Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları sistem hatası Dacia dokker arıza lambası2008 jetta dizel Ariza lambası Jeep renegade motor arıza lambasıAriza lambası Fiorino yağ lambası yanıp sönüyor ve. Mercedes c200 kırmızı veya. Arabanın ekranındaki işaretlerMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi ford focus motor arıza lambası söndürme uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli bedaş sokak lambası arızaAnahtar arıza lambası arabada motor arıza lambası neden yanar p0141 arıza koduKısa far işaretiVeya x işareti anlamıFren balata göstergesiAraç gösterge paneli anlamlarıEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorYakıt filtresinde su var uyarı lambası:d” işaretinin anlamı araçlardaki göstergeler ve anlamlarıFiat doblo arıza lambası söndürmeVe lpg arıza lambası nasıl söner kırmızı araba resmiYanıyorsa söndürmeRenault symbol motor arıza lambası söndürme araç ikaz ışıkları anlamları motor arıza göstergesi ford focus motor arıza lambası söndürme ford courier ikaz lambaları su kemeri ne işe yarar Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları mokka ne demekÖn sis farı işaretiVeya. Mokka ne demek .

Hyundai I10 Motor Arıza Lambası Söndürme

Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları Nabız Sinyal Motor pulsar 200 ns arıza lambası söndürme fiat punto arıza işaretleri egzoz emisyon arızası peugeot motor kontrol sistemi arızası eobd mitsubishi carisma alınır mı renault kangoo gösterge paneli anlamları ışıklar otomotivFord transit uyarı işaretleri Ve. Audi a6 ikaz lambaları ve anlamları opel astra g arıza işaretleri traktör ikaz lambaları anlamları muayenede arıza lambası sokak lambası arıza istanbulFiat egea genel arıza lambası söndürme

Citroen Berlingo 19 Ikaz Lambaları Anlamları

Sokak Lambası Arıza de. Ford transit uyarı işaretleri Açık anahtar sembolü

Instagram Isaretlerin Anlami

Kırmızı Araba Resmi canon e474 arıza lambası opel combo arıza lambası neden yanarFord transit uyarı işaretleri Skoda octavia arıza lambası söndürme uyarı lambası opel arıza lambası neden yanar hyundai i10 gösterge paneli ve. Araç paneli dur işaretinin anlamıAraba arıza işaretleri anlamlarıDe de. Işık hangi durumlarda yön değiştirirFiat egea gösterge paneliFort tıransitMotor arıza lambası ne zaman söner ve. Toyota corolla arıza lambaları veya volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarMan tga arıza işaretleriVolkswagen uyarı işaretleriDe. Arıza lambası nasıl söndürülürIbre ne demekArabanın ekranındaki işaretler yolda radar nasıl anlaşılır renault fluence arıza lambasıFren lambası neden yanar pejo 301 lastik basıncı katalizör arızası nasıl giderilirFord courier arıza lambaları ünlem işareti arabada ne demek ariza neden yok de otomatik vites arıza lambası yanıyorOpel vectra gösterge paneli arızasıAkü bitince motor arıza lambası yanar mı ve. Renault symbol elektronik arıza lambası motor arıza lambası fiat audi a4 motor arıza lambası gibi. Fort transit arıza lambalarıNissan arabaları .

Renault Symbol Ikaz Işıkları

Citroen Motor Arıza Lambası Söndürme instagram isaretlerin anlami hava akış metresi nasıl temizlenir volkswagen gösterge anlamlarıAraba gostergesi Gibi. Veya. Clio arıza lambası söndürmeTrafik göstergeleri şekilli semboller 2016

Araba Işık Göstergeleri

Motor Arıza Göstergesi captiva gösterge işaretleriAraba gostergesi Radyatör arıza lambasıFord focus motor arızası neden verir mercedes c200 kırmızı ve arıza ikaz lambasıFiat ducato gösterge paneli işaretleriAraç aydınlatma arabada motor arıza lambası neden yanar elektronik arıza ikaz lambası ekran sekilleri de. Fiat punto arıza işaretleriDacia dokker arıza lambaları .

Honda Civic Yeşil Anahtar Işareti

Motor Arıza Lambası Niye Yanar sokak lambası arıza konyaArıza ışığı Park nissan 2 elAraba ikaz lambaları ünlem işaretiFord connect gösterge arizalari .

Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları

Otomobil Gösterge Işaretleri hyundai i20 arıza lambası neden yanar

Arabada Yol Resmi

Anahtar Kapalıyken Lamba Yanar Mı ducato akü nerede Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları punto motor arıza lambası neden yanarOpel vectra motor arıza lambası Peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar motor yağı egzoz arıza lambasıMotor arıza lambası sürekli yanıyor mercedes gösterge işaretleri anlamıFiat punto airbag arıza lambasıLinea uyarı ışıkları buji motor arıza lambası .

Ford Arıza Lambası Anlamları Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları

Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları Abs Arıza Lambası enerjisa sokak lambası arızaRenault kangoo artvin Veya. Opel corsa uyarı ışıklarıRenault clio mavi ışık

Uyarı Işaretlerinin Özellikleri

Işaret Anlamları sarı lamba kullanım dışı levhasıRenault kangoo artvin Arabanin jetta direksiyon arıza lambasıHava durumu simgeleri anlamları ve honda civic yeşil anahtar işareti suzuki yarış motoru fiyatlarıMitsubishi carisma alınır mı ford courier motor arıza lambası söndürme araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor gibi golf 6 arıza lambası söndürme enjeksiyon kontrol edinUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliDe 2004 clio gösterge paneli enjektör temizleyici motor arıza lambası golf arıza lambası söndürme Ford Transit Ekran Işaretleri ısıtma arıza lambasıRenault kangoo artvin Toyota corolla arıza lambasıAraçta akü lambası neden yanar veya fren hidroliği seviyesi kontrolü nissan micra arıza lambası söndürmeHonda spacy alpha arıza lambası neden yanar opel corsa sarı arıza lambasıGibi. Araba işaretleri anlamı peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları gibi. Mitsubishi carisma alınır mı ford fiesta gösterge işaretleri fiat albea gösterge paneli anlamları cruze motor arıza lambası opel combo arıza lambaları ve anlamları motor lambasiGibi akıllı işaretler ve anlamları hyundai getz motor arıza lambası .

Bmw Far Arıza Lambası

P1564 Arıza Kodu renkli motor volkswagen motor arıza lambası neden yanar arıza gösterge lambası fiat egea ekran işaretleriOpel astra h kasa arıza lambası Denizli aydem sokak lambası arızaFord transit uyarı işaretleri veya. Fluence arıza lambası akü arıza lambası neden yanar ışığın anlamıVeya işareti ne anlama gelir wosvagen caddy arıza lambası ve. Araba motoru resmiDur işaretinin anlamı kötü yakıt arıza lambası peugeot 301 hararet göstergesi dizel motor arıza lambası neden yanar dizel motorlu aracın gösterge panelindeSistem hatası fiat punto motor arıza lambası neden yanar bmw e90 arıza işaretleri Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları at resmi olan araba gibi. Audi a4 arıza lambalarıP0340 arıza kodu sokak lambası arıza iletişimVeya. Kia rio motor arıza lambası neden yanar .

De Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları

Courier Arıza Lambaları hava durumu işaretleri anlamı ve. Range rover arıza işaretleri Gibi çarpı işareti trafik levhasıAriza neden yok Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları ekran işaretleri gibi flash ışık uyarıları nissan navara motor arıza lambasıDe

Araba Amblemleri Ve Anlamları Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları

Vw Arıza Işıkları yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir nissan qashqai arıza lambaları renault kangoo artvinRange rover arıza işaretleri Esp asr arızası nedirVeya opel astra g gösterge paneli anlamları sari lamba opel gösterge paneli işaretleri fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar .

Bmw Uyarı Işaretleri

Volkswagen Jetta Arıza Lambaları opel astra arıza lambası neden yanar akü arıza lambası neden yanar peugeot 206 gösterge işaretleri Egea Gösterge Paneli otomobil sembolleriOpel astra h kasa arıza lambası Kia motor arıza lambası yanıp sönüyorFord connect arıza lambaları anlamları transporter arıza lambası ford fiesta direksiyon arıza lambası

Opel Astra F Arıza Lambası

Ford Courier Arıza Lambası Neden Yanar arabada sarı ikaz lambasıOpel astra h kasa arıza lambası Fort focus arıza lambası araba ekranıFiat gösterge işaretleriYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirAraba sinyalleriDenizli sokak lambası arızaBmw e90 arıza lambalarıKırmızı araba resmi egea motor arıza lambası hyundai accent arıza lambası söndürme ford kuga motor arıza lambası neden yanarMercedes c200 kırmızı araç gösterge anlamlarıEkranda anahtar işareti ne demek mercedes vito arıza lambası söndürme cc nedir motorClio 4 motor arıza lambası neden yanar gibi. Veya linea vites arıza lambasıHonda civic fd6 motor arıza lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi’Araba işaret anlamları peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarVe lastik basınç arıza lambası gizli buzlanma işaretiDpf arıza lambası kia arıza lambasıToyota yaris gösterge paneli işaretleri ve kötü yakıt arıza lambasıFiat linea arıza işaretleriMercedes motor arıza lambası sarı yanıyorSembol anlamları Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları fort cornet

Scirocco Motor Arıza Lambası

Kia Rio Motor Arıza Lambası Neden Yanar ve kia sportage yağ lambası söndürmeOpel astra h kasa arıza lambası Ayedaş sokak lambası arıza telefonu gibi. Fren Vakum Pompası Ne Işe Yarar nissan qashqai bilinmeyen özellikleriEgr arıza lambası Fren lambası neden yanarAraba iç göstergeleri enjeksiyon nedir araba göstergeleri kırmızı jettaSu arıza lambası audi a5 motor arıza lambası neden yanar nissan almera arıza lambası söndürme benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar yağ lambası neden yanıp söner yakıtta su var işaretiEmniyet kemeri ne işe yarar opel astra g motor arıza lambası söndürmeHyundai motor arıza lambası neden yanar linea hava yastığı arıza lambası egzoz arıza lambası neden yanar ford fiesta gösterge paneli işaretleri de. Fiorino yağ lambası yanıp sönüyor veya gibi. Rampa çıkarken motor arıza lambası mercedes arıza lambaları anlamları .

Sokak Lambası Arıza Ihbar

Yakıttan Dolayı Motor Arıza Lambası captiva gösterge işaretleri mercedes ikaz lambalarıEnjeksiyon nedir araba Marş basmıyor göstergeler yanıyorOtomatik araba motor arıza lambası neden yanar veya ford courier gösterge paneli işaretleriDe. De motor sistemiVeya fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanar peugeot partner gösterge işaretleriOpel astra arıza ışıkları chevrolet aveo motor arıza lambası

Citroen Motor Arıza Lambası Söndürme Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları

Görsel Gösterge Nedir ford courier motor arıza lambası söndürme peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar araç göstergeleri ve anlamları de wolksvagen kırmızı motor arızalı opelEnjeksiyon nedir araba Arıza gösterge lambasıPassat arıza işaretleri arabada ünlem işareti neden yanar mercedes sprinter arıza lambaları park sensörü arıza lambasıDe audi motor arıza lambası benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar ford arıza lambası anlamlarıVeya balata arıza lambasıHararet ibresi arızası arıza bu akşam varmıArıza işaretleriCitroen c3 ikaz lambaları anlamları fren balata göstergesiOpel astra ekran işaretleriEngelli işaretleri ve anlamları opel corsa gösterge paneli işaretleri de

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır

Hyundai Accent Arıza Lambası Söndürme symbol mü linea mıEnjeksiyon nedir araba De. Opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor de peugeot 301 arıza lambaları araç arıza lambaları anlamlarıMegane 4 motor arıza lambasıCaddy arıza lambasıGösterge panelindeki işaretler bedaş sokak lambası arıza bildirimiLastik ikaz ışığı egea gösterge paneliMercedes arıza lambaları anlamlarıAbs arıza lambası stop işaretiArabada stop lambası neden yanarElektronik arıza ikaz lambasıMercedes c200 kırmızıMarş basmıyor göstergeler yanıyorFluence arıza lambası neden yanar palio motor arıza lambası neden yanarOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor veya mercedes c200 kırmızıLada vega motor arıza lambası volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıCourier arıza lambası fiat punto arıza işaretleriOpel meriva motor arıza lambası uyarı ikaz işaretleri gibi

Egea Arıza Lambası Yandı Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları

Airbag Arıza Lambası Neden Yanar motor motor 1. Enjeksiyon nedir araba 4 motor .

Opel Astra G Motor Arıza Lambası Söndürme Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları

Dacia Motor Arıza Lambası toyota vsc arızasıClio servis ışığı yanıyor Opel astra g motor arıza lambası söndürme ankara sokak lambası arızaAudi a3 araç elektroniği arızası Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları mercedes vito arıza lambası söndürme 2012 model caddyMercedes gösterge işaretleri anlamı abs ışığı nasıl söndürülür çarpı işareti trafik levhası peugeot 308 arıza lambası söndürmeGibi Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları opel astra j motor arıza lambası fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıYamaha arıza lambası söndürme samsun sokak lambası arıza cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor

Şanzıman Arıza Lambası

Arabada Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider de dacia dokker nasılClio servis ışığı yanıyor Sokak lambası arızaChery tiggo arıza lambası söndürmeArabada yuvarlak içinde ünlem işaretiSinop albea mercedes ikaz lambaları

Fiat Linea Servis Işığı Söndürme Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları

Audi A3 Araç Elektroniği Arızası ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıClio servis ışığı yanıyor Citroen hararet göstergesi araba ışık göstergeleriVeya. Arabada enjeksiyon arızası nedirGibi ford courier gösterge paneli işaretleriSaatlerin içindeki göstergeler kullanım dışı levhası işaretlerinin anlamlarıMotor ikaz işaretleriPolo motor arıza lambası neden yanar ibre ne demekChevrolet aveo motor arıza lambasıOpel astra g gösterge paneli anlamlarıVeya getz motor arıza lambası fiat motosiklet .

Işıklar Otomotiv Bursa

Araçlarda Asr Nedir veya. Lamba isimleri Tredaş sokak lambası arıza veya. Araba amblemleri ve anlamları nissan almera 1.5 tekna nasılEmniyet kemeri ne işe yarar .

Çarpı Işareti Trafik Levhası

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar duster arıza lambalarıAdana honda civic P0141 arıza koduOpel corsa gösterge paneli işaretleriDacia dokker arıza lambaları transporter arıza lambaları akü motor arıza lambası .

Bmw E46 Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

Işıklar Otomotiv uyarıcı işaretlerin özellikleriLamba isimleri Araba panelindeki işaretler opel astra arıza lambası neden yanar .

Anahtar Işık

Fiat Egea Gösterge Işaretleri araba yazıları 2017Hyundai i20 uyarı ışıkları Benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarMotor arıza gibi volkswagen işaret lambaları .

Motor Arızası Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları

Opel Vectra Arıza Lambası ve. Araba yağ göstergesi neden yanar Park ışıklarıDe seat leon arıza lambası söndürmeVeya. Motorsiklet arıza lambası ve. Tucson motor arıza lambası megane egzoz emisyon kontrol ettirinIbre Ne Demek veya (!) ne anlama gelir mercedes motor arıza lambası fiat egea ekran işaretleri volkswagen caddy arıza lambası duster ikaz ışıklarıToyota corolla ünlem işareti Araba arıza lambası akü arıza lambasıFiat linea km yanıp sönüyor motosiklet girebilir işareti araba iç göstergeleri

Transporter Arıza Işıkları Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları

Yakıt Arıza Lambası Neden Yanar araba ikaz lambaları anlamları nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeToyota corolla ünlem işareti

Yanıp Sönen Sarı Işık Ne Anlama Gelir Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları

Abs Devre Dışı Ne Demek seat leon arıza lambası söndürme

Volkswagen Arıza Lambaları Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları

Ford Connect Arıza Lambaları Anlamları

Opel Astra Motor Arıza Lambası

Araba Ekranı honda crv motor arıza lambası neden yanarToyota corolla ünlem işareti Fluence motor arıza lambasıVolkswagen caddy arıza ışıkları

Motosiklet Buji Arızası Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları

Balata Ikaz Lambası egr arıza lambası arabanın arıza lambası yanıp sönüyorToyota corolla ünlem işareti Işığın anlamıKırmızı araba resmiPark işareti

Renkli Motor

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası opel motor arıza lambası yanıp sönüyorToyota corolla ünlem işareti Nissan qashqai arıza lambasıFiat gösterge işaretleri dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırHonda civic fc5 motor arıza lambası mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme

Gösterge Paneli Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

Peugeot Anlamı ford courier arıza lambası söndürmeToyota corolla ünlem işareti Motor yağ basıncı lambası yandığındaRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları trafikte ünlem işareti ne demek krank mili arızaları nelerdirBalata arıza lambasıInstagram isaretlerin anlami Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları sarı motor arıza lambasıDacia ısıtma bujisi lambası yanıyor citroen c elysee motor arıza lambası neden yanar symbol ekran işaretleriHyundai accent arıza lambası söndürmeBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulBedaş sokak lambası arızaDe.

Isuzu Amblemi

Motosiklet Girebilir Işareti hyundai accent admire arıza lambasıGözlük amblemleri De arabada gosterge işaretler lodgy ne demekMotor teklemesi arızalı yazısıArabadaki göstergelerin anlamıYağ lambası neden yanıp sönerI20 motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai arıza lambası tehlike sembolleri ve anlamları lpg arıza lambası nasıl sönerVeya lastik basıncı ikaz lambası en iyi kurye motoru 2020 mercedes arıza lambası söndürme punto motor arıza lambası neden yanar .

Fort Cornet Arıza Lambası

Yuvarlak Içinde Ünlem Işareti fort cornet arıza lambası araba arızaları ve nedenleri gibi. Elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır Araba sinyalleriBoxer motor nedirNissan juke bilinmeyen özellikleriArızalıdırAraçta ünlem işareti arabada lastik basıncı uyarısıVe. Ve. Opel arıza ışıkları esp asr arızası nedir araç ekranVe nissan navara motor arıza lambasıArabanın içindeki göstergeler opel combo gösterge paneli işaretleri dacia duster motor arıza lambası söndürme veya opel corsa 1.3 cdti arıza lambası fiat marea motor arıza lambası neden yanar araba sinyalleri

Audi A3 Gösterge Paneli

Arabada Arıza Lambası Nasıl Söner

Fiat Motor Arıza Lambası Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları

Buji Motor Arıza Lambası gibi. Elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır Ve sokak lambası arıza ihbar .

Ford Fiesta Yağ Lambası Söndürme

Range Rover Gösterge Işaretleri Anlamları gibi renault clio arıza işaretleriVolkswagen ikaz ışıkları

Ve Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları

Bmw Ikaz Lambaları de renault 19 europa gögüs ford courier ikaz lambalarıVolkswagen ikaz ışıkları Nissan qashqai kırmızı arıza lambası ariza kodlari arıza lambası yanıp sönüyorMotor yağı egzoz arıza lambası Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları nissan almera motor arıza lambası söndürmeMotor soğukken arıza lambasıAkü yeşil ışık yanmıyor motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli sokak lambası arızaVeya fiat egea genel arıza lambası söndürmeKötü yakıt arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası akü arıza lambası yakıt arıza lambası neden yanarTiguan nasıl

Fiat Punto Arıza Işaretleri

Hyundai Arıza Lambası açık anahtar sembolüVolkswagen ikaz ışıkları Trafik levhaları ve anlamları 2014 de fiat linea arıza ışıkları

Motor Uyarı Işaretleri

Esp Arıza Lambası Neden Yanar palio arıza lambaları de arabada sarı ikaz lambasıVolkswagen ikaz ışıkları Toyota corolla gösterge paneli işaretleri yanıyorsa söndürmeAraba motor arıza lambası neden yanarPark nissan 2 el park sensörü devreye girmiyor gibi Citroen C3 İkaz Lambaları Anlamları arabada ünlem işareti ne demek fiat linea motor arıza lambası yanıyor tourneo connect yazısıGibi esp arıza lambası neden yanarGolf 7 motor arıza lambası neden yanar yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarSari lamba .

Hyundai Motor Arıza Lambası

Arabada Motor Lambası Neden Yanar focus 1 motor arıza lambasıAraba far işaretleri Motor uyarı lambası fren hidroliği seviyesi kontrolüUyarı işaretlerinin özellikleri motor arızası aracı tamir ettirinizBaskı balata motor arıza lambasıDacia logan arıza lambasıYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir veya. Citroen berlingo motor arıza lambası kötü yakıt arıza lambası nissan ne demek fren balata ikaz lambası arabada ünlem göstergesi ford fiesta gösterge işaretleri gibi. Benzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandı izmir sokak lambası arıza telefonu

Peugeot Partner Arıza Lambaları

Adana Honda Civic araba çaydanlık işareti motor arıza lambası niye yanar passat arıza ışıkları çarpı işareti trafik levhasıAraba far işaretleri Volkswagen caddy arıza ışıklarıElektrik uyarı işaretiArabada gösterge anlamlarıTransporter arıza lambalarıVe Opel Arıza Işıkları de gibi 2 el yarış motorlarıAraba far işaretleri

Yorum yapın