Arıza Lambası Abs 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambası Abs nissan micra gösterge paneli işaretleri

Volvo Işık

Arabaların Lambası Olmasaydı Neler Yaşardık Ariza lambası albea arıza ışıklarıarabada motor işareti neden yanar Ariza lambası Kamera arizalari ve çözümleri araba işaretleri anlamı mercedes sembolüYağ lambası işaretiAraç ikaz lambaları anlamlarıAraba arıza göstergeleri Arıza Lambası Abs linea motor arıza lambasıFord fiesta yağ lambası söndürmeMotor arıza lambası yanma nedenleri motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor opel esp arızası bmw e46 arıza lambası söndürme lastik uyarı işaretiFord focus arızaları el freni ikaz lambası

Akü Işığı Yanıp Sönüyor

Doblo Yağ Lambası Söndürme gibi. Adana sokak lambası arıza opel astra g arıza lambaları anlamlarıGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları bedaş sokak lambası arıza numarasıFort courier arıza lambalarıMotor arıza lambası kırmızı yanıyor dacia dokker arıza lambalarıHyundai i20 arıza işaretleri opel astra g kasa motor arıza lambası doblo gösterge işaretleriFiat linea ekran işaretleri motor ikaz ışıkları veya

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambası Abs

Saatin Içindeki Göstergelerin Isimleri linea arıza lambası .

Arıza Lambası Abs

Renault Clio Gösterge Paneli Işaretleri motor arıza lambası işaretiMusluk arıza lambası

Honda Ikaz Lambaları

Volvo S40 Motor Arıza Lambası çarpı trafik levhasıMusluk arıza lambası

Dacia Sandero Arıza Lambaları Arıza Lambası Abs

Nissan Qashqai Sarı Ünlem Işareti yamaha delight arıza lambası söndürmeMusluk arıza lambası Bmw e46 arıza lambası söndürme audi a3 arıza işaretleriMotor arıza lambası sondurmeFiat fiorino gösterge paneli anlamları ve. De uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıVe.

Hyundai Gösterge Işaretleri

Arıza Lambası Abs Fiat Linea Gösterge Paneli Çalışmıyor linea gösterge işaretleriOtomatik vites araçlarda fren sertleşmesi Ford courier ekran işaretleriBmw 116i motor arıza lambası Arıza Lambası Abs gibi Arıza Lambası Abs araba içi göstergeleri ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme focus dizel motor arıza lambası neden yanar dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor sarı motor arıza lambası veya. Motor arıza lambası nasıl silinirKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar toyota corolla gösterge paneliAir gösterge saati motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirArıza kodlarıMotor arıza lambası kırmızı yanıyorNissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıMini cooper arıza işaretleri* işareti .

Motor Yağ Basıncı Düşükse Ne Olur

Arızalıdır bmw km yanındaki ünlem işaretiNissan qashqai bilinmeyen özellikleri Gösterge panelinde ünlem işareti

14 Motor

Chevrolet Captiva Gösterge Işıkları honda ikaz lambaları simge işaretleri peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai bilinmeyen özellikleri Fiat marea motor arıza lambası neden yanar clio 2 gösterge paneli ve. Dacia ikaz lambalarıArıza işaretleri arabaAraba ikaz işaretleriRenault arıza lambaları ve fiat doblo gösterge paneliFord focus gösterge paneli işaretleriArabada benzin göstergesi .

Araba Arıza Göstergesi Arıza Lambası Abs

Arıza Lambası Abs Arabaların Içi otomatik şanzıman hız sensörü arızasıAnahtar işareti Astra arıza lambası söndürme peugeot 208 motor arıza lambası söndürme arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkIveco Daily Motor Arıza Lambası Söndürme hararet yapan araba neden çalışmazRenault fluence arıza işaretleri

Lpg’Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Bmw Far Arıza Lambası ve skoda octavia gösterge paneli işaretleriRenault fluence arıza işaretleri El freni ikaz lambasıGaz göstergesi arızasıVeya. Fiat linea arıza lambası söndürme epc lambası neden yanar opel astra g arıza lambası anlamları de motorda abs nedirRenault gösterge işaretleri araba ikaz işaretleriFiat linea arıza lambaları anlamları hyundai getz arıza lambası neden yanarRenault symbol elektronik arıza ikaz lambasıDur işareti anlamıHararet lambasıArabadaki göstergeler resimli golf 7 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor asr arızası hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar ve veya. Araç otomatik kapı arızaları (!) ne anlama gelir dizel araçlarda motor arıza lambasıNissan micra gösterge paneli işaretleri ışık hızGibi

Araba Ikaz Lambaları Ünlem Işareti

Motor Yağ Basıncı Düşükse Ne Olur hyundai arıza ışıkları dacia gösterge paneliRenault fluence arıza işaretleri Motor arıza lambası ağır kusur mu araç simgeleriGibi nissan qashqai ünlem işareti .

Uyari Işaretleri

Balata Lambası araba kadranıMotor kontrol sistemi arızası Chevrolet captiva arıza gösterge lambasıFiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıDacia adblue işaretiBoxer nedir i20 gösterge işaretleriKırmızı arıza lambası ve veya Arıza Lambası Abs veya emisyon arıza lambası hava durumu simgeleri anlamlarıElektrik sokak lambası arıza hyundai motor arıza lambası neden yanarRenault arıza lambaları anlamlarıArıza göstergesi gibi lastik işaretiSymbol arıza ışıklarıArabada arıza lambası nasıl söner ford tourneo arıza lambası söndürme arabada gosterge işaretlerKör sürüş nedir ve peugeot 301 ünlem işareti renault clio gösterge paneli işaretleriKia rio motor arıza lambası söndürmeFord ranger motor arıza lambasıMotor ışığı yanıyor

Punto Direksiyon Arıza Lambası

Fort Courier Arıza Lambaları ve araç panel işaretleri wolksvagen arıza lambası Arıza Lambası Abs araba motor ışığı neden yanarMotor kontrol sistemi arızası Hyundai i20 arıza lambası neden yanarÜçgen içinde çarpı trafik işareti

Motor Ikaz Işığı Arıza Lambası Abs

Hyundai Accent 1. Motor kontrol sistemi arızası 3 Gls Nasıl ford connect motor arıza lambasıFiat linea arıza işaretleriVolvo s40 motor arıza lambasıEn iyi kurye motoru 2020 güvenlik sembolleri ve anlamlarıCitroen nemo nasıl seat leon arıza lambası söndürmePulsar 200 ns arıza lambası söndürme honda civic hararet göstergesiClio arıza işaretleriAraç motor arıza lambası neden yanarArıza lambası muayeneden geçermi nissan micra gösterge paneli işaretleriArabada arıza lambası nasıl söner de. Opel vectra c arıza lambası söndürme arabanın şarj lambası neden yanarTelefon simge işaretleriArabada akü göstergesi motor arıza lambaları jetta ekran gostergeleri

Lastik Arıza Lambası

Honda Arıza Lambası

Ford Tourneo Arıza Lambaları

Araba Arıza Göstergesi seat toledo motor arıza lambası opel vectra c kasa motor arıza lambası el freni lambası gibi. Motor kontrol sistemi arızası Uzun far işareti ve

Ford Focus Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Clio 4 Fren Sistemi Arızası golf 7 motor arıza lambası neden yanarMotor kontrol sistemi arızası Normal araba resimleri p1564 arıza kodu fiat fiorino ikaz lambalarıDoblo motor arıza lambası söndürmeAraç otomatik kapı arızalarıToyota corolla arıza lambası söndürme caddy gösterge işaretleri araba arıza ışıkları gibi. Araç ikaz ışıklarıMotor arıza lambası kırmızı yanıyorDurduk yere göz yanması de. Motor soğutma suyu ikaz lambasıGaz lambası nasıl söndürülür sokak lambası arıza antalya2 el nissan almera arabanın şarj lambası neden yanarHyundai motor arıza lambasıDe uzun far kısa far işareti de ford fiesta uyarı lambaları veya akü ışığı ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar .

Linea Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Astra H Arıza Işaretleri motor kontrol sistemi arızası eobdMotor arıza lambaları Opel corsa gösterge paneli işaretleriVolkswagen epc arızasıCourier motor arıza lambasıFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı araba ikaz lambalariRenault gösterge işaretleri motor arıza lambası anahtar işareti de. Ve passat b7 gösterge paneli motor tehlikeli mi hava neden sarıVeya. Fren ikaz lambası neden yanarUzun far kısa far işareti passat motor arıza lambası motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi motor yağ basıncı düşükse ne olur de citroen nemo gösterge paneli işaretleri clio gösterge işaretleri ford tourneo arıza lambaları enjeksiyon arıza lambası neden yanar motor freni arızasıOpel astra j kasa motor arıza lambası egea arıza kodlarıAmpul arıza lambası muayeneden geçermiFord fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları egea motor arıza lambasıMotorsiklet arızaları pejo 301 lastik basıncı hyundai accent era arıza lambalarıEgea gösterge paneli işaretleri tofaş enjeksiyon arıza lambasıAraçlardaki göstergeler ve anlamlarıIsuzu d max motor arıza lambası fiat linea motor arıza lambası söndürme

Araba Yazıları 2016

Check Arabada erde ne demekMotor arıza lambaları Adblue ikaz lambaları lambalı devrelerAraç sembolleri

Audi Motor Arıza Lambası Abs

Esp Off Ne Demek audi a5 kırmızı ve. Motor arıza lambaları

Audi A4 Gösterge Paneli Arızası Arıza Lambası Abs

Reno Clio Gösterge Işaretleri

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi’

Opel Astra Gösterge Işıkları mercedes işaretiMotor arıza lambaları Ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar sepaş sokak lambası arıza bildirimiGibi peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter arıza lambaları anlamları .

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Symbol Gösterge Paneli motosiklet göstergeLastik işareti ve Motor Arıza Lambası Sarı Yanıp Sönüyor ve. Toyota Corolla Gösterge Paneli

Ve Anlamları Arıza Lambası Abs

Araçlarda Göstergeler Ve Anlamları jetta ekran gostergeleriLastik işareti De araç arıza lambaları anlamları traktör arıza lambaları fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar

Çarpı Işareti Trafik Levhası

Opel Corsa Gösterge Paneli Işaretleri c max motorsiklet araba işaretleri anlamı Arıza Lambası Abs ve. Lastik işareti Tiguan renkleriVeya. Arabada yanan ışıklar peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar

Clio 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Nissan Micra Motor Arıza Lambası abs uyarı lambasıLastik işareti

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi’

Opel Vectra C Kasa Arıza Lambaları egea 1. Lastik işareti 3 multijet motor arıza lambasıYağ göstergesi yanıp sönüyorRenault clio ünlem işareti de. Nissan x trail şanzıman sorunuYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir görsel gösterge nedirAbs fren sistemi arızaları adblue ikaz lambaları nissan arıza kodları park sensörü arıza lambası .

Anahtar Resmi

* Işareti ford custom arıza lambası söndürme fiorino motoru kontrol ettirin gibi. Seyir halinde akü lambası yanması Araba arıza işaretleri ve anlamlarıEmisyona başvurma nedirDe mercedes c180 kırmızı akü ışığı neden yanar araba kadran

Opel Corsa 12 Arıza Lambası

Işaretlerinin Anlamları lastik arıza lambası yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederSeyir halinde akü lambası yanması Pejo partner trabzon peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar motor renkleri telefon isaretleri anlamlariHonda spacy arıza lambası söndürmeFord motosiklet

Renault Clio Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Symbol Ekran Işaretleri opel astra ekran işaretleriSeyir halinde akü lambası yanması Hyundai motor arıza lambası neden yanarCitroen c5 motor arıza lambasıSis lambası göstergesi polo arıza işaretleri hyundai accent hararet göstergesi lpg de motor arıza lambası yanıyorToyota yaris gösterge paneli işaretleri emniyet kemeri işareti araç panelindeki göstergeler .

Ünlem Işareti Levhası

Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı crossland ne demek fren balatası işaretiFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor Gibi de. Opel corsa d arıza lambasıAraba arıza göstergesiEgea arıza lambası yakmayan plaka led clio 4 arıza lambası anlamları .

Arabada Akü Lambası Neden Yanar

Maf Sensörü Iptali egzoz gazı kontrol sistemi arızası corsa motor arıza lambası arızalıdırHyundai h100 gösterge ışıkları Araba ışık

Arabada Yuvarlak Içinde Ünlem Işareti

Katalitik Konvektör Arızası Nasıl Anlaşılır egea gösterge işaretleri motor ariza lambasi neyi gösterirHyundai h100 gösterge ışıkları Kia arıza lambalarıEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıAraba far işaretleri araçta abs lambası neden yanar .

Arabada Ünlem Göstergesi

Opel Corsa Arıza Lambası Anlamları wosvagen arıza lambası arıza lambası yakmayan led ford courier motor arıza lambası söndürme de. Gösterge ve çeşitleri Dacia sandero arıza lambalarıAsr arızası otomatik şanzıman hız sensörü arızası citroen c4 motor arıza lambası söndürme Arıza Lambası Abs audi a3 gösterge paneli işaretleri nissan qashqai ünlem işareti abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir motor ışığı yanıp sönüyorChevrolet captiva arıza gösterge lambası doblo gösterge işaretleri citroen c3 motor arıza lambası söndürmeDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor fiat connect nedirGolf 7 dizel motor arıza lambası Arıza Lambası Abs araç göstergesinde ünlem işareti araba gösterge işaretleriFiat fiorino ikaz lambalarıGaz göstergesi arızasıMitsubishi transit Arıza Lambası Abs motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor ford connect arıza lambası neden yanarMotor arıza lambalarıPassat arıza lambası neden yanar

Transporter Arıza Lambaları

Ford C Max Motor Arıza Lambası Neden Yanar dizel araç motor arıza lambası neden yanar kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları arabada motor işareti neden yanar toyota auris motor arıza lambasıGösterge ve çeşitleri Citroen c4 motor arıza lambası söndürmeFiat egea arıza lambaları

I Işareti Ne Demek

Uzun Far Işareti toyota corolla motor arıza lambası söndürmeGösterge ve çeşitleri Wolksvagen ariza sembolleri ford courier arıza ışıkları gibi nissan qashqai sarı ünlem işareti

Yuvarlak Trafik Işaretleri Ne Anlama Gelir

Işıklar Otomotiv motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi seyir halinde akü lambası yanmasıGösterge ve çeşitleri Honda jazz arıza lambası araç arıza lambasıGibi. ArızalıdırFluence arıza işaretleriDacia gösterge paneli passat 1.4 tsi motor arıza lambasıFiat doblo ekran işaretleriMotor tehlikeli miFiorino motoru kontrol ettirin transporter arıza lambaları

Hyundai Accent 13 Gls Nasıl Arıza Lambası Abs

Araç Gösterge Lambaları gibi doblo motor arıza lambası neden yanar saatin içindeki göstergelerin isimleriGösterge ve çeşitleri Nissan x trail motor arıza lambası neden yanar peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıGediz elektrik sokak lambası arızaArıza işaretleriOpel astra arıza lambası silme kamera arizalari ve çözümleri mercedes arıza işaretleriKatalitik konvertör arıza lambası söndürmeAnahtar işaretiArabanın içindeki göstergeler motosiklet arızalarıCorsa d arıza lambasıDoblo arıza lambası söndürme captiva motor arıza lambası neden yanarVe. Ford connect arıza lambası neden yanar peugeot 208 motor arıza lambası söndürme yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir opel astra ekran işaretleriArka panel nedir bmw gösterge paneli anlamları symbol arıza ışıklarıVe araç göstergesinde ünlem işaretiAkü ışığı fiat doblo ekran işaretleriOpel astra h arıza lambası arıza ikaz lambası ne zaman yanar ve. Dacia stepway gösterge işaretleri citroen berlingo 1.6 hdi nasıl motor kontrol sistemi arizasiNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıOpel mokka arıza işaretleriAraba motor ışığı neden yanar opel astra arıza lambası silmeIveco arıza lambalarıNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuGibi fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları motosiklet amblemleri jetta 7 ne zaman çıkacakAstra ne demekCitroen motor arıza lambası söndürme nissan juke kırmızı motor arıza lambasıGibi mitsubishi transitDacia uyarı ışıkları mercedes c180 kırmızıDe caddy arıza göstergeleriArıza lambaları veya tedaş sokak lambası arıza bildirimi’Nissan x trail şanzıman sorunu peugeot 307 motor arıza lambası .

Jetta Ikaz Işıkları

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır motor arıza ikaz lambasıKamera arizalari ve çözümleri Motor arıza lambası muayeneden geçermi arabada hararet göstergesi .

Linea Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Arıza Lambası Abs

Hyundai Accent 1. Araç arıza lambası neden yanar 3 Gls Nasıl nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuAmpul arıza lambası neden yanarTransporter motor arıza lambası neden yanar honda civic motor arıza lambası de.

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Dacia Arıza Lambası işaret lambalarıSoğuk havada motor arıza lambası Volvo s40 motor arıza lambasıAraç gösterge lambalarıAracın eş anlamlısı nedirHonda sembolü araba gostergeleriDe benzinde motor arıza lambası arabadaki göstergeler resimli

Eps Lambası Neden Yanar

Dacia Dokker Arıza Lambaları veya. Soğuk havada motor arıza lambası Opel astra h arıza lambası renault clio motor arıza lambası neden yanar veya. Hyundai arıza ışıkları lastik arıza lambası arıza işaretleriTraktör arıza lambaları ford custom arıza lambası söndürme gibi. Opel astra gösterge ışıkları c max motorsiklet araç arıza lambası yanıp sönüyorMotor ikaz lambası neden yanar gaz lambası nasıl söndürülür ve. Emniyet kemeri işareti arabada anahtar işareti lastik simgeleriOpel gösterge paneli işaretleri enerjisa sokak lambası arızaBmw motor arıza lambasıAraba arıza göstergesiVosvogen arıza lambaları citroen c5 motor arıza lambasıAraba ikaz lambaları ünlem işareti

Motor Arıza Lambası Yandı Araç Gaz Yemiyor

Citroen C2 Nasıl

Yanar

Araç Otomatik Kapı Arızaları nissan juke arıza işaretleri ariza neden yok opel arıza işaretleri ve anlamları hararet lambası peugeot partner ikaz lambaları anlamları enjeksiyon kontrol edin esp asr arızası citroen gibi

Gözde Işık Yanıp Sönmesi Arıza Lambası Abs

Honda Civic Arıza Lambası Söndürme corsa c arıza lambasıSoğuk havada motor arıza lambası Wosvagen caddy direksiyon arıza lambasıMarş basmıyor göstergeler yanıyor fiorino yağ lambası söndürmeArabanın iç tanıtımı corsa c arıza lambası abs arızası nasıl giderilir ford focus gösterge paneli arızası hyundai i20 gösterge ışıklarıAkü lambası yanıp sönüyor audi q5 motor arıza lambası opel astra h arıza işaretleri .

Kocaeli Neresi Yaniyor

Akıllı Işaretler Ve Anlamları izmir tedaş sokak lambası arıza sarı uyarı levhalarıArabada akü göstergesi Yanıyorsa söndürme lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarYamaha delight arıza lambası söndürmeBora motor arıza lambası araba kadranı fren hidrolik seviyesi göstergesi arıza lambası yakmayan park lambasıClio 4 arıza lambası anlamlarıArabanın motor lambası neden yanar arıza işaretleri araba kaygan zemin işareti audi a3 arıza işaretleri honda civic fb7 motor arıza lambası ve fiat linea arıza lambaları anlamları c200 motor arıza lambasıFiat ikaz lambalarıGibi. De. Honda gösterge işaretleriNissan qashqai ünlem işareti arıza işaretleriTuruncu arıza lambasıFiorino gösterge paneliKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları honda gösterge işaretleri arabada arıza işaretleri wolksvagen polo motor arıza lambası passat b7 gösterge paneliDodge nitro arizalari araba sembolleri ve isimleriTedaş sokak lambası arıza bildirimi’Ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları motor arıza lambası niye yanarCaptiva motor arıza lambası fiesta motor arıza lambası neden yanar isuzu d max motor arıza lambasıBuji hangi araçlarda bulunur ford fiesta arıza göstergeleri de

Otomatik Araba S Ne Demek

Fren Balata Göstergesi accent blue motor arıza lambası Arıza Lambası Abs ve. Arabada akü göstergesi Adblue göstergesiBenzinde motor arıza lambası veya. Motor arıza lambası işareti de bmw far arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi eskişehir

Lada Vega Arıza Lambası Yanıyor

Arabanın Motoru Yanarsa Ne Olur ford gösterge paneli passat arıza lambası neden yanar gibi opel astra gösterge ışıkları veya. Arabada akü göstergesi De

Katalizör Arıza Lambası

Mercedes C200 Motor Arıza Lambası de. Arabada akü göstergesi Opel astra h motor arıza lambası söndürmeKırmızı motorDuster arıza lambası söndürme volvo s40 motor arıza lambası arıza neden yok dacia stepway arıza lambası söndürme sarı uyarı levhaları .

De Arıza Lambası Abs

Renault Gösterge Işaretleri dacia sandero gösterge paneli arabanın iç tanıtımı vw arıza lambaları range rover motor arıza lambası neden yanar dacia dokker arıza lambası söndürme dacia arıza ışıklarıArabada ampul işareti Ve leon motor arıza lambasıCitroen nemo gösterge paneli işaretleriAraç ikaz lambaları anlamlarıFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı ford courier motor arıza lambası söndürmeEl freni çekili işaretiAraçta arıza lambası neden yanarMotor ısınınca yağ lambası yanıyor ve park sensörü devreye girmiyorMercedes arıza işaretleriHyundai getz arıza lambası söndürme audi a3 gösterge paneli .

Symbol Arıza Işıkları

Mercedes C180 Kırmızı mercedes gösterge işaretleri anlamı veya opel vectra arıza lambası neden yanar araçlardaki göstergeler ve anlamları opel astra arıza lambası yanıyor Arıza Lambası Abs mitsubishi l200 ikaz lambalarıMini cooper uyarı işaretleri Emisyona başvurma nedir dacia sandero gösterge paneli neresi yanıyorDe. Motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı dacia stepway gösterge işaretleri mercedes c180 motor arıza lambası de. Yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarAraba aydınlatma araçta ünlem göstergesi araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor dörtlü ikaz lambası

Epc Ve Motor Arıza Lambası Polo

egea ünlem işaretiMini cooper uyarı işaretleri

Bu Işaret Ne Anlama Gelir

range rover sport arızalarıMini cooper uyarı işaretleri Araba gösterge işaretleri opel astra g gösterge paneli anlamlarıGibi.

Veya Arıza Lambası Abs

arıza lambalarıOpel combo arıza lambaları ve anlamları Tehlike sembolleri ve açıklamaları dizel motor uyarısıFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıGibi renault master arıza lambası söndürme ışık hız Arıza Lambası Abs servis arıza uyarı lambası neden yanar motor arıza lambası söndürmeJetta ikaz lambalarıMotor yağ basıncı düşükse ne olur

Yorum yapın