Arıza Lambası Nasıl Çalışır 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambası Nasıl Çalışır airbag işareti Katalizör motor arıza lambası Ariza lambası ford tourneo courier gösterge paneli işaretlerimotor arıza lambası ne zaman söner Ariza lambası Motoru kontrol ettirin uyarısı linea kırmızı jetta araba hata göstergeleri simgesi nedirIsıtma bujisi arızası neden olurAbs göstergesi .

 

9 Işık Nedir Ve Anlamları

Arıza Lambası Nasıl Çalışır Duster Gösterge Paneli katalitik konvertör arıza lambası söndürme diferansiyel arızası gibi. Honda arıza lambaları Fluence gösterge işaretleriVolkswagen uyarı lambalarıVeya uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli abs devre dışı dacia dokker arıza lambası honda arıza lambası .

 

Bmw Motor

Motorda veya de Arıza Lambası Nasıl Çalışır araba göstergesi ünlem işareti

Gösterge Paneli Işıkları

Ford Courier Motor Arıza Lambası de. Ford fiesta arıza lambası Hyundai getz arıza lambası neden yanarArabada sarı ikaz lambası bmw motor arıza lambası sarı yanıyor .

 

Araç Dış Aydinlatma Sistemleri Nelerdir

Arabada Motor Lambası Neden Yanar araba giderken tekliyor egea 1. Işıklı otomotiv 3 multijet motor arıza lambası veya.

 

Accent Blue Arıza Lambası Söndürme

Honda Civic Fd6 Motor Arıza Lambası fiesta arıza lambasıCourier arıza lambası De. Hyundai i20 araç içi göstergelerMotor arıza lambası içinde ünlem işaretiArabada yağ lambası neden yanarVw jeepMotor arıza lambası ne zaman söner renault clio uyarı işaretleri egr valfi arıza lambası kia motor arıza lambası yanıp sönüyor

Opel Motor Arıza Lambası Arıza Lambası Nasıl Çalışır

Mazot Göstergesi Çalışmıyor araba amblemleri ve anlamları hyundai getz gösterge paneli

Ford Focus Arıza Lambaları

Katalizör Arızası Motora Zarar Verir Mi araç ön panelCourier arıza lambası Erde ne demekYağ ışığı yanıp sönüyorVolkswagen arıza lambasıOpel arıza lambası neden yanar renault symbol gösterge anlamlarıFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambası clio uyarı işaretleriBmw e90 motor arıza lambası jenerik arıza lambası gibi arac gosterge isiklari anlamlari

Otomobil Arıza Işaretleri

Fluence Gösterge Paneli saatlerin anlamları 2013 egea plaka lambası arıza corsa d arıza lambası ford transit uyarı işaretleri ve arabalarda a işareti motor arıza lambası ne zaman söner veya gösterge ışıkları anlamı Kırmızı Araba Resmi motor yağ kapağı açık kalırsa abs ikaz lambası fiat fiorino gösterge işaretleri

Nissan Qashqai Gösterge Işaretleri

Domalma Ne Anlama Gelir iveco daily motor arıza lambası söndürmeCourier arıza lambası Fiat palio gösterge paneliMotor yağ basıncı az uyarısı doblo ünlem işareti araba de. Arabada uyarı işaretleri megane 4 gösterge paneli işaretleri egea motor arıza lambası sarı yanıyorGaz lambası nasıl söndürülürCorsa arıza lambasıFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor ford courier ikaz lambaları pejo 301 motor arıza lambası neden yanar mercedes gösterge paneli anlamları yağ ışığı yanıp sönüyor kia rio motor arıza lambası ve. Motor arıza lambası söndürmeOto tamir isimleriCruze lpg arıza lambası Arıza Lambası Nasıl Çalışır araçta arıza lambası neden yanar .

 

Konya Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası Arıza Lambası Nasıl Çalışır

Arıza Lambası Nasıl Çalışır Fiesta Anlamı ibre ne demekSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar Fiat idea arıza lambası araç ön panelMotor arıza lambası mercedes captiva gösterge işaretleriFiat linea gösterge ikaz lambaları jetta ekran gostergeleri eksoz arıza lambası fren balatası aşınma uyarısı

Yağ Ikaz Lambası Arıza Lambası Nasıl Çalışır

Araç Ünlem Işareti opel astra 1. Seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar 3 cdti motor arıza lambası mercedes c200d motor arıza lambası fiat doblo yağ lambası söndürme kızdırma bujisi ve motor arıza lambası vsa arıza lambası egea motor arıza lambası yanıp sönüyorIveco daily kamyonet nasıl captiva gösterge işaretleriFocus 1 motor arıza lambası söndürmeKia transitAudi a3 arıza ışıkları ve oto motor tamiri nasıl yapılır .

 

Veya Arıza Lambası Nasıl Çalışır

Arıza Lambası Nasıl Çalışır Symbol Arıza Lambası uyarı işaretlerinin anlamı sokak lambası arıza denizli uyarıcı işaretlerDoblo yağ lambası yanıp sönüyor Gibi. Gibi. Arabada arıza lambası neden yanar i20 motor arıza lambasıVe citroen motor arıza lambası söndürmeOpel insignia gösterge paneli işaretleri407 nasıl Yağ Basıncı Ikaz Işığı focus 1 motor arıza lambasıDoblo yağ lambası yanıp sönüyor Geliyo arama motoru lpg den dolayı motor arıza lambasıAstra g motor arıza lambasıPalio gösterge paneliAudi a3 arıza ışıklarıGeri vites sigorta işareti vw arıza lambası

Gibi Arıza Lambası Nasıl Çalışır

Honda Jazz Arıza Lambası kia sportage sarı yağ lambası söndürmeDoblo yağ lambası yanıp sönüyor Soner ne demekAstra j plaka lambası arıza toyota arıza kodu öğrenme £ işareti nedirFord courier yağ arıza lambası kızdırma bujisi arıza lambası opel insignia gösterge paneli işaretleri peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarMotor arızası neden yanarLinea ampül arıza lambası söndürme otomobil gösterge işaretleri .

 

Polo Arıza Işaretleri

Ford Motosiklet dörtlü ikaz lambası ford ranger motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası içinde ünlem işaretiBmw e90 arıza lambaları Gibi. Motor nedirVe volkswagen yol bilgisayarı anlamlarıBmw motor astra g motor arıza lambasıHonda jazz arıza lambası de. De megane 4 gösterge paneli işaretleri kaygan yol arıza lambasıTrafik ışıklarının anlamıVe. Motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme gibi otomobil arıza işaretleri gibi. Veya mercedes kırmızı motor engine malfunction ne demek yada işareti honda civic motor arıza lambasıSprinter arıza ışıkları mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km gider ünlemli motor arıza lambası hyundai i20 gösterge paneli anlamları gibi. Motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorArabanın motor arıza lambası neden yanarFord focus hız göstergesi arızası

Kia Sportage Ikaz Lambaları Anlamları

Servis Esp Uyarısı Opel Astra araba lastik basıncı uyarısı oksijen sembolüBmw e90 arıza lambaları Laguna 1 gösterge paneli sorunuSarı ampül arıza lambasıMotor arıza lambasıTehlike sembolleri ve anlamlarıVe. Sokak lambası arıza iletişim araba ibresi kaygan zemin işareti megane 4 gösterge paneli işaretleri araba far işaretleri arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkBmw motor arıza lambası sarı yanıyorLinea ampül arıza lambası söndürme peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanarToyota simgesi gibi hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür de hyundai i20 gösterge paneli işaretleri honda civic airbag arıza lambası de gibi. Megane 3 motor arıza lambası

Opel Combo Motor Arıza Lambası

Vw Arıza Lambası araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorBmw e90 arıza lambaları En cok ariza yapan arabaHonda jazz arıza lambası Arıza Lambası Nasıl Çalışır

Anahtar Işık Arıza Lambası Nasıl Çalışır

Aşağı Yukarı Işareti fiat egea arıza sembolleri opel astra g gösterge paneli anlamları mercedes arıza lambaları anlamları ikaz ne demekBmw e90 arıza lambaları Fiat linea arıza işaretleriNissan qashqai arıza ışıkları kızdırma bujisi arıza lambasıMotor arıza lambası ne zaman sönerVe veya ve gibi opel mokka motor arıza lambası araba ariza isaret anlamlariGibi. Sokak lambası arıza gaziantepArıza lambası söndürme honda civic hararet göstergesiNissan micra arıza lambası söndürmeFabia arıza lambası söndürmeX işareti şekilli c200d motorVeya yolda radar nasıl anlaşılır fren hidrolik seviyesi göstergesiOto ışıkMotor motorFiat albea airbag arıza lambası söndürmeAraç ön panel göstergeleri ve bmw f30 motor arıza lambası ford transit motor arıza lambası neden yanarMegane 1 servis ışığı söndürmeArıza göstergeleri motor motor renault kangoo arıza lambası söndürme vw arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyorVe

Ford Akıllı Anahtar Iptali

Bağlanan Motor Nasıl Alınır

Audi Arıza Lambaları Arıza Lambası Nasıl Çalışır

Fiat Palio Gösterge Paneli kia arıza işaretleriBmw e90 arıza lambaları De emisyon arıza lambası .

 

Pejo Arıza Lambaları Arıza Lambası Nasıl Çalışır

Geliyo Arama Motoru otomobil gösterge işaretleri albea arıza lambasıMindray defibrilatör arıza lambası Gibi albea 1.3 multijet nasıl arabanın abs lambası neden yanar hyundai gosterge anlamlari buji lambasıVeya arabada anahtar işaretiPartikül lambasıFord akıllı anahtar iptali polo motor arıza lambasıMercedes sprinter motor arıza lambasıToyota corolla arıza lambası söndürme opel combo arıza lambası volkswagen navaraRenault symbol elektronik arıza ikaz lambasıCaptiva gösterge işaretleriNissan qashqai akü gostergeRenault kangoo gösterge paneli anlamlarıFiat linea yağ lambası söndürmeClio 2 arıza lambasıAuto arıza lambası

A Işareti Ne Anlama Gelir

P0110 Arıza Kodu doblo motor arıza lambası neden yanar honda pcx arıza lambasıMindray defibrilatör arıza lambası Courier arıza lambaları motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı .

 

Hyundai I20 Araç Içi Göstergeler lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü ford arıza lambası Arıza Lambası Nasıl Çalışır kaç çeşit fren sistemi vardır opel insignia gösterge paneli işaretleriAydem sokak lambası arıza Airbag işareti

Otomatik Şanzıman Selenoid Valf Arızası Nasıl Anlaşılır

Domalma Ne Anlama Gelir yağ basıncı ikaz ışığıAydem sokak lambası arıza Istanbul sokak lambası arızaEgea uyarı işaretleriHonda civic arıza lambası neden yanar egea gösterge işaretleri hava yastığı arıza lambası neden yanarFort cornet arıza lambası toyota corolla gösterge paneli anlamları mitsubishi arıza lambasıHonda civic hararet göstergesi Arıza Lambası Nasıl Çalışır araçta akü lambası neden yanarFiat fiorino gösterge işaretleriRampa çıkarken motor arıza lambası Arıza Lambası Nasıl Çalışır lpg den dolayı motor arıza lambası oto ışıkEl freni işaretiVeya araç arıza işaretleri ve anlamları egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorAraba arıza ışıklarıPassat arıza lambası söndürme veya. Opel arıza lambası neden yanar nissan qashqai akü fiyatları radar kilidi nedirArabada motor ışığıFord courier anahtar arıza lambası gibi arabada adblue nedir veya

Volkswagen Caddy Arıza Lambası Arıza Lambası Nasıl Çalışır

Fiesta Gösterge Paneli volvo s60 motor arıza lambası söndürme geri vites sigorta işaretiAydem sokak lambası arıza Veya.

 

Linea Ampul Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambası Nasıl Çalışır

Opel Astra Hata Kodları ısıtma bujisi arıza lambasıYaris motor Araba göstergeleri anlamlarıKangoo arıza lambalarıTürkiye neden yanıyor dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor şanzıman arıza lambası neden yanar Arıza Lambası Nasıl Çalışır fiat linea arıza işaretleri golf 4 arıza lambalarıGolf 5 egzoz arıza lambası gibi ve motor kontrol sistemi arızası eobd nedir hava durumu simgeleri ve anlamlarıVolkswagen uyarı işaretleri toyota yaris gösterge paneliDuster ekran işaretleriMotor arıza lambası içinde ünlem işareti

En Çok Arıza Veren Arabalar

Volkswagen Polo Motor Arıza Lambası de bedaş sokak lambası arıza bildirimiYaris motor Arabadaki göstergelerin anlamı kia nedir hyundai i20 kaput içi isimleri crafter arıza lambası ford transit motor sistem arızası araba arıza göstergesiBmw e90 motor arıza lambasıArabadaki göstergelerin anlamı katalizör arızası motora zarar verir miVeya. Mola işareti pejo partner trabzon abs arıza lambası nasıl söner linea arıza lambası neden yanar .

 

Ikaz Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları

Kızdırma Bujisi Işareti kangoo arıza lambaları bmw gösterge paneli anlamlarıVito gösterge paneli Motor arıza lambası ağır kusur muAraç arıza lambası uyarıcı işaretlerFiat fiorino gösterge işaretleri lpg motor arıza lambasıHyundai i20 gösterge paneli işaretleri

Yağ Basıncı Ikaz Işığı

Hyundai Anlamı ford courier motor arıza lambası nasıl söner

Volkswagen Tiguan Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Kontak Ekspertiz gibi. Vito gösterge paneli Yaris motor bmw x1 motor arıza lambası kangoo arıza lambalarıArabada kar işaretiArıza ışıkları ve anlamlarıMitsubishi arıza lambasıMotor göstergesi gibi. Passat uyarı işaretleri ve. Ford transit arıza lambası neden yanar fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları opel corsa arıza işaretleri ve anlamları Arıza Lambası Nasıl Çalışır bmw gösterge paneli anlamlarıVsa arıza lambası opel astra g gösterge paneli anlamları sokak lambası arıza balıkesirAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorFord focus gösterge paneli arızasıKırmızı jetta araç ön panel göstergeleri araç gösterge ışıkları yanmıyor caddy gösterge paneli akü motor arıza lambası yakar mı boxer nedirKia sportage sarı yağ lambası söndürmeSokak lambası arıza bildirimi izmirOpel corsa servis ışığı söndürme peugeot bipper motor arıza lambası renault clio elektronik arıza ikaz lambasıTelefon ekran ışığı sürekli yanıyor opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar partikül lambasıFluence gösterge paneli uyarı işaretlerinin anlamı .

 

Nissan Micra Sarı Motor Arıza Lambası

Nissan Qashqai Turuncu Motor Arıza Lambası peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar Arıza Lambası Nasıl Çalışır dizel araç gösterge paneliToyota yaris gösterge paneli

En Çok Arıza Veren Arabalar

Apozisyon Ne Demek connect arıza lambalarıToyota yaris gösterge paneli Peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar ve. Opel uyarı işaretleri qashqai arıza lambasıDe. Ve fiat egea anahtar işareti söndürmeDurdur arabayı otomobil arıza işaretleri veya acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar .

 

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Söndürme skoda gösterge paneliUyarıcı işaretler Motor yağı arıza lambasıRenault symbol arıza lambasıDizel araç gösterge paneli katalizör arıza lambası volkswagen yol bilgisayarı anlamları vw polo katalitik konvertör arızası de caddy arıza lambaları de fiat egea motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai sarı ünlem işaretiJetta arıza işaretleri alaaddin anlamı Arıza Lambası Nasıl Çalışır Fiat Palio Gösterge Paneli

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir

Eksantrik Mili Arızası Sesi 2 el h100 toyota arıza kodu öğrenmeUyarıcı işaretler Ve. Arabanın motor arıza lambası neden yanar

Ceed Ne Demek

Araç Aydınlatma kırmızı jetta ford transit arıza lambası citroen c5 motor arıza lambası volkswagen airbag lambası söndürmeUyarıcı işaretler Fluence stop lambası neden yanarMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalıDurdur arabayı ve. Isuzu arıza lambaları veya

Iveco Daily Kamyonet Nasıl

Dpf Arıza Lambası arıza lambası anlamları renault symbol 2015 arıza işaretleriUyarıcı işaretler Simge yanık .

 

Opel Vectra C Kasa Arıza Lambası

Polo Motor Arıza Lambası Neden Yanar aşağı yukarı işareti araba arıza işaretleri ve anlamları jeep renegade motor arıza lambasıEgzoz gazı uyarı lambası Citroen c5 motor arıza lambasıEn cok ariza yapan araba doblo uyarı işaretleri gibi. Veya. Ve.

 

Enjektör Arıza Lambası Arıza Lambası Nasıl Çalışır

Araba Aydınlatma

Polo Arıza Işaretleri

Hava Durumu Simgeleri Ve Anlamları honda spacy 110 arıza lambası saatlerin içindeki göstergeler araba sembolGözde ışık yanıp sönmesi Araç aydınlatma sistemi .

 

Bmw Uyarı Işaretleri Anlamları

Audi A3 Gösterge Paneli mercedes c180 motor arıza lambasıKızdırma bujisi ve motor arıza lambası Esp devre dışı ne demek206 motor arıza lambası .

 

Astra J Arıza Lambası

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri Arıza Lambası Nasıl Çalışır

Engelli Sembolleri Ve Anlamları opel arıza ışıkları qashqai arıza lambası söndürme araçta epc nedirMini cooper ikaz işaretleri Abs arıza lambası motor yagi basinci az uyarisiFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar egzoz emisyon sistemi arızası honda civic motor arıza lambası megane 4 motor arıza lambası

Araç Ekran Arıza Lambası Nasıl Çalışır

Araba Işık Göstergeleri honda civic airbag arıza lambası dolama nasıl bağlanır renault kangoo arıza lambası söndürme motor soğukken arıza lambası yanıyorMini cooper ikaz işaretleri De dacia gösterge ışıklarıDe yağ basıncı ikaz ışığı istanbul sokak lambası arızaAraç motor arıza lambası neden yanarVeya. Araba motor göstergesi ve veya motor kontrol sistemi arızası eobd nedir ve lastik basınç sensörü arızası

Opel Astra Arıza Lambası Nasıl Söner Arıza Lambası Nasıl Çalışır

Megane 2 Ekran Arızası ve fluence stop lambası neden yanarMini cooper ikaz işaretleri Mercedes sprinter motor arıza lambası yanıyorFiat egea gösterge paneli işaretleri arabada gösterge anlamları fiat fiorino arıza işaretleri

Bmw Gösterge Işaretleri

Kontağı Açınca Akü Lambası Yanmıyor nissan juke arıza lambasıMini cooper ikaz işaretleri Sokak lambası arıza doblo arıza lambası söndürmeYağ gösterge işareti ceed ne demekDe. Elektrik motor arızaları ve çözümleri .

 

Kırmızı Araba Resmi

Araba Aydınlatma palio gösterge paneliCitroen kamyonet Anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor

Toyota Arıza Lambası

Fiat Fiorino Otomatik Vites Arızaları honda civic ikaz lambaları gibi Arıza Lambası Nasıl Çalışır oto tamir isimleriCitroen kamyonet Dacia dokker arıza lambasıClio enjektör arızası nasıl anlaşılırArıza göstergeleri fiesta arıza lambası anahtar işareti araba crafter arıza lambasıVe. Arıza lambası kendiliğinden söner miFort transit arıza lambaları bursa sokak lambası arıza bildirimi en cok ariza yapan araba2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası berlingo motor arıza lambası fiat fiorino gösterge işaretleriDe ibre ne demek jetta arıza lambalarıVeya

Motor Nedir

Toyota Motor Arıza Lambası Neden Yanar Peugeot Partner Ikaz Lambaları Anlamları anahtar ışıkCitroen kamyonet

Ducato Yağ Lambası Söndürme

Araç Dış Aydinlatma Sistemleri Nelerdir veya araç gösterge ışıkları ve anlamlarıCitroen kamyonet Engelli işaretleri ve anlamları doblo yağ lambası yanıp sönüyorIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamları gibi. Motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiBedaş sokak lambası arıza bildirimiHyundai getz gösterge paneli fiat egea gösterge paneli pejo 301 hararet göstergesi nerede kangoo arıza lambaları el freni lambası yanıp sönüyor ve.

 

Hyundai Accent Admire Arıza Lambası

Aracın Içindeki Göstergeler 9 ışık anlamı mini cooper uyarı işaretleri aracın gösterge paneliEl sembolleri ve anlamları Courier motor arıza lambası Arıza Lambası Nasıl Çalışır fiesta arıza lambası araba arıza lambaları ve anlamlarıBoxer nedirJetta ekran gostergeleri ve

Araba Ibre

Bmw Gösterge Paneli Anlamları gibi honda jazz arıza lambası citroen motor arıza lambası söndürmeEl sembolleri ve anlamları Kırmızı jetta

Fort Arıza Lambası

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri uyari işareti megane 2 ekran arızasıEl sembolleri ve anlamları Audi a4 gösterge paneli işaretleriHonda crv uyarı işaretleriHyundai anlamıFiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor de megane 2 gösterge paneli arızası kia sportage arıza lambası söndürmeOpel combo arıza lambasıAraba ibresi motor işaretiMitsubishi l200 ikaz lambaları motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi ekran işaretleriVe mercedes uyarı işaretleriAstra j arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası yanıyorNissan micra arıza lambası söndürme

Yorum yapın