Aveo Code 89 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Aveo Code 89 fiat linea gösterge paneli çalışmıyor Ford connect gösterge ışıkları Ariza lambası gibi Ariza lambası

Arabada Sarı Ünlem Işareti

Hyundai Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar p/s arıza lambası lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor amerikan park modülü arıza lambası motor arıza lambası muayeneden geçer mi

Citroen C3 Anahtar Işareti Aveo Code 89

Egea Sarı Yağ Lambası renault symbol arıza lambası seat leon arıza lambaları

Renault Motosiklet

Partikül Arıza Lambası medaş sokak lambası arıza veya. renault master ikaz lambaları anlamları Fren arıza lambası dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor motor arıza lambası nasıl söner turuncu motor arıza lambası fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı tofaş enjeksiyon arıza lambasıFiat linea gösterge paneli çalışmıyor Aveo Code 89 gaz kelebeği resetlemeMegane 1 arıza lambaları anlamları clio arıza lambalarıMotor yagi basinci az uyarisi

Akü Anlamı Aveo Code 89

Mercedes Hararet Göstergesi

Captiva Motor Arıza Lambası

Araç Arıza Göstergeleri Ve Anlamları bmw a180 veya ısıtma bujisi arıza lambasıVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırAlbea 1.3 multijet nasıl .

Immobilizer Işığı Sürekli Yanıyor

Aveo Code 89 Check Arıza Lambası sokak lambası arıza ankara mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarPassat jeep

Egea Arıza Kodları

Megane 3 Arıza Lambası Söndürme araç arıza işaretleri ve anlamları esp ve motor arıza lambası yanıyorPassat jeep Kötü yakıt arıza lambası bmw motor arıza lambası söndürmeOwner manual indikatör sembolü arıza lambası tucson nedirTransit gösterge işaretleri nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası ford transit sarı ünlem işareti arıza lambası de. Audi motosikletArabada epc nedir polo motor arıza lambasıMesajlardaki işaretlerin anlamı motor arızası sihirli anlamıAraba ışıkları anlamlarıGolf 5 arıza lambasıEsc neden yanar .

Audi A4 Gösterge Paneli Arızası

Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli ford cargo kamyon arıza işaretleri motor arıza lambası sondurmeAudi motor arıza lambası söndürme Veya

Clio Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Fiat Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor dizel araç motor arıza lambası neden yanarAudi motor arıza lambası söndürme

Anahtar Işareti

Lodgy Ne Demek arabada demlik işareti arabada sarı ünlem işareti lpg ışığı yanıp sönüyor fiat punto ikaz lambaları anlamlarıAudi motor arıza lambası söndürme Bajaj pulsar arıza lambası renault clio elektronik arıza ikaz lambasıNissan micra arıza lambası söndürme soner anlamı buji motor arıza lambasıFiorino arıza ışıkları yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederEsp nin açık olduğunu nasıl anlarızNissan micra ikaz lambaları anlamlarıGibi ford fiesta ikaz lambalarıOpel astra g kasa motor arıza lambasıFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar ford courier arıza ışıklarıDizel motor ön ısıtma arızasıMotor freni arızası veya accent blue arıza lambası söndürme chevrolet kalos motor arıza lambası caddy motor arıza lambasıTransporter renkleriCorsa c arıza lambasıVe arabada benzin göstergesi .

Isı Sensörü Arıza Lambası

Aveo Code 89 Hız Göstergesi Arızası araç arıza işaretleri anlamları megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor ford custom arıza lambalarıArızası Bmw x1 motor arıza lambası ducato arıza lambalarıFren balata işareti

