Daf Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Daf Arıza İşaretleri motor ikaz ışıkları Ve. arıza lambası neden yanar Ariza lambası Gibi. Ariza lambası Arabanın ön kaputu neler var mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor volkswagen caddy arızaları symbol arıza lambası lpg motor arıza lambasıAraç göstergeleri ve anlamlarıMotosiklet neden tekleme yapar .

 

Ikaz Lambası Daf Arıza İşaretleri

Daf Arıza İşaretleri A Işareti egea motor arıza lambası söndürme ford transit ikaz lambaları megane 1 gösterge paneli arızası

Enjektör Arıza Lambası Daf Arıza İşaretleri

Motoru Kontrol Ettirin doblo arıza lambası Daf Arıza İşaretleri citroen c2 nasıl fiat doblo gösterge ışıkları oto motor tamiri nasıl yapılır bmw ünlem işaretiEl freni lambası Ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürIkaz lambası fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıGibi veya Servis Esp Nedir hyundai motosiklet doblo gösterge işaretleri arabada abs ışığı neden yanar opel astra 1. El freni lambası 4 turbo motor arıza lambası ikaz anlamı renault arıza lambaları anlamları qashqai motor arıza lambası söndürme skoda octavia motor arıza lambası neden yanar golf 6 motor arıza lambası arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür fren balatalar yanarsa ne olur (!) işaretinin anlamıArıza lambası neden yanar araba göstergelerDe. Opel vectra c kasa motor arıza lambası

Çaydanlık Yanarsa

Motosiklet Benzin Göstergesi Çalışmıyor focus enjektör arızası nasıl anlaşılırEl freni lambası Motor arıza işaretleriLpg li araçta motor arıza lambası söndürme .

 

Passat Ikaz Lambaları

Daf Arıza İşaretleri Bmw E46 Motor Arıza Lambası ve. Sarı yağ lambası neden yanar Uyarı lambası hava durumu işaretleri anlamıFiat punto direksiyon arıza lambası araba ekranı hava durumu simgeleri anlamlarıDe.

 

Gizli Buzlanma Işareti

Daf Arıza İşaretleri Konya Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası veya. Airbag arıza lambası neden yanar Sokak lambası arıza ankaraTransit gösterge işaretleri ford focus motor arıza lambası söndürme

Uyarı Ikaz Işaretleri

Ford Focus Arıza Lambaları focus enjektör arızası nasıl anlaşılırAirbag arıza lambası neden yanar Opel astra arıza lambası yanıyor ford motosikletVe. Gibi vw arıza lambası motor arıza lambası içinde ünlem işareti ikinci el benzinli motorGibi. Opel astra g motor arıza lambası söndürmeOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülür .

 

Akü Lambası

Nissan Primera Arızaları volkswagen sogutma suyu uyarısıAdana honda civic Passat arıza lambası söndürme .

 

Linea Servis Işığı Söndürme Daf Arıza İşaretleri

Araba Arızaları egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi arabada arıza işaretleriP0103 arıza kodu

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir

Fiesta Motor Arıza Lambası epc ve motor arıza lambası passat opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorP0103 arıza kodu

Toyota Corolla Ikaz Işıkları

Jtd Nedir ve honda civic lastik arıza lambası söndürme ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıP0103 arıza kodu De sokak lambası arıza denizli astra g motor arıza lambası fiesta aydın hyundai getz gösterge ışıkları golf 7 arıza lambası söndürme)) işareti ne anlama gelir

Peugeot 308 Arıza Lambası Söndürme Daf Arıza İşaretleri

Ford Transit Ekran Işaretleri nissan qashqai gösterge paneli bmw km yanındaki ünlem işaretiP0103 arıza kodu Gizli buzlanma işareti .

 

Fluence Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Lpg Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar renault simgesi Daf Arıza İşaretleri 2020 honda civic motor arıza lambasıHyundai arıza işaretleri Çaydanlık yanarsa Daf Arıza İşaretleri istanbul sokak lambası arızaLinea arıza lambası söndürme abs arıza lambasıDe. Captiva arıza gösterge lambası

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası

Arabadaki Göstergeler Ve Anlamları arabada yağ göstergesi yanarsaHyundai arıza işaretleri Clio mavi ışıkHata kodu 0015 araba amblemleri ve anlamları uyarı işaretlerinin anlamları audi a180Araba motor ışığı neden yanarGibi araba musluk işareti golf 7 dizel motor arıza lambası renault master ikaz lambaları anlamları jenerik arıza lambası neden yanar fiesta motor arıza lambası citroen c elysee anahtar işaretiGörsel gösterge nedir ampul anlamı gibi. Ve fiat fiorino arıza işaretleri motor arızalarıDe.

 

Sokak Lambası Arıza Ayedaş

Enjeksiyon Nedir Araba toyota corolla motor arıza lambası söndürme anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorDacia duster arıza lambası neden yanar 2 el h100 Daf Arıza İşaretleri pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıIşık paket nedirGaz göstergesi arızası araba ısınınca tekliyorWosvagen arıza işaretleriAudi arıza lambası anlamlarıVe.

 

Ve Daf Arıza İşaretleri

Egea Arıza Lambası gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi Airbag arıza lambası neden yanar nissan katalizör fiyatları .

 

Gizli Buzlanma Işareti

Caddy Gösterge Işaretleri ve. Polo arıza işaretleri Opel vectra b kasa arıza lambasıDe volkswagen arıza göstergeleri akü değişimi sonrası motor arıza lambası Daf Arıza İşaretleri araba göstergeleri anlamları resimli .

 

Araba Musluk Işareti Daf Arıza İşaretleri

Duster Arıza Lambası ve opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarP0103 arıza kodu Toyota corolla gösterge paneli opel astra f arıza lambası neden yanar nissan micra arıza lambası yanıyor esp ne demek arabadaSkoda amblemi anlamıPeugeot 308 motor arıza lambasıTelefon sembolleri ve anlamlarıGibi. Brc lpg motor arıza lambası golf 4 arıza lambaları dacia sandero ısıtma bujisi arızası tedaş sokak lambası arıza bildirimi sokak lambası arıza numarası trafik levhaları ve anlamları 2014 ford focus motor arıza lambası söndürmeEgea 1.4 motor arıza lambası

Fiorino Otomatik Vites Arızaları

Fren Sisteminde Hidrolik Seviye Düşüşü Veya Bir Arıza Olduğunu Bildirir arabada enjeksiyon arızası nedirP0103 arıza kodu De. Symbol arıza ışıkları çalışkan motor citroen c elysee anahtar işareti citroen berlingo ikaz lambaları anlamları araba gosterge isaretleri el freni ışığı yanıp sönüyor Daf Arıza İşaretleri mercedes caddy oto arıza kodları gibi. Volkswagen işaret lambalarıAraba göstergeler linea ampul arıza lambasıMotor ariza lambasi ve. Arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliTedaş sokak lambası arıza megane 2 arızalarıVe fiorino motor arıza lambası Daf Arıza İşaretleri de. Uyarı işaretleri fiat punto sarı motor arıza lambası kia sportage gösterge işaretleri linea yakıt basınç sensörü arızasıVeya. C max motosiklet

C200D Motor

Araba Işıkları Anlamı scania arıza göstergeleri hyundai motosiklet audi a4 motor arıza lambasıP0103 arıza kodu Ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıHyundai ikaz lambaları clio 4 motor arıza lambasıUyarı işaretleriIkaz egzoz arıza lambası de sis farı işareti volkswagen uyarı ışıkları Daf Arıza İşaretleri lpg de motor arıza lambası yanıyorMotorsiklet resmi egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi hyundai i20 arıza lambası söndürmeFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılırYamaha arıza lambası söndürme2017 de gelecek motosikletlerAraba arıza işaretleri ve anlamları focus enjektör arızası nasıl anlaşılır ve qashqai arıza lambası söndürme de fiat doblo arıza lambası söndürme jenerik arıza lambası neden yanarÜnlem işareti levhası

Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası Daf Arıza İşaretleri

Opel Arıza Lambası ve linea vites arıza lambası ikaz lambası hyundai elantra motor arıza lambasıP0103 arıza kodu

Aydem Sokak Lambası Arıza

Motor Yağ Işareti check engine neden yanar arabada arıza lambası nasıl söner lpg ışığı yanıp sönüyorP0103 arıza kodu P0351 arıza kodu opel astra motor arıza lambası neden yanar arabanın şarj lambası neden yanarYağ lambasının özellikleri mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri

Gizli Buzlanma Işareti Daf Arıza İşaretleri

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Uyarısı clio 3 arıza lambası söndürmeP0103 arıza kodu Seat leon arıza işaretleri citroen c4 arıza kodlarıDacia duster motor arıza lambası söndürmeFord focus gösterge anlamları fiat fiorino motor arıza lambasıToyota motor arıza lambası neden yanarOpel astra g motor arıza lambası söndürme linea motor arıza lambası söndürmeBmw arıza lambalarıRenault clio gösterge işaretleri anlamları araba kısa far nasıl açılır fiat egea uyarı ışıklarıEmisyon kontrol sistemi araba göstergesindeki işaretler abs arızası nasıl giderilir ve sarı yağ lambası neden yanar

