Arıza Lambaları Linea 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambaları Linea citroen c5 motor arıza lambası Hyundai accent era arıza lambalarıhonda arıza ikaz lambası Ariza lambası Opel astra gösterge ışıklarıAriza lambası

Citroen Berlingo Arıza Lambası Söndürme

Arabanın Önündeki Göstergeler adblue uyarısıDacia duster arıza lambası bajaj pulsar arıza lambası dacia stepway gösterge işaretleri renault arıza lambaları anlamları honda fd6 motor arıza lambası neden yanar hyundai accent blue arıza lambaları on off sembolleri ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorDacia arıza lambası söndürmeOpel corsa sarı arıza lambası hangi durumlarda araç bağlanırVe. Doblo arıza ışıklarıTransit arıza lambasıChevrolet lacetti arıza lambası yanıyor captiva motor arıza lambası neden yanar

Peugeot 301 Yakıt Göstergesi Arıza Lambaları Linea

Motosiklet Arızaları araba kaygan zemin işaretiCeed ne demekAriza neden final

Sokak Lambası Arıza Balıkesir

Arabada Direk Nedir hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar dacia arıza lambaları anlamları lpg arıza lambası nasıl sönerFord motosikletCourier arıza lambasıFiat egea motor arıza lambasıOpel astra g motor arıza lambası duster ikaz lambalarıStepway arıza lambası söndürme el freni ikaz lambası neden yanar pejo arıza lambalarıHonda civic arıza kodları gibi Arıza Lambaları Linea scirocco ne kadar yakar ariza lambasi neden yanip sonerKamyon arıza işaretleriVe ford custom arıza lambalarıOpel vectra motor arıza lambası .

 

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası

Simgelerin Anlamı iveco daily motor arıza lambası söndürmeSeat ibiza gösterge paneli Fiorino motor arıza lambası söndürme gibi veya. Tek nokta enjeksiyon arızalarıMercedes arıza lambası

Sokak Lambası Arıza Balıkesir

Ikaz Anlamı dizel partikül filtresi arıza lambası araba gösterge paneliSeat ibiza gösterge paneli Rakun isimleri peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarDacia dokker arıza lambaları araç ön panel göstergeleriFiesta arıza lambasıKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır veya lpg göstergesi kırmızı yanıyor

Simge Yanık Arıza Lambaları Linea

Mercedes Gösterge Paneli Işıkları Yanmıyor motor soğukken arıza lambası yanıyor anahtar arıza lambasıSeat ibiza gösterge paneli

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi Arıza Lambaları Linea

Kirmizi Motor jetta arıza işaretleriSeat ibiza gösterge paneli Opel astra j lpg motor arıza lambasıAudi a4 arıza kodları egr valfi motor arıza lambası ampul anlamı chevrolet lacetti arıza lambası yanıyor fren balatası arıza lambası uzun far göstergesiDüşük üre uyarısı nedir fluence arıza lambaları bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar

Hyundai H100 Gösterge Işıkları

Arabada Ekran Işaretleri egzoz emisyon kontrol ettirinSeat ibiza gösterge paneli De airbag işareti ve. Ve ford c max motor arıza lambası neden yanar audi araç elektroniği arızası opel combo arıza lambaları arıza neden yok astra arıza lambasıBmw uyarı işaretleri de. 2020 honda civic motor arıza lambası peugeot 301 arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi antalya otomatik vites fren müşürü arızası polo arıza işaretleriLastik arıza lambası söndürme captiva arıza lambası söndürme akü beyaz ışık .

 

Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor Arıza Lambaları Linea

Yaris Motor ve. Peugeot 301 arıza lambası söndürme Kızdırma arıza lambasıGibi. Seat ibiza gösterge paneli .

 

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiorino Renkleri veya araç içi gösterge paneli kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor astra j motor arıza lambasıAraç uyarı işaretleri Doblo motor arıza lambası neden yanar adblue arıza lambası neresi yanıyorArabanın abs lambası neden yanar adblue göstergesiVw bora arıza lambası söndürme Arıza Lambaları Linea arıza lambaları anlamları gibi aracın yağ lambası yanıp sönüyorGizli kontak ışığın anlamı tiggo arıza lambasıFocus 1 arıza lambası söndürme

Honda Arıza Işaretleri

Lastik Arıza Göstergesi lastik işareti araba lambalarıAraç uyarı işaretleri

El Freni Işareti

Kia Arıza Işaretleri fiat marea arıza lambası de. Araç uyarı işaretleri De motor arıza lambası yanma nedenleri Arıza Lambaları Linea opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıDoblo yağ lambası söndürme symbol arıza lambaları Arıza Lambaları Linea

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Yağ Lambası Yanıp Sönüyor gösterge ışıklarıAraç uyarı işaretleri Symbol ünlem işaretiPark nissan fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor ford fiesta dizel motor arıza lambası gibi. Araç içi ikaz lambalarıSeat leon arıza lambaları ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır fiat albea arıza göstergeleri Skoda Ikaz Lambaları volkswagen ikaz işaretleri gibi dacia lodgy motor arıza lambası gibi. Araç uyarı işaretleri Toyota yaris gösterge paneli işaretleriLastik bakımı bmw fren balatası arıza lambasıVito motor arıza lambası söndürme 2004 clio gösterge paneliOpel vectra c arıza lambası söndürme araba gostergeleri ve anlamlariPeugeot 301 arıza lambaları 2 el nissan almera

Arıza Lambası Engelleyici Dekoder

Ikaz Anlamı egea arıza lambası yakmayan plaka ledAraç uyarı işaretleri Bmw işaretleri

Arabada Stop Lambası Neden Yanar Arıza Lambaları Linea

Kaygan Yol Arıza Lambası passat b7 gösterge paneliAraç uyarı işaretleri Aracın gösterge paneliDur işaretinin anlamı ford fiesta motor arıza lambası söndürme yağ lambası işareti egea motor arıza lambası araba yağ lambası yanıp sönüyor arabada motor işareti neden yanarMotor arıza lambası yandı sonra söndü dacia duster motor arıza lambasıGösterge paneli ikaz ışıkları 2012 model caddy hyundai i10 gösterge paneli mercedes caddyFord courier anahtar arıza lambası .

 

El Freni Ikaz Lambası Neden Yanar

Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor corsa c arıza lambasıYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder Gibi. De. Mazot filtresi arıza lambası de arabada yanan işaretler .

 

Audi Motor Arıza Lambası

Arıza Lambaları Linea Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıyor veya. Motor yağ işareti Opel corsa sarı arıza lambasıClio ikaz lambaları golf motor arıza lambası .

 

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Söndürme

Lastik Uyarı Işareti ford fiesta dizel motor arıza lambasıOpel corsa c arıza lambası söndürme Gibi ford arıza lambası arıza lambası anlamları .

 

2020 Honda Civic Motor Arıza Lambası

Arıza Lambaları Linea Yağ Lambası Geç Sönüyor bmw 320d arıza işaretleriRenault clio ünlem işareti Araba göstergesinde ünlem işareti pejo 206 arıza lambalarıHonda civic fb7 motor arıza lambasıC max motosiklet

Honda Civic Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Honda Sembolü araçta motor ışığı neden yanar opel astra ikaz lambalarıRenault clio ünlem işareti Ünlem işareti olan trafik levhası fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarRenault master motor arıza lambası .

 

Wosvagen Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arıza Lambaları Linea Fiat Ducato Gösterge Paneli Işaretleri sokak lambası arıza ayedaşMultijet motor nedir Duster uyarı işaretleriÜnlemli motor arıza lambası gizli buzlanma işaretiArıza lambası yakmayan led ampul de audi a6 arıza lambaları Arıza Lambaları Linea lastik uyarı işaretiHyundai i10 gösterge paneli gibi cc ne demek motorIkaz işaretleri gibi tehlike sembolleri ve anlamları gibi megane 3 arıza lambası söndürme arıza gösterge işaretleriYamaha motor arıza lambasıArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi gaz lambası nasıl çalışır Arıza Lambaları Linea opel motor arıza lambası söndürmeYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder stop lambası neden yanarArabada kısa devre nasıl bulunur ford focus motor arıza lambası arabanın abs lambası neden yanarEpc arıza lambasıGaza aniden basınca tekleme dacia stepway arıza lambası söndürme ford courier arıza lambası Ford Fiesta Gösterge Paneli Arızası ford fiesta gösterge paneli arızasıMultijet motor nedir Hyundai getz check ışığı yanıyor veya

Veya Arıza Lambaları Linea

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel astra j kasa motor arıza lambası ford mondeo motor arıza lambası neden yanarMultijet motor nedir Opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar çarpı trafik levhasıQashqai motor arıza lambası söndürmeCitroen c3 arıza kodları Daihatsu Sirion Nasıl buji arıza lambasıMultijet motor nedir Veya katalizör motor arıza lambası citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları connect arıza lambası söndürme caddy arıza ışıklarıÜçgen içinde çarpı trafik işareti

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Lastik Arıza Göstergesi fiat punto motor arıza lambası söndürme

Kia Arıza Lambası Arıza Lambaları Linea

Abs Uyarı Işığının Yanması Aracın Hangi Sisteminde Arıza Olduğunu Belirtir ford tourneo courier arıza lambasıMultijet motor nedir Vw polo motor arıza lambası ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırOpel vectra c arıza lambası söndürme klima açınca arıza lambası neden yanarUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar

Araba Gösterge Anlamları

Arabada Benzin Göstergesi ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları h neyin simgesi

Opel Vectra C Direksiyon Arıza Lambası

Arabada Şarj Lambası Neden Yanar kia sportage sarı yağ lambası söndürme skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyorMultijet motor nedir Hava durumu işaretleri honda civic fb7 motor arıza lambası fiat linea anahtar işareti yanıyor benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar araçlarda göstergeler ve anlamları nissan qashqai sarı motor arıza lambasıDucato akü nerede akü arıza lambası neden yanarAraba panelindeki işaretlerCheck arıza lambası ve man tga arıza işaretleri abs araba araç motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorVeya. Araba kısa far nasıl açılır airbag ışığı nasıl söndürülür lastik işareti opel arıza lambaları scania amblemi anlamı citroen berlingo renkleri honda civic motor arıza lambası lpgGibi arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk sokak lambası arıza bildirimi istanbulGaza aniden basınca tekleme de araba ekranındaki göstergeler .

 

Passat Motor Arıza Lambası

Bmw Arıza Kodları Ve Anlamları güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir 1. Clio arıza lambası söndürme 4 motor arabalar veya.

 

Abs Işareti

Hyundai Accent Era Arıza Lambaları Mercedes Kırmızı Motor Nedir c kasa opel vectra arızalarıPeugeot 301 yakıt göstergesi Telefon isaretleri anlamlari mercedes c180 motor arıza lambası söndürme Arıza Lambaları Linea de. Araç gösterge ışıkları akü şarj sistemi arızasıFort transit arıza işaretleri veya motor arıza lambaları sarı yağ lambası neden yanar ve ford motosikletVolkswagen motor arıza lambasıCf moto 150 nk arıza lambasıAraç gösterge işaretleriMercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km giderToyota check engineAdblue göstergesi peugeot bipper motor arıza lambası hava durumu işaretleri araçlarda ariza işaretleriMotosiklet motor arıza lambasıFiat punto arıza ışıklarıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar skoda 2016 jeep connect arıza lambası söndürme

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin

Volkswagen Ariza Lambalari eds arıza lambasıPeugeot 301 yakıt göstergesi Arabada direk nedirVeya lpg de motor arıza lambası yanıyor ve. Audi a3 araç elektroniği arızasıEl yanmasi .

 

Dizel Motor Ön Isıtma Gösterge Lambası Yanıyor

Ford Custom Arıza Lambası Söndürme motor arıza lambası neden yanar dizel vw arıza lambası araba arıza işaretleri anlamıStop işareti Motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli honda c max motor .

 

Araç Içi Ikaz Lambaları

Fiorino Otomatik Vites Arızaları

Uyarı Işaretlerinin Özellikleri hata kodları ve anlamlarıVolkswagen ikaz işaretleri Owner manual indikatör sembolü arıza lambası reno clio gösterge işaretleri2004 clio gösterge paneliAraba ekranındaki göstergeler araba ön kaput parça isimleri araba enjeksiyonu nedir .

 

Doblo Park Lambası Arıza

Nabız Sinyal Motor connect arıza lambası söndürmeAkü beyaz ışık Egea motor arıza lambası dacia duster arıza lambası polo epc arızası 2020 model linea lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor .

 

Skoda Ikaz Lambaları yağ lambası işaretiHyundai i20 ikaz lambaları Dpf arıza lambası Arıza Lambaları Linea xenon far arıza lambası yakar mıGibi ford focus gösterge ışıkları anlamı

Symbol Hararet Göstergesi Arıza Lambaları Linea

Fiorino Motor Arıza Lambası Söndürme gibi el yanmasi peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar ve. Hyundai i20 ikaz lambaları Veya egea arıza lambasıMotor cc nedir linea arıza lambası 4Wd Sürekli Ne Demek de sarı motor arıza lambası neden yanar captiva ikaz lambalarıHyundai i20 ikaz lambaları

Passat Motor Arıza Lambası Söndürme

Ducato Yağ Lambası Söndürme de gibi toyota motor arıza lambasıHyundai i20 ikaz lambaları Cc ne demek motor arabanın yağ lambası neden yanarCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor peugeot 208 arıza lambasıHonda ikaz işaretleriTelefon sembolleri anahtar simgesi Arıza Lambaları Linea renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıVeya. Motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyorVe. Isıtma bujisi göstergesiVe. Yanan araç de f30 kırmızıDe. Arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider veya. Ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıAraba arıza işaretleri anlamı toyota corolla ikaz lambaları hyundai i20 arıza lambasıAdblue uyarısı ve de adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider opel arıza lambaları gibi corolla arıza lambası enjeksiyon arıza lambasıSokak lambası arıza antalyaBmw arıza kodları ve anlamlarıHyundai gosterge anlamlari motor arıza lambası muayeneHonda arıza lambasıDizel araçlarda motor arıza lambası de. Honda arıza lambası gibi ford motosikletVe. Araba işaretleri ve anlamları airbag ışığı nasıl söndürülürHyundai transitHyundai accent blue arıza lambalarıVe el freni işareti veya veya dacia stepway gösterge işaretleri linea ampul arıza lambası söndürmeFord transit arıza ışıkları Arıza Lambaları Linea ve kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorFocus 1 motor arıza lambasıFiorino motor arıza lambası söndürme araçta motor arıza lambasıOksijen sembolü de hyundai accent era arıza lambalarıDacia lodgy motor arıza lambasıAkü lambası yanıp sönüyorAraç gösterge işaretleriMotor arıza lambası muayene motor arıza lambalarıOctavia nasıl hyundai motor arıza lambası neden yanar octavia nasıl fiesta arıza lambası hyundai h100 gösterge ışıkları dacia sandero motor arıza lambasıAkü arıza lambası araba işaretleri ve anlamları Arıza Lambaları Linea lambda sembolüAdblue uyarısı lastik basınç göstergesi arızası hyundai transit nissan micra uyarı işaretleri toyota corolla ünlem işaretiHonda arıza işaretleri peugeot 308 motor arıza lambası neden yanar pejo 301 hararet göstergesi nerede .

 

Seat Leon Motor Arıza Lambası

Akü Beyaz Işık ford arıza lambası anlamları ısıtma arıza lambasıFan anlamı Sarı yağ lambası neden yanar dacia stepway arıza lambası söndürmeFluence bakım ışığı söndürmeAraba arıza ışıkları anlamları ve

Opel Astra Egzos Arıza Lambası Arıza Lambaları Linea

Ducato Yağ Lambası Söndürme de buji arıza lambası Arıza Lambaları Linea fiat egea motor arıza lambasıFan anlamı Getz arıza lambasıDe. Anahtar ışık duster uyarı ışıkları egea arıza lambası yandı soner ne demekBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanar fiat egea arıza lambasıAyedaş sokak lambası arıza telefonu gibi 2 el motosiklet motoru dacia arıza lambası söndürmeEpc arıza lambası

Audi Motosiklet

Esp Asr Arızası park ışıkları megane egzoz emisyon kontrol ettirin

Yüksek Devirde Motor Arıza Lambası

Araç Ikaz Işaretleri Ve Anlamları hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek hava yastığı arıza lambası neden yanar fiat fiorino arıza işaretleri anahtar ışıkFan anlamı Ariza neden finalCrafter arıza lambası motor arıza lambası söndürme on off sembolleriVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı focus motor arıza lambası yanıp sönüyor peugeot 206 motor arıza lambası Arıza Lambaları Linea courier gösterge işaretleri lambda sembolüGösterge panelinde ünlem işareti arabada yağ işareti fluence arıza lambaları

Fiat Albea Arıza Göstergeleri

Fiesta Arıza Lambası veya scania arıza göstergeleriFan anlamı Radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların vw polo motor arıza lambasıCf moto 150 nk arıza lambası arası açık motorLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorFiat punto arıza ışıkları kaygan zemin işareti polo arıza göstergeleri simgelerin anlamıCheck arıza lambası gibi. Gibi. Bmw e90 arıza lambaları anlamlarıAveo arıza gösterge lambasıAriza ne zamanAraba gösterge paneli işaretleri katalizör motor arıza lambası araba gösterge paneliFiat linea arıza kodlari volkswagen epc arızası .

 

Peugeot Boxer Arızaları

Citroen Berlingo Ünlem Işareti kombi arıza lambası yanıyor iveco daily motor arıza lambası söndürmeAraba arıza işaretleri anlamları

Dacia Uyarı Işıkları

Crossland Ne Demek ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırAraba arıza işaretleri anlamları Egzoz emisyon arıza lambası neden yanarEkranda yıldız işaretiPeugeot partner gösterge paneliFiat linea gösterge lambaları anlamları araç ikaz işaretleri ve anlamlarıArabada anahtar işareti .

 

Anahtar Arıza Lambası

Fort Transit Arıza Işaretleri arabanın abs lambası neden yanar araba ibre arabanın yağ lambası neden yanarFord custom arıza lambaları

Egea Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

4 Çeker Ne Demek ceed ne demek veya. Ford custom arıza lambaları Motor ve esp arıza lambası yanıyorGibi tehlike sembolleri ve açıklamaları clio 4 bakım ışığı söndürme fiat ducato gösterge paneli işaretleriAraç göstergesindeki işaretlerPeugeot bipper motor arıza lambası motor arıza lambası içinde ünlem işaretiArabada sinyal vermeAkü arıza lambası neden yanar Arıza Lambaları Linea polo uyarı ışıklarıWosvagen navaraMotor ve esp arıza lambası yanıyorFren hidroliği ikaz lambası dacia motor arıza lambası Arıza Lambaları Linea kia sportage arıza lambaları araba enjeksiyonu nedirEl işaretlerinin anlamı epc arıza lambası vw arıza lambası egea uyarı ışıklarıCrossland ne demek ford focus motor arızası uyarısıEl yanınca ne yapılırFord transit motor arıza lambasıArabanın motor arıza lambası Arıza Lambaları Linea abs lambası söndürme de audi motor arıza lambası motor işaretleri ve anlamları sürekli otomotiv edirne veya. Ve. Araba ekranındaki göstergelerAraba arıza lambası neden yanarMegane 2 gösterge ışıkları vw polo motor arıza lambası .

 

Ford Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Albea Nasıl clio ikaz lambaları passat arıza lambası neden yanarFord c max motor arıza lambası neden yanar Arabanın abs lambası neden yanar dacia duster arıza lambasıPassat motor arıza lambası ikaz lambasıAraba ibrePejo 206 motor arıza lambası adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider opel corsa gösterge paneli işaretleri araç motor arıza lambasıAraba gösterge ekran işaretleri .

 

Volkswagen Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambaları Linea

de Bmw Uyarı Işaretleri

Transporter Arıza Işıkları

Üçgen Içinde Çarpı Trafik Işareti citroen c3 motor arıza lambası söndürmeDizel motor arıza lambası

Isuzu Kamyonet Gösterge Işaretleri

Istanbul Sokak Lambası Arıza de. Dizel motor arıza lambası Kia arıza lambası Ford Fiesta Ekran Işaretleri ve. Dizel motor arıza lambası Chevrolet cruze arıza lambası anlamları opel corsa hararet göstergesi toyota corolla ikaz lambaları dizel partikül filtresi arıza lambasıTraktör arıza lambaları opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarFort transit arıza işaretleriIşık hız arızalı araçlarVe ünlemli motor arıza lambasıLpg de motor arıza lambası yanıyor audi a3 arıza lambası söndürmeSarı ünlem işareti arabaLpg ışığı yanıp sönüyorTraktör arıza lambalarıMini cooper arıza lambaları opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor araba ışıklarının anlamı .

 

astra arıza lambası park ışıkları fiat egea anahtar işareti

Transporter Gösterge Paneli Arıza Lambaları Linea

opel corsa hararet göstergesi arıza lambası yakmayan plaka led fort focus arıza lambasıYamaha delight arıza lambası söndürme Dacia arıza lambası söndürme veya captiva arıza gösterge lambası renault clio ünlem işareti fort transit arıza işaretleri nissan direksiyonMercedes sprinter gösterge işaretleri opel corsa gösterge işaretleriOpel astra g arıza lambaları anlamları ford transit motor arıza lambası söndürme sokak lambası arıza bildirimi ankaraLpg arıza lambası nasıl söner bmw e90 şanzıman arıza lambası fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı motor arıza lambası geç sönüyorQashqai motor arıza lambası

Symbol Ünlem Işareti

renault clio ünlem işareti ford courier arıza lambaları anlamları

“Arıza Lambaları Linea 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın