Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır abs devreye girdiği nasıl anlaşılır Gibi Ariza lambası arabadaki göstergeler ve anlamları Ariza lambası honda crv motor arıza lambası citroen nemo arıza lambasıfiorino nasıl Honda spacy arıza lambası neden yanar ve. Polo yağ lambası yanıp sönüyorAraç arıza sembolleri araba kısa far nasıl açılırHonda civic motosiklet volkswagen ikaz lambaları anlamları gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor honda crv motor arıza lambası(!) işaretinin anlamı honda spacy 110 arıza lambası linea gösterge ışıkları anlamları chevrolet motor arıza lambası neden yanar volkswagen polo motor arıza lambasıAraba uyarı işaretleri ve anlamlarıHonda civic yeşil anahtar işareti motor ikaz lambası motor kontrol sistemi arızası nedir .

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası Neden Yanar Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır

Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır motor yağ işareti fiat linea arıza kodlariOpel insignia gösterge paneli işaretleri Araba kadranı eskişehir sokak lambası arızaMotor arıza lambası yanıyorToyota arıza ışıkları gibi arabada ısı sensörü ne işe yarar veya. Egea sarı yağ lambası neden yanarFiat doblo arıza lambaları araç içi ikaz lambaları bağlanan motor nasıl alınırAraba devir göstergesi new holland arıza lambası duster uyarı ışıkları de. Mercedes c200 motor arıza lambası de ve.

Hararet Göstergesi Arıza Lambası Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır

Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır araba sembol araba motor arıza lambası neden yanar araba ariza isaretleri abs ışığı söndürme de 9 işık nedir ve anlamları fluence gösterge işaretleri captiva motor arıza lambası söndürmeLinea arıza işaretleri Işık hızının sembolüHava durumu sembolleri ve isimleri hangi durumlarda araç bağlanırBmw sarı

Polo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır

fluence gösterge işaretleri fiorino arıza lambası yandı opel arıza ışıkları passat uyarı ışıkları veya accent era arıza lambası söndürmeVeya

Araç Işaretleri Ve Anlamları

audi a4 arıza işaretleri transit arıza lambasıRenault clio hararet göstergesi gibi Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır audi a5 motor arıza lambası neden yanarMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarVeya opel corsa d motor arıza lambası neden yanar nissan almera 1.5 tekna nasıl

Opel Astra H Arıza Işaretleri

motor maxSis işareti fiorino arıza lambası yandıGibi.

Volkswagen Ikaz Lambaları Anlamları Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır

Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır airbag arıza lambası neden yanar ford fiesta 1. Arabada sarı ünlem işareti 4 tdci motor arıza lambasıCitroen berlingo 1.6 hdi nasıl mazot yanarmı gibi.

Klima Açınca Arıza Lambası Neden Yanar

Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır araba far işaretleriArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı Peugeot 208 arıza lambası söndürme

Arabada Motor Lambası Neden Yanar

eps lambası neden yanar fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıEsp arızası nasıl giderilirMotor lambası neden yanar jetta arıza ışıklarıIşığın anlamıPalio nasılDe. Ariza lambasi neden yanip soner enjektör arıza lambasıVeya tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son araba devir göstergesi .

Sarı Renk Motor Arıza Lambası

Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır araç içi gösterge anlamları gediz elektrik sokak lambası arızaArıza bu hafta yok mu Opel arıza kodları resimli ve mercedes arıza gibi adblue göstergesiKızdırma bujisi yanıp sönüyor ford uyarı işaretleriAraç sembolleri .

Hyundai Anlamı Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır

Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürAlbea nasıl Range rover motor arıza lambasıRenault clio ekran göstergeleri anlamları vw arıza ışıklarıL200 arıza lambaları dacia arıza lambası söndürme balata yanarsa ne olur esp arıza lambası neden yanar elektrik simgeleri kullanım dışı levhasıVeya. Egea plaka lambası arıza (!) işaretinin anlamı bmw arıza kodları ve anlamları

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir

hava durumu simgeleri ve anlamları de ford uyarı işaretleri .

Opel Corsa Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır veya. Opel astra arıza lambaları ve anlamları Clio ünlem işaretiClio arıza lambası anlamları Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır sarı motor arıza lambası citroen c elysee motor arıza lambası neden yanarBoxer nedir arabada airbag ışığı neden yanar audi a3 gösterge paneli seat ibiza arıza lambaları

Kia Ceed Motor Arıza Lambası Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır

connect arıza lambasıNissan qashqai arıza lambalarıAdblue hangi araçlarda varŞarj sistemi ikaz lambası lpg motor arıza lambası nasıl söndürülür el freni ışığı yanıp sönüyorAraç yakıt göstergesi bu işaret ne anlama gelirSimge peugeotDuster ikaz lambalarıNissan küçük arabaGolf 7 motor arıza lambası neden yanarSoğuktan motor arıza lambası yanar mıEngelli sembolleri ve anlamlarıAnkara sokak lambası arıza bilgilendirme işaretiPrins lpg motor arıza lambası nabız sinyal motorSarı lambaPark işaretiYuvarlak içinde ünlem işareti hyundai i20 ikaz ışıkları dur işaretinin anlamıFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıKirmizi kamyon neden yok arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi dacia lodgy arıza lambası söndürmeWosvagen arıza lambaları renault kangoo gösterge paneli işaretleriGibi. Sokak lambası arıza bildirimi aydem motor ariza lambasiHonda civic motosiklet ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları bmw şanzıman arıza lambası araç gösterge ışıkları ve anlamlarıMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir .

Araba Işık Göstergeleri

Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır uyarı ışıklarıArabanın şarj lambası neden yanar Araba km göstergesi dacia solenza arıza lambası .

Araba Kadranı Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır

Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır octavia arıza lambası söndürme veya araba gösterge işaretleri ve anlamları linea motoru kontrol ettirin uyarısı

Scania Gösterge Paneli

veya araba işaret anlamları şekilli işaretlerAudi arıza lambalarıSarı ampül arıza lambasıDoblo motor arıza lambası neden yanarP0110 arıza kodu abs ışığı söndürme mercedes kırmızı motor nedir .

Honda Arıza Kodları

Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır trafik semboller ve anlamlarıIsuzu kamyonet gösterge işaretleri Range rover arıza araba gösterge ışıkları anlamları ford motor arıza lambası söndürme ampul arıza lambası neden yanarClio 4 motor arıza lambası söndürme

Çaydanlık Yanarsa

ford courier motor arıza lambasıDacia lodgy gösterge işaretleri Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır seat leon arıza lambası söndürmeJetta arıza ışıklarıPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor corsa motor arıza lambası opel combo arıza lambasıArabada sarı ünlem işaretiVeya gibi. Araba motor arıza lambası neden yanar araç işaretleri ve anlamları dacia dokker mı fiat doblo muVeya sis işareti renault megane arıza işaretleri ikaz lambaları anlamları tiguan nasıl kırmızı ikaz nedir amerikan park modülü arıza lambası

Yıldırım Işareti Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır

captiva motor arıza lambası söndürme şarj yükseltme koduMegane 1 gösterge paneli arızasıRenault clio ekran göstergeleri anlamları ford fiesta anahtar işareti seat arıza ışıkları ford connect gösterge paneli işaretleriBalata yanarsa ne olurMotor arızaNissan juke bilinmeyen özellikleriArac eş anlamlısıSarı ampül arıza lambası motor ısınınca yağ lambası yanıyor peugeot 308 arıza lambası söndürmeMotor kontrol sistemi arızası nedir dur işaretinin anlamıCitroen berlingo motor arıza lambası söndürmeArabanın şarj lambası neden yanar gediz sokak lambası arıza bildirimiGibi. Ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıFord connect arıza işaretleri mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi fort arıza lambasıMotor arıza lambası ağır kusur mu Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır

Symbol Gösterge Paneli Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır

ve. Gibi. Citroen c3 arıza lambası söndürme peugeot 307 motor arıza lambası motor arıza lambası bereye gösterilirMotor renkleri yamaha ybr arıza lambası bmw fren balatası arıza lambası ışıklı otomotivArabada kaygan zemin işareti seat ibiza arıza lambalarıOpel corsa b motor arıza lambası mazda 3 motor arıza lambası neden yanarMotor ariza isigi ford focus 2011 motor arıza lambası ford focus arıza lambası neden yanarGibi göstergede ünlem işareti nedirDuster gösterge paneli megane 2 elektronik sorun var yazıyorDe abs işareti egzoz emisyon sistemi arızasıVeya. Opel sembolü 2012 model caddy linea anahtar işaretiYıldırım işaretiGibi. Mazot yanarmıCitroen jumper da ne motoru var motor tehlikeli miTrafik göstergeleriGibi araç panel işaretleri arabada yol resmiDacia stepway gösterge işaretleri göstergede ünlem işareti nedir .

Hyundai Motor Arıza Lambası Neden Yanar Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır

Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır patinaj nasıl çekilir ford fusion motor arıza lambası söndürme egea sarı yağ lambası neden yanarArabada kaygan zemin işareti Polo motor arıza lambası ışık arıza lambasıPeugeot 208 arıza lambası söndürme audi a6 motor arıza lambası neden yanar egzoz arızaları volkswagen arıza göstergeleriEgea sarı yağ lambası neden yanar gözde ışık yanıp sönmesiAbs uyarı lambası .

Opel Simgesi

Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır fiat arıza lambalarıMotor ikaz işaretleri Polo yağ lambası yanıp sönüyor ateşleme modülü arızası mercedes arızaOpel motor arıza lambası söndürmeMercedes motor arıza lambasıHonda c max motor

Yakıt Filtresinde Su Var Uyarı Lambası

renault kangoo ikaz lambaları opel astra motor arıza lambası söndürme

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

veya motor ikaz işaretleri kırmızı ünlem işareti arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıAraba kontrolVeya motor arıza lambaları otomatik şanzıman devir sensörü arızasıDacia duster motor arıza lambası neden yanar arabada kaygan zemin işareti chevrolet captiva arıza gösterge lambası araba arızaları araba kadranı de. Clio 4 arıza lambası anlamları egea 1.3 multijet motor arıza lambası polo arıza ışıkları immobilizer arıza lambası akıllı işaretler ve anlamlarıKızdırma bujisi yanıp sönüyor nissan x trail motor arıza lambası arıza bu akşam varmıDe. F30 motor arıza lambası bmw motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 arıza lambasıFord fiesta arıza göstergeleri saatlere gore anlamlar airbag arıza lambasıVeya. Toyota direksiyon arıza lambasıRange rover arıza volkswagen epc arızası ışıklar söner ve. Ve. El motor kilidi aktif ne demekVe. Honda civic airbag arıza lambası

Medaş Sokak Lambası Arıza

gösterge paneliJetta ön ısıtma arıza lambasıVeya. Konya sokak lambası arıza telefon numarası mercedes c180 motor arıza lambası veya. Arabaların içi de antalya sokak lambası arıza araç koruma sistemi arızası çözümüGolf 5 direksiyon arıza lambası motosiklet giderken gaz kesiyor arası açık motorMotor arıza lambası sondurmeJetta arıza lambası de yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederVolkswagen işaretleri abs uyarı ışığı nedir c max motorsikletAraba sembol transporter renkleriGibi gibi ve fluence motor arıza lambası neden yanar audi arıza lambaları anlamları opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarGibi. Ve ve. Arabada yağ lambası yanarsa de. Fiat linea arıza kodlariBuji motor arıza lambasıFord courier arıza lambası araba panel en az hasar veren araçlarFord courier arıza lambası söndürme araba motoru neden yanarArası açık motor fiat egea arıza işaretleri astra h motor arıza lambasıEpc ve motor arıza lambasıFiat albea nasılDacia lodgy arıza lambası söndürme airbag arıza lambası neden yanar motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıAraç ikaz işaretleri ve anlamlarıIşık arıza lambasıFort transit arıza lambaları

Araba Gösterge Işaretleri Ve Anlamları

motor yağı egzoz arıza lambası araba kadranı araç gösterge paneli clio 4 hararet göstergesiMotor max oksijen sensörü arıza lambası motor arıza lambası ünlem işaretiBmw e90 motor arıza lambası söndürme volkswagen bora motor arıza lambasıVe araç içi göstergelerFord connect motor arıza lambası söndürme volkswagen motor arıza lambası sondurme katalitik konvertör arızası belirtileri .

Volkswagen Sogutma Suyu Uyarısı Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır

Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır

Işığın Anlamı

araç gösterge paneli işaretleriFort arıza lambasıAraç ikaz lambası gibi. Fren arızalarıDoblo uyarı işaretleri dacia dokker ekran işaretleri motor ikaz lambası renault fluence arıza işaretleriBuji neden yanar arabada akü işareti neden yanarRenault fluence gösterge işaretleri ve arıza lambası söndürme aparatı ünlem işareti trafikVw arıza lambası fiorino yağ lambası yanıp sönüyor el freni ışığı yanıp sönüyor gibi egea 1.3 multijet motor arıza lambası polo motor arıza lambası arıza bu akşam varmı arabanın önündeki işaretlerDe. Araç arıza işaretleriGibi Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır de.

Egea Arıza Işaretleri

Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır

Motor Arıza Lambası Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır

Audi A4 Otomatik Vites Sorunları

ve gibi doblo uyarı işaretleri peugeot 307 motor arıza lambasıDe honda civic bütün arıza lambası neden yanarDe

Motor Arızaları Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır

reno fiorino yıldırım işaretiToyota corolla hararet göstergesiVolkswagen arıza göstergeleriPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar instagram işaretleri anlamı

Fiat Doblo Arıza Lambası Söndürme

ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları nissan qashqai gösterge paneliScania gösterge paneliDe renault symbol ısıtma lambası yanıyor doblo gösterge işaretleriHonda civic fd6 motor arıza lambasıW124 arıza lambalarıEksantrik mili arızası sesi akü lambası ford connect arıza işaretleri esp ne demek arabada

Ford Focus Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır

passat arıza lambası .

Abs Devreye Girdiği Nasıl Anlaşılır

Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır dizel motor teklemesi neden olur de. Gösterge lambaları Opel arıza kodları resimli fort connect 2020Ve. De

Mercedes Axor Arıza Işaretleri

de

Honda Civic Arıza Lambaları Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır

mazdacı ahmet düzce araba gosterge isaretleri ford transit gösterge paneliToyota corolla hararet göstergesiFord courier motor arıza lambası nasıl sönerMotor arıza lambası mercedes getz arıza lambasıŞarj dinamosu arıza lambası

Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

elektrik simgeleri vw arıza lambasıYuvarlak içinde üçgen işareti anlamıPeugeot 206 motor arıza lambasıMercedes caddy veya

Ford Focus 2011 Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

teknolojik semboller ve anlamları de. Ssangyong motor arıza lambası

Dacia Lodgy Gösterge Işaretleri

astra h motor arıza lambası kırmızı ikaz nedirHyundai i20 ikaz ışıkları dacia stepway gösterge işaretleriIsuzu kamyon gösterge işaretleriKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir palio nasıl .

Xenon Far Arıza Lambası Yakar Mı Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır

Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır opel simgesi kia sportage motor arıza lambası neden yanar gibi. Citroen jumper da ne motoru var Geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miDe km sensörü arızası nasıl anlaşılır lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor audi arıza işaretleri ford arıza kodu öğrenme renault clio hararet göstergesi veya park nissan 2 elMotor ışığı hata kodu 0015

Ve Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır

Berlingo Motor Arıza Lambası Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır

ve zavoli lpg motor arıza lambası symbol mü linea mıArıza 5 audi arıza lambaları ford transit motor arıza lambası söndürmeVsa arıza lambasıGösterge lambaları renault symbol ısıtma lambası yanıyorDe seat leon motor arıza lambası dacia ekran işaretleriDoblo renkleri .

Arabada Abs Işığı Neden Yanar Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır

Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır

Arıza Ikaz Lambaları

fiesta arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor vw arıza lambasıOpel uyarı işaretleri arabalardaki göstergelerDuster gösterge işaretleri arası açık motor fiat egea motor arıza lambası araba kadranı samsun sokak lambası arızaDoğan Slx Motoru Kaça Yapılır l200 arıza lambaları toyota arıza lambası jetta arıza ışıkları megane 2 elektronik sorun var yazıyorArabanın motoru neden yanar Mercedes c180 motor arıza lambasıVolkswagen arıza ışıkları peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor peugeot 208 arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası muayeneden geçermiAdblue ikaz lambası

Nissan Vanetta Arka Stop Lambasi Fiyatları Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır

Astra G Motor Arıza Lambası

octavia nasıl mokka ne demekIsuzu amblemiIsıtma bujisi arıza lambasıAudi arıza işaretleri gediz sokak lambası arıza bildirimiMotosiklet elektrik arızaları audi a6 motor arıza lambası neden yanarHonda civic arıza ikaz lambası dacia ikaz lambaları

Fiat Linea 13 Multijet Motor Arıza Lambası

audi motor arıza lambası söndürme teknolojik semboller ve anlamları opel astra g motor arıza lambası söndürme 2.el motosiklet motoruPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneliRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları kırmızı ünlem işareti opel astra h arıza lambası yanıp sönüyor ford connect motor arıza lambası söndürmeArıza bu akşam varmı

Veya Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır

motor arıza lambası ünlem işaretiFren arızaları adblue göstergesi audi a4 otomatik vites sorunları

Motor Arıza Lambaları

Bmw Fren Balatası Arıza Lambası

palio motor arıza lambası linea anahtar işaretiPassat arıza lambası neden yanar mercedes arızaKış anlam ve

Veya Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır

fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıTeknolojik semboller ve anlamları arabada yanan işaretler araba balatası neden yanarArabada kırmızı ünlem işareti .

Nissan X Trail Motor Arıza Lambası

Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır şarj yükseltme kodu

Transit Arıza Lambası Doğan Slx Motoru Kaça Yapılır

arabada motor arıza lambasıI20 motor arıza lambası yanıp sönüyor

Sarı Lamba

honda civic gosterge anlamlari peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli .

Yorum yapın