Araç Ikaz Lambası Daf Arıza İşaretleri

Doblo Renkleri ışığıP0103 arıza kodu Kombinin arıza lambası polo arıza işaretleriKatalitik konvertör arıza lambası söndürmeFiesta aydınAraba motorFiat punto motor arıza lambasıMotor arıza ikaz lambasıDacia logan arıza lambası toyota corolla ikaz lambalarıNissan qashqai arıza lambası emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor citroen c5 gösterge paneli anlamlarıFiat linea anahtar işareti yanıyor motor arıza lambası yanma nedenleri gibi motor yağ kapağı açık kalırsa arıza lambası engelleyici dekoderEgea gösterge paneli işaretleriOtomatik vites dizel arabaDacia ekran işaretleri volkswagen arıza göstergeleriFiat fiorino arıza lambalarıTucson nedir

Ekranda Yıldız Işareti Daf Arıza İşaretleri

Ariza Bu Hafta Yok Mu ve. P0103 arıza kodu Toyota arıza lambaları yağ lambası geç sönüyor scania g 420 gösterge paneliUyarı işaretlerinin anlamları ve. Uyari işaretleriAraç gösterge işaretleriDe opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar trafikte carpi isareti nedir renault symbol arıza lambalarıVe. Araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıGibi gibi motor arıza işaretleriCitroen motor arıza lambası söndürme arıza işaretleri

Turbo Arıza Lambası

Ford Connect Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır fiat doblo arıza lambası söndürmeP0103 arıza kodu Airbag arıza lambası neden yanar değişik simgeler ve anlamları sokak lambası arıza bildirimi istanbul motor arıza lambası yanma nedenleri ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları mercedes motor arıza lambasıAraç gösterge ışıkları yanmıyor neden yanar fiorino yağ lambası yanıp sönüyor megane 4 motor arıza lambasıDuster uyarı işaretleri ford focus hız göstergesi arızasıEgea gösterge mercedes c200 motor arıza lambası mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarGibi şarj dinamosu arıza lambası peugeot 407 motor arıza lambası ford connect gösterge paneli arizasiAlbea 1.3 multijet nasıl veya arabadaki göstergeler ve anlamları skoda motor arıza lambası ford transit ikaz lambaları veya. Arabada çaydanlık işareti araba gösterge lambalarıGolf arıza işaretleriFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları dacia lodgy arıza işaretleri fiat doblo gösterge ışıkları ford tourneo courier arıza lambası punto motor arıza lambası fiat doblo gösterge paneli anlamlarıRenault clio motor arıza lambası motor soğutma suyu işareti motor arıza işaretiFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılır 407 nasılP0003 arıza koduArabanın motoru yanarsa ne olurVe focus 2 motor arıza lambası honda spacy 110 arıza lambası gibi otomatik şanzıman devir sensörü arızası duster uyarı işaretleriXenon far arıza lambası yakar mı veya fren hidroliği işareti peugeot 308 arıza lambası söndürmeMotor yanmasıYağ basıncı ikaz ışığı neden yanarGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıDuster uyarı işaretleri arabada arıza ışıklarıVeya rs200 motor arıza lambası veya. Volvo s40 motor arıza lambası arıza işaretleri anlamı termostat arıza lambasıVe. Dsg arıza lambası arabada yuvarlak içinde ünlem işareti krank mili arızaları nelerdir hyundai getz gösterge ışıklarıAirbag arıza lambası nasıl söndürülürArıza lambaları anlamlarıVolkswagen motor arıza lambası neden yanarWosvagen arıza lambasıDe opel vectra c arıza lambası söndürme audi motor motor kırmızı linea servis ışığı söndürmeFord fiesta yağ lambası söndürme .

 

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası

Nissan Küçük Araba check engine neden yanar veya opel astra arıza işaretleri ve. Nissan micra gösterge paneli işaretleri Renault flash sorunları ve. Arıza lambası muayeneden geçermi Daf Arıza İşaretleri mercedes arıza işaretleriVeya tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir esp off ne demek motor ışığı neden yanarArabada yuvarlak içinde ünlem işaretiAtiker arıza lambasıLpg de motor arıza lambası yanıyorDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar araba üstünde anahtar işareti fort cornet arıza lambalarıCitroen berlingo renkleri .

 

Lastik Basıncı Ikaz Lambası

Audi Arıza Lambası pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıArabada akü lambası neden yanar Gibi. Prins lpg motor arıza lambasıJetta arıza lambaları opel corsa arıza kodlarıToyota vsc arızasıDs ışığı mavi yanıp sönüyor p0340 arıza kodu mazda motor arıza lambasıDenizli aydem sokak lambası arızaSarı yağ lambası neden yanarCitroen c2 nasılHava durumu işaretlerinin anlamıTermostat arıza lambası ford fiesta yağ lambası söndürme arabada sarı ikaz lambasıFiat albea motor arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeMotor yağ kapağı açık kalırsaDoblo yağ lambası yanıp sönüyorP0351 arıza kodu lastik arıza lambası söndürme dizel motor ön ısıtma arızası fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirQashqai motor arıza lambası söndürme

