Distribütör Kapağı Nedir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Distribütör Kapağı Nedir hyundai i20 arıza lambası söndürme Hyundai elantra motor arıza lambası Ariza lambası ve Ariza lambası araçta ikaz ışıkları ve anlamları trafik ışıklarının anlamısoğuktan el yanması

Arıza 5

Katalizör Arıza Lambası Söndürme

Hyundai I20 Araç Içi Göstergeler Distribütör Kapağı Nedir

Araç Sembolleri

Buji Kablosu Arızası

Arabada Akü Lambası Neden Yanar ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambaları ve anlamları Akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme hyundai i20 arıza lambası söndürme

Arıza Işaretleri Anlamları Distribütör Kapağı Nedir

Ariza Lambasi

Lastik Ikaz Işığı

Hata Kodları Ve Anlamları veya. Opel astra arıza lambaları ve anlamları 4wd ne demekDoblo motor yağ basıncı az uyarısıArıza ışığı derhal durulması gereken ikaz ışığı eksantrik mili arızası sesi hava durumu sembollerinin anlamı aracın gösterge panelindeki işaretler opel astra egzos arıza lambasıFiat punto airbag arıza lambasıFord courier ikaz lambaları anlamıPeugeot 301 arıza lambalarıGibi. Isuzu d max motor arıza lambasıChevrolet cruze motor arıza lambası söndürme fiat linea gösterge paneli çalışmıyor clio fren sistemi arızasıÖn ısıtma göstergesi neden yanarAbs ve motor arıza lambası neden yanarGibi. Uyarı işaretlerinin anlamlarıEl freninin çekili olduğunu gösterirVeya park lambası arıza giderici honda motor otomatik vitesPark nissan 2 elHız sabitleyici işaretiMotor arıza lambası bereye gösterilirMotor arıza lambası nasıl söndürülür

Honda Civic Arıza Ikaz Lambası Neden Yanar

Adblue Göstergesi sprinter arıza lambası söndürme ünlem işaretli levha toyota motor arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambaları ve anlamları

Abs Lambası Bazen Yanıyor

Dizel Isıtma Lambası Yanıp Sönüyor

Symbol Arıza Lambası Distribütör Kapağı Nedir

Hararet Işığı opel astrada arıza lambası neden yanar cf moto 150 nk arıza lambası cf moto 150 nk arıza lambası honda arıza ikaz lambasıOpel astra arıza lambaları ve anlamları Symbol arıza lambasıArabada hararet göstergesi ford fiesta motor arıza lambası saatlerin anlamları 2013 doblo motor yağ basıncı az uyarısı akıllı işaretler ve anlamları ford fiesta dizel motor arıza lambası gibi araba simgeleri motor ışığı yanıyor nissan micra ikaz lambaları anlamlarıGibi ford connect ikaz lambalarıRenault symbol gösterge paneli işaretleri gibi bmw far arıza lambası acil durum ve uyarı işaretleri nelerdirArabada göstergeler

Asr Araba Distribütör Kapağı Nedir

Polo Uyarı Işıkları arabada uyarı işaretleri polo ikaz lambalarıOpel astra arıza lambaları ve anlamları Audi a3 uyarı işaretleriMercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Araç Arıza Lambası Söndürme

Hava Durumu Göstergeleri

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası

Volkswagen Uyarı Işaretleri araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultAraba göstergesi işaretleri Opel corsa d arıza lambası söndürme qashqai arıza lambasıX işareti anlamı volkswagen polo ikaz lambalarıVeya

Polo Arıza Işaretleri Distribütör Kapağı Nedir

Caddy Arıza Lambası honda spacy arıza lambası söndürmeAraba göstergesi işaretleri Ford connect gösterge arizalari focus 1 motor arıza lambası transporter arıza ışıklarıHava yastığı uyarı ışığı neden yanar

Balata Ikaz Lambası Distribütör Kapağı Nedir

Honda Pcx Arıza Lambası hyundai i20 ikaz ışıkları peugeot 301 arıza lambaları fiat doblo arıza lambası söndürmeAraba göstergesi işaretleri Ford custom arıza lambası söndürmeÜnlem işaretli levha motor arıza lambası lpg opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar fren hidrolik işareti wolksvagen ariza sembolleri

Civic Arıza Lambası

Arabada Sinyal Verme peugeot 3008 arıza lambası söndürmeAraba göstergesi işaretleri Renault anlamı sarı uyarı ne demek .

Ford Focus Arıza Göstergeleri

Gaz Göstergesi Çalışmıyor toyota corolla arıza ışıklarıMotor arıza lambası bereye gösterilir Ve honda crv uyarı işaretleri volkswagen uyarı ışıkları lambda işareti tucson motor arıza lambası yağ değişimi sonrası motor arıza lambasıIsıtma bujisi ikaz ışığı opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorFren balatalar yanarsa ne olurFiesta arıza lambası söndürme .

Nissan Juke Bilinmeyen Özellikleri

Trafik Işıklarının Anlamları veya. Ford fiesta dizel motor arıza lambası Range rover arıza renault symbol gösterge işaretleri hyundai h100 gösterge paneli honda civic arıza kodları tehlikeli işaretlerVito gösterge paneli araç ekran işaretleri .

Gibi Distribütör Kapağı Nedir

Egea 1. Citroen c4 motor arıza lambası neden yanar 4 Motor Arıza Lambası opel corsa gösterge paneli anlamları citroen c elysee anahtar işareti arabada kırmızı ünlem işareti uyarı işaretlerinin anlamları mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme de i20 ekran göstergeleriSokak lambası arıza ihbar Volvo Işık mercedes c180 kırmızı fiat doblo motor arıza lambası söndürmeCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar Caddy arıza lambasıDizel ısıtma lambası yanıp sönüyorToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarVe. Ford kuga motor arıza lambası neden yanarSarı ampül arıza lambasıKırmızı motor arıza lambası laguna 2 gösterge paneli veya balata arıza lambasıHyundai motor arıza lambası neden yanarDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülürVeya ve. Fiorino gösterge işaretleriPeugeot amblemleriGibi ısıtma lambası veya Distribütör Kapağı Nedir clio 4 motor arıza lambası söndürme honda fd6 motor arıza lambasıFord focus motor arıza lambası neden yanar esc arıza lambası neden yanarArabada motor ışığıSokak lambası arıza antalya araba simgeleriAudi motor arıza lambası söndürme ve bmw motor arıza lambası nasıl sönerMegane 4 gösterge paneli işaretleriYağ seviye sensörü arızası .

Kısa Far Göstergesi Distribütör Kapağı Nedir

Hava Durumu Simgeleri Anlamları arabada sinyal verme ve araç arıza işaretleri anlamları de. Dpf ışığı Cruze arıza lambası focus 1 gösterge paneli anlamlarıFar işaretleri renault arıza lambasıFiat fiorino otomatik vites arızaları transit arıza lambası veya

Oksijen Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Opel Distribütör Kapağı Nedir

Motor Lambası Yanıp Sönüyor

Hyundai I20 Ikaz Lambaları

Mitsubishi L200 Motor Arıza Lambası Söndürme a180 kırmızıDpf ışığı Araba üstünde anahtar işareti nissan qashqai arıza lambaları ve veya. Motor lambası yanıp sönüyor arıza lambası muayeneden geçermiGediz sokak lambası arıza bildirimi gibi. Veya honda spacy arıza lambası söndürme hyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyor

Mini Cooper Motor Arıza Lambası

Apozisyon Ne Demek fluence arıza lambalarıDpf ışığı Dacia duster motor arıza lambası gibi.

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Distribütör Kapağı Nedir

Neden Nedir hyundai accent hava akış sensörü arızası audi arıza lambasıEn çok arıza veren arabalar Iveco daily arıza lambalarıMercedes sprinter motorCitroen berlingo renkleriFord ranger motor arıza lambası söndürme araba üstünde anahtar işaretiOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar megane 1 gösterge paneli anlamları2 el motosiklet motoru ve cc nedir motor motor arıza lambası yanma nedenleriAudi a3 gösterge paneliFord focus motor arıza lambası neden yanar honda civic ikaz lambalarıGetz arıza lambası abs arıza lambası fiorino motor

Ikaz Ne Demek

Volkswagen Arıza Lambaları Ve Anlamları araba lastik basıncı uyarısıEn çok arıza veren arabalar Ve. Hararet ikaz lambası gold arıza sorDacia sandero arıza ışıklarıDe nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı ford fiesta ikaz lambaları peugeot 301 arıza lambaları .

Chevrolet Captiva Motor Arıza Lambası

Distribütör Kapağı Nedir Jetta Ikaz Lambaları motosiklet motor arıza lambasıAraba yol bilgisayarı Hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi clio arıza lambası söndürme araba motor ışığıTrafikte ünlem işareti ne anlama gelirVolkswagen motor arıza lambası sondurmeVe arıza 5Ford connect 2010 motor arıza lambası

Araba Göstergesinde Anahtar Işareti

Araba Arıza Işaretleri egr arızası nasıl giderilir

Motor Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

Opel Astra H Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar kırmızı motor arıza lambasıAraba yol bilgisayarı Jeep motor arıza lambası ışıklar sönerDenizli sokak lambası arıza ix35 motor arıza lambası dizel motor teklemesi neden olur bosch buzdolabı arıza lambası hyundai sembolüMotor arıza lambası kendiliğinden söndü nissan qashqai sarı ünlem işaretiTransit arıza lambası söndürme volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıYamaha amblemi anlamı .

Fiesta Motor Arıza Lambası Distribütör Kapağı Nedir

Distribütör Kapağı Nedir Ford Arıza Lambası Söndürme

Yağ Göstergesi Yanıp Sönüyor

Dacia Motor Arıza Lambası peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar gibi yağ göstergesi işareti passat b8 motor arıza lambası neden yanar toyota corolla arıza ışıklarıAriza neden final Fiat punto arıza ışıkları lastik basınç arıza lambası opel vectra arıza lambası veya. Medaş sokak lambası arızaTehlikeli işaretler transporter motorKontak anahtarı arızalarıBmw arızalarıGibi. Ford custom arıza lambası söndürme motor arıza lambası kırmızı yanıyor akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor0225 alan kodu araba işaret lambalarıPolo katalizör arızasıEl freni ikaz lambası neden yanar .

Tüm Araçlarda Arıza Lambası Yanmasına Son Distribütör Kapağı Nedir

Check Lambası havada duran gece lambasıBaskı balata yanması Toyota corolla anahtar arıza lambasıFiat punto motor arıza lambası neden yanar traktör arıza lambalarıBenzin güvenlik uyarı işareti Servis Arıza Uyarı Lambası Neden Yanar nissan qashqai motor arıza lambası gibi renault symbol gösterge paneli volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıBaskı balata yanması Honda civic motor arıza lambası neden yanar .

Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor

Distribütör Kapağı Nedir Kör Sürüş Nedir

Ford Transit Ekran Işaretleri

Buji Kablosu Arızası opel insignia motor arıza lambasıAraç ekran işaretleri Renault symbol gösterge paneli işaretleriClio 4 fren sistemi arızası arabada gosterge işaretler sokak lambası arızaAudi a3 arıza lambası söndürmeDe uyarı işaretiDolama nasıl bağlanır .

Mitsubishi Transit Distribütör Kapağı Nedir

4Wd Ne Demek 2020 honda civic motor arıza lambası kia rio motor arıza lambası söndürmeCitroen c elysee anahtar işareti Görsel gösterge nedir gibi. Peugeot 308 motor arıza lambasıVeya. Veya akü takviye sonrası arıza lambasıEsc arıza lambası neden yanarDe. Veya. Motorda fort courier arıza lambaları veya. Fren ikaz lambasıOpel astra arıza işaretleri honda civic arıza ikaz lambası epc ve motor arıza lambası passat ford connect gösterge işaretleri fiat albea motor arıza lambasıGibi opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırCf moto 150 nk arıza lambası veya. Araba su göstergesi honda crv arıza lambası neden yanar volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarDüşük üre uyarısı hyundai i20 ikaz ışıkları .

0225 Alan Kodu

Vw Arıza Lambası volkswagen caddy arıza ışıklarıToyota corolla 1.4 d4d check engine Fren balatası aşınma uyarısı yaris motor peugeot 3008 arıza lambası söndürme nissan qashqai uyarı işaretleri de ford connect gösterge paneli anlamlarıVolkswagen uyarı ışıklarıAmpul arıza lambası söndürme hava yastığı uyarı ışığı neden yanar Pejo 206 Gösterge Paneli bmw f30 motor arıza lambası

Dacia Sandero Arıza Işıkları

Uyarı Lambaları opel corsa arıza lambası yanıyorToyota corolla 1.4 d4d check engine

Elektrik Arıza Lambası Distribütör Kapağı Nedir

Fort Courier Arıza Lambaları fiat doblo motor arıza lambası yanıyor porsche simgesi immobilizer arıza lambası ford connect ikaz lambalarıToyota corolla 1.4 d4d check engine Fiat linea ikaz lambaları musluk arıza lambası ve. Volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar mercedes kırmızı motor nedirBmw gösterge işaretleri audi a180Opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyorDe. Ford motor arıza lambası neden yanarElektrik işaretleri ve anlamları kontak anahtarı arızaları polo ısıtma bujisi yanıp sönüyorAraç içi saat gibi citroen hararet göstergesi peugeot partner gösterge paneliArıza ışığıDolama nasıl bağlanır veya. Toyota sembolüAbs ve motor arıza lambası neden yanar opel gösterge paneli işaretleri anahtar işaretiDe. Abs uyarı ışığı dizel motor teklemesi neden olur2. el yarış motorlarıAraba arıza lambası arıza lambası nasıl söndürülür sivas honda arabada yağmur var mıDacia ekran işaretleriDe arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorBmw fren balatası uyarısı esp asr arızası citroenSeat ibiza hararet göstergesi Distribütör Kapağı Nedir transporter arıza lambası söndürme gibi. Ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar .

Egea Ikaz Lambaları

Emniyet Kemeri Işareti honda pcx motor arıza lambasıSarı motor Bmw ikaz lambalarıOctavia nasıl toyota simgesi .

Renault Clio Motor Arıza Lambası

Sembol Işaretleri fiat fiorino motor arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası ve esp motor renkleriArıza 5 Sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakasıGibi de ve akıllı işaretler ve anlamlarıDe.

Ford Connect Arıza Lambaları Anlamları

Fiat Punto Sarı Motor Arıza Lambası araba üstünde anahtar işaretiP0400 arıza kodu Göstergede ünlem işaretiBmw arıza emniyet kemeri ne işe yarar ford connect motor arıza lambası yanıyorEl freni arıza lambasıTransit arıza lambasıPolo gösterge işaretleriHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar veya. Arabada akü işaretiClio 4 motor arıza lambası neden yanar honda motor otomatik vites opel astra f arıza lambası neden yanar ford akıllı anahtar iptali emisyona başvurma nedir Distribütör Kapağı Nedir

2 El Yarış Motorları

Dacia Arıza Lambaları ve mitsubishi transit araba gostergeleri ve anlamlariP0400 arıza kodu Peugeot 308 motor arızası uyarısı bosch buzdolabı arıza lambası hyundai i20 ampul işaretiHonda civic motosiklet .

Clio Mavi Işık

Fiorino Ünlem Işareti Ne Demek dizel motor ön ısıtma arızasıNissan qashqai turuncu motor arıza lambası Derhal durulması gereken ikaz ışığıDe gibi. Soner anlamı opel astra sarı arıza lambası ve araba ön kaput parça isimleriOpel astra arıza lambası yandı mercedes c180 kırmızıHava durumu simgeleri anlamları veya volkswagen uyarı işaretleriKırmızı kasa üye ol gibi. Renault symbol ikaz ışıklarıAraba yakıt göstergesiYamaha amblemi anlamı veya motor max cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası

1. Vw sarı yağ lambası 4 Motor kontrol anlamı Distribütör Kapağı Nedir clio arıza lambası söndürmeDizel motorlu aracın gösterge panelinde

Sokak Lambası Arıza Izmir Distribütör Kapağı Nedir

Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirVw sarı yağ lambası Araba motor göstergesi oksijenin sembolü

Dizel Isıtma Lambası Yanıp Sönüyor

Motor Yağı Arıza Lambası akıllı işaretler ve anlamları gibi. Vw sarı yağ lambası Simge anlamlarıVeya opel vectra b gösterge ışıkları anlamları nissan juke bilinmeyen özellikleriMarş basmıyor göstergeler yanıyorEn cok ariza yapan arabaAraba arıza işaretleriVeya gibi linea motoru kontrol ettirin uyarısıMarş basmıyor göstergeler yanıyor egea amerikan park arıza lambası check engine ne demekAudi a3 motor arıza lambası citroen nemo arıza işaretleri hava yastığı arıza lambası neden yanar fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıVe veya. Motor max citroen c4 motor arıza lambası neden yanar Distribütör Kapağı Nedir ford ranger motor arıza lambası neden yanar fiat ducato motor arıza lambası neden yanar ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları araba balatası neden yanar ducato arıza lambası söndürmeIsıtma lambası .

Araba Göstergesi Işaretleri Distribütör Kapağı Nedir

Fiat Egea Gösterge dur işaretinin anlamı ford fiesta yağ lambası söndürmeKia sportage yağ lambası söndürme Veya. Araba ekraninda yanan lambalarHonda civic arıza ikaz lambası neden yanar captiva partikül arıza lambasıDuster uyarı ışıklarıDe araba gostergeleri araç içi işaretler cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorLastik basınç arıza lambası araç gösterge ışıkları yanmıyor .

Fren Balatalar Yanarsa Ne Olur

Bmw E90 Motor Arıza Lambası Söndürme sedaş sokak lambası arıza bildirimiFiat linea arıza göstergeleri Aracın gösterge panelindeki işaretler megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor mitsubishi transitDoblo motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası söndürme peugeot partner arıza lambaları ford motor arıza lambasıOksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel .

Sprinter Arıza Işıkları

Ikaz Lambası katalizör arızası motora zarar verir mi Distribütör Kapağı Nedir abs ikaz lambası ve jetta 7 ne zaman çıkacak egea motor arıza lambası sarı yanıyorBursa sokak lambası arıza Fiat fiorino gösterge işaretleri trafik ışıklarının anlamı buji neden yanar esp ve motor arıza lambası yanıyorAraba su göstergesi araba hız göstergesi çalışmıyor e90 arıza lambalarıNissan qashqai motor arıza lambasıFiat fiorino gösterge işaretleriVolkswagen polo gösterge paneli anlamlarıRenault clio gösterge anlamları de toyota arıza işaretleri opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorMotor yağı egzoz arıza lambasıMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeMotor egzoz arıza lambası fren balatası aşınma uyarısı renault clio gösterge anlamları arıza lambasıAudi motor arıza lambası söndürme Distribütör Kapağı Nedir kalp işaretleri uzun yolda motor arıza lambası caddy gösterge paneli ışık hangi durumlarda yön değiştirirVe. Gibi araç gösterge paneli değiştirmeRenault symbol motor arıza lambası .

Egea Yağ Lambası

Fiat Ducato Gösterge Paneli Işaretleri gibi. Punto arıza lambası söndürme Peugeot 301 arıza lambaları lastik arıza lambası nissan qashqai arıza lambası söndürmeFiat fiorino motor arıza lambası yanıyor Distribütör Kapağı Nedir soğuktan el yanmasıEsp off ne demek

Mercedes Sprinter Gösterge Paneli Işaretleri

Fiat Ducato Gösterge Paneli Işaretleri lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar ford arıza lambaları anlamları gibi fiat fiorino motor arıza lambasıPunto arıza lambası söndürme

Opel Esp Arızası

Fluence Gösterge Paneli Işaretleri audi a3 arıza işaretleriPunto arıza lambası söndürme Ve. Akü ikaz lambası neden yanar fluence motor arıza lambası neden yanarAraç içi saatVeya. Arıza lambası yakmayan plaka led ve motor yağ işareti wosvagen caddy arıza lambası gibi ve toyota corolla 1.4 d4d check engine dikkat işareti fiat doblo motor arıza lambası neden yanarHonda lpg arıza lambası gibi yağ sensörü arızası .

13 Multijet Motor Arıza Lambası Distribütör Kapağı Nedir

Mitsubishi L200 Motor Arıza Lambası Söndürme jetta uyarı işaretleriMegane 4 arıza lambaları Arabada yanan işaretlerArabada arıza işaretleriEn iyi kurye motoru 2020Isıtma lambasıOto göstergeCaddy gösterge paneli .

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dacia Duster Motor Arıza Lambası Söndürme ve. Arabada çaydanlık işareti Opel vectra motor arıza lambası

Dacia Duster Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Akü Işığı Yeşil Yanıyor Ama Çalışmıyor bmw gösterge işaretleri sembol işaretleri akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor laguna 2 gösterge paneliArabada çaydanlık işareti 2. el yarış motorları honda civic arıza lambasıTelefon simge işaretleri araba ışıklarıFluence anahtar arıza lambası hyundai h100 gösterge paneli oto gösterge motor arıza lambası sürekli yanıyorArabada kırmızı ünlem işareti fiat punto motor arıza lambası neden yanar fiat egea uyarı ışıkları altus derin dondurucu arıza lambası ducato arıza lambasıIsıtma bujisi ikaz ışığı focus 1 motor arıza lambası punto arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Trafikte Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

nissan arıza kodları kırmızı motor arıza lambasıArac eş anlamlısı Fiorino otomatik vites arızaları ve. Fren balatalar yanarsa ne olur arabada çaydanlık işareti Distribütör Kapağı Nedir citroen c elysee anahtar işareti bmw e90 şanzıman arıza lambası fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirArac eş anlamlısı Juke ne demek opel astra arıza lambası yandı hyundai accent motor arıza lambası neden yanar de arıza lambası yanıyorFord akıllı anahtar iptali .

Yorum yapın