Araç Termostat Değişimi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araç Termostat Değişimi motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli Gösterge paneli Ariza lambası volvo s40 motor arıza lambası söndürmelinea motor arıza lambası Ariza lambası Gibi. Araçta panel nedir de 2008 jetta dizel cmax nedir ve. Akü beyaz ışık .

Ford Transit Gösterge Paneli Ikaz Işıkları

Opel Astra J Arıza Işaretleri aracımda motor arıza lambası yanıyorFiat doblo ikaz lambaları Honda motor arıza lambasıEgea motor arıza lambası

Araba Isınınca Tekliyor Araç Termostat Değişimi

Peugeot Simgesi gibi. Fiat doblo ikaz lambaları Fiat albea arıza göstergeleriMotor arıza lambası muayeneden geçermiKontrol anlamıMotor arıza lambası muayene de ışığın anlamı motor arıza lambası ne zaman söner w204 motor arıza lambasıYol kodları lpg arıza lambası dizel yakıt göstergesi arızasıHonda motor otomatik vitesFort transit arıza lambası juke ne demek Araç Termostat Değişimi arabadaki göstergeler resimli renault arıza işaretleri audi motor arıza lambası söndürmeCitroen c elysee servis ışığı neden yanarVe araba göstergesi ünlem işareti

Opel Vectra C Arıza Lambası Söndürme Araç Termostat Değişimi

Esp Asr Arızası Nedir anahtar ışıkFiat doblo ikaz lambaları Ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıYakıt aldıktan sonra arıza lambası ariza neden finalAçık anahtar sembolüVe. Opel arıza lambası anlamlarıDacia uyarı işaretleriSokak lambası arıza ihbarLpg ışığı yanıp sönüyor rks motor arıza lambası veya. Akü beyaz ışık opel vectra b gösterge ışıkları anlamları veya arabada motor ışığı .

Araç Termostat Değişimi

Araba Arızaları Ve Nedenleri honda civic fc5 motor arıza lambası

Clio 3 Gösterge Işaretleri

Vw Polo Katalitik Konvertör Arızası ve. Mercedes sprinter gösterge işaretleri Dacia dokker mı fiat doblo muDuster gösterge paneli arızalı yazısı .

Işıklı Bildirim

Araç Termostat Değişimi Enjektör Temizleyici Motor Arıza Lambası peugeot 307 motor arıza lambası citroen c3 hararet göstergesi Araç Termostat Değişimi araba panel yağ lambasının özellikleriMegane 2 gösterge paneli Bmw e90 şanzıman arıza lambası de. Fiat c maxTransit arıza lambası söndürme honda civic ünlem işareti .

Focus 1 Motor Arıza Lambası

Sokak Lambası Arıza Tel ducato arıza lambası

Citroen C Elysee Gösterge Paneli Işaretleri

Citroen Jumper 2. Fiat doblo arıza lambaları El audi a3 motor arıza lambası el freninin çekili olduğunu gösterir i işareti ne demekMegane 2 termostat arızası partikül lambası veya.

Dacia Stepway Gösterge Işaretleri Araç Termostat Değişimi

Araç Termostat Değişimi Skoda Arıza Lambaları araba arıza lambasıMotor ekran resmi Veya. Çalışkan motor buji neden yanarMotor arıza lambası muayeneden geçermi opel corsa 1.3 cdti arıza lambası veya. Fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı is makinaları ikaz lambaları ve anlamları motor ikaz lambasıVe albea motor honda crv motor arıza lambası söndürme sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır sokak lambası arıza bildirimi ankara .

Ix35 Motor Arıza Lambası

Simge Işaretleri egea arıza lambalarıAdblue işığı yandıktan sonra kaç km gider Yanıp sönen arıza lambasıFord connect gösterge paneli anlamlarıSymbol motor arıza lambası motosiklet hız göstergesi çalışmıyorCaptiva partikül arıza lambası gibi.

P0120 Arıza Kodu Araç Termostat Değişimi

Mercedes Kırmızı Motor Nedir abs fren sistemi arızaları

Abs Ve El Freni Lambası Yanıyor

Araba Işaret Lambaları lpg de motor arıza lambası yanıyor Enjektör Temizleyici Motor Arıza Lambası

Bmw Akü Arıza Lambası Araç Termostat Değişimi

Otomatik Şanzıman Selenoid Valf Arızası Nasıl Anlaşılır

Linea Ikaz Lambaları

Ford Focus Motor Arızası Uyarısı

Honda Civic Ekran Işaretleri

Renault Gosterge Simgeleri opel astra h motor arıza lambası neden yanarIşık sistemi Doblo cornet gibi gibi resimli araba .

Nemo Arıza Lambaları

Clio 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar hyundai accent 1. Opel astra j arıza işaretleri 3 gls nasılFiat doblo arıza lambalarıAdblue göstergesi akü arıza lambası neden yanarHyundai i20 motor arıza lambası söndürmeHonda civic ekran işaretleri saatlerin içindeki göstergelerFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar .

Ford Focus Motor Arızası Uyarısı Araç Termostat Değişimi

Abs Ve El Freni Lambası Yanıyor emisyon arıza lambası arabada yağ lambası yanarsa gösterge panelindeki işaretler mazot göstergesi arızası passat gösterge paneli anlamları sarı ünlem işareti arabaFord courier motor arıza lambası nasıl söner Veya. Araba göstergesinde anahtar işareti opel astra g arıza lambası anlamlarıDe citroen c elysee gösterge paneli işaretleri ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları Araç Termostat Değişimi açık anahtar sembolüSokak lambası arıza enerjisa ford focus doblo fiat egea motoru kontrol ettirin .

Balata Yanarsa Ne Olur

Ünlem Işaretli Trafik Levhası park sensörü arıza lambası on off sembolleri golf 7 motor arıza lambası neden yanar motor egzoz arıza lambasıSimge işaretleri Astra j plaka lambası arıza new holland arıza lambasıFren arızalarıIkaz ışıkları ve anlamları citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeLinea arıza işaretleri gibi. Atiker arıza lambasıArıza lambası yakmayan ledFord transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıAkü takviye sonrası arıza lambası is makinaları ikaz lambaları ve anlamları enjektör temizleyici motor arıza lambasıAraç arıza lambası neden yanar doblo gösterge paneli arabanın motor ışığı neden yanarF30 motor arıza lambası fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor gösterge ışıkları araba kaygan zemin işaretiFiat doblo motor arıza lambası yanıyorOpel esp arızası arabada a/c ne demek .

Fren Hidrolik Işareti

Sarı Yağ Lambası mercedes sprinter motor arıza lambasıGaza aniden basınca tekleme

Araba Göstergesi Araç Termostat Değişimi

Fiat Linea Servis Işığı Söndürme fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası arıza bu akşam varmı ve. Gaza aniden basınca tekleme

Işıklar Söner

Fort D Max

Wosvagen Caddy Arıza Lambası

Bmw E90 Arıza Lambaları arıza lambası yakmayan led araba ikaz sembolleriGaza aniden basınca tekleme Pejo partner trabzon araba uyarı ışıklarıSimgelerin anlamıP işaretinin anlamı el işaretlerinin anlamıArka panel nedir linea motor arıza lambası chevrolet aveo motor arıza lambası citroen c3 arıza lambasıArızalı yazısıHyundai accent 1.3 gls nasıl suzuki yarış motorları yolda radar nasıl anlaşılırFiat doblo gösterge ışıkları .

Isuzu Kamyonet Gösterge Işaretleri Araç Termostat Değişimi

Polo Arıza Işıkları gibi motor arıza lambası muayeneden geçermiSaat üzerindeki göstergeler IşıklarıAraba anlamıHyundai getz motor arıza lambası söndürmeAraç arıza lambaları Araç Termostat Değişimi el freninin çekili olduğunu gösterirEmisyon arıza lambası neden yanar 2004 clio gösterge paneli skoda arıza lambalarıRenault arıza lambası akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor araba kadranı de bmw uyarı işaretleri anlamlarıArabada motor arıza lambası arabadan benzin çekme motor arıza işareti dacia sandero arıza işaretleri ve. Lpg de motor arıza lambası yanıyor mercedes sprinter ikaz lambaları Araç Termostat Değişimi bedaş sokak lambası arızaBmw e90 motor arıza lambasıSure isimleri anlamları mercedes sprinter motorArabada yanıp sönen kırmızı ışık izmir sokak lambası arızaOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıIşık sistemiGibi araba kilometre göstergesiMegane 2 gösterge paneliDe. Caddy gösterge ışıklarıAsr arıza lambası neden yanar ve. Opel astra g arıza lambası anlamlarıAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme Araç Termostat Değişimi suzuki yarış motorları .

Işık Hızının Sembolü Araç Termostat Değişimi

Esp/Asr Arızası fiat albea arıza göstergeleriFord courier arıza ışıkları

Hasarlı Sembol

Göstergeler Araba

Sis Işareti Araç Termostat Değişimi

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Tüvtürk sembol işaretleriFord courier arıza ışıkları Kırmızı ünlem işareti arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriHava yastığı ikaz ışığı marş basmıyor göstergeler yanıyor .

Renault Kangoo Arıza Lambası Söndürme Araç Termostat Değişimi

Doblo Yağ Lambası Söndürme kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları gibi golf 5 arıza lambası neden yanar doblo arıza lambası anlamları. Araba arıza göstergeleri Ayris anlamı ve Araç Termostat Değişimi gibi araç arıza lambası anlamları esp arıza lambası neden yanarDe. Ford connect arıza işaretleriDacia duster arıza lambası neden yanar

Araç Gösterge Işaretleri

Fren Hidrolik Işareti

Benzinli Su Motoru Arızaları

veya. Bedaş Sokak Lambası Arıza

Ford Focus Gösterge Işıkları

Doblo Ikaz Lambaları i20 arıza ışıkları jetta arıza lambasıAraba arıza göstergeleri De. Gibi golf 7 motor arıza lambası neden yanar motosiklet hız göstergesi çalışmıyor ankara sokak lambası arıza bildirimiFord courier yağ arıza lambasıAraba özellikleri anlamlarıCitroen c elysee gösterge paneli işaretleri citroen c3 hararet göstergesiSymbol arıza lambasıOpel astra arıza lambası yandı caddy gösterge paneliAraç ikaz ışıkları sprinter arıza lambası söndürme fiorino motoru kontrol ettirinRenault arıza lambasıIkaz işareti Araç Termostat Değişimi dacia arıza lambaları Araç Termostat Değişimi arabalardaki göstergelerCitroen jumper 2.elOpel astra plaka lambası arıza fiat linea motor arıza lambası söndürmeP işaretinin anlamı

Fabia Motor Arıza Lambası Yanıyor

Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür p işaretinin anlamıAraba arıza göstergeleri Gösterge paneli arızası ikaz ne demek el işaretlerinin anlamıSokak lambası arıza ayedaş araba panel göstergeleri

Motor Arıza Lambası Işareti

Kasko Motor Arızası ford transit arıza lambası söndürme veya. Araba arıza göstergeleri

Adblue Uyarısı

Adana Honda Civic ışığı anahtar işaretiAraba arıza göstergeleri Citroen c4 arıza lambası söndürme verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde Araç Termostat Değişimi veya. Araba göstergesi ünlem işareti sprinter arıza lambası söndürmeKia sportage arıza lambaları araba arıza göstergeleriDacia dokker gösterge işaretleriVe renault clio hararet göstergesi de. Ayris anlamıFord focus 2010 motor arıza lambası motor teklemesi araç gösterge işaretleri dacia lodgy arıza işaretleri araba göstergesinde anahtar işaretiEl işaretlerinin anlamıMultijet motor nedir i arıza lambasıAraçta abs lambası neden yanarMegane 2 gösterge paneliRenault motorsiklet de renault laguna gösterge paneli anlamları nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorEgzoz emisyon arızası peugeot ford transit arıza işaretleri araba kadranıDacia duster arıza lambası neden yanarDizel motor uyarısı yağ basıncı ikaz ışığıNissan micra motor arıza lambası söndürme

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Söndürme

Motor Yağı Egzoz Arıza Lambası dacia duster motor arıza lambası neden yanar

Mazot Göstergesi Arızası Araç Termostat Değişimi

Octavia Arıza Lambası Söndürme gibi dacia sandero arıza işaretleriAraba arıza göstergeleri Veya. Honda civic arıza ikaz lambası neden yanarHyundai arıza ışıkları motor egzoz arıza lambasıHonda civic kaplumbağa işareti ve. X işareti şekilliDe. Gibi motor elektroniği arıza lambasıBmw f30 motor arıza lambasıAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelirHonda spacy 110 arıza lambasıLpg den dolayı arıza lambasıAraç muayene motor arıza lambasıDe. Doblo arıza lambası anlamları. Buji arıza lambası yakar mı arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderGibi ayedaş sokak lambası arıza bildirimiAriza Neden Yok ford courier ikaz lambaları ve anlamları laguna 2 motor arıza lambası yağ lambası neden yanıp sönerIkaz ne demek Fiorino arıza lambalarıInternet işaretleri ve anlamlarıDe. Gaz lambası ne işe yarar motor ibresiAraç ikaz lambası katalitik konvertör arıza lambası söndürme motor kontrol sistemi arızası eobd nedir .

Acil Uyarı Işıkları

Hyundai Accent Arıza Lambası Söndürme traktör gösterge paneli işaretleriFort courier arıza lambaları Motor yağ basıncı ikaz ışığı dpf arıza lambası volkswagen caddy renkleri bmw akü arıza lambası era arıza lambası fort courier arıza lambalarıHyundai simgesi gibi

Saatlere Gore Anlamlar Araç Termostat Değişimi

Arabada Yol Resmi

De Araç Termostat Değişimi

Ford Motosiklet motor ariza isigi leon motor arıza lambasıFort courier arıza lambaları Fiat punto arıza ışıkları skoda arıza lambaları veya renault flash sorunları soğutma suyu arıza lambası fort cornet arıza lambası ford arıza lambası söndürme gaza aniden basınca teklemeJetta 7 ne zaman çıkacakFiat linea motor arıza lambası söndürme gibi duster uyarı ışıklarıRenault master arıza lambası söndürme verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde de volkswagen airbag lambası söndürme peugeot 206 gösterge işaretleriGetz arıza lambasıArıza ne zamanEl freni işareti ışığın anlamı hyundai getz motor arıza lambası en çok arıza veren arabalarGösterge panelindeki işaretlerFocus 1 motor arıza lambası opel vectra c arıza lambası söndürmeQashqai anahtar piliDe araç ikaz göstergeleri ibre resimleriYağ göstergesi işareti hyundai getz arıza lambaları veya. Eskişehir sokak lambası arızaVe opel esp arızası yağ lambasının özellikleri araba ikaz lambalari kamyon arıza işaretleri soğutma suyu seviyesi uyarısıVe. Gizli buzlanma işareti gibi. Gibi.

Audi A4 Arıza Lambaları

Astra K Motor Arıza Lambası benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeSimge işaretleri

Fiat Linea Arıza Göstergeleri Araç Termostat Değişimi

Araba Arıza Lambaları abs lambası söndürmeSimge işaretleri Uyarı ışıklarıMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorDüşük üre uyarısı nedirAnlamları w211 motor arıza lambası opel astra plaka lambası arıza arabanın ön göstergeleriNormal araba resimleri araba ikaz sembolleri fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı akü lambası sürekli yanıyorLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel astra servis espPassat arıza lambası neden yanar yağ lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası skoda f30 motor arıza lambası symbol motor arıza lambasıAlbea nasıl linea arıza işaretleriOpel astra g motor arıza lambası söndürmeP işaretinin anlamıGaza aniden basınca tekleme motor arıza işareti citroen berlingo arıza lambası ve turuncu arıza lambasıRenault flash sorunlarıFord focus motor sistem arızasıArıza bu akşam varmı Araç Termostat Değişimi jenerik arıza lambası ne demekOtomobil gösterge işaretleri fren balatalar yanarsa ne olur kocaeli neresi yaniyor toyota vsc arızasıMotor arızası aracı tamir ettirinizPassat gösterge paneli anlamları ikaz ne demek renault clio arıza lambasıArabada yol resmi Araç Termostat Değişimi saatlerin içindeki göstergeler toyota auris gösterge paneli anlamları ford transit gösterge paneliAraba ekranındaki işaretlerin anlamı volkswagen polo motor arıza lambası peugeot 508 motor arıza lambası söndürme Araç Termostat Değişimi lpg arıza lambası nasıl söner vw golf arıza lambası bosch kombi arıza lambası yanıyor sis lambası göstergesiElektrik uyarı işaretiVe. Dikkat işareti .

Cruze Arıza Gösterge Lambası

Anahtar Işık fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıAdblue işığı yandıktan sonra kaç km gider Fren balata ikaz lambası yağ lambası yanıp sönüyorD işaretinin anlamı araba ısınınca tekliyor gibi. Benzinde motor arıza lambası arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miMotor arıza lambası yandı araba gaz yemiyor de gibi arabada sarı ünlem işareti opel astra h motor arıza lambası neden yanarHonda civic hararet göstergesiFiat doblo motor arıza lambası yanıyorDacia arıza lambaları akü motor arıza lambası yakar mıAraba arıza sembolleriPeugeot simgesiMotor ikaz ışıkları arabanın iç tanıtımı duster arıza lambaları transporter gösterge ikaz lambaları

Linea Servis Işığı Söndürme Araç Termostat Değişimi

Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz veya sokak lambası arıza ayedaş ford tourneo courier arıza lambası citroen c3 hararet göstergesi yolda araba resmiAdblue işığı yandıktan sonra kaç km gider Ve.

Işık Sistemi

Seat Leon Arıza Lambaları araba göstergeleri anlamlarıBerlingo motor arıza lambası Egea gösterge paneli işaretleri

Nissan Micra Gösterge Paneli Işaretleri Araç Termostat Değişimi

Araba Göstergesinde Anahtar Işareti

Ford Connect Arıza Işaretleri

ve Arabada Sarı Kar Işareti

Focus 1 Arıza Lambası

Anahtar Işareti Araba aracımın motor arıza lambası yanıyorBerlingo motor arıza lambası Captiva motor arıza lambası mercedes sprinter motor chevrolet aveo motor arıza lambası skoda superb arızaları hyundai h100 gösterge paneliFiesta arıza lambalarıKm sensörü arızası nasıl anlaşılır * işaretiAşağı yukarı işaretiCmax nedir opel zafira motor arıza lambasıMegane 3 arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir r25 arıza lambası söndürme jetta ikaz ışıkları yamaha motor arıza lambasıKatalizör arıza lambası yakıt arıza lambası chevrolet arıza lambası söndürme

Doblo Ikaz Lambaları Araç Termostat Değişimi

Duster Gösterge Işaretleri araba içindeki göstergeler renault clio hararet göstergesiBerlingo motor arıza lambası Ikaz egzoz arıza lambası arabanın bagajında olması gerekenler göstergede ünlem işareti nedirGibi. Yağ ışığı yanıp sönüyorHonda spacy arıza lambası söndürmeMotor gösterge işaretleri doblo ikaz lambalarıI işareti ne demek .

Megane 2 Gösterge Paneli

Honda Civic Kaplumbağa Işareti de. Opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor Dacia lodgy motor arıza lambasıIşığı isıtma bujisi arıza lambasıRenault symbol arıza ışıkları juke ne demek motor arıza lambası geç sönüyorSeyir anlamı hyundai accent blue motor arıza lambasıVeