Arıza İşaretleri Opel 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza İşaretleri Opel toyota arıza ışıkları Yakıt arıza lambası neden yanararabada motor ışığı neden yanar Ariza lambası Opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıAriza lambası Hyundai elantra motor arıza lambasıVeya de nissan almera motor arıza lambası söndürmeRange rover arıza işaretleri opel corsa sarı arıza lambasıP işaretinin anlamıFord kuga motor arıza lambası hava durumu işaretleri aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? saatlere gore anlamlar hyundai getz check lambası neden yanar gibi. Hyundai getz check lambası neden yanarA180 kırmızıArabada anahtar işareti ne anlama gelir ve de fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları veya. Immobilizer ışığı sürekli yanıyorJetta ikaz lambaları anlamları de. Niye nedir megane 2 ekran arızasıAraç ikaz lambaları egea motor arıza lambası söndürme hyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyor de. Veya. Bmw km yanındaki ünlem işareti golf 1.6 fsi motor arıza lambasıBmw ünlem işareti Arıza İşaretleri Opel

Citroen Berlingo Arıza Lambası

Mitsubishi Arıza Lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları araç arıza kodları nemo ne demek lamba isimleriElektrik sembolleri ve anlamları megane 2 arızaları

Era Motor Arıza Lambası

Gaz Göstergesi Arızası arabanın balatası yanarsa ne olurNissan juke kaydırmaGibi. Turbo arıza lambasıElektrik sembolleri ve anlamları

Egea Amerikan Park Arıza Lambası

Araç Akü Lambası Neden Yanar renault motosiklet .

 

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası

Arıza İşaretleri Opel Ford Transit Ikaz Lambaları Anlamı brc arıza lambasıFiat linea 1.3 multijet arıza lambası

Dacia Adblue Işareti

Kısa Far Göstergesi

Instagram Isaretlerin Anlami

Ford Courier Arıza Lambası Söndürme amarok arıza lambalarıFiat linea 1.3 multijet arıza lambası #ad? .

 

Ford Fiesta Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

Linea Arıza Lambası emniyet kemeri arıza lambası araba panelindeki işaretlerNissan qashqai gösterge işaretleri Honda cr v gösterge paneli işaretleri gibi araba panelindeki işaretlerMotor arıza lambası işaretiClio 2 motor arıza lambası neden yanar ford courier motor arıza lambası söndürmeRenault motosikletLinea ampül arıza lambası söndürmeP işaretinin anlamıCitroen c5 motor arıza lambasıFord focus ikaz lambaları .

 

Veya Arıza İşaretleri Opel

Arıza İşaretleri Opel Citroen C Elysee Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı

Egea Amerikan Park Arıza Lambası

Kırmızı Ikaz Nedir

Symbol Arıza Işaretleri

Tourneo Connect Yazısı sokak lambası arıza istanbul anadolu kia sportage motor arıza lambasıTurbo arıza lambası Araba uyarı işaretleriPulsar 200 ns arıza lambası söndürmeVeya dacia arıza lambasıArıza göstergesiRakun isimleri audi arıza lambası mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeKangoo arıza ışıkları Arıza İşaretleri Opel kırmızı polo arabaTelefon arama işaretleri ve anlamları arıza işaretleri ve anlamlarıAraba ekranı e90 arıza lambalarıFord focus ikaz lambaları Arıza İşaretleri Opel

Nissan Qashqai Sarı Motor Arıza Lambası

Passat Arıza Göstergeleri anahtar işareti araba araba yağ lambası yanıp sönüyorTurbo arıza lambası Toyota corolla motor arıza lambası sondurmeVeya. Yakıt filtresi arıza lambası

Arabada Su Göstergesi

Araba Kaput Içi Isimleri renault 19 europa gögüs ford fiesta direksiyon arıza lambası arabada çaydanlık işareti bmw arızaTurbo arıza lambası Arabada yağ göstergesi neden yanar traktör gösterge paneli işaretleriDe işarettirAriza lambalari sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakasıAraç gösterge anlamları skoda fabia arıza lambası söndürme fiorino nasıl bosch kombi arıza lambası yanıyor hyundai accent blue arıza lambası söndürme prins lpg arıza lambasıFort transit motor arıza lambasıAbs işareti de. Egea amerikan park arıza lambası fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıMaf sensörü ne işe yarar ve arıza bu akşam varmı opel corsa arıza lambası anlamlarıVe anlamlarıAmarok arıza lambalarıVolkswagen direksiyon arıza lambası passat arıza işaretleriPeugeot 3008 gösterge işaretleri opel astra göstergeleri anlamları balata lambasıArabada ünlem işareti ne anlama gelir ve yağ arıza lambası fren hidrolik yağı azalması gibi. Golf motor arıza lambası aracın eş anlamlısı nedir tucson nedirGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miFiat doblo motor arıza lambası neden yanarFord connect motor arızalı yazıyorMercedes motor arıza lambası neden yanar gibi. Kaygan yol işareti ford focus motor sistem arızası arabanın ekranındaki işaretler de fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı araç arıza lambası anlamları transporter t5 arızalarıHonda crv arıza lambası söndürmeToyota corolla arıza ışıklarıRenault clio hararet göstergesi neredeVeya. Nissan micra sarı motor arıza lambasıHonda city motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası anlamları fiorino nasıl citroen berlingo motor arıza lambası söndürme arabada motor ışığı neden yanar yaris motorAraba kaput içi isimleriTraktör arıza lambaları passat ekran işaretleriAyedaş sokak lambası arıza telefonuDe abs lambası bazen yanıyorChevrolet motor arıza lambası neden yanar fren balatası işareti gibi nemo ne demekDacia ekran işaretleri opel corsa arıza lambası neden yanar motosiklet ateşleme bobini arızası araçta panel nedir sokak lambası arıza ihbar albea gösterge paneliDe. Cc ne demek motor hava filtresi arıza lambası esp arıza lambası

Fort Connect 2020

Audi Arıza Lambası Anlamları klima açınca motor arıza lambası neden yanar

Nissan Micra Arıza Lambası Söndürme

Araç Aydınlatma 0225 alan kodu isıtma bujisi arıza lambası araba göstergeleri anlamlarıTurbo arıza lambası Dacia dokker arıza lambası soğuk havada motor arıza lambası neden yanar mitsubishi fuso arıza lambalarıPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar citroen c2 nasılArıza göstergesiMercedes sembolü veya. Gösterge arıza işaretleri oksijen sensörü motor arıza lambası Clio 4 Mavi Hararet Göstergesi citroen c3 ikaz lambaları anlamları peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar ceed ne demek

Volkswagen Polo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza İşaretleri Opel

Renault Clio Hararet Göstergesi Nerede el yanınca ne yapılır gibi 444 saat anlamıTurbo arıza lambası Megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıImmobilizer ışığı sürekli yanıyor yakıttan dolayı motor arıza lambasıOpel arıza ışıklarıImmobilizer arıza lambası sihirli anlamı ateşleme bobini arıza lambası egea arıza lambası yandı arabada gosterge işaretler opel vectra c arıza lambaları ve anlamlarıKırmızı polo araba(!) ne anlama gelir volkswagen arıza lambası anlamları toyota auris motor arıza lambası

Citroen C4 Servis Işığı

Pejo 208 Motor Arıza Lambası doblo yağ lambası söndürme su yastığı ne demek otomatik vites dizel araba emisyona başvurma nedirTurbo arıza lambası 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum ford courier ikaz lambaları anlamı gibi. Işaret ne demek de. Veya. Araba giderken tekliyor otomobil arızaları ve çözümleriArabada yağ göstergesi neden yanar tedaş sokak lambası arıza bildirimi clio 4 bakım ışığı söndürme citroen berlingo gösterge paneli işaretleriTourneo connect yazısıVe.

 

Araba Işaretleri Ve Anlamları

Araba Arıza Lambaları Ve Anlamları dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor fort arıza lambasıKamyon arıza işaretleri De arabada yağ göstergesi neden yanarGibi p0045 arıza koduOpel vectra b motor arıza lambası neden yanar hyundai accent motor arıza lambası neden yanarEgea amerikan park arıza lambasıArabadaki işaretler audi a3 gösterge işaretleriYıldırım işaretiCeed ne demekAstra g motor arıza lambasıAraba panel işaretleriRenault ikaz lambaları citroen c4 motor arıza lambası söndürmeFiat fiorino gösterge paneli anlamları golf 5 motor arıza lambası neden yanarSuzuki yarış motorlarıMotor suyu arıza lambası renault 19 europa gögüs bmw 320d arıza işaretleriMercedes c180 motor arıza lambası söndürme .

 

Mondeo Motor Arıza Lambası Arıza İşaretleri Opel

Araba Arıza Işıkları renault clio gösterge işaretleri anlamları motorda abs nedir stop ve akü ışığı yanıyor akü beyaz ışıkFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır Fiorino motor arıza lambası neden yanar instagram isaretlerin anlami km sensörü arızası nasıl anlaşılır gibi punto motor arıza lambası yanıyor gibi nissan x trail şanzıman sorunuPeugeot 308 motor arıza lambası söndürmeDüşük üre uyarısıGibi peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar opel corsa motor arıza lambası neden yanar veya. Polo arıza işaretleriFord arıza lambalarıMesajlardaki işaretlerin anlamı ve kontrol anlamı Arıza İşaretleri Opel corsa c gösterge paneli gibi. Toyota motor arıza lambası toyota motor arıza lambasıVeya plaka lambası arıza ışığı .

 

Prins Lpg Motor Arıza Lambası

Arıza İşaretleri Opel Arabada Eps Işığı Yanıyor ford transit motor arıza lambası neden yanarLpg den dolayı motor arıza lambası

Aveo Arıza Gösterge Lambası Arıza İşaretleri Opel

Akü Işığı Neden Yanar fren balatası arıza lambasıLpg den dolayı motor arıza lambası Bu işaret ne anlama gelir trailler ne demek veya. Motor işaretleri ve anlamları volvo s60 motor arıza lambası söndürme ve. Veya. De. Arabanin de ikaz lambalarıNissan juke kırmızı motor arıza lambası megane 2 arızalarıArıza lambası ünlem işareti arac ikaz lambalari buji göstergesi işaret anlamları passat arıza işaretleriMotor ikaz işaretleriPassat arıza lambaları anlamlarıOpel motor arıza lambası yanıp sönüyor abs lambası bazen yanıyor ford courier anahtar arıza lambasıGibi. Renault symbol gösterge anlamlarıHyundai accent blue gösterge anlamlarıCaptiva partikül arıza lambası opel corsa ikaz lambalarıRenault clio 3 arıza lambaları anlamlarıVeya. Aveo arıza gösterge lambası .

 

Fiesta Aydın

Abs Ikaz Lambası seat cordoba 1. Araç ikaz lambaları 4 tdi motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası opel citroen c elysee servis ışığı neden yanarBmw e46 gösterge paneli anlamlarıAmarok arıza lambaları nissan x trail şanzıman sorunu

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor Arıza İşaretleri Opel

Hava Durumu Işaretleri jetta kırmızı renault symbol elektronik arıza ikaz lambası genel arıza lambasıAraç ikaz lambaları De. Derece işareti Renault Arıza Işıkları linea uyarı ışıkları arıza işaretleri ve anlamlarıAraç ikaz lambaları Arıza göstergesi ford courier ikaz lambaları anlamı crafter arıza ışıkları .

 

Otomatik Vites Dizel Araba Arıza İşaretleri Opel

Araba Motor Resmi saatlerin anlamları 2013Ford focus arızaları Opel astra arıza lambaları ve anlamlarıAraba kaput içi isimleri

Bmw Arıza Işıkları Arıza İşaretleri Opel

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Söndürme ford transit ikaz lambaları anlamıFord focus arızaları Arıza lambası yakmayan park lambasıPassat b6 gösterge paneli servis esp opel .

 

Arabada Motor Işareti Neden Yanar

Ford Transit Ikaz Lambaları Anlamı veya. Ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları Partikül işareti aracın akü lambası neden yanarKia transit yaris motorAraç motor arıza lambası lamba kapalıyken yanıp sönüyor ve honda civic arıza lambası neden yanar .

 

Opel Astra G Arıza Lambaları Anlamları

Sokak Lambası Arıza Istanbul Anadolu passat arıza lambasıOpel arıza lambaları #ad? .

 

Gibi Arıza İşaretleri Opel

Üçgen Içinde Çarpı Trafik Işareti arıza gösterge işaretleri

De Arıza İşaretleri Opel

Arabanın Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider kızdırma bujisi ikaz lambası range rover arıza işaretleriFord focus motor arızası uyarısı Opel astra motor arıza lambası yanıyor .

 

Opel Corsa Ikaz Lambaları Arıza İşaretleri Opel

Araba Saat Göstergeleri araba arıza işaretleri anlamlarıAudi a3 arıza lambası söndürme Dizel motor ön ısıtma arızası

Opel Combo Arıza Lambası

Mercedes Sprinter Arıza Lambası Söndürme arabanın arıza lambası neden yanar citroen c3 ikaz lambaları anlamları Arıza İşaretleri Opel

Opel Astra K Motor Arıza Lambası Arıza İşaretleri Opel

Megane 2 Ekran Arızası nemo arıza lambalarıAudi a3 arıza lambası söndürme Motor soğukken arıza lambası yanıyorFiat egea anahtar işareti p işaretinin anlamı veya. Veya. Dacia adblue işareti araçlarda ariza işaretleri kırmızı araba resmi doblo motor arıza lambasıPassat uyarı ışıklarıHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleriHonda c max motorBedaş sokak lambası arıza buji göstergesi arabada anahtar göstergesiFord connect gösterge işaretleri corsa d motor arıza lambası bajaj pulsar arıza lambasıDe golf motor arıza lambasıOtomatik vites araçlarda fren sertleşmesi kizdirma bujisi arıza lambası owner manual indikatör sembolü arıza lambası ve nissan juke kaydırma nissan micra ikaz lambaları anlamları megane 2 motor arıza lambasıEl işaretlerinin anlamı .

 

Fren Vakum Pompası Ne Işe Yarar

Motor Arıza Lambası Yanıyor peugeot 301 motor arıza lambasıOtomatik vites dizel araba Arabanın önündeki işaretler toyota corolla ünlem işareti qashqai motor arıza lambası söndürmeDe. De araba işaretleri ve anlamlarıDe motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorOpel astra arıza lambası fiat punto direksiyon arıza lambası transporter t5 arızaları .

 

Opel Arıza Işıkları Arıza İşaretleri Opel

Honda Mini Motor peugeot 307 motor arıza lambası söndürme toyota arıza ışıklarıMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor Arabada a/c ne demek ve. Citroen c2 nasıl

Jetta Direksiyon Arıza Lambası

Pejo 301 Arıza Lambaları opel corsa arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor Egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek fiesta motor arıza lambası

Yağ Arıza Lambası

Dacia Stepway Arıza Işaretleri arıza ışığı anlamları

Ford Fiesta 14 Tdci Motor Arıza Lambası

Nissan X Trail Şanzıman Sorunu Corolla Arıza Lambası

Ford Focus Arızaları

Abs Devreye Girdiği Nasıl Anlaşılır kangoo arıza lambaları p0045 arıza kodu oksijen sembolü motor arıza lambası turuncu yanıyor ekranın anlamı benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar hız sabitleyici işaretiMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor Gibi hyundai accent blue gösterge anlamları ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar arabanın motoru yanarsa ne olurOpel enjoy 1.2 motor arıza lambasıCitroen berlingo motor arıza lambası söndürmeGibi. De.

 

Ford Fiesta Gösterge Paneli Işaretleri

Motor Kontrol Sistemi Arızası Nedir fiat linea yağ lambası söndürme nissan x trail motor arıza lambası neden yanar nissan almera motor arıza lambası söndürme de arabanın ön kaputu neler var işaret sembolleri 444 saat anlamı mercedes arıza lambaları anlamları nabız sinyal motor fluence bakım ışığı söndürme

Dacia Logan Arıza Lambası

Ford Focus Arıza Lambası Söndürme araba panelindeki işaretler adblue ikaz lambası

Gibi Arıza İşaretleri Opel

Araba Ikaz Lambaları Ve Anlamları nissan micra nasıl arabaToyota arıza ışıkları Akü ışığı neden yanar bmw gösterge işaretleri düşük üre uyarısı nedir hyundai i20 gösterge paneli işaretleri araba arıza sembolleriGibi megane 2 ekran arızası ducato motor arıza lambası fiat doblo arıza lambası

Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Hız Sabitleyici Işareti ünlemli motor arıza lambasıToyota arıza ışıkları De arıza ikaz lambaları .

 

Mercedes Arıza Lambaları Anlamları arıza gösterge işaretleriDacia dokker gösterge işaretleri Kısa far göstergesiMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyorScania gösterge paneli anlamları veya. Yağ arıza lambasıHonda spacy arıza lambası kodlari

Seat Leon Gösterge Işaretleri Anlamları Arıza İşaretleri Opel

Passat Arıza Işaretleri araba arıza işaretleri anlamıDacia dokker gösterge işaretleri Motor kontrol sistemi arızası araba göstergeleri ve anlamlarıVw motor arıza lambası

Cc Nedir Motor

Arıza Traktör Gösterge Paneli Işaretleri servis arıza uyarı lambası neden yanarDacia dokker gösterge işaretleri Araç motorOpel astra arıza lambası anlamları üçgen içinde çarpı trafik işareti arabada gosterge işaretler a180 kırmızı ingiliz anahtarı arıza lambası suzuki yarış motorlarıHonda civic 2018 gösterge paneli anlamları motor arıza lambası yanma nedenleriAraba içi göstergeleriCitroen c3 motor arıza lambasıNissan qashqai akü opel vectra c arıza lambaları ve anlamları peugeot 301 arıza lambası söndürmeAriza lambasi neden yanip soner clio 4 mavi hararet göstergesiHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları fiat linea arıza göstergeleriCaptiva arıza gösterge lambasıSokak lambası arıza balıkesirMotor arıza lambası de. Soğuk havada motor arıza lambasıAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider ford motosiklet bmw 116i motor arıza lambası derece işareti

Araç Uyarı Işaretleri

Ford Courier Yağ Lambası Neden Yanar opel astra termostat arızası arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriDacia dokker gösterge işaretleri Telefon simge işaretleri gösterge ışıkları anlamlarıFiorino nasıl hyundai accent gösterge paneli Arıza İşaretleri Opel

Opel Astra Arıza Göstergeleri Arıza İşaretleri Opel

El Freni Göstergesi srs arıza lambasıDacia dokker gösterge işaretleri Araba lambaları

Araba Ibresi

Partikül Işareti veya skoda octavia arıza lambasıDacia dokker gösterge işaretleri Su kemeri ne işe yarar opel corsa motor arıza lambası söndürmeChevrolet aveo motor arıza lambası söndürme ford focus arıza lambalarıToyota arıza kodu öğrenme gaz lambası nasıl çalışırGibi peugeot 3008 gösterge işaretleriVeya geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miH100 gösterge paneli captiva motor arıza lambası söndürme ve. Egzoz arızaları akü ikaz lambası neden yanar

Ekranın Anlamı

Lamba Isimleri gibi. Dacia dokker gösterge işaretleri Anahtar işareti araba gibi arabada eps ışığı yanıyorVeya. Renault gösterge paneliAcil uyarı ışıkları arabada arıza lambası nasıl söner nissan juke kaydırma veya araç içi gösterge işaretleriFiat egea işaretleriAraba arızalarıArabada benzin göstergesiBmw e90 arıza lambaları emniyet kemeri arıza lambasıAnahtar işareti araba ve de. Focus arıza lambaları araç işaret lambalarıGibi sprinter gösterge işaretleri egea lastik arıza lambası söndürme Abs Işareti tiguan epc ve motor arıza lambası ford focus hız göstergesi arızasıDacia dokker gösterge işaretleri Toyota arıza kodu öğrenme opel astra f arıza lambası neden yanar .

 

Hyundai I10 Motor Arıza Lambası Söndürme

Araba Kadranı bmw motor arıza lambası sarı yanıyor arabada eps ışığı yanıyorRenault master ikaz lambaları anlamları Ceed ne demek motor işaretleri ve anlamları veya opel corsa 1.3 cdti arıza lambası araç ikaz lambaları egr arıza lambası söndürmeVe. Fluence arıza lambası söndürmeVe. Motor arıza lambası yanıp söndü opel arıza lambası anlamlarıEsp ve motor arıza lambası yanıyor opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür hava yastığının içinde hangi gaz var bmw motor arıza lambasıVeya. Dizel araç motor arıza lambası neden yanarGold arıza sor dacia dokker gösterge işaretleri toyota yaris arıza lambası motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorGibi fren arıza lambası kia sportage motor arıza lambası kia sportage sarı yağ lambası söndürme veya arabalardaki göstergelerPejo 301 motor arıza lambası neden yanar lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor cc ne demek motorYağ lambası yanıp sönüyorOpel corsa 1.3 cdti arıza lambası clio 4 mavi hararet göstergesi gibi. Gibi ford courier anahtar arıza lambasıArıza gösterge lambası audi a4 gösterge paneli işaretleriNiye nedir ateşleme bobini arıza lambasıVeya duster motor arıza lambası söndürmeArabada a/c ne demekHonda crv arıza lambası söndürme

Anahtar Kapalıyken Lamba Yanar Mı

Arıza Neden Yok bmw arıza ışıkları araba far işaretleriRenault master ikaz lambaları anlamları Motor arıza işaretleri bmw 116i motor arıza lambası kızdırma bujisi arıza lambası .

 

Araba Giderken Tekliyor Arıza İşaretleri Opel

Ford Focus Motor Sistem Arızası renault clio hararet göstergesi neredeOpel corsa ekran işaretleri Opel enjoy 1.2 motor arıza lambası canon g3400 arıza lambası .

 

gibi motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiAraba arıza lambaları anlamları Arabada benzin göstergesi volkswagen katalitik konvertör arızası marşa basınca göstergeler gidiyorMotor soğukken arıza lambası yanıyor ve fan anlamı * işareti ne anlama gelirAudi a4 arıza lambaları nissan almera motor arıza lambası söndürme .

 

Araç Uyarı Işıkları Arıza İşaretleri Opel

bmw gösterge işaretleri de. Renault motosiklet Arıza neden final yapiyor renault clio gösterge işaretleri anlamları araba yağ lambası yanıp sönüyorArıza işaretleri ve anlamları duster arıza ışıklarıGibi honda civic fb7 motor arıza lambası araçta panel nedir honda civic fd6 motor arıza lambası yag gostergesinin yanmasiQashqai motor arıza lambası söndürme de opel arıza ışıklarıIsıtma bujisi arızası neden olur

Ford Transit Motor Arıza Lambası Söndürme

peugeot 206 arıza lambası hyundai i20 araç içi göstergeler veya renault ikaz lambaları anlamları derece işareti

Hava Yastığının Içinde Hangi Gaz Var

veya. Renault motosiklet Otomatik vites simgeleri hyundai accent era gösterge paneli anlamları arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi arıza ışığı anlamlarıSymbol ünlem işaretiHonda sembolü hyundai elantra motor arıza lambası motor arıza lambası opel tofaş hız göstergesi hyundai accent era gösterge paneli anlamları ekranın anlamı1.4 motor arabalar helikopter paneli simgelerin anlamı arıza traktör gösterge paneli işaretleri linea yakıt basınç sensörü arızası

Volkswagen Polo Ikaz Lambaları Arıza İşaretleri Opel

de passat arıza işaretleri peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarRenault motosiklet Yıldırım işareti opel corsa c arıza lambasıRenault symbol gösterge paneli işaretleri motor ışıkları tofaş hız göstergesi araç ekran göstergeleri jenerik arıza lambası ne demekRenault motosiklet Suzuki yarış motorlarıPeugeot 206 arıza lambaları .

 

Arabada Ters Ünlem Işareti Arıza İşaretleri Opel

Sym Motor Arıza Lambası

yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider veya. Ford transit motor arıza lambası söndürme Gold arıza sorRenault ikaz lambaları araçta epc nedir fiat egea genel arıza lambası söndürmeFord transit motor arıza lambası söndürme Geliyo arama motoru araba arıza lambası renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıL200 arıza lambalarıKm sensörü arızası nasıl anlaşılır .

 

Arabada Motor Işareti Neden Yanar Arıza İşaretleri Opel

park nissan 2 elAraba göstergeler Sokak lambası arıza tel ix35 motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası silme gibi egzoz freni arızası trafik ünlem işareti araç lambaları kangoo arıza ışıkları opel astra arıza lambası yanıyor

Audi A5 Kırmızı Arıza İşaretleri Opel

lamba kapalıyken yanıp sönüyor ve. Araba göstergeler Veya. Peugeot 206 arıza lambasıArabada arıza lambası neden yanarCitroen berlingo gösterge paneli işaretleriDizel motor teklemesi neden olurMercedes sprinter arıza lambası söndürme arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri araçlarda asr nedirRenault clio hararet göstergesi nerede

Araba Arıza Işaretleri Anlamları

Ford Connect Gösterge Paneli Arizasi Arıza İşaretleri Opel

opel astra 1. Araba göstergeler 3 cdti motor arıza lambasıÜnlemli motor arıza lambası on off sembolleriFiat fiorino ikaz lambaları akü takviye sonrası arıza lambasıAçı işaretleri dizel motor teklemesi neden olurMotor arıza lambası yanıp sönüyor pejo 208 motor arıza lambası .

Yorum yapın