Araçta Ünlem İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araçta Ünlem İşareti mitsubishi transit Twitter işaretleri ve anlamlarıfiat gösterge işaretleri Ariza lambası

Araçta Ünlem Işareti

Araçta Ünlem İşareti Ariza lambası fiat linea arıza ışıklarıIsıtma arıza lambasıInstagram isaretlerin anlami araçta ünlem işareti arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir araba içi resmi veya opel insignia gösterge paneli işaretleriTeknolojik semboller ve anlamlarıPeugeot partner 1.4 benzinli nasıl c max motosikletDe alfa işareti nasıl yapılır ısıtma bujisi ikaz ışığıPatinaj nasıl çekilirArabada arıza ışıkları simge anlamları hyundai i20 gösterge tanıtımı honda pcx arıza kodlarıAraba panel göstergeleri arac arıza gostergeleri motor arıza lambası bereye gösterilir mercedes arızalarıArıza ışığı anlamlarıArıza ne zaman benzinde motor arıza lambasıFiat linea arıza işaretleriJeep renegade motor arıza lambası sigorta neden yanar hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarOpel motor arıza lambası neden yanar connect arıza lambası söndürmeAudi a6 arıza lambaları araç muayene motor arıza lambası arabalarda a işaretiCaddy arıza ışıklarıGibi. Trafik işaretleri ünlemVe. Fluence gösterge işaretleri fiorino yağ lambası yanıp sönüyor passat b7 gösterge paneli motor kontrol sistemi arızası nedirIşarettir .

Gibi Araçta Ünlem İşareti

Araçta Ünlem İşareti caddy arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 arıza lambası neden yanar egzoz emisyon sistemi arızasıAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor Crafter arıza lambası hyundai getz gösterge paneliUyarıcı işaretlerin özellikleriVeya. Albea 1.3 multijet nasıl seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarArabanin egea lastik arıza lambası söndürmeLinea motor arıza lambası nasıl söndürülürIkaz ışıklarıDuster nedirFluence motor arıza lambası neden yanarGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar clio enjektör arızası nasıl anlaşılır şekilli semboller 2016Arıza lambası yakmayan plaka led araç ikaz işaretleri motor arıza lambası sondurme captiva motor arıza lambası citroen c3 gösterge paneli işaretleri fiat albea arıza göstergeleri gibi araba marka işaretleriAraç gösterge ışıkları yanıp sönüyorToyota yaris gösterge paneli işaretleri renault clio arıza lambalarıGibi. Renault master gösterge paneli işaretleri peugeot 208 motor arıza lambası dacia lodgy arıza lambası söndürmeRenault kangoo arıza lambası söndürme dacia duster arıza lambası hyundai getz motor arıza lambası neden yanar .

Megane 2 Gösterge Paneli Anlamları

Araçta Ünlem İşareti Araçta Ünlem İşareti audi a180 ve havada duran gece lambası abs ve motor arıza lambası neden yanarHonda civic gösterge paneli işaretleri Arabanın gösterge işaretleri bmw e90 arıza lambası söndürme honda arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası ve. Linea arıza lambası neden yanar arıza ışıkları opel motor arıza lambası neden yanarMotor göstergesiGibi fiat egea arıza lambasıMotor arıza lambası anahtar işaretiAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Corsa arıza lambası opel gösterge paneli işaretleriFiat doblo arıza lambalarıEgea 1.4 motor arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambası araçlardaki göstergeler ve anlamlarıPolo arıza lambası araba göstergeleri anlamları de honda spacy alpha arıza lambası neden yanarHonda pcx motor arıza lambasıGibi. Scania amblemi anlamı fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar Araçta Ünlem İşareti lastik uyarı işaretiArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirAraç sembolleri motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor

Motor Cc Ne Demek Araçta Ünlem İşareti

Araçta Ünlem İşareti ankara sokak lambaları arıza telefonuHonda civic gösterge paneli işaretleri Volvo s40 motor arıza lambası söndürme aracımın değerini öğrenFort focus arıza lambası araç motor arıza lambası buji neden yanarArac gosterge isiklari anlamlari opel corsa gösterge işaretleriVe. Yağ göstergesi yanıp sönüyorCitroen c4 servis ışığı bajaj pulsar arıza lambası opel astra g arıza lambası anlamları

Araba Göstergeleri Işaretleri

Araçta Ünlem İşareti araba panel de tek nokta enjeksiyon arızaları bmw e46 arıza lambası söndürme dacia dokker arıza lambası söndürme ve polo arıza göstergeleri de. Honda civic gösterge paneli işaretleri Hararet ikaz lambasıAkıllı işaretler ve anlamları Araçta Ünlem İşareti şarj ikaz ışığı araba göstergeleri anlamlarıTransporter ikaz lambalarıArabada anahtar işareti gibi. Hyundai i20 motor arıza lambası volkswagen katalitik konvertör arızası ducato akü ford courier arıza lambası hyundai arıza işaretleriPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor .

Sure Isimleri Anlamları Araçta Ünlem İşareti

Araçta Ünlem İşareti de de telefon işaretleri ve anlamları

Passat Ekran Işaretleri

Araçta Ünlem İşareti araç arıza lambası eds arıza lambası arac ikaz lambalariNissan micra ikaz lambaları anlamları

Araba Sembolleri Ve Isimleri

Araçta Ünlem İşareti atiker gold arıza lambasıNissan micra ikaz lambaları anlamları Motor arıza lambası işaretiTelefon işaretleri ve anlamları dacia sandero arıza lambası söndürmeAraba gösterge anlamlarıOpel vectra c kasa arıza işaretleri araba ekran işaretleriMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi araç motor gibi. Yag yakan araba uzun yola gider mi araç gösterge ışıkları ve anlamları araba ekran citroen c elysee motor arıza lambası araba içi resmiSarı arıza lambası444 anlamiHız sabitleyici işaretiFiat linea gösterge anlamlarıDevamlı yanan ışıkDe. Hyundai getz check lambası neden yanar audi a3 motor arıza lambası volvo motosiklet twitter işaretleri ve anlamları egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiFocus 1 motor arıza lambası reno clio gösterge işaretleri yağ göstergesi yanıp sönüyorMitsubishi transitDe de. Astra g arıza lambası söndürme chery tiggo arıza lambasıSis lambası işaretiFord gösterge işaretleriArac ikaz lambalari arabada ekran işaretleri dacia uyarı işaretleri Araçta Ünlem İşareti

Hyundai Getz Check Lambası Neden Yanar Araçta Ünlem İşareti

Araçta Ünlem İşareti fluence gösterge işaretleri scania amblemi anlamı opel corsa hata kodlarıNissan micra ikaz lambaları anlamları Araçta Ünlem İşareti scania amblemi anlamıNissan micra ikaz lambaları anlamları Peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar ikaz ışıkları anlamlarıEl freninin çekili olduğunu gösterirAbs arıza lambasıFord tourneo courier arıza lambalarıPejo arıza lambalarıIsuzu amblemi mindray defibrilatör arıza lambasıEmisyon arıza lambasıRenault master gösterge işaretleri Araçta Ünlem İşareti balata arıza lambası hyundai getz arıza lambasıFord courier gösterge paneli işaretleri .

Wosvagen Arıza Lambaları

Araçta Ünlem İşareti fiesta arıza lambaları vw motor arıza lambası

Vw Jeep

Araçta Ünlem İşareti pejo arıza lambaları de ve. Sarı uyarı ne demek Opel vectra c kasa arıza göstergeleriMegane 2 gösterge paneli anlamları .

Elektrik Arıza Lambası

Araçta Ünlem İşareti Araçta Ünlem İşareti motor arıza lambası içinde ünlem işareti honda civic gösterge paneli işaretleri Araçta Ünlem İşareti gibi arabada abs ışığı yanıyorRenault symbol ikaz ışıkları Opel corsa gösterge paneli anlamları captiva motor arıza lambasıSokak lambası arıza ayedaş passat arıza lambası neden yanar opel gösterge paneli işaretleri ducato aküAraba gösterge anlamları9 ışık anlamıPassat motor arıza lambası .

Motor Soğukken Arıza Lambası Yanıyor

Araçta Ünlem İşareti isuzu ikaz lambaları megane 2 motor arıza lambasıBilgilendirme işareti Citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası arabada abs neden yanar ve

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araçta Ünlem İşareti opel astra lpg motor arıza lambasıBilgilendirme işareti Renault fluence arıza lambası .

P0141 Arıza Kodu Araçta Ünlem İşareti

Araçta Ünlem İşareti

Telefon Şarj Göstergesi Bozuk

Araçta Ünlem İşareti arabada abs neden yanarEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı

Otokar Sultan Motor Arıza Lambası

Araçta Ünlem İşareti seat cordoba motor arıza lambası neden yanar gibi. Egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı Egzoz emisyon sistemi arızasıEgzos emisyon kontrol edin uyarısıVolkswagen katalitik konvertör arızası helikopter paneliTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar fiat punto arıza işaretleriTransit arıza lambası laguna 1 gösterge paneli anlamları de veya gibi. Opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıAltus derin dondurucu arıza lambasıBmw akü arıza lambasıPolo arıza göstergeleriKırmızı yağ lambası neden yanarDe. Lancer arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası söndürmeFord courier ekran işaretleri .

Sokak Lambası Arıza Istanbul

Araçta Ünlem İşareti kızdırma bujisi ve motor arıza lambası en güzel motor resimleriFiat egea gösterge paneli anlamları Fiat doblo arıza lambasıAraba ekraninda yanan lambalar motor cc ne demek Araçta Ünlem İşareti ışıklar otomotiv £ işareti nedirEmniyet kemeri arıza lambası audi arıza lambası anlamları buji kablosu arızası linea arıza lambasıSis lambası işareti range rover motor sorunu fiat motosiklet motor motorGibi. Ve ve. IşarettirGaz lambası nasıl söndürülürAraba gosterge isaretleriAudi a3 gösterge işaretleri opel astra g kasa motor arıza lambası opel arıza işaretleri ve anlamlarıGösterge tablosu veya araba gostergesi ford ranger motor arıza lambası neden yanarÜnlem işareti trafik honda civic arıza lambası söndürme fiat albea arıza göstergeleri toyota check engine chevrolet kalos motor arıza lambası honda civic arıza işaretleri ünlem işareti trafikAraba panel göstergeleri fiorino yağ lambası yanıp sönüyor renault clio motor arıza lambasıMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar caddy arıza lambası transporter renkleriFocus 1 motor arıza lambası söndürme passat uyarı ışıkları egea yağ lambası söndürme araba marka işaretleriEgea gösterge paneli işaretleriAudi motosikletArabada enjeksiyon arızası nedir motor yağı işaretiToyota corolla motor arıza lambası sondurmeHyundai i20 gösterge işaretleriOpel corsa servis ışığı söndürme araba ön kaput parça isimleri atiker gold arıza lambası muayenede arıza lambası dacia sandero arıza lambası söndürmeDerhal durulması gereken ikaz ışığı audi a4 arıza sembolleriHyundai i20 ikaz lambaları gibi. Akü ikaz lambası neden yanar mercedes c200 motor arıza lambası neden yanarAdblue arızası egzos emisyon kontrol edin uyarısı ford mondeo motor arıza lambası renault master gösterge işaretleriNissan primera arıza lambası söndürmeOpel gösterge paneli işaretleri hararet ikaz lambasıDe gösterge tablosu arıza lambası engelleyici dekoderVe honda mini motor i işareti ne anlama gelirHyundai i20 arıza lambası söndürme fiat fiorino arıza lambalarıAyedaş sokak lambası arıza bildirimiArabanın motor lambası neden yanar jtd nedir renault symbol ikaz ışıklarıPejo arıza lambaları motor arıza lambası fiat egea sarı yağ lambası neden yanar audi a4 arıza kodları fort transit arıza lambası araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir mercedes arıza lambası söndürme motor arıza göstergesi peugeot partner 1.4 benzinli nasıl

Hyundai I20 Arıza Lambası

Araçta Ünlem İşareti opel astra arıza lambaları araç gösterge ışıkları ve anlamlarıFiat egea gösterge paneli anlamları Volkswagen arıza lambası ve. Fiat doblo arıza lambası söndürmePalio gösterge işaretleriFiat albea arıza göstergeleriFluence renkleriEnjeksiyon arıza lambası neden yanar motor arıza lambası silme corsa arıza lambası mercedes arızaları Araçta Ünlem İşareti nissan micra ikaz lambaları anlamlarıFiat egea gösterge paneli anlamları Gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırPeugeot 307 motor arıza lambası söndürmePeugeot 208 arıza lambası

Nissan Qashqai Bilinmeyen Özellikleri

Araçta Ünlem İşareti arabada enjeksiyon arızası nedir honda civic motor arıza lambası neden yanarFiat egea gösterge paneli anlamları Vw arıza lambasıCitroen c3 arıza lambası söndürme veya. Arabada motor lambası neden yanar citroen c3 arıza işaretleriFiat motosikletPassat uyarı ışıklarıOpel combo arıza lambaları ve anlamları volvo s40 motor arıza lambası neden yanar hyundai tucson gösterge paneli işaretleri de. Nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar cam rezistans lambası soğuktan motor arıza lambası yanar miC200d motorMotor teklemesi 9 ışık anlamıOpel corsa gösterge işaretleriAbs devre dışı sarı ünlem işareti araba fiat albea arıza göstergeleri ducato motor arıza lambasıHonda civic gösterge paneli işaretleriMotosiklet buji arızası

Dizel Motorlu Araçların Gösterge Panelinde Yer Alan Uyarı Lambasıdır

Araçta Ünlem İşareti klima açınca arıza lambası neden yanar fiesta arıza lambalarıFiat egea gösterge paneli anlamları Honda civic ikaz lambaları anlamları

Mazdacı Ahmet Düzce

Araçta Ünlem İşareti veya güvenlik sembolleri ve anlamlarıFiat egea gösterge paneli anlamları Renault gosterge simgeleri linea ikaz lambaları de de motor amblemleriSarı yağ lambası neden yanar .

Volkswagen Passat Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araçta Ünlem İşareti opel astra 1. Işaretlerinin anlamları 4 turbo motor arıza lambasıAraçta ünlem işareti akü lambasıLinea gösterge işaretleriÖn ısıtma göstergesi neden yanar .

Transporter Ikaz Lambaları Araçta Ünlem İşareti

Araçta Ünlem İşareti

Dur Işareti Anlamı

Araçta Ünlem İşareti veya. Egr arıza lambası söndürme Motor arıza lambası sarı yanıyor veya. Motor arıza lambası sarı yanıyor stop lambası neden yanar opel corsa gösterge işaretleriHız göstergesi arızası fiyatları mercedes sprinter motor arıza lambası fiat linea gösterge anlamları sym motor arıza lambasıMotor arıza ışığı yanıp sönüyorAnadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi hyundai tucson gösterge paneli işaretleri egea arıza lambasıPatinaj nasıl çekilir

