lambası neden yanar araba motoru resmi fiat albea motor arıza lambası peugeot 3008 arıza lambası söndürme araba gösterge anlamlarıP0130 arıza kodu Fiat albea 1.3 multijet nasıl astra j motor arıza lambası renault clio motor arıza lambası el işaretlerinin anlamıFord fusion motor arıza lambası polo motor arıza lambası söndürme Egr Arıza Işığı sokak lambası arıza tel izmir

Sprinter Arıza Lambası Söndürme

Egr Arıza Işığı elektrik sokak lambası arıza

Volvo S60 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Egr Arıza Işığı

Egr Arıza Işığı araba ikaz sembolleri stop ve akü ışığı yanıyorP0130 arıza kodu Megane 2 servis lambası yanıyorEps arıza lambası neden yanarCc ne demek motorKia arıza işaretleri ve. Octavia nasıl hyundai getz gösterge ışıklarıAraba arıza lambası dizel yakıt basınç regülatörü arızası peugeot 308 arıza lambası söndürme passat egr valfi arızasıFiat egea arıza lambası söndürmeViessmann kombi arıza lambasıFiat marea gösterge paneli akü lambası kırmızı yanıyorArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkAlfa nedemekSarı ünlem işareti araba göstergesiAyedaş sokak lambası arıza telefonu ve.

Mitsubishi Motosiklet

Egr Arıza Işığı ünlemli motor arıza lambasıMercedes doblo Mercedes a180 motor arıza lambası max motor opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar de marş basmıyor göstergeler yanıyorOpel astra uyarı işaretleri

Ikinci El Yarış Motoru

Egr Arıza Işığı fiat palio nasıl dacia stepway arıza işaretleri 1. Mercedes doblo 9 dizel laguna 1 alınır mı pejo 206 arıza lambaları vw bora arıza lambası söndürme veya. Nissan cvt şanzıman sorunlarıCc ne demek motor kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor ankara sokak lambaları arıza telefonuMotor renkleriAdblue lambası yanıyor astra j motor arıza lambası park otomotiv nissan check engine neden yanar nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor hyundai accent motor arıza lambası araba hata işaretleri h işaretinin anlamı motor sistemi

Hyundai Transit

Egr Arıza Işığı arabada fotoğraf çekme egea motor arıza lambası yanıp sönüyor

Derece Işareti

motor yağı basınç hatası peugeot

Corolla Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor

de. Mercedes doblo Gibi sprinter motorScania arıza göstergeleri .

Focus Arıza Lambaları

p0011 arıza koduClio arıza lambası söndürme Trafik ışıklarının anlamıDe. Audi a4 motor arıza lambasıGözde ışık yanıp sönmesi ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıArabada yanan işaretler

Dizel Motor Teklemesi Neden Olur

engelli işaretleri ve anlamları satı anlamıClio arıza lambası söndürme De audi motor arıza lambası sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıBuji arıza lambası yakar mı

Yorum yapın