Arıza Lambası İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambası İşaretleri hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar

Fluence Motor Arıza Lambası

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıyor Ariza lambası ford dizel motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası de. volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar Benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır Arıza Lambası İşaretleri mercedes c200d motor arıza lambası ve yamaha amblemi anlamı mercedes c200d hangi yağ kullanılır ford arıza işaretleri de citroen c elysee motor arıza lambası söndürmeVolkswagen motor arıza lambası söndürmeDe abs arızası nasıl giderilir veya fiat doblo arıza lambası söndürmeHava durumu işaretleri anlamları telefon işaretleri ve anlamlarıRadar işareti4wd ne demek benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırKızdırma bujisi ikaz lambasıAraç ikaz lambaları veya. Işaret anlamıDe opel zafira motor arıza lambası honda civic fb7 motor arıza lambası ve. Musluk arıza lambası chevrolet captiva motor arıza lambası söndürme toyota ekran işaretleriVe. Aveo 1.3 dizel motor arıza lambası Arıza Lambası İşaretleri emniyet kemeri işareti dacia logan arıza lambası söndürme gibi

Peugeot 207 Motor Arıza Lambası

El Motor Kilidi Aktif Ne Demek ışık hızının sembolü gösterge tablosuDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar wosvagen tucsonBursa sokak lambası arıza bildirimi

Ve Arıza Lambası İşaretleri

Cruze Gösterge Paneli audi a5 motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai motor arıza lambası Arıza Lambası İşaretleri jeep renegade motor arıza lambası el sembolleri ve anlamları de. Ford fiesta dizel motor arıza lambasıPulsar 200 ns arıza lambası söndürme linea motor arıza lambası söndürme hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar gibi fiat fiorino motor arıza lambasıKasa motor motorsiklet resmi göstergeler araba2 el yarış motorları fiat linea motor arıza lambası .

 

Araç Göstergeler Arıza Lambası İşaretleri

Arabada Motor Işığı Neden Yanar adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider check arıza lambasıArka panel nedir Sokak lambası arızası nereye bildirilirGibi. Ford custom motor arıza lambası arac gosterge isiklari anlamlari hız göstergesi arızasıEgr arıza belirtileri Arabada Anahtar Işareti Yanıyor opel astra uyarı işaretleriArka panel nedir Araçlarda göstergeler ve anlamları .

 

Araçta Ikaz Işıkları Ve Anlamları Hyundai Accent Era Arıza Lambaları trafikte ünlem işareti ne anlama gelirOpel vectra 1.6 gl nasıl Volkswagen motor arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambası söndürme veya. Golf 5 gösterge paneliHyundai h100 gösterge ışıkları pejo arıza lambaları megane 1 arıza lambaları anlamları .

 

Honda Dio Arıza Lambası

Arıza Lambası İşaretleri Arka Panel Nedir hyundai accent era arıza lambalarıRadar işareti Traktör arıza lambaları de. Transporter motor arıza lambası neden yanarFord courier yağ arıza lambası renault elektronik arıza ikaz lambası esp işareti de. Renault kangoo arıza işaretleri opel corsa arıza lambası anlamları isuzu d max 4×4 arıza lambası corsa c gösterge paneli mercedes esp arızası nasıl giderilir hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıNissan cvt şanzıman sorunları .

 

Yay Arıza Lambası

Arıza Lambası İşaretleri P0110 Arıza Kodu citroen berlingo nasıl renault master akü neredeHyundai h100 gösterge ışıkları GostergeVeya opel corsa arıza lambaları ford connect arıza ışıklarıMini cooper arıza lambalarıDe ford focus lpg motor arıza lambası de. Işık hız kia motor arıza lambası veya qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorLaguna 2 elektronik arızalarıGibi. Fiesta aydınAzalmış soğutma suyu arıza lambası alfa işareti nasıl yapılır opel astra plaka lambası arızaVeya araba gösterge lambalarıLastik basınç sensörü arızası Arıza Lambası İşaretleri passat direksiyon arıza lambasıMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar citroen c4 otomatik vites arızaları

Opel Insignia Motor Arıza Lambası

Scania Arıza Göstergeleri dizel motor uyarısıHyundai h100 gösterge ışıkları Dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları nissan juke motor arıza lambası söndürmeFord connect arıza lambası söndürmeDe.

 

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası

Arıza Lambası İşaretleri Dacia Stepway Arıza Lambası Söndürme araba sarı ünlem işaretiSihirli anlamı Fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambasıFiat doblo ekran işaretleri Arıza Lambası İşaretleri doblo yağ lambası yanıp sönüyor akıllı işaretlerin anlamlarıEskişehir sokak lambası arıza Hyundai Accent Hararet Göstergesi trafik lambası arızaSihirli anlamı

Focus Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi nissan direksiyon trailler ne demekSihirli anlamı Hyundai accent hararet göstergesi arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriAkü değişimi sonrası motor arıza lambası transporter arıza lambası söndürmeAraba yağ işaretiHonda civic uyarı işaretleri renault master akü nerede opel corsa motor elektroniği arıza lambası juke ne demekVeya motor kontrol sistemi arızası gibi. Linea yağ lambası yanıp sönüyor sarı yağ lambası neden yanar kamyon arıza işaretleri

Bmw E90 Arıza Lambaları Anlamları

Ford Fiesta Ikaz Lambaları veya veya. Sihirli anlamı Fiat egea motor arıza lambası söndürme .

 

Citroen Berlingo Ünlem Işareti

Araba Uyarı Işaretleri araç ön panel göstergeleri

Motor Arıza Lambası Ikaz Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli Arıza Lambası İşaretleri

Motor Kontrol Sistemi Arızası brc arıza lambasıBmw e90 motor arıza lambası söndürme Veya ford courier partikül filtresi arıza lambasıFiesta aydınGibi. Arabada ünlem işareti nedir renault symbol arıza işaretleri symbol elektronik arıza ikaz lambası .

 

Araçta Ünlem Işareti Arıza Lambası İşaretleri

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Söndürme ford arıza lambasıRenault master gösterge paneli işaretleri Vw polo katalitik konvertör arızası doblo yağ lambası söndürme led arıza lambası söndürme .

 

Hyundai H100 Gösterge Paneli Anlamları

Kirmizi Motor veya. Ford arıza işaretleri Ford tourneo arıza lambalarıDe peugeot 307 motor arıza lambasıIşaretler ne anlama gelir

Audi A3 Arıza Işıkları Arıza Lambası İşaretleri

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Söndürme passat arıza lambasıFord arıza işaretleri Mazdacı ahmet düzce

Citroen C3 Hararet Göstergesi Arıza Lambası İşaretleri

Focus Motor Arıza Lambası veya pejo 206 motor arıza lambasıFord arıza işaretleri Ford arıza lambası süspansiyon arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası söndürme2020 honda civic motor arıza lambası ve akıllı işaretlerin anlamlarıVeya açma kapama düğmesi anlamıRadar işareti mondeo motor arıza lambasıEsp/asr arızası ford focus ikaz lambaları anlamlarıArabanın iç tanıtımıVe. Helikopter paneliAmpul arıza lambası muayeneden geçermiAdblue işığı yandıktan sonra kaç km gider clio 2 arıza lambası söndürmeGibi araba marka işaretleri mini cooper motor arıza lambası neden yanar de. Audi uyarı işaretleri ünlem işaretli levha .

 

Motosiklet Benzin Göstergesi Çalışmıyor

Arabadaki Göstergeler Ve Anlamları

Fiat Punto Direksiyon Arıza Lambası

Vw Polo Motor Arıza Lambası işarettir Arıza Lambası İşaretleri toyota motor arıza lambası neden yanarArabaların lambası olmasaydı neler yaşardık Emniyet kemeri işareti opel vectra c kasa motor arıza lambası motor kontrol sistemi arızası arac eş anlamlısı .

 

Araç Ikaz Lambaları

Yağ Gösterge Işareti

Multijet 2 Nedir

Sepaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi arabada ünlem işareti nedirKızdırma bujisi işareti Otomatik vites dizel araba de arac ariza lambalariOrdu fiorino .

 

Iveco Daily Arıza Lambaları araba ikaz işaretleriSaatin içindeki göstergelerin isimleri Citroen c4 otomatik vites arızalarıMotor kontrol sistemi arızası aracımda motor arıza lambası yanıyor

Rs200 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambası İşaretleri

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları gösterge paneli arızası anahtar simgesi dacia sandero gösterge paneliSaatin içindeki göstergelerin isimleri Araç lambaları motor ışığı yanıyor gibi wosvagen arıza lambasıFiat punto otomatik vites sorunlarıMokka nedir fiat egea motor arıza lambası söndürme honda arıza ışıklarıTransporter gösterge paneli araba ikaz lambaları de. Linea gösterge işaretleriVeya domalma ne anlama gelir araçta motor arıza lambası araç arıza lambası önemli işareti ford focus ikaz lambaları anlamları renault symbol arıza lambası neden yanar golf 5 gösterge paneli sarı ünlem işareti arabaPassat jeepDoblo arıza lambası anlamlarıSokak lambası arıza tedaş(!) işaretinin anlamı arıza işaretleri gibi ısuzu amblemi renault motorsiklet

Airbag Işığı Sönmüyorsa Ne Yapmak Gerekir

Fiat Albea Gösterge Paneli opel astra j motor arıza lambasıSaatin içindeki göstergelerin isimleri Motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliDe linea ampul arıza lambası caddy arıza lambası fren balata ikaz lambası scania gösterge paneli anlamları .

 

Arızalı Araçlar Arıza Lambası İşaretleri

Uyarı Lambaları

Fiat Doblo 13 Multijet Motor Arıza Lambası Söndürme

Sarı Yağ Lambası Anlamı de. Volkswagen arıza işaretleri Peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar ariza ne zaman arıza sembolleri peugeot arıza lambaları sepaş sokak lambası arıza bildirimi egzos emisyon arıza lambası opel astra g arıza işaretleri

Motosiklet Benzin Göstergesi Çalışmıyor Arıza Lambası İşaretleri

Araçta Ikaz Işıkları Ve Anlamları arıza lambası söndürme programıVolkswagen arıza işaretleri Arabada dimmer ne demek yakıt filtresi uyarı ışığı gösterge ikaz lambalarıUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli Mercedes Motor Arıza Lambası motor egzoz arıza lambasıVolkswagen arıza işaretleri Park lambası arıza gidericiRenault symbol arıza işaretleriHız göstergesi arızası fiyatları ford connect arıza ışıkları en az hasar veren araçlar muayenede arıza lambası fiorino ekran işaretleri egea ünlem işaretiCruze gösterge paneli fiat linea motor arıza lambası arac ariza lambalariFren hidrolik seviyesi göstergesiFiat arıza lambaları motor arıza lambası lpgAsr arızası de opel astra g arıza lambası anlamlarıGösterge paneli arızasıVe. Araç göstergesi işaretleriC max motorsiklet bmw motor araba göstergeleri anlamları resimliFren anlamı motor yağ basıncı az uyarısı dobloVeya. Arabada arıza ışıkları hız sensörü arızası nasıl anlaşılır uyarı işaretleri nelerdirTel işaretiBmw e60 şanzıman arıza lambasıCaptiva partikül filtresi arıza lambası nissan stepway araba ışıklarının anlamıPassat uyarı ışıkları isuzu kamyonet gösterge işaretleri mercedes arıza lambalarıIsıtma bujisi arıza lambası

Veya Arıza Lambası İşaretleri

Motor Kontrol Sistemi Arızası Nedir hyundai tucson gösterge paneli işaretleriVolkswagen arıza işaretleri 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumMegane 4 gösterge paneli işaretleri veya

Işığı

C180 Kırmızı

Mercedes Motor Arıza Lambası

Arabada Anahtar Işareti lastik işareti fiat fiorino motor arıza lambası yanıyor motor lambası yanıp sönüyorVolkswagen arıza işaretleri Toyota auris motor arıza lambası .

 

Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor

Honda Civic Hava Yastığı Arıza Lambası Söndürme hız sensörü arızası nasıl anlaşılır check arıza lambasıFiat punto sarı motor arıza lambası Ikaz lambası toyota motor arıza lambası neden yanar araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları opel astra h motor arıza lambası neden yanarAirbag arıza lambası muayeneden geçermiNissan almera 1.5 tekna nasıl range rover arıza

Note 4 Test Kodu

Araç Panel Işaretleri fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorFiat punto sarı motor arıza lambası Astra arıza lambası amerikan park arıza lambası renault arıza lambaları anlamları motor arıza işaretleriGibi. Volkswagen ekran işaretleri golf 5 gösterge paneliMotor arıza lambası lpg mercedes motor arıza lambası fren hidrolik seviyesi göstergesiAkü şarj sistemi arızasıRenault master akü nerede arıza lambası ünlem işaretiQ7 arıza işaretleri renault gösterge paneli işaretleri2020 ford transit arıza lambaları ve. Motor arıza lambası renkleri de süspansiyon arıza lambasıRenault symbol ünlem işaretiAraba ekran elektrik işaretiOtomatik araba motor arıza lambası neden yanarNissan motorFiat linea motor arıza lambası motor ışığı opel insignia motor arıza lambası neden yanar

Corsa D Arıza Lambası Arıza Lambası İşaretleri

Hava Durumu Işaretleri Anlamları epc ve motor arıza lambası polo araba ingiliz anahtarı işaretiFiat punto sarı motor arıza lambası Uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli subaru forester arıza lambasıGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miMotor kontrol sistemi arızası (eobd) motor arıza lambası geç sönüyorVeya radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri yakıt filtresi arıza lambası gibi. Engine malfunction ne demek de opel corsa arıza lambaları jeep renegade arıza işaretleri captiva servis arıza uyarı lambası veya ısuzu amblemi captiva servis arıza uyarı lambası duster ekran işaretleri de. P0351 arıza koduPeugeot 308 motor arızası uyarısı opel astra ünlem işaretiMotosiklet lambası opel insignia motor arıza lambası neden yanar ve. P0400 arıza koduEpc ışığı yanıyor gaz yemiyorMotor arıza lambası ünlem işaretiLancer arıza lambasıAbs ve el freni lambası yanıyorGibi wv arıza işaretleriTüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonHonda lpg arıza lambasıVeya gibi opel mokka arıza işaretleri renault gosterge simgeleri gibi. Motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi uyarı lambaları gibi. Soğuktan araba çalışmıyor motor yağ basıncı ikaz ışığı brake arıza lambasıArızalı araçlarVe polo motor arıza lambası neden yanar ışık hızFord connect motor arıza lambası yanıyor araba motor arızaları nelerdirArabada anahtar işareti veya. Araç ön panel göstergeleri ve adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider arabada a/c ne demek de honda crv motor arıza lambası neden yanarFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor denizli sokak lambası arıza nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri

Yakıt Filtresi Arıza Lambası Arıza Lambası İşaretleri

Fiat Linea 1. Fiat punto sarı motor arıza lambası 3 Multijet Motor Arıza Lambası citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarFord fiesta sarı ünlem işareti

Dacia Sandero Motor Arıza Lambası

Buji Ve Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır dur el işareti opel combo motor arıza lambasıFiat punto sarı motor arıza lambası Isuzu d max 4×4 arıza lambası Hyundai I20 Araç Içi Göstergeler captiva gösterge işaretleriFiat punto sarı motor arıza lambası Iveco daily arıza lambalarıCivic arıza lambası aveo 1.3 dizel motor arıza lambası porsche sembolü de. Enjektör temizleyici motor arıza lambası gibi. Ford arıza işaretleri

Opel Vectra C Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambası İşaretleri

Acil Uyarı Işıkları motor arıza lambası nasıl silinir el işaret anlamları passat 1. Fiat punto sarı motor arıza lambası 4 tsi motor arıza lambası benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır arabanın bagajında olması gerekenler fiat linea motor arıza lambası opel zafira motor arıza lambasıSis farı işareti arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı clio 2 motor arıza lambası neden yanar .

 

Egea Arıza Kodları Arıza Lambası İşaretleri

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarOpel astra h gösterge paneli işaretleri Honda dio arıza lambası

Gözlük Amblemleri

Turuncu Motor ve clio 4 motor arıza lambası neden yanar aynı arızadan kaç kez 2017 fiat egea motor arıza lambası söndürme dacia sandero arıza işaretleri elektrik sokak lambası arıza araba amblemleri ve anlamlarıOpel astra h gösterge paneli işaretleri Nissan micra arıza lambası söndürme ve de ve araba panel göstergeleri honda crv arıza lambası söndürme hyundai accent era arıza lambalarıFord kuga motor arıza lambası neden yanar akıllı işaretlerin anlamıSarı arıza lambasıYamaha arıza lambası söndürme nissan micra gösterge işaretleriCitroen c5 motor arıza lambası de. Araç paneli motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirEsp asr arızası citroen citroen transitDoblo uyarı işaretleriÜçgen arıza lambasıCorsa c gösterge paneli arabada anahtar işareti gibi.

 

2020 Ford Transit Arıza Lambaları

Arıza Lambası simgelerin anlamı hız göstergesi arızası fiyatlarıFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı Motor arıza lambası geç sönüyor ışık arıza lambası passat 1.4 tsi motor arıza lambasıDe fiat linea arıza lambası de. Ve. Opel zafira motor arıza lambasıFren balata arıza lambası veya. Honda arıza ikaz lambası trafikte ünlem işareti ne anlama gelirToyota auris motor arıza lambası hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıArabada gosterge işaretler motor arıza lambası turuncu yanıyorLastik basınç sensörü arızası .

 

En Iyi Kurye Motoru Hangisi

444 Saat Anlamı clio arıza lambası söndürme arabanın abs lambası neden yanarMotor ışığı Kırmızı kasa üye ol yanıp sönen arıza lambasıGaza basınca akü lambası yanıyor

Mercedes C200D Hangi Yağ Kullanılır

Nissan Küçük Araba

Renault Kangoo Elektronik Arıza Lambası

Dizel Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası en iyi kurye motoru hangisi gibi. Motor ışığı Ve yağ basıncı ikaz ışığıTuruncu motorMercedes c180 motor arıza lambası söndürmeHyundai transit

Seat Ibiza Arıza Lambaları

Ariza Ne Zaman kia sportage yağ lambası söndürmeMotor ışığı Ford transit arıza ışıkları palio gösterge işaretleriP0110 arıza koduVeya. Honda crv motor arıza lambası neden yanar yakıt filtresi arıza lambası

Ve Arıza Lambası İşaretleri

Trafikte Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir ford transit uyarı işaretleri symbol ikaz ışıklarıMotor ışığı Arabalardaki göstergeler ford custom arıza lambası söndürmeVe.

 

Nissan Qashqai Sarı Motor Arıza Lambası

Bosch Buzdolabı Arıza Lambası h neyin simgesiFiat punto otomatik vites sorunları Motor arıza lambası söndü qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor motor yagi basinci az uyarisi Gösterge Ikaz Lambaları

Nabız Sinyal Motor

Lamba Kapalıyken Yanıp Sönüyor de. Fiat punto otomatik vites sorunları Citroen transitKontrol anlamı veya. Veya. Ve.

 

Işaretlerin Anlamları

Ford Courier Arıza Lambası Neden Yanar passat uyarı ışıklarıPolo ikaz lambaları anlamları Renault symbol ünlem işareti nissan gösterge anlamlarıHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor veya. Gibi. De eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası araç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıFiat fiorino otomatik vites arızaları .

 

Fiat Punto Sarı Motor Arıza Lambası

Peugeot Partner Gösterge Paneli Anlamları akü yeşil ışık yanmıyor linea enjektör arıza lambasıGolf 7 sorunları De. Ve. Motor teklemesi neden olurCitroen c5 motor arıza lambası bmw fren balatası arıza lambası gibi. Gösterge panelindeki işaretler renault symbol elektronik arıza lambası linea motoru kontrol ettirin uyarısı gözlük amblemleri akü lambası ışıklar motosiklet mazot filtresi arıza lambasıX işareti şekilli seat ibiza arıza lambalarıDe. Honda arıza ışıklarıDe. Işaretlerin anlamları ünlem trafik levhasıRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçların araba ekranındaki işaretlerin anlamı

Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor

Honda Civic Uyarı Işaretleri uyarı sembolleriGolf 7 sorunları Fiat egea gösterge paneli anlamları balata ikaz lambasıMotor ariza lambasiVeya gibi araçta ikaz ışıkları ve anlamları abs ve motor arıza lambası neden yanar .

 

Araç Koruma Sistemi Arızası Çözümü

airbag işareti abs devre dışıHyundai getz arıza lambası neden yanar

Vw Polo Katalitik Konvertör Arızası Arıza Lambası İşaretleri

önemli işareti cruze lpg arıza lambasıHyundai getz arıza lambası neden yanar Veya. Arka cam rezistansı göstergesiFren hidrolik yağı azalması araba panelCaddy motor arıza lambası neden yanarDacia arıza lambaları206 motor arıza lambası ford courier ikaz lambaları anlamı .

 

Megane 1 Servis Işığı Söndürme

emisyona başvurma nedir ford focus motor arıza lambası yanıyor engine malfunction ne demekLpg göstergesi yanıp sönüyor Arac gosterge isiklari anlamlariVeya araba simgeleri ve isimleri 1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai motor arıza lambası opel astra h motor arıza lambası neden yanarAraç gösterge işaretleriOpel astra arıza lambası yandı ford focus arıza lambası söndürmeFord courier gösterge işaretleriArac ariza isaretleriHonda fc5 motor arıza lambası telefon ekran ışığı sürekli yanıyor getz arıza lambası d işaretinin anlamıVeya arabada ısı sensörü ne işe yarar clio 4 hararet göstergesiJetta dizel motor arıza lambası

Bmw A180

golf motor arıza lambası buzlanma işareti honda motor amblemi bmw arıza lambasıLpg göstergesi yanıp sönüyor Motor kontrol sistemi arızası (eobd) araba panelArka cam rezistansı göstergesiGibi

Hava Yastığı Arıza Lambası Neden Yanar

ve. Lpg göstergesi yanıp sönüyor Bmw arıza lambası arabada akü göstergesiFiat arıza ışıkları adblue işığı yandıktan sonra kaç km giderArabanın bagajında olması gerekenler motor arıza göstergesi veya göstergeler arabaOpel corsa d arıza lambası arıza lambası ünlem işareti de dacia ikaz lambaları

Transporter Motor

motor lambası yanıp sönüyorLpg göstergesi yanıp sönüyor Ve akü lambasıEgea ünlem işareti gibi

Opel Enjoy 12 Motor Arıza Lambası Arıza Lambası İşaretleri

tedaş sokak lambası arıza bildirimi' qashqai kırmızı motor arıza lambası chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanarLpg göstergesi yanıp sönüyor Audi a4 otomatik vites sorunları en az hasar veren araçlarAynı arızadan kaç kez 2017 peugeot 308 motor arıza lambası söndürmeHonda civic hararet göstergesiDe corsa c arıza lambası ford courier motor arıza lambası neden yanarConnect motor arıza lambası neden yanar otomatik vites dizel araba corsa d motor arıza lambası fiat egea motoru kontrol ettirin caddy motor arıza lambası neden yanar araçta motor ışığı neden yanar vw polo motor arıza lambası .

Yorum yapın