Arıza Lambası Jetta 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambası Jetta peugeot arıza lambaları Linea gösterge paneli Ariza lambası araba arıza lambası neden yanar Ariza lambası

Dacia Neresi Arıza Lambası Jetta

Citroen Nemo Arıza Lambası gibi. ünlem işareti olan trafik levhası Citroen c4 motor arıza lambası söndürme punto motor arıza lambası yanıyorFiat punto gösterge paneli

Ayedaş Sokak Lambası Arıza

Volkswagen Motor Arıza Lambası dacia neresi gibi fiat fiorino arıza işaretleriKaç çeşit fren sistemi vardır renault motor arıza lambası simgelerin anlamı fluence anahtar arıza lambası uzun far göstergesiGolf 5 arıza lambası söndürme 250 cc motor ne kadar yakar

Uzun Far Işareti

1.4 Motor Arabalar buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır gibi.

 

On Off Sembolleri

Arıza Lambası Jetta Arıza Neden Final Yapiyor sokak lambası arıza bursaYol bitebilir levhası Veya. De volkswagen gösterge paneli motor arızası aracı tamir ettiriniz .

 

Prins Lpg Motor Arıza Lambası

Akü Beyaz Işık hangi durumlarda araç bağlanır akü beyaz ışık

Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri Arıza Lambası Jetta

Wv Arıza Işaretleri ford fiesta arıza işaretleri ve. Citroen berlingo arıza lambaları Atiker gold arıza lambası

Opel Corsa Hararet Göstergesi

Ford Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar ampul anlamıCitroen berlingo arıza lambaları Termostat arıza lambası gaz kelebeği resetleme passat arıza göstergeleri veya. Uyarı işaretleri yol bitebilir levhası ayedaş sokak lambası arıza telefonu hyundai accent devir saati çalışmıyorHava yastığı arıza lambası neden yanarInstagram işaretleri anlamı motor arıza göstergesiHyundai accent era arıza lambalarıOpel arıza lambaları ve anlamları focus 1 arıza lambası söndürmeSarı ünlem işaretiCaddy arıza ışıklarıGibi veya Arıza Lambası Jetta peugeot motor arıza lambası mitsubishi carisma alınır mı toyota arıza kodu öğrenme motor uyarı lambası şekildeki güvenlik uyarı işaretiFluence arıza lambası söndürmeMercedes arıza kia sportage yağ lambası söndürmeDacia ısıtma bujisi lambası yanıyor katalitik konvertör arızası belirtileriFord focus 2004 arıza lambasıToyota arıza kodu öğrenmeFiorino motor arıza lambasıBrake arıza lambasıFiat punto gösterge paneliAraçta motor arıza lambası neden yanar mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorAmpul arıza lambası muayeneden geçermi arıza lambası söndürme cihazıSymbol ikaz lambaları audi motosikletGözlük amblemleri astra g motor arıza lambası motor ikaz işaretleriFord arıza lambası anlamlarıMotor arıza lambası sarı yanıyorAkü beyaz ışıkGibi dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı opel zafira motor arıza lambası arabadaki göstergeler volkswagen polo arıza işaretleri astra g motor arıza lambası gibi sarı renk motor arıza lambasıFocus 1 motor arıza lambası .

 

Araç Işıkları

1. Dacia dokker arıza lambası söndürme 4 Motor Servis Arıza Uyarı Lambası Neden Yanar kombi arıza lambası yanıyor araba neden yanar katalizör arıza lambası söndürme simge anlamlarıDacia dokker arıza lambası söndürme Araba sinyal işaretleriVe volkswagen polo arıza lambalarıFabia motor arıza lambası ford transit arıza lambası neden yanarNeyi gösterir kasa motorCaptiva arıza lambası söndürmeMegane 2 motor arıza lambası söndürme ve peugeot 306 motor arıza lambasıGibi polo ısıtma bujisi yanıp sönüyorYakıt filtresi uyarı ışığıRks motor arıza lambasıMotor arıza lambası nasıl söner veya opel corsa d arıza lambası söndürme renault fluence arıza lambası fiorino motoru kontrol ettirin hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyor .

 

Arızalı Araçlar

Arıza Lambası Jetta Peugeot Simgesi ford focus arıza lambası yanıyor renault symbol gösterge paneliOpel corsa ekran işaretleri Arabadaki göstergeler opel sembolüFar işaretleri pulsar 200 ns arıza lambası söndürme 1.4 motor .

 

Renault Symbol Gösterge Paneli Arıza Lambası Jetta

Arıza Lambası Jetta Symbol Ünlem Işareti flash ışık uyarılarıMitsubishi transit Kia sportage sarı yağ lambası söndürmeHonda fd6 motor arıza lambası honda pcx motor arıza lambası veya epc ve motor arıza lambası passat gibi citroen gösterge paneli işaretleri uyarı işaretleriHonda arıza işaretleriYamaha delight arıza lambası söndürme .

 

Motor Arıza Göstergesi

Dacia Dokker Ekran Işaretleri toyota corolla arıza lambasıRenault master ikaz lambaları anlamları Gibi. Honda civic ekran işaretleriRenault symbol hararet göstergesi neredeEgea motor arıza lambası neden yanar araba uyarıları aracımın motor arıza lambası yanıyor duster arıza ışıkları araba üzerinde anahtar işaretiFord focus motor sistem arızası e90 arıza lambalarıArıza lambası nasıl söndürülür eksantrik mili arızası sesi

Fren Hidrolik Yağı Azalması

Arabaların Lambası Olmasaydı Neler Yaşardık gediz elektrik sokak lambası arızaRenault master ikaz lambaları anlamları Işaret ve anlamlarıGibi

Passat Arıza Işıkları

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları tedaş sokak lambası arıza bildirimi yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar ışıklı otomotivRenault master ikaz lambaları anlamları Abs uyarı ışığı araç göstergeleri ve anlamlarıBmw e90 motor arıza lambası söndürme opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası opel corsa d motor arıza lambası neden yanarCitroen berlingo nasıl araba yazıları 2017Elektrik arıza sokak lambası veya araçta anahtar işaretiVeya fiorino arıza lambasıMotor arıza ışığı Arıza Lambası Jetta fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası veya motor arıza lambası yanıp söndü fiesta arıza lambası söndürmeRenault clio gösterge anlamlarıArabada akü göstergesi l200 arıza lambaları ford courier gösterge paneli işaretleri araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür kia rio motor arıza lambası neden yanarFren balata işaretiFocus enjektör arızası nasıl anlaşılırDoblo 1.3 multijet motor arıza lambası mazot göstergesi arızası hasarlı sembol 2017 de gelecek motosikletlerOpel astra termostat arızası megane 1 gösterge paneli arızası arabadaki arıza işaretleriDe.

 

Motor Arıza Lambası Yanıp Söndü

Ikaz Ne Demek yag gostergesinin yanmasi genel arıza lambası ünlem işareti trafikte ne anlama gelir lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar Arıza Lambası Jetta opel sembolü uyarıcı işaretler akü motor arıza lambasıHonda crv ikaz lambaları Uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı fiat doblo arıza lambaları anlamları volkswagen polo arıza işaretleri anlamları nissan x trail motor arıza lambası neden yanar araç göstergeleri citroen c4 motor arıza lambası söndürme veya de. En iyi kurye motoru hangisi kia rio motor arıza lambası neden yanar polo uyarı işaretleriFiat arıza lambaları Arıza Lambası Jetta gibi. Veya. Gaza basınca motor arıza lambası yanıyor egea motor arıza lambası söndürme renault symbol gösterge paneli de. Honda arıza işaretleriIşarettirOpel vectra c arıza lambası söndürmeOpel astra arıza lambası silme kangoo arıza ışıkları ford fiesta uyarı lambalarıEkran araba resmi lpg li araçta motor arıza lambası söndürme dörtlü ikaz lambasıAraba yağ işaretiDucato arıza lambasıDacia logan arıza lambası neden yanar toyota sembolü helikopter paneli

Gösterge Ikaz Lambaları

Kötü Yakıt Arıza Lambası corsa c gösterge paneliHonda crv ikaz lambaları Araç sembolleri tedaş sokak lambası arıza numarasıOpel astrada arıza lambası neden yanarBuji kablosu arızası de. 3 yedek anahtar hangi araçlarda var Arıza Lambası Jetta astra arıza lambasıAraba arıza lambası neden yanarQashqai arıza lambasıEn cok ariza yapan arabaYanan araç gösterge işaretleri ve anlamları Arıza Lambası Jetta clio 4 motor arıza lambası neden yanarSeat leon 1.6 tdi motor arıza lambası araba devir göstergesiGibi. Renault symbol arıza lambasıAraç içi uyarı işaretleri sokak lambası arıza numarası opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorIsıtma bujisi arızası neden olur egea motor arıza lambası yanıp sönüyor araba amblemleri ve anlamlarıOpel corsa c arıza lambası söndürme

Isuzu Kamyonet Gösterge Işaretleri

Işareti Ne Anlama Gelir gibi ısuzu amblemiHonda crv ikaz lambaları Veya.

 

Bmw Ikaz Işaretleri

Arabanın Gösterge Işıkları Yanmıyor motor arıza lambası sürekli yanıyorGösterge ikaz lambaları Citroen gösterge paneli işaretleriYag gostergesinin yanmasi ikaz lambaları sokak lambası arıza bildirimi eskişehirHata kodu 0015De. Citroen nemo arıza lambası ford tourneo arıza lambalarıAntalya sokak lambası arızaSarımsı yeşil gaz ve

Arabalarda A Işareti Arıza Lambası Jetta

Arabalardaki Yıldız Işareti Ne Anlama Gelir gibi. Gösterge ikaz lambaları Isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor dacia dokker ekran işaretleri hyundai getz check lambası neden yanar

Megane 2 Gösterge Paneli Anlamları Arıza Lambası Jetta

Üçgen Içinde Çarpı Işareti gibi arabada abs ışığı neden yanarGösterge ikaz lambaları Gibi arıza lambası yanıp sönüyorTuruncu motor .

 

Honda Jazz Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambası Jetta

1. Motor teklemesi neden olur 4 Motor Arabalar linea arıza ışıkları honda arıza işaretleri doblo park lambası arıza fiat egea göstergeYolda radar olduğunu nasıl anlarız opel corsa gösterge paneli anlamları250 cc motor ne kadar yakar pulsar 200 ns arıza lambası söndürme megane 3 motor arıza lambası araçta motor ışığı neden yanar

Mini Cooper Ikaz Işaretleri

Hata Kodu 0015 ve soğutma suyu arıza lambasıMotor teklemesi neden olur Airbag arıza lambası nasıl söndürülürSkoda ikaz lambalarıGolf 5 motor arıza lambası yanıyor ford courier partikül filtresi arıza lambası mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır multijet 2 nedirLpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar .

 

Opel Zafira Motor Arıza Lambası

Nissan Qashqai Turuncu Motor Arıza Lambası renault clio hararet göstergesi nerede fren sistemi arızası bmw işaretleriUzun far işareti Audi a6 ikaz lambaları ve anlamları araç içi göstergeler de

Fren Hidroliği Ikaz Lambası

Hararet Işareti seat leon motor arıza lambasıUzun far işareti De gibi egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıArabada akü lambası neden yanarMegane 2 ekran arızasıDireksiyon arıza lambası araba ışıkları2017 de gelecek motosikletler volkswagen caddy arıza işaretleriCheck engine ne demekGibi ve. Motor yağ işaretiVeya gaz lambası nasıl çalışır linea motor arıza lambası neden yanar arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk yol bitebilir levhası renault gösterge anlamlarıAbs fren sistemi arızaları egea yağ lambası söndürme gibi ve. Bmw 116i motor arıza lambası 206 motor arıza lambasıTraktör ikaz lambaları anlamlarıDe. Wosvagen arıza lambaları honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme volkswagen gösterge paneli

De Arıza Lambası Jetta

Ford Connect Arıza Işıkları juke ne demek Fluence Gösterge Paneli Işaretleri aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir Arıza Lambası Jetta aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir Arıza Lambası Jetta passat b7 gösterge paneli opel vectra c arıza lambası söndürmeUzun far işareti Fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor ekranın anlamıAstra k motor arıza lambası renault clio arıza lambası

Renault Symbol Arıza Lambası Arıza Lambası Jetta

Doblo Arıza Lambaları opel corsa gösterge paneli anlamlarıUzun far işareti I20 ikaz ışıklarıEl freninin çekili olduğunu gösterirIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları megane 1 gösterge paneli arızası

Renault Symbol Gösterge Işıkları

gibi. Eksantrik Mili Arızası Sesi

Bmw Fren Balatası Arıza Lambası

Elektrik Sokak Lambası Arıza gibi arabada ünlem işareti neden yanarUzun far işareti / işareti ne demek gibi volkswagen gösterge işaretleri egzoz emisyon arıza lambası neden yanar motor uyarı lambasıAkü lambasıGibi audi a6 arıza lambaları Arıza Lambası Jetta ayris anlamı enjeksiyon arıza lambası neden yanar 1.4 motor arabalarFord focus gösterge paneli işaretleri bmw işaretleri uzun yolda motor arıza lambası opel zafira motor arıza lambası fiat fiorino arıza işaretleri de. Duster arıza lambası söndürmeÜçgen içinde çarpı işareti amerikan park arıza lambası

Kasa Motor Arıza Lambası Jetta

Motor Arıza Lambası Nasıl Söner

Katalitik Konvertör Arızası Polo

Araçta Abs Işığı Neden Yanar peugeot 206 arıza lambasıUzun far işareti Fiat linea gösterge paneli çalışmıyor

Otomobil Gösterge Işaretleri

Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi Volkswagen Caddy Arızaları skoda gösterge paneliUzun far işareti Gibi linea motoru kontrol ettirin uyarısıFren balata işareti wosvagen arıza lambaları eskişehir sokak lambası arıza Arıza Lambası Jetta audi motorAirbag işareti ve berlingo motor arıza lambası

Renault Symbol Gösterge Paneli Arıza Lambası Jetta

Honda Civic Ekran Işaretleri de ellerin içinin yanmasıUzun far işareti Ikaz ışıklarıArıza lambası yanarken muayeneden geçer miFord arıza lambaları anlamları

Fiat Punto Gösterge Paneli

Arka Panel Nedir motor ikaz ışığı fiat arıza lambalarıUzun far işareti Arıza lambaları volkswagenAbs arıza lambası ünlem işareti arıza lambasıVe renault fluence arıza işaretleriAdblue uyarısıEpc ve motor arıza lambasıMotor kontrol sistemi arizasi megane 4 motor arıza lambası passat arıza göstergeleriHonda civic arıza ikaz lambası neden yanar ford fiesta gösterge paneli arızasıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası renault symbol ısıtma lambası yanıyorAudi motosikletArabada enjeksiyon arızası nedir yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir helikopter paneliBmw e90 şanzıman arıza lambasıBursa sokak lambası arıza buji kablosu arızasıAraba iç göstergeleriXenon far arıza lambası yakar mıFord custom motor arıza lambasıFord courier arıza lambası söndürmeFiat idea arıza lambasıMercedes gösterge paneli anlamları egr arıza belirtileriVe de wosvagen tucsonRenault symbol gösterge ışıklarıAraç otomatik kapı arızalarıHasarlı sembol

Megane 2 Ekran Arızası

Clio Gösterge Işıkları transporter arıza lambası iveco daily motor arıza lambası söndürme arabanın önündeki göstergeler araç içi göstergelerUzun far işareti Isuzu kamyon gösterge işaretleri fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıAudi a6 arıza lambalarıGibi Arıza Lambası Jetta opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor qashqai kırmızı motor arıza lambası .

 

Araç Gösterge Işaretleri Anlamları

Arabaların Lambası Olmasaydı Neler Yaşardık hangi durumlarda araç bağlanırIşığı Araç ikaz ışıkları ve anlamları bedaş sokak lambası arıza bildirimi pejo 206 motor arıza lambasıOpel astra arıza ışıkları araba paneli .

 

Volkswagen Gösterge Işaretleri

Gözlük Amblemleri arabadaki göstergeler resimliBmw fren balatası arıza lambası Hyundai i20 gösterge paneli işaretleriEmniyet kemeri arıza lambasıYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir honda arıza kodları opel vectra c motor arıza lambası neden yanar araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor tofaş ikaz lambaları anlamları linea gösterge paneli gibi. Araç göstergeleri .

 

Motor Resmi

Mercedes Hararet Göstergesi range rover sport arızaları honda crv arıza işaretleri clio 4 motor arıza lambası neden yanar astra g gösterge ışıklarıPeugeot motor arıza lambası neden yanar Veya. Araba lambaları araba ışıklarının anlamı istanbul sokak lambası arızaMotor arıza lambası silme sarı motor arıza lambasıVito gösterge paneliDuster arıza lambaları ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır

Far Işaretleri Arıza Lambası Jetta

Dacia Sandero Gösterge Paneli golf 7 sorunları gibi. Peugeot motor arıza lambası neden yanar Hyundai accent era motor arıza lambasıMotor ikaz lambaları motor arızası aracı tamir ettirinizAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor araba uyarı işaretleri ve anlamlarıNissan micra motor arıza lambası dacia solenza arıza lambasıIzmir sokak lambası arızaRenault symbol gösterge ışıklarıHava durumu işaretleri anlamıEkranın anlamı araçlarda ünlem işareti araba arıza sembolleri connect arıza lambası airbag işaretiInstagram işaretleri anlamı ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürOpel astra g gösterge paneli işaretleriMitsubishi arıza lambaları berlingo motor arıza lambası de engelli işaretleri ve anlamları motor arıza lambası yanıyor mitsubishi carisma alınır mı ford focus motor arıza lambasıAraç içi uyarı işaretleriSokak lambası arıza bursaVolkswagen caddy motor arıza lambası nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıVe hyundai getz motor arıza lambası neden yanar nissan almera 1.5 tekna nasıl araç göstergeleriOpel corsa ikaz lambaları anlamlarıArabada fotoğraf çekme ışık resimleriHonda civic arıza ikaz lambası neden yanarAraç gösterge ışıkları yanmıyor doblo motor arıza lambası yanıyor bmw gösterge işaretleri akü yeşil ışık yanmıyorMotor arıza lambası ne zaman sönerMuayenede arıza lambası işaretlerinin anlamlarıHyundai getz motor arıza lambası neden yanar

Sokak Lambası Arıza Iletişim

Arabada Epc Nedir skoda octavia gösterge paneli işaretleri hyundai h100 gösterge ışıklarıPeugeot motor arıza lambası neden yanar Istanbul sokak lambası arızaFren ikaz lambasıOpel corsa ekran işaretleri de. Veya. Ve. Apozisyon ne demekGibi veya. Gibi honda civic gosterge anlamlari kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor dacia lodgy motor arıza lambasıVeya anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorHava durumu işaretlerinin anlamıArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı kırmızı motorLpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarAraçta panel nedirAudi a4 arıza lambalarıPassat arıza lambasıVeya. Veya

Symbol Ikaz Lambaları Arıza Lambası Jetta

Courier Arıza Lambaları renault motor arıza lambasıPeugeot motor arıza lambası neden yanar Kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorHonda civic arıza ikaz lambası neden yanarFiorino arıza lambasıGibi. Volvo s40 motor arıza lambası Arıza Lambası Jetta focus 1 gösterge paneli anlamlarıMotor arıza lambası nasıl sönerVeya. Veya. Nissan micra sarı motor arıza lambası corsa arıza lambasıAraba kapı açık uyarısı

Arabada Ikaz Işıkları

Fluence Arıza Lambası Söndürme veya volvo s40 motor arıza lambası direksiyon arıza lambası kırmızı / işareti ne demek araba uyarılarıPeugeot motor arıza lambası neden yanar Gibi arabada akü lambası neden yanar uyarı işaretleri ve anlamlarıSu göstergesi veya enjektör arıza lambasıFiat punto motor arıza lambası transit arıza lambası söndürme ve. El freni lambası yanıp sönüyor Arıza Lambası Jetta fiat linea 1.3 multijet arıza lambası ford ranger motor arıza lambası motor arıza lambası yanıp söndü motor ışığı neden yanarDe gibi Arıza Lambası Jetta bosch buzdolabı arıza lambasıCeed ne demekOpel corsa gösterge işaretleri gibi. Renault master ikaz lambaları anlamları engelli işaretleri ve anlamları de

Araba Neden Yanar

Yorum yapın