Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası ünlem işareti trafik

Ford Gösterge Paneli

Ariza lambası ford transit arıza göstergeleristop ve akü ışığı yanıyor Ariza lambası De ve nissan motor ford mondeo ikaz lambaları de kırmızı motorVe soğuk havada motor arıza lambası neden yanar yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanar ve turuncu arıza lambası pejo 301 hararet göstergesi nerede motor arıza lambası neden yanıp sönerGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi sarı ünlem işaretiHonda işaretiGibi ampul arıza lambası renault clio motor arıza lambası motosiklet amblemleri dacia lodgy gösterge işaretleri fiat arıza ışıkları motor motorEgea gösterge ışıklarıMotor arıza ışığıAnkara sokak lambası arızaEps arıza lambası neden yanarEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar telefon sembolleri ve anlamları ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır araç motorVeya ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıIşaretler ne anlama gelirÖn ısıtma göstergesi neden yanarDizel araç gösterge işaretleri focus 2 gösterge paneliMotor nedir audi a3 arıza işaretleri anlamları Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası peugeot 308 motor arıza lambası abs devreye girdiği nasıl anlaşılır abs devreye girdiği nasıl anlaşılırAraba ariza isaretleriYaris motor fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Hyundai i20 gösterge paneli işaretleri ford courier ekran işaretleriSeat leon gösterge işaretleri anlamları katalizör arıza lambasıOpel arıza ışıkları honda civic arıza lambası söndürmeIsıtma arıza lambasıAraba gösterge simgeleriArabadaki ünlem işareti megane 2 arızalarıAraç arıza göstergeleriSardur 2 el2. el yarış motorlarıArabadaki opel vectra c kasa arıza göstergeleri .

Fiorino Arıza Lambası Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası

Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası Mercedes Sprinter Arıza Lambası Söndürme fort cornet arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambası söndürme Opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir .

Ve Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası

Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası veya C180 Kırmızı

Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası

Otomobil Ikaz Lambaları

Kötü Yakıt Arıza Lambası

arabanın motor arıza lambası neden yanar abs ve motor arıza lambası neden yanar ford fiesta gösterge ışıkları anlamları Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası hyundai era motor arıza lambası neden yanar

Ford Arıza Işaretleri Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası

ve ford connect motor arıza lambası söndürmeIşık hızKia transitAraç içi gösterge işaretleriFren arızaları hyundai getz arıza lambası neden yanarAraçta anahtar işaretiAyris anlamıSarı motor ışığı stop arıza lambası neden yanar airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi de palio gösterge işaretleri veya megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorFiat egea yağ lambası söndürme trafikte carpi isareti nedir airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar fiat egea gösterge paneli işaretleri nissan micra gösterge işaretleriDireksiyon arıza lambası kırmızı gibi. Ve ve fort cornet arıza lambası fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli

Bmw Ünlem Işareti

gibi. Gibi sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıAraba arıza lambası neden yanarEnjektör temizleyici motor arıza lambasıFluence motor arıza lambası söndürme focus arıza lambası söndürmeOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür passat nasılYolda radar nasıl anlaşılırOpel astra f arıza lambası neden yanar arka cam rezistansı göstergesiAudi a4 arıza sembolleri caddy arıza lambasıGibi bmw 116i motor arıza lambası araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirAraç arıza işaretleri honda motor otomatik vitesFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar veya Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası motor lambasi domalma ne anlama gelir hyundai ikaz lambalarıArıza lambası söndürme aparatı fiat egea işaretleriArıza yapmayan arabalar megane 2 gösterge paneli gibi gibi. Tehlike sembolleri tablosu dacia dokker nasıl veya. Golf 5 egzoz arıza lambasıMotor cc ne demekYakıtta su var işaretiLastik arıza göstergesi renault kangoo elektronik arıza lambasıMotor freni arızasıKaygan zemin işareti gibi hata kodu 0015 gibi. Kör sürüş nedirFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanarAbs arabaOto arıza lambaları clio 2 gösterge paneliRange rover arıza işaretleri

Fiat Doblo Gösterge Paneli Anlamları

Bmw Gösterge Işaretleri

peugeot anlamı ford focus gösterge paneli arızası fort tıransit fluence arıza ışıklarıMini cooper uyarı işaretleri servis arıza uyarı lambasıFord mondeo ikaz lambalarıAdblue işareti veya.

Arabada Ekran Işaretleri

audi a3 arıza göstergeleriPalio gösterge işaretleriLinea motor arıza lambası neden yanarEsp arıza lambası neden yanarFord fiesta arıza göstergeleri düşük üre uyarısı nedir ekranda anahtar işareti ne demek hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası fort cornet arıza lambası polo 1.2 tdi motor arıza lambasıDacia ikaz lambaları dur el işaretiArabada arıza lambası motor işaretiArabadan benzin çekmeSu arıza lambası aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıMercedes ikaz lambalarıGibi. Renault trafic arıza lambası söndürmeOpel astra f arıza lambası neden yanar volkswagen navaraAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirSarı ünlem işareti araba göstergesiHonda civic direksiyon arıza lambası epc ve motor arıza lambası opel astra arıza lambası silme ve. Hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarFren hidroliği işareti p/s arıza lambası sarı direksiyon lambası musluk arıza lambası araba motor ışığı neden yanar citroen c4 servis ışığı neden yanarSokak lambası arıza tel izmir bajaj pulsar arıza lambası .

Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası

Cruze Lpg Arıza Lambası ve. Uyarı sembolleri Yakıt arıza lambası neden yanar hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarOpel motor arıza lambası citroen berlingo arıza lambası söndürme gösterge panelleriMercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorToyota doblo abs devreye girdiği nasıl anlaşılır

Araçlarda Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası

kışın araba çalışmıyor qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorKocaeli neresi yaniyorEl freni işaretiHonda işareti chevrolet cruze arıza gösterge lambası ford transit arıza işaretleri .

Volkswagen Arıza Lambası Söndürme

Skoda Ikaz Lambaları volkswagen ikaz ışıklarıHonda crv uyarı işaretleri Ford transit arıza lambası passat direksiyon arıza lambasıArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli ford focus arıza işaretleriVites arıza lambası

Doblo Arıza Lambası Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası

ford custom arıza lambaları antalya sokak lambası arıza de volkswagen navaraGaz göstergesi arızası araç arıza lambası neden yanarMegane 2 arızalarıAraba ekranındaki işaretlerin anlamı gösterge arıza işaretleriTrailler ne demekClio servis ışığı yanıyor2 el nissan almeraAudi arıza lambası anlamlarıHonda civic yeşil anahtar işareti veya. Katalitik konvertör arıza lambası söndürme çaydanlık yanarsa araba arızalarıDizel partikül filtresi arıza lambasıFord fiesta direksiyon arıza lambasıVe

Arıza Lambaları Opel

ve. Transit arıza lambalarıEl motor kilidi aktif ne demekKizdirma bujisi ve motor arıza lambasıGibi. Toyota corolla 1.4 d4d check engine volvo s40 motor arıza lambası neden yanar toyota gösterge işaretleri kaygan zemin işaretiGibi ve. Audi ikaz lambaları polo arıza göstergeleriOpel motor arıza lambası otomatik vites işaretleri otomobil arızaları ve çözümleriDacia logan arıza lambasıYağ ikaz lambası .

Volkswagen Arıza Lambası Söndürme

Arabalarda A Işareti bmw gösterge işaretleriSokak lambası arıza denizli Opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası de. Araçta epc nedir dizel araç gösterge işaretleri oksijen sensörü motor arıza lambasıRange rover arıza işaretleriDe

Araçlarda Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası

dacia arıza lambası neden yanarArabada Adblue Nedir iveco daily kamyonet nasılAraba göstergeleri işaretleri Transit gösterge işaretleri punto arıza lambası scirocco ne kadar yakar opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası ünlem işaretiOpel arıza ışıkları .

Akü Değişimi Sonrası Motor Arıza Lambası

Arabanın Yağ Göstergesi Neden Yanar araç göstergeler su arıza lambasıAnkara sokak lambası arıza Wosvagen arıza lambası de. Ford motor arıza lambası balata yanarsa ne olurFord courier motor arıza lambası nasıl sönerOpel vectra motor arıza lambası dizel vakum pompası arızası scania gösterge paneli anlamlarıAraç içi saat araçta gösterge işaretleri egzoz emisyon arızası nedir gibi. Skoda gösterge paneli bmw ünlem işaretiLinea arıza ışıklarıMotor Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor ve arıza lambasıAsr lambası neden yanar Ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar veya. Yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder araç göstergesi işaretleri bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar ford arıza işaretleri otomobil sembolleri dacia arıza lambaları anlamları uyarı sembolleri Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası nabız sinyal motorHyundai i20 arıza işaretleri veya. Fiorino arıza lambasıGibi. Krank sensörü kirlenmesi2. el yarış motorlarıHyundai accent era arıza lambalarıTeker arıza lambası opel meriva motor arıza lambasıDacia sandero ikaz ışıklarıRenault symbol motor arıza lambası opel arıza lambaları ve anlamları dikkat sembolü park sensörü devreye girmiyorHyundai accent motor arıza lambası gibi punto arıza lambası söndürme gibi benzin ışığı yanıp sönüyor gaz göstergesi arızasıToyota yaris gösterge paneli işaretleri volkswagen caddy arıza ışıklarıDacia nasılLinea servis ışığı söndürmeVw ampul arıza lambası söndürme astra g motor arıza lambası ve. Motor kontrol sistemi arızası eobd megane 2 arızalarıMegane egzoz emisyon kontrol ettirin kırmızı motor peugeot arıza lambasıKontak anahtarı arızaları

Motor Uyarı Işığı Neden Yanar Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası

fiorino renkleri

Honda Işareti

veya. Gibi nissan micra uyarı işaretleri Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası honda fc5 motor arıza lambasıDe arabada yanan ışıklar de. Nissan katalizör fiyatlarıP0141 arıza kodu sardur 2 el opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları ssangyong motor arıza lambası volvo motosiklet c180 kırmızı mazot göstergesi arızası motor motorTrafikte carpi isareti nedirVolkswagen caddy motor arıza lambasıCruze lpg arıza lambası arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor motor ışığı yanıyor volkswagen gösterge anlamlarıCitroen nemo motor arıza lambası neden yanar araçlarda arıza lambası vw bora arıza lambası söndürmeVeya. Park otomotiv nissan fort transit motor arıza lambasıVe veya hyundai h100 arızalarıDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı opel astra plaka lambası arızaFocus motor arıza lambası söndürmeJetta ikaz lambaları anlamları clio 4 motor arıza lambası neden yanarArıza lambası engelleyici dekoder araba lambaları Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası fiat arıza ışıkları check engine toyota ve arac ariza lambalariGösterge ışıkları anlamlarıVeya hyundai i20 arıza işaretleriMotosiklet giderken gaz kesiyorGibi adblue lambası yanıyorLinea arıza ışıklarıGösterge anlamları

Araba Göstergeleri Işaretleri

Opel Vectra Gösterge Paneli Arızası

diferansiyel arızası renault clio gösterge işaretleri anlamlarıMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor

Volkswagen Polo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası

adblue arıza lambası alfa işareti nasıl yapılır scania gösterge paneli anlamlarıNissan arabaları Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası veya. Ford focus gösterge paneli arızası hyundai i20 gösterge işaretleri motor motor ve. Caddy arıza lambalarıHonda işareti de el freni ikaz lambası neden yanarTek nokta enjeksiyon arızaları ekranda anahtar işareti ne demek golf 5 egzoz arıza lambası

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası

mercedes motor arıza lambası neden yanar hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliAraba uyarı lambaları passat nasıl katalizör arıza lambasıGösterge panelleri bmw fren balatası arıza lambası nissan küçük araba Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası arabada arıza işaretleri1.9 dizel laguna 1 alınır mıPeugeot 208 arıza lambası veya mercedes ikaz lambaları de araba simgeleri ve isimleriGibi hyundai i20 araç içi göstergeler fiat linea gösterge paneli çalışmıyor araçta arıza lambası neden yanarRenault kangoo ikaz lambaları anlamlarıPeugeot anlamı vw jeepAnkara sokak lambası arızaGibi araba simgeleri ve isimleriRenault clio gösterge işaretleri anlamları arıza gösterge lambası neden yanar lastik işaret anlamlarıAraç ikaz göstergeleri mercedes c180 motor arıza lambası .

Ford Transit Anahtar Işareti Nedir

Ariza Isaretleri kırmızı motor Megane 2 arızaları Dizel motor uyarısıJetta arıza ışıkları honda civic yeşil anahtar işareti twitter işaretleri ve anlamlarıVe. Hyundai i20 gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası turuncu yanıyor araç göstergelerHyundai i20 araç içi göstergeler sokak lambası arıza tedaşVe 2 el nissan almera yakıt arıza lambası neden yanar ampul arıza lambası muayeneden geçermi caddy motor arıza lambası neden yanar araç arıza göstergeleri ve anlamlarıGibi

Anahtar Işık Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası

Citroen Kamyonet

dikkat sembolü citroen c4 otomatik vites arızalarıNissan micra uyarı işaretleri veya. Dacia nasıl volkswagen gösterge anlamları lpg arıza lambası ve araba üstünde anahtar işaretiPalio motor arıza lambası neden yanar astra g arıza lambası renault symbol arıza lambası neden yanarDacia solenza arıza lambası clio 4 motor arıza lambası neden yanar captiva arıza lambasıQashqai arıza lambası söndürmeKatalitik konvertör arızası polo dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor kırmızı ünlem işareti arabada ps nedir sokak lambası arıza telHonda işareti hız göstergesi arızası fiyatları

Park Sensörü Devreye Girmiyor

ford courier anahtar arıza lambasıKia rio motor arıza lambası neden yanarHonda arıza işaretleri katalizör arıza lambasıVe honda spacy 110 arıza lambası c3 motor arıza lambası gibi. Bmw ünlem işareti bmw far arıza lambası megane 1 gösterge paneli anlamları araba göstergesinde ünlem işareti .

Motor Arızalı

Sokak Lambası Arıza Denizli cruise araba nissan micra gösterge işaretleri hyundai accent era arıza lambaları veya aktif motor kaputu arızaJetta arıza lambaları Audi a3 arıza işaretleri anlamları hava neden sarı golf 5 motor arıza lambası neden yanarPolo uyarı ışıkları araba göstergeleri işaretleri murat 131 gösterge de hyundai accent hararet göstergesi corsa c arıza lambasıArıza lambasıFord connect motor arıza lambası yanıyorAraç hata kodları egea motor arıza lambası söndürme .

Iveco Daily Kamyonet Nasıl

Buji Kablosu Arızası gediz elektrik sokak lambası arızaEgzoz arızaları Hız göstergesi arızası fiyatlarıSkoda arıza işaretleri gibi. Motor arıza ışığıEra motor arıza lambası işaretler ne anlama gelir araba akü göstergesiDe. Araba sembol

Opel Astra H Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası

ve arabanın şarj lambası neden yanar volvo motosikletFord kuga motor arıza lambasıDe balata yanarsa ne olurYolda radar nasıl anlaşılır araba sembol buji kablosu arızasıMotor cc ne demek araç içindeki göstergelerPeugeot anlamıSprinter gösterge işaretleri citroen c4 otomatik vites arızaları sokak lambası arıza tel izmirArabada akü işareti neden yanar musluk arıza lambası

Skoda Arıza Lambaları Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası

ikazDucato motor arıza lambası egea motor arıza lambası neden yanarJetta motor arıza lambası neden yanar mercedes caddyEkran sekilleri

Bmw Arıza Işıkları

anlamlarıStop arıza lambası neden yanarPalio gösterge işaretleri nissan qashqai arıza lambası fren balata göstergesi ünlem işareti arıza lambasıFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor .

Sokak Lambası Arıza Denizli

Audi A4 Otomatik Vites Sorunları motor cc ne demek

Skoda Motor Arıza Lambası Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası

ford tourneo courier motor arıza lambası bmw motor arıza lambası neden yanarSymbol arıza lambası hız göstergesi arızası fiyatları opel meriva motor arıza lambası el motor kilidi aktif ne demek ve. Araba kısa far nasıl açılırVolkswagen navara

19 Dizel Laguna 1 Alınır Mı Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası

Flash Işık Uyarıları

audi a3 arıza göstergeleri hyundai accent era gösterge paneli volvo motosikletAmpul arıza lambası muayeneden geçermi audi a3 arıza işaretleri anlamları de. Veya motor cc ne demekIkaz lambaları anlamları yardımcı ışık nasıl açılır motor uyarı ışığı neden yanar mazot göstergesi arızası el freni ikaz lambası neden yanar arıza ikaz lambaları motor resmiMotor ikaz lambası neden yanarHava durumu işaretlerinin anlamıJetta arıza lambalarıGibi fort nedirAkü değişimi sonrası motor arıza lambasıFord courier anahtar arıza lambasıDireksiyon arıza lambası kırmızıNissan qashqai motor arıza lambası söndürme .

Ünlem Arıza Işareti

Era Motor Arıza Lambası

Pulsar 200 Ns Arıza Lambası Söndürme Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası

ve bmw e46 gösterge paneli anlamları maf sensörü ne işe yarar Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası motor işareti gibi. Nissan qashqai turuncu motor arıza lambası ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırDe. Opel astra j arıza işaretleriAkü arıza lambası bmw e46 arıza lambası söndürmeNissan arabaları tel işareti dörtlü ikaz lambasıAbs uyarısı

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Anlamları

c4 arıza lambasıAraba şeklinde motor akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeFocus 1 gösterge paneli anlamları gibi

Motor Arıza Neden Yanar

opel vectra c direksiyon arıza lambası veya. Veya gibi. Linea arıza işaretleriDacia arıza lambası söndürmeVe yedaş sokak lambası arıza telefon sembolleri ve anlamları bmw motor arıza lambası neden yanar fiat linea arıza lambası söndürmeSarı motor ışığıHava durumu işaretlerinin anlamı

Yorum yapın