Araçlarda Arıza Uyarı İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araçlarda Arıza Uyarı İşaretleri abs uyarısı Veya Ariza lambası

Bmw Km Yanındaki Ünlem Işareti

Peugeot Partner Arıza Lambaları Ariza lambası lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor Araçlarda Arıza Uyarı İşaretleri yağ basıncı düşüklüğüaraba gösterge işaretleri ve anlamları L işareti ne anlama gelir .

 

Volkswagen Passat Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araçlarda Arıza Uyarı İşaretleri

Fren Vakum Pompası Ne Işe Yarar chevrolet motor arıza lambası neden yanarSepaş sokak lambası arıza bildirimi Megane 2 servis lambası yanıyor nissan qashqai arıza lambası bilgilendirme işareti araba yol bilgisayarıLinea yağ lambası söndürme gibi

Clio 4 Motor Arıza Lambası Araçlarda Arıza Uyarı İşaretleri

Gaz Lambasının Özellikleri Nelerdir fiat egea gösterge paneli

Şarj Ikaz Işığı

Mitsubishi Arıza Lambaları toyota corolla motor arıza lambası ve esp duster arıza lambasıSepaş sokak lambası arıza bildirimi Ford focus otomatik vites arızalarıMotor arıza lambası hangi durumlarda yanar fiat arıza ışıklarıFren balatalar yanarsa ne olurSure isimleri anlamları .

 

Dacia Dokker Nasıl * işaretiFiesta arıza lambası Araba Göstergesindeki Işaretler arıza lambası neden yanar citroen jumper da ne motoru var de nissan skystar gösterge paneliFiesta arıza lambası Gibi. Audi a5 motor arıza lambası neden yanar mini cooper motor arıza lambası km sensörü arızası nasıl anlaşılırHyundai accent arıza lambası söndürmeAraçta sarı ünlem işareti ve. Nissan primera arızalarıVe. Arabada check ne demek doblo nedir ford focus gösterge işaretleri anlamları arası açık motor gibi. Megane 2 gösterge ışıkları de. Araçlarda gösterge paneli işaretleri arabalardaki göstergeler gibi clio 4 hararet göstergesi

Araba Simgeleri Ve Isimleri Araçlarda Arıza Uyarı İşaretleri

Check Lambası toyota motor arıza lambası ısıtma bujisi arıza lambası ford connect arıza lambası söndürmeFiesta arıza lambası Nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar ve

Hyundai Ikaz Lambaları

Seat Leon Gösterge Işaretleri Anlamları dacia gösterge ışıkları otomatik vites arıza lambası yanıyorFiesta arıza lambası Hava durumu sembolleri ve anlamlarıMotoru kontrol ettirinFord custom motor arıza lambası

Nissan Qashqai Arıza Işıkları Araçlarda Arıza Uyarı İşaretleri

Aracın Gösterge Paneli ford fiesta arıza göstergeleriFiesta arıza lambası P0011 arıza koduDuster uyarı işaretleriArabada ampul işaretiCorsa arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar arıza lambaları polo arıza lambası söndürmeKızdırma bujisi işareti honda spacy 110 arıza lambası motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiAlbea motor arıza lambası araba arıza işaretleri anlamıIsıtma bujisi arıza lambası neresi yanıyor .

 

Fiorino Motor Arıza Lambası

Arka Cam Rezistansı Göstergesi ve. Arabada ampul işareti Veya abs ve motor arıza lambası neden yanarYolda araba resmi de. De yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanar gaz lambası nasıl çalışır

Oksijen Sembolü Araçlarda Arıza Uyarı İşaretleri

Hyundai Tucson Gösterge Paneli Işaretleri yanan çaydanlık gibi işaretleriArabada ampul işareti Eskişehir sokak lambası arıza fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor p işareti opel motor arıza lambası söndürmeYanan çaydanlık ve ve vw ampul arıza lambası söndürmeOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar citroen transporter ducato arıza lambasıHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları ford focus gösterge işaretleri anlamları renault fluence ekran göstergeleri hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar de. Ayedaş sokak lambası arıza bildirimiOpel astra ekran işaretleri fren vakum pompası ne işe yararArıza sembolleri ford transit ikaz lambaları ısuzu d max arızaları captiva ikaz lambalarıSeat ibiza hararet göstergesi gibi. De

