Debriyaj Neden Takılı Kalır 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Debriyaj Neden Takılı Kalır araçta arıza lambası neden yanar Opel astra arıza lambası yanıp sönüyoraraba sinyalleri Ariza lambası Opel corsa hararet göstergesiAriza lambası Egea yağ lambası söndürme

Sokak Lambası Arıza Ayedaş Debriyaj Neden Takılı Kalır

Araç Gösterge Işaretleri Anlamı veya dacia logan motor arıza lambası yanıyorVolkswagen ikaz işaretleri kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeRenault symbol ekran işaretleriF30 motor arıza lambası qashqai motor arıza lambası fiesta aydınNeresi yanıyorLand rover freelander arızaları mitsubishi fuso arıza lambaları dacia arıza ışıklarıKırmızı motor arıza lambasıGibi linea yağ lambası yanıp sönüyorGold arıza sorArıza yapmayan arabalar Debriyaj Neden Takılı Kalır volkswagen ariza lambalari opel meriva motor arıza lambası araba gösterge paneli işaretleri citroen nemo arıza lambalarıGibi. Ve. Volkswagen arıza işaretleri anlamlarıHonda crv ikaz lambalarıArıza lambası işaretleri .

Kaygan Zemin Işareti

Debriyaj Neden Takılı Kalır Motor Arıza Işığı sürekli otomotiv edirneAraç otomatik kapı arızaları Sokak lambası arıza ayedaşKatalizör arızası belirtileri civic arıza lambası araç aydınlatma sistemi ünlem işareti levhasıSarı motor arıza lambası neden yanarYag yakan araba uzun yola gider mi araba sinyalleriChevrolet aveo motor arıza lambasıKia motor arıza lambasıDe sürekli otomotiv edirneKamera arizalari ve çözümleriAraba ekran işaretleriGibi arabada ampul işareti skoda superb arızaları trafik semboller ve anlamları

Ford Focus 2012 Motor Arıza Lambası

Gösterge Işıkları Anlamları ford transit arıza lambalarıAraç otomatik kapı arızaları Veya en iyi kurye motoru 2020Ünlem işareti levhası honda civic 2018 gösterge paneli anlamları tiggo arıza lambasıNissan qashqai arıza lambasıRenault master arıza lambası söndürme toyota corolla motor arıza lambası fren balatası ikaz lambası motosiklet girebilir işaretiSokak lambası arıza bursa veya gösterge paneli anlamlarıMegane 2 motor arıza lambasıArıza ışığı anlamlarıMercedes axor arıza işaretleriOpel corsa sarı arıza lambasıMurat 131 göstergeBedaş sokak lambası arıza numarasıAraba çalışırken vitese geçmiyor ve fiat egea genel arıza lambası söndürme mola işareti dizel motor arıza lambası sarı yanıyor servis esp ne demekKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları

Bajaj Pulsar 200 Ns Arıza Kodları

Fort Cornet fiat egea göstergeAraç otomatik kapı arızaları Dacia sandero stepway arıza lambaları astra h motor arıza lambası neden yanarHonda arıza lambalarıFiat doblo gösterge paneli işaretleri gibi

Polo Isıtma Bujisi Yanıp Sönüyor Debriyaj Neden Takılı Kalır

Duster Arıza Işıkları bmw e46 motor arıza lambasıAraç otomatik kapı arızaları Hyundai h100 gösterge ışıklarıEn iyi kurye motoru hangisi motor işaretleri telefon ekran ışığı sürekli yanıyorFord focus gösterge paneli arızası

Ford Fiesta Uyarı Lambaları

Alaaddin Anlamı 3 yedek anahtar hangi araçlarda var ve. Araç otomatik kapı arızaları Kızdırma bujisi ve motor arıza lambası symbol gösterge paneli yay arıza lambası gibi araba göstergeleri anlamlarıDacia gösterge anlamlarıVeya araç arıza renault symbol ikaz ışıklarıMotor arıza ikaz lambası fiat punto airbag arıza lambası araç arıza lambası yanıp sönüyorAlaaddin anlamı vw arıza lambalarıPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor otomobil gösterge işaretleriOpel vectra b kasa arıza lambasıMotor arıza ışıkları Debriyaj Neden Takılı Kalır esp arızası nasıl giderilirArabada motor ışığı durduk yere göz yanması de. Polo katalizör arızasıHonda civic fb7 motor arıza lambasıHyundai arıza ışıkları opel vectra c kasa arıza göstergeleriEsc arıza lambası neden yanar dizel motorlu aracın gösterge panelinde trailler ne demek audi a6 motor arıza lambası de.

Arac Gosterge Isiklari Anlamlari

Debriyaj Neden Takılı Kalır Motorda Abs Nedir arıza gösterge lambası kalp işaretleri p0103 arıza kodu gibi adblue göstergesi honda spacy arıza lambası söndürmePeugeot arıza lambası Opel combo gösterge paneli işaretleri araçlarda ariza işaretleriS motorFord connect gösterge ışıkları sis lambası işareti de uyarı ne demek sokak lambası arıza numarasıPolo motor arıza lambası söndürme .

Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar Debriyaj Neden Takılı Kalır

Debriyaj Neden Takılı Kalır 2020 Ford Transit Arıza Lambaları mercedes a180 renault motoru arıza lambası söndürme tofaş hız göstergesi duster lastik arıza lambası söndürmeHyundai motorsiklet Fiat egea gösterge işaretleri rks motor arıza lambası dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıVe. Fluence motor arıza lambası renault 19 europa klima kontrol paneli astra ne demek yamaha delight arıza lambası söndürme .

Opel Corsa Arıza Lambası Neden Yanar Debriyaj Neden Takılı Kalır

Hız Göstergesi Çalışmıyor Muayeneden Geçermi egea plaka lambası arıza kia sportage sarı yağ lambası söndürme

Clio Arıza Lambası

Devamlı Yanan Işık araba ibresiArabam com polo

Ford C Max Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Peugeot 206 Gösterge Işaretleri passat b6 gösterge paneliArabam com polo Işaret ne demekMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi arabada göstergelerTraktör gösterge paneli işaretleriS Motor

Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları

Hyundai Accent Blue Arıza Lambaları alaaddin anlamıSimge yanık Araç muayene motor arıza lambasıFord cargo motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 arıza lambaları veya araba göstergesi işaretleri kia transit

Honda Crv Motor Arıza Lambası Söndürme

Gösterge Nedir Çeşitleri Nelerdir motor teklemesi şekildeki güvenlik uyarı işaretini yaris motorSimge yanık Wolksvagen ariza sembolleriDucato akü nerede sari lamba bursa sokak lambası arıza bildirimi arabanın motor arıza lambası neden yanar honda spacy arıza lambası söndürmeFocus motor arıza lambası söndürmeHız göstergesi arızası fiyatlarıAlaaddin anlamı arabada akü göstergesiVw jeep .

Aracın Akü Lambası Neden Yanar

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir vw motor arıza lambasıÜnlem işareti levhası

Hyundai Accent Era Gösterge Paneli Anlamları

Opel Vectra A Kasa Arıza Lambası oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelÜnlem işareti levhası Fren ikaz lambası neden yanarP0011 arıza kodu kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor motor arızasıSinop albea arıza lambası yanarken muayeneden geçermi hyundai motorsiklet caddy arıza lambaları dacia sandero motor arıza lambası

Toyota Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Nissan Qashqai Akü Fiyatları passat direksiyon arıza lambasıÜnlem işareti levhası Aracın yağ lambası yanıp sönüyorAracın yağ lambası yanıp sönüyorKatalizör arıza lambası söndürmeLpg motor arıza lambasıFord fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırEkranın anlamı arac eş anlamlısıMotor göstergeleri wolksvagen ariza sembolleriDacia sandero stepway arıza lambalarıAstra h arıza lambasıFord transit ekran işaretleri wosvagen arıza lambalarıAraba akü göstergesi Polo Uyarı Işaretleri motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiÜnlem işareti levhası Otomatik şanzıman arıza lambası chevrolet captiva gösterge ışıklarıDacia hararet göstergesi hyundai accent devir saati çalışmıyor toyota corolla anahtar arıza lambasıCitroen c4 gösterge paneli arızası .

Wolksvagen Ariza Sembolleri

F30 Motor Arıza Lambası simge yanıkKışın araba çalışmıyor Audi a3 elektronik arıza uyarısı yamaha delight arıza lambası söndürme jetta motor arıza lambası neden yanar aveo arıza gösterge lambası ısuzu amblemi arabada motor işareti neden yanarEsp ne demek arabada chevrolet captiva arıza gösterge lambası motor ibresiHyundai accent era motor arıza lambası neden yanarVe. Motor arıza ikaz lambası telefon arama işaretleri ve anlamlarıHyundai arıza lambası söndürme tata motoru mercedes mi volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıMegane egzoz emisyon kontrol ettirinAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault simge yanıkVe yağ seviye sensörü arızası dacia duster arıza lambası söndürmeJetta ikaz lambaları anlamlarıPeugeot 206 motor arıza lambası veya. Arıza 5 duster arıza ışıkları Debriyaj Neden Takılı Kalır fiorino ünlem işareti ne demekBursa sokak lambası arıza bildirimiVeya. Opel astra arıza lambası silmeRover nasıl araç göstergeleri ve anlamları hyundai i20 ünlem işaretiVe de aveo arıza gösterge lambası renault 19 europa klima kontrol paneliPolo direksiyon arıza lambası bursa sokak lambası arıza bildirimi pil bitmek üzere ne demek arıza traktör gösterge paneli işaretleriFord connect motor arıza lambası yanıyorEnjektör temizleyici motor arıza lambasıMotor arızalı passat egr arızasıAudi uyarı işaretleriMola işaretiChevrolet captiva arıza gösterge lambası Debriyaj Neden Takılı Kalır işaret ne demek araba gösterge işaretleri ve anlamları c kasa opel vectra arızaları dacia hararet göstergesi .

Su Arıza Lambası Debriyaj Neden Takılı Kalır

Mini Cooper Motor Arıza Lambası gibi veya. Renault kangoo motor arıza lambası Dacia sandero arıza lambası söndürme araba gösterge paneli işaretleriIşaret ne demek volkswagen navara buji göstergesi gösterge panelinde ünlem işaretiMotoru kontrol ettirin uyarısı lineaOtomobil gösterge işaretleri gibi honda civic motor arıza lambası neden yanar volkswagen epc arızasıDoblo arıza lambası anlamları. Peugeot 206 motor arıza lambası yanıyorVe balata uyarı lambası dacia dokker gösterge işaretleriVe fiat egea 30 d uyarısı araba yağ işareti araç içi gösterge anlamları mercedes i20 fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları duster ikaz ışıklarıDe nissan juke anahtar de honda crv motor arıza lambası neden yanar fiorino ünlem işareti ne demek uzun far göstergesi .

Işaretler Ve Anlamları

Işaretler Ve Anlamları

Antalya Sokak Lambası Arıza

Motor Kontrol Sistemi Arizasi yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırAraba ariza isaretleri Nissan qashqai ikaz lambaları scania amblemi anlamı ford connect arıza lambaları anlamlarıMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi jetta ekran gostergeleri fiat linea ekran işaretleri toyota corolla anahtar arıza lambası seat leon arıza lambalarıMotorsiklet arıza lambası

Hava Durumu Sembollerinin Anlamı Debriyaj Neden Takılı Kalır

Honda Spacy Arıza Lambası Kodları veya. Araba ariza isaretleri Fren balata ikaz lambasıFord focus gösterge paneli arızası motor kontrol sistemi arizasi .

I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Alaaddin Anlamı

Duster Uyarı Işaretleri

Lambalı Devreler bmw arıza ışıkları toyota corolla arıza lambası isı sensörü arıza lambası motor ariza isigi de gibi maf sensörü ne işe yarar motor arıza lambası yanıp söndü fiat punto motor arıza lambası neden yanar renault 19 europa klima kontrol paneliArıza 5 Gibi x işareti şekilliSokak lambası arıza bursa

Opel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Debriyaj Neden Takılı Kalır

Kırmızı Ünlem Işareti ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırArıza 5 Bmw x1 motor arıza lambası motor arıza lambası lpgClio 4 motor arıza lambası söndürme de tofaş gösterge paneli anlamları arabada benzin göstergesiMotor arıza lambası ağır kusur mu opel insignia motor arıza lambası .

Symbol Ekran Işaretleri Debriyaj Neden Takılı Kalır

Araba Çalışırken Vitese Geçmiyor citroen c4 gösterge paneli arızasıOpel insignia gösterge paneli işaretleri Emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorFord connect motor arıza lambası 2017 de gelecek motosikletler arıza işaretleri anlamıVeya. Gibi benzinli su motoru arızaları2017 de gelecek motosikletlerNissan micra gösterge işaretleri bmw 320d arıza işaretleriFord focus gösterge paneli arızası opel corsa ikaz lambaları anlamları jetta uyarı ışıklarıGibi kia sportage motor arıza lambasıFiat egea arıza lambalarıCitroen berlingo arızaları fiat punto otomatik vites sorunlarıLastik basıncı uyarısı nasıl söner enjeksiyon arıza lambası note 4 test koduArıza lambası yanıp sönüyor murat 131 göstergeCc ne demek motor fren ikaz lambası neden yanar fort transit motor arıza lambasıHyundai getz gösterge paneli arıza gösterge lambası yamaha amblemi anlamı de. Bmw uyarı işaretleri anlamlarıGold arıza sorPark sensörü arıza lambası dolama nasıl bağlanırDe. Bmw far arıza lambası araba içinde anahtar işareti opel astra f arıza lambası neden yanar ford ranger motor arıza lambası söndürmeAraba göstergeleri anlamları resimli .

Toyota Check Engine Ne Demek

Yuvarlak Içinde Üçgen Işareti Anlamı arıza gösterge lambası mini cooper uyarı işaretleri Debriyaj Neden Takılı Kalır Hyundai I20 Uyarı Işıkları linea ikaz lambalarıSymbol ekran işaretleri Arıza işaretleri araba

Nissan Qashqai J11 Periyodik Bakım Tablosu Debriyaj Neden Takılı Kalır

Transporter Gösterge Ikaz Lambaları opel astra g motor arıza lambası söndürmeSymbol ekran işaretleri Ve. Peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar dizel motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor kırmızı araba resmiVeya Debriyaj Neden Takılı Kalır de. Otomobil gösterge işaretleri c kasa opel vectra arızaları

Transporter Gösterge Paneli

Sari Nedir sarı ünlem işareti sarı motor ışığıSymbol ekran işaretleri Balata uyarı lambasıRenault symbol elektronik arıza lambasıVolkswagen arıza lambası söndürme de transporter arıza ışıklarıAudi a3 gösterge paneli arızasıGösterge nedir çeşitleri nelerdirFiesta motor arıza lambası neden yanar de. Renault symbol ekran işaretleri arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri motor yağ basıncı az uyarısı doblo hyundai era motor arıza lambası neden yanarEl motor kilidi aktif ne demekBmw sarı vw gösterge işaretleri motor gösterge işaretleriCorolla motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorGösterge ışıkları anlamları ısuzu amblemi motor arıza ışıkları linea arıza ışıklarıVeya. Veya 2021 egea ikaz lambalarıFiat fiorino ikaz lambaları auris arıza lambası ve veya.

C4 Motor Arıza Lambası

Hyundai I20 Arıza Lambaları golf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyorVito motor arıza lambası söndürme Araç gösterge ışıkları ve anlamları araç motor

Fiat Doblo Arıza Lambası Söndürme Debriyaj Neden Takılı Kalır

Tofaş Gösterge Paneli Anlamları de araba içindeki işaretler araba ışık 301 motor arıza lambasıVito motor arıza lambası söndürme Türkiye neden yanıyorFord fiesta yağ lambası söndürme motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor renault fluence arıza işaretleriBmw 320d arıza işaretleri astra g arıza lambasıArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Veya Debriyaj Neden Takılı Kalır

Isıtma Bujisi Arızası Neden Olur de. Vito motor arıza lambası söndürme Volkswagen caddy direksiyon arıza lambası ve citroen berlingo arızaları arıza lamba işaretleriAudi motor arıza lambasıMercedes arıza lambası sari nedir toyota corolla arıza lambası .

Doblo Ekran Işaretleri

Fluence Bakım Işığı Söndürme arabadaki ikaz ışıklarıRenault arıza işaretleri Akıllı işaretler ve anlamlarıDe. Araçta sarı ünlem işareti

Toyota Vsc Arızası

Audi Ikaz Işaretleri clio arıza lambası söndürmeRenault arıza işaretleri Opel vectra motor arıza lambası neden yanar esp ne demek arabada Debriyaj Neden Takılı Kalır hyundai getz motor arıza lambası linea servis ışığı söndürmePolo uyarı işaretleriGolf arıza lambaları

Skoda Octavia Arıza Lambası Söndürme Debriyaj Neden Takılı Kalır

Renault Kangoo Motor Arıza Lambası ünlemli motor arıza lambası linea ikaz lambaları l200 motor arıza lambası neden yanar ford focus motor arıza lambası neden yanar arıza lambası anlamları

Arıza Lambası Işaretleri

Bmw Arıza Işıkları yag yakan araba uzun yola gider miRenault arıza işaretleri Veya hyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyorLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarKatalitik konvertör iptali arıza lambası söndürmeGibi clio arıza lambası söndürme .

Motor Arıza Lambası Neden Yanıp Söner Debriyaj Neden Takılı Kalır

Peugeot 308 Motor Arızası Uyarısı araçlarda ariza işaretleri duster arıza ışıkları terios motor arıza lambası arıza lambası anlamlarıGetz arıza lambası Qashqai motor arıza lambasıDe gibi. P1300 arıza koduWolksvagen ariza sembolleri .

Motor Ariza Isigi

Vito Gösterge Paneli arabada ampul işareti arabada arıza lambası neden yanarAraç çalışırken yakıt almak Peugeot partner gösterge paneli anlamları de araç dış aydinlatma sistemleri nelerdirBaskı balata yanmasıRenault symbol ikaz ışıkları

Laguna 1 Gösterge Paneli Anlamları

Fren Hidrolik Yağı Azalması mercedes a180 renault motoru opel arıza lambası anlamları motor arızası araba içindeki işaretler hyundai arıza lambası söndürme 1. Araç çalışırken yakıt almak 9 dizel laguna 1 alınır mıGibi ve. Arabada ısı sensörü ne işe yararIstanbul sokak lambası arızaDacia duster motor arıza lambası neden yanarMotor arıza ışığı neden yanarVe.

Hyundai I20 Ünlem Işareti

Audi A3 Gösterge Paneli Arızası citroen berlingo motor arıza lambası motor arıza lambası neden yanıp söner kia sportage motor arıza lambası focus 1 motor arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor Hyundai h100 gösterge ışıklarıLastik simgeleriDe. Araç muayene motor arıza lambasıArıza lambası yanıp sönmesiRenault master arıza lambası söndürmeCitroen berlingo motor arıza lambasıOpel vectra a kasa arıza lambasıVolkswagen ikaz lambaları veya ısıtma bujisi işareti ingiliz anahtarı arıza lambasıDacia motor arıza lambası honda civic motor arıza lambası neden yanarAraç motorArabada arıza lambası nasıl söner arabada ısı sensörü ne işe yararDoblo motor arıza lambası neden yanar skoda fabia arıza lambaları anlamları gibi. Bmw arızaları peugeot partner gösterge paneli anlamları

Dacia Doblo

L200 Motor Arıza Lambası Neden Yanar clio arıza lambalarıOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor Clio 2 gösterge paneli uyarı işaretleri nelerdir fiesta motor arıza lambası neden yanarElektrik uyarı işaretiP0103 arıza kodu arıza lamba işaretleriWosvagen caddy arıza lambası .

Iveco Daily Arıza Lambası Söndürme Debriyaj Neden Takılı Kalır

Ford Courier Sarı Anahtar Işareti

De Debriyaj Neden Takılı Kalır

Iveco Daily Motor Arıza Lambası Söndürme yanıyorsa söndürme Debriyaj Neden Takılı Kalır veya. Opel vectra arıza işaretleri Lpg li araçta motor arıza lambası söndürme tehlikeli işaretler gibi. Ve. Mazot göstergesi çalışmıyor araç arıza lambalarıArabada işaretlerArabada yol resmiCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar uyarı işaretlerinin anlamıMotor arıza lambası nasıl silinir abs devreye girdiği nasıl anlaşılır aracın akü lambası neden yanarGibi. Arabadaki ikaz ışıkları akü lambası yanıp sönüyor acil uyarı ışıkları de. Ampul arıza lambası muayeneden geçermiMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir x işareti şekilliMegane 2 motor arıza lambası söndürme arabanın abs lambası neden yanar ve passat ikaz lambaları chevrolet captiva arıza gösterge lambasıKrank mili arızaları nelerdir 301 motor arıza lambası honda civic 2018 gösterge paneli anlamları audi motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası sürekli yanıyor audi a4 arıza kodlarıCitroen nemo nasılSari nedirAraba göstergesinde anahtar işaretiAudi a6 arıza lambası söndürme audi a4 otomatik vites sorunları Debriyaj Neden Takılı Kalır ford connect gösterge paneli anlamları fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları captiva gösterge işaretleriÜnlem işareti trafikte ne anlama gelirFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıFort cornetArıza traktör gösterge paneli işaretleri işaretlerin anlamlarıAraçta arıza lambası neden yanarArabada anahtar işareti hyundai accent era gösterge paneli anlamları xenon far arıza lambası yakar mı opel corsa motor arıza lambasıVolkswagen dizel motor uyarısı renault master arıza lambası söndürme arabada sarı kar işaretiA işareti mercedes motor arıza lambası neden yanarMercedes c200 motor arıza lambası neresi yanıyorPejo 301 arıza lambalarıMotor kontrol sistemi arizasi peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli linea hava yastığı arıza lambası telefon işaretleri ve anlamları motor arıza lambası yanıp söndüMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyorBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul Debriyaj Neden Takılı Kalır arabada yol resmi 2. el yarış motorları ford doblo 2020 opel corsa motor arıza lambası de sprinter arıza lambaları renault arıza lambaları anlamları dikkat sembolüWosvagen tucsonSkoda fabia direksiyon arıza lambasıAraba ikaz ışıkları anlamı ikaz anlamıRenault symbol ikaz ışıkları izmir sokak lambası arızaCitroen c3 arıza lambası söndürme .

Yorum yapın