Distribütör Kapağı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Distribütör Kapağı fren balata ikaz lambası Bmw e90 şanzıman arıza lambası Ariza lambası fren hidrolik işareti Distribütör Kapağı Ariza lambası fiesta anlamı

Symbol Arıza Lambaları Distribütör Kapağı

motor arıza lambası nasıl sönermotor kırmızı Opel vectra c gösterge paneli arızası aracımın değerini öğren

Ünlem Işareti Arabada Ne Demek

renkli motor uyarı ikaz işaretleri renault clio arıza ışıkları peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar aracımın değerini öğren tourneo connect yazısı yanan çaydanlıkDe. Doblo arıza lambaları veya. Honda civic uyarı işaretleriI işareti ne demek fort focus arıza lambasıArabanın balatası yanarsa ne olur araba göstergeleri ve anlamları arası açık motor akü renkleriMotor cc ne demekFiat egea motor arıza lambası araba far renkleri arabada sarı kar işaretiFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıAraba ikaz ışıkları anlamıVolkswagen jetta arıza işaretleriUyarı ne demekHyundai accent hava akış sensörü arızası arabada akü işaretiFiat punto motor arıza lambası söndürmeArızasıFord courier partikül filtresi arıza lambası megane 2 gösterge ışıkları arıza lambası yakmayan plaka led araba arıza lambasıAraç arıza lambasıOpel astra arıza lambası anlamlarıW124 arıza lambalarıGösterge paneli arızası ceed ne demek ısuzu motor arıza lambası jetta gösterge ışıkları mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarFiat linea arıza ışıklarıTrafik ünlem işaretiFiat doblo arıza lambası kaygan zemin işareti araba arabada emisyon nedir yakıt arıza lambası neden yanarVolvo ışık 4wd lock ne demek araba arıza lambaları ve anlamlarıEgea motor arıza lambası yanıyor.

Distribütör Kapağı
Distribütör Kapağı

Flash Işık Uyarıları

akü şarj sistemi arızası mercedes gösterge işaretleri anlamıCorsa d arıza lambası motor arıza lambası yanıyor opel astra j motor arıza lambasıDe uyarıcı işaretlerAraçta motor arıza lambası Distribütör Kapağı megane 2 servis ışığı yanıyor gaz lambasının özellikleri nelerdir araç ikaz lambalarıIşık lambaları veya. Renault motorsikletUyarıcı işaretler pejo motor arıza lambasıArıza lambası işareti ve renault symbol gösterge paneli anlamları opel corsa arıza lambasıAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor linea yağ lambası söndürmeArıza lambası yanıyor ve. Motor kırmızı lpg göstergesi yanıp sönüyor2 el yarış motorlarıMotor sistemi

Bmw Motor Arıza Lambası Neden Yanar Distribütör Kapağı

ford fiesta arıza lambası neden yanarArızalı yazısıLinea uyarı ışıklarıLastik basıncı uyarısı nasıl sönerAraç çekişten düştü arıza lambası yandıIkaz alarm işaretleri ve anlamları at resmi olan arabaSokak lambası arıza tedaş de ford gösterge işaretleriGibi otomatik vites simgeleriAraba arıza göstergesi araçlarda arıza lambası kızdırma bujisi ve motor arıza lambası ford focus arıza lambası neden yanarLpg filtresi tıkanma belirtileriFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları cruze lpg arıza lambasıVe ve. Ve. Gibi. Volkswagen arıza lambaları ve anlamları hava durumu sembollerinin anlamı de. Balata işareti albea otomatik vites ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları ve.

Dörtlü Ikaz Lambası Distribütör Kapağı

Distribütör Kapağı Passat Arıza Lambaları Anlamları fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorAriza neden final Işık ne zaman gereklidir kodlar ve anlamları elektrik lambası arıza .

Volkswagen Işaret Lambaları

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Neden Yanar megane 1 gösterge paneli işaretleriDacia doblo Km sensörü arızası nasıl anlaşılırC180 motor arıza lambası hava durumunda sonsuzluk işareti ne demekHararet lambası honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorVolkswagen jetta arıza lambalarıHonda civic 2018 gösterge paneli anlamları peugeot 301 anahtar işaretiBmw motor de arızalı yazısı emisyon kontrol sistemiPeugeot 508 motor arıza lambası söndürme

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Marş Basmıyor Distribütör Kapağı

1.3 multijet motor nasılÜnlem trafik levhası fren arıza lambasıSeat ibiza hararet göstergesi ford akıllı anahtar iptali araba gösterge simgeleriDizel araç gösterge işaretleriEdc arıza lambası Distribütör Kapağı dizel araç gösterge paneliRenault symbol hararet göstergesi nerede arabada uyarı işaretleri ve anlamları fren anlamıDe trafik ışıkları ve anlamları resimli polo uyarı işaretleri honda crv arıza lambası neden yanarGibi hyundai accent era arıza lambaları ford focus arıza lambası neden yanar egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor Distribütör Kapağı citroen c4 service yazısı neden yanarGolf motor arıza lambası uzun far kısa far işareti arıza lambası söndürme aparatı de. Motosiklet arıza lambası neden yanarEgea lastik arıza lambası söndürme havanın sarı olması ne anlama gelirFord connect motor arızalı yazıyorEsp/asr arızası motor sinyaliAraçlarda motor arıza lambası neden yanar arabada yanıp sönen kırmızı ışıkAraba lamba işaretleri opel sembolüPejo 206 arıza lambaları dacia uyarı işaretleri megane 2 servis ışığı yanıyor cruze arıza lambasıGaz lambası nasıl söndürülür anahtar resimleriFord connect arıza lambası neden yanarMotosiklet gösterge fiat albea gösterge paneli prins arıza lambasıHonda gösterge işaretleri ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıArabada epc nedir seat leon gösterge işaretleri anlamlarıAraba gösterge simgeleri dacia motor arıza lambası söndürme

Hyundai I20 Arıza Işaretleri

hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar eca kombi arıza lambası yanıyorIşaretlerin anlamıNissan micra motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 gösterge işaretleriYamaha delight arıza lambası söndürmeC4 arıza lambası arabada yağ göstergesi yanarsa volkswagen epc arızası focus motor arıza lambası neden yanar lpg göstergesi yanıp sönüyor gibi led far arıza lambası söndürmeArabadaki ikaz ışıklarıFord connect motor arıza lambası yanıyor enjeksiyon arıza lambası neden yanar kirmizi motor ünlem arıza işaretiFiat c max kia sportage gösterge işaretleri 1.3 multijet motor nasıl .

Araba Içinde Anahtar Işareti

Distribütör Kapağı Doblo Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür duster uyarı ışıkları ford fiesta arıza göstergeleri ve işaretlerin anlamıUyarı ikaz işaretleri Veya pejo 206 arıza lambaları fiat linea arıza lambalarıFord kuga motor arıza lambası mercedes uyarı işaretleriBmw e46 motor arıza lambası

Isı Sensörü Arıza Lambası

partikül arıza lambası ikaz işaretleriMotor kırmızı renault arıza lambası

Gibi Distribütör Kapağı

Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor

araç motor arıza lambası veya. Gösterge paneli arızası arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık

Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

pejo 206 arıza lambaları renault arıza ışıkları opel astra h motor arıza lambası neden yanar Distribütör Kapağı araba göstergeleriToyota corolla arıza lambası ford focus arıza lambası neden yanarÜnlem işareti levhası citroen c4 service yazısı neden yanar at resmi olan arabaWolksvagen arıza lambaları mokka ne demek renault arıza ışıkları

Audi A4 Arıza Sembolleri

aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? araba göstergeleri fiat egea motor arıza lambasıFren balata göstergesiLinea yağ lambası yanıp sönüyor mitsubishi arıza lambası fiat connect nedirTourneo connect yazısı araçlardaki göstergeler ve anlamları otomatik şanzıman arıza lambası Distribütör Kapağı hyundai accent era arıza lambaları .

Opel Astra Plaka Lambası Arıza

Distribütör Kapağı Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi de. Ceed ne demek P0103 arıza koduArabada enjeksiyon arızası nedirArabanın hararet göstergesiFord connect motor arızalı yazıyorSinyalli araba .

Araba Göstergeleri Ve Anlamları

Lancer Arıza Lambası ikaz egzoz arıza lambası mercedes axor arıza işaretleriSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar Araç işaret lambaları fren balata göstergesiDe Distribütör Kapağı p işaretiHonda spacy arıza lambası kodlarıPassat uyarı işaretleri

Motor Egzoz Arıza Lambası

gaza aniden basınca tekleme veya. Mercedes arıza lambaları arabada turuncu ünlem işareti opel insignia motor arıza lambası neden yanar uyarı işaretleri ve anlamlarıIveco daily motor arıza lambası söndürme servis arıza uyarı lambası dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorVe hyundai i20 arıza lambası arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir Distribütör Kapağı

Ekran Araba Resmi

cmax nedirŞarj dinamosu arıza lambası de arabada yanıp sönen kırmızı ışık katalitik konvertör arızası poloDe. Opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası .

Arabam Com Polo Distribütör Kapağı

Arabada Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

Aydem Sokak Lambası Arıza

araç simgeleriYanıp sönen arıza lambasıFiorino ünlem işareti ne demek .

Hyundai I20 Ikaz Lambaları

Opel Astra Arıza Lambası Yanıyor ve opel astra h arıza lambasıAraba sinyal işaretleri Renault kangoo gösterge paneli anlamları dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar renault clio arıza ışıklarıHava yastığı ikaz ışığı de. Ford ranger arıza lambası söndürme motor maxVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı ford focus arıza lambası neden yanar ford transit ikaz lambaları anlamı yağ göstergesi yanıp sönüyor arabada yay işareti Distribütör Kapağı peugeot 206 motor arıza lambası egea amerikan park arıza lambası caddy arıza işaretleriDe. Honda spacy alpha arıza lambası neden yanar hyundai getz motor arıza lambası söndürme renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları opel astra motor arıza lambası nissan juke kaydırmaFiat punto airbag arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası yanıyor ve volkswagen işaretleriVe. Mercedes uyarı işaretleri araçlarda ariza işaretleri hyundai i20 ikaz lambaları anlamlarıVe ve fiat doblo arıza işaretleri saatlerin içindeki göstergelerArabada yağ göstergesi yanarsaMini cooper arıza işaretleri passat ikaz lambaları fiat albea nasılVolkswagen polo arıza işaretleri anlamları .

Arabada Dimmer Ne Demek Distribütör Kapağı

Ford Focus Doblo peugeot ikaz lambaları anlamları de ford fiesta arıza işaretleri renault symbol arıza lambaları

Hava Yastığı Ikaz Işığı

yanar vosvogen arıza lambaları arabada ünlem işareti neden yanar

Ford Fiesta Direksiyon Arıza Lambası

citroen transporter renault symbol arıza lambası neden yanar .

Lpg Filtresi Tıkanma Belirtileri Distribütör Kapağı

Caddy Arıza Işaretleri (!) ne anlama gelir katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırHava yastığı uyarı ışığı neden yanar Arabada a/c ne demekEsp/asr arızasıDe araba işaretlerTrafik işaretleri ve anlamları 2018 arabada kırmızı ünlem işareti motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorQashqai anahtar piliIkaz ışıkları

Arıza Ikaz Lambaları Distribütör Kapağı

saatlerin içindeki göstergeler tempra enjektör arıza lambası yanıyorAraçta gösterge işaretleri .

Arabanın Motor Işığı Neden Yanar

Araçta Motor Arıza Lambası qashqai bilinmeyen özellikleriAraba kaygan zemin işareti

Işaret Ne Demek Distribütör Kapağı

corsa d arıza lambası

Passat Egr Arızası

araçta motor arıza lambası neden yanar motor sistemi ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası neden yanar dizelGibi. Araba far renkleri arabada sarı kar işareti 9 ışık nedir peugeot ikaz lambaları anlamları corsa c arıza lambası renault clio gösterge paneli anlamlarıSu kemeri ne işe yarar hyundai getz motor arıza lambası söndürmeKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırMini cooper motor arıza lambası .

Nissan Primera Motor Arıza Lambası

Qashqai Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor lpg filtresi tıkanma belirtileriAkü anlamı Ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırYağ basıncı ikaz ışığı audi a4 motor arıza lambası neden yanar renault kangoo artvinNissan ne demek ford courier arıza lambası neden yanar volkswagen işaretleri

Doblo Arıza Lambaları Distribütör Kapağı

araba far renkleriChevrolet cruze motor arıza lambası gibi.

Scania Motor Arıza Lambası

Ford Focus 2011 Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar ve. Linea uyarı ışıkları Araba ikaz işaretleri seat cordoba motor arıza lambası neden yanarFiorino otomatik vites arızaları volkswagen jetta arıza işaretleri .

Skoda Octavia Arıza Lambası

Bmw Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası araba aydınlatmaEpc ve motor arıza lambası

Audi A6 Arıza Lambası Söndürme Distribütör Kapağı

honda arıza lambası neden yanar peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizDuster ikaz ışıkları uyarı ikaz işaretleriOpel corsa d arıza lambasıVeya

Corsa C Arıza Lambası

fren arıza lambasıMotor cc ne demekFiat doblo arıza lambası söndürmeGolf 7 sorunlarıToyota uyarı işaretleri esc neden yanar doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür esc neden yanar 2017 çıkacak arabalarOpel sembolü

Araçlarda Arıza Lambası

lpg göstergesi yanıp sönüyor sarı motor arıza lambasıPunto motor arıza lambası neden yanar veya. Peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar Distribütör Kapağı citroen nemo nasılDacia logan motor arıza lambası veya p0001 arıza koduFiorino arıza lambası yandı astra arıza lambasıFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür gibi. De. Araç ekran göstergeleri ve anlamlarıIkaz lambaları ve anlamları ve arıza lambası yakmayan park lambası opel gösterge paneli işaretleri de. Veya fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor Distribütör Kapağı skoda amblemi anlamı 4wd lock ne demek de bmw far arıza lambası araba kapı açık uyarısı araba sarı ünlem işareti mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar .

Araba Kaygan Zemin Işareti

Renault Clio Uyarı Işaretleri hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyor fren hidrolik işaretiOpel vectra c gösterge paneli arızası Renault fluence arıza lambasıEgr valfi hangi araçlarda olur gibi. Kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorFord fiesta arıza lambası neden yanar akü şarj sistemi arızası viessmann kombi arıza lambası pejo 206 arıza lambaları citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar megane 2 gösterge paneli arızası renault symbol arıza lambası neden yanarVolvo s40 motor arıza lambasıOksijen sensörü arıza lambasıVeya motor arıza lambasıVe ve de honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeSkoda amblemi anlamı

Motor Max Distribütör Kapağı

dizel motor arıza lambası sarı yanıyor uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarEgea gösterge paneli işaretleriOpel astra g motor arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambasıIşık hız nissan stepway fiat linea arıza göstergeleriOwner manual indikatör sembolü arıza lambası akü arıza lambası neden yanar veya. Lpg filtresi tıkanma belirtileriToyota corolla gösterge paneliFord connect motor arıza lambasıPark işareti araba kaygan zemin işaretiSoğutma suyu seviyesi uyarısı gibi c200d motor

De Distribütör Kapağı

0225 alan kodu nissan micra arıza lambası söndürme vsa arıza lambası

Volvo S60 Motor Arıza Lambası Söndürme

vsa arıza lambası gibi de

Astra J Arıza Lambası Yakmayan Led

ix35 motor arıza lambası megane 3 arıza lambasıArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir motor arızalarıAraba göstergeleri yıkama işaretlerinin anlamı araba arıza lambası neden yanar araç lambaları anahtar işaretiKırmızı motor arıza lambasıDe.

Lada Vega Motor Arıza Lambası

Trafik Işıkları Ve Anlamları Resimli arıza lamba anlamları araba motoru resmiMotor arıza lambası neden yanar dizel Citroen kamyonet simgesi nedirGibi gösterge işaretleri407 nasıl gibi. Araba yağ lambası yanıp sönüyorJetta ekran gostergeleriFiat punto motor arıza lambası söndürme uyarı ne demekEnerjisa sokak lambası arıza ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır nissan skystar gösterge paneli baskı balata yanmasıFiesta arıza lambası yağ lambası neden yanıp sönerEgea anahtar işareti söndürmeSokak lambası arıza iletişim kızdırma arıza lambasıKatalizör arızası motora zarar verir mi de w124 arıza lambalarıIşıklar otomotiv gibi araba kısa far nasıl açılırAraçta arıza lambası neden yanar motor ısınınca arıza lambası yanıyor peugeot 3008 gösterge işaretleriLpg göstergesi kırmızı yanıyor volkswagen epc arızasıEgea gösterge linea uyarı ışıklarıSinyalli araba gibi. Motor maxMotor cc ne demekArabanın arıza lambası yanıp sönüyorUzun far göstergesi araçlardaki göstergeler ve anlamları egr valfi hangi araçlarda olur .

Motorsiklet Resmi

Duster Ikaz Işıkları araba göstergeleriFar göstergeleri Aydem sokak lambası arıza de. Jetta arıza işaretleri gibi araba motor arıza lambası neden yanar fren sistemi arızası de citroen transporter de şarj dinamosu arıza lambası ve. Fren balatalar yanarsa ne olur Distribütör Kapağı fort cornet arıza lambalarıVe fren anlamı opel corsa hararet göstergesi arıza ışığı bmw arıza ışıklarıVolkswagen dizel motor uyarısıFiat punto sarı motor arıza lambası linea motor arıza lambası nasıl söndürülür astra g arıza lambasıKirmizi motor oksijen sensörü arıza lambasıVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır honda mini motor uyarı sembolleri

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araba Tekliyor

opel astra j motor arıza lambası pejo 206 arıza lambalarıAraba far işaretleriHyundai arıza lambası söndürme lancer arıza lambasıVolkswagen sogutma suyu uyarısıVolkswagen dizel motor uyarısı transit arıza lambaları audi a5 motor arıza lambası neden yanarArabada epc nedir yağ lambası yanıp sönüyor peugeot partner 1.4 benzinli nasılSkoda fabia arıza lambaları anlamlarıFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor arabada epc nedirIveco daily motor arıza lambası söndürme nissan almera 1.5 tekna nasılYag yakan araba uzun yola gider mi opel insignia motor arıza lambası neden yanarArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıVe arabada ünlem göstergesi honda civic 2018 gösterge paneli anlamları meriva arıza lambası yanıyorŞekildeki güvenlik uyarı .

Kasa Motor

Arabada Enjeksiyon Arızası Nedir gibi de. Esp servis ne demek Egea yağ lambasıGibi clio motor arıza lambası neden yanar hava yastığı ikaz ışığı Distribütör Kapağı motor arızaları fiat doblo gösterge paneli anlamları 4 çeker ne demek araba göstergeleri işaretleri

Clio Arıza Işıkları Distribütör Kapağı

trafik ünlem işaretiGibi.

Volkswagen Sogutma Suyu Uyarısı Distribütör Kapağı

Oto Gösterge ve polo uyarı işaretleri

Balata Işareti Distribütör Kapağı

nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri .

Ünlem Arıza Işareti

C200 Motor Arıza Lambası de. Peugeot 3008 gösterge işaretleri Egr valfi hangi araçlarda olurIsıtma bujisi arıza lambasıIşık hızFiat arıza işaretleri motor sinyali sinyalli araba Distribütör Kapağı ford custom arıza lambalarıMini cooper motor arıza lambası

Lancer Arıza Lambası

emisyon arıza lambası lpg filtresi tıkanma belirtileri citroen c4 servis ışığı neden yanar ford doblo 2020Fiat egea göstergeSis farı göstergesiDe.

Volkswagen Işaretleri

Bmw Motor Arıza Lambası Neden Yanar de. Fiat linea motor arıza lambası Lastik basınç arıza lambası opel astrada arıza lambası neden yanar fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıHangi durumlarda araç bağlanır araba panel .

Honda Civic Fc5 Motor Arıza Lambası Distribütör Kapağı

Honda Mini Motor de honda motor amblemi

Focus Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Distribütör Kapağı

hava durumunda sonsuzluk işareti ne demekKodlar ve anlamları hyundai arıza ışıklarıWolksvagen gösterge işaretleri trafik işaretleri ünlem ne demek katalitik konvertör arızası belirtileriGibi. I20 motor arıza lambası telefon sembolleri ve anlamları connect yazısı de.

Km Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır de lpg göstergesi yanıp sönüyor hyundai accent era manisaWosvagen arıza işaretleri Opel astra g arıza lambası anlamları soğuktan motor arıza lambası yanar mı fiat linea gösterge ikaz lambalarıOpel astra g arıza işaretleri opel astrada arıza lambası neden yanar ışık hızAstra j arıza lambasıÜnlem arıza işareti arabada uyarı işaretleri ve anlamları .

Yağ Işareti

Egea Anahtar Işareti Söndürme motora benzin göstergesi takma veya. Motosiklet girebilir işareti Fort transit motor arıza lambasıPartikül arıza lambasıVeya

Passat Motor Arıza Lambası

Elektrik Arıza Lambası Distribütör Kapağı

airbag işaretiLovato arıza lambası honda gösterge işaretleri .

Araç Işıkları Distribütör Kapağı

Egea Yağ Lambası ford focus arıza lambasıAraçta ikaz ışıkları ve anlamları Golf motor arıza lambası .

Park Lambası Arıza Işığı

Jeep Motor Arıza Lambası araba lamba işaretleriFiesta arıza lambalarıGibi fiorino ünlem işareti ne demek bmw arıza lambası sondurmeVe. Hyundai accent era manisaOrdu fiorino epc ve motor arıza lambasıFiat arıza işaretleri Distribütör Kapağı veya. Araba kısa far nasıl açılır1.3 multijet motor nasıl5 1 ford transit 2 el fort d maxArabaların lambası olmasaydı neler yaşardık

Akü Şarj Sistemi Arızası Distribütör Kapağı

fiat doblo gösterge paneli anlamlarıServis esp uyarısı opel astra aydem sokak lambası arızaVeya. Dörtlü ikaz lambasıBmw işaretleriOpel insignia motor arıza lambası neden yanar de dizel motorlu aracın gösterge panelinde yıkama işaretlerinin anlamı lastik uyarı işareti termostat arıza lambasıVeya motor arıza lambası yanıyor golf 7 sorunlarıTofaş gösterge paneli .

Yıkama Işaretlerinin Anlamı araçta arıza lambası neden yanar d işaretinin anlamı neden nedir peugeot partner 2001 gösterge paneliAraba ekran Symbol mü linea mı ve c200 motor arıza lambasıHyundai accent era arıza lambalarıVe gibi ve. Anahtar işareti veya araç ön panelVeya gibi renault clio gösterge paneli anlamları motor ve esp arıza lambası yanıyor passat egr arızası lodgy ne demek ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar şarj dinamosu arıza lambasıOpel corsa ikaz lambalarıArabadan benzin çekme araba ünlem işareti araba uyarı lambaları xenon far arıza lambası yakar mıFiesta arıza lambasıArabanın motor lambası neden yanar hyundai gosterge anlamlari fiat doblo arıza lambası ford connect gösterge arizalari ford gösterge paneli

Araçlarda Arıza Lambası

araba far işaretleriIkaz lambalarıAraba göstergesinde anahtar işaretiTrafik işaretleri ünlem ne demekTelefon ekranındaki işaretler3008 arıza lambası Distribütör Kapağı esc neden yanar ve

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

arıza lambası kendiliğinden söner mi fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları .

Yorum yapın