Citroen Esp Işığı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Citroen Esp Işığı mazot göstergesi çalışmıyor Fiat punto 1. astra h motor arıza lambası 4 motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası

Kırmızı Işığın Kirmizi Filtreden Geçişi

Ariza lambası telefon işaretleri ve anlamlarıVeya mercedes kamyon ikaz lambalarıBedaş sokak lambası arıza bildirimi fiesta motor arıza lambası veya. Ford connect motor arıza lambası yanıyorPeugeot amblemleriArabanın akü ışığı neden yanarPassat arıza işaretleri sarı motor araçlarda gösterge paneli işaretleri check engine toyota

Honda Arıza Lambaları

egea motor arıza lambası yanıp sönüyorTüplü araba motor arıza lambası nissan almera motor arıza lambası katalizör arızası motora zarar verir mi ford arıza ışıklarıVolkswagen yol bilgisayarı anlamları

Toyota Auris Gösterge Paneli Anlamları Citroen Esp Işığı

jetta gösterge ışıkları honda civic yeşil anahtar işaretiFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar fren hidrolik seviyesi göstergesi nissan qashqai sarı motor arıza lambası motor işareti neden yanarMotor gösterge işaretleri .

Derece Işareti

Kırmızı Polo Araba range rover gösterge işaretleri anlamları i20 arıza ışıkları konya sokak lambası arıza telefon numarasıVw polo katalitik konvertör arızası Motor arıza lambası ünlem işareti dacia lodgy motor arıza lambası araba arıza lambaları ve anlamları

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Citroen Esp Işığı

fluence gösterge paneliFord fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırAudi arıza lambası araç paneliOpel corsa gösterge paneli anlamları mercedes gösterge işaretleri anlamı nissan micra motor arıza lambası9 ışık anlamı fiat fiorino arıza işaretleriOpel uyarı işaretleriSsangyong motor arıza lambası ford kuga motor arıza lambası neden yanarPassat b6 gösterge paneliCaptiva partikül arıza lambası motosiklet buji arızası caddy motor yağı hangisi sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenOpel corsa hız göstergesi çalışmıyorBmw uyarı işaretleri bmw x3 4×4 arıza lambası motorsiklet arıza lambası akıllı işaretlerin anlamları check engine toyota motor arızası neden yanar ışık lambalarıOksijen sensörü arıza lambasıOtomatik vites arıza lambası nissan almera arıza lambası söndürmeAraba arıza lambası neden yanar fiat marea motor arıza lambası neden yanarBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar gösterge işaretleri ve anlamları elektrik sembolleri ve anlamlarıCitroen c4 arıza kodları fluence motor arıza lambası söndürme golf 6 motor arıza lambasıArabada ünlem göstergesi de.

Vw Polo Katalitik Konvertör Arızası

Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Lastik Uyarı Işareti

fiorino otomatik vites arızalarıSilecek suyu işareti peugeot simgesiJetta arıza ışıkları Citroen Esp Işığı veya motor göstergeleriFord fiesta motor arıza lambası sis lambası göstergesi fiat linea ekran işaretleri astra arıza lambası söndürmeCaddy motor arıza lambasıVeya gibi gibi. Ford courier arıza ışıklarıEgea ünlem işaretiDörtlü ikaz lambasıBoxer nedirSis lambası göstergesi honda civic arıza lambaları motor sinyali kış ışığı toyota motor arıza lambası söndürmeQashqai motor arıza lambası .

De Citroen Esp Işığı

Mercedes Gösterge Işaretleri Anlamı

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Söndürme

passat arıza işaretleri renault clio arıza lambası fiat marea arıza lambası polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme qashqai motor arıza lambası söndürme gibi. De. Volkswagen airbag lambası söndürme fiat punto motor arıza lambası yağ lambasının özellikleriOpel corsa ikaz lambaları anlamlarıMokka ne demek Citroen Esp Işığı volkswagen uyarı ışıkları anlamlarıKizdirma bujisi arıza lambası passat 1.4 tsi motor arıza lambası gösterge paneli motor arıza lambası epson l210 arıza lambası hyundai accent blue arıza lambası söndürme veya.

Gibi Citroen Esp Işığı

Nissan Qashqai El Freni Lambası Yanıp Sönüyor 2. Connect arıza lambası söndürme el yarış motorları passat arıza işaretleri .

Megane 3 Arıza Lambası Söndürme Citroen Esp Işığı

Citroen Esp Işığı Volvo Arıza Işaretleri aracımın motor arıza lambası yanıyor vito gösterge paneliPeugeot 301 motor arıza lambası söndürme Araba gösterge işaretleriOpel corsa motor elektroniği arıza lambasıFord custom motor arıza lambası söndürme ünlem işaretli trafik levhası dacia sandero arıza lambalarıDacia logan motor arıza lambası albea motor arıza lambası jetta arıza ışıkları ışıklar motosikletKaygan yol işareti .

Motor Gösterge Işaretleri

Esp Işığı Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Anlaşılır gibi. Land rover freelander arızaları Clio 4 motor arıza lambasıEl freni lambası neden yanarServis esp ne demek p0100 arıza kodu arabada ünlem işareti ne anlama gelirEnjeksiyon arıza lambası neden yanar Citroen Esp Işığı lambda sembolü gibi abs ışığı söndürmeGetz motor arıza lambası

Motor Soğutma Suyu Işareti Citroen Esp Işığı

ısuzu motor arıza lambası fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıNissan qashqai turuncu motor arıza lambası mercedes axor arıza işaretleriMegane 1 servis ışığı söndürmeHyundai getz arıza lambalarıToyota auris gösterge paneli anlamlarıPrins arıza lambasıYedaş sokak lambası arızaGibi esp asr arızası citroenEsp asr arızası honda civic arıza lambası söndürme toyota auris gösterge paneli anlamları ikaz lambalarıAbs ışığı söndürmeNissan primera arıza lambası söndürmeVe clio 2 arıza lambası söndürme göstergede anahtar işareti arabada ünlem işareti ne demekVeya renault symbol gösterge ışıklarıEngelli işaretleri ve anlamlarıEgzoz motor ve. Renault simgesi sokak lambası arıza ayedaşFiesta motor arıza lambası egea motor arıza lambası söndürme beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar ds ışığı mavi yanıp sönüyor .

Sokak Lambası Arıza Şikayet Citroen Esp Işığı

Esp Işığı Linea Arıza Lambası Neden Yanar sokak lambası arıza bildirimi istanbulMercedes axor arıza işaretleri Araç içindeki göstergelerFiat motor arıza lambası neden yanar jetta renkleriAraba ikaz sembolleri .

Klima Açınca Arıza Lambası Neden Yanar Citroen Esp Işığı

Değişik Simgeler Ve Anlamları anahtar resimleriDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı Duster ekran işaretleri arabada ters ünlem işareti lancer nasıl mercedes arıza lambaları veya yuvarlak içinde üçgen işareti anlamıAraç simgeleri fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıOpel corsa servis ışığıOpel vectra c gösterge paneli arızasıGolf 7 Motor Arıza Lambası Söndürme araba arıza işaretleri anlamlarıOto arıza kodları Sokak lambası arıza izmir motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi focus sarı arıza lambası

Opel Astra Lpg Motor Arıza Lambası Citroen Esp Işığı

gibi ford fiesta gösterge işaretleri yolda radar nasıl anlaşılırAraç arıza göstergeleriSihirli anlamıHyundai accent era gösterge paneliBmw motor arıza lambası yağ göstergesi yanıp sönüyorCitroen c elysee motor arıza lambası neden yanar arabanın motor arıza lambası neden yanar ford connect sarı motor arıza lambasıDe veya ve. Direksiyon arıza lambası .

Scania G 420 Gösterge Paneli

Araba Ariza Isaret Anlamlari gibi p0400 arıza koduAraba motoru resmi Işıklı ikaz lambalarıHyundai getz motor arıza lambası söndürmeMotor ikaz lambası neden yanar dacia logan motor arıza lambası .

Arabada Ünlem Göstergesi

Motorsiklet Arıza Lambası egea arıza lambası söndürme akü lambası yanıp sönüyorEngelli işaretleri ve anlamları Arıza 5 focus 3 arıza lambası fluence anahtar arıza lambası en cok ariza yapan arabaEl freni lambası neden yanar araç arıza göstergeleriLastik simgeleriYamaha delight arıza lambası söndürmeAraba arıza işaretleri anlamları

Arabadaki Ikaz Işıkları Citroen Esp Işığı

sokak lambası arıza bildirimi istanbulE90 arıza lambaları

Toyota Gösterge Işaretleri Citroen Esp Işığı

fort arıza lambalarıGibi. De. Ve veya. Veya.

Golf 7 Motor Arıza Lambası Söndürme

Toyota Corolla Ikaz Lambaları fiat linea ekran işaretleriÇalışkan motor Motor kontrol sistemi arızası eobd egea ekran işaretleriDe opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar egzoz motor fren hidrolik seviyesi göstergesi gibi. De. Veya. Klima açınca arıza lambası neden yanarFiat albea airbag arıza lambası söndürmeTelefon ekranındaki işaretlerMotor ışığı yanıp sönüyor suzuki swift motor arıza lambası neden yanarVeya araba motor resmiFord fiesta arıza lambası neden yanarCitroen c4 arıza kodları linea motor arıza lambası opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarMercedes sprinter motor arıza lambası f30 kırmızı fd6 motor arıza lambası

Fiat Uyarı Işaretleri

tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son bmw x3 4×4 arıza lambasıVeya fiat connect nedirEn iyi kurye motoru hangisi kamera arizalari ve çözümleriToyota corolla ikaz lambaları toyota corolla ikaz lambaları tehlikeli işaretlerVeya mini cooper arıza işaretleriMercedes kamyon ikaz lambaları arabada kar işaretiGibi. Araba balatası neden yanar yağ göstergesi yanıp sönüyor aracın gösterge paneli opel corsa c arıza lambası söndürme Citroen Esp asr arızası citroenFord fiesta motor arıza lambası söndürmeCitroen nemo arıza lambası söndürme de. Aracın akü lambası neden yanar opel corsa 1.3 cdti arıza lambası ışıklı ikaz lambaları .

Motor Arıza

At Resmi Olan Araba arıza işaretleri anlamlarıTrafik işaretleri görselleri Motosiklet motor arıza lambası sepaş sokak lambası arıza bildirimi .

Ford Arıza Işıkları

Fiat Fiorino Arıza Işaretleri p1564 arıza kodu park otomotiv nissan katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırEnjeksiyon arıza lambası neden yanar De. Araba ekranındaki işaretlerin anlamıSoner ne demek

Yolda Araba Resmi

ve honda pcx arıza lambası

Kia Ceed Motor Arıza Lambası Citroen Esp Işığı

veya Citroen Esp Işığı motor gösterge paneli motor ikaz lambaları ducato yağ lambası söndürme hyundai i20 ikaz lambaları mercedes c200d hangi yağ kullanılırMotor lambasi renault symbol yakıt tüketimi göstergesi motor kumanda arızasıAraba gösterge paneli ve Esp Işığı audi arıza işaretleriMotor ışığı neden yanarNissan micra motor arıza lambası söndürmeArabadaki işaretlerOpel vectra c arıza lambaları ve anlamlarıGolf 4 arıza lambaları ford connect gösterge paneli anlamlarıOtomatik vites arıza lambası honda city motor arıza lambası arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıGibi. Hyundai i20 gösterge paneli işaretleriVe hyundai era motor arıza lambası neden yanarDoblo yağ lambası söndürme ford connect ikaz lambalarıKlima açınca arıza lambası neden yanar citroen c5 motor arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası yanıyor ve gibi. Renault trafic arıza lambası söndürmeVeya. I20 ikaz lambaları renault master arıza lambası söndürme hyundai getz motor arıza lambası sokak lambası arıza tel izmir toyota simgesi

Kapalı Anahtar Sembolü Citroen Esp Işığı

hyundai accent devir saati çalışmıyor .

Arabada Ünlem Işareti Ne Demek

Skoda Arıza Lambaları lancer nasıl

Yağ Lambasının Özellikleri Citroen Esp Işığı

pejo 208 motor arıza lambasıMercedes axor arıza işaretleriRenault symbol ısıtma lambası yanıyorAraç aydınlatma motor göstergeleri9 işık nedir ve anlamları motosiklet motor arıza lambasıSarı doblo adblue arızası abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir .

Araçlarda Arıza Lambası Citroen Esp Işığı

El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren Işaret egzoz emisyon arıza lambası neden yanar ford transit arıza lambası söndürmeOtomatik araba s ne demek Polo motor arıza lambasıAudi a180 Citroen esp asr arızası dizel yakıt basınç regülatörü arızasıPil bitmek üzere ne demek araç içi gösterge anlamlarıAraba uyarı işaretleri linea ampül arıza lambası söndürme citroen c5 gösterge paneli anlamları de golf 5 egzoz arıza lambasıFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanar peugeot 508 motor arıza lambası söndürme arabada yay işareti Citroen Esp Işığı araç gösterge işaretleri anlamları kış ışığı .

De Citroen Esp Işığı

Fiat Linea Anahtar Işareti Yanıyor gibi veya veya. Motorsiklet arıza lambası Kızdırma bujisi ve motor arıza lambası honda civic ikaz işaretleriArabada ps nedirRenault master ikaz lambaları anlamları volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarSimge yanık jetta gösterge ışıklarıChevrolet cruze motor arıza lambası söndürme toyota arıza işaretleri hyundai era motor arıza lambası neden yanar fiat doblo motor arıza lambası yanıyor fiat linea arıza lambaları anlamları tepee ne demek jeep renegade arıza işaretleri honda spacy arıza lambası söndürme akü bitince motor arıza lambası yanar mıAt resmi olan arabaSokak lambası arıza tel izmir Citroen Esp Işığı renault clio uyarı işaretleri arıza lambası işareti c180 kırmızı honda civic motosikletVe.

Passat Gösterge Paneli Anlamları

Fiat Fiorino Arıza Işaretleri egea ünlem işareti

Peugeot Simgesi Citroen Esp Işığı

fiat linea motor arıza lambası daihatsu sirion nasılMotor yağ arıza lambası Esp Işığı golf 7 motor arıza lambası söndürme linea yakıt basınç sensörü arızası yay şeklinde arıza lambası motora benzin göstergesi takmaKızdırma bujisi ve motor arıza lambası .

Ford Focus 2011 Motor Arıza Lambası

Kizdirma Bujisi Arıza Lambası fiat fiorino arıza işaretleri eca kombi arıza lambası yanıyor fiat linea arıza göstergeleri gibi dacia gösterge paneliDuster arıza lambaları Araba ariza isaretleriBmw e90 şanzıman arıza lambası arıza kodlarıEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor getz motor arıza lambasıJetta ikaz ışıkları ünlem işaretli trafik levhası honda motor amblemi .

Acil Uyarı Işıkları Citroen Esp Işığı

Renault Symbol Gösterge Paneli Anlamları motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirFord focus otomatik vites arızaları Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor ışıklar motosikletMotor sinyaliSokak lambası arıza şikayetFord fiesta motor arıza lambası söndürmeRange rover arıza işaretleri citroen arıza işaretleriVe

Simge Yanık

ve motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi egzoz arıza lambası neden yanar veya caddy arıza lambası söndürmeVe. En cok ariza yapan araba check engine toyota ford focus 2010 motor arıza lambası caddy motor kapağı neden yok saatlere gore anlamlar ve kırmızı polo araba motor arıza lambası muayeneden geçermi fort cornet arıza lambası hava durumu sembollerinin anlamıJetta kırmızı veya

Vw Polo Katalitik Konvertör Arızası

ünlem işareti arıza lambası clio mavi ışıkHonda dio arıza lambasıTransit arıza lambası söndürme dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorMercedes arıza lambaları anlamlarıBilgilendirme işareti mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor opel sembolüGibi. Opel vectra arıza lambasıHonda pcx arıza lambası .

Ford Akıllı Anahtar Iptali

Toyota Arıza Işaretleri doblo motor arıza lambasıKaygan yol işareti mercedes c200 kırmızı passat arıza göstergeleri Citroen Esp Işığı ford focus arıza lambası neden yanar de motor kontrol sistemi arızası (eobd) veya fiat motor arıza lambası veya.

Araba Göstergesi Ünlem Işareti

C Max Motorsiklet fort arıza lambaları seat ibiza arıza lambaları ünlem işareti levhası ford focus motor arızası neden verir de. Honda amblemi anlamı Dizel motor uyarısıDacia sandero ikaz işaretleriMercedes sprinter motor arıza lambasıFord transit arıza lambasıNissan x trail şanzıman sorunuT5 arıza lambaları

Hava Durumu Işaretlerinin Anlamı

ışıklar otomotivDe arabada lastik basıncı uyarısıFiat egea motor arıza lambasıGibi.

Araba Motor Resmi

Megane 2 Arıza Lambası Söndürme yamaha motor arıza lambası yağ ışığı yanıp sönüyorAudi arıza lambası Trafik lambası arızaVolkswagen motor arıza lambası söndürme gibi.

Motosiklet Buji Arızası

Araba Şeklinde Motor honda gösterge işaretleri symbol ikaz ışıkları oksijen sensörü arıza lambasıArabadaki ünlem işareti Km sensörü arızası nasıl anlaşılır hyundai i20 gösterge paneli işaretleri araçta yağ göstergesiGetz motor arıza lambasıLpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar ve citroen berlingo arıza lambası egea motor arıza lambası yanıp sönüyor megane 1 servis ışığı söndürmeArıza lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliOtomatik vites arıza lambası yanıyor ford fiesta gösterge paneli işaretleriAkü lambası sürekli yanıyorAraba yağ göstergesi neden yanarAkü göstergesi neden yanar arabada yol resmiYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır sokak lambası arıza bildirimi antalya veya motor gösterge işaretleri

Lada Vega Arıza Lambası Yanıyor Citroen Esp Işığı

jetta arıza işaretleriAraç göstergesi esc neden yanar volvo s60 motor arıza lambasıVeya

Nemo Ne Demek Citroen Esp Işığı

opel insignia motor arıza lambasıLinea ampül arıza lambası söndürme Citroen esp nin açık olduğunu nasıl anlarızKia sportage arıza lambaları kaygan yol arıza lambası araba gösterge işaretleri opel motor arıza lambası hararet göstergesi arızası pil bitmek üzere ne demek de.

13 Multijet Motor Nasıl

Megane 1 Servis Işığı Söndürme gibi Citroen esp arıza lambasıHonda civic ünlem işareti Veya astra h motor arıza lambası veya transporter arıza lambasıAşağı yukarı işareti kia sportage yağ lambası söndürme fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırHonda civic gösterge paneli işaretleri .

Bmw Uyarı Işaretleri

Ariza Lambalari mini cooper arıza işaretleriNemo ne demek Mercedes gösterge işaretleri anlamı fiat marea motor arıza lambası neden yanarEca kombi arıza lambası yanıyor Citroen Esp Işığı arıza lambaları ve anlamları araçlarda gösterge paneli işaretleri nissan arıza kodları c max motorsiklet .

Nissan Micra Motor Arıza Lambası

Captiva Arıza Lambası Söndürme £ işareti nedir motor arıza lambası bereye gösterilir volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıAracımın motor arıza lambası yanıyor Jetta katalitik konvertör arıza lambası söndürme egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıAraç durdurma ve kontrolFord connect arıza lambası neden yanar kocaeli sokak lambası arıza sokak lambası arıza istanbulOtomatik araba s ne demek

Araç Arıza Kodları

opel astra j kasa motor arıza lambası clio mavi ışık arıza lambası yakmayan led ampul honda gösterge işaretleri de arıza lambası söndürme aparatıDe. Motosiklet lambaları .

Direksiyon Arıza Lambası

Renault Gösterge Paneli buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırHata kodu 0015 Motor göstergesiTofaş ikaz lambaları anlamları motorsiklet arıza lambası araba yağ işaretiGolf 7 motor arıza lambası söndürme opel arıza lambaları ve anlamları fren hidrolik seviyesi göstergesi trafik ışıkları ve anlamları resimliFiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor dacia duster motor arıza lambası de. Araba gösterge işaretleriHava filtresi arıza lambası 1.3 multijet motor nasıl arabada akü işareti cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorRenault clio gösterge paneli anlamlarıMotor arıza işaretleri kızdırma bujisi arıza lambası

Arıza Lambası Yanıyor Muayeneden Geçermi

otomatik şanzıman arıza lambasıLpg’li araç arıza lambası ve polo ikaz ışıkları sis lambası göstergesiVe abs lambası söndürme peugeot 301 hararet göstergesi honda civic sistemi kontrol edin uyarısıOpel astra h motor arıza lambası neden yanar

Yorum yapın