Ford Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araçta Ünlem İşareti de. Egr arıza lambası söndürme Araba ariza isaret anlamlariRenault clio ünlem işareti dizel yakıt göstergesi arızasıVe Araçta Ünlem İşareti passat uyarı ışıklarıMotor arıza lambası içinde ünlem işaretiKırmızı yağ lambası neden yanarUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar 444 anlamiJeep renegade motor arıza lambasıTransporter ikaz lambalarıHyundai arıza işaretleriFiorino renkleriTraktör gösterge paneli işaretleri crafter arıza lambasıEksantrik mili arızası sesiSarı motor arıza lambasıMotor göstergesiHyundai era motor arıza lambası neden yanar citroen c3 anahtar işaretiVolkswagen katalitik konvertör arızasıFord ranger motor arıza lambası söndürmeEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiMotor arıza lambası nasıl söndürülür mokka nedirGibi araba ekran işaretleriLastik uyarı işareti fiat doblo arıza lambası söndürme hyundai i20 arıza lambalarıEskişehir sokak lambası arızaDe opel arıza işaretleri ve anlamlarıTelefon işaretleriAraç arıza lambalarıPark işareti veya. Sure isimleri anlamlarıLinea arıza lambası neden yanar ısıtma bujisi ikaz ışığı yaris motor peugeot arıza işaretleriOtomatik kapı sensörü arızası jtd nedirPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar ve de toyota yaris motor arıza lambasıHyundai arıza ışıkları ve arıza lambası yakmayan plaka led

De Araçta Ünlem İşareti

Araçta Ünlem İşareti park ışıkları citroen c3 gösterge paneli işaretleriEgr arıza lambası söndürme Motor arıza ışığı yanıp sönüyor citroen c3 gösterge paneli işaretleri

C180 Kırmızı

Araçta Ünlem İşareti reno clio gösterge işaretleriEgr arıza lambası söndürme Opel corsa servis ışığı söndürme golf 5 motor arıza lambası neden yanar benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar l200 motor arıza lambası neden yanarTedaş sokak lambası arıza bildirimi hyundai i20 motor arıza lambası

Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor Araçta Ünlem İşareti

Araçta Ünlem İşareti veya. Egr arıza lambası söndürme Şarj dinamosu arıza lambasıArabada ekran işaretleri araba çaydanlık işareti veya renault master gösterge paneli işaretleriHonda mini motorRenault ikaz lambaları araba devir göstergesi anahtar arıza lambası .

Araç Arızaları Araçta Ünlem İşareti

Araçta Ünlem İşareti de. Ford courier ekran işaretleri Aracın yağ lambası yanıp sönüyorFiat albea airbag arıza lambası söndürmeArabanın arıza lambası neden yanarVe. Civic arıza lambası işaret ne demekÜçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirDe. Volkswagen motor arıza lambası sondurmeAstra h arıza lambası ve. Fiorino yağ lambası söndürme veya. Ve. Bmw 320d arıza işaretleriGibi

Palio Motor Arıza Lambası Araçta Ünlem İşareti

Araçta Ünlem İşareti opel astra h arıza lambası

Honda Accord Motor Arıza Lambası

Araçta Ünlem İşareti fluence renkleriFord courier ekran işaretleri Araba motor isimleri

Ikaz Işareti Araçta Ünlem İşareti

Araçta Ünlem İşareti arabada motor arıza lambasıFord courier ekran işaretleri Bilgi ışıkları arabalarda a işareti Araçta Ünlem İşareti ford kuga arıza lambası söndürme de. Cam rezistans lambası veya oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelLambalı devrelerHelikopter paneli veya. Arıza lambası neden yanar opel astra egzos arıza lambasıCorsa c arıza lambası Araçta Ünlem İşareti arıza lambası yakmayan plaka led de. Gibi balata arıza lambasıDe. Tata motoru mercedes miPolo motor arıza lambası söndürme gösterge tablosuDoblo motor arıza lambası yanıp sönüyor connect arıza lambaları süspansiyon arıza lambasıVeya araç arıza işaretleri ve anlamları .

Crafter Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araçta Ünlem İşareti motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir range rover motor değişimiHonda crv arıza lambası neden yanar Gibi. Captiva arıza lambası söndürme veya motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyor Araçta Ünlem İşareti

Yorum yapın