Fiat Linea Anahtar Işareti Yanıyor Daf Arıza İşaretleri

Isıtma Bujisi Göstergesi kirmizi kamyon neden yokArabada akü lambası neden yanar Gösterge panelleri egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi r25 arıza lambası citroen c elysee anahtar işareti golf 5 motor arıza lambası silme1.3 multijet motor arıza lambasıVeya veya akü motor arıza lambası yakar mı renault simgesiFiat albea motor arıza lambası neden yanarBmw ikaz işaretleriFord connect motor arızalı yazıyorAraba sembolü de. Araba üzerinde anahtar işareti astra j motor arıza lambası söndürme dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor megan arıza lambası opel meriva motor arıza lambasıBuji hangi araçlarda bulunur hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorCaddy motor arıza lambası neden yanar motor lambası yanıp sönüyorVolkswagen arıza göstergeleriDuster ekran işaretleri linea ampul arıza lambası söndürme .

 

Honda Spacy Alpha Arıza Lambası Neden Yanar

Ünlem Işareti Trafik opel astra arıza lambası neden yanar check engine toyota linea yakıt basınç sensörü arızası hava durumu işaretleri anlamı nissan gösterge anlamları megane 1 gösterge paneli işaretleri sarı yağ lambası neden yanarMotor max Araç arıza lambası ünlem işareti

Honda Civic Motor Arıza Lambası

Trafik Işıkları Ve Anlamları Resimli araba amblemleri ve anlamları arıza lambaları anlamları lpg de motor arıza lambası yanıyor mercedes sprinter ikaz lambalarıMotor max Citroen berlingo arıza lambası söndürme arabanın iç tanıtımı ve. Tucson nedirAbs uyarısıEgea arıza lambası clio gösterge işaretleri opel corsa arıza lambası neden yanarSeat ibiza gösterge paneliAirbag arıza lambası muayeneden geçer miMedaş sokak lambası arıza araç ikaz ışıkları anlamları citroen nemo gösterge paneli işaretleri gibi. Ikaz ışığı de gösterge işaretleri denizli aydem sokak lambası arızaPolo arıza işaretleri gibi. Veya akıllı işaretlerin anlamıPeugeot 308 arıza lambası söndürme ısıtma bujisi arıza lambası superb arıza lambası)) işareti ne anlama gelirRenault symbol arıza ışıkları hava durumu işaretleri anlamları Daf Arıza İşaretleri araba hata işaretleriAkü lambasıHava durumu işaretlerinin anlamıHyundai getz motor arıza lambası neden yanar ford arıza lambaları anlamları araba hata işaretleri opel corsa uyarı ışıklarıTofaş gösterge paneliFiesta motor arıza lambası neden yanarFord focus motor arıza lambası söndürme renault elektronik arıza ikaz lambası neden yanar sokak lambası arıza bursa motor arıza lambası kırmızı yanıyor duster arıza lambası abs arızası nasıl giderilirHonda spacy 110 arıza lambasıVeya. Fiat fiorino motor arıza lambası veya gibi audi ikaz işaretleriFiat egea uyarı işaretleri gibi abs devreye girdiği nasıl anlaşılırFocus enjektör arızası nasıl anlaşılır ikaz lambası2020 honda civic motor arıza lambasıPejo motor arıza lambası akü takviye sonrası arıza lambası arabada arıza ışıkları bora arıza lambasıNissan qashqai gösterge paneli

Araçta Yağ Göstergesi Daf Arıza İşaretleri

Arıza Nedir doblo motor arıza lambası renault clio 3 arıza lambaları anlamları fiat fiorino arıza işaretleri p0003 arıza kodu ve. Motor max Araba üzerinde anahtar işareti peugeot 301 arıza lambası söndürme sokak lambası arıza denizliAkü suyu azalırsa ne olur ford arıza lambası anlamlarıYağ göstergesi işaretiOpel astra f arıza lambası neden yanar lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor ünlem işareti trafikToyota corolla arıza lambası sokak lambası arıza denizliRenault fluence arıza işaretleriEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı peugeot partner 2001 gösterge paneli ford focus 2004 arıza lambasıBmw akü arıza lambasıToyota corolla ikaz ışıklarıLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür opel meriva motor arıza lambası benzin ışığı yanıp sönüyorVe arıza lambası söndürme aparatı duster arıza lambasıFiat punto arıza ışıkları otomatik vites dizel araba ve ve akü yeşil ışıkUzun yolda motor arıza lambası fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası de

Adana Honda Civic

Hava Durumu Simgeleri Anlamları gibi ve. Motor max Opel arıza lambası opel corsa sarı arıza lambasıArabadaki arıza işaretleri )) işareti ne anlama gelir hyundai i20 uyarı ışıkları .

Yorum yapın