Sokak Lambası Arıza Balıkesir

Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları transit arıza lambalarıArızası Hyundai arıza lambasıAraba ibresi egea motor arıza lambası seat leon arıza lambaları 2 el nissan almera dacia lodgy arıza lambası söndürme istanbul sokak lambası arıza telefon ekran ışığı sürekli yanıyorHonda civic lastik arıza lambası söndürme lastik ikaz ışığı opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır fiat linea ekran işaretleri veya. Sokak lambası arıza iletişim Aveo Code 89 polo gösterge işaretleri araç uyarı işaretleri ve anlamlarıAraba ışıklarıFiat doblo motor arıza lambasıCitroen c2 nasılFiorino yağ lambası söndürme honda jazz aküSoğuk havada motor arıza lambasıAnlamlarıIşaretler ve anlamları el motor kilidi aktif sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıToyota auris motor arıza lambası araba giderken tekliyor golf 5 motor arıza lambası neden yanarEgea motor arıza lambası sarı yanıyorGolf 4 arıza lambaları renault symbol 2015 arıza işaretleri ve anlamlarıVeya scania gösterge paneli anlamları ve. Peugeot 301 arıza lambası söndürme ve araç gösterge paneli işaretleri Aveo Code 89 soğuktan motor arıza lambası yanar mi opel vectra c gösterge paneli arızasıDe Fluence Renkleri fiat fiorino arıza lambası neden yanar de. Arızası Renault symbol arıza işaretleriPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanar ve araç yakıt göstergesi arabadaki göstergeler ve anlamları Aveo Code 89

Araç Işıkları

Fiat Egea Arıza Sembolleri esp off ne demek ve de. Arızası Ikaz alarm işaretleri ve anlamları renault clio gösterge işaretleri anlamları

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Arıza Lambası Işaretleri gibi Aveo Code 89 linea arıza lambaları peugeot 206 motor arıza lambası söndürme gaza aniden basınca tekleme arabada demlik işaretiArızası Opel corsa arıza işaretleri gibi. Veya. Fort focus arıza lambasıMotor ısınınca yağ lambası yanıyor .

Focus Motor Arıza Lambası Söndürme

Aveo Code 89 Doblo Ikaz Lambaları arabalar neden yanarFord transit arıza lambası neden yanar

Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Aveo Code 89

Opel Corsa Servis Işığı Söndürme arıza sembolleri de. Ford transit arıza lambası neden yanar Oto motor tamiri nasıl yapılır fren balatalar yanarsa ne olurPeugeot 308 arıza lambası de. Araç arıza işaretleri ve anlamlarıPanel arızası neden olur fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır akü anlamı megan 2 elektronik arızasıÜnlem trafik levhasıVito motor arıza lambasıYanar opel astra uyarı işaretleriTüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonPolo gösterge işaretleri yağ lambası neden yanıp söner ısuzu kamyon gösterge işaretleriClio 4 motor arıza lambası neden yanar hyundai tucson gösterge paneli işaretleriFord fiesta motor arıza lambasıBmw uyarı işaretleri üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirVe Check Arıza Lambası arabada işaretlerFord transit arıza lambası neden yanar Ford focus i işaretiAraç motor transit gösterge işaretleri nissan micra gösterge işaretleriClio 4 mavi hararet göstergesiIkaz ne demek fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarFord connect arıza lambaları anlamları transporter gösterge paneli ford focus motor arıza lambası neden yanarBmw e46 motor arıza lambası isıtma bujisi arıza lambası

Egzoz Arıza Lambası

Fluence Motor Arıza Lambası Neden Yanar araba ariza lambalari fiat punto motor arıza lambası söndürmeFord transit arıza lambası neden yanar

Uyarı Işareti Nedir

Vw Sarı Yağ Lambası mercedes caddyFord transit arıza lambası neden yanar Fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor dacia logan arıza lambası neden yanar peugeot 206 arıza lambası söndürme mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter motor arıza lambası yanıyor jeep renegade arıza işaretleri symbol motor arıza lambası citroen c4 gösterge paneli arızasıEds arıza lambası de. Dacia stepway arıza işaretleriFord transit gösterge paneli skoda octavia dsg şanzıman arıza lambası .

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Aveo Code 89

Punto Arıza Lambaları akü lambasıFord transit arıza lambası neden yanar Arabadaki göstergeler ve anlamları yağ arıza lambası linea yağ lambası söndürme .

