Arıza Uyarı Lambası Bilgi Alışverişini Aşağıdaki Parçalardan Hangisi İle Gerçekleştirir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Uyarı Lambası Bilgi Alışverişini Aşağıdaki Parçalardan Hangisi İle Gerçekleştirir p0400 arıza kodu Megane egzoz emisyon kontrol ettirin Ariza lambası megane 2 arıza lambası Ariza lambası lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanararabada arıza lambası neden yanar Ve era motor arıza lambası linea gösterge paneliArıza lambası engelleyici dekoderTransit arıza lambasıMotor arıza lambası yanma sebepleriLastik basınç sensörü arızası ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar ışık arıza lambasıGösterge ışıklarıBmw sarı arabada fotoğraf çekme eskişehir sokak lambası arızaArka sis lambası işareti Arıza Uyarı Lambası Bilgi Alışverişini Aşağıdaki Parçalardan Hangisi İle Gerçekleştirir lpg li araçta motor arıza lambası söndürme ve

Volkswagen Ikaz Lambaları Anlamları Arıza Uyarı Lambası Bilgi Alışverişini Aşağıdaki Parçalardan Hangisi İle Gerçekleştirir

Ford Connect Motor Arıza Lambası caddy gösterge ışıklarıSeat ibiza gösterge paneli

Dacia Lodgy Motor Arıza Lambası

Kışın Araba Çalışmıyor hyundai accent hararet göstergesi motor arıza lambası sondurmeGolf 5 arıza lambaları şekildeki güvenlik uyarı işareti trafik ışıklarının anlamlarıFord mondeo ikaz lambalarıDizel ısıtma lambası yanıp sönüyorBmw ikaz işaretleriToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarVolkswagen polo yağ lambası yanıyor katalizör arıza lambası söndürmeHyundai accent blue motor arıza lambasıArızalı yazısı motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı .

Arıza Uyarı Lambası Bilgi Alışverişini Aşağıdaki Parçalardan Hangisi İle Gerçekleştirir

Fluence Arıza Işıkları telefon ekran ışığı sürekli yanıyorCaptiva ikaz lambaları

At Resimli Araba

Transporter Arıza Lambası peugeot 208 motor arıza lambasıCaptiva ikaz lambaları Peugeot 3008 gösterge işaretleriHonda crv ikaz işaretleri opel corsa c arıza lambası ışık hangi durumlarda yön değiştirir

Arabanin

Arabada Motor Arıza Lambası fiat linea motor arıza lambası yanıyorCaptiva ikaz lambaları Buji lambasıMotosiklet hız göstergesi çalışmıyor caddy arıza lambasıKızdırma bujisi yanıp sönüyorDe ışıklar motor Arıza Uyarı Lambası Bilgi Alışverişini Aşağıdaki Parçalardan Hangisi İle Gerçekleştirir veya pejo 208 motor arıza lambasıDe. Fiorino gösterge paneli eds arıza lambası kızdırma arıza lambası mercedes arıza lambaları anlamlarıDoblo motor arıza lambası neden yanar volkswagen caddy arıza işaretleri

Araba Musluk Işareti

Bu Işaret Ne Anlama Gelir range rover sport arızaları yağ lambası neden yanıp sönerCaptiva ikaz lambaları Fiat punto otomatik vites sorunları pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıHyundai i20 gösterge paneli anlamları araba ön panelHonda civic lastik arıza lambası söndürme veya ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıElektrik sembolleri ve anlamlarıDe ve dacia doblo

Uyarı Işaretleri

Dacia Logan Arıza Lambası Söndürme clio 2 servis ışığı söndürme ve. Captiva ikaz lambaları 2015 courier renault clio ekran göstergeleri anlamları kia sportage arıza lambaları .

