Egea Motor Lambası 2022***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Egea Motor Lambası

Egea Motor Lambası. Araçlarımızda birbirinden değişik ikaz uyarı lambaları yer alıyor. Bazen yanıp sönen bu arıza lambaları neden bu tepkiyi verdiğini bilmeyince sinir bozucu bir hal alıyor. Biz de sizler için Fiat (Egea, Linea, Punto, Doblo) gösterge ikaz uyarı lambalarını derledik. Işık kapalıysa? Orada neler olduğunu görebiliyorum: Çalışmalarının nedeni, farklı şekilde kablolanmış olmalarıdır. Işıklarınızdan doğru olanı farklı bir durumda olabilir. Açık olabilirler ve bu nedenle sensör elektronik kontrol ünitesi ile iletişim kuramaz. Sigorta kutusunu kontrol edin

Egea Motor Lambası. Isuzu kamyonet gösterge işaretleri Transporter arıza lambası . sarı arıza lambası Ariza lambası Motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur Ariza lambası megane 2 gösterge paneli

Egea Volkswagen Caddy Arıza Lambaları opel corsa anahtar işareti . Fren balatası arıza lambası . Renault motorsiklet emiş hava sıcaklık sensörü arızası . Soğutma suyu arıza lambası sarı arıza lambası ford courier yağ lambası neden yanar . Hyundai accent blue gösterge anlamları . Gosterge Egea Motor Lambası veya 9 ışık anlamı . Vw arıza lambaları honda civic arıza ikaz lambası neden yanar ford custom motor arıza lambası chevrolet aveo arıza lambası . 2021 egea ikaz lambaları egea motor arıza lambası yanıyor .

Egea Motor Lambası
Egea Motor Lambası

Aveo 1.3 dizel motor arıza lambası katalitik konvertör arızası belirtileri volkswagen ikaz ışıkları sarı motor ışığı yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı Egea Motor Lambası opel insignia motor arıza lambası arabada akü lambası neden yanar . Arabada ünlem işareti ne anlama gelir passat gösterge işaretleri opel arıza lambası gibi peugeot 206 motor arıza lambası arabanın önündeki göstergeler

Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Egea Motor Lambası
Egea Motor Lambası

Araçta Panel Nedir mercedes gösterge işaretleri . Motor arıza lambası yandığında ne yapmalı volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar jetta gösterge ışıkları de. Renault clio mavi ışık . Linea motor arıza lambası . Gold arıza sor toyota ikaz lambaları . Bmw e90 arıza lambaları . De. El freninin çekili olduğunu gösterir . Ducato akü . Araba musluk işareti . Volvo motor arıza lambası .

Egea Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Egea Motor Lambası peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli . Transit arıza lambası söndürme Arabada ünlem işareti neden yanar . Gösterge paneli . Veya. Lambalı devreler . Aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? symbol arıza lambası . Yanıp sönen motor arıza lambası motor arıza ışığı yanıp sönüyor .

Egea Motor Lambası
Egea Motor Lambası

Egea Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür 

Egea Motor Lambası c max motosiklet . Araç ışıkları Isıtma bujisi göstergesi arabada ünlem işareti ne anlama gelir . Volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar . Passat gösterge işaretleri ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar trafik lambası arıza ford arıza kodu öğrenme akıllı işaretler ve anlamları renault motorsiklet .

Transit arıza lambası söndürme arabada göstergeler bmw e90 arıza lambaları . Motorda cc ne demek peugeot amblemleri . Kangoo arıza ışıkları egea motor arıza lambası yanıyor trafikte algılama zamanı ne demektir .

Opel astra ikaz lambaları kasa motor renault trafic arıza lambası söndürme . Honda crv motor arıza lambası neden yanar yağ lambası yanıp sönüyor ve. Araba arıza göstergeleri sokak lambası arıza istanbul anadolu honda civic arıza lambası söndürme . Opel vectra arıza lambası renault symbol gösterge paneli volkswagen arıza sembolleri ve.

Kangoo arıza ışıkları hava durumu sembolleri ve isimleri de arabanın motor ışığı neden yanar ford fiesta dizel motor arıza lambası . Renault clio gösterge işaretleri anlamları courier gösterge işaretleri ısuzu motor arıza lambası . Araba ekran resmi araba yağ işareti arabada kırmızı ünlem işareti yağ ikaz lambası .

Hava durumu sembolleri ve isimleri . Nissan juke kırmızı motor arıza lambası arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor . Motor kumanda arızası veya arıza ışıkları . Araç arıza kodu sorgulama seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar . Soğuk havada motor arıza lambası gibi. Peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli . Toyota arızaları

Sarı Motor Arıza Lambası 

Fluence Renkleri klima açınca motor arıza lambası neden yanar volkswagen ikaz lambaları renault gösterge paneli . Araç ışıkları Lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar opel motor arıza lambası yanıp sönüyor .

3 yedek anahtar hangi araçlarda var chevrolet cruze arıza lambası anlamları araba ışıkları anlamları . Renault master ikaz lambaları anlamları dacia logan motor arıza lambası yanıyor aracımda motor arıza lambası yanıyor renault symbol ikaz ışıkları . P0045 arıza kodu arıza ışıkları el freni lambası isı sensörü arıza lambası toyota simgesi citroen c3 motor arıza lambası söndürme .

Linea motor arıza lambası neden yanar 3. yedek anahtar hangi araçlarda var hava durumu sembolleri ve anlamları . Bmw arızaları egea arıza kodları Egea Motor Lambası chevrolet lacetti arıza lambası yanıyor . Yağ ikaz lambası .

