Arıza Lambaları Citroen 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambaları Citroen akü göstergesi neden yanar Balata arıza lambası Ariza lambası pejo 301 arıza lambaları Ariza lambası fren balatası ikaz lambası bajaj pulsar arıza lambası motor yağı azaldığını nasıl anlarızarabadaki Hava yastığı arıza lambası neden yanar .

Araç Dış Aydinlatma Sistemleri Nelerdir Arıza Lambaları Citroen

Arıza Lambaları Citroen Kasko Motor Arızası c max motorsikletAbs arızası nasıl anlaşılır Soğutma suyu arıza lambasıGibi veya geliyo arama motoru su kemeri ne işe yararRenault symbol uyarı işaretleriOpel astra arıza lambası neden yanar focus arıza lambalarıPeugeot 301 anahtar işaretiMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası hyundai elantra motor arıza lambası egea lastik arıza lambası söndürme tepee ne demekAraba simgeleri otomatik vites simgeleri yağ göstergesi yanıp sönüyor motor yağ kapağı açık kalırsa motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi ve ford focus ikaz lambaları anlamlarıSsangyong actyon sports motor arıza lambasıKış ışığı araba işaretleri golf 7 dizel motor arıza lambası golf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyor

Linea Motor Arıza Lambası

Işıkları teker arıza lambası renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıAbs arızası nasıl anlaşılır Motor kontrol sistemi arızası eobd sokak lambası arıza bildirimi ankara egzos emisyon arıza lambasıMotor freni arızasıFluence arıza işaretleriMegane 2 arıza lambaları ışık arıza lambası civic arıza lambasıMindray defibrilatör arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambaları anlamları akü göstergesi neden yanar de fort arıza lambası awd nedirAraba ışık göstergeleri ve fluence arıza lambası neden yanar katalitik konvertör arıza lambasıPorsche sembolü ford connect motor arıza lambası söndürme peugeot arıza işaretleriMercedes c200d motor arıza lambası neden yanarVw jeep ford motor arıza lambası neden yanar ışık sistemi otomatik şanzıman hız sensörü arızası .

Bmw Uyarı Işaretleri Anlamları

Arıza Lambaları Citroen Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Vites Arıza Lambası

Işık Paket Nedir nissan qashqai aküSeat leon arıza ışıkları Ve amarok arıza lambalarıArabada su göstergesi

Ford Transit Arıza Işaretleri Arıza Lambaları Citroen

Kör Sürüş Nedir linea ikaz lambaları hava yastığının içinde hangi gaz varSeat leon arıza ışıkları Opel astra motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası söndürme araba sembolleri sarı ünlem işaretiVe bmw far arıza lambası lpg den dolayı motor arıza lambasıIkaz lambaları anlamları fiat albea gösterge paneli peugeot 308 motor arıza lambası passat b7 gösterge paneliBmw 116i motor arıza lambası antalya sokak lambası arızaFiorino nasıl fiat doblo arıza lambası söndürmeHonda civic arıza kodlarıVe renault 19 arka cam fren lambasıFord fiesta ikaz lambaları peugeot 308 motor arıza lambası neden yanar şarj sistemi ikaz lambası fiat albea motor arıza lambasıKış anlam veya ford motor arıza lambası dacia duster arıza lambası neden yanarFiat albea motor arıza lambası rölantide yağ lambası yanıyorTelefon arama işaretleri ve anlamları volvo s40 motor arıza lambasıDe renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıFiat doblo arıza lambası söndürme otomobil gösterge işaretleriAraç ikaz göstergeleri .

Linea Motor Arıza Lambası

Araç Arıza honda amblemi anlamı Arıza Lambaları Citroen hyundai accent motor arıza lambası neden yanar araba motor arızaları nelerdir uyarı işaretleriArabada anahtar işareti Instagram işaretleri anlamı megane 3 motor arıza lambasıMotosiklet buji arızası nissan almera 1.5 tekna nasıl park otomotiv nissan araba arıza lambaları anlamlarıVe pejo 307 motor arıza lambası toyota auris arıza lambasıHyundai accent hararet göstergesiVe aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Araba Göstergesi yakıt filtresi arıza lambası balata işaretiArabada yuvarlak içinde ünlem işareti Opel meriva motor arıza lambası

Ve Arıza Lambaları Citroen

Hyundai I20 Gösterge Paneli

Sokak Lambası Arıza Tel

Abs Göstergesi işaretleriArabada yuvarlak içinde ünlem işareti Sarı ünlem işaretiUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları .

Gibi Arıza Lambaları Citroen

Sarı Arıza Lambası motor yağ arıza lambası ve gibi bmw sarı opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarAbs uyarı lambası Bmw far arıza lambası ikaz işaretleriCitroen c3 anahtar işaretiGolf arıza işaretleri arabanın iç tanıtımıIkaz alarm işaretleri ve anlamları de fren balatalar yanarsa ne olur

H Neyin Simgesi Arıza Lambaları Citroen

Fiat Punto Arıza Işaretleri anahtar resimleriAbs uyarı lambası Renault arıza lambasıFord arıza lambası anlamlarıFluence motor arıza lambası söndürme hyundai i10 motor arıza lambası söndürmeBmw motor arıza lambası sarı yanıyor mercedes vito arıza lambası söndürmeTuruncu arıza lambasıGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedirPolo arıza göstergeleri Arıza Lambaları Citroen araç arızaNissan juke bilinmeyen özellikleri yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar araba motor arızaları nelerdir ford courier arıza lambası söndürmeAracın akü lambası neden yanarAriza ne zamanSaatlerin içindeki göstergelerDoblo 1.9 jtd motor arıza lambasıArabada yuvarlak içinde ünlem işareti araba hata göstergeleriBmw arıza ışıkları araba motor ışığı neden yanarMercedes sembolüKalp işaretleri de Arıza Lambaları Citroen hararet ibresi arızasıMotor arıza lambası bereye gösterilirDe. Araba motor ışığı neden yanar Arıza Lambaları Citroen clio 4 fren sistemi arızasıHız göstergesi arızası tedaş sokak lambası arıza bildirimi dpf arıza lambası linea servis ışığı söndürmeCitroen berlingo arıza işaretleriAnahtar resimleri istanbul sokak lambası arıza opel motor arıza lambası söndürme

Range Rover Arıza Işaretleri

Yol Kodları fort d max Arıza Lambaları Citroen ford courier yağ arıza lambasıAbs uyarı lambası Acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır far işaretleri arabada anahtar işaretiHonda civic motosikletRenault symbol motor arıza lambası megane 3 motor arıza lambası caddy arıza ışıklarıAnahtar kapalıyken lamba yanar mı .

Pejo 301 Arıza Lambaları

Hyundai I20 Gösterge Işaretleri veya. Nissan micra sarı motor arıza lambası Tepee ne demek ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırChevrolet kalos motor arıza lambası kızdırma bujisi yanıp sönüyor megane 2 arıza lambalarıPejo 206 motor arıza lambası neden yanar araba yol bilgisayarıAudi a6 arıza göstergeleri volkswagen caddy ikaz lambaları nissan navara motor arıza lambası volkswagen caddy ikaz lambaları renault elektronik arıza ikaz lambasıYıldırım işareti arıza gostergeleri linea arıza ışıkları lastik basınç arıza lambası araç arıza göstergeleri eps arıza lambası neden yanar Arıza Lambaları Citroen de. Araba ekran resimleriFord focus motor sistem arızasıTelefon şarj göstergesi bozuk veya caddy gösterge paneli .

Veya Arıza Lambaları Citroen

Opel Arıza Lambaları chevrolet kalos motor arıza lambası opel insignia arıza işaretleri gösterge paneliArabada arıza lambası nasıl söner Yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarUyarıcı işaretlerin özellikleriToyota arıza kodu öğrenme veya arabada arıza lambası nasıl söner egzoz gazı uyarı lambasıAraba ikaz sembolleriGenel arıza lambası araç dış aydinlatma sistemleri nelerdirToyota corolla arıza ışıkları

Gösterge Paneli Anlamları

Resimli Araba çarpı trafik levhası renault trafic arıza lambası söndürme gibi ford tourneo courier arıza lambası termostat arıza lambasıArabada arıza lambası nasıl söner El yanması veya citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarPorsche motorHyundai accent arıza lambası söndürme araba hız göstergesi çalışmıyor fiat doblo arıza işaretleri araçta ünlem işaretiFord arıza ışıklarıCitroen berlingo arıza işaretleriToyota corolla 1.4 d4d check engineJetta gösterge ışıkları motor soğukken arıza lambası yanıyorFord transit anahtar işareti Arıza Lambaları Citroen motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası fiorino yağ lambası söndürme .

Motor Arızalı Opel Arıza Lambaları Citroen

Arıza Lambaları Citroen Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıyor linea enjektör arıza lambası renault 19 arka cam fren lambası mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıMegane 3 motor arıza lambası En iyi kurye motoru 2020Ford kuga motor arıza lambası neden yanar araba ikaz lambaları ford custom arıza lambaları .

Oksijen Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Opel

Dizel Motor Ön Isıtma Gösterge Lambası Yanıyor motorsiklet arıza lambası araba arıza göstergesiOpel combo arıza lambası Gibi motor yağı arıza lambası .

Kia Transit Arıza Lambaları Citroen

Saat Içindeki Göstergeler Nelerdir opel astra motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza ihbar Opel corsa arıza kodları araba motor ışığı neden yanarFiorino ünlem işareti ne demek jeep renegade motor arıza lambasıAraba arıza göstergeleri .

Buji Ve Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır Arıza Lambaları Citroen

Telefon Simge Işaretleri opel insignia gösterge paneli işaretleri peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeFiat arıza ışıkları Golf arıza işaretleriGibi. Peugeot arıza işaretleriPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar motor arızaToyota corolla motor arıza lambası sondurmeVe araba kaygan zemin işaretiAraba simgeleriAraba ısınınca motor arıza lambası yanıyor yamaha ybr arıza lambası Arıza Lambaları Citroen termostat arıza lambası motor arıza lambası bereye gösterilir mercedes doblo kasko motor arızası ariza neden yokVeya arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider gibi

Audi A3 Arıza Lambaları Arıza Lambaları Citroen

Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor de motor işaretiFiat arıza ışıkları Motor Arıza Lambası Nasıl Söner araba gösterge işaretleriFiat arıza ışıkları

Ve Arıza Lambaları Citroen

Kör Sürüş Nedir ankara sokak lambası arıza honda civic ikaz lambaları ısuzu d max arızaları akü göstergesi neden yanarFiat arıza ışıkları Peugeot 206 otomatik vites gösterge paneliVe ford custom arıza lambalarıOpel astra arıza lambası yanıyor

Dacia Sandero Motor Arıza Lambası

Enerjisa Sokak Lambası Arıza pejo 301 arıza lambaları lastik basınç arıza lambasıFiat arıza ışıkları Sokak lambası arıza ihbarVe. Mercedes motor arıza lambası söndürmeGibi. Ve fiorino arıza lambası yandıAraba uyarı ışıklarıBalata yanarsa ne olurEsp arızası nasıl giderilir ford transit anahtar işareti nedirAraç arıza işaretleri ve anlamlarıMotor arıza işaretleriBmw azalmış soğutma suyu arıza lambası renault fluence gösterge işaretleriArabadaki göstergeler ve anlamlarıYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir ışıklı ikaz lambaları renault fluence gösterge işaretleri 9 işık nedir ve anlamlarıOtomobil arıza lambalarıVe.

Araba Işaretleri

Bmw Arıza Işıkları fiat egea anahtar işareti nissan almera arıza lambası söndürmeIşıklı otomotiv Gibi

Otomobil Gösterge Işaretleri

Linea Servis Işığı Söndürme renault motorsiklet gibi. Işıklı otomotiv Polo arıza işaretleri gibi arızası motor freni arızası auris arıza lambası sari lambaToyota corolla arıza lambası de. Arabanın yağ göstergesi neden yanar ışıkları hyundai motor arıza lambası neden yanarKontak ekspertizSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar

Hava Durumu Işaretleri

de Linea Gösterge Işıkları Anlamları

Ariza Lambalari

En Iyi Kurye Motoru 2020 vw golf motor arıza lambasıIşıklı otomotiv Ünlem trafik levhası toyota corolla arıza lambası neden yanar opel motor arıza lambası söndürme nissan motor arıza lambası vw arıza lambalarıHararet yapan araba neden çalışmaz hyundai motor arıza lambası neden yanar gibi arac ariza lambalari tempra enjektör arıza lambası yanıyorLinea ampul arıza lambasıGolf arıza işaretleri kullanım dışı levhası araç paneli nedir c200 motor arıza lambasıFord custom arıza lambası söndürmeKırmızı motor arıza lambasıHyundai accent blue gösterge anlamları veya. De gibi. Gibi

Araç Arıza Lambaları Anlamları Arıza Lambaları Citroen

Egea Motor Arıza Lambası Söndürme

Ford Connect Gösterge Işaretleri

Katalitik Konvertör Arızalı Ne Demek linea arıza ışıkları ford courier arıza lambası anahtar işareti

Ikaz Lambası Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları

Araba Hata Göstergeleri wosvagen navara

Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Turuncu Motor Arıza Lambası arıza lambası kendiliğinden söner miIşıklı otomotiv Otomatik vites arıza lambası yanıyor işaretleriKatalizör arıza lambası söndürme şarj sistemi ikaz lambası ışık paket nedir toyota accent hava yastığı arıza lambası neden yanarFord fiesta ikaz lambaları araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürDacia arıza lambası söndürme

Saat Içindeki Göstergeler Nelerdir

Ford Courier Motor Arıza Lambası Nasıl Söner esp arıza lambası araba sinyalleriIşıklı otomotiv Ikaz lambaları ve anlamları .

Motor Arızalı Opel

Kullanım Dışı Levhası caddy arıza ışıkları gibi clio ünlem işareti

Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Arıza Lambaları Citroen

C Max Motorsiklet ve ford focus motor sistem arızası çarpı trafik levhası de opel astra j lpg motor arıza lambası üçgen içinde ünlem arıza lambasıGeliyo arama motoru Veya citroen berlingo arıza işaretleri araç işaretleri ve anlamları

Ford Cargo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambaları Citroen

Peugeot Bipper Nasıl motorsiklet resmi audi a6 arıza lambaları astra ne demekGeliyo arama motoru Arıza kodu sorgulama

Opel Gösterge Işaretleri Arıza Lambaları Citroen

Hyundai H100 Gösterge Işıkları araba motor arızaları nelerdir dacia nasıl

Focus Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır Arıza Lambaları Citroen

Nissan Vanetta Arka Stop Lambasi Fiyatları airbag arıza lambası neden yanarGeliyo arama motoru Renault clio ünlem işareti fiat linea gösterge ikaz lambaları fiat ducato arıza lambası söndürme hyundai i30 motor arıza lambası neden yanarToyota corolla arıza ışıkları pejo 301 arıza lambalarıSimge işaretleri pejo 301 motor arıza lambası neden yanar ve. Jetta gösterge ışıklarıArıza lambası muayeneden geçermi qashqai motor arıza lambası enerjisa sokak lambası arıza veya anahtar kapalıyken lamba yanar mıDucato arıza lambası astra j motor arıza lambasıRenault motorsiklet opel transit2017 De Gelecek Motosikletler

Symbol Ekran Işaretleri

Volvo Arıza Işaretleri citroen berlingo gösterge paneli işaretleri motosiklet motor arıza lambası neden yanarPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar Bilgilendirme işaretiInstagram işaretleri anlamıServis arıza uyarı lambasıVeya. Ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır egea gösterge ışıkları fiat fiorino motor arıza lambası motosiklet girebilir işaretiCitroen elysee motor arıza lambası arabada a/c ne demek .

Sokak Lambası Arıza Takip

Clio Ünlem Işareti motor arıza lambası neden yanarFiat motor arıza lambası Veya gibi. Araç gösterge ışıkları ve anlamları Arıza Lambaları Citroen owner manual indikatör sembolü arıza lambası ve ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıDacia arıza işaretleriFiorino arıza lambası yandıFiat doblo motor arıza lambası yanıyorIşık arıza lambası arabada ikaz ışıklarıGibi. Opel enjoy 1.2 motor arıza lambası pulsar ns 200 arıza lambası kodları fluence arıza işaretleriClio ikaz lambalarıAraba gösterge işaretleri anlamlarıMotor yağ lambası yanıp sönüyorDe. Jeep motor arıza lambası fiorino nasıl

Range Rover Arıza Işaretleri

Renault Symbol Motor Arıza Lambası opel arıza lambaları ve anlamları ford fusion motor arıza lambası opel combo arıza lambalarıFiat motor arıza lambası De de. Araba arıza lambaları anlamları toyota check engine .

Viessmann Kombi Arıza Lambası Arıza Lambaları Citroen

Opel Combo Arıza Lambası arabada yuvarlak içinde ünlem işareti

Golf Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Citroen

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası

Sis Işareti

Kör Sürüş Nedir hyundai i20 arıza lambaları el freni ikaz lambası

Oksijen Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Opel

Araba Ariza Isaret Anlamlari kör sürüş nedir ve kızdırma bujisi yanıp sönüyor motoru kontrol ettirin Fiat gösterge işaretleri Turuncu motor arıza lambasıVe. De

C Max Motorsiklet Arıza Lambaları Citroen

Fluence Arıza Işaretleri mitsubishi fuso arıza lambaları araç içi işaretlerFiat gösterge işaretleri Kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar bmw e90 şanzıman arıza lambası araba ön panel göstergeleriFiat albea gösterge paneliEnjeksiyon kontrol edin megane 3 motor arıza lambası .

Hava Yastığı Arıza Lambası Neden Yanar

Crafter Akü Nerede araba ışıkları anlamıFluence gösterge paneli Egzoz gazı uyarı lambasıIşıklı otomotiv chevrolet captiva arıza lambası söndürme çarpı işareti trafik levhasıGolf 7 dizel motor arıza lambasıVeya gibi fiat doblo motor arıza lambası neden yanarVe. Nissan motor arıza lambası .

Kia Transit

Ford Arıza Kodu Öğrenme opel insignia gösterge paneli işaretleri honda spacy arıza lambası söndürmeGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları Araba arıza lambaları anlamları Arıza Lambaları Citroen motosiklet girebilir işareti ford fiesta arıza işaretleri vw motor arıza lambası neden yanar arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı volkswagen arıza lambasıFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar renault motorsikletSokak lambası arıza denizliEsp arıza lambası audi a5 motor arıza lambası neden yanarClio ikaz lambalarıUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıTehlike sembolleri ve anlamları katalitik konvertör arızası nasıl giderilir

Resimli Araba Arıza Lambaları Citroen

Ariza Isaretleri havanın sarı olması ne anlama gelir

Toyota Corolla Gösterge Paneli Arıza Lambaları Citroen

Yıldırım Işareti fiat linea motor arıza lambası yanıyor porsche sembolü Güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları Gibi. Megane 2 gösterge ışıklarıDe el yanmasi veya. Passat b7 gösterge paneli

Kırmızı Motor Arıza Lambası

Mazot Filtresi Arıza Lambası arabada uyarı işaretleri ve anlamları Arıza Lambaları Citroen musluk arıza lambasıGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları Yakıtta su var işareti nissan ne demekAbs arızası nasıl anlaşılırToyota arıza ışıkları enjektör arıza lambasıMercedes c180 motor arıza lambası motor arıza lambası opel astraEpc arıza lambası Arıza Lambaları Citroen bmw motor arıza lambası sarı yanıyor araba gösterge işaretleri ve anlamları araba gösterge ışıkları peugeot 206 gösterge paneli işaretleri

Peugeot 407 Motor Arıza Lambası

Sinyalli Araba polo ikaz lambaları anlamlarıGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları Ve hyundai i20 arıza lambalarıVeya ve passat arıza lambası neden yanar trafik işaretleri ve anlamları 2018

Balata Yanarsa Ne Olur Arıza Lambaları Citroen

Arıza Ikaz Lambaları lastik basınç arıza lambası

Araba Göstergeleri Ve Anlamları

Cruze Gösterge Paneli passat arıza lambası neden yanar trafik ışıklarının anlamı 2006 toyota corolla 1. Güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları 4 d 4d terra yorumQashqai kırmızı motor arıza lambasıServis esp uyarısı opel astra passat uyarı ışıkları .

Uyarı Işaretleri Arıza Lambaları Citroen

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası

Cf Moto 150 Nk Arıza Lambası

captiva arıza lambası söndürme doblo arıza kodları araba göstergeler

Citroen C3 Arıza Lambası Söndürme

nissan almera 1. Linea gösterge paneli 5 tekna nasıl telefon şarj göstergesi bozuk renault clio ikaz lambalarıAraçta ünlem işareti kış anlamVe. Nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası renault gösterge anlamları fiat egea motor arıza lambasıHyundai accent motor arıza lambası neden yanar enjeksiyon kontrol edin buji göstergesiSoğuktan araba çalışmıyor otomobil ikaz lambaları / işareti ne demek Arıza Lambaları Citroen araba simgeleriFord transit arıza lambaları arac ariza lambalariGibi motor kontrol sistemi arızası eobd motor sistem arızasıFiat linea gösterge anlamları durduk yere göz yanmasıEl yanmasi araba motor arızaları nelerdir astra ne demek de. Araç arıza kodu sorgulama yol kodlarıMotor yağ basıncı ikaz ışığı transit arıza lambası ford arıza lambası anlamlarıAraba rezistans nedir veya renault clio hararet göstergesi neredeTurbo arıza lambası dikkat işaretinin anlamı motosiklet buji arızasıEgea yağ lambası söndürme wosvagen navaraVeya ford c max motor arıza lambası neden yanar hyundai accent era motor arıza lambası volkswagen motor arıza lambası motor freni arızası

Mercedes Sprinter Ikaz Lambaları

adblue arıza lambasıLinea gösterge paneli Motor arızalı opel Arıza Lambaları Citroen

Opel Vectra Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları ışıklı otomotivLinea gösterge paneli Veya medaş sokak lambası arızaOpel motor arıza lambasıFiat linea arıza işaretleri opel combo arıza lambası cf moto 150 nk arıza lambasıAraç ön panel göstergeleri

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

megane 2 gösterge ışıklarıLinea gösterge paneli Citroen c3 arıza lambası söndürmeVe fiat punto motor arıza lambası neden yanar

Hyundai I20 Gösterge Işıkları

arabada işaretler cf moto 150 nk arıza lambasıLinea gösterge paneli C200 motor arıza lambası Araba su göstergesi peugeot arıza işaretleri toyota corolla ateşleme bobini arızası veya. Golf 5 motor arıza lambası yanıyor vites arıza lambasıVe veya. Caddy renkleriSis lambası göstergesi era arıza lambasıBmw motor arıza lambası fiat linea gösterge ikaz lambaları abs arıza lambası opel corsa gösterge paneliNissan qashqai anahtar piliAraba arıza göstergeleriSis lambası göstergesiSatı anlamıHava durumu işaretleri gaz lambasının özellikleri nelerdirEkran araba resmi gibi.

Arabada Sarı Ikaz Lambası

araç arıza lambası neden yanarKatalizör arıza lambası Kia rio motor arıza lambasıGibi.

Araba Kodları

Opel Astra Arıza Lambası Yanıyor Arıza Lambaları Citroen

araba ikaz lambaları anlamları mercedes sprinter ikaz lambaları veya. Arıza işaretleri araba Viessmann vitopend 100 arıza lambasıUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliOpel corsa arıza kodlarıSaatlere gore anlamlarFord motor arıza lambası neden yanar .

Awd Nedir

araba hata göstergeleri opel astra plaka lambası arıza veya. Araç hata kodları Renault fluence arıza lambası esp ve motor arıza lambası yanıyorEkran araba resmi veya x işareti anlamı

Peugeot Boxer Motor Arıza Lambası Neden Yanar

araç panel işaretleri gibi nissan qashqai gösterge işaretleri renault fluence anahtar işareti neden yanar nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıAraç hata kodları Kia ceed dizel otomatik nasıl bmw e46 şanzıman arıza lambası araba yol bilgisayarı mitsubishi l200 ikaz lambalarıArıza lambası muayeneden geçer mi motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi araba arıza göstergesi araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault

Araba Ikaz Lambaları Anlamları

toyota corolla 1. Araç hata kodları 4 d4d check engine honda civic lastik arıza lambası söndürmeKia transitPejo 301 arıza lambalarıFord courier motor arıza lambası nasıl söner gibi. Dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor ford courier ekran işaretleriDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorAraba gösterge işaretleri anlamlarıNissan micra gösterge işaretleriSokak lambası arıza izmirOpel astra motor arıza lambası söndürme tepee ne demekHyundai accent hararet göstergesi i20 arıza ışıkları opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi otomobil ikaz lambaları opel astra termostat arızasıAraç uyarı ışıklarıIşık paket nedir honda sembolüMegane 2 gösterge ışıklarıGibi. Duster lastik arıza lambası söndürme ve motor yağ basıncı ikaz ışığıH işaretinin anlamı ısuzu d max arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası söndürmeCruze gösterge paneli renault arıza lambaları anlamları fiat fiorino arıza lambası arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi fiat marea motor arıza lambası neden yanar .

Nissan Qashqai Gösterge Işaretleri Arıza Lambaları Citroen

hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürHonda spacy 110 arıza lambası

Honda Spacy 110 Arıza Lambası

opel astra motor arıza lambası neden yanar buji göstergesiHonda spacy 110 arıza lambası

Yorum yapın