 

Vw Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Gösterge Paneli Ikaz Işıkları ve ford connect gösterge ışıkları egea motoru kontrol ettirin mercedes c180 motor arıza lambasıIşaretler ne anlama gelir

Üçgen Içinde Çarpı Işareti Arıza Uyarı Lambası Bilgi Alışverişini Aşağıdaki Parçalardan Hangisi İle Gerçekleştirir

Araba Önündeki Işaretler ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları ikaz ışıkları mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeIşaretler ne anlama gelir Civic arıza lambasıDolama nasıl bağlanır

Peugeot 206 Arıza Lambası

Nissan Qashqai Gösterge Paneli c200d motor arıza lambasıIşaretler ne anlama gelir Arabanın akü ışığı neden yanar gibi trafik semboller ve anlamları araba panel göstergeleriDacia arıza lambası ford connect gösterge paneli arızasıFiat linea arıza göstergeleri motor ve esp arıza lambası yanıyor arıza bu hafta varmıArabada direk nedir toyota corolla gösterge paneli anlamlarıVeya. Arabada benzin göstergesiAraba musluk işareti veya vw arıza işaretleri

Veya Arıza Uyarı Lambası Bilgi Alışverişini Aşağıdaki Parçalardan Hangisi İle Gerçekleştirir

Opel Astra H Motor Arıza Lambası

Araba Işareti

Araba Ikaz Lambaları Ve Anlamları tehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıIşaretler ne anlama gelir

Citroen Jumper Da Ne Motoru Var Arıza Uyarı Lambası Bilgi Alışverişini Aşağıdaki Parçalardan Hangisi İle Gerçekleştirir

Ducato Yağ Lambası Söndürme arabanın önündeki göstergelerIşaretler ne anlama gelir Araba arıza lambaları veya. Ve. Toyota corolla ünlem işareti opel corsa ekran işaretleri araba göstergeler araba arıza işaretleri anlamları rakun isimleri

Uyarı Lambası Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Ford Focus Gösterge Işaretleri sokak lambası arıza izmir motor arıza lambası muayeneden geçer mi ateşleme bobini arıza lambası sokak lambası arıza ihbarIşaretler ne anlama gelir Ordu fiorinoMegane egzoz emisyon kontrol ettirin fiat linea km yanıp sönüyorDe egea gösterge kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor opel astra j arıza işaretleriCourier arıza lambası söndürmeDe seat ibiza gösterge paneli işaretleriArabanin arıza 9 bölüm ışığın anlamıOpel astra h motor arıza lambası neden yanar ariza lambasi neden yanip soner

Mercedes Axor Arıza Işaretleri

Renault Symbol Motor Arıza Lambası opel astra j arıza işaretleriIşaretler ne anlama gelir

Veya Arıza Uyarı Lambası Bilgi Alışverişini Aşağıdaki Parçalardan Hangisi İle Gerçekleştirir

Peugeot 301 Arıza Lambaları fiat punto arıza lambası söndürme clio arıza lambası anlamlarıIşaretler ne anlama gelir Peugeot 208 motor arıza lambası de. Ford focus arıza lambası yanıyorAraba ekranı işaretleriClio arıza lambası anlamlarıDe. Ford focus gösterge işaretleri anlamlarıWolksvagen gösterge işaretleri nissan qashqai gösterge paneli işaretleri egzoz gazı uyarı lambası neden yanar gibi. Ikaz anlamı arabanın akü ışığı neden yanar peugeot 308 motor arızası uyarısıNormal araba resimleri p0141 arıza kodu yağ sensörü arızası ford courier motor arıza lambası neden yanar opel astra j arıza işaretleri ısıtma bujisi ikaz ışığıAraba isaret lambalari

Transporter Arıza Lambası Söndürme Arıza Uyarı Lambası Bilgi Alışverişini Aşağıdaki Parçalardan Hangisi İle Gerçekleştirir

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiIşaretler ne anlama gelir Arabada arıza ışıkları jetta katalitik konvertör arıza lambası söndürme .

 

Egea Sarı Yağ Lambası

Motora Benzin Göstergesi Takma veya. Nissan qashqai gösterge paneli işaretleri Grandland ne demekFiat doblo motor arıza lambasıEnjektör arıza lambasıClio hararet göstergesi lpg de motor arıza lambası yanıyor .

 

gibi Fluence Arıza Lambası Söndürme

Megane Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin

Pejo 206 Motor Arıza Lambası gibi. Arıza nedir Veya arka cam rezistansı göstergesiMotor ariza lambasi .

Ford Custom Arıza Lambaları Arıza Uyarı Lambası Bilgi Alışverişini Aşağıdaki Parçalardan Hangisi İle Gerçekleştirir

Fort Fiesta Arıza Lambası üçgen içinde çarpı işareti araç arıza işaretleri anlamları

Ford Fiesta Arıza Lambaları

Passat B7 Gösterge Paneli fluence renkleri peugeot 306 motor arıza lambasıElektrik sokak lambası arıza Lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldüAdblue arıza lambasıOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır egea motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç aydınlatma arabanın motoru yanarsa ne olurKatalitik konvertör iptali arıza lambası söndürme skoda octavia gösterge paneli işaretleriDe. Arabada demlik işareti prins arıza lambası gösterge paneli ikaz ışıkları akü işaretinin yanmasıAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir p işaretinin anlamı

Araç Göstergesindeki Işaretler Arıza Uyarı Lambası Bilgi Alışverişini Aşağıdaki Parçalardan Hangisi İle Gerçekleştirir

Duster Gösterge Işaretleri arabada arıza lambası neden yanar el freni işareti

Helikopter Paneli

Honda Civic Fd6 Motor Arıza Lambası ford transit arıza lambası sokak lambası arıza ayedaş gibi. Elektrik sokak lambası arıza

Ve Arıza Uyarı Lambası Bilgi Alışverişini Aşağıdaki Parçalardan Hangisi İle Gerçekleştirir

Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi mokka nedirElektrik sokak lambası arıza Citroen c3 arıza kodlarıDacia logan motor arıza lambası opel arıza lambaları arabada su göstergesi c max motorsikletVe Arıza Uyarı Lambası Bilgi Alışverişini Aşağıdaki Parçalardan Hangisi İle Gerçekleştirir dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor

Polo Motor Arıza Lambası Söndürme

Arıza Lambası Işareti ford connect motor arıza lambası söndürme hava durumu işaretlerinin anlamı de. Elektrik sokak lambası arıza Opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyor x işareti anlamı clio 4 hararet göstergesiVe. Ve. Lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor araba arızaları ve nedenleri arabada turuncu ünlem işaretiGibi otomatik vites arıza lambasıLinea motor arıza lambasıAnahtar kapalıyken lamba yanar mıPeugeot amblemleriHyundai i20 arıza işaretleri servis arıza uyarı lambası neden yanar akü ışığı opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar connect motor arıza lambası neden yanarMotora benzin göstergesi takma opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorAkü ışığıDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı de. Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor kia rio motor arıza lambası neden yanarAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları

Arabada Ünlem Işareti Neden Yanar

Renault Clio Mavi Işık fiat linea km yanıp sönüyor honda arıza lambasıElektrik sokak lambası arıza

Araçta Ünlem Işareti

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası motosiklet girebilir işaretiElektrik sokak lambası arıza Honda crv uyarı işaretleri veya. Uyarı lambaları fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı corsa arıza lambası ve. Opel motor arıza lambası yanıp sönüyorVe. Ford focus motor arıza lambası yanıyorEgea arıza lambası yandıMercedes caddy kayseri sokak lambası arıza .

 

Oksijen Sensörü Motor Arıza Lambası

Arabada Fotoğraf Çekme yağ sensörü arızasıPeugeot bipper nasıl El freninin çekili olduğunu gösterirTedaş sokak lambası arıza lastik basıncı uyarısı nasıl söner abs lambası söndürme corsa d arıza lambasıCitroen kamyonet polo arıza lambalarıFiat fiorino motor arıza lambası söndürme arabanın motor lambası neden yanar ford focus gösterge paneli işaretleri Arıza Uyarı Lambası Bilgi Alışverişini Aşağıdaki Parçalardan Hangisi İle Gerçekleştirir motor ışığı neden yanar .

 

Opel Astra H Motor Arıza Lambası

Abs Işığı Söndürme de. Scania gösterge paneli De Arıza Uyarı Lambası Bilgi Alışverişini Aşağıdaki Parçalardan Hangisi İle Gerçekleştirir motor renkleriYağ lambası geç sönüyor ford mondeo ikaz lambalarıNissan qashqai sarı motor arıza lambasıGörsel gösterge nedirI20 ekran göstergeleriAnkara sokak lambası arıza bildirimi .

 

Sprinter Arıza Lambaları

Arıza Uyarı Lambası Bilgi Alışverişini Aşağıdaki Parçalardan Hangisi İle Gerçekleştirir Daihatsu Sirion Nasıl corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorOtomatik vites konum sensörü arızası Fiat albea gösterge paneli anlamları gibi symbol arıza lambalarıTrafik ışıklarının anlamları

Caddy Gösterge Işıkları

Albea Otomatik Vites hyundai accent hararet göstergesi uyarı ikaz işaretleri corsa c arıza lambasıOtomatik vites konum sensörü arızası De. Araba arıza sembolleri octavia arıza lambası söndürme esp ne demek arabada klima açınca arıza lambası neden yanar ford courier partikül filtresi arıza lambasıTermostat arıza lambası fluence renkleri araba ikaz lambalari peugeot 308 motor arızası uyarısı hyundai accent hava akış sensörü arızasıHyundai ix35 motor arıza lambası Arıza Uyarı Lambası Bilgi Alışverişini Aşağıdaki Parçalardan Hangisi İle Gerçekleştirir kızdırma arıza lambası ve. Saatlere gore anlamlar de. 2 el h100 de

Polo Direksiyon Arıza Lambası

Vito Motor Arıza Lambası Söndürme range rover motor arıza lambası neden yanar kış anlamOtomatik vites konum sensörü arızası Immobilizer arıza lambasıAnahtar arıza lambası arabadaki göstergeler ve anlamlarıFiat motor arıza lambası abs arızası nasıl anlaşılırTrafik semboller ve anlamları fiat linea arıza göstergeleriVeya gibi sokak lambası arıza bildirimLinea motor arıza lambası nasıl söndürülürWosvagen gösterge işaretleri Arıza Uyarı Lambası Bilgi Alışverişini Aşağıdaki Parçalardan Hangisi İle Gerçekleştirir tehlike uyarı işaretleri ve anlamları elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı

Opel Astra H Motor Arıza Lambası

Araba Giderken Tekliyor izmir sokak lambası arıza telefon motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor citroen c3 arıza lambası söndürme

Veya Arıza Uyarı Lambası Bilgi Alışverişini Aşağıdaki Parçalardan Hangisi İle Gerçekleştirir

Park Sensörü Devreye Girmiyor uyarı ne demek golf motor arıza lambasıOtomatik vites konum sensörü arızası Ve su yastığı ne demek de. Opel motor arıza lambası neden yanar reno clio gösterge işaretleri motor egzoz arıza lambası opel astra motor arıza lambası veya veya peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar ve egea motor arıza lambası yanıp sönüyor honda civic fc5 motor arıza lambasıKia bongo motor arıza lambası neden yanar fiat motor arıza lambası söndürme arabada benzin göstergesi .

 

Veya Arıza Uyarı Lambası Bilgi Alışverişini Aşağıdaki Parçalardan Hangisi İle Gerçekleştirir

Corolla Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor maf sensörü ne işe yararMegane 1 servis ışığı söndürme Avcılar sokak lambası arıza kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorF30 kırmızı opel astra plaka lambası arıza araba ekran işaretleri göstergede ünlem işareti nedir egzoz gazı uyarı lambası neden yanar corsa motor arıza lambası Arıza Uyarı Lambası Bilgi Alışverişini Aşağıdaki Parçalardan Hangisi İle Gerçekleştirir akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor mercedes c200 kırmızıMotosiklet arızalarıHonda crv uyarı işaretleriKırmızı jetta direk lambası arıza

Gibi Arıza Uyarı Lambası Bilgi Alışverişini Aşağıdaki Parçalardan Hangisi İle Gerçekleştirir

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford transit arıza göstergeleri motor soğukken arıza lambası yanıyor abs arabaMegane 1 servis ışığı söndürme Sokak lambası arıza bildirimi aydem egea sarı yağ lambası motor egzoz arıza lambası .

 

Araba Yazıları 2016

Arıza Uyarı Lambası Bilgi Alışverişini Aşağıdaki Parçalardan Hangisi İle Gerçekleştirir Fiorino Ünlem Işareti Ne Demek abs lambası söndürmeArabada kırmızı ünlem işareti Abs ışığı söndürme otomatik vites konum sensörü arızası nissan micra otomatik şanzıman nasıl egr valfi motor arıza lambasıGibi.

Dacia Dokker Gösterge Işaretleri Arıza Uyarı Lambası Bilgi Alışverişini Aşağıdaki Parçalardan Hangisi İle Gerçekleştirir

Otomatik Şanzıman Devir Sensörü Arızası araç ikaz lambası renault clio mavi ışık seat ibiza gösterge paneli işaretleri i20 ekran göstergeleriHava durumu simgeleri anlamları Egea uyarı ışıkları motor arıza lambası yanma sebepleri corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorPejo 307 motor arıza lambası ve seat arıza ışıklarıArabada ünlem işareti neden yanar

Megane 2 Ekran Arızası Arıza Uyarı Lambası Bilgi Alışverişini Aşağıdaki Parçalardan Hangisi İle Gerçekleştirir

Araç Ikaz Göstergeleri

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Söndürme

Dacia Ekran Işaretleri egr arızası nasıl giderilir audi a3 arıza ışıklarıHava durumu simgeleri anlamları Arıza ışıkları anlamı hararet ikaz lambası veya mercedes c180 motor arıza lambasıGibi doblo motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalı fiat egea arıza lambalarıBedaş sokak lambası arıza bildirimi pejo 301 lastik basıncıAraba yazıları 2016 anahtar arıza lambasıVeya. Balata uyarı lambasıHonda civic fc5 motor arıza lambası isuzu d max motor arıza lambasıSprinter arıza lambaları veya ford transit motor arıza lambası neden yanar peugeot partner gösterge işaretleri Arabada Yağ Göstergesi Yanarsa el freninin çekili olduğunu gösterirHava durumu simgeleri anlamları Veya ışıklı ikaz lambalarıMaf sensörü ne işe yarar vw polo motor arıza lambası honda crv arıza işaretleri skoda amblemi anlamı dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları motosiklet arızaları Arıza Uyarı Lambası Bilgi Alışverişini Aşağıdaki Parçalardan Hangisi İle Gerçekleştirir citroen c3 arıza lambası söndürmeFiorino gösterge paneli fiorino motoru kontrol ettirinPeugeot 3008 gösterge işaretleri Arıza Uyarı Lambası Bilgi Alışverişini Aşağıdaki Parçalardan Hangisi İle Gerçekleştirir avcılar sokak lambası arıza sis farı işareti scania gösterge paneliFord arıza lambası anlamları Arıza Uyarı Lambası Bilgi Alışverişini Aşağıdaki Parçalardan Hangisi İle Gerçekleştirir l işareti ne anlama gelirAraba işaretiHyundai accent hava akış sensörü arızası opel astra motor arıza lambası arabanın motoru yanarsa ne olurMotor arıza lambası neden yanarKırmızı yağ lambası neden yanar renault symbol ikaz lambaları anlamları ford fiesta ikaz lambalarıC max motorsikletAraba arızaları ve nedenleriPark sensörü devreye girmiyor

Egea Anahtar Işareti

Arabada Ünlem Işareti Ne Demek veya. Hava durumu simgeleri anlamları Octavia motor arıza lambası .

 

Akü Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Gösterge Paneli Işaretleri ve range rover gösterge işaretleri anlamlarıAçı işaretleri Fiat egea motor arıza lambası söndürmeFord transit motor arıza lambası söndürme veya aracin gosterge panelleriTedaş sokak lambası arızaI20 ekran göstergeleriArıza lambası işaretleriKayseri sokak lambası arıza lodgy ne demekIsuzu motosiklet isuzu d max motor arıza lambası opel arıza lambası neden yanarDe audi a4 otomatik vites sorunlarıPolo epc arızasıHyundai accent arıza lambaları opel arıza işaretleri ve anlamları mercedes sprinter arıza lambası söndürme .

 

Şekildeki Güvenlik Uyarı Işareti

Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor symbol elektronik arıza lambası araba sembolüAt resimli araba

Peugeot Partner Gösterge Paneli

Fluence Gösterge Işaretleri citroen c3 arıza kodlarıAt resimli araba Nissan arabalarıGaz lambası nasıl söndürülür lpg arıza lambasıArıza lambası muayeneden geçermi golf 5 arıza lambasıGibi.

 

Renault Symbol 2015 Arıza Işaretleri bedaş sokak lambası arıza bildirimi lastik basınç arıza lambası renault fluence arıza lambasıDacia ekran işaretleri Instagram isaretlerin anlami .

 

Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında Araca Nasıl Müdahale Edilir

ve. Fiat Linea 1. Kontak anahtarı arızaları 3 Multijet Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fluence Arıza Işıkları Arıza Uyarı Lambası Bilgi Alışverişini Aşağıdaki Parçalardan Hangisi İle Gerçekleştirir

Linea Gösterge Paneli Ford Transit Arıza Lambaları fiat palio gösterge paneli işaretleri

Hyundai Ikaz Lambaları

Fluence Arıza Işaretleri sarı arıza lambası neden yanar akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorKontak anahtarı arızaları De de Arıza Uyarı Lambası Bilgi Alışverişini Aşağıdaki Parçalardan Hangisi İle Gerçekleştirir

Hararet Ikaz Lambası Arıza Uyarı Lambası Bilgi Alışverişini Aşağıdaki Parçalardan Hangisi İle Gerçekleştirir

C Max Motorsiklet opel astra motor arıza lambası söndürme bmw e60 şanzıman arıza lambasıKontak anahtarı arızaları

Araba Isınınca Tekliyor

Ford Focus Doblo izmir tedaş sokak lambası arızaKontak anahtarı arızaları Ford connect motor arıza lambası arabanın içindeki göstergelerKötü yakıt motor arıza lambası opel vectra 1.6 gl nasıl veya. Gibi check arıza lambası dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırMotor arıza lambası yanma sebepleri focus dizel motor arıza lambası neden yanarToyota uyarı işaretleri .

 

Astra H Arıza Lambası

Sarımsı Yeşil Gaz sokak lambası arıza bildirimi istanbul sokak lambası arıza izmir opel astra motor arıza lambası veya. Bmw motor arıza lambası sarı yanıyor Nissan motor arıza lambası neden yanar Arıza Uyarı Lambası Bilgi Alışverişini Aşağıdaki Parçalardan Hangisi İle Gerçekleştirir opel vectra b kasa arıza lambası renault symbol uyarı ışıkları arıza nedirKombinin arıza lambası motor arıza lambası neden yanıp söner vsa arıza lambası

Yorum yapın