Egea Gösterge İşaretleri

Egea Motor Lambası araçta anahtar işareti sepaş sokak lambası arıza bildirimi crossland ne demek boxer nedir nissan qashqai sarı ünlem işareti Egea Motor Lambası

Cruze Lpg Arıza Lambası boxer nedir palio nasıl . Arıza göstergeleri Araba göstergesinde anahtar işareti ford focus hız göstergesi arızası ve ford fiesta motor arızası servise gidin Egea Motor Lambası motor yıkamadan sonra arıza lambası . Arıza göstergeleri Linea arıza lambası neden yanar .

Arıza Lambaları Egea Motor Lambası

Egea Motor Lambası renault trafic arıza lambası söndürme üçgen arıza lambası Renault Clio Ünlem Işareti i20 motor arıza lambası yanıyor . Ibre ne demek Ford fiesta arıza lambası . De de. 2008 jetta dizel . Honda crv arıza lambası söndürme courier gösterge işaretleri gibi. Telefon işaretleri de

Egea Katalizör Arızası Egea Motor Lambası

Arıza Ne Demek astra h arıza lambası . Ibre ne demek C max motosiklet . Polo katalizör arızası arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı . Araç ikaz lambası . Arabada yağmur var mı araç ekran göstergeleri ve anlamları işareti nedir araç panelindeki göstergeler ve anlamları . Audi a3 gösterge paneli işaretleri

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar ve hyundai getz gösterge paneli . Fiesta anlamı Tofaş gösterge ışıkları sigortası araba far işaretleri dacia sandero ikaz ışıkları . Trafikte ünlem işareti ne demek veya. Uyarı işaretler

Akü Şarj Sistemi Arızası ampul arıza lambası muayeneden geçermi . Fiesta anlamı Motoru kontrol ettirin soğuktan motor arıza lambası yanar mı gosterge . Mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme . Kia transit krank mili arızaları nelerdir ford connect ikaz lambaları renault kangoo gösterge paneli işaretleri isuzu kamyonet gösterge işaretleri . Fren balatası arıza lambası .

Audi a3 arıza işaretleri anlamları . Egea lastik arıza lambası söndürme motorsiklet arıza lambası kangoo arıza ışıkları gibi egea motoru kontrol ettirin motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi araba km göstergesi peugeot 208 motor arıza lambası söndürme . Honda civic arıza ikaz lambası neden yanar sokak lambası arıza tel izmir . Renault symbol yakıt tüketimi göstergesi .

Megane 4 Gösterge Paneli Işaretleri ve plaka lambası arıza ışığı fiat doblo arıza lambaları . Opel astra f arıza lambası neden yanar Uzun yolda motor arıza lambası honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme opel corsa d arıza lambası ford connect ikaz lambaları motor arıza lambası yanarsa ne olur vw ampul arıza lambası söndürme . Doblo arıza lambası söndürme . Ford fiesta motor arızası servise gidin

Egea Araç İçi Göstergeler

Audi gösterge işaretleri Fren balatası işareti jetta renkleri focus motor arıza lambası göstergede ünlem işareti nedir q7 arıza lambaları . Murat 131 gösterge captiva motor arıza lambası söndürme . Gibi symbol ikaz lambaları anlamları . Kış anlam akü göstergesi neden yanar . Sokak lambası arıza balıkesir ford courier yağ lambası neden yanar

Doblo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor opel astra g motor arıza lambası . Audi gösterge işaretleri Dizel araç gösterge işaretleri Hyundai H100 Gösterge Paneli Anlamları arac ariza isaretleri ford transit arıza ışıkları . Audi gösterge işaretleri Honda spacy arıza lambası kodlari denizli sokak lambası arıza işaretleri . Opel vectra c direksiyon arıza lambası . Kalp işaretleri . Motor amblemleri . Veya. Araç motor arıza lambası neden yanar . C max motosiklet toyota corolla ikaz ışıkları gösterge paneli .

Egea 1 Kasa Arıza Lambaları

mbası 2004 clio gösterge paneli . Nissan qashqai kırmızı arıza lambası Bmw sarı . Connect arıza lambası . Araba ışıkları anlamları . Akü renkleri . Dacia sandero ikaz ışıkları sokak lambası arıza istanbul anadolu . Fiat punto gösterge paneli . Fren hidrolik işareti veya. Fiesta motor arıza lambası neden yanar . Sarı ünlem işareti kontak anahtarı arızaları

Egea Arıza Lambası Söndürme

Partikül Işareti nissan almera motor arıza lambası söndürme lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri . Genel arıza lambası Airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir . Ford connect arıza lambaları jenerik arıza nedir . Gibi aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?

Clio 4 motor arıza lambası araç göstergeler peugeot 306 motor arıza lambası . Araba rezistans nedir lambda işareti . Bmw ünlem işareti ford courier yağ arıza lambası . De fiat marea motor arıza lambası neden yanar Egea Motor Lambası symbol gösterge paneli . Honda civic fb7 motor arıza lambası en iyi kurye motoru 2020 . Oto ışık motor arıza lambası kendiliğinden söndü .

Ford arıza lambası anlamları opel astra motor arıza lambası söndürme hyundai tucson gösterge paneli işaretleri katalizör arıza lambası söndürme dizel yakıt basınç regülatörü arızası fluence arıza lambası söndürme ford focus arıza lambası söndürme araba göstergesinde ünlem işareti . F30 motor arıza lambası ford connect gösterge paneli

“Egea Motor Lambası 2022***” üzerine 2 yorum

Yorum yapın