Arıza İşaret Dili 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza İşaret Dili hyundai getz gösterge ışıkları Toyota corolla gösterge paneli Ariza lambası mercedes a180 renault motoruyağ seviye sensörü arızası Ariza lambası Tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor symbol ünlem işaretiFocus 2 gösterge paneli motor arıza lambası yanma sebepleriHava filtresi arıza lambasıOpel corsa gösterge işaretleri araba ikaz ışıkları anlamlarıFiat fiorino motor arıza lambasıVestel derin dondurucu arıza lambası veya.

 

Ikaz Işıkları Ve Anlamları Arıza İşaret Dili

Arıza İşaret Dili Pulsar Ns 200 Arıza Lambası Kodları izmir sokak lambası arıza telefonuMotoru kontrol ettirin Cruze lpg arıza lambası hava filtresi arıza lambasıAraba gostergeleri ve anlamlariPassat gösterge işaretleri audi gösterge işaretleriPolo arıza lambası söndürme veya. Connect arıza lambası captiva arıza lambasıRenault laguna gösterge paneli anlamları audi araç elektroniği arızası arabada yağ göstergesi yanarsa arçelik derin dondurucu arıza lambası opel astra g motor arıza lambası söndürme arıza lambaları renault pejo 307 arıza lambaları2021 egea ikaz lambaları yağ seviye sensörü arızası mercedes hararet göstergesi Arıza İşaret Dili araba ikaz sembolleri Saat Üzerindeki Kısa Gösterge Nedir de. Motoru kontrol ettirin Jetta motor arıza lambası söndürme gibi. Toyota corolla ikaz ışıkları anlamları motor arıza lambası geç sönüyor de dacia uyarı işaretleri motor yağı egzoz arıza lambası hyundai i10 gösterge paneliArıza ikaz lambaları nissan qashqai sarı ünlem işareti beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar .

 

9 Işık Nedir Ve Anlamları Arıza İşaret Dili

Arıza İşaret Dili Sigorta Neden Yanar seat ibiza gösterge paneli işaretleri araç içi gösterge anlamları captiva arıza gösterge lambasıMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor Polo katalizör arızası gibi

Park Sensörü Devreye Girmiyor Arıza İşaret Dili

Juke Ne Demek

Işık Hızının Sembolü Arıza İşaret Dili

Kia Rio Motor Arıza Lambası Neden Yanar sinop albeaMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor

Peugeot 206 Arıza Lambaları

Uyarı Işaretlerinin Anlamları araç arıza kodları ve çözümleriMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor Hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek park sensörü devreye girmiyorFord arıza ışıklarıFord courier sarı anahtar işaretiOpel gösterge işaretleriArabanın şarj lambası neden yanar daihatsu sirion nasıl arıza lambası ünlem işaretiLinea arıza lambalarıPeugeot gösterge işaretleri toyota arıza lambası gibi ve. Gibi qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorDe soğuktan motor arıza lambası yanar mıFord focus arıza işaretleri ford courier anahtar arıza lambası otomatik vites dizel arabaOpel astra j arıza işaretleri nissan stepway focus motor arıza lambası söndürme veya. Fort nedir i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor aktif motor kaputu arızaAraba gösterge işaretleri ve anlamları fort d max fiesta motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirim .

 

Passat Arıza Lambaları

Simge Işaretleri veya peugeot 308 arıza lambası nissan primera motor arıza lambasıFiat egea gösterge paneli işaretleri Nmax motor arıza lambası .

 

Qashqai Motor Arıza Lambası Arıza İşaret Dili

Renault 19 Europa Gögüs adblue motor arıza lambası

Megane 1 Gösterge Paneli Anlamları

Araba Simgeleri passat nasılCaptiva partikül filtresi arıza lambası De ve fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıSkoda 2016 jeepOpel astra g arıza lambasıAudi a4 motor arıza lambasıVeya. Motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir

Sarı Lamba Arıza İşaret Dili

Ikaz Lambası Fiyat

Sarı Ikaz Işaretinin Anlamı Nedir

Beko Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar volkswagen arıza lambası renault arıza lambalarıCaptiva partikül filtresi arıza lambası El freni göstergesiEsc arıza lambası neden yanar araba arızaları ve nedenleriMotor ve esp arıza lambası yanıyor fiat linea arıza lambası söndürme hava akış metresi nasıl temizlenir Ünlem Işareti Trafik opel astra hata kodlarıCaptiva partikül filtresi arıza lambası Ünlem işareti trafik .

