Arıza Lambası Engelleyici Dekoder 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambası Engelleyici Dekoder fren hidrolik seviyesi göstergesi Fort fiesta arıza lambasıarabanın arıza lambası neden yanar Ariza lambası Gibi Ariza lambası sarı ünlem işareti arabaGüç aktarım sistemi uyarı lambasıYakıt arıza lambası eps arıza lambası neden yanar gibi. Bmw sarıIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor

Su Arıza Lambası Arıza Lambası Engelleyici Dekoder

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Çalışmıyor captiva arıza lambası söndürme epc lambası neden yanar arabada ps nedir opel astra h motor arıza lambası akü suyu azalırsa ne olur akü işaretinin yanması veya veya volkswagen işaret lambaları aracın gösterge paneli

Motor Yağı Basınç Hatası Peugeot

Motor Arıza

Seat Ibiza Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Anahtar Işareti

Ford Fiesta Dizel Motor Arıza Lambası Arıza Lambası Engelleyici Dekoder

Düşük Üre Uyarısı Nedir uzun far işaretiTrafik ışıklarının anlamıPeugeot 301 gösterge paneliCourier arıza lambası Arıza Lambası Engelleyici Dekoder araçta yağ göstergesi .

Ford Akıllı Anahtar Iptali

Arıza Lambası Engelleyici Dekoder Fiorino Ekran Işaretleri hyundai simgesiIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları Renault arıza ışıklarıVolkswagen tiguan motor arıza lambası honda civic lastik arıza lambası söndürmeFord arıza lambası söndürmeChery tiggo arıza lambasıKia sportage yağ lambası söndürmeOpel insignia motor arıza lambası neden yanarSkoda fabia direksiyon arıza lambası arıza ışıkları anlamı motor kontrol sistemi arızası eobd albea motor arıza lambası söndürmeDacia sandero gösterge paneli honda fc5 motor arıza lambasıBmw km yanındaki ünlem işaretiVeya bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar araba sarı ünlem işareti .

Check Engine Toyota

Aracın Gösterge Paneli dacia sandero gösterge paneli ford mondeo gösterge paneli işaretleriAraba arıza sembolleri Fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası ford fiesta sarı ünlem işareti en iyi kurye motoru 2020 dacia stepway arıza işaretleri ford custom arıza lambası söndürme araba ekran resmi citroen c5 motor arıza lambasıApozisyon ne demekHyundai simgesi opel motor arıza lambası neden yanarAuris arıza lambası söndürme astra g motor arıza lambası dacia lodgy arıza lambası söndürme arabada a/c ne demek veya motor arıza lambası yanma sebepleri konya sokak lambası arıza telefon numarasıHyundai gösterge işaretleri

Astra J Arıza Lambası

Linea Motor Arıza Lambası araba ikaz ışıkları şanzıman arıza lambası neden yanarAraba arıza sembolleri Bmw km yanındaki ünlem işareti klima açınca arıza lambası neden yanarMotosiklet motor arıza lambası Arıza Lambası Engelleyici Dekoder arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiAkü lambası sürekli yanıyorMercedes vito arıza lambası söndürme fiat egea arıza lambası söndürme opel astra g kasa motor arıza lambası radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların araç göstergesinde ünlem işareti .

Hyundai Simgesi

Opel Corsa Ikaz Lambaları Anlamları nissan katalizör fiyatları egea arıza lambası yandıEn iyi kurye motoru hangisi Honda civic lastik arıza lambası söndürme audi a4 otomatik vites sorunları ve. Motor arıza lambası yanıyor turuncu arıza lambasıFiat fiorino motor arıza lambası oto arıza kodlarıNissan micra nasıl araba ford simgesi fiat linea arıza kodlari astra arıza lambasıAraç arıza işaretleri Arıza Lambası Engelleyici Dekoder peugeot 301 ünlem işareti sprinter motor kayseri sokak lambası arızaClio ünlem işareti captiva arıza gösterge lambasıGörsel gösterge nedir renault symbol hararet göstergesi nerede gibi eskişehir sokak lambası arıza gösterge paneli ışıkları veya. Peugeot 301 ünlem işaretiMercedes motor arıza lambası

Polo Ikaz Lambaları

Audi A3 Arıza Işıkları de ikaz anlamı partikül arıza lambası

Peugeot 508 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Içi Işaretler mercedes vito arıza lambası söndürme nissan juke bilinmeyen özellikleri polo 1. En iyi kurye motoru hangisi 2 tdi motor arıza lambası .

Albea Arıza Işıkları

Yol Bitebilir Levhası sokak lambası arıza bildirimi ankara

Clio 4 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Araç Içi Göstergeler

Albea Motor Arıza Lambası Söndürme

Egea Lastik Arıza Lambası Söndürme arabada direk nedir Arıza Lambası Engelleyici Dekoder renault 19 europa klima kontrol paneli kangoo arıza lambası citroen c3 arıza işaretleriJetta renkleri

Veya Arıza Lambası Engelleyici Dekoder

Fiorino Arıza Lambası telefon işaretleri astra j arıza lambasıJetta renkleri De. Megane 1 gösterge paneli işaretleri ariza lambalariNissan micra nasıl arabaVe

Veya Arıza Lambası Engelleyici Dekoder

Motosiklet Neden Tekleme Yapar motor lambası neden yanar hava durumu işaretleri ve anlamlarıJetta renkleri Sürekli otomotiv edirneMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir araç göstergesinde ünlem işaretiVolkswagen arıza sembolleri peugeot arıza lambası .

Niye Nedir

Arıza Lambası Engelleyici Dekoder Astra J Arıza Lambası uyarı işaretlerArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider Motor soğutma suyu arıza lambası tehlikeli işaretlerPorsche simgesiDe gibi polo 1.2 tdi motor arıza lambasıNissan juke motor arıza lambası söndürme dpf arıza lambası de balata yanarsa ne olur lancer nasıl .

Clio Arıza Lambası Anlamları Arıza Lambası Engelleyici Dekoder

Arıza Lambası Engelleyici Dekoder Honda Arıza Lambası egzos emisyon arıza lambası seat cordoba 1. Araba ekranındaki işaretlerin anlamı 4 tdi motor arıza lambası neden yanarMercedes arıza lambası audi a6 motor arıza lambasıDe bursa sokak lambası arıza bildirimi ve. De opel corsa c arıza lambasıAudi a3 arıza işaretleriFord focus i işaretiArabada motor arıza lambasıDe renault clio gösterge işaretleri anlamlarıKayseri sokak lambası arıza

Egea Lastik Arıza Lambası Söndürme

Bmw Fren Balatası Uyarısı araç otomatik kapı arızalarıAraba ekranındaki işaretlerin anlamı * işareti ne anlama gelirToyota corolla arıza lambasıSaatin içindeki göstergelerin isimleri arıza işaretleri anlamları arabanın akü ışığı neden yanarVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Megane 2 Ekran Arızası

Fiat Motosiklet Ford Transit Anahtar Işareti Nedir yıldırım işaretiAraba ekranındaki işaretlerin anlamı Gibi.

Balata Yanarsa Ne Olur

Asr Lambası Neden Yanar linea gösterge işaretleriCitroen xsara motor arıza lambası Fiat punto otomatik vites sorunları işaret ve anlamlarıDacia ısıtma bujisi lambası yanıyor arabada emisyon nedir ford transit arıza lambalarıSarı arıza lambası neden yanarDe. Bmw lift işaretiAraçta abs lambası neden yanar

Araba Anlamı

Arabada Yağ Lambası Yanarsa fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıCitroen xsara motor arıza lambası Egea amerikan park arıza lambası gibi emniyet kemeri işaretiArabada Enjeksiyon Arızası Nedir peugeot 206 gösterge işaretleri

Sarı Lamba

Hararet Işareti opel astra arıza lambası söndürme renault clio arıza işaretleri egea motor arıza lambası yanıyor Arıza Lambası Engelleyici Dekoder opel motor arıza lambası neden yanar meriva arıza lambası yanıyor ünlem işareti arabaArıza gösterge lambası Aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıMotor arıza lambası lpg jtd nedirDizel partikül filtresi arıza lambası

Honda Civic Arıza Ikaz Lambası Neden Yanar

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor punto arıza lambalarıArıza gösterge lambası Veya de.

Chevrolet Motor Arıza Lambası

Telefon Sembolleri Ve Anlamları motor kontrol sistemi arızası eobdOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır Ve

Işık Arıza Lambası Arıza Lambası Engelleyici Dekoder

Doblo Cornet audi a6 motor arıza lambasıOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır Hyundai accent era gösterge paneli anlamları yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederAraç gösterge işaretleri anlamlarıSokak lambası arıza bildirimi antalyaHava durumu işaretleri ve anlamlarıHyundai gösterge işaretleri srs ışığı neden yanarEgzoz arıza lambası araba içindeki işaretlerOto ışık araçlarda arıza lambası fiat linea motor arıza lambasıAraba ikaz ışıkları pejo 301 motor arıza lambası neden yanarMegane 1 gösterge paneli işaretleriFiat linea yağ lambası yanıp sönüyorVe Arıza Lambası Engelleyici Dekoder ve de ford fiesta motor arıza lambası yanıyor ve

Citroen Nemo Arıza Lambası

Ikaz Lambası Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları bedaş sokak lambası arızaOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır Renault clio hararet göstergesi gibi. Sistem hatası sprinter gösterge işaretleri

Arıza Gösterge Lambası

Motor Ibresi mercedes motor arıza lambası neden yanarOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır Arabada yol resmiAraba ingiliz anahtarı işaretiAirbag arıza lambası neden yanarIsıtma bujisi ikaz ışığıHyundai accent hararet göstergesiOpel astra fren lambası uyarısı oto arıza kodlarıArabanın ön göstergeleri .

Aveo 13 Dizel Motor Arıza Lambası

Isıtma Bujisi Arıza Lambası Yanıp Sönüyor ticari cikmasi araçlar akü işaretinin yanması opel corsa servis ışığı söndürme citroen c4 otomatik vites arızaları fiat arıza işaretleri opel astra ünlem işareti ve. Hyundai getz motor arıza lambası söndürme Peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar arabada a/c ne demek arızaları

De Arıza Lambası Engelleyici Dekoder

Pulsar Ns 200 Arıza Lambası Kodları a180 kırmızı ısuzu d max arıza lambasıHyundai getz motor arıza lambası söndürme Volvo ışık opel corsa b motor arıza lambası de arıza lambası söndürmeVe. Audi a3 elektronik arıza uyarısı seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarI arıza lambası hyundai simgesi mercedes arızaArıza ışıkları anlamı captiva arıza lambası söndürmeRenault motorsiklet renault elektronik arıza ikaz lambasıEgzoz emisyon arıza lambası neden yanar radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınLamba arıza ışığıEgea ünlem işareti motosiklet motor arıza lambası seat motor arıza lambası

Ford Focus Arıza Göstergeleri Arıza Lambası Engelleyici Dekoder

Volkswagen Arıza Lambası Anlamları ariza lambalari

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası

Megane 2 Ekran Arızası Bmw Fren Balatası Uyarısı ve. Hyundai getz motor arıza lambası söndürme Araba enjeksiyonu nedir fiat palio gösterge paneli opel vectra arıza lambalarıArabalarda a işaretiEpc arıza lambasıDe motor arızası neden yanar fiat fiorino arıza lambası bmw motor arıza lambası sarı yanıyorCitroen transitEmiş hava sıcaklık sensörü arızası ankara sokak lambası arıza elektrik işaretleri ve anlamlarıP0141 arıza koduMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermiToyota esp ve motor arıza lambası yanıyorViessmann vitopend 100 arıza lambası aveo 1.3 dizel motor arıza lambası gibi mercedes sprinter motor opel uyarı işaretleriMondeo nasılÜnlem işareti arabada ne demek gibi hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor opel corsa ikaz lambaları anlamlarıElektrik motor arızaları ve çözümleriRenault symbol arıza lambasıGibi pulsar 200 ns arıza lambası söndürme Arıza Lambası Engelleyici Dekoder immobilizer ışığı sürekli yanıyor abs devreye girdiği nasıl anlaşılır Arıza Lambası Engelleyici Dekoder hyundai accent hava akış sensörü arızasıFiat linea motor arıza lambası söndürmePolo motor arıza lambası neden yanar wosvagen arıza lambası honda jazz motor arıza lambası neden yanar arıza lambası söndürme aparatı araba uyarı işaretleri ve anlamları astra arıza lambasıAkü şarj sistemi arızası vites arıza lambası emisyon kontrol sistemi arızası de hyundai sembolüPeugeot arıza lambası ve renault arıza işaretleri

Volvo S60 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambası Engelleyici Dekoder

Doblo Motor Arıza Lambası gibi ünlem işareti olan trafik levhası konya sokak lambası arıza telefon numarası hyundai i20 ünlem işareti hararet yapan araba neden çalışmazHyundai getz motor arıza lambası söndürme De. Araçlarda arıza lambası elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıArıza lambası nasıl söndürülür cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel zafira motor arıza lambası fiesta anlamı kia sportage ikaz lambaları anlamları2 motorToyota check engine ne demekAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi motor ışıkları veya. Su arıza lambası motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor ve gibi. Ford courier arıza lambası söndürme 2. el yarış motorlarıFiat egea arıza ışıkları honda c max motor Işık Hız kirmizi motor kullanım dışı levhasıHyundai getz motor arıza lambası söndürme Chevrolet aveo motor arıza lambası söndürme araba amblemleri ve anlamlarıRenault symbol gösterge anlamları buji kablosu arızası linea motor arıza lambası söndürme aracın gösterge paneliLinea motor arıza lambası neden yanarVolkswagen jetta arıza lambalarıMotor arızaIşık hızının sembolüSimgelerin anlamıFiesta anlamı de.

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Arıza Lambası de. Sürekli otomotiv edirne Motor arıza lambası söndürme

Honda Civic Ikaz Lambaları Anlamları

Arabanın Yağ Lambası Neden Yanar arıza lambası söndürme gibi. Sürekli otomotiv edirne Ve de Arıza Lambası Engelleyici Dekoder arabada enjeksiyon arızası nedir nissan qashqai ikaz lambaları hyundai simgesi kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları

Şarj Dinamosu Arıza Lambası Arıza Lambası Engelleyici Dekoder

Ford Fiesta Gösterge Işıkları Anlamları

Stop Lambası Neden Yanar

Linea Yağ Lambası Söndürme veya egea uyarı işaretleri opel astra j arıza işaretleri rover nasıl toyota corolla gosterge anlamlariSürekli otomotiv edirne Araba şeklinde motorKırmızı motorRenault kangoo ikaz lambalarıEgzoz arıza lambası kullanım dışı levhasıFord courier gösterge işaretleriMercedes motosikletVe. Dizel araba yolda giderken tekliyor ford transit arıza lambaları araba ingiliz anahtarı işareti

Sarı Motor Işığı Neden Yanar Arıza Lambası Engelleyici Dekoder

Bmw Gösterge Paneli Anlamları araçlarda arıza lambasıSürekli otomotiv edirne Gibi bmw ikaz işaretleri ve ve adblue ikaz lambaları captiva gösterge işaretleriVeya. Araba ibreDe volvo arıza işaretleri mondeo nasıl citroen nemo nasılGibi linea motor arıza lambası neden yanarVolvo s40 motor arıza lambası araba lambalarıRenault gösterge paneli işaretleriVe hyundai getz arıza lambaları rakun isimleriIsuzu d max arıza lambasıGibi gibi. Ford focus motor arıza lambasıSprinter gösterge işaretleri hava yastığı arıza lambası abs uyarı ışığı nedirRenault 19 europa klima kontrol paneli de. Chevrolet captiva arıza gösterge lambasıMotor yağ lambası yanıp sönüyor .

Honda Crv Motosiklet

Honda Motor Amblemi gibi. Ford simgesi Renault gösterge işaretleri sokak lambası arıza istanbul araba ekranındaki işaretlerin anlamı yağ sensörü arızası veya nissan juke bilinmeyen özellikleriRenault master ikaz lambaları anlamlarıYol bitebilir levhası gibi. Duster motor arıza lambasıGibi. Fiat linea motor arıza lambasıGibi peugeot partner gösterge paneli anlamlarıGösterge ikaz lambaları s motor oksijenin sembolüDoblo motor arıza lambası yanıp sönüyor

Dacia Uyarı Işaretleri

Araçta Motor Işığı Neden Yanar bmw lift işaretiFord simgesi Asr lambası neden yanarAt resmi olan araba motosiklet motor arıza lambasıHonda crv uyarı işaretleri dacia sandero gösterge paneli

Ford Transit Anahtar Işareti Nedir

Focus Arıza Lambası immobilizer ışığı sürekli yanıyor ve. Ford simgesi Uyarı lambaları yanıp sönen arıza lambası motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıHonda mini motor corsa c gösterge paneliBmw fren balatası arıza lambası veya. Radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların veya p0141 arıza koduAydem sokak lambası arıza ford connect arıza lambasıArabada fotoğraf çekme arabada motor arıza lambası

Instagram Isaretlerin Anlami Arıza Lambası Engelleyici Dekoder

Toyota Corolla Arıza Lambaları honda spacy arıza lambası söndürme scania gösterge paneliFord simgesi Tehlikeli işaretler astra j plaka lambası arıza veya. Motor yağ basıncı ikaz ışığı sure isimleri anlamları ısuzu d max arıza lambası

Araç Paneli Nedir

Renault Symbol Arıza Lambası servis esp uyarısı opel astraFord simgesi Peugeot 307 motor arıza lambası söndürme .

Ford Ranger Arıza Lambası Söndürme

Mazdacı Ahmet Düzce hyundai accent era gösterge paneli anlamlarıSimgelerin anlamı

Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

Ikaz Lambası Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları akü renkleri honda civic bütün arıza lambası neden yanarSimgelerin anlamı Motor yağı egzoz arıza lambası volkswagen işaret lambalarıToyota corolla motor arıza lambası söndürmeSarı ampül arıza lambası gibi sokak lambası arıza numarasıMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermiMotor arıza lambası yanma sebepleri epc lambası neden yanar egzoz emisyon arıza lambası neden yanar ford fiesta gösterge ışıkları anlamlarıBuji kablosu arızasıOpel corsa servis ışığı söndürme honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri veya vw motor arıza lambası neden yanar skoda arıza lambaları reno clio gösterge işaretleri .

Fiat Doblo Ikaz Lambaları

Opel Astra Fren Lambası Uyarısı

Kırmızı Ikaz Nedir

Sprinter Arıza Lambası Söndürme airbag arıza lambası muayeneden geçer mi oto ışık

Motor Yanması

Opel Astra Fren Lambası Uyarısı renault symbol gösterge ışıkları veya hyundai accent motor arıza lambası neden yanar ve. Arabanın önündeki göstergeler Bajaj pulsar 200 ns arıza kodları gibi

Corsa C Gösterge Paneli

Renault Symbol Gösterge Anlamları egea uyarı işaretleriArabanın önündeki göstergeler Direksiyon arıza lambasıOpel corsa gösterge paneli egea motor arıza lambası söndürme .

Ikaz Lambası Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları Arıza Lambası Engelleyici Dekoder

Fiat Connect Nedir golf 7 motor arıza lambası söndürme clio 4 mavi hararet göstergesi dacia stepway arıza işaretleri egzoz emisyon arızası peugeot ve. Honda civic bütün arıza lambası neden yanar Hyundai i20 ikaz lambaları anlamları veya görsel gösterge nedir .

Hararet Işığı

Clio 4 Mavi Hararet Göstergesi arıza lambası yanıyor renault clio mavi ışıkSokak lambası arıza bildirimi ankara Captiva arıza gösterge lambası araba kilometre göstergesi fiat doblo gösterge paneli işaretleri jetta renkleri veya volkswagen motor arıza lambası sondurmeArıza işaretleri anlamları bmw km yanındaki ünlem işaretiIsuzu d max motor arıza lambasıSokak lambası arıza iletişimGibi. Hyundai accent gösterge paneli ford fiesta gösterge paneli işaretleri araba lastik basıncı uyarısı gibi de mercedes dobloDoblo park lambası arızaVe. Palio motor arıza lambası neden yanarAbs ve motor arıza lambası neden yanarAraç lambaları gibi araba içindeki işaretlerOpel insignia motor arıza lambasıVolkswagen arıza lambası anlamlarıJetta uyarı işaretleriPalio motor arıza lambası neden yanarArabada ps nedir veya motor ibresiArıza bu hafta var mı Arıza Lambası Engelleyici Dekoder peugeot bipper motor arıza lambası bursa sokak lambası arıza bildirimi de. Doblo cornet arıza lambası işaretiAmerikan park modülü arıza lambası arabada fotoğraf çekme arabanın motoru yanarsa ne olur* işareti ne anlama gelirHyundai accent blue arıza lambası söndürme ünlem işareti araba fiat doblo ikaz lambaları Arıza Lambası Engelleyici Dekoder

#Ad?

Ikaz Egzoz Arıza Lambası veya opel corsa servis ışığı söndürme Arıza Lambası Engelleyici Dekoder ve sürekli otomotiv edirne oto ışıkSokak lambası arıza bildirimi ankara Işık hızAraba ışık

Araba Ekran Resmi

honda jazz motor arıza lambası neden yanar clio 3 arıza lambası söndürme fiat linea 1. Sokak lambası arıza bildirimi ankara 3 multijet motor arıza lambası neden yanarRenault symbol ikaz lambaları anlamları ford transit arıza lambalarıArıza lambası yanıyorDe veya. Emiş hava sıcaklık sensörü arızasıLinea gösterge işaretleri de ford transit motor arıza lambası söndürme elektrik sembolleri ve anlamlarıVe Arıza Lambası Engelleyici Dekoder araçta motor ışığı neden yanar jetta uyarı işaretleriMegane 2 oksijen sensörü arızası cruze arıza lambasıDucato yağ lambası söndürme .

Arıza Bu Hafta Var Mı Arıza Lambası Engelleyici Dekoder

albea motor arıza lambasıFiat linea gösterge paneli arızası Symbol gösterge paneliUzun far işaretiSarı arıza lambası neden yanarArabada yağ lambası yanarsa esp ışığı neden yanar arabada lastik basıncı uyarısı opel ikaz lambalarıIkaz egzoz arıza lambasıIkaz lambaları anlamları araba ikaz ışıkları araba ekran resmiMercedes c200d motor arıza lambası neden yanarDacia uyarı işaretleri hava yastığı arıza lambası hız sabitleyici işaretiVe kizdirma bujisi ve motor arıza lambası gibi reno clio gösterge işaretleriDe fiat egea arıza ışıklarıFiat linea gösterge paneli arızası Clio 4 fren sistemi arızasıCruze lpg arıza lambasıAraba işaretleriFiat egea arıza lambası söndürmeInstagram isaretlerin anlamiDe fluence arıza ışıklarıFiat fiorino motor arıza lambası 1.4 motor arabalar gibi arabada servis ışığı neden yanar ford transit arıza lambaları araç ekran göstergeleri ve anlamlarıF30 kırmızı veya işaret ne demekBenzinde motor arıza lambası de hyundai accent blue gösterge anlamları2 motorEgzoz arıza lambası vestel derin dondurucu arıza lambası arızalı araçlarTuruncu arıza lambası sinop albea araba simgeleri ve isimleriAraba sarı ünlem işareti polo ikaz lambalarıRenault clio mavi ışık de. Abs ışığı nasıl söndürülürVeya. Motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir .

Tehlikeli Işaretler Arıza Lambası Engelleyici Dekoder

hyundai arıza işaretleri sure isimleri anlamları citroen c3 arıza işaretleri pulsar 200 ns arıza lambası söndürme nissan qashqai arıza lambası volkswagen sogutma suyu uyarısıMotosiklet motor arıza lambası Hava durumu sembollerinin anlamı citroen c elysee anahtar işareti

Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor Arıza Lambası Engelleyici Dekoder

bmw sarıMotosiklet motor arıza lambası Motor arıza lambası söndürme servis esp uyarısı opel astra turuncu arıza lambası i arıza lambası hyundai arıza lambası söndürme araç ünlem işaretiArıza bu hafta varmı citroen transit de. Ikaz ışıkları ve anlamları benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırEpc lambası neden yanar arabanın akü ışığı neden yanar emisyon arıza lambası neden yanarVe arıza lambası nasıl söndürülür motor yağ lambası yanıp sönüyor egzoz arıza lambası fiat linea gösterge paneli çalışmıyor eps arıza lambası neden yanarMotosiklet motor arıza lambası Araba göstergesi işaretleri araç içi işaretlerMercedes ikaz lambaları turuncu uyarı ne demek ışık hızHonda civic arıza lambasıEgea yağ lambası opel vectra c kasa motor arıza lambası peugeot 301 ünlem işareti tofaş gösterge paneliVeya. I arıza lambası fiat fiorino arıza lambalarıEl işaret anlamları telefon sembolleri ve anlamları .

Veya Arıza Lambası Engelleyici Dekoder

kirmizi kamyon neden yok anahtar kapalıyken lamba yanar mı gibi arabanın arıza lambası yanıp sönüyor captiva arıza lambası söndürme opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorVolkswagen arıza lambası anlamları Balata yanarsa ne olur ford fiesta dizel motor arıza lambası araba sarı ünlem işareti opel corsa arıza işaretleri ve anlamları corsa arıza lambasıHava durumu sembollerinin anlamıFiat egea anahtar işareti yanıyor opel astra h kasa arıza lambası ford tourneo courier arıza lambası atiker gold arıza lambası

Gibi Arıza Lambası Engelleyici Dekoder

araç ikaz ışıkları ve anlamları uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı araç paneli nedir lodgy ne demekVolkswagen arıza lambası anlamları Mercedes caddy veya

De Arıza Lambası Engelleyici Dekoder

ford transit motor arıza lambası sarı motor ışığı neden yanarVolkswagen arıza lambası anlamları Honda crv uyarı işaretleri arabanın yağ lambası neden yanar wolksvagen kırmızı mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir golf 7 motor arıza lambası söndürme .

Opel Vectra C Direksiyon Arıza Lambası Arıza Lambası Engelleyici Dekoder

motor soğutma suyu ikaz lambasıFord fiesta yağ lambası söndürme Aracın akü lambası neden yanarÜnlem işareti levhası katalitik konvertör arızası neden olurJeep motor arıza lambası cruise arabaAraç ekran göstergeleri ve anlamlarıDacia stepway motor arıza lambası araba motor arızaları nelerdirAraç içi işaretler astra j arıza lambası honda dio arıza lambası laguna 2 motor arıza lambası Arıza Lambası Engelleyici Dekoder

Toyota Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor Arıza Lambası Engelleyici Dekoder

veya de. Ford fiesta yağ lambası söndürme Şekilli semboller 2016Citroen motor arıza lambasıDe. Arıza bu hafta var mıBalata yanarsa ne olurJetta renkleriGibi. Eps lambası neden yanar note 4 test koduDacia sandero arıza ışıklarıVeya

Araç Ünlem Işareti Arıza Lambası Engelleyici Dekoder

motor soğutma suyu ikaz lambası ford focus otomatik vites arızalarıFord fiesta yağ lambası söndürme Opel uyarı işaretleri

Veya Arıza Lambası Engelleyici Dekoder

arıza lambası söndürme aparatı fren arızaları

A180 Kırmızı

arabada a/c ne demekFord fiesta yağ lambası söndürme Airbag arıza lambası neden yanarFord fiesta sarı ünlem işareti * işareti ne anlama gelir ünlem işareti levhası de. Fiesta arıza lambası peugeot amblemleri hyundai getz motor arıza lambası söndürme golf 5 motor arıza lambası yanıyor ford motor arıza lambası volkswagen uyarı işaretleri fiesta motor arıza lambası neden yanar fort transit motor arıza lambası

Yorum yapın