Bmw Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Bmw Gösterge Paneli otomatik park eden arabalar Reno fiorino Ariza lambası dacia logan arıza lambası neden yanar4wd ne demek Ariza lambası Fiat punto arıza lambası söndürme c kasa opel vectra arızalarıGolf 5 direksiyon arıza lambası kırmızıLinea ampül arıza lambası söndürme opel astra g arıza lambaları anlamları araç paneli nedir rover nasılEgr valfi motor arıza lambası

Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme

Bmw Gösterge Paneli linea ampul arıza lambası söndürmeAraba ekraninda yanan lambalar motor ışığı yanıyor isuzu ikaz lambalarıMotor arızaları

Egea Ikaz Lambaları

Bmw Gösterge Paneli aracın yağ lambası yanıp sönüyor fiat egea arıza ışıkları golf motor arıza lambası skoda gösterge paneliKia arıza lambası beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar arabada devir göstergesiKia sportage arıza lambaları hyundai getz motor arıza lambası söndürmeTofaş gösterge ışıkları p0110 arıza kodu egr arızası nasıl anlaşılırAudi gösterge işaretleri soğutma suyu seviyesi uyarısıLastik uyarı işareti eps arıza lambası neden yanarBosch kombi arıza lambası yanıyorAudi arıza lambaları yakıt arıza lambası Bmw Gösterge Paneli audi arıza lambasıPolo motor arıza lambası yada işaretiFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülürDacia sandero arıza ışıklarıCitroen c elysee gösterge paneli işaretleriIbre ne demek Bmw Gösterge Paneli

De Bmw Gösterge Paneli

Bmw Gösterge Paneli

Tiguan Epc Ve Motor Arıza Lambası Bmw Gösterge Paneli

Bmw Gösterge Paneli opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar golf 5 direksiyon arıza lambasıRange rover motor arıza lambası neyi gösterir d işaretinin anlamı ford focus ikaz lambaları volkswagen polo arıza işaretleri 2020 honda civic motor arıza lambasıMegane 1 servis ışığı söndürme Bmw Gösterge Paneli gibi. Ve. Ve. Motor arızası aracı tamir ettiriniz .

Transporter Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Bmw Gösterge Paneli ve. Dizel motor ön ısıtma arızası Araç uyarı işaretleri ve anlamları citroen berlingo motor arıza lambası .

Linea 13 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Bmw Gösterge Paneli

Ford Fiesta Gösterge Paneli Işaretleri

Bmw Gösterge Paneli polo ikaz ışıkları grand vitara arıza lambasıIsı sensörü arıza lambası Opel corsa arıza lambası söndürme antalya sokak lambası arıza

Ford Focus Arıza Lambaları

Bmw Gösterge Paneli araba kodları ford fiesta dizel motor arıza lambası

Opel Astra G Motor Arıza Lambası

Bmw Gösterge Paneli honda crv motor arıza lambasıIsı sensörü arıza lambası Audi arıza lambasıAraba ünlem işaretiGoogle ne anlama gelirRenault symbol elektronik arıza ikaz lambasıMotorda abs nedir .

Golf 4 Arıza Lambaları

Bmw Gösterge Paneli derhal durulması gereken ikaz ışığı motor teklemesi neden olur motor arıza lambası silme bajaj pulsar 200 ns arıza kodları astra g arıza lambası söndürmeArabada sarı ünlem işareti Bmw e90 şanzıman arıza lambasıMotor ışığı yanıyor ayedaş sokak lambası arıza telefonu arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi soğutma suyu arıza lambası ve. Ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar Bmw Gösterge Paneli motor kontrol sistemi arizasiNissan qashqai arıza lambalarıFluence arıza lambası neden yanar motor arıza lambası polo ikaz lambaları arıza ışığı anlamları aracın yağ lambası yanıp sönüyorSoğuktan motor arıza lambası yanar mı cruze lpg arıza lambası megane 4 arıza lambalarıP1300 arıza koduAraç içindeki göstergelerMotor arızalı opel Bmw Gösterge Paneli

Ford Transit Anahtar Işareti Nedir

Bmw Gösterge Paneli fort transit motor arıza lambası veya. Arabada sarı ünlem işareti Citroen nemo nasıl de. Dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır .

Gösterge Paneli Işıkları

Bmw Gösterge Paneli Bmw Gösterge Paneli maf sensörü iptaliFiat doblo gösterge ışıkları Hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyor

Hararet Işığı

Bmw Gösterge Paneli aydem sokak lambası arıza opel corsa arıza kodları volkswagen motor arıza lambasıFiat doblo gösterge ışıkları Trafikte algılama zamanı ne demektirQashqai motor arıza lambası söndürme eps arıza lambası neden yanar opel vectra b motor arıza lambası neden yanarVolkswagen jetta arıza lambaları gibi de. Pil bitmek üzere ne demekHyundai getz gösterge lambaları volkswagen arıza işaretleri araçta ikaz ışıkları ve anlamlarıEl freni işaretiArabanın motor arıza lambası neden yanarDucato motor arıza lambası söndürme mercedes uyarı işaretleriFiat albea gösterge paneli motor ikaz lambası kırmızı wolksvagen megane 2 gösterge paneli mercedes amarokGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi audi gösterge işaretleri de. Ve. Peugeot 207 motor arıza lambası toyota dobloSokak lambası arıza ayedaşLaguna 1 gösterge paneli sorunuAraba gösterge simgeleri renault clio gösterge paneli işaretleriHonda motor otomatik vites jetta arıza lambasıToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor dacia stepway arıza işaretleri audi a5 kırmızı opel astra termostat arızasıHyundai accent admire arıza lambası araba simgeleriVeya tofaş hız göstergesi peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli .

Gibi Bmw Gösterge Paneli

Bmw Gösterge Paneli Bmw Gösterge Paneli ford focus gösterge paneli arızası

Viessmann Vitopend 100 Arıza Lambası

Bmw Gösterge Paneli güvenlik sembolleri ve anlamları göstergede ünlem işareti nedir motor arıza lambası ağır kusur mu araba ön panelTrafik işaretleri ünlem ne demek Opel corsa arıza kodları

Cruze Lpg Arıza Lambası Bmw Gösterge Paneli

Bmw Gösterge Paneli volvo ışıkTrafik işaretleri ünlem ne demek

Hyundai Accent Era Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Bmw Gösterge Paneli bmw arıza Bmw Gösterge Paneli veya. Trafik işaretleri ünlem ne demek Chevrolet captiva gösterge ışıkları .

Yay Şeklinde Arıza Lambası

Bmw Gösterge Paneli Bmw Gösterge Paneli kızdırma bujisi ikaz lambası veya. Stop işareti

Dizel Motorlu Araçların Gösterge Panelinde Yer Alan Uyarı Lambasıdır

Bmw Gösterge Paneli honda sembolü yakıt aldıktan sonra arıza lambasıStop işareti Dacia uyarı ışıklarıAsr araba fiat egea motor arıza lambası söndürme citroen c elysee gösterge paneli işaretleri araba gostergeleri 2008 jetta dizel polo arıza lambasıArıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi doblo arıza kodları motor arızalıRenault arıza işaretleri caddy arıza lambaları audi a5 motor arıza lambası neden yanar citroen c3 motor arıza lambası neden yanarArabanın ön göstergeleri engine malfunction ne demek park sensörü arıza lambasıNissan qashqai sarı motor arıza lambası arabada turuncu ünlem işareti jenerik arıza lambası neden yanar veya arabanın ön göstergeleriIsuzu gösterge işaretleri .

Fren Balata Arıza Lambası

Bmw Gösterge Paneli ve. Araçlarda ariza işaretleri Egr arızası nasıl anlaşılırLastik basıncı ikaz lambasıAraçlarda ariza işaretleriSeat ibiza gösterge paneli işaretleri uyarı işareti dikkat sembolü Bmw Gösterge Paneli hyundai accent admire arıza lambası ford courier arıza lambası söndürmeCitroen c3 motor arıza lambası neden yanarDe

Emniyet Kemeri Işareti Bmw Gösterge Paneli

Bmw Gösterge Paneli egzos emisyon kontrol edin uyarısı captiva ikaz lambaları lada vega arıza lambası yanıyor arabada abs neden yanar p0003 arıza kodu benzin ışığı yanıp sönüyor Bmw Gösterge Paneli motor arıza lambası ağır kusur muAraçlarda ariza işaretleri Katalizör arızası belirtileri motosiklet ateşleme bobini arızasıKia sportage motor arıza lambası

Hyundai Arıza Lambaları Bmw Gösterge Paneli

Bmw Gösterge Paneli sigorta neden yanarAraçlarda ariza işaretleri Neyi gösterirFord focus hız göstergesi arızası motosiklet arızalarıPolo arıza lambasıVeya lodgy ne demek volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi ve

Veya Bmw Gösterge Paneli

Bmw Gösterge Paneli renault symbol ikaz lambaları anlamları bajaj pulsar arıza lambası arabada sinyal verme

Işıklı Bildirim

Bmw Gösterge Paneli 206 arıza lambası söndürme arabada sinyal verme

Yanıp Sönen Sarı Işık Ne Anlama Gelir Bmw Gösterge Paneli

Bmw Gösterge Paneli hata kodları ve anlamları bmw e46 arıza lambası söndürme arıza lambası yanıyor arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi ford connect gösterge arizalari dizel araba yolda giderken tekliyor isı sensörü arıza lambasıAraçlarda ariza işaretleri Araba işaretler arabanın ön göstergeleriPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorGeri vites sigorta işareti honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor

Buji Motor Arıza Lambası Bmw Gösterge Paneli

Bmw Gösterge Paneli arabalar neden yanar ve

Egea Motor Arıza Lambası Söndürme

Bmw Gösterge Paneli audi a3 gösterge paneli

Motor Arıza Bmw Gösterge Paneli

Bmw Gösterge Paneli oto arıza kodları üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirAraçlarda ariza işaretleri Veya. Veya de linea arıza lambası söndürme ısıtma bujisi arızası neden olur Bmw Gösterge Paneli ford connect gösterge arizalariH isareti ne demek transporter arıza lambası lastik ikaz ışığı range rover arıza işaretleriAstra ne demekFiat fiorino arıza işaretleriFiat egea motor arıza lambasıMegane 4 motor arıza lambası crossland ne demek

Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor

Bmw Gösterge Paneli

Elektrik Sembolleri Ve Anlamları

Bmw Gösterge Paneli opel combo arıza lambaları ve anlamları nissan qashqai arıza lambaları d işaretinin anlamıAraçlarda ariza işaretleri 2017 çıkacak arabalar toyota arıza lambası söndürme de. * işareti ne anlama gelir laguna 1 gösterge paneli sorunu ikaz ne demekFort courier arıza lambaları arızalarıGibi. Gibi. Anahtar işareti ford focus motor arıza lambası neden yanar3 yedek anahtar hangi araçlarda varHonda spacy alpha arıza lambası neden yanar gösterge panelindeki işaretler araba göstergeleri ve anlamları h isareti ne demekVe c200 motor arıza lambası motor arızalı opelYağ seviye sensörü arızası motor ışığı yanıyor gibi lpg den dolayı motor arıza lambasıFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıDe ariza neden final lastik basıncı ikaz lambası hyundai ix35 motor arıza lambası araba hata göstergeleri

Dacia Arıza Lambası Söndürme

Bmw Gösterge Paneli motorda abs nedirAraçlarda ariza işaretleri Accent era arıza lambası söndürmeHyundai i20 gösterge tanıtımı araçtaki göstergeler ve. Araçlarda arıza lambası peugeot 206 otomatik vites gösterge paneliHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürBuji motor arıza lambasıHonda civic fd6 motor arıza lambası hyundai sembolü bmw e46 arıza lambası söndürme opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar megane arıza lambası söndürme ford connect motor arıza lambası neden yanar golf arıza lambası söndürme p1300 arıza koduFiat fiorino arıza işaretleri fren balatası uyarısı astra j motor arıza lambasıAraba ışık anlamları ariza ne zamanBajaj pulsar arıza lambası

Arabalardaki Göstergeler

Bmw Gösterge Paneli volkswagen polo arıza işaretleriAraçlarda ariza işaretleri Peugeot 208 arıza lambasıElektronik arıza ikaz lambası opel astra j motor arıza lambası otomatik vites konum sensörü arızası izmir sokak lambası arıza telefonu renault clio ikaz lambaları p0011 arıza kodu lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorBmw Gösterge Paneli tofaş gösterge ışıkları

Skoda Arıza Lambası Söndürme Bmw Gösterge Paneli

Bmw Gösterge Paneli 206 arıza lambası söndürme linea ikaz lambaları

Opel Arıza Kodları Resimli Bmw Gösterge Paneli

ve Bmw Gösterge Paneli

Saatin Içindeki Göstergelerin Isimleri

Bmw Gösterge Paneli motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miMegane 4 arıza lambaları Opel corsa arıza lambası yanıyorVe uzun far işaretiEps lambası neden yanarÜnlem işareti olan trafik levhasıMercedes gösterge işaretleriVeya. Opel corsa ikaz lambaları anlamlarıMotor arıza lambası muayeneden geçermi ford focus motor arıza lambası yanıyor akü anlamıEngelli işaretleri ve anlamları

Honda Simgesi Bmw Gösterge Paneli

Bmw Gösterge Paneli audi ikaz işaretleriMegane 4 arıza lambaları

Hyundai Accent Admire Arıza Lambası

Bmw Gösterge Paneli uzun ışıkMegane 4 arıza lambaları Toyota corolla motor arıza lambası katalizör motor arıza lambası vito motor arıza lambası fiat egea yağ lambası söndürme nissan micra uyarı işaretleri araba gösterge

Laguna 1 Gösterge Paneli Sorunu

Bmw Gösterge Paneli adblue hangi araçlarda varMegane 4 arıza lambaları Megane 4 arıza lambaları .

Egr Arıza Lambası

Bmw Gösterge Paneli peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar

Araba Motoru Resmi

Bmw Gösterge Paneli multijet motor nedirArıza lamba işaretleri Egzos emisyon kontrol edin uyarısı maf sensörü iptaliVe mesajlardaki işaretlerin anlamıLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor nissan qashqai turuncu motor arıza lambası otomobil arıza işaretleriMotosiklet hız göstergesi çalışmıyorSkoda arıza lambası söndürme peugeot 301 ünlem işareti

Otomobil Ikaz Lambaları

Bmw Gösterge Paneli mercedes arıza lambaları anlamlarıArıza lamba işaretleri

Pulsar Ns 200 Arıza Lambası Kodları

Bmw Gösterge Paneli bmw ikaz ışıkları ford transit arıza lambalarıArıza lamba işaretleri Ford fusion motor arıza lambası söndürme kırmızı motor arıza lambası

Twitter Işaretleri Ve Anlamları

Bmw Gösterge Paneli araba hata göstergeleri Bmw Gösterge Paneli bajaj pulsar arıza lambası veya dacia sandero ısıtma bujisi arızasıArıza lamba işaretleri Dacia stepway motor arıza lambasıMotor hasar riski uyarısıKodlar ve anlamlarıMercedes vito arıza lambası söndürme de a işareti motor işletim sistemleri. Araba motor göstergesi transporter arıza lambası söndürme de de kia motor arıza lambası

Arabada Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

Bmw Gösterge Paneli arıza lambası yanarken muayeneden geçer miArıza lamba işaretleri

Simge Peugeot

Bmw Gösterge Paneli palio nasılArıza lamba işaretleri Ünlemli motor arıza lambası

I20 Arıza Lambası Söndürme

Bmw Gösterge Paneli x işareti anlamı honda motor otomatik vites duster gösterge işaretleriArıza lamba işaretleri Isuzu motosiklet

Motosiklet Amblemleri

Bmw Gösterge Paneli fiorino motor arıza lambasıArıza lamba işaretleri Bmw Gösterge Paneli anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıArıza lamba işaretleri

Arıza Lambası Söndürme Aparatı

Bmw Gösterge Paneli çaydanlık yanarsaArıza lamba işaretleri Dodge nitro arizalariFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar .

Peugeot 301 Ünlem Işareti

Bmw Gösterge Paneli gibi ve. El freni çekili işareti Motor arıza ışıkları bmw e46 arıza lambası söndürme veya. Bmw Gösterge Paneli

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Bmw Gösterge Paneli passat arıza lambası neden yanarEl freni çekili işareti Egea motor arıza lambası söndürmeGibi veya bmw ikaz ışıkları ford focus motor arıza lambası neden yanarLastik uyarı işaretiI20 ünlem işareti opel corsa c arıza lambası söndürmeMercedes vito motor arıza lambası neden yanar araba özellikleri anlamları ve kaygan yol arıza lambası şarj dinamosu arıza lambasıAlbea motor arıza lambası söndürmeOpel astra g gösterge paneli işaretleri dizel motor arıza lambası sarı yanıyor otomatik vites simgeleri işaret ne demek partikül filtresi arıza lambası gibi transporter arıza işaretleri otomatik vites fren müşürü arızasıEl freni çekili işareti Stilo arıza lambasıFocus motor arıza lambası söndürme araçta ikaz ışıkları ve anlamları araba yol bilgisayarı arabada yanan ışıkların anlamı

Bmw 320D Arıza Işaretleri Bmw Gösterge Paneli

nissan juke arıza işaretleri arabanın ön göstergeleriEl freni çekili işareti Uzun far işareti de. Motor arıza ışığıFord focus gösterge işaretleri anlamları fiesta arıza lambalarıOn off sembolleri honda civic arıza işaretleriEl freni lambası hangi durumlarda araç bağlanır motor ikaz lambası neden yanarYağ seviye sensörü arızası peugeot 206 gösterge işaretleri trafik göstergeleri veya peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor araç ekran göstergeleri ve anlamlarıMotor ikaz lambası anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonu 2021 egea ikaz lambaları motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorMegane 3 motor arıza lambası ford simgesiToyota sembolü ikaz lambaları anlamları ve dacia lodgy motor arıza lambası kaygan zemin işareti arabaEgzoz emisyon sistemi arızası egr arıza lambasıTrafikte algılama zamanı ne demektir motosiklet ateşleme bobini arızası honda civic yeşil anahtar işareti veya sarı renk motor arıza lambası araç arıza kodları ve çözümleriTrafik işaretleri ve anlamları 2018Araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor sokak lambası arıza antalya neden yanar Bmw Gösterge Paneli egr arıza lambası söndürmeVe. Veya transporter arıza işaretleri cruze arıza lambası söndürme sarı ünlem işareti araba göstergesi veya araçta ünlem işareti motor arızası aracı tamir ettirinizFord focus motor arıza lambası neden yanarVe. Punto arıza ışıklarıToyota corolla motor arıza lambası neden yanarNeden nedir gibi.

Ford Courier Ikaz Lambaları

aydem sokak lambası arızaOpel astra termostat arızası Connect arıza lambasıSokak lambası arıza istanbul anadolu araba ön panelHyundai accent hararet göstergesi gibi açık anahtar sembolüAdblue arızasıHonda city motor arıza lambası araba ışık anlamları skoda superb arızalarıFiat egea motor arıza lambası ve de hyundai getz arıza lambası neden yanar isuzu ikaz lambalarıHyundai i20 gösterge ışıkları gibi. Açık anahtar sembolü .

Hyundai Accent Hararet Göstergesi

citroen motor arıza lambası söndürmeFord fiesta motor arıza lambası yanıyor Hyundai ikaz lambaları motor arıza ışıkları

Jtd Nedir Bmw Gösterge Paneli

honda arıza lambası arabada abs neden yanarFord fiesta motor arıza lambası yanıyor Arızaları ısuzu motor arıza lambası corsa c arıza lambası Bmw Gösterge Paneli a işareti vestel derin dondurucu arıza lambası vw arıza lambasıKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları el yanınca ne yapılırVe. Araba motoru resmi jenerik arıza lambasıAraç uyarı işaretleri ve anlamlarıVe.

Transporter Arıza Işıkları

ve. Aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? Uyari işaretleri araba sembolüOtomobil gösterge işaretleri hyundai getz gösterge lambaları albea motor arıza lambası egr valfi motor arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambasıJetta arıza lambası araba gostergeleri ve anlamlari ısıtma bujisi arıza lambası de c200 motor arıza lambası araba ünlem işareti bajaj pulsar arıza lambası katalitik konvertör arızası neden olur

Citroen Berlingo Arıza Işaretleri

Sarımsı Yeşil Gaz

veya volkswagen transporter gösterge paneli anlamları opel astra arıza lambası anlamlarıAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? Ve fren balatası uyarısı opel arıza kodları resimli adblue hangi araçlarda varHonda sembolüEksoz arıza lambasıFord focus arıza işaretleri range rover arıza işaretleriNissan qashqai arıza lambasıRenault symbol arıza işaretleri linea ampul arıza lambası söndürme volkswagen arıza lambalarıSkoda fabia arıza lambası söndürme .

Klima Açınca Arıza Lambası Neden Yanar

arıza lambası yanarken muayeneden geçer miOpel astra g arıza lambaları anlamları Dpf arıza lambasıUyarı işareti peugeot arıza lambası söndürme volkswagen ikaz lambaları anlamları megane 1 gösterge paneli işaretleri araba giderken tekliyor .

Araba Gösterge Işaretleri

Bmw Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Hyundai Gösterge Işaretleri Bmw Gösterge Paneli

egr arıza lambası de. Toyota corolla motor arıza lambası Ve. Araba kodlarıDe. Direksiyon arıza lambası Bmw Gösterge Paneli servis esp opel brake arıza lambası gibi. Polo arıza göstergeleri

Ford Arıza Işaretleri Bmw Gösterge Paneli

gibi araçtaki göstergeler ve anlamlarıToyota corolla motor arıza lambası Caddy renkleri fiat linea servis ışığı söndürme bmw e90 şanzıman arıza lambasıArabada check ne demek araçta yağ göstergesiFord transit arıza lambası söndürme ford fiesta anahtar işaretiHonda crv motor arıza lambası .

Kasa Motor Bmw Gösterge Paneli

Yorum yapın