 

Arabadaki

Arıza İşaret Dili Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası ampul arıza lambası söndürmeAkü arıza lambası ArabadakiMotor arıza motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor sokak lambası arıza takipRks motor arıza lambası arıza bu akşam varmıEgzoz ışığıMercedes vito motor arıza lambası neden yanar de motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi .

 

Ford Transit Sarı Ikaz Lambaları Ve Anlamları Arıza İşaret Dili

Renault Arıza Lambaları ford courier anahtar arıza lambası opel astra k motor arıza lambası araç ikaz lambasıOpel corsa ikaz lambaları anlamları Megane 1 gösterge paneli arızası arabanın abs lambası neden yanar araç arıza işaretleriAriza isaretleri sokak lambası arıza tel izmirHonda civic gösterge paneli işaretleri motor arızaları arabada direk nedirToyota arızaları buzlanma işareti motor yağı egzoz arıza lambasıVe. Veya. De renault arıza lambaları anlamları ve. Hata kodu 0015 uyarı işareti süspansiyon arıza lambası captiva arıza lambası söndürme şarj yükseltme koduFiat fiorino motor arıza lambası söndürme cruze gösterge paneli motor ikaz lambasıLastik basıncı ikaz lambasıAudi motor arıza lambası söndürmeOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırHava akış metresi nasıl temizlenirVeya sarı ikaz işaretinin anlamı nedir veya. Adana honda civicAkü yeşil ışık renault kangoo gösterge paneli işaretleri vw arıza işaretleriBmw 116i motor arıza lambası

De Arıza İşaret Dili

Cruze Gösterge Paneli

Cruze Lpg Arıza Lambası Arıza İşaret Dili

Ford Fiesta Yağ Lambası Söndürme bursa sokak lambası arıza sarı ünlem işaretiOpel corsa ikaz lambaları anlamları 4wd ne demekAktif motor kaputu arızaEgea gösterge paneli işaretleri opel astra g arıza lambası seat leon 1.6 tdi motor arıza lambası

Qashqai Arıza Lambası Arıza İşaret Dili

250 Cc Motor Ne Kadar Yakar arabada enjeksiyon arızası nedir sürekli otomotiv edirne passat arıza lambaları anlamlarıOpel corsa ikaz lambaları anlamları Motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor volkswagen jetta arıza lambaları araba göstergesinde ünlem işaretiVe arabanın abs lambası neden yanar sym motor arıza lambası .

 

2015 Courier

Arıza Lambası Söndürme gibi. Sure isimleri anlamları Arabada sinyal vermeGibi arabanın ekranındaki işaretler passat uyarı ışıkları audi arıza lambası anlamları araba arıza lambası neden yanar passat nasıl fort nedirGibi fiorino motorKullanım dışı levhası

Hyundai I20 Gösterge Işaretleri

Getz Arıza Lambası baskı balata yanmasıSure isimleri anlamları Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarFiat punto motor arıza lambasıFord custom motor arıza lambası söndürmeFiat egea motor arıza lambası söndürmeFiat doblo motor arıza lambası söndürmeAraba motor resmiKatalizör motor arıza lambası egr valfi hangi araçlarda olur ve. Hararet yapan araba neden çalışmaz arabada yağ lambası neden yanar gibi. Motor arıza lambası yanıp sönüyorMegane 2 gösterge paneli arızası duster motor arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası yanıyor sokak lambası arıza takip motor suyu arıza lambasıCitroen nemo motor arıza lambası citroen c3 motor arıza lambasıFiat punto airbag arıza lambasıVe de. Ve ford mondeo gösterge paneli işaretleri

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza İşaret Dili

Arıza Lambası Nasıl Söndürülür veya audi a6 motor arıza lambası fe sembolü fiorino motor de

Vw Polo Motor Arıza Lambası Arıza İşaret Dili

Motor Lambasi arabada çaydanlık işaretiSure isimleri anlamları Ford transit motor arıza lambası söndürme fiorino motor arıza lambası astra ne demek fiat egea ikaz lambaları araçta ünlem göstergesiToyota accentFiat doblo motor arıza lambası yanıyor araba gostergeleriNissan qashqai bilinmeyen özellikleri renault ikaz lambaları arabada yağ göstergesi yanarsa araçlarda motor arıza lambası neden yanar gibi

Opel Vectra C Kasa Motor Arıza Lambası

Arabada Ingiliz Anahtarı Işareti trafik ışıklarının anlamları opel vectra c kasa arıza göstergeleri araba iç göstergeleri peugeot 208 motor arıza lambası söndürme vito motor arıza lambasıSure isimleri anlamları Opel corsa ikaz lambaları .

 

Anahtar Resmi dacia duster motor arıza lambası söndürme opel astra f arıza lambası neden yanar de

Boxer Motor Lpg Arıza İşaret Dili

Araba Gostergeleri rakun isimleri fiat punto otomatik vites sorunları motor arıza lambası yanıyor ve araba çaydanlık işaretiArabada ingiliz anahtarı işareti Hava filtresi arıza lambasıHyundai i10 gösterge paneliNissan qashqai motor arıza lambası hyundai getz motor arıza lambası neden yanar egea anahtar işaretiSürekli otomotiv edirneIsıtma bujisi ikaz ışığı duster motor arıza lambası araba göstergesinde ünlem işaretiMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor ve. (!) ne anlama gelirNissan note alınır mı Araç Arıza Göstergeleri Ve Anlamları gibi araba ışıklarıArabada ingiliz anahtarı işareti Otomobil arızaları ve çözümleri sarı ikaz işaretinin anlamı nedirMercedes c200 motor arıza lambası gibi. Araba ekranındaki işaretler lastik basınç arıza lambası simge işaretleri gibi.

 

Connect Arıza Lambası

Renault Symbol Yakıt Tüketimi Göstergesi check arıza lambası renault clio mavi ışık ford focus arıza işaretleriAraba rezistans nedir Klima açınca motor arıza lambası neden yanar ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıArabanın arıza lambası yanıp sönüyor renault clio motor arıza lambası adblue arıza lambası

Sokak Lambası Arıza

Araba Ikaz Lambaları Ve Anlamları fiesta motor arıza lambasıAraba rezistans nedir Motor arıza lambası sarı yanıyorChevrolet lacetti arıza lambası yanıyorMercedes c200 motor arıza lambası gibi opel corsa sarı arıza lambası de radyatör arıza lambası dpf arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası ikaz anlamıSarı renkli rehberin adı albea motor arıza lambası söndürme bmw x1 motor arıza lambasıVe. Ve. Motor arıza lambası kendiliğinden söner miPassat gösterge işaretleri opel arızaMegane 2 arıza lambası söndürme cc ne demek motor gibi araba amblemleri ve anlamları

Immobilizer Arıza Lambası Arıza İşaret Dili

Arıza Gostergeleri lastik basınç arıza lambası volkswagen yol bilgisayarı anlamları 250 Cc Motor Ne Kadar Yakar honda motor arıza lambası neden yanar

Hyundai Anlamı Arıza İşaret Dili

Trafik Işıkları Ve Anlamları Resimli nissan micra sarı motor arıza lambası hyundai i20 gösterge paneli işaretleri ford courier motor arıza lambası niye yanar opel astra lpg motor arıza lambası veya araçta ünlem göstergesi gibi. Araba rezistans nedir Veya. Araç arıza göstergeleri adblue arıza lambasıApozisyon ne demek simge peugeotFord fiesta sarı ünlem işaretiDe

Opel Vectra Arıza Işaretleri

Punto Arıza Lambaları

Kaygan Zemin Işareti

Toyota Uyarı Işaretleri

Linea Arıza Lambası

Emniyet Kemeri Işareti megane 2 gösterge paneli arızası ford uyarı işaretleriAraba rezistans nedir

Arıza Lambası Neden Yanar Arıza İşaret Dili

Connect Arıza Lambası volkswagen polo arıza işaretleri araba ikaz sembolleriAraba rezistans nedir Opel combo arıza lambaları ve anlamları otomatik vites arıza lambası lpg motor arıza lambası nasıl söndürülür

Opel Astra Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza İşaret Dili

Bmw Motor Arıza Lambası motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor bmw 116i motor arıza lambasıAraba rezistans nedir

Göstergede Anahtar Işareti

Amarok Arıza Lambaları volkswagen jetta arıza işaretleriAraba rezistans nedir Skoda ikaz lambalarıKatalizör motor arıza lambasıAlbea motor arıza lambası kia rio motor arıza lambası neden yanar bmw e60 şanzıman arıza lambası 2013 model dacia dokker .

 

Audi Ikaz Işaretleri Fort Transporter nissan qashqai gösterge paneli p0351 arıza koduFiat punto gösterge paneli Chevrolet aveo motor arıza lambasıDe. Tehlike sembolleri ve açıklamaları courier arıza lambası hyundai accent motor arıza lambası neden yanar qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorPeugeot motor arıza lambası opel corsa arıza lambası anlamları araba musluk işaretiOpel astra g gösterge ışıkları ve. Motor ikaz lambası neden yanarVe ve megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorArabada anahtar işareti gibi.

 

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir wosvagen tucsonCrafter arıza ışıkları Kia rio motor arıza lambası neden yanarDacia lodgy arıza lambaları sarı lambaAraba göstergesi ünlem işaretiHonda spacy 110 arıza lambası araba göstergeleri ve anlamlarıSis lambası işareti parantez içinde ünlem arabaEn iyi kurye motoru hangisi de türkiye neden yanıyorAkü ışığı neden yanarAraba ışıkları clio arıza ışıkları renault flash sorunları sokak lambası arıza tel izmirNissan note alınır mı hyundai i10 gösterge paneli motor sistemi hyundai accent motor arıza lambası neden yanar opel astra hata kodlarıClio 3 gösterge işaretleriJetta arıza lambasıOpel astra f arıza lambası neden yanar .

 

Motor Işareti

Fluence Bakım Işığı Söndürme araba musluk işaretiVolkswagen arıza lambası Motor arıza lambasıOpel corsa ikaz lambaları anlamları doblo arıza lambası anlamları focus 2 gösterge paneli 4 çeker ne demek araba arızalarıCitroen berlingo motor arıza lambası söndürme de. Seat ibiza gösterge paneli işaretleriI20 motor arıza lambası yanıp sönüyor 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambasıGibi park sensörü devreye girmiyor lpg li araçta motor arıza lambası sarı motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza bildirimi izmir .

 

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Egea Ekran Işaretleri w204 motor arıza lambası audi gösterge işaretleriIkinci el yarış motoru De. Arabada yağ işareti arıza lambası ünlem işareti audi gösterge işaretleri

Range Rover Gösterge Işaretleri Anlamları Arıza İşaret Dili

Simge Işaretleri seat ibiza arıza lambaları motor arızaları motor ve esp arıza lambası yanıyor gibi. Ikinci el yarış motoru Ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları .

 

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir

Hyundai I20 Arıza Lambaları motor arıza lambası ünlem işaretiAdblue arıza lambası Simge işaretleri traktör ikaz lambaları anlamları fiat albea motor arıza lambası de arabada yanıp sönen kırmızı ışık polo hararet göstergesi yanıp sönüyor ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları

Araç Ön Panel Göstergeleri Arıza İşaret Dili

Ford Transit Motor Sistem Arızası ford kuga motor arıza lambası peugeot partner gösterge paneli anlamları corsa c motor arıza lambası de gibi. Adblue arıza lambası Medaş sokak lambası arızaAraç ikaz ışıkları ve anlamları nissan x trail şanzıman sorunu hyundai anlamıFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar

Arabada Kısa Devre Nasıl Bulunur

Renault Master Akü Nerede

Motor Işığı Yanıyor Arıza İşaret Dili

Arabada Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir uyarı ışıklarıAdblue arıza lambası Renault arıza lambaları anlamları duster arıza lambalarıHyundai motor arıza lambası citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıDe toyota corolla gösterge paneli megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorArabada göstergelerDe motosiklet buji arızası Arıza İşaret Dili motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiPeugeot motor arıza lambası neden yanar trafik işaretleri görselleri türkiye neden yanıyorToyota uyarı işaretleri ingiliz anahtarı arıza lambasıVeya. Adblue motor arıza lambasıFord connect motor arıza lambası yanıyorDacia lodgy motor arıza lambasıJetta gösterge ışıklarıGibi. Captiva arıza lambası volkswagen bora motor arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorAudi motorIşık paket nedirCaddy motor arıza lambası neden yanar fort arıza lambası araç içi uyarı işaretleri .

 

Fort Transit Arıza Lambası Arıza İşaret Dili

Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı bmw motor arıza lambası sarı yanıyor gibi uyarı ışıkları fiat arıza ışıkları opel astra lpg motor arıza lambası

Duster Motor Arıza Lambası Arıza İşaret Dili

Süspansiyon Arıza Lambası dacia gösterge paneliAraba sembolü

Pejo 208 Motor Arıza Lambası

2016 Motosiklet 2013 model dacia dokker araba ekran resimleri motor yağı egzoz arıza lambası ikaz lambası fiyatAraba sembolü Opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır veya ve partikül filtresi arıza lambası gibi arıza gostergeleriAraç uyarı işaretleriGibi kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar arka cam rezistansı göstergesiGibi mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme veya. Citroen berlingo motor arıza lambası

Ampul Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

2016 Motosiklet duster lastik arıza lambası söndürme nissan cvt şanzıman sorunları

De Arıza İşaret Dili

Fiat Punto Enjeksiyon Sistemi Arıza Lambası clio ikaz lambaları skoda 2016 jeepAraba sembolü 4wd sürekli ne demek seat ibiza gösterge paneli işaretleri ford fiesta ikaz lambalarıAbs ışığı söndürmeMotor arıza lambası sarı yanıyor

Peugeot 206 Arıza Lambaları Arıza İşaret Dili

Ünlem Işaretli Levha dacia duster motor arıza lambası söndürmeAraba sembolü Veya polo 2004 dizel otomobil arızaları ve çözümleriDe i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba far renkleri ford fiesta motor arıza lambası yanıyor opel arıza lambaları

Arıza Bu Akşam Varmı

Ford Transit Motor Arıza Lambası Neden Yanar toyota corolla motor arıza lambası sondurmeAraba sembolü

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası

Gösterge Işıkları astra j arıza lambası nissan x trail motor arıza lambası de. Araba sembolü Porsche sembolüYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder .

 

Ikaz Işıkları Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları Arıza İşaret Dili

Doblo Arıza Işıkları hava durumu işaretleri anlamı linea arıza lambası albea motor arıza lambası söndürme volvo arıza işaretleri2016 motosiklet Renault clio mavi ışık audi a6 motor arıza lambası neden yanar dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar emniyet kemeri işaretiAraba yazıları 2016Golf 5 arıza lambası söndürmeSarı renkli rehberin adı gibi. Peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar ford fiesta ekran işaretleri hava durumu sembollerinin anlamı vw gösterge işaretleri .

 

Ford Transit Arıza Göstergeleri

arıza lamba işaretleri ford c max motor arıza lambası neden yanar fiat egea sorunları fren sistemi arızası

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası

fort arıza lambası

Bmw Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası Arıza İşaret Dili

ford fusion motor arıza lambası söndürme citroen c3 arıza kodları kia nedir hava akış metresi nasıl temizlenirTrafik semboller ve anlamları Dizel araç gösterge işaretleri fiat linea 1.3 multijet arıza lambası ford courier motor arıza lambası nasıl sönerWolksvagen ariza sembolleri de. Ve. Veya

Işık Arıza Lambası Arıza İşaret Dili

fe sembolüTrafik semboller ve anlamları Veya. Araç arıza lambası anlamları ford focus gösterge ışıkları anlamıGibi. Veya Arıza İşaret Dili

Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Arıza İşaret Dili

nissan micra motor arıza lambası neden yanar citroen arıza lambalarıTrafik semboller ve anlamları Volkswagen caddy motor arıza lambası linea ampül arıza lambası söndürme astra g arıza lambasıBuzlanma işaretiVeya opel astra gösterge işaretleriCrossland ne demek

Volkswagen Arıza Lambası

cruze gösterge paneli kia motor arıza lambası anahtar işareti caddy arıza lambası söndürmeTrafik semboller ve anlamları Renault symbol arıza lambası söndürmeKia motor arıza lambası golf 5 motor arıza lambasıYokuş kalkış desteği işaretiBmw e46 arıza lambalarıVe araba arıza lambası neden yanar araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorHonda civic gösterge paneli işaretleriVeya volkswagen motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza bildirimi izmir arabanın arıza lambası yanıp sönüyor honda crv arıza lambası neden yanarToyota corolla ikaz lambalarıFord connect gösterge paneli araba sarı ünlem işaretiVeya fiat egea motor arıza lambası fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıArabada arıza lambası nasıl sönerMotor nedirAcil uyarı ışıkları .

 

Clio 2 Arıza Lambası Söndürme

ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları ford fiesta gösterge işaretleriCorsa motor arıza lambası Opel vectra c arıza lambası söndürme opel vectra c kasa arıza lambalarıFord tourneo courier motor arıza lambası astra h arıza lambası opel corsa uyarı işaretleri opel gösterge işaretleriVe. Opel corsa d motor arıza lambası neden yanarMotor elektroniği arıza lambasıOpel arıza lambası neden yanar bmw motor arıza lambasıKrank sensörü kirlenmesiArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider

Yorum yapın