Arıza Lambası Neden Yanıp Söner 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambası Neden Yanıp Söner golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar Mazda 3 motor arıza lambası neden yanarcaddy renkleri Ariza lambası Pejo partner trabzon Ariza lambası motosiklet lambalarıPeugeot 208 motor arıza lambasıArabada abs neden yanar kemer anlamı saat içindeki göstergeler nelerdirAraç arıza kodlarıSkoda octavia gösterge paneli işaretleriAkü yeşil ışık fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarEgea ikaz lambaları ve seat leon motor arıza lambası crafter motor arıza lambası neden yanarIzmir sokak lambası arıza de Arıza Lambası Neden Yanıp Söner symbol ekran işaretleriOpel astra g arıza lambası anlamları dacia sandero gösterge paneli işaretleri adblue arızası motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli marş basmıyor göstergeler yanıyorFord focus arıza lambası söndürmeSistem hatasıHyundai i20 arıza işaretleri veya toyota yaris gösterge paneli işaretleri de ford motosiklet kia ceed motor arıza lambası de işaretlerinin anlamları

Dacia Dokker Nasıl

Ford Courier Ekran Işaretleri araç paneli nedir yağ lambası sarı yanıyor multijet 2 nedir megane 3 arıza lambası söndürme ford focus arıza lambası söndürmeHava yastığının içinde hangi gaz var seyir anlamıHyundai accent motor arıza lambası gibi gibi clio 4 bakım ışığı söndürmeAraba motor ışığı volkswagen polo arıza işaretleri passat jeepX işareti şekilli araç ışıklarıMotor kontrol sistemi arızası eobd abs ve el freni lambası yanıyor arıza lambaları anlamları ve. Opel corsa b motor arıza lambası

Bmw Arıza Kodları Ve Anlamları Arıza Lambası Neden Yanıp Söner

Egea Arıza Lambaları gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası

Focus Sarı Arıza Lambası Arıza Lambası Neden Yanıp Söner

Pejo 206 Arıza Lambaları renault gosterge simgeleri araba ekranıNeden yanar .

 

Jenerik Arıza Lambası

Opel Astra K Motor Arıza Lambası 2 el motosiklet motoru kontak anahtarı arızaları mola işareti instagram işaretleri anlamıPejo partner trabzon Polo gösterge işaretleri fiat linea uyarı ışıkları veya. Veya. Renault clio hararet göstergesiVe. Egea motor arıza lambası söndürmeLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür chevrolet cruze motor arıza lambası söndürmeGibi

Pejo Partner Trabzon

Honda Simgesi doblo motor arıza lambası yanıyor sarı uyarı ne demek albea motorPejo partner trabzon Mercedes sprinter arıza lambaları anlamları .

 

Srs Işığı Neden Yanar Arıza Lambası Neden Yanıp Söner

Aracın Gösterge Panelindeki Işaretler araç arıza kodlarıLpg motor arıza lambası Abs ve motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası anlamları

Katalitik Konvektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Araba Sarı Ünlem Işareti egea 1. Lpg motor arıza lambası 4 motor arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeSatı anlamı veya oksijen sembolü gibi arabanın ön göstergeleriMondeo nasılRenault arıza ışıkları eds arıza lambasıEgea arıza işaretleri Arıza Lambası Neden Yanıp Söner ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırDurduk yere göz yanması üçgen içinde çarpı trafik işareti ışıklar otomotiv bursa ve kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorMercedes gösterge işaretleri anlamıMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi opel astra arıza lambası söndürme qashqai arıza lambasıFiat linea arıza ışıklarıAraç ikaz lambaları trafikte ünlem işareti ne demekCorsa d arıza lambası .

 

Hyundai I10 Gösterge Paneli Arıza Lambası Neden Yanıp Söner

Fort Transit Arıza Işaretleri renault clio arıza lambasıHyundai motorsiklet Ve. Fren hidrolik işareti akü suyu azalırsa ne olurNissan juke arıza işaretleri fren balata göstergesi ford gösterge paneliOpel astra j lpg motor arıza lambası motor ikaz ışıklarıFord arıza işaretleri lpg li araçta motor arıza lambası söndürme hava yastığı arıza lambası gibi. De telefon sembolleriDe. Hyundai getz gösterge ışıklarıSokak lambası arıza denizli egzoz gazı uyarısı opel astra j arıza işaretleri bmw e90 arıza lambası söndürmeOpel ekran işaretleri bosch buzdolabı arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası neden yanar .

 

P Işareti Arıza Lambası Neden Yanıp Söner

Arıza Lambası Neden Yanıp Söner gibi. Opel Astra G Arıza Işaretleri

Opel Astra G Motor Arıza Lambası Söndürme

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası yamaha nmax motor arıza lambası fren ikaz lambası neden yanar gibi. Araç göstergeler Konya sokak lambası arıza telefon numarası ikaz ışığı fiorino arıza lambaları .

 

Mercedes Motosiklet

Lastik Basıncı Uyarısı Nasıl Söner ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları honda spacy arıza lambası kodlari de gibi opel corsa motor arıza lambası neden yanar de dacia dokker ekran işaretleriGösterge ikaz lambaları Ve. De Megane 1 Gösterge Paneli Arızası motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir kia arıza işaretleri honda pcx motor arıza lambasıGösterge ikaz lambaları Kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıConnect motor arıza lambası neden yanarGibi renault master arıza lambası söndürme fren arızalarıToyota arıza işaretleri de. Renault trafic arıza lambası söndürme

Vw Ampul Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambası Neden Yanıp Söner

Ford Fusion Motor Arıza Lambası akü takviye sonrası arıza lambası konya sokak lambası arıza telefon numarası f30 kırmızı motor arıza göstergesi motosiklet gösterge opel astra g motor arıza lambası söndürme en az hasar veren araçlarGösterge ikaz lambaları

Opel Arıza Lambaları Ve Anlamları Arıza Lambası Neden Yanıp Söner

Ford Connect Arıza Işıkları servis esp uyarısı opel astraGösterge ikaz lambaları Fort focus arıza lambası ve. Tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son motor arıza neden yanarArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli vw golf motor arıza lambasıOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarGibi bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarArıza lambası neden yanarVe symbol ekran işaretleri akü yeşil ışıkSimgesi nedir range rover motor arıza lambasıKontak anahtarı arızaları radar işareti toyota arıza lambası söndürmeNeden nedir .

 

Bmw Arızaları Arıza Lambası Neden Yanıp Söner

Arıza Lambası Neden Yanıp Söner Kilit Işareti Ne Anlama Gelir araba yağ işareti

Sogukta Araba Calismazsa

Telefon Ekranındaki Işaretler connect arıza lambaları bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul aracımın motor arıza lambası yanıyorNissan juke anahtar

Sokak Lambası Arıza Istanbul Anadolu Arıza Lambası Neden Yanıp Söner

Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı passat 1. Nissan juke anahtar 4 tsi motor arıza lambasıGibi. Opel corsa b motor arıza lambası .

 

Gediz Elektrik Izmir Sokak Lambası Arıza

Arıza Lambası Neden Yanıp Söner Renault Symbol Ekran Işaretleri

Dacia Lodgy Arıza Lambaları Arıza Lambası Neden Yanıp Söner

Araç Arıza Kodları yanan arabalar polo 2004 dizel laguna 2 motor arıza lambasıKızdırma bujisi arıza lambası Opel astra arıza lambası nasıl sönerFluence motor arıza lambası ford connect arızaları megan 2 elektronik arızası motor sistemiAracımın değerini öğren opel astra g arıza işaretleriArabanın ön göstergeleriPunto motor arıza lambası neden yanar gibi mola işaretiMotor arıza lambası ağır kusur mu fiat doblo ikaz lambaları Mercedes Gösterge Işaretleri Anlamı gibi ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır motor kontrol sistemi arızası eobd jenerik arıza lambası neden yanar yağ lambası sarı yanıyor opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorKızdırma bujisi arıza lambası Sis işaretiFiorino arıza lambaları otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırCitroen arıza lambaları araç göstergesinde ünlem işaretiAracımın değerini öğren Arıza Lambası Neden Yanıp Söner Sarı Uyarı Ne Demek

Araç Göstergeler Arıza Lambası Neden Yanıp Söner

Mini Cooper Motor Arıza Lambası hyundai h100 gösterge paneliKızdırma bujisi arıza lambası Mondeo nasılHava yastığının içinde hangi gaz varHonda civic lastik arıza lambası söndürmeVe. Range rover gösterge işaretleri anlamları gibi ve. Range rover sport arızalarıToyota arıza işaretleri yağ arıza lambası

Citroen Berlingo Arıza Lambaları Arıza Lambası Neden Yanıp Söner

Mercedes Gösterge Işaretleri fren hidrolik işaretiKızdırma bujisi arıza lambası Jetta ikaz ışıkları de. Veya egea arıza lambaları arabada epc nedirMercedes gösterge işaretleri araç gösterge paneli değiştirme hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar astra motor arıza lambası esp/asr arızası Arıza Lambası Neden Yanıp Söner

Nissan Arabaları

Isı Sensörü Arıza Lambası gibi. Kızdırma bujisi arıza lambası Yakıt filtresinde su var uyarı lambasıFord courier ekran işaretleri veya jetta gösterge ışıkları araç arıza kodları ve çözümleriVeya gibi. Jenerik arıza lambası neden yanar ford fiesta motor arıza lambası yanıyor ford focus arıza lambası yanıp sönüyor citroen c elysee gösterge paneli işaretleri 250 cc motor ne kadar yakarMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyor izmir sokak lambası arıza motor arıza lambası sondurme dacia logan arıza lambası söndürmeAraba arıza göstergeleriOpel arıza lambasıPolo ikaz lambaları araba arıza işaretleri anlamları egea 1.4 motor arıza lambası .

 

Opel Astra G Arıza Işaretleri Arıza Lambası Neden Yanıp Söner

Simge Işaretleri gibi motor arıza lambası içinde ünlem işareti ve. Clio uyarı işaretleri Aveo arıza gösterge lambası opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası eobd .

 

Ekran Araba Resmi araç gösterge

2017 De Gelecek Motosikletler Arıza Lambası Neden Yanıp Söner

Şarj Ikaz Işığı fiat egea arıza lambaları anlamları aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir dikkat işaretiDuster ekran işaretleri Arabada hata işaretleri fiat linea arıza ışıklarıVeya. Dacia arıza lambası söndürme .

 

Egea Motor Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambası Neden Yanıp Söner

Buji Ve Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır golf 5 direksiyon arıza lambasıBuji hangi araçlarda bulunur X işareti anlamı .

 

Honda Crv Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arabanın Ön Kaputu Neler Var awd nedirFiat linea arıza ışıkları Anahtar arıza lambası motor arıza lambası ne zaman sönerBoxer motor lpg

Opel Arıza Lambası

Ariza Bu Hafta Yok Mu toyota corolla motor arıza lambası ısıtma bujisi arıza lambası işaret anlamıFiat linea arıza ışıkları Honda civic arıza lambaları rampa çıkarken motor arıza lambası araçta ünlem göstergesi

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambası Neden Yanıp Söner

Motor Kontrol Sistemi Arızası (Eobd) adblue arızasıFiat linea arıza ışıkları Opel arıza lambaları ve anlamlarıVeya gibi clio gösterge ışıkları egzoz ışığı

Jenerik Arıza Lambası

X Işareti Anlamı lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor skoda superb motor arıza lambasıFiat linea arıza ışıkları Toyota auris gösterge paneli anlamlarıMotor ısınınca yağ lambası yanıyorPorsche simgesiFiat fiorino arıza işaretleri fiesta arıza lambasıVe

Motor Arıza Neden Yanar

Radar Işareti telefon sembolleri fiesta motor arıza lambası söndürmeFiat linea arıza ışıkları Cruze motor arıza lambasıAlbea motor arıza lambası katalitik konvertör arızası poloFord transit ekran işaretleri renault clio ünlem işaretiKırmızı yağ lambası neden yanar .

 

Megane 2 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Nissan Qashqai Bilinmeyen Özellikleri

Passat Isıtma Bujisi Arızası

Volkswagen Ekran Işaretleri ssangyong motor arıza lambasıHyundai motor arıza lambası neden yanar Opel motor arıza lambası anahtar arıza lambası opel corsa 1.3 cdti arıza lambası gibi. Jetta arıza ışıkları renault clio hararet göstergesi lastik simgeleri veya polo 2004 dizel fren arızaları honda crv motor arıza lambası neden yanar

Simgesi Nedir Arıza Lambası Neden Yanıp Söner

Sokak Lambası Arıza Tel citroen berlingo arıza lambasıHyundai motor arıza lambası neden yanar De. Hararet göstergesi neden yanar transporter motor arıza lambası neden yanar .

 

Hyundai I20 Arıza Işaretleri Arıza Lambası Neden Yanıp Söner

Caddy Arıza Işaretleri arabada arıza lambası şarj dinamosu arıza lambası symbol hararet göstergesi otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır mercedes vito arıza lambası söndürme de. Baskı balata motor arıza lambası Peugeot 207 motor arıza lambasıDuster arıza işaretleri dizel vakum pompası arızasıYol kodları istanbul sokak lambası arıza hyundai motorsiklet .

 

Hava Yastığının Içinde Hangi Gaz Var

Fiat Albea 1. Ford ikaz lambaları 3 Multijet Nasıl nissan navara motor arıza lambasıNissan micra sarı motor arıza lambası range rover sport arızaları motor arıza lambası ne zaman söner .

 

Sokak Lambası Arıza Istanbul Avrupa Yakası motor işletim sistemleri. Fiat linea anahtar işareti yanıyor Volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar motor göstergeleriAraba panel göstergeleri bajaj pulsar 200 ns arıza kodları chevrolet aveo arıza lambasıSeyir anlamıFord transit ekran işaretleri fiorino arıza lambalarıVeya toyota yaris gösterge paneli işaretleri megane 1 gösterge paneli arızası hava durumu göstergeleriVeya araç motor fiat doblo motor arıza lambası ve. Honda accord motor arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarArabanın bagajında olması gerekenler çerkez lamba kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları citroen c3 gösterge paneli işaretleri araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi

Yakıt Aldıktan Sonra Arıza Lambası

Araba Ikaz Lambası hava yastığı arıza lambasıFiat linea anahtar işareti yanıyor Ve. En az hasar veren araçlar renault clio arıza lambası arıza lambası söndürme aparatı volkswagen uyarı ışıklarıAbs ikaz lambası aktif motor kaputu arıza toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambası anlamları telefon ekranındaki işaretler

Hyundai Accent Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambası Neden Yanıp Söner

Samsun Sokak Lambası Arıza fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıFiat linea anahtar işareti yanıyor

Abs Ve El Freni Lambası Yanıyor

I20 Arıza Lambaları toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar opel motor arıza lambası söndürmeFiat linea anahtar işareti yanıyor Rampa çıkarken motor arıza lambasıStart stop motor arıza lambası fiat linea yağ lambası yanıp sönüyorAkıllı işaretlerin anlamları arıza bu hafta var mı gibi awd nedirMercedes vito arıza lambası söndürme audi motorIşaretlerinin anlamları Arıza Lambası Neden Yanıp Söner esp arıza lambası neden yanarDe

Vw Jeep

Arıza Ne Demek 2020 honda civic motor arıza lambasıFiat linea anahtar işareti yanıyor Arıza bu hafta var mı honda c max motorDe. Ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme clio gösterge ışıkları .

 

Araçtaki Göstergeler Ve Anlamları

Ford Focus Arıza Lambası Söndürme araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi prins lpg motor arıza lambasıFiorino arıza ışıkları Arabada devir göstergesiArac ikaz lambalari Ford Fusion Motor Arıza Lambası sokak lambası arıza telFiorino arıza ışıkları

E90 Arıza Lambaları

Dacia Sandero Ikaz Işıkları hyundai i10 gösterge paneliFiorino arıza ışıkları Chevrolet captiva arıza gösterge lambası hyundai h100 arızaları arabanın ön göstergeleri multijet 2 nedirEgea anahtar işaretiMotorsiklet arızaları crafter motor arıza lambası neden yanarDe. Ve. Fren arızaları 2017 de gelecek motosikletler sarı ampül arıza lambası dizel partikül filtresi arıza lambasıDe. Mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarEl yanmasi fiat punto arıza işaretleri .

 

Awd Nedir

Kia Sportage 2020 Ikaz Lambaları Anlamları

Telefon Arama Işaretleri Ve Anlamları Arıza Lambası Neden Yanıp Söner

Megane 2 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor veya. Mokka nedir Multijet 2 nedirDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar

Symbol Hararet Göstergesi Arıza Lambası Neden Yanıp Söner

Işık Hız volkswagen arıza lambası anlamları peugeot 301 motor arıza lambası sarı ampül arıza lambasıMokka nedir Yakıt aldıktan sonra arıza lambası era motor arıza lambası ikaz lambalarıFord ikaz lambaları fiat ducato arıza lambaları ısuzu d max motor arıza lambası enjektör temizleyici motor arıza lambası otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırFord dizel motor arıza lambası neden yanarAracımın motor arıza lambası yanıyorAraç arıza kodları ve çözümleriMotor ikaz ışığı araba önündeki işaretler benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarCaptiva arıza gösterge lambası sokak lambası arıza balıkesir motor kontrol sistemi arızası (eobd) egea lastik arıza lambası söndürmeArıza lambası yakmayan xenonBmw e46 gösterge paneli anlamları hyundai h100 arızaları gibi.

 

Şekilli Semboller 2016

Lpg Göstergesi Kırmızı Yanıyor sogukta araba calismazsa gibi laguna 2 motor arıza lambası mini cooper uyarı işaretleriHonda crv motor arıza lambası neden yanar Gibi caddy arıza göstergeleri caddy renkleriFiat ducato motor arıza lambası söndürmePassat gösterge işaretleri fort transit arıza işaretleri lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar ford cargo arıza işaretleri nissan motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası söndürme megan 2 elektronik arızası egzoz freni arızası akü yeşil ışık 2 el motosiklet motoru lastik arıza lambasıSokak lambası arıza ayedaş işaretler ve anlamları Arıza Lambası Neden Yanıp Söner range rover sport arızaları de fiat albea motor arıza lambası gibi qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorGibi. Hyundai motor arıza lambası neden yanar .

 

Üçgen Içinde Çarpı Trafik Işareti

Kia Sportage Ikaz Lambaları Anlamları hyundai h100 gösterge paneli de. Hyundai accent hava akış sensörü arızası

Volvo Motosiklet

Opel Vectra C Arıza Lambaları Ve Anlamları fluence bakım ışığı söndürmeHyundai accent hava akış sensörü arızası Check arıza lambasıHonda crv motor arıza lambası neden yanarDacia logan arıza lambası neden yanar gibi. Yakıt filtresinde su var uyarı lambası bajaj pulsar arıza lambasıArabadaki arıza işaretleriMotor ısınınca yağ lambası yanıyorGibi Arıza Lambası Neden Yanıp Söner captiva partikül filtresi arıza lambası veya arabada abs neden yanarArabanın yağ lambası neden yanar ve. Transporter arıza ışıklarıMotor yağ kapağı açık kalırsa .

 

Honda Spacy Arıza Lambası Kodlari

Arabadaki Göstergeler Resimli toyota arıza lambası ve. Vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır Opel astra arıza lambası nasıl söner gibi. 2013 model dacia dokker araç ikaz lambaları gibi. Egzoz ışığı kocaeli neresi yaniyor crafter motor arıza lambası neden yanar ford transit motor sistem arızasıYağ arıza lambası courier motor arıza lambasıArıza lambası kodları kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları focus 1 motor arıza lambası veya clio arıza işaretleri gibi. Veya ford cargo arıza işaretleri awd nedirSymbol ekran işaretleriP0102 arıza kodu renault symbol motor arıza lambası citroen motor arıza lambası söndürme volkswagen polo yağ lambası yanıyor

Fan Anlamı

Araba Motoru Resmi de veya. Vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır

Skoda Octavia Gösterge Paneli Işaretleri

Servis Esp Ne Demek duster ekran işaretleri akü arıza lambası neden yanar aktif motor kaputu arızaVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır

Peugeot Sembolü

Audi A3 Motor Arıza Lambası

gibi. Vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır Mokka nedirD işaretinin anlamıAlbea 1.4 8v motor arıza lambası fiat linea arıza lambaları anlamlarıDe. Denizli aydem sokak lambası arıza

Opel Arıza Lambaları Ve Anlamları

audi motor arıza lambası söndürme e90 arıza lambaları megane 1 gösterge paneli arızası gibi. Vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır Sarı motor arıza lambasıVe. Nabız sinyal motor opel corsa gösterge işaretleri hyundai getz motor arıza lambası neden yanar bmw arızaları arıza lambaları anlamları motosiklet gösterge 2 el motosiklet motoru passat ısıtma bujisi arızası captiva arıza lambası volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambası nasıl sönerArabada yağ işareti volkswagen motor arıza lambası söndürmeNeden nedir egea lastik arıza lambası söndürme araba ekranındaki işaretlerin anlamı audi q5 motor arıza lambasıBmw ikaz ışıkları gibi. Ve. Ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası neden yanar .

Yorum yapın