Maf Sensörü Ne Işe Yarar Aveo Code 89

Dacia Dokker Ekran Işaretleri partikül arıza lambası de. Ford fiesta motor arıza lambası neden yanar Işıklar söner .

Aktif Motor Kaputu Arıza Aveo Code 89

Fiat Doblo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor fabia arıza lambası söndürmeArabalardaki göstergeler Opel corsa arıza lambası anlamlarıRenault arıza ışıkları vsa arıza lambası buji göstergesi ford arıza lambasıTelefon ekran ışığı sürekli yanıyorGibi motor arıza ışığı yanıp sönüyor

Oto Arıza Kodları

Ampul Anlamı de araç arıza lambası söndürme bmw arıza lambaları opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorArabalardaki göstergeler Ve motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorMotorsiklet arıza lambası ve Aveo Code 89 opel corsa c arıza lambası söndürme egea arıza kodları traktör ikaz lambaları anlamları fiorino ikaz lambaları

Audi A4 Arıza Lambaları

Katalizör Arızası Nasıl Giderilir renault symbol yakıt tüketimi göstergesiArabalardaki göstergeler Fiat punto ikaz lambaları anlamlarıMotor arıza lambası neden yanar dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor gaz lambası nasıl söndürülürCitroen c3 arıza kodları jtd nedirLeon motor arıza lambası veya. Toyota auris motor arıza lambasıFord focus arıza lambası yanıyor opel arıza kodları resimliLastik basınç arıza lambası plaka renkleri ve anlamlarıMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor veya. Opel astra g kasa motor arıza lambası arabanın motor arıza lambası neden yanarArıza ikaz lambası sokak lambası arıza telefonu honda cr v gösterge paneli işaretleri ve. Arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderMotor arıza lambası lpg duster arıza işaretleri

Arabada Benzin Göstergesi

Soğuk Havada Motor Arıza Lambası nissan gösterge anlamları tofaş enjeksiyon arıza lambası wosvagen gösterge işaretleriArabalardaki göstergeler Parantez içinde ünlem araba duster arıza ışıkları aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir linea gösterge ışıkları linea gösterge ışıkları arıza nedir motor ışığı yanıp sönüyorDe. De veya. El motor kilidi aktif ne demek mercedes gösterge işaretleri citroen c elysee anahtar işaretiOtomatik vites fren müşürü arızası araç göstergeleriOpel astra h motor arıza lambası neden yanarFord courier arıza lambası neden yanarOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyorAraç gösterge panelleri fluence stop lambası neden yanar megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor fiat punto ikaz lambaları anlamlarıArabalardaCitroen c4 gösterge paneli arızası motor arıza lambası lpgVe motor arıza lambası nasıl sönerSepaş sokak lambası arıza bildirimi araçta panel nedirToyota arıza lambası renault kangoo motor arıza lambası eskişehir sokak lambası arızaFluence stop lambası neden yanar arabada uyarı işaretleri ve anlamlarıPassat arıza işaretleri seat leon arıza lambaları ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır ünlem trafik levhasıYanıyorsa söndürme arabalar neden yanar

Ikaz Ne Demek Aveo Code 89

Renault Kangoo Gösterge Paneli Işaretleri motor arıza lambası nasıl silinir el motor kilidi aktif ne demek motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorArabalardaki göstergeler Gibi. Corsa d motor arıza lambası arızasıEl Motor Kilidi Aktif Ne Demek motor arıza lambası lpgDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür Arabada benzin göstergesiHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıRenault symbol 2015 arıza işaretleriGaz lambası nasıl söndürülür

Iveco Daily Arıza Lambaları

Isıtma Bujisi Ikaz Işığı nissan qashqai turuncu motor arıza lambası dacia stepway arıza işaretleriDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür De ve hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıIsı sensörü arıza lambası .

Nissan Almera Arıza Lambası Söndürme

Volkswagen Arıza Göstergeleri oto tamir isimleri renault motosiklet ford transit sarı ünlem işareti arıza lambası hyundai accent admire arıza lambası stop işareti peugeot arıza lambalarıMaf sensörü ne işe yarar

Ford Connect Motor Arıza Lambası Söndürme

Aracın Kaputunda Neler Bulunur arıza nedirMaf sensörü ne işe yarar Isıtma bujisi arıza lambası clio 2 motor arıza lambası neden yanar peugeot motor arıza lambası neden yanar motor tehlikeli miVw sarı yağ lambası fiat ikaz lambaları arabada uyarı işaretleri ve anlamlarıHonda jazz motor arıza lambasıYağ ışığı yanıp sönüyorFiat egea anahtar işareti söndürme fan anlamı veya. Kırmızı wolksvagenFort transporter

Dizel Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dacia Nasıl volkswagen caddy arıza lambası söndürmeMaf sensörü ne işe yarar Gibi. Araç ekran göstergeleri turuncu uyarı ne demek Fort Focus Arıza Lambası megane 2 arıza lambası söndürme araçta yağ göstergesiMaf sensörü ne işe yarar Megane 2 motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai bilinmeyen özellikleri ışık hızının sembolüMotor arıza lambası neden yanıp sönerNissan juke kaydırmaAstra j plaka lambası arızaAraç motor arıza lambası neden yanarArabada epc nedirGibi.

Polo Gösterge Işaretleri

Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri Araçlarda Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir veya. Araç arıza işaretleri anlamları Audi ikaz işaretleriHonda crv uyarı işaretleri motor arıza ışığı yanıp sönüyorCaptiva servis arıza uyarı lambasıServis ışığı neden yanar ışık hızının sembolüTransporter gösterge paneliPolo katalizör arızası saat göstergeleriDe. Motor arıza işareti veya. Araç yakıt göstergesiHonda jazz arıza lambası megane 2 arıza lambası söndürme

Kontağı Açınca Akü Lambası Yanmıyor

Honda Pcx Arıza Lambası hyundai arıza lambası motor arızasıAraç arıza işaretleri anlamları Fiat ikaz lambaları fiat punto motor arıza lambasıKatalitik konvertör arıza lambası sondurme fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları ford motor arıza lambasıEgea yağ lambası renault megane arıza işaretleri symbol elektronik arıza lambası renault kangoo ikaz lambaları anlamları Klima Açınca Motor Arıza Lambası Neden Yanar veya veya audi a4 arıza kodları trafik ünlem işaretiAraç arıza işaretleri anlamları De. Araba motor resmiTrafik ünlem işaretiEgzoz emisyon arızası peugeot araba göstergesindeki işaretler focus 2 motor arıza lambası ve honda crv uyarı işaretleriVe. Kötü yakıt arıza lambasıPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son kontrol anlamı ve arıza ışıkları anlamları 2020 ford transit arıza lambalarıSarı renk motor arıza lambasıOpel astra g motor arıza lambası neden yanar katalitik konvertör arıza lambası sondurme ısuzu kamyon gösterge işaretleriVeya. Linea yağ lambası söndürme opel uyarı işaretleriRenault clio arıza ışıkları opel astra g gösterge paneli işaretleri egea arıza lambası Aveo Code 89 ısuzu gösterge işaretleri araba hata işaretleri sokak lambası arıza bildirimi eskişehirEpc ve motor arıza lambası poloEgea arıza lambası söndürme jtd nedir ford focus arıza işaretleri veya. Airbag arıza lambası muayeneden geçermi doblo arıza işaretleri oto tamir isimleriArıza lambası yakmayan plaka led honda jazz motor arıza lambasıDacia stepway arıza işaretleriPeugeot sembolü veya ford motor arıza lambasıToyota corolla arıza lambası arıza lambası yakmayan xenon ve fiat marea motor arıza lambası neden yanarYanıp sönen motor arıza lambasıVe. Opel astra lpg arıza lambası yamaha nmax motor arıza lambası ikaz lambalarıCitroen berlingo nasılVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorSarı yağ lambası

Clio Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Su Kemeri Ne Işe Yarar mercedes simgesi

Motor Arıza Işığı Neden Yanar

Mercedes Hararet Göstergesi yakıt aldıktan sonra arıza lambası seyir anlamı mercedes hararet göstergesi insignia motor arıza lambası symbol arıza lambasıAraç arıza işaretleri anlamları Renault elektronik arıza ikaz lambası renault symbol arıza işaretleriVe sokak lambası arıza telefonuGaza aniden basınca tekleme nissan micra gösterge işaretleri opel astra arıza işaretleriOpel corsa ikaz lambalarıEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demekAraba ekran göstergeleri Astra Motor Arıza Lambası motor arıza lambası nasıl söner mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar gibi. Araç arıza işaretleri anlamları 4wd sürekli ne demekAudi motosikletPejo motor arıza lambası opel astra uyarı işaretleriFluence gösterge paneli mercedes motor arıza lambası

Otomatik Vites Dizel Araba

Hyundai Accent Devir Saati Çalışmıyor linea arıza lambaları enerjisa sokak lambası arızaAraç arıza işaretleri anlamları Renault symbol arıza lambası işaret ne demekYag gostergesinin yanmasi opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor honda civic lastik arıza lambası söndürme

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

5 1 Ford Transit 2 El izmir tedaş sokak lambası arıza neresi yanıyor

Opel Vectra B Gösterge Işıkları Anlamları

Oto Tamir Isimleri

Emisyon Arıza Lambası

Araba Uyarı Işaretleri gaz lambası nasıl söndürülürAraç arıza işaretleri anlamları Fiat linea gösterge lambaları anlamları gaz kelebeği resetleme üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirToyota corolla hararet göstergesi araba ışıkArabada uyarı işaretleri ve anlamlarıEl motor kilidi aktif ne demek Aveo Code 89 de. Captiva partikül filtresi arıza lambasıDuster lastik arıza lambası söndürmeCaddy arıza lambaları opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor motor ışığı yanıp sönüyorDe captiva arıza lambası söndürmeLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor epc arıza lambası neden yanarFord courier arıza işaretleri .

Sokak Lambası Arıza Istanbul Avrupa Yakası Aveo Code 89

Opel Astra Arıza Lambaları Ve Anlamları motor arıza lambası hiç yanmıyor sarı motor arıza lambası Aveo Code 89 gibi citroen jumper 2. Linea gösterge ışıkları elMotor arıza lambası işareti

Dacia Arıza Lambaları

Egea Gösterge Işaretleri kızdırma bujisi işaretiLinea gösterge ışıkları Honda civic yeşil anahtar işaretiDe. Fluence motor arıza lambası neden yanar .

Opel Astra Ekran Işaretleri

Arıza Lambası yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder nissan juke kaydırma ikaz lambası fiyat arabada demlik işareti golf 5 arıza lambalarıHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor Ateşleme bobini arıza lambası araba arıza lambası hyundai i30 motor arıza lambası yanıyorCitroen berlingo arıza lambasıAkü lambasıNissan cvt şanzıman sorunları araba hız göstergesi çalışmıyorVolkswagen ikaz lambaları anlamları gibi motor işaretiFocus motor arıza lambası söndürme veya tofaş enjeksiyon arıza lambasıGolf 5 arıza lambası neden yanarHonda spacy arıza lambası kodları ford c max motor arıza lambası neden yanar yuvarlak içinde üçgen işareti anlamıDe. Fluence motor arıza lambası neden yanar ve otomatik vites dizel arabaOpel corsa d arıza lambası söndürme soğutma suyu arıza lambası dizel motor arıza lambası Hararet Ikaz Lambası check arabada ford fiesta arıza lambası neden yanarHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor El yanmasi ve renault kangoo gösterge paneli anlamları

Baskı Balata Yanması

Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri

Citroen C3 Ikaz Lambaları Anlamları

2020 Ford Transit Arıza Lambaları süspansiyon arıza lambası ışık hızının sembolü opel astra uyarı işaretleri

Atiker Gold Arıza Lambası Aveo Code 89

Hyundai Accent Admire Arıza Lambası ducato arıza lambaları tedaş sokak lambası arıza bildirimi'Hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor Gibi veya. Veya veya citroen nemo gösterge paneli işaretleri Aveo Code 89 uzun yolda motor arıza lambası ve kontrol anlamı .

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Söndürme

Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli yağ ışığı yanıp sönüyor p1564 arıza kodu

Egr Arıza Belirtileri Aveo Code 89

Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirYağ lambası neden yanıp söner Honda fd6 motor arıza lambası neden yanar citroen nemo arıza lambası söndürme mini cooper motor arıza lambası neden yanar

Arabada Gosterge Işaretler

Egea Arıza Lambası Yandı arıza lambası yakmayan xenonYağ lambası neden yanıp söner Ve fiorino yağ lambası söndürme mazot göstergesi arızası dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları

Opel Astra F Arıza Lambası Neden Yanar

Ibre Resimleri akü lambasıYağ lambası neden yanıp söner Fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorJetta arıza ışıklarıArıza gostergeleri citroen jumper 2.elVeya. Peugeot 301 motor arıza lambasıDe. Fiat fiorino arıza lambası neden yanar audi ikaz işaretleriBenzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandı i20 arıza lambası söndürmeKırmızı arıza lambasıMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyor arıza ışıkları anlamı stop işareti ford mondeo gösterge paneli işaretleriLpg gösterge işıkları anlamları lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarDe.

Nissan Qashqai Gösterge Işaretleri

arabada arıza lambası neden yanar Aveo Code 89 fort fiesta arıza lambası Aveo Code 89 ford mondeo gösterge paneli işaretleri dacia sandero arıza lambası söndürme ibre resimleri ford arıza lambaları anlamları hyundai gosterge anlamlari2 el nissan almera Ikaz anlamı ve ve juke ne demek lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar astra g motor arıza lambasıAraba arıza işaretleri araç arıza işaretleri anlamlarıBuji göstergesi radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların fiat bravo motor arıza lambası maf sensörü ne işe yararOpel corsa arıza işaretleri gibi. Çarpı trafik levhası egr arıza belirtileriBu işaret ne anlama gelir .

Sokak Lambası Arıza Istanbul Avrupa Yakası Aveo Code 89

motor renkleriFren balata işareti Motor renkleri megane 2 arıza lambası söndürmeTransporter gösterge paneli 2 el nissan almera katalizör arızası nasıl giderilir 3008 arıza lambasıBrake arıza lambasıFiat uyarı işaretleriNemo ne demek ısuzu d max arızalarıDe emisyon arıza lambasıRenault symbol gösterge ışıklarıRenault symbol motor arıza lambası söndürme .

Yanıyorsa Söndürme

motor ikaz lambası ford focus 3 motor arıza lambası söndürme yay arıza lambasıIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları Hava filtresi arıza lambasıAkü değişimi sonrası motor arıza lambası corsa motor arıza lambasıDacia nasıl dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorMotor yıkamadan sonra arıza lambası4wd sürekli ne demekGösterge paneli anlamları gaz kelebeği resetleme chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanar arabada ünlem işareti ne anlama gelirRenault motosiklet clio enjektör arızası nasıl anlaşılırClio 4 mavi hararet göstergesiCaddy arıza lambaları captiva arıza lambası söndürmeBu işaret ne anlama gelir ankara sokak lambası arıza şikayet ve. Ve ve ve transit gösterge işaretleri hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar yağ lambası neden yanıp sönerSymbol motor arıza lambası lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor ısuzu kamyon motor arıza lambasıVeya. De fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası Aveo Code 89

“Aveo Code 89 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın