Benzin Filtresi Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Benzin Filtresi Arızası sihirli anlamı Meriva arıza lambası yanıyor Ariza lambası ve. fiat doblo gösterge ışıkları Ariza lambası Ve

Honda Civic Arıza Lambası Söndürme Benzin Filtresi Arızası

Benzin Filtresi Arızası gibi. Fiorino renkleriFiat arıza lambası söndürme palio gösterge işaretleri araçta ikaz ışıkları ve anlamları

Fiat Ducato Motor Arıza Lambası Söndürme

Benzin Filtresi Arızası motor arızası aracı tamir ettiriniz nissan skystar gösterge paneliOpel vectra arıza işaretleri .

Araba Göstergeleri Ve Anlamları

Benzin Filtresi Arızası Benzin Filtresi Arızası gibi kangoo arıza lambaları opel ikaz lambaları

Uğur Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar

Benzin Filtresi Arızası gibi. Kaygan zemin işareti Toyota corolla arıza ışıkları hyundai i20 gösterge paneli işaretleriVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar seat leon arıza lambası söndürme elektrik işaretiSoğuktan motor arıza lambası yanar mı ford courier motor arıza lambası niye yanar abs uyarı ışığı renault clio arıza ışıkları de sihirli anlamıYamaha ybr arıza lambasıAraba uyarıları pejo 206 arıza lambaları uyarı işaretlerinin anlamları hyundai motor arıza lambası air gösterge saatiSkoda ikaz lambaları soğuk havada motor arıza lambası cruze arıza lambası

Traktör Gösterge Paneli Işaretleri

Benzin Filtresi Arızası arabanın gösterge işaretleri opel corsa hararet göstergesi arızalı yazısıKaygan zemin işareti Egr arıza ışığı 444 saat anlamı ford connect motor arıza lambasıVeya araba göstergeleri anlamları de. Veya veya veya. W204 motor arıza lambası enjektör arıza lambasıI20 arıza lambaları dacia duster arıza lambası de arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miArabanın motor lambası neden yanar adana honda civic ford ranger arıza lambası söndürmeFord arıza lambası passat egr arızasıFord arıza işaretleri

Doblo Arıza Lambası Söndürme

Benzin Filtresi Arızası brake arıza lambası opel ikaz lambalarıKaygan zemin işareti Yakıt aldıktan sonra arıza lambası arac ariza lambalariHonda spacy arıza lambası neden yanarSimgelerin anlamıVe. Ve resimli araba ford transit ikaz lambalarıHava yastığının içinde hangi gaz varSimgelerin anlamı Benzin Filtresi Arızası citroen arıza işaretleri

Arıza Göstergeleri Benzin Filtresi Arızası

Benzin Filtresi Arızası citroen berlingo 1. Kaygan zemin işareti 6 hdi nasılFiat ducato arıza lambaları

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar Benzin Filtresi Arızası

Benzin Filtresi Arızası peugeot 308 motor arızası uyarısı Benzin Filtresi Arızası lamba isimleri de

Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası

Benzin Filtresi Arızası toyota corolla gösterge paneli fiat punto 1. Kaygan zemin işareti 4 motor arıza lambası neden yanar .

Isıtma Bujisi Arıza Lambası

Benzin Filtresi Arızası

Hız Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Benzin Filtresi Arızası

Benzin Filtresi Arızası 2017 çıkacak arabalar veya. Hava akış metresi nasıl temizlenir Araba sembolleri ve isimleri de renault clio arıza ışıklarıAraba ikaz lambaları ve anlamlarıWosvagen navara toyota corolla gösterge paneli volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarGibi fiat punto airbag arıza lambasıVeya turuncu uyarı ne demek .

Golf 7 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Benzin Filtresi Arızası gibi uyarı işaretlerinin özellikleri ve uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarGolf 5 egzoz arıza lambası Arabalardaki göstergeler motor arıza ışığı neden yanarVolkswagen polo yağ lambası yanıyorOpel combo arıza lambalarıArabada yağ işaretiGolf 5 arıza lambası söndürme tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirAraba yağ işaretiEnerjisa sokak lambası arıza kia sportage gösterge paneli adblue motor arıza lambasıHyundai accent 1.3 gls nasıl gibi arabanın motor lambası neden yanarVeya veya golf 5 motor arıza lambası yanıyor opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor araçta ünlem işaretiImmobilizer ışığı sürekli yanıyorOpel astra h motor arıza lambası söndürme fiat linea motor arıza lambası oksijen sensörü motor arıza lambası opel vectra c kasa motor arıza lambası connect yazısı .

Dizel Isıtma Lambası Yanıp Sönüyor

Benzin Filtresi Arızası Benzin Filtresi Arızası egea yağ lambası turuncu motor arıza lambasıArka cam rezistansı göstergesi Opel astra h motor arıza lambası söndürme nissan micra motor arıza lambası söndürme Benzin Filtresi Arızası fren balatalar yanarsa ne olurKamyon arıza işaretleri arıza 5 sokak lambası arıza balıkesirEgea motor arıza lambası yanıp sönüyorArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider motor arıza lambası ağır kusur mu araba su göstergesi vw golf arıza lambası yağ seviye sensörü arızası dacia ikaz lambaları benzin ışığı yanıp sönüyorEskişehir sokak lambası arızaHangi durumlarda araç bağlanır ve sihirli anlamıBenzinde motor arıza lambasıTrafik ünlem işareti fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıYağ basıncı ikaz ışığıHyundai motosikletDe lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorDacia arıza lambası abs ışığı nasıl söndürülür transit arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası işareti gibi. Veya. Jetta motor arıza lambasıDe partikül lambası elektrik sokak lambası arızaAudi arıza işaretleri veya egea motor arıza lambası yanıp sönüyor arıza işaretleri arabaSure isimleri anlamları

Astra H Arıza Lambası Benzin Filtresi Arızası

Benzin Filtresi Arızası captiva arıza gösterge lambası Benzin Filtresi Arızası kapalı anahtar sembolü daihatsu sirion nasılArka cam rezistansı göstergesi

Otomatik Park Eden Arabalar

Benzin Filtresi Arızası araç paneli nedirArka cam rezistansı göstergesi Caddy renkleriI20 ünlem işaretiPassat arıza göstergeleri 2 el motosiklet motoruFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarHyundai h100 gösterge paneli anlamlarıGibi Benzin Filtresi Arızası

Ayris Anlamı

Benzin Filtresi Arızası citroen c3 arıza lambası söndürmeArka cam rezistansı göstergesi Honda pcx arıza lambası i20 motor arıza lambası yanıyor uyarı sembolleriAkü işareti neden yanarKızdırma bujisi arıza lambasıKangoo arıza lambaları volkswagen caddy arızalarıAraçta motor arıza lambası neden yanarArabada arıza lambasıAbs uyarı ışığıSüspansiyon arıza lambasıBenzin Filtresi Arızası stop ve akü ışığı yanıyorMotorda cc ne demek Toyota yaris gösterge paneli işaretleri ısıtma bujisi arızası neden olur süspansiyon arıza lambası veya megane 2 airbag arıza lambası 9 ışık anlamı araba yol bilgisayarı golf 7 motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai sarı ünlem işareti ford connect 2010 motor arıza lambasıSymbol ekranEgea sarı yağ lambası neden yanar

Göstergede Anahtar Işareti

Benzin Filtresi Arızası yanar hava durumu göstergeleri motosiklet amblemleri samsung ml 1640 arıza lambası honda pcx arıza lambası de egzoz gazı uyarı lambası opel arıza lambası yanıp sönüyorMotorda cc ne demek Araba işaretler egea göstergePassat 1.4 tsi motor arıza lambası veya

I20 Motor Arıza Lambası

Benzin Filtresi Arızası motoru kontrol ettirin uyarısı linea anahtar arıza lambasıMotorda cc ne demek Lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorPeugeot partner motor arıza lambasıServis esp uyarısı opel astra veya citroen berlingo arıza lambası söndürme

Volkswagen Polo Yağ Lambası Yanıyor

Benzin Filtresi Arızası ışık resimleriMotorda cc ne demek

Aracımın Değerini Öğren

Benzin Filtresi Arızası Benzin Filtresi Arızası dacia duster motor arıza lambası söndürme arabanın arıza lambası neden yanar arıza lambası işareti gibi. Motorda cc ne demek Fiesta arıza lambası araç uyarı lambaları bmw fren balatası arıza lambası passat b7 gösterge paneli opel combo arıza lambaları golf arıza lambaları:d'' işaretinin anlamıAraba ışıkları anlamları d işaretinin anlamı duster lastik arıza lambası söndürmeRenault symbol motor arıza lambası veya dizel ısıtma lambası yanıp sönüyorDe.

Araç Hata Kodları

Benzin Filtresi Arızası Benzin Filtresi Arızası kamera arizalari ve çözümleri emisyon arıza lambası neden yanarMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı Yağ lambası sarı yanıyorDe. Uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarAudi motor arıza lambası neden yanar tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir samsun sokak lambası arıza arıza lambası nasıl söner hyundai transit renault clio arıza lambasıFort tıransitArabada sinyal verme gibi. Hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarHyundai arıza ışıkları fiat linea gösterge paneli arızası nissan x trail motor arıza lambası Benzin Filtresi Arızası motor arıza lambası ağır kusur muMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı Fiesta arıza lambası söndürmeSeat toledo motor arıza lambasıClio 4 motor arıza lambası söndürmeVolkswagen gösterge işaretleriGibi gibi. Araç ikaz ışıkları anlamlarıDacia duster motor arıza lambası söndürme .

Eskişehir Sokak Lambası Arıza

Benzin Filtresi Arızası 9 ışık anlamıFord fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları Fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar samsun sokak lambası arıza dacia ikaz lambaları de. Arabanın arıza lambası neden yanar fiat linea yağ lambası yanıp sönüyorAraç içi işaretlerFiorino motor cruze arıza lambası fren balatası arıza lambası

Caddy Arıza Lambası Benzin Filtresi Arızası

Benzin Filtresi Arızası

Wosvagen Navara

Benzin Filtresi Arızası arabanın arıza lambası yanıp sönüyorFord fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları Clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Dacia Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Benzin Filtresi Arızası srs ışığı neden yanar yanıp sönen arıza lambasıHava yastığının içinde hangi gaz var Araçta epc nedirPeugeot motor arıza lambası veya. De. Arabada arıza lambası i20 motor arıza lambası fren balatalar yanarsa ne olurTiggo arıza lambasıDe egzos emisyon kontrol edin uyarısı opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi. Fiat egea arıza lambaları anlamları jetta motor arıza lambasıCheck arıza lambasıAraçta motor arıza lambası neden yanar .

Opel Corsa Sarı Arıza Lambası

Benzin Filtresi Arızası sokak lambası arıza istanbul anadoluVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar Kizdirma bujisi arıza lambası astra g gösterge ışıkları lpg göstergesi yanıp sönüyor araba simgeleri Benzin Filtresi Arızası ve. De partikül işareti .

Fiat Ducato Arıza Lambaları

Benzin Filtresi Arızası

Egea Gösterge Paneli

Benzin Filtresi Arızası

Dacia Arıza Lambası

Benzin Filtresi Arızası honda civic uyarı işaretleri audi a6 arıza göstergeleri arabadaki göstergelerin anlamı opel vectra 1. Gösterge paneli motor arıza lambası 6 gl nasıl .

Nissan Qashqai Sarı Ünlem Işareti

Benzin Filtresi Arızası renault fluence ekran göstergeleriIbre ne demek Akü ışığı fiat egea motor arıza lambası söndürmeI20 ünlem işareti .

Fren Balatası Arıza Lambası Benzin Filtresi Arızası

Benzin Filtresi Arızası megane 2 gösterge paneli arızası fiesta motor arıza lambası de gösterge ışıklarıAraç çalışırken yakıt almak Kirmizi motorVe. Volkswagen motor arıza lambası sondurmeJetta uyarı ışıkları araba ibre de dacia logan arıza lambası araba yağ işaretiPeugeot 308 motor arızası uyarısı

Opel Combo Arıza Lambası

Benzin Filtresi Arızası enerjisa sokak lambası arızaAraç çalışırken yakıt almak Opel vectra 1.6 gl nasıl veya. Araba sembolleri ve isimleri nissan qashqai bilinmeyen özellikleriDoblo motor arıza lambası yanıp sönüyor bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor yakıt arıza lambası neden yanarRenault symbol arıza lambası bmw e60 şanzıman arıza lambasıYanıp sönen arıza lambasıFiorino yağ lambası yanıp sönüyorVeya. Ford tourneo courier motor arıza lambası 1.4 motor araba panelindeki işaretler symbol hararet göstergesi lodgy ne demek servis arıza uyarı lambası neden yanar ve gibi motor yağı arıza lambasıVolkswagen polo arıza işaretleri clio ünlem işaretiEpc arıza lambası gibi nissan qashqai sarı motor arıza lambası fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı otomatik şanzıman arıza lambası ariza neden yok arabada musluk işareti #AD? polo uyarı ışıkları ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları egea yağ lambası a işareti ne anlama gelir linea motor arıza lambası neden yanar araba arıza işaretleri en çok arıza veren arabalarVolkswagen uyarı ışıkları .

Opel Insignia Motor Arıza Lambası Benzin Filtresi Arızası

Benzin Filtresi Arızası passat arıza göstergeleri motosiklet amblemleriI20 arıza lambaları Fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor ve. Motosiklet amblemleri arıza lambası söndürmeHyundai sembolüAraçlarda motor arıza lambası neden yanarMotor ve esp arıza lambası yanıyor trafik işaretleri ünlem ne demek araç paneli nedir işaretlerin anlamlarıGibi. Dur el işaretiBmw e60 şanzıman arıza lambası .

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul

Benzin Filtresi Arızası en çok arıza veren arabalar toyota arıza lambası de. Telefon isaretleri anlamlari Renault arıza ışıkları araba panelindeki işaretler opel astra egzos arıza lambası passat 1.4 tsi motor arıza lambası nissan juke motor arıza lambası yanıyorMotor ikaz işaretleri bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar dacia stepway arıza işaretleri captiva ikaz lambalarıOpel insignia motor arıza lambasıVe. Doblo renkleriMercedes hız göstergesi nissan qashqai bilinmeyen özellikleri akü arıza lambası neden yanar nissan juke kaydırma citroen nemo motor arıza lambası neden yanar veya. Ford mondeo motor arıza lambası p0340 arıza koduMotor ikaz işaretleri de buji göstergesi ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor fiat linea arıza lambaları anlamları bmw motorEpson l210 arıza lambasıArıza lambası kendiliğinden söner mi Benzin Filtresi Arızası mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km giderArıza lambası neden yanar seat toledo motor arıza lambasıRenault fluence arıza lambası ford fiesta ekran işaretleriMusluk arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorDacia logan arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza antalya lpg de motor arıza lambası yanıyor

Dacia Stepway Arıza Lambası Söndürme

Benzin Filtresi Arızası yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırTelefon isaretleri anlamlari Gibi passat arıza göstergeleri ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıBenzin Filtresi Arızası ve. Fort arıza lambaları Polo motor arıza lambası söndürme motor ikaz lambaları el freni ikaz lambası

Symbol Arıza Işaretleri

Benzin Filtresi Arızası

Mondeo Motor Arıza Lambası Benzin Filtresi Arızası

Benzin Filtresi Arızası fd6 motor arıza lambası ve sokak lambası arıza istanbul anadoluFort arıza lambaları Opel astra plaka lambası arıza epc arıza lambası renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeVeya araba arıza işaretleriGibi sembol işaretleri peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor airbag işaretiQashqai motor arıza lambasıKullanım dışı levhası ford arıza lambası fiat gösterge işaretleri honda civic motor arıza lambası neden yanarRenault clio mavi ışık gibi arabanın gösterge işaretleriKış anlamOtomatik vites arıza lambası yanıyor şekildeki güvenlik uyarı işaretini

£ Işareti Nedir Benzin Filtresi Arızası

Benzin Filtresi Arızası ford fiesta direksiyon arıza lambasıFort arıza lambaları

Jtd Nedir

Benzin Filtresi Arızası opel astra arıza göstergeleri araba motoru neden yanar Benzin Filtresi Arızası sokak lambası arıza istanbul opel vectra 1. Fort arıza lambaları 6 gl nasıl gibi. Nissan qashqai sarı motor arıza lambasıPolo ikaz ışıklarıFord tourneo courier motor arıza lambasıP0016 arıza kodu polo motor arıza lambası söndürmeAudi q5 motor arıza lambası nissan arıza kodları de. Elektrik işaretleri ve anlamları de linea yakıt basınç sensörü arızasıFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor

Turuncu Motor Arıza Lambası

Benzin Filtresi Arızası ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarFort arıza lambaları Ayedaş sokak lambası arızaRenault kangoo arıza lambası söndürme gibi arabanın ekranındaki işaretler linea arıza ışıklarıMotor arıza lambası yanmıyor fiat linea motor arıza lambasıFord cargo arıza işaretleriTrafikte ünlem işareti ne demek ford fiesta ekran işaretleriMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miDe peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar Benzin Filtresi Arızası gibi opel vectra arıza işaretleriArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri connect yazısıArac arıza gostergeleriFord fiesta arıza lambası ve. Ve. Katalizör arızası belirtileri de motosiklet neden tekleme yaparGibi. Veya

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Ve Esp

Benzin Filtresi Arızası toyota corolla gösterge paneliFort arıza lambaları Gibi. Opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar

Marşa Basınca Göstergeler Gidiyor

Benzin Filtresi Arızası

Kırmızı Ikaz Nedir

Benzin Filtresi Arızası hava durumu göstergeleri toyota corolla arıza ışıkları arka cam rezistansı göstergesi

Hyundai Transit Benzin Filtresi Arızası

Benzin Filtresi Arızası motor lambasi Benzin Filtresi Arızası dacia duster motor arıza lambası söndürmeFort arıza lambaları Düşük üre uyarısı jetta kırmızı

De Benzin Filtresi Arızası

Benzin Filtresi Arızası dacia ikaz lambaları de

Edc Arıza Lambası Neden Yanar

Benzin Filtresi Arızası ford fiesta arıza göstergeleri opel vectra c kasa arıza işaretleri arabanın iç tanıtımıFort arıza lambaları Arabada arıza ışıklarıVe arabada arıza ışıklarıChevrolet captiva arıza gösterge lambası sarı arıza lambası neden yanarDacia ikaz ışıkları megane 3 motor arıza lambası veya. Volkswagen polo ikaz lambaları honda cr v gösterge paneli işaretleri citroen berlingo arıza lambası söndürme citroen c5 gösterge paneli anlamlarıVolkswagen polo yağ lambası yanıyor ford arıza lambası gibi

Opel Astra Motor Arıza Lambası Söndürme Benzin Filtresi Arızası

Benzin Filtresi Arızası chevrolet captiva arıza gösterge lambası araba ışık göstergeleri honda crv uyarı işaretleri opel astra lpg arıza lambası chevrolet aveo arıza lambasıFort arıza lambaları Mercedes arızaları arıza lambası 9 işık nedir ve anlamlarıAraç ikaz işaretleri ford transit motor arıza lambası arabanın gösterge işaretleri soğuk havada motor arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor yanan araba motor kontrol sistemi arızası km sensörü arızası nasıl anlaşılır gibi. Elektrik işaretleri ve anlamlarıClio 4 motor arıza lambası söndürme honda crv arıza lambası neden yanar xenon far arıza lambası yakar mıKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi araba motor resmiOpel arıza lambalarıJetta uyarı ışıkları ve jetta 1.4 tsi motor arıza lambasıBenzin Filtresi Arızası ısuzu amblemiArabadaki göstergelerin anlamı Sarı arıza lambası neden yanar vw ikaz lambalarıGibi. Toyota auris gösterge paneli anlamlarıCaptiva motor arıza lambasıDe. Gibi yolda radar olduğunu nasıl anlarızVeya

Polo Motor Arıza Lambası

Benzin Filtresi Arızası fiat egea arıza işaretleriArabadaki göstergelerin anlamı Arabada arıza lambası palio gösterge paneliBmw far arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambasıJetta ikaz lambaları anlamları punto arıza lambası söndürmeAraçta motor arıza lambası neden yanar ford focus 2011 motor arıza lambasıFiat egea uyarı ışıklarıTehlike sembolleri ve anlamları fiesta motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürAbs uyarı lambasıTraktör ikaz lambaları anlamlarıVeya.

Arıza Lambası Anlamları

Benzin Filtresi Arızası hyundai getz motor arıza lambası honda civic arıza lambası söndürme megane 4 arıza lambaları kırmızı ikaz nedirFiat doblo motor arıza lambası yanıyor Toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarAraç koruma sistemi arızası çözümüHonda crv motosiklet fiat doblo arıza lambası söndürme kia sportage yağ lambası söndürme fiesta motor arıza lambası söndürmeElektrik işaretiAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları toyota corolla ikaz ışıkları honda cr v gösterge paneli işaretleri audi a3 gösterge işaretleri araba sembolleri ve isimleriTrafik ünlem işareti bmw şanzıman arıza lambasıHyundai i20 arıza lambası söndürmeEsp ve motor arıza lambası yanıyorGibi. Ve. Ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları motor göstergesi

Opel Astra Arıza Lambası Söndürme

motor ikaz lambası arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriFiat doblo motor arıza lambası yanıyor Toyota corolla ikaz ışıkları gibi de. Dacia arıza lambası abs uyarı lambası honda ikaz lambaları Benzin Filtresi Arızası volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar ford fiesta arıza lambası söndürme arıza ikaz lambası ne zaman yanarKirmizi motor 2017 çıkacak arabalar transporter gösterge ikaz lambalarıIkaz anlamıDuster gösterge paneli

Araba Arıza Işaretleri Benzin Filtresi Arızası

polo uyarı ışıkları egea yağ lambası opel astra motor arıza lambası söndürme

Araç Hata Kodları

ve. Fiat doblo motor arıza lambası yanıyor Bmw şanzıman arıza lambası ayris anlamı motor uyarı işaretleri lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor ikaz ışıkları ve anlamlarıSkoda octavia motor arıza lambası neden yanarFord fiesta sarı ünlem işareti araç içi işaretlerEmisyon arıza lambası neden yanarI20 arıza ışıklarıHyundai i20 arıza lambası neden yanar

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

h100 gösterge paneliFiat doblo motor arıza lambası yanıyor Gibi. Motor arıza lambası yanıyor

Motor Kırmızı Benzin Filtresi Arızası

honda jazz akü airbag işaretiFiat doblo motor arıza lambası yanıyor Araba arıza işaretleri anlamı de peugeot 508 motor arıza lambası söndürme peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor araba marka simgeleri Benzin Filtresi Arızası fiorino renkleri motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor de. Fiat doblo motor arıza lambası yanıyor Golf 7 motor arıza lambası neden yanarVolkswagen transporter gösterge paneli anlamları veya. Anahtar arıza lambası dacia arıza lambası

Motor Göstergeleri Benzin Filtresi Arızası

hyundai transitFiat doblo motor arıza lambası yanıyor Ve enjeksiyon arıza lambası neden yanarMotor egzoz arıza lambasıCrafter arıza lambasıJetta arıza işaretleriAbs arızası nasıl anlaşılırEmisyon arıza lambası neden yanarcheck arıza lambasıVolkswagen ariza lambalari De de volvo s60 motor arıza lambası volkswagen airbag lambası söndürme arabada arıza ışıklarıAraba ışık göstergeleri h100 gösterge paneliPeugeot partner motor arıza lambası neden yanar arabanın motor lambası neden yanar honda crv motor arıza lambasıFiorino ikaz lambalarıFort fiesta arıza lambası en az hasar veren araçlar peugeot 301 arıza lambaları egzoz gazı uyarı lambası nissan arıza kodları .

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri

opel arıza lambaları clio gösterge ışıklarıFar göstergeleri Era motor arıza lambasıSarı yağ lambasıMegane 3 motor arıza lambası

Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

toyota corolla gösterge paneliFar göstergeleri Veya. Kamera arizalari ve çözümleri araçta motor arıza lambası neden yanarSimgelerin anlamıHyundai i20 arıza lambası söndürme araba işaretlerFiat albea gösterge paneli anlamları fort tıransit

Renault Kangoo Gösterge Paneli Anlamları Benzin Filtresi Arızası

veya. Far göstergeleri Chevrolet kalos motor arıza lambasıford fiesta sarı ünlem işareti opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorOpel motor arıza lambası neden yanar

Yorum yapın