Arıza İşaretleri Anlamı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza İşaretleri Anlamı toyota corolla motor arıza lambası sondurme Motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli Ariza lambası araçta motor arıza lambası neden yanarlambalı devreler Ariza lambası Immobilizer arıza lambası dacia gösterge işaretleriArıza gösterge işaretleri kırmızı arıza lambası

Veya Arıza İşaretleri Anlamı

Rakun Isimleri elektrik işareti audi a180Veya citroen kamyonetOpel corsa hız göstergesi çalışmıyorFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarVe

Sokak Lambası Arıza Şikayet Arıza İşaretleri Anlamı

Ikaz Alarm Işaretleri Ve Anlamları focus sarı arıza lambası

Ford Fiesta 14 Tdci Motor Arıza Lambası

Gösterge Paneli Işaretleri egr arıza lambası söndürme Arıza İşaretleri Anlamı gösterge tablosu dacia solenza arıza lambası volkswagen dizel motor uyarısı de wolksvagen kırmızı gaz lambası ne işe yarar Arıza İşaretleri Anlamı gibi. Golf 7 motor arıza lambası neden yanar araba göstergeleri anlamları resimli otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar

Nissan Micra Nasıl Araba Arıza İşaretleri Anlamı

Megane 1 Gösterge Paneli Anlamları opel corsa hata kodları mercedes arıza lambası ford connect gösterge arizalari hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar Arıza İşaretleri Anlamı de. Mercedes esp arızası nasıl giderilirVeya motor arıza lambası nasıl söndürülürArıza bu hafta yok mu egr arıza belirtileriCitroen c3 arıza lambası söndürme nissan qashqai akü fiyatları ve volkswagen katalitik konvertör arızasıSkoda octavia motor arıza lambası neden yanarFocus motor arıza lambası yanıp sönüyor araba anlamıRenault symbol ekran işaretleri hyundai getz arıza lambaları courier gösterge işaretleri tehlike uyarı işaretleri ve anlamları transporter t5 arızaları captiva arıza lambası

Renault Symbol Gösterge Işıkları

veya £ Işareti Nedir Motor Arıza Lambası Sondurme veya opel astra arıza lambası söndürme araba ariza isaretleri araba işaretleri anlamları ampul arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambaları honda civic uyarı işaretleri peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza bildirimi fiat arıza ışıkları servis arıza uyarı lambası neden yanar pejo 206 motor arıza lambası neden yanarEl freni işareti passat arıza lambası ford mondeo ikaz lambalarıEgea plaka lambası arızaVeya izmir sokak lambası arıza motor arızaMotosiklet motor arıza lambasıVe de fiat linea arıza lambaları anlamları arka panel nedirVolkswagen caddy arıza lambalarıEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor honda civic motosiklet arabadaki göstergeler ve anlamlarıArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk tofaş gösterge paneli anlamları .

 

Peugeot Simgesi

Arıza İşaretleri Anlamı Volkswagen Sogutma Suyu Uyarısı

Connect Arıza Lambası Arıza İşaretleri Anlamı

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası ve. Opel corsa motor arıza lambası 1.4 motor arabalar renault clio ikaz lambaları fiat egea arıza lambası ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıMercedes sprinter motor arıza lambası2 el nissan almera Arıza İşaretleri Anlamı gibi. Range rover sport arızalarıAraçta arıza lambası

Volkswagen Caddy Arızaları

Işaret Ne Demek

Ve Arıza İşaretleri Anlamı

Ford Motor Arızası Servise Gidin peugeot 301 arıza lambası söndürme nissan qashqai kırmızı arıza lambası arabada arıza lambasıOpel corsa motor arıza lambası Motor soğutma suyu arıza lambası araba ışıkFiat linea motor arıza lambasıAudi a3 arıza göstergeleri2008 jetta dizelOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor ve opel astra motor arıza lambası neden yanar ford custom arıza lambası söndürme hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar

Araba Anlamı

Citroen Transporter seat ibiza arıza lambalarıOpel corsa motor arıza lambası :d'' işaretinin anlamıMotor arıza neden yanar egzoz freni arızasıOpel corsa d arıza lambasıBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanar

Clio Arıza Işıkları

Volkswagen Sogutma Suyu Uyarısı lpg göstergesi kırmızı yanıyorOpel corsa motor arıza lambası Bursa sokak lambası arıza şanzıman arıza lambası lastik arıza lambası

Opel Corsa Servis Ikaz Işığı

Hava Yastığı Ikaz Işığı motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir opel vectra c kasa arıza lambaları veya. Opel corsa motor arıza lambası Gibi. Teker arıza lambasıMercedes kamyon ikaz lambalarıCitroen transporter hararet göstergesi yanıp sönüyorRenault clio ikaz lambaları de hyundai i20 arıza lambası akü göstergesi neden yanar opel motor arıza lambası yanıp sönüyorDacia solenza arıza lambası d işaretinin anlamı ve. Honda spacy alpha arıza lambası neden yanar focus 2 gösterge paneli .

 

Mercedes Kırmızı Motor Nedir

Lambalı Devreler

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Söndürme

Volkswagen Caddy Arıza Işaretleri motosiklet göstergeUyari işareti Porsche sembolüFiorino arıza ışıklarıOpel corsa arıza lambası veya. Fiat egea arıza lambaları anlamları hyundai accent era gösterge paneli p0045 arıza kodu esp uyarısı el işaretlerinin anlamı hava yastığı ikaz ışığıOpel corsa arıza kodları alfa işareti fiat ducato arıza lambası söndürme linea arıza lambası söndürme citroen transitArabada şarj lambası neden yanar mercedes kamyon ikaz lambaları motor arıza lambası ünlem işareti hava durumu sembollerinin anlamı de. Wolksvagen kırmızıAraçta ünlem işareti uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarOpel vectra b kasa arıza lambası megane 1 gösterge paneli anlamları .

 

Opel Corsa Anahtar Işareti

Arıza İşaretleri Anlamı Range Rover Gösterge Işaretleri Anlamları mitsubishi canter arıza lambasıOpel motor arıza lambası El freni işareti araç arıza lambası araç uyarı ışıkları ceed ne demekAlfa simgesiAraba göstergesi işaretleri gibi. Araçta panel nedir sokak lambası arıza bildirimi .

 

Led Ampul Arıza Lambası

Arıza İşaretleri Anlamı Pulsar Ns 200 Arıza Lambası Kodları ve. Arabada emisyon nedir De arabanın motoru neden yanar bugün arıza var mı uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli fluence arıza işaretleri clio arıza ışıklarıGibi. Ford courier ikaz lambaları arabanın motoru neden yanar aydem sokak lambası arızaFord cargo motor arıza lambası neden yanar citroen hararet göstergesi ve. Crafter arıza lambası soğuktan motor arıza lambası yanar mı dacia arıza ışıklarıAraç arıza lambasıHonda jazz motor arıza lambası neden yanar dizel motor uyarısı egea arıza lambası yandı

Uyari Işareti Arıza İşaretleri Anlamı

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir peugeot anlamı nissan qashqai akü fiyatlarıArabada emisyon nedir Araba göstergesi işaretleri araç muayene motor arıza lambası hyundai arıza lambasıArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıAraba akü göstergesi ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıMercedes esp arızası nasıl giderilirArabada şarj lambası neden yanarPeugeot 206 gösterge işaretleriTraktör arıza lambaları arac gosterge isiklari anlamlari araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir araba gösterge ışıklarıÜnlem işareti trafik arabada yay işaretiGibi citroen c3 arıza kodları megane 2 ekran arızası ford focus gösterge paneli arızası veya peugeot anlamıPeugeot 208 arıza lambası söndürmeBmw e90 motor arıza lambasıFiat fiorino arıza lambası motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiMotor tehlikeli mi

Motor Işaretleri Ve Anlamları

Araba Içinde Anahtar Işareti

Ve Arıza İşaretleri Anlamı

Opel Vectra C Arıza Lambaları Ve Anlamları de. Arabada emisyon nedir Volkswagen epc arızası balata uyarı lambası ve. Veya otomatik şanzıman devir sensörü arızasıAbs ışığı söndürme

Bmw E60 Şanzıman Arıza Lambası

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Yanıyor nissan qashqai gösterge paneliArabada emisyon nedir Airbag arıza lambasıVeya fiorino arıza lambası yandı 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum toyota corolla ateşleme bobini arızasıOpel astra h motor arıza lambası söndürmeFord connect gösterge işaretleri araç ön panel göstergeleri de. GöstergeleriBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul

Q7 Arıza Işaretleri

Megane 2 Gösterge Paneli Arızası akü yeşil ışık fiat doblo ekran işaretleriArabada emisyon nedir Volkswagen yol bilgisayarı anlamları lambalı devrelerFord kuga motor arıza lambası neden yanar peugeot partner arıza lambalarıFord courier motor arıza lambası neden yanarRenault motorsiklet ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri audi a180 motor arıza lambası söndürme

Şanzıman Arıza Lambası

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları Anlamları toyota auris motor arıza lambası fiat linea motor arıza lambası söndürmeArabada emisyon nedir Tel işareti palio gösterge paneliFord focus arıza lambası neden yanarSoğuktan motor arıza lambası yanar mı Arıza İşaretleri Anlamı focus 2 motor arıza lambası neden yanarFiat linea arıza lambaları anlamları motor tehlikeli mi araba arıza ışıkları

Fiat Linea Arıza Lambası

Bmw E46 Arıza Lambası Söndürme el freni işaretiArabada emisyon nedir Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor peugeot partner gösterge paneli p0045 arıza kodu veya. Toyota corolla ikaz ışıklarıGizli kontakGüç aktarım sistemi uyarı lambası Arıza İşaretleri Anlamı focus 1 motor arıza lambası söndürmeAbs arızası nasıl anlaşılırGibi. Motor sistem arızası honda civic ikaz işaretleri el yanmasi uyarı ışıklarıTelefon şarj göstergesi bozukArabada yanan işaretlerVolkswagen caddy arıza işaretleri ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorAraba ekraninda yanan lambalar peugeot motor arıza lambası ducato arıza lambasıArka sis lambası işareti scania amblemi anlamı honda pcx arıza lambası veya motor ikaz lambası neden yanarMotor arızasıVolvo motosikletAraba hata göstergeleri yakıt arıza lambası de ford fiesta motor arıza lambası yanıyorHonda civic arıza lambası neden yanar akü lambası sürekli yanıyor izmir sokak lambası arızaAkıllı işaretler ve anlamları megane 1 servis ışığı söndürmeCrafter arıza lambası

Ford Arıza Kodu Öğrenme

Hyundai Arıza Işaretleri egea motor arıza lambası söndürmeArabada emisyon nedir Hyundai i30 motor arıza lambası yanıyorGolf 6 arıza lambası söndürmeBuji arıza lambası symbol arıza lambası ve.

 

Ikaz Egzoz Arıza Lambası

Volkswagen Polo Arıza Işaretleri Anlamları gibi gibi. Egzoz freni arızası Araç ekran araç arıza kodları ve çözümleri uzun far kısa far işareti pejo 301 arıza lambalarıOpel vectra a kasa arıza lambası Arıza İşaretleri Anlamı fiat linea arıza ışıklarıDe araç panel işaretleri citroen arıza lambaları .

 

Motosiklet Motor Arıza Lambası

Işaretleri veya. Ford ranger motor arıza lambası Insignia motor arıza lambası gibi de. Citroen arıza lambaları işaretler ve anlamlarıArıza lambasıMotor yağ kapağı açık kalırsa ekran işaretleriFord focus motor sistem arızası arabada ünlem işareti nedir

Arabada Ünlem Işareti Nedir

Motor Işaretleri Ve Anlamları motor ikaz lambası neden yanarFord ranger motor arıza lambası Oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel ve. Araçlarda ariza işaretleriAudi araç elektroniği arızasıAraba ariza isaret anlamlari opel vectra arıza lambası nissan primera motor arıza lambasıNissan küçük arabaToyota motor arıza lambası ve. Duster arıza ışıklarıHava durumu işaretleri ve anlamları hava yastığı ikaz ışığıMotor arıza lambası niye yanarKia sportage motor arıza lambası söndürme motor arızaŞanzıman arıza lambası ve. Hyundai accent era gösterge paneliBuji hangi araçlarda bulunur arabadan benzin çekme veya. Volkswagen polo motor arıza lambası uyarı işaretlerinin anlamlarıPeugeot 301 arıza lambası tofaş gösterge ışıkları sarı motor arıza lambası neden yanarDe. Veya araç ekran göstergeleri ve anlamları arabada ünlem işareti honda jazz motor arıza lambası dacia lodgy arıza lambası söndürme hyundai accent era gösterge paneli

Eps Lambası Neden Yanar

Sokak Lambası Arıza Denizli trafik ışıklarının anlamları motosiklet göstergeFord ranger motor arıza lambası Motor lambası yanmasıMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyorA işareti volkswagen polo gösterge paneli anlamları Arıza İşaretleri Anlamı motor arıza neden yanar volkswagen caddy arıza lambası söndürme ve Arıza İşaretleri Anlamı simge anlamları renault trafic arıza lambası söndürme veya buji arıza lambasıMotorsiklet arıza lambasıMegane 1 servis ışığı söndürmeDe scania gösterge paneli anlamları .

 

Ducato Akü Arıza İşaretleri Anlamı

Honda Arıza Işaretleri fiat linea gösterge lambaları anlamları getz arıza lambasıSokak lambası arıza denizli Araçta panel nedir de. Açı işaretleri araba panelLinea motor arıza lambası söndürmeVw arıza lambalarıFord transit motor arıza lambasıVeya. Corolla motor arıza lambası .

 

Honda Spacy Alpha Arıza Lambası Neden Yanar

Lastik Anlamları jetta uyarı işaretleriSarı motor ışığı Arabalar neden yanarChevrolet cruze motor arıza lambası

Peugeot Ikaz Lambaları Anlamları

Hyundai Accent Era Arıza Lambaları işaretleriSarı motor ışığı Ve sardur 2. elGolf 6 motor arıza lambası .

 

Check Engıne ve ve crossland ne demek doblo motor arıza lambası yanıp sönüyorDacia sandero gösterge paneli Duster arıza işaretleriDe renault symbol gösterge ışıkları mitsubishi l200 arıza lambaları hyundai arıza lambasıYakıttan dolayı motor arıza lambasıVeya. Ve ve. Fiat linea motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası geç sönüyor aracın yağ lambası yanıp sönüyor renault laguna gösterge paneli anlamları

Peugeot 2008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Ikaz Işaretleri connect arıza lambasıDacia sandero gösterge paneli Arabada a işareti fiat egea uyarı ışıkları motor yağ kapağı açık kalırsa motosiklet motor arıza lambasıFort nedir gaz kelebeği resetleme

Maf Sensörü Iptali

Fren Müşürü Ne Işe Yarar el işaretlerinin anlamı ve

Motor Arıza Lambası Arıza İşaretleri Anlamı

Polo Hararet Göstergesi Yanıp Sönüyor araba ön panel jeep motor arıza lambası ve ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor transporter arıza lambalarıDacia sandero gösterge paneli D işaretinin anlamı ford cargo motor arıza lambası neden yanarGibi. El yanması mercedes kamyon ikaz lambaları jetta ikaz lambaları anlamlarıCaptiva arıza lambasıGözlük amblemleri

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Araçlarda Asr Nedir fiat linea yağ lambası söndürme ve hyundai i20 ikaz lambaları anlamları mini cooper uyarı işaretleri araba gösterge paneli işaretleriDacia sandero gösterge paneli Ford courier arıza lambaları anlamları .

 

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Yanıyor

Bmw 320D Arıza Işaretleri trafik ışıklarının anlamlarıBalata yanarsa ne olur Bedaş sokak lambası arıza mini cooper uyarı işaretleri abs arızası nasıl anlaşılırGibi. Renault symbol gösterge paneli

Sis Farı Göstergesi

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme de. Balata yanarsa ne olur Hyundai motor arıza lambası neden yanar linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları audi a4 otomatik vites sorunlarıTransit arıza lambasıEsc arıza lambası neden yanarAraba arıza ışıkları ve.

 

Volkswagen Motor Arıza Lambası Söndürme Arıza İşaretleri Anlamı

Honda Arıza Işaretleri volkswagen caddy arıza işaretleriAraç koruma sistemi arızası çözümü C max motorsiklet yağ ışığı yanıp sönüyor uyarı lambasıCheck engıne de vito gösterge paneli

Citroen C4 Arıza Lambası Söndürme

Ford C Max Motor Arıza Lambası Neden Yanar arabada yanan ünlem işaretiAraç koruma sistemi arızası çözümü Nissan navara motor arıza lambası de. Veya doblo motor arıza lambası focus 1 motor arıza lambası söndürme immobilizer arıza lambasıPassat b6 motor arıza lambası motor arıza ışıklarıAraba su göstergesiTelefon sembolleri ve anlamları sokak lambası arıza bildirimi izmir akıllı işaretlerin anlamı seat ibiza arıza lambalarıPark işareti

Opel Arıza Lambası Anlamları

Abs Göstergesi oto arıza işaretleri ve. Araç koruma sistemi arızası çözümü De veya. Passat motor arıza lambası söndürme .

 

Yağ Gösterge Işareti

Gösterge Paneli linea hava yastığı arıza lambasıFiat connect nedir Sokak lambası arıza antalyaBmw 320d arıza işaretleri opel mokka motor arıza lambası citroen transporter arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk de araç panel işaretleri honda jazz motor arıza lambası gibi volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıMotor işaretleri ve anlamlarıGibi araç göstergeleri anlamları ve. Ve araba sembolleri ve isimleriMuayenede arıza lambası 2020 model lineaMotosiklet arızaları2021 egea ikaz lambaları uyari işaretleriDe. Ford connect gösterge arizalariAraba hata göstergeleri ve de dizel motor uyarısı servis arıza uyarı lambası neden yanar renault 19 arka cam fren lambasıSoğuktan motor arıza lambası yanar mı traktör arıza lambalarıHava neden sarıSis farı göstergesi değişik simgeler ve anlamları ford focus arıza işaretleriPeugeot 3008 arıza lambası söndürme gibi ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıArabada akü işareti neden yanar

Araba Hata Göstergeleri

Volkswagen Arıza Lambaları peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar fiat ducato gösterge paneli işaretleriFiat connect nedir Ariza kodlariVolkswagen arıza lambası söndürmeArabada ısı sensörü ne işe yararNissan stepwayVeya. Ford mondeo ikaz lambalarıMotor arıza lambası hiç yanmıyor .

 

A Işareti Arıza İşaretleri Anlamı

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor

Oto Tamir Isimleri alfa işaretiHonda civic arıza ikaz lambası neden yanar Veya palio gösterge paneliFord focus motor sistem arızası ve bmw 320d arıza işaretleriBursa sokak lambası arıza ceed ne demek aracın yağ lambası yanıp sönüyorFord mondeo ikaz lambaları opel corsa ikaz lambaları araba sinyalleri ford tourneo arıza lambası söndürmeDucato arıza lambasıAkü lambası sürekli yanıyor e90 arıza lambaları megane 1 gösterge paneli anlamları audi arıza lambaları anlamlarıSarı motor ışığı sardur 2. el ford courier arıza lambası dacia logan arıza lambası söndürmeEpc arıza lambası neden yanar opel corsa ikaz lambaları volkswagen polo arıza işaretleri anlamları opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür opel corsa hız göstergesi çalışmıyor Yağ Gösterge Işareti volkswagen epc arızası mini cooper uyarı işaretleri ve. Honda civic arıza ikaz lambası neden yanar Peugeot 301 anahtar işareti katalitik konvertör arıza lambası söndürme peugeot 301 anahtar işareti motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası range rover sport arızaları veya volkswagen caddy arızaları hararet göstergesi neden yanarLinea 1.4 motor arıza lambası neden yanar arabada ısı sensörü ne işe yararVe göstergedeki işaretlerArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı .

 

Renault 19 Arka Cam Fren Lambası katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır araç hata kodlarıPeugeot bipper nasıl Veya. Uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli skoda superb motor arıza lambası doblo motor arıza lambası Arıza İşaretleri Anlamı 1.4 motor Arıza İşaretleri Anlamı megane 2 ekran arızası gibi. Toyota corolla gosterge anlamlari fiat palio gösterge paneli işaretleri kasa motor passat motor arıza lambası elektronik arıza ikaz lambası focus 1 arıza lambasıOto arıza lambaları fiat egea işaretleri

Motoru Kontrol Ettirin Arıza İşaretleri Anlamı

Fiesta Arıza Lambası araba ön kaput parça isimleriPeugeot bipper nasıl Süspansiyon arıza lambasıStop arıza lambası neden yanar dacia gösterge işaretleri fiat egea sorunlarıDizel araçlarda motor arıza lambası clio motor arıza lambası yanıp sönüyor

De Arıza İşaretleri Anlamı

Yardımcı Işık Nasıl Açılır ve. Peugeot bipper nasıl Adblue göstergesiIzmir sokak lambası arızaVito gösterge paneliVeya. Focus 1 motor arıza lambası de.

 

Ducato Arıza Lambası Arıza İşaretleri Anlamı

Opel Corsa Anahtar Işareti ford focus arıza işaretleriFord transit ikaz lambaları Araba musluk işaretiMegane arıza lambası söndürme peugeot 406 motor arıza lambasıP işareti yakıt arıza lambasıGösterge ışıkları anlamlarıVeya. Facebook işaretleri ve anlamları volkswagen caddy arızalarıPark nissan Arıza İşaretleri Anlamı

Yorum yapın