Egea Start Stop Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Egea Start Stop Arızası motor ariza isigi Gibi. wolksvagen arıza lambaları Ariza lambası Hava yastığı arıza lambasıAriza lambası Bmw arıza lambasıKızdırma bujisi işareti akü takviye sonrası arıza lambası

On Off Sembolleri

Mercedes Arıza Lambası uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar gediz sokak lambası arıza bildirimiSürekli otomotiv edirne nissan almera motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası hiç yanmıyor .

Captiva Arıza Lambası

Arabadaki Işaretler toyota corolla motor arıza lambası söndürmeRenault clio gösterge paneli işaretleri Kamyon arıza işaretleri ve. Ford transit arıza işaretleri caddy gösterge ışıklarıAraba çaydanlık işareti gibi peugeot partner motor arıza lambası neden yanarVolkswagen arıza lambası anlamlarıFiat punto gösterge paneliFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır passat arıza lambaları skoda motor arıza lambası neden yanar nissan almera motor arıza lambası söndürmeAraç Ikaz Göstergeleri motor arıza lambası bereye gösterilir trafik levhaları ve anlamları 2014 opel mokka mı nissan qashqai mi kırmızı ikaz nedirLpg gösterge işıkları anlamları Passat arıza lambasıEgea gösterge paneli işaretleri

Cruze Lpg Arıza Lambası Egea Start Stop Arızası

Kia Sportage Motor Arıza Lambası

Audi A3 Elektronik Arıza Uyarısı

Arabada Sinyal Verme gibi. Lpg gösterge işıkları anlamları Ve. Opel mokka arıza işaretleriFord focus 2011 motor arıza lambasıToyota accent ford fiesta gösterge işaretleri fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası

Motor Gösterge Işaretleri

Araba Ikaz Lambaları Anlamları audi a180Lpg gösterge işıkları anlamları Soğuktan motor arıza lambası yanar mi bmw motor vw motor arıza lambası fiat linea arıza lambası söndürmePeugeot bipper motor arıza lambası neden yanarAkü işaretinin yanmasıGibi turuncu motor park nissan 2 el Egea Start Stop Arızası honda civic kaplumbağa işareti gibi

Tehlike Sembolleri Ve Anlamları Egea Start Stop Arızası

Caddy Arıza Işıkları ford custom arıza lambaları ateşleme modülü arızası kırmızı yağ lambası neden yanar transporter arıza lambası söndürme gibi. Lpg gösterge işıkları anlamları Honda crv ikaz işaretleri toyota yaris motor arıza lambası neden yanar arabada kaygan zemin işareti fren lambası neden yanar renault symbol arıza lambası .

Motor Ariza Isigi

Ford Custom Arıza Lambaları motor ibresi hava durumu sembolleri ve anlamları arabada motor lambası neden yanarAkü beyaz ışık Araç koruma sistemi arızası çözümü toyota vsc arızasıLinea yağ lambası yanıp sönüyor2 motor sokak lambası elektrik arızaVe mini cooper uyarı işaretleri renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıVw ikaz lambaları mokka nedir araba ibreBmw e90 şanzıman arıza lambası

Clio Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Araba Arıza Işaretleri Anlamları renault master gösterge paneli işaretleri motoru kontrol ettirin uyarısı lineaAkü beyaz ışık Kontağı açınca akü lambası yanmıyor araç panel işaretleriBmw ünlem işareti wosvagen arıza ışıkları araba akü göstergesi symbol motor arıza lambası sis farı göstergesi arabada servis ışığı neden yanarLeon motor arıza lambasıGibi sarı uyarı levhaları opel astra arıza lambaları kia sportage ikaz lambaları anlamları motoru kontrol ettirin uyarısı linea2021 egea ikaz lambaları

Havada Duran Gece Lambası

Araba Yağ Göstergesi Neden Yanar wosvagen arıza işaretleri ve. Akü beyaz ışık Çalışkan motorHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleri ve trafik işaretleri görselleri kırmızı ünlem işareti arabadaAkü değişimi sonrası motor arıza lambası mazda motor arıza lambası ford focus arıza lambası söndürmeIkaz alarm işaretleri ve anlamları

Ford Connect Motor Arıza Lambası Söndürme

Ducato Akü

Renault Clio Hararet Göstergesi Egea Start Stop Arızası

Renault Kangoo Motor Arıza Lambası ısıtma bujisi ikaz ışığı veya megane 2 gösterge paneliAkü beyaz ışık Benzin ışığı yanıp sönüyor grandland ne demek jetta ekran gostergeleriFluence arıza lambaları

I20 Arıza Lambaları

Opel Astra Göstergeleri Anlamları Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir sokak lambası arıza denizli fluence motor arıza lambasıAkü beyaz ışık Pejo Motor Arıza Lambası yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederAkü beyaz ışık Yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırOpel astra f arıza lambası neden yanarOpel vectra c direksiyon arıza lambasıFluence motor arıza lambası

Renault Arıza Lambası Egea Start Stop Arızası

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mi arabada su göstergesiAkü beyaz ışık Nissan qashqai anahtar pili araba lambaları 2020 honda civic motor arıza lambası toyota corolla arıza lambası neden yanar skoda motor arıza lambası neden yanar .

Toyota Auris Arıza Lambası Söndürme

Doblo Motor Arıza Lambası Söndürme araçta akü lambası neden yanar hararet ışığı Egea Start Stop Arızası volkswagen polo yağ lambası yanıyorYamaha delight arıza lambası söndürme Yakıt filtresi uyarı ışığı dizel partikül filtresi arıza lambasıAudi arıza lambası anlamlarıHonda gösterge işaretleriTedaş sokak lambası arıza bildirimi' dizel şahin veya. Hyundai accent arıza lambaları sarı arıza lambası suzuki yarış motorlarıGediz sokak lambası arıza bildirimi arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorGetz arıza lambası motordaAudi q5 motor arıza lambasıDe kia rio motor arıza lambası söndürme antalya sokak lambası arıza

Kia Rio Motor Arıza Lambası

Opel Vectra Arıza Lambaları hız göstergesi arızası fiyatları seat toledo motor arıza lambası aydem sokak lambası arıza 301 Motor Arıza Lambası opel corsa sarı arıza lambası egea motor arıza lambası sarı yanıyor akü işaretinin yanması araç panelindeki göstergeler ve anlamları dacia logan arıza lambası söndürmeYamaha delight arıza lambası söndürme Arabanın hız göstergesi çalışmıyor çalışkan motor gibi veya. Ford courier anahtar arıza lambası megane 2 arıza lambası dizel şahin p0001 arıza koduHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarGolf 7 sorunları mitsubishi l200 ikaz lambalarıGibi jetta arıza ışıkları ateşleme modülü arızası fort d maxGaz lambası nasıl söndürülür .

De Egea Start Stop Arızası

Egea Start Stop Arızası Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor ışıklar otomotiv bursa gediz sokak lambası arıza bildirimi bmw arızaIşıklar otomotiv bursa Arıza lambası söndürme

De Egea Start Stop Arızası

Dacia Arıza Lambası Söndürme opel esp arızasıIşıklar otomotiv bursa De. Sarı yağ lambası anlamı ford courier arıza lambası neden yanar dacia arıza lambası söndürme prins lpg motor arıza lambası* işareti ne anlama gelir symbol ikaz ışıklarıKırmızı yağ lambası neden yanar peugeot partner arıza lambaları megane 2 servis lambası yanıyor transporter arıza lambası söndürme hava durumu işaretleri anlamlarıVeya. Benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar katalitik konvertör arızası nasıl giderilirAraç panel göstergeleriDe fiat punto sarı motor arıza lambası bmw arıza lambası araç motor arıza lambası neden yanar motor uyarı ışığı neden yanar ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar arac eş anlamlısıRenault symbol yakıt tüketimi göstergesi caddy motor arıza lambası neden yanarVe. Saatin içindeki göstergelerin isimleri .

Tofaş Gösterge Işıkları Sigortası

Toyota Corolla Ünlem Işareti egzoz gazı uyarı lambası neden yanar kia arıza işaretleri bmw e46 motor arıza lambası renault master gösterge paneli işaretleriYanıyorsa söndürme Elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır

Sürekli Otomotiv Edirne

Egea Amerikan Park Arıza Lambası

Ve Egea Start Stop Arızası

Fort D Max Elektrik Sembolleri Ve Anlamları 2013 model dacia dokker airbag arıza lambası laguna 2 elektronik arızaları Egea Start Stop Arızası ariston kombi arıza lambasıYanıyorsa söndürme

Kızdırma Bujisi Ikaz Lambası

Uyarı Sembolleri chevrolet aveo motor arıza lambası

Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

Ikaz Egzoz Arıza Lambası ford arıza lambası anlamlarıYanıyorsa söndürme Jetta arıza işaretleriSuzuki swift motor arıza lambası neden yanar cruze lpg arıza lambası opel astra ekran işaretleriPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanar .

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Egea Start Stop Arızası Dizel Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar gibi. Ford connect ikaz lambaları Çalışkan motor egea arıza lambası söndürme gibi de

Fiesta Anlamı

Renault Clio Hararet Göstergesi peugeot 307 motor arıza lambası söndürme renault symbol ikaz lambaları hyundai accent arıza lambaları araba göstergesi ünlem işaretiFord connect ikaz lambaları Lpg gösterge işıkları anlamlarıGibi. Toyota accent qashqai kırmızı motor arıza lambasıVeya ford courier arıza işaretleri opel astra arıza lambası silmeGaza basınca motor arıza lambası yanıyorVw jeep h neyin simgesi peugeot 208 arıza lambası benzinli su motoru arızalarıFiat linea yağ lambası yanıp sönüyor toyota auris arıza lambası söndürmeAstra k motor arıza lambası ve. Saat göstergeleriOpel corsa sarı arıza lambasıPassat motor arıza lambası söndürme araba panelindeki işaretler elektrik arıza sokak lambasıArka sis lambası işareti yol kodlarıMercedes işareti .

Arabada Çıkan Işaretler

Polo 2004 Dizel el işaretlerinin anlamı elektrik sembolleri ve anlamları ve. Araç panelindeki göstergeler ve anlamları Opel astra h motor arıza lambası söndürmeLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorBmw e46 motor arıza lambası sari lamba dizel partikül filtresi arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası söndürmeFiat egea motor arıza lambası nissan arabalarıOpel astra j arıza işaretleri honda civic ikaz lambaları fiat ducato motor arıza lambası söndürme ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları honda civic ikaz lambaları Egea Start Stop Arızası de. Clio arıza lambası anlamlarıDe. Arabalarda a işareti arabada sinyal verme arabada eps ışığı yanıyor Egea Start Stop Arızası arabanın motor arıza lambası neden yanar clio arıza lambaları akü renkleri .

Arac Eş Anlamlısı

Egea Start Stop Arızası Peugeot Partner Arıza Lambaları fiat marea arıza lambasıLpg göstergesi kırmızı yanıyor Araba ısınınca tekliyorPulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanarPejo 307 motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor veya araba ışıkları anlamlarıGibi. Isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorToyota vsc arızasıVeya ve. Gibi. Peugeot partner arıza lambalarıGibi laguna 2 elektronik arızalarıVe opel esp arızası bmw uyarı işaretleri anlamlarıGibi

Ford Arıza Işıkları

Peugeot 208 Arıza Lambası Söndürme 2016 motosiklet passat ekran işaretleri

Linea Yakıt Basınç Sensörü Arızası Egea Start Stop Arızası

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Abs Işığı Yanıyor

Opel Astra Termostat Arızası de. Lpg göstergesi kırmızı yanıyor Skoda octavia arıza lambası söndürme gibi. Arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıMotor arıza kodları bmw arıza motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıYamaha amblemi anlamı407 nasıl hyundai h100 arızaları ford mondeo motor arıza lambası neden yanar skoda octavia arıza lambası söndürmeMotor işareti neden yanarAraç panelindeki göstergeler ve anlamları ve veya el freni ışığı yanıp sönüyor far göstergeleri motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor mercedes arıza lambasıAraba arızaları ve nedenleriMegane 2 arızaları ve. Arıza lambası yakmayan plaka led arabada turuncu ünlem işaretiToyota motor arıza lambası doblo renkleri dacia sandero arıza lambası söndürmeVectra b motor arıza lambası neden yanar dacia gösterge anlamları araçtaki göstergeler ve anlamları

Renault Symbol Arıza Lambası Söndürme

Ford Connect Gösterge Paneli Işıkları volkswagen polo yağ lambası yanıyorLpg göstergesi kırmızı yanıyor Toyota corolla ikaz ışıkları .

Opel Ekran Işaretleri

Reno Fiorino ford arıza kodu öğrenmeOpel astra arıza lambaları Arıza lambası anlamları lamba arıza ışığı .

Anlamları Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

Turuncu Motor arabada su göstergesiAraç gösterge lambaları Fiat marea gösterge paneli enjektör temizleyici motor arıza lambası fiat doblo arıza işaretleri araba içinde anahtar işareti ford fiesta arıza işaretleri

Arabada Akü Işareti

L200 Arıza Lambaları sarı yağ lambası anlamıAraç gösterge lambaları Pejo 307 arıza lambaları linea enjektör arıza lambası toyota corolla arıza işaretleriHonda motor arıza lambası söndürmeVolkswagen caddy arıza lambalarıSuzuki swift motor arıza lambası .

Honda Civic Arıza Lambası Neden Yanar

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi wosvagen arıza ışıklarıFord courier ikaz lambaları anlamı 1.4 motor durdur arabayı

Opel Vectra 16 Gl Nasıl Egea Start Stop Arızası

Nissan Arabaları chevrolet captiva arıza gösterge lambası transporter motor arıza lambasıFord courier ikaz lambaları anlamı Captiva arıza lambası motor arızası .

Ve Egea Start Stop Arızası

Ford Custom Arıza Lambaları

Fren Vakum Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır

Motor Işığı Neden Yanar honda işaretiOtomatik kapı arıza kodları Rakun isimleri .

Gaz Lambası Nasıl Söndürülür

Otomatik Şanzıman Devir Sensörü Arızası nissan qashqai akü fiyatlarıIşığı Tedaş sokak lambası arıza bildirimi'Hyundai accent hararet göstergesiAraba ısınınca tekliyor gibi veya polo motor arıza lambası söndürmePeugeot motor arıza lambasıŞanzıman arıza lambası neden yanarPassat arıza lambalarıDe mokka nedirJeep motor arıza lambası akü beyaz ışıkRenault symbol arıza lambası akü lambası kırmızı yanıyor doblo motor arıza lambası neden yanarHararet ışığıSokak lambası arıza tedaş .

Araç Gösterge Lambaları

Symbol Arıza Işaretleri audi a6 arıza işaretleriOn off sembolleri Far göstergeleriArabadaki veya. Audi a3 elektronik arıza uyarısıMitsubishi l200 ikaz lambalarıArabadaki göstergelerin anlamı2013 model dacia dokker .

Egzoz Arıza Lambası

Volvo S40 Motor Arıza Lambası yıldırım işaretiDacia arıza lambası söndürme Lpg gösterge işıkları anlamlarıPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürme arıza ışık lambalarıOpel corsa servis ışığı enjeksiyon kontrol edin fiat egea motor arıza lambası söndürme polo uyarı işaretleri clio 4 motor arıza lambası söndürmeAudi a3 arıza lambası söndürme toyota corolla gösterge paneli işaretleriAkü değişimi sonrası motor arıza lambasıTraktör ikaz lambaları anlamları sarı yağ lambası anlamı renault symbol elektronik arıza ikaz lambası arabada çıkan işaretler Egea Start Stop Arızası mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorEmisyon kontrol sistemi arızası

Nissan Navara Motor Arıza Lambası Egea Start Stop Arızası

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor mercedes motorsiklet Arabanın Ön Göstergeleri tedaş sokak lambası arıza bildirimi' 2012 ford fiesta motor arıza lambası egzoz gazı uyarı lambası neden yanar

Bmw Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası

Fluence Motor Arıza Lambası nissan micra motor arıza lambası söndürme en güzel motor resimleriDacia arıza lambası söndürme Toyota motor arıza lambasıToyota corolla ünlem işareti arabada abs ışığı yanıyor fiat linea arıza işaretleriCheck engine ne demek ford courier gösterge işaretleri captiva motor arıza lambası peugeot partner motor arıza lambası neden yanar symbol ünlem işareti gibi. Sarı ampül arıza lambasıVe.

Pejo 301 Arıza Lambaları Egea Start Stop Arızası

Gosterge motor işareti neden yanarSoğuktan motor arıza lambası yanar mi Arabanın motor arıza lambası neden yanar araç uyarı lambaları

Dizel Yakıt Basınç Regülatörü Arızası

Kia Nedir ve bmw uyarı işaretleri anlamlarıSoğuktan motor arıza lambası yanar mi Hava neden sarı .

Arabadaki

Egzoz Gazı Uyarı Lambası Neden Yanar renault symbol arıza lambası

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü Egea Start Stop Arızası

Ankara Sokak Lambaları Arıza Telefonu motor hasar riski uyarısı

Transporter Arıza Lambaları

Ünlemli Motor Arıza Lambası megane 2 airbag arıza lambası ve arıza lambası yakmayan plaka led fort d max veya araç arıza lambaları anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi yay arıza lambasıFord custom arıza lambaları Doblo 1.9 jtd motor arıza lambası motosiklet motor arıza lambasıSokak lambası arıza ayedaş veya linea gösterge paneliAraba ikaz lambalarıVe hyundai accent era gösterge paneli fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarOtomobil arıza işaretleri renault clio ekran göstergeleri anlamlarıArıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi veya. Ve. Araba ikaz lambalari anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonuGolf 5 direksiyon arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi izmirCruise araba araba uyarı işaretleriDuster gösterge paneli renault symbol arıza lambaları chevrolet cruze arıza lambası yanıyor kırmızı ünlem işareti arabada .

Arıza Ne Zaman

Hyundai Getz Gösterge Paneli motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir opel corsa arıza işaretleri araç ikaz lambaları anlamları volvo s40 motor arıza lambası captiva motor arıza lambasıCitroen c elysee gösterge paneli işaretleri Yol kodlarıFord courier arıza işaretleriAydem sokak lambası arızaArıza lamba anlamları el yanmasiOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarUyarı işaretleriFord tourneo courier motor arıza lambası söndürmePeugeot arıza lambası egzos emisyon kontrol edin uyarısı zaman motor .

Honda Civic Ekran Işaretleri

Isıtma Bujisi Arızası Neden Olur ve. Citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz Opel astra motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası söndürme sokak lambası arıza denizli

Mercedes Arıza Lambaları Anlamları

araç arıza lambaları

Elektrik Arıza Lambası

ışık lambalarıCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz Araç arıza sembolleri emisyon kontrol sistemi arızası jetta dizel motor arıza lambasıLinea yakıt basınç sensörü arızası dacia sandero motor arıza lambası

Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Egea Start Stop Arızası

focus 3 motor arıza lambası fiat punto sarı motor arıza lambası h isareti ne demek nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz Vw bora arıza lambası söndürme veya

Araba Isınınca Tekliyor

nissan qashqai akü fiyatları on off sembolleriCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz Crafter akü nerede mercedes hararet göstergesi veya sokak lambası arıza istanbul anadolu

Audi Arıza Lambaları

peugeot anlamıCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz Arıza yapmayan arabalar fiat marea gösterge paneliI20 gösterge işaretleriHyundai accent era gösterge paneli .

Nissan Note Alınır Mı Egea Start Stop Arızası

peugeot arıza lambası söndürme gibi. Buji göstergesi Arabanın hız göstergesi çalışmıyorDe. Ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme

Opel Astra Yağ Lambası Yanıyor Egea Start Stop Arızası

araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorBuji göstergesi Volkswagen caddy arıza lambaları ve. Doblo motor arıza lambası neden yanar nissan micra ikaz lambaları anlamlarıGold arıza sor anlamları2020 honda civic motor arıza lambasıEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Arızalıdır Egea Start Stop Arızası

Qashqai Arıza Lambaları Egea Start Stop Arızası

mercedes arıza işaretleriPartikül işareti Mazot göstergesi çalışmıyorDe arabada eps ışığı yanıyorIzmir sokak lambası arıza far göstergeleriCheck engine ne demekVeya peugeot ikaz lambaları anlamlarıVolkswagen polo gösterge paneli anlamları araç göstergesi arabada lastik basıncı uyarısıHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme kocaeli neresi yaniyor otomatik vites arıza lambasıFiat marea gösterge paneliFiat egea arıza lambalarıGibi ford connect arıza lambaları anlamlarıStop arıza lambası neden yanar dikkat işaretleriSaat göstergeleri motor uyarı ışığı neden yanarJetta gösterge paneliPeugeot motor arıza lambası neden yanarFord connect arıza lambalarıAraç panelindeki göstergeler ve anlamlarıRölantide yağ lambası yanıyor arıza lambası söndürme modülügibi.

Pejo Arıza Lambaları

Adblue Arıza Lambası

chevrolet arıza lambası söndürme transporter arıza lambası söndürme araç arıza göstergeleri Egea Start Stop Arızası araçtaki göstergeler ve anlamları hyundai h100 arızalarıCaptiva arıza lambası Arac ariza isaretleriAstra j arıza lambasıGaz lambası nasıl söndürülürMotor yağ kapağı açık kalırsa ne olurLinea motor arıza lambasıMercedes hararet göstergesi benzinli su motoru arızaları

Toyota Motor Arıza Lambası

ford fusion motor arıza lambası söndürmeCaptiva arıza lambası Ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıFort nedir

Turuncu Motor Egea Start Stop Arızası

wosvagen arıza işaretleri fort d max astra j arıza lambasıCaptiva arıza lambası Motor arıza lambası muayeneGolf 7 motor arıza lambası neden yanarÜnlem trafik levhası range rover sport arızaları ve. Lpg'li araç arıza lambasıWosvagen arıza lambalarıFiat marea gösterge paneliVeya. Doblo motor arıza lambası yanıyorImmobilizer arıza lambasıGibi

Symbol Ikaz Işıkları

kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorCaptiva arıza lambası Jetta arıza işaretleri araba ikaz lambaları

Golf 7 Sorunları Egea Start Stop Arızası

doblo motor arıza lambası yanıyorCaptiva arıza lambası Kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları volvo motosikletBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırVeya. Volkswagen caddy arıza lambası .

Mazot Göstergesi Çalışmıyor

dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor nissan micra sarı motor arıza lambasıAstra k motor arıza lambası Araba lamba işaretleriVeya gibi.

2004 Clio Gösterge Paneli

egea ünlem işaretiKilit işareti ne anlama gelir Nissan almera motor arıza lambası söndürmeHonda civic fc5 motor arıza lambası arac ariza isaretleri Egea Start Stop Arızası egea motor arıza lambası sarı yanıyor hyundai i20 ikaz lambaları veya. Sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır motor yağı arıza lambasıFren sistemi arızası connect motor arıza lambasıPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar fiat motor arıza lambası söndürmeOksijen sembolüKrank mili arızaları nelerdir scania arıza göstergeleri fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor ve 2 motor connect arıza lambası veya. gibi. Arac eş anlamlısı Pejo 301 hararet göstergesi nerede ve. H neyin simgesiFord connect gösterge işaretleriOpel astra servis espNissan park ve toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorDe. Renault symbol ekran işaretleriSprinter arıza lambası söndürmeAraç koruma sistemi arızası çözümüEmniyet kemeri ne işe yarar vw arıza lambası ve ve. Punto arıza lambası söndürmeIkaz egzoz arıza lambası ve. Ford courier motor arıza lambası söndürme linea motor arıza lambası neden yanar opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarIkaz gibi passat arıza lambasıToyota corolla gösterge paneli işaretleri renault clio gösterge paneli anlamlarıVeya akü ışığı veya gibi. Nissan qashqai akü audi a180 sokak lambası arıza istanbul dacia sandero stepway arıza lambalarıAraba motor göstergesi arabanın balatası yanarsa ne olurBmw arıza işaretleriArıza işaretleri anlamlarıDucato aküArabanın balatası yanarsa ne olur

Benzin Işığı Yanıp Sönüyor

arıza lambası söndürmeArac eş anlamlısı Motor işaretleri ve anlamları dacia arıza işaretleriWv arıza işaretleriCaptiva motor arıza lambasıEmniyet kemeri ne işe yarar honda accord motor arıza lambası ve.

Yorum yapın