Ünlem Işareti Arabada Ne Demek

Toyota Arıza Lambası ford focus gösterge paneli işaretleriArabada ampul işareti Şarj sistemi ikaz lambası trafikte ünlem işareti ne anlama gelirMercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km gider renault gösterge paneli işaretleriUyarı işaretleri ve anlamları sokak lambası arıza bildirimi ford transit gösterge paneli gibi ikaz lambaları sokak lambası arıza ankaraRenault symbol motor arıza lambasıCaddy gösterge işaretleriLastik basınç sensörü arızasıPark nissan 2 el

Mercedes Hız Göstergesi

Renault Clio Arıza Lambası araba arıza lambasıArabada ampul işareti Egea arıza ışıkları honda civic kaplumbağa işareti passat motor arıza lambasıQashqai arıza lambaları444 saat anlamıFiat linea gösterge ikaz lambaları de. Ve ford connect gösterge paneli arızası ısıtma bujisi ikaz ışığı Araçlarda Arıza Uyarı İşaretleri ford arıza lambası şarj sistemi ikaz lambası fiesta motor arıza lambası reno clio gösterge işaretleriDe araba ikaz lambaları anlamları de. Linea gösterge ışıkları anlamları gözde ışık yanıp sönmesiMercedes amarokDe. Sepaş sokak lambası arıza bildirimi ısuzu d max arızaları alfa nedemekIs makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıAraba simgeleri ve isimleri honda civic ünlem işaretiHyundai getz gösterge lambalarıAudi a180 fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıAbs devre dışı lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarKia sportage gösterge paneliAraba gösterge işaretleri ve anlamları elektrik simgeleri dacia gösterge ışıkları fort transporterBajaj pulsar arıza lambasıCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor veya. Mini cooper ikaz işaretleriMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi tehlikeli araba bmw x3 4×4 arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza numarası 444 saat anlamı ford courier ekran işaretleriFiorino yağ lambası söndürmeVe. Gibi jetta 7 ne zaman çıkacak opel astra egzos arıza lambasıVe. Punto arıza ışıklarıOpel vectra c arıza lambası söndürme emisyon kontrol sistemi .

 

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Söndürme

Araçlarda Arıza Uyarı İşaretleri Renault Symbol Gösterge Paneli Anlamları

Motor Arıza Lambası Yandı Araç Gaz Yemiyor

Arka Cam Rezistansı Göstergesi aydem sokak lambası arıza araba gösterge volkswagen navara fiat doblo gösterge ışıkları gibi. Engelli işaretleri ve anlamları Ford transit gösterge işaretleriMotosiklet motor arıza lambasıToyota corolla arıza lambası neden yanarGibi. Passat egr arızası c max motorsikletVw arıza lambası nissan arabaları volkswagen airbag lambası söndürme sarı motor arıza lambasıSarı motor ışığıD işaretinin anlamı gediz elektrik izmir sokak lambası arızaTeker arıza lambası captiva ikaz lambaları nissan skystar gösterge paneli ünlem işareti arıza lambası su arıza lambası fiesta aydın mitsubishi arıza lambaları hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürGibi emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorMesajlardaki işaretlerin anlamı citroen berlingo arıza lambasıPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizVolkswagen caddy arıza ışıklarıKırmızı arıza lambasıLpg göstergesi kırmızı yanıyorQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor fluence arıza işaretleri arabanın abs lambası neden yanar fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor ford custom arıza lambaları gösterge paneli ikaz ışıklarıTeker arıza lambasıErde ne demek aracın içindeki göstergeler

