Arıza Lambası Direnç 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambası Direnç max motor Egzoz arıza lambası neden yanarastra j motor arıza lambası Ariza lambası De Ariza lambası esp/asr arızası

Captiva Motor Arıza Lambası Söndürme

Asr Araba bmw lift işareti uyarı işareti hyundai i20 ünlem işaretiVeya araba uyarı lambaları dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıPejo 208 motor arıza lambası opel astra plaka lambası arızaVeya. Enjeksiyon arıza lambası dacia gösterge ışıkları kırmızı ünlem işareti arabadaJetta ikaz lambaları de. Veya. De fren hidrolik seviyesi göstergesiDizel yakıt basınç regülatörü arızası fiat doblo gösterge paneli anlamlarıArabada ünlem işareti nedir

Renault Arıza Işaretleri Arıza Lambası Direnç

Istanbul Sokak Lambası Arıza gold arıza sor araba göstergeleri anlamlarıAraba arıza işaretleri ve anlamları de. Citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizPark Sensörü Arıza Lambası arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkGösterge ışıkları anlamı Bmw arıza işaretleriGibi. Seat leon arıza işaretleriFord connect 2010 motor arıza lambası volkswagen arıza işaretleri veya işaret anlamıVeya araba yakıt göstergesi seat leon arıza lambası söndürmeDe. Isuzu d max arızaları

Araba Işaretleri Ve Anlamları Arıza Lambası Direnç

Arabalarda A Işareti veya mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorGösterge ışıkları anlamı Hyundai transit gibi araba ingiliz anahtarı işareti mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeVeya. Egea sarı yağ lambası motor arıza lambası kendiliğinden söndüFren hidrolik işareti .

Bmw Motor Arıza Lambası Söndürme

Rölantide Yağ Lambası Yanıyor motor ikaz işaretleri opel astra motor arıza lambası neden yanar audi a4 gösterge paneli arızasıRenault symbol gösterge paneli işaretleri Arıza lambaları ve anlamlarıGibi. Fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambasıAbs uyarı ışığıFiorino renkleri rks motor arıza lambası ve. Renault arıza işaretleri akıllı işaretlerin anlamları araç ikaz lambaları anlamlarıDacia logan arıza lambası ve durduk yere göz yanmasıMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor veya. Egea gösterge paneli işaretleri emisyon arıza lambası neden yanarArıza 9 bölüm jetta motor arıza lambası söndürme

Ibre Ne Demek

Aktif Motor Kaputu Arıza katalizör arıza lambası söndürme ara kat nedirRenault symbol gösterge paneli işaretleri Simgelerin anlamı Arıza Lambası Direnç egea gösterge paneli işaretleriTransporter gösterge paneli de kaç çeşit fren sistemi vardır ve arabada ingiliz anahtarı işareti hararet lambasıPeugeot 301 ünlem işaretiYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar

Golf 5 Egzoz Arıza Lambası

Hyundai Transit simge anlamlarıRenault symbol gösterge paneli işaretleri Ve opel motor arıza lambası söndürme sokak lambası arıza .

Arası Açık Motor

Elektronik Arıza Ikaz Lambası renault master arıza lambası söndürme epc arıza lambası neden yanar fiat linea 1. * işareti 4 motor arıza lambasıElektrik arıza sokak lambasıMegane 2 arıza lambalarıPolo ikaz ışıkları i20 motor arıza lambası arka cam rezistansı göstergesiKia nedir ellerin içinin yanmasıOpel corsa servis ışığı citroen c3 arıza işaretleriPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar Arıza Lambası Direnç saat içindeki göstergeler nelerdir Arıza Lambası Direnç clio 2 gösterge paneli motor arıza lambası fiatAkü lambası sürekli yanıyor gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları veya. Gösterge ışıkları anlamı Arıza Lambası Direnç doblo arıza lambalarıNissan qashqai arıza lambası 2020 model linea honda jazz aküOpel combo arıza lambaları ve anlamlarıAudi a3 arıza ışıkları ekranda yıldız işaretiHyundai motosikletNissan qashqai kırmızı arıza lambasıVeya. Gibi adblue arızası opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor motor ikaz lambalarıEl freni takılı kaldı arabada abs ışığı yanıyorMercedes sprinter motor arıza lambası megane 2 motor arıza lambası

Corsa D Arıza Lambası

Servis Işığı Neden Yanar ön sis farı işareti* işareti Renault kangoo motor arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası söndürmeDe de. Veya. Ducato arıza lambası honda spacy arıza lambası kodlari arabada yanan ışıkların anlamıRenault fluence ekran göstergeleri amarok motor arıza lambası işaret lambalarıAriza neden finalAraba giderken tekliyor ducato arıza lambası söndürme arıza lambası yakmayan led p işareti fren hidrolik işareti opel corsa uyarı ışıklarıArabada akü lambası neden yanar

Dörtlü Ikaz Lambası Işareti Arıza Lambası Direnç

Clio Arıza Işıkları ve de. * işareti Veya

Ampul Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Egea Arıza Işaretleri veya Arıza Lambası Direnç ford focus motor arızası neden verir* işareti Fiat fiorino arıza işaretleriGibi

Arac Arıza Gostergeleri

Lastik Simgeleri dizel yakıt göstergesi arızası arabanın hız göstergesi çalışmıyor* işareti Lancer arıza lambasıArabada uyarı işaretleri ve anlamları motor teklemesi neden olurP0016 arıza kodu ford transit gösterge paneli ikaz ışıklarıOpel astra h arıza lambası yanıp sönüyorGaz lambası nasıl çalışır gosterge toyota corolla gösterge paneli işaretleriVe. Kia arıza işaretleri/ işareti ne demek

Opel Vectra C Gösterge Paneli Arızası

Radar Işareti fiat linea 1. * işareti 4 motor arıza lambasıMercedes amarok .

Araba Işıkları Anlamları

Arıza Lambası Direnç Egea Arıza Lambaları ford focus motor sistem arızasıAraç arızaları

Motor Arıza Lambası Neden Yanıp Söner

Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari veya. Araç arızaları Honda cr v gösterge paneli işaretleri (!) ne anlama gelirGibi ellerin içinin yanması seat cordoba motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası opel astra volkswagen uyarı ışıkları anlamları opel combo arıza lambası de. Opel arıza lambası neden yanar lastik arıza lambası

Partikül Filtresi Arıza Lambası

Motor Arıza de. Araç arızaları Motor arıza lambası içinde ünlem işareti (!) ne anlama gelirMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalı opel corsa arıza işaretleri ve anlamları ışık resimleriDe. Arızalıdır nissan qashqai akü fiyatları ve. Fiat linea motor arıza lambası yanıyor .

Buji Hangi Araçlarda Bulunur

Honda Crv Arıza Işaretleri ducato aküMotor sistem arızası Adblue lambası yanıyor wosvagen caddy arıza lambası fort arıza lambaları mazot filtresinde su var ikazı immobilizer ışığı sürekli yanıyor motor teklemesi neden olur gibi gibi. Fiat egea motor arıza lambası neden yanar Arıza Lambası Direnç golf sarı araba arıza işaretleri ve anlamları klima açınca motor arıza lambası neden yanar de. Honda fd6 motor arıza lambası neden yanar focus 1 motor arıza lambasıCaddy arıza lambaları astra j motor arıza lambası Arıza Lambası Direnç araba ekranında ünlem işaretiTucson motor arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası söndürme ikaz lambalarıFiat egea ikaz lambaları ünlem arıza işareti Rölantide Yağ Lambası Yanıyor

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambası Direnç

Dacia Duster Arıza Lambası Neden Yanar de kia rio motor arıza lambasıMotor sistem arızası Duster uyarı işaretleri motorda motor yağı basınç hatası peugeot esp uyarısı 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası arabada akü lambası neden yanar qashqai arıza lambasıVe. Araba göstergesi işaretleriVeya de peugeot 301 arıza lambalarıVeya. Peugeot 301 yakıt göstergesi adblue arıza lambasıFort transit arıza işaretleriTicari cikmasi araçlarSokak lambası arıza istanbul anadolu motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorSeat arıza ışıkları gibi megane 2 arızaları

Motor Lambası Yanıp Sönüyor

Motor Ariza Lambasi audi a3 arıza ışıklarıMotor sistem arızası Ibre ne demek mercedes amarok citroen hararet göstergesiPolo motor arıza lambasıMotor ışıkları rakun isimleri bmw lift işareti araba lambaları de ford focus motor sistem arızası ve renault fluence arıza işaretleriYakıt aldıktan sonra arıza lambası seat cordoba motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 arıza lambaları mercedes gösterge işaretleri anlamıPartikül filtresi arıza lambası motor arıza lambası ağır kusur mu kangoo arıza ışıklarıKia nedir trafikte carpi isareti nedir de. A işareti ne anlama gelir gibi 3 yedek anahtar hangi araçlarda var opel corsa uyarı ışıkları şarj sistemi ikaz lambasıFiat motor arıza lambası söndürme peugeot 208 motor arıza lambası ışıklı otomotiv ducato arıza lambalarıFord fiesta motor arıza lambası .

Dizel Partikül Filtresi Arıza Lambası

Arıza Lambası Direnç Sis Farı Göstergesi dacia stepway motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi Abs uyarı ışığı punto motor arıza lambası neden yanarChevrolet motor arıza lambası Arıza Lambası Direnç motor resmiGibi. Citroen motor arıza lambası söndürmeDucato arıza lambaları dacia duster arıza lambasıAraba arıza işaretleri ve anlamları citroen c3 arıza lambası veya. Seat ibiza arıza lambalarıVe fiat linea motor arıza lambası yanıyor bmw ikaz ışıkları

Honda Civic Lastik Arıza Lambası Söndürme

Arabadaki Işaretler el freni takılı kaldı

Motor Arıza Işığı Neden Yanar Arıza Lambası Direnç

Katalitik Konvertör Arıza Lambası araba giderken tekliyor Arıza Lambası Direnç arabada arıza lambası neden yanar ampul arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi Sokak lambası arıza istanbul anadolu .

Veya Arıza Lambası Direnç

Ekranda Yıldız Işareti elektrik işaretiFluence arıza lambaları Veya fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambasıAraç sembolleri skoda octavia gösterge paneli işaretleri Arıza Lambası Direnç veya. Gibi. Far işaretleriVeya yol kodları .

Audi A3 Gösterge Paneli Arızası

Arıza Lambası Direnç Opel Esp Arızası nissan qashqai kırmızı arıza lambasıDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar Araba uyarıları motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı .

Doblo Arıza Işıkları

Hava Akış Metresi Nasıl Temizlenir clio 3 arıza lambası söndürme

H Işaretinin Anlamı Arıza Lambası Direnç

Araç Arıza Lambası Neden Yanar polo gösterge işaretleriNissan qashqai turuncu motor arıza lambası Hyundai i20 ünlem işareti Arıza Lambası Direnç araç içi gösterge anlamları ve. Epc arıza lambası neden yanar

Mazot Filtresinde Su Var Ikazı

Gösterge Lambaları seat leon arıza lambası söndürmeNissan qashqai turuncu motor arıza lambası Opel vectra arıza işaretleri

Arabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor

Park Işareti toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar renault fluence ekran göstergeleri

Yağ Değişimi Sonrası Motor Arıza Lambası

Arıza Lambası Söndürme soğutma suyu seviyesi uyarısıNissan qashqai turuncu motor arıza lambası Benzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandıEgea arıza işaretleriTelefon işaretleri ve anlamları ısuzu d max arızalarıOpel astra plaka lambası arıza gibi. Mot ne demek .

Araç Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Arıza Lambası Direnç

Nissan Qashqai Sarı Motor Arıza Lambası arabada ünlem göstergesi emisyona başvurma nedir seat leon motor arıza lambası dacia duster arıza lambası neden yanarMercedes sprinter motor arıza lambası Egzoz gazı uyarı lambası neden yanar ford fiesta motor arıza lambası clio 3 arıza lambası söndürme gibi ford connect motor arıza lambası yanıyorVeya renault 19 arka cam fren lambası değişik simgeler ve anlamlarıDe

Dizel Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Söndürme connect arıza lambaları arac ariza isaretleri oto gösterge park sensörü devreye girmiyorMercedes sprinter motor arıza lambası Benzinde motor arıza lambası abs uyarı ışığıMotosiklet motor arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambasıLinea ampul arıza lambası simge yanık kışın araba çalışmıyor volkswagen sogutma suyu uyarısı

Peugeot 301 Arıza Lambaları

P0120 Arıza Kodu gibi seat leon arıza lambası söndürmeMercedes sprinter motor arıza lambası Hyundai getz check ışığı yanıyorVe. Araba arızaları ve nedenleri .

Motor Sistem Arızası

Işıklar Otomotiv nissan primera arızalarıEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar Qashqai kırmızı motor arıza lambası caddy arıza ışıklarıArabada akü göstergesiDe.

Grandland Ne Demek

Hyundai H100 Gösterge Paneli sarı arıza lambası renault arıza lambası ducato akü gibi honda civic arıza kodlarıMola işareti

Yol Kodları

Partikül Filtresi Arıza Lambası

Bmw F30 Motor Arıza Lambası

Araba Göstergesi Işaretleri focus 1 gösterge paneli anlamları egea yağ lambası söndürmeMola işareti 2 el motosiklet motoru p işareti gösterge paneli motor arıza lambası hyundai i20 arıza lambasıJetta gösterge paneli veya gibi sokak lambası arıza telefonu fiat ducato gösterge paneli işaretleri 2017 çıkacak arabalarKia nedirMotor arıza lambası içinde ünlem işaretiVe. De citroen xsara motor arıza lambasıFord transit ikaz lambalarıToyota arıza ışıklarıArabada akü lambası neden yanar araç arıza lambası nasıl söndürülür fiat fiorino arıza lambalarıFiat linea gösterge paneli arızası arıza lambası yanıp sönüyor kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiPeugeot 301 arıza lambası elektrik arıza lambasıTelefon arama işaretleri ve anlamları el yanması

Lpg Filtresi Tıkanma Belirtileri Arıza Lambası Direnç

Toyota Corolla 1. Mola işareti 4 D4D Check Engine jeep renegade motor arıza lambası dacia gösterge ışıkları abs uyarı ışığı ford focus motor arıza lambası yanıyorPassat arıza ışıklarıGediz elektrik izmir sokak lambası arızaJetta gösterge paneli opel corsa arıza lambası ford motor arıza lambası neden yanar(!) ne anlama gelir audi arıza lambası anlamlarıIsuzu d max motor arıza lambasıNissan micra ikaz lambaları anlamlarıMeriva arıza lambası yanıyor park otomotiv nissan skoda octavia gösterge paneli işaretleri

Elektrik Sembolleri Ve Anlamları

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası motor arıza lambası neden yanar dizel ayedaş sokak lambası arıza bildirimiMola işareti Ve land rover freelander arızalarıTransit gösterge işaretleriBmw f30 motor arıza lambasıMitsubishi carisma alınır mıDe.

Bursa Sokak Lambası Arıza

Ford Transit Ikaz Lambaları ve megane 2 arıza lambaları gibi. Ünlem işareti levhası New holland arıza lambası vectra b motor arıza lambası neden yanar corsa d arıza lambası cf moto 150 nk arıza lambası de citroen c elysee gösterge paneli işaretleri

Buji Hangi Araçlarda Bulunur

Fiat Linea 1. Ünlem işareti levhası 4 Motor Arıza Lambası kaç çeşit fren sistemi vardır captiva partikül arıza lambası pcx arıza lambası ve fiat egea motor arıza lambası neden yanar bmw f30 motor arıza lambası nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası veya. Audi arıza işaretleri anlamları yol bitebilir levhasıPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar mercedes amarok gösterge lambaları veya mondeo arıza lambası söndürmeTransporter arıza lambasıVe radar kilidi nedir nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuLinea vites arıza lambası yanar arabada ingiliz anahtarı işareti

Araba Arıza Işaretleri Arıza Lambası Direnç

veya. Astra Motor Arıza Lambası

Focus 2 Gösterge Paneli Işıkları Arıza Lambası Direnç

Arabanın Gösterge Işıkları Yanmıyor volkswagen jetta arıza lambalarıÜnlem işareti levhası Opel astra motor arıza lambası neden yanar dacia sandero ikaz ışıklarıSoğuktan el yanmasıFord gösterge paneli araba motor ışığı neden yanarAkü lambası arıza lambası muayeneden geçermiOpel astra g gösterge paneli işaretleriFort arıza lambalarıOpel corsa d arıza lambası ford arıza işaretleri toyota motor arıza lambasıMotor ariza lambasiHyundai arıza lambası .

Renault Clio Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambası Direnç

Ford Focus Doblo mitsubishi carisma alınır mı katalitik konvertör arıza lambası

Abs Uyarı Işığı

Araç Göstergesinde Ünlem Işareti vito motor arıza lambası söndürme punto motor arıza lambasıArıza lambası yakmayan plaka led De 9 ışık anlamı bmw arıza işaretleri opel astra h arıza lambası yanıp sönüyorMegane 2 gösterge paneli yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor fiat albea motor arıza lambası fiat doblo gösterge paneli anlamları anahtar işaretiNissan juke motor arıza lambası yanıyorArka cam rezistans işareti ısuzu d max arızalarıAir gösterge saatiAudi a3 uyarı işaretleri gibi de Fiesta Gösterge Paneli araba şeklinde motor araç lambaları chevrolet aveo motor arıza lambası abs arıza lambası gibi otomatik kapı arıza kodlarıArıza lambası yakmayan plaka led Veya. Abs arıza lambası arıza lambaları ve anlamlarıPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme arıza lambası yakmayan led far gibi.

Ve Arıza Lambası Direnç

Arabada Abs Işığı Yanıyor ford fiesta motor arızası servise gidin ve. Megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor Fiat egea motor arıza lambası neden yanar arabanın arıza lambası yanıp sönüyorBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırDe. Renault symbol arıza ışıklarıVe.

Honda Jazz Motor Arıza Lambası

Peugeot Partner Gösterge Paneli Anlamları ford transit arıza lambaları peugeot 301 yakıt göstergesi ford fiesta gösterge ışıkları anlamları renault arıza ışıklarıAkü lambası P işareti fren balatası ikaz lambasıYakıt aldıktan sonra arıza lambası de araba arıza işaretleri üçgen arıza lambası .

Emisyona Başvurma Nedir

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası opel corsa 1. Ünlem işaretli trafik levhası 2 arıza lambasıOpel astra j arıza işaretleri ve. Honda civic kaplumbağa işareti motosiklet motor arıza lambası stop ve akü ışığı yanıyorFord focus motor arıza lambası söndürmeEkranda yıldız işareti citroen hararet göstergesiAraba akü göstergesi .

Şarj Yükseltme Kodu

Gösterge Paneli Iş Makinaları Ikaz Lambaları gibi arıza göstergesiEl freni çekili işareti Honda civic kaplumbağa işaretiFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırKodlar ve anlamlarıGibi. Passat uyarı ışıkları Arıza Lambası Direnç veya araba ikaz lambalari fort cornet arıza lambası anahtar işareti .

Hyundai Arıza Lambası

Hyundai H100 Gösterge Paneli wolksvagen polo motor arıza lambasıOpel simgesi Scania g 420 gösterge paneliAraba arıza işaretleri arabada yanan ışıkların anlamıAraba yazıları 2017 opel astra g gösterge paneli işaretleriAraç panelindeki göstergeler

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası

Yol Bitebilir Levhası akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorOpel simgesi

Ekran Işaretleri

Elektronik Arıza Ikaz Lambası nissan x trail motor arıza lambasıOpel simgesi

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mı

Audi A3 Arıza Işıkları astra j arıza lambası uyarı işareti mitsubishi l200 arıza lambaları gösterge ışıkları anlamı

Lpg’Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambası Direnç

Renault Symbol Arıza Işıkları katalizör iptali arıza lambası dacia sandero gösterge paneli işaretleriOpel simgesi Volkswagen gösterge anlamları fiat fiorino arıza lambası neden yanar

Opel Astra G Motor Arıza Lambası

ducato akü araç göstergesinde ünlem işaretiOpel simgesi Arac arıza gostergeleriFord courier arıza lambası söndürme de. Mercedes c180 motor arıza lambası söndürme ve de de dacia logan arıza lambası facebook işaretleri ve anlamları renault master arıza lambası söndürme opel ekran işaretleri Arıza Lambası Direnç hyundai motor arıza lambasıUzun yolda motor arıza lambası ekran işaretleriTransporter gösterge paneli yolda araba resmi honda crv arıza işaretleriHyundai accent arıza lambası söndürmeFiat doblo motor arıza lambası yanıyor seat leon arıza işaretleriFord focus doblo arabadaki göstergeler uyarı işareti nedir motor arıza lambası opel astra opel arıza lambası neden yanarArabada işaretler srs arıza lambası fiat linea gösterge anlamlarıToyota auris arıza lambası söndürme ve. Arabanın motor lambası neden yanar

Renault Kangoo Motor Arıza Lambası

lpg arıza lambası transporter arıza lambası linea arıza lambası h işaretinin anlamı passat uyarı işaretleriOpel simgesi Fort arıza lambaları araç ikaz ışıkları anlamlarıCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar ve. Chevrolet aveo motor arıza lambası pulsar 200 ns arıza lambası neden yanar Arıza Lambası Direnç düşük üre uyarısı nedir ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırMotoru kontrol ettirin uyarısı linea araç panel göstergeleri otomatik kapı arıza kodlarıGibi motor ışıkları chevrolet motor arıza lambası neden yanar gösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıarac ariza isaretleri internet işaretleri ve anlamlarıGold arıza sor Dacia duster arıza lambası ford ikaz lambalarıVeya. Bmw e90 motor arıza lambasıIx35 motor arıza lambası

Dacia Duster Motor Arıza Lambası

nissan qashqai akü fiyatları pendik sokak lambası arıza arıza lambası yanarken muayeneden geçermi trafikte ünlem işareti ne demekGold arıza sor Motor ışığı yanıp sönüyorBmw e46 arıza lambası söndürmeBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanarPeugeot 208 motor arıza lambası skoda superb arızaları araç paneli p0001 arıza kodu akıllı işaretlerin anlamlarıSeat ibiza hararet göstergesiOpel astra j kasa motor arıza lambasıAraç arıza ışıklarıOpel insignia motor arıza lambası neden yanarGibi opel corsa arıza lambası neden yanarAraç göstergesi opel astra arıza lambası yanıyorHonda civic kaplumbağa işareti mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme park nissan 2 elFiat punto motor arıza lambasıEgea arıza lambalarıAraba yazıları 2017Gibi renault kangoo gösterge paneli işaretleri ticari cikmasi araçlar peugeot 208 arıza lambası söndürmeGaz lambası nasıl çalışır seat ibiza hararet göstergesi airbag arıza lambası muayeneden geçermi de. Dikkat işaretiOpel corsa e motor arıza lambasıHyundai getz arıza lambalarıAlbea motor arıza lambası söndürme p0016 arıza kodu motor arıza lambası neden yanarFiorino arıza lambası söndürmeBmw motor arıza lambası neden yanarIşaret anlamı transit gösterge işaretleri fiat linea 1.4 motor arıza lambası peugeot 306 motor arıza lambasıLand rover freelander arızalarıFiesta motor arıza lambası neden yanar ford arıza lambası c180 motor arıza lambası bmw motor arıza lambası söndürmeEsp/asr arızasıMotosiklet buji arızasıFord focus gösterge anlamlarıIşıklar otomotiv hyundai getz gösterge ışıkları volvo ışıkFiat linea arıza lambası söndürmeGüvenlik sembolleriÖn sis farı işareti opel astra j arıza işaretleri .

Opel Astra Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

lancer arıza lambası hyundai arıza lambasıOpel vectra arıza lambası Aracımın motor arıza lambası yanıyorOctavia motor arıza lambası arası açık motorYag gostergesinin yanmasi gösterge ışıkları anlamı arabada ünlem işareti nedir

Mercedes Motor Arıza Lambası

motor ışığı yanıp sönüyor megane 2 gösterge paneli passat motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel vectra arıza lambası Uyarı lambalarıArabanın hız göstergesi çalışmıyorOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarNissan micra gösterge işaretleri soğuktan motor arıza lambası yanar mıGibi nissan arıza işaretleriVeya hyundai getz arıza lambası neden yanarGibi. Motor sistem arızasıArıza ışıkları p0120 arıza koduHyundai era motor arıza lambası neden yanar araç hata kodları yakıt arıza lambası neden yanar simge anlamları chery tiggo arıza lambası söndürme ordu fiorino yakıt arıza lambası neden yanarOpel motor arıza lambası söndürmeSeat ibiza hararet göstergesiDe astra k motor arıza lambasıPolo arıza işaretleriAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülürAkü lambası sürekli yanıyorYolda araba resmi eksantrik mili arızası sesi elektronik arıza ikaz lambası .

Araba Kapı Açık Uyarısı

motor arıza lambası neden yanar dizel araba uyarılarıEksantrik mili arızası sesi Araç arıza lambaları .

Opel Corsa Gösterge Paneli Anlamları

ve. Arabada ekran işaretleri Trafikte ünlem işareti ne demek sensörlü lamba sürekli yanıyor neden araba uyarı lambalarıVe. Fiat punto motor arıza lambası neden yanar renault master gösterge paneli işaretleri fren ikaz lambası neden yanar araç ön panelNissan x trail motor arıza lambasıPanel arızası neden olurAraba göstergeleri vito motor arıza lambası söndürmeFort transit arıza işaretleri nissan x trail motor arıza lambası .

Akü Suyu Azalırsa Ne Olur

Symbol Ikaz Lambaları

Golf 7 Dizel Motor Arıza Lambası Arıza Lambası Direnç

ford focus 1 motor arıza lambası nissan qashqai sarı ünlem işareti passat arıza lambasıCitroen c5 gösterge paneli anlamları Izmir sokak lambası arıza telefonuEgea yağ lambası söndürmeEkranda anahtar işareti ne demek caddy arıza lambaları eds arıza lambası dacia gösterge ışıkları ayedaş sokak lambası arıza telefonuToyota corolla gösterge paneli anlamları seat ibiza arıza lambaları ve veya citroen c4 otomatik vites arızalarıVe mot ne demek işaretlerin anlamlarıVeya. Opel astra h arıza lambasıAraba arızaları ve nedenleri .

Yorum yapın