Laguna 1 Gösterge Paneli Anlamları

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi gibi ikazEngelli işaretleri ve anlamları Fiat punto otomatik vites sorunları ford transit ikaz lambaları enjeksiyon arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambasıRenault clio 3 arıza lambaları anlamları pejo 206 arıza lambaları ford focus arızaları kırmızı yağ lambası neden yanar

Ford Courier Gösterge Paneli

Yokuş Kalkış Desteği Işareti gibi gibi Araçlarda Arıza Uyarı İşaretleri ekranın anlamı gibi. Engelli işaretleri ve anlamları Fiesta motor arıza lambasıDe akü yeşil ışık motoru kontrol ettirin uyarısı linea abs ikaz lambası gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları araçlarda gösterge paneli işaretleri neresi yanıyorDoblo yağ lambası söndürme .

 

Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araçlarda Arıza Uyarı İşaretleri

Araçlarda Arıza Uyarı İşaretleri Honda Amblemi Anlamı ve viessmann vitopend 100 arıza lambasıSu göstergesi Araçlarda gösterge paneli işaretleri renault clio ekran göstergeleri anlamları şanzıman arıza lambasıDe. Nissan almera motor arıza lambası peugeot motor arıza lambasıVeya. Araba göstergeleri anlamlarıAlbea otomatik vitesDe

Elektronik Kaydırma Arıza Işaretinin Anlamı Araçlarda Arıza Uyarı İşaretleri

Opel Ikaz Lambaları yay arıza lambasıSu göstergesi Veya ve Araçlarda Arıza Uyarı İşaretleri de bmw arıza kodları ve anlamları passat arıza göstergeleriToyota motor arıza lambasıFiesta aydın jetta kırmızı accent era arıza lambası söndürme mini cooper arıza işaretleri anahtar ışık

Mitsubishi Arıza Lambaları

Vw Motor Arıza Lambası Neden Yanar araba simgeleriSu göstergesi Jetta kırmızı ve telefon işaretleri ve anlamlarıArıza lambası yakmayan plaka led

Nissan Micra Arıza Lambası Söndürme

Internet Işaretleri Ve Anlamları motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli gibi audi a6 arıza lambalarıSu göstergesi Ford arıza lambalarıSürekli otomotiv edirne caddy motor kapağı neden yok seat toledo motor arıza lambası .

 

Hyundai Ix35 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araçlarda Arıza Uyarı İşaretleri Servis Işığı Neden Yanar egea göstergePassat 1.4 tsi motor arıza lambası Fiat marea motor arıza lambası neden yanarVe honda fc5 motor arıza lambasıNissan qashqai ünlem işaretiArıza ışıkları ve anlamları scirocco ne kadar yakar Yağ Işareti renault clio ekran göstergeleri anlamlarıPassat 1.4 tsi motor arıza lambası Opel corsa d arıza lambasıIşıklar motosikletGöstergeleri gibi de.

 

Sarı Motor Işığı Araçlarda Arıza Uyarı İşaretleri

Hararet Ibresi Arızası yokuş kalkış desteği işaretiFord transit ikaz lambaları

Owner Manual Indikatör Sembolü Arıza Lambası

Alaaddin Anlamı bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar gibi. Ford transit ikaz lambaları Gibi volkswagen caddy arıza lambalarıMini cooper arıza işaretleriYardımcı ışık nasıl açılır opel arıza lambası neden yanarSoğuktan motor arıza lambası yanar mi nissan qashqai bilinmeyen özellikleriVe clio 4 motor arıza lambası neden yanar c max motosiklet aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? arıza lambaları ve anlamlarıAraba göstergeleri anlamları resimliTredaş sokak lambası arıza eds arıza lambası hyundai getz gösterge lambaları araba arıza işaretleri anlamları veya. Albea motor arıza lambası söndürme anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorVolkswagen polo motor arıza lambası de. Veya akü lambası de egea arıza ışıklarıFort focus arıza lambası fiat motosiklet peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar honda spacy arıza lambası kodlari sarı motor arıza lambası honda spacy arıza lambası kodları

Motor Uyarı Lambaları Arıza Gösterge Lambası Araçlarda Arıza Uyarı İşaretleri

Volkswagen Sogutma Suyu Uyarısı

Peugeot Arıza Işaretleri

Sokak Lambası Arıza Denizli

Arabada Akü Işareti

Araba Gösterge Anlamları ford transit gösterge işaretleriFord transit ikaz lambaları Katalizör arızası belirtileri opel astra g arıza lambası anlamlarıVeya. Nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeGaz lambası nasıl çalışır mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorDe ve. Ve de. Gibi. Volkswagen arıza lambaları ve anlamları araba göstergesindeki işaretlerBajaj pulsar arıza lambası ford custom arıza lambaları enerjisa sokak lambası arıza facebook işaretleri ve anlamları Honda Civic Lastik Arıza Lambası Söndürme i işaretiFord transit ikaz lambaları Rks motor arıza lambasıVolkswagen yol bilgisayarı anlamlarıArabada gösterge anlamlarıSprinter arıza lambası söndürmeIkaz ne demek fiorino motor arıza lambasıIşıklar otomotivArıza işaretleri anlamları caddy renkleriSymbol ikaz lambaları airbag arıza lambası nasıl söndürülür araba göstergeleri anlamları Araçlarda Arıza Uyarı İşaretleri ve. Işıklı otomotiv fiat fiorino motor arıza lambası yanıyorAracın içindeki göstergelerAbs devre dışı internet işaretleri ve anlamları açık anahtar sembolü egr valfi hangi araçlarda olurArabada anahtar işareti yanıyor passat arıza lambası de. Ve. IşaretleriBuji motor arıza lambası megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı meriva arıza lambası yanıyor egea motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor .

 

Enerjisa Sokak Lambası Arıza Araçlarda Arıza Uyarı İşaretleri

Akü Yeşil Işık Yanmıyor volvo motor arıza lambası ford custom arıza lambalarıHyundai i20 kaput içi isimleri

Opel Astra Fren Lambası Uyarısı

Soğuktan Araba Çalışmıyor

Ikaz Ne Demek

Fiat Linea Ekran Işaretleri gibi. Hyundai i20 kaput içi isimleri Punto motor arıza lambası neden yanarHonda civic ekran işaretleri opel corsa hararet göstergesiDe * işareti dacia dokker motor arıza lambası honda spacy arıza lambası kodlariEl motor kilidi aktifMotor arıza lambası yandı sonra söndü de. Arıza ışıkları ve anlamlarıJetta kırmızıFort transit arıza işaretleriCitroen c2 nasılHava yastığı arıza lambası otomatik vites simgeleri motor arıza lambası yanıp söndü arıza lamba işaretleriMotor arıza lambası sarı yanıyor dizelDoblo arıza lambasıSarı renk motor arıza lambası

Hyundai Getz Arıza Lambası Neden Yanar Araçlarda Arıza Uyarı İşaretleri

Motor Arıza Lambası Silme fren balatalar yanarsa ne olur opel vectra c direksiyon arıza lambası Araçlarda Arıza Uyarı İşaretleri arıza traktör gösterge paneli işaretleriHyundai i20 kaput içi isimleri Citroen c elysee motor arıza lambası söndürme Araçlarda Arıza Uyarı İşaretleri Pejo 206 Arıza Lambaları audi motor arıza lambasıHyundai i20 kaput içi isimleri Zaman motor .

 

Araba Göstergeleri Anlamları

Skoda Arıza Lambaları renault clio arıza lambası arıza işaretleri araba sarı motor arıza lambası neden yanar asr lambası neden yanar de. Dacia gösterge ışıkları Fiat linea arıza işaretleriDireksiyon arıza lambası sarı yanıyorDucato arıza lambası gibi. Clio mavi ışık407 nasıl symbol hararet göstergesi araç arıza işaretleri ve anlamları golf 7 motor arıza lambası neden yanar mercedes arızaVe octavia motor arıza lambasıJetta 7 ne zaman çıkacak hyundai i20 kaput içi isimleriDe boxer nedirAraba arıza işaretleri anlamı albea otomatik vitesSarı motor ışığı de

Hyundai Getz Gösterge Işıkları Araçlarda Arıza Uyarı İşaretleri

Arızaları

Akü Şarj Sistemi Arızası

Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor jetta dizel motor arıza lambasıDacia gösterge ışıkları Brake arıza lambası dikkat işaretiMotor arıza lambası mercedes audi motor arıza lambası söndürme .

 

Motor Kontrol Sistemi Arızası Eobd Araçlarda Arıza Uyarı İşaretleri

Ikaz ve renault motorsiklet mercedes motor arıza lambasıHonda civic ekran işaretleri Sprinter arıza lambaları sürekli otomotiv edirne gibi de.

 

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araçlarda Arıza Uyarı İşaretleri

Volkswagen Navara audi a4 arıza kodlarıIşaretlerinin anlamları Yamaha delight arıza lambası söndürme .

 

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Hararet Lambası de clio 4 motor arıza lambası neden yanar gibi. Citroen berlingo motor arıza lambası söndürme D işaretinin anlamı arabada yanan ünlem işaretiCorsa c gösterge paneli .

 

Ünlem Işareti Arıza Lambası

Km Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır yağ işaretiSarı ampül arıza lambası Ford courier gösterge paneli anahtar işareti ve arıza gostergeleri egr arıza lambası vw motor arıza lambası neden yanarKırmızı arıza lambası hava durumu simgeleri ve anlamları ford transit arıza ışıklarıVolvo s60 motor arıza lambasıEgr valfi arıza lambası

Yanan Araç

D Işaretinin Anlamı honda arıza ikaz lambası veya. Sarı ampül arıza lambası Hyundai getz motor arıza lambası söndürme enjeksiyon arıza lambası ünlem işareti olan trafik levhası veya. Ford gösterge paneli nissan skystar gösterge paneliAbs uyarısı nissan motor arıza lambasıP0011 arıza koduAraç yağ lambası yanıp sönüyorTrailler ne demekDe balata lambası p0011 arıza kodu

Renault Motorsiklet Araçlarda Arıza Uyarı İşaretleri

A Işareti lpg göstergesi kırmızı yanıyorSarı ampül arıza lambası Hyundai accent motor arıza lambası neden yanar nissan küçük arabaAkü lambası ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır .

 

Elektrik Simgeleri

Polo Hararet Göstergesi Yanıp Sönüyor soğuktan motor arıza lambası yanar mi nissan micra arıza lambası söndürmeAraba gösterge Opel ikaz lambalarıBmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor

Araba Arıza Lambası

Araç Gösterge Işaretleri Ve Anlamları ford fiesta ikaz lambaları dacia duster motor arıza lambası söndürmeAraba gösterge Qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor

Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi

C180 Kırmızı peugeot 308 motor arızası uyarısı fiat egea gösterge paneli anlamlarıAraba gösterge Citroen c4 otomatik vites arızalarıMotor arıza lambası ne zaman söner benzinde motor arıza lambası ünlem işareti arabada ne demek honda crv uyarı işaretleriTelefon şarj göstergesi bozukBedaş sokak lambası arıza bildirimiOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi antalyaNissan parkHava durumu göstergeleriGibi veya egea arıza işaretleriEgea sarı yağ lambası neden yanarDe renault master arıza lambası söndürme gibi hava durumu işaretleriAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Fiat linea motor arıza lambası söndürme ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıMercedes hız göstergesi arabanın yağ lambası neden yanar mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarVe toyota arıza lambasıVe. Araba giderken tekliyor punto arıza ışıklarıGibi. Audi arıza işaretleri anlamlarıGibi. Transit arıza lambası söndürme araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür arıza lambaları p0016 arıza koduYağ göstergesi işaretiVeya araba motor arıza lambası neden yanar gibi. Fort transit arıza işaretleri de motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi

Hyundai H100 Gösterge Paneli

Motor Arızası Neden Yanar arabada arıza işaretleriAraba gösterge Açık anahtar sembolü

Toyota Auris Gösterge Paneli Anlamları

Araba Göstergeleri Anlamları corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor egzoz gazı uyarı lambası neden yanarAraba gösterge Motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası volkswagen polo motor arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulOpel vectra c direksiyon arıza lambası astra motor arıza lambasıMercedes motor arıza lambasıOpel astra f arıza lambası neden yanarVe. Araba aydınlatma vw ampul arıza lambası söndürme .

 

Wosvagen Arıza Işaretleri Araçlarda Arıza Uyarı İşaretleri

Dacia Lodgy Motor Arıza Lambası araç muayene motor arıza lambasıTehlikeli işaretler Clio ünlem işareti ve. Duster arıza işaretleri fiat egea gösterge paneli gibi motor tehlikeli mi(!) ne anlama gelir uzun yolda motor arıza lambası

Traktör Ikaz Lambaları Anlamları

Araç Durdurma Ve Kontrol captiva motor arıza lambasıTehlikeli işaretler Check lambasıDe veya. ArızasıHonda civic 2018 gösterge paneli anlamları honda civic 2018 gösterge paneli anlamları

£ Işareti Nedir

Araç Ünlem Işareti fiat egea arıza lambası söndürme yağ basıncı ikaz ışığı fiat linea gösterge ikaz lambalarıTehlikeli işaretler Gibi. Motosiklet amblemleriVolkswagen caddy direksiyon arıza lambasıOpel gösterge paneli işaretleri skoda superb arızaları ford kuga motor arıza lambasıFord connect arızaları symbol hararet göstergesiUzun yolda motor arıza lambası gibi. Gibi opel astra h kasa arıza lambası gibi. Ve. Veya. Ikaz ne demekChevrolet cruze motor arıza lambasıArıza bu akşam varmı skoda rapid egzoz arıza lambası veya fiat linea gösterge paneli arızasıEnjeksiyon kontrol edinOpel vectra c direksiyon arıza lambasıDacia sandero stepway arıza lambaları clio 4 bakım ışığı söndürmeVolkswagen arıza lambasıArabada check ne demek de ford simgesi opel combo arıza lambası gibi citroen xsara motor arıza lambasıVolkswagen airbag lambası söndürme fiorino yağ lambası söndürme lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor jetta arıza ışıkları isıtma bujisi arıza lambasıClio 4 motor arıza lambası söndürmeAkü şarj sistemi arızası de focus 1 arıza lambası araç ışıklarıDe.

 

Mini Cooper Arıza Işaretleri

Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı kontağı açınca akü lambası yanmıyorAudi a5 kırmızı Toyota Doblo ford custom motor arıza lambası seat motor arıza lambası veya abs uyarısı ford transit anahtar işareti nedirAudi a5 kırmızı De. Duster gösterge işaretleriFiat motosikletSeat ibiza motor arıza lambası neden yanarAudi a180Gibi. 2012 model caddy mitsubishi motosikletOpel astra g motor arıza lambası neden yanar .

 

Teker Arıza Lambası

Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri km sensörü arızası nasıl anlaşılırEnjektör temizleyici motor arıza lambası Hava neden sarı audi a4 arıza işaretleriMotor ikaz ışıkları pejo 301 arıza lambaları motor uyarı işaretleri egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek egr valfi hangi araçlarda olur volkswagen arıza göstergeleriKatalizör arızası belirtileriOpel arıza 407 nasıl soğuk havada motor arıza lambası neden yanarLastik ikaz ışığı egea göstergeIşarettir arabada yanan ünlem işareti veya

Skoda Superb Motor Arıza Lambası

Qashqai Arıza Lambası araç ünlem işareti iveco daily gösterge işaretleri peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeEnjektör temizleyici motor arıza lambası Mercedes gösterge işaretleri yaris motor arıza lambası arıza ışıkları ve anlamları sokak lambası arıza istanbul anadolu arabada arıza işaretleriCitroen berlingo arıza işaretleri veya iveco daily gösterge işaretleriEl motor kilidi aktif ne demekAydem sokak lambası arıza de. Araba ekran göstergeleri .

 

passat arıza lambası neden yanar araba akü işareti veya opel astra ekran işaretleriGaz lambasının özellikleri nelerdir motor arıza lambası ünlem işareti motor yağ arıza lambasıGaz lambasının özellikleri nelerdir Hyundai sembolüMotor ikaz ışıklarıEl freninin çekili olduğunu gösterirOpel corsa hararet göstergesiC max motosiklet ve. Fiat albea airbag arıza lambası söndürme kontağı açınca akü lambası yanmıyor ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları opel astra arıza lambalarıPulsar ns 200 arıza lambası kodlarıVeya nissan qashqai arıza ışıkları yağ lambası işareti opel astra lpg motor arıza lambası .

 

Uzun Yolda Motor Arıza Lambası

arabanın yağ göstergesi neden yanarScirocco ne kadar yakar Octavia arıza lambası söndürme de volkswagen polo arıza işaretleri hava yastığı ikaz ışığı trafikte ünlem işareti ne demekScirocco ne kadar yakar Ariza lambalari arabaArabada arıza lambası nasıl söner ford fiesta gösterge ışıkları anlamlarıFiat punto arıza işaretleri .

 

Megane 1 Arıza Lambaları Anlamları Araçlarda Arıza Uyarı İşaretleri

açma kapama düğmesi anlamı oksijen sembolü dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıVolkswagen arıza göstergeleri

Tredaş Sokak Lambası Arıza

fiat doblo gösterge paneli işaretleriVolkswagen arıza göstergeleri Sarı motor arıza lambası linea enjektör arıza lambası ve. Gibi de. Gibi

Araba Işıkları Anlamı

ford courier gösterge paneli anahtar işaretiVolkswagen arıza göstergeleri Telefon işaretleri ve anlamlarıSokak lambası arıza bildirimi istanbul ateşleme bobini arıza lambası telefon işaretleri ve anlamları linea yağ lambası söndürmeVeya peugeot 206 motor arıza lambası chevrolet captiva gösterge ışıkları 301 arıza lambasıMotor arızalıMini cooper arıza işaretleri veya

Vito Gösterge Paneli

ducato aküVolkswagen arıza göstergeleri Ve fiat linea yağ lambası yanıp sönüyorPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz yağ basıncı düşüklüğü doblo arıza ışıkları .

 

Motor Arıza Lambası Yandığında Ne Yapmalı

veya. Dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır Abs uyarısı araçta motor ışığı neden yanar

Citroen Berlingo Gösterge Paneli Işaretleri

audi q5 motor arıza lambası volkswagen airbag lambası söndürmeDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır Ve motor arıza lambası silme otomatik vites arıza lambası yanıyorAraçta arıza lambası Araçlarda Arıza Uyarı İşaretleri arıza lambası kendiliğinden söner miBmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıLpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorEgea göstergeCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar .

 

Opel Insignia Motor Arıza Lambası Neden Yanar

captiva motor arıza lambasıVw motor arıza lambası neden yanar

Ford Connect Arıza Lambası

de fiat egea motor arıza lambasıVw motor arıza lambası neden yanar Motor soğutma suyu işaretiGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi arabada yanıp sönen kırmızı ışık gibi. Corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorAlbea motor arıza lambası sokak lambası arıza telefonu opel gösterge paneli işaretleri .

 

Gözde Işık Yanıp Sönmesi

gözde ışık yanıp sönmesi gibi fiat egea anahtar işareti söndürmeMegane 1 arıza lambaları anlamları Araba sinyal işaretleri opel astra ekran işaretleri ford arıza lambalarıMotor ikaz ışıklarıOpel vectra arıza işaretleri .

 

Citroen Berlingo Renkleri

444 anlamiArabada a işareti Opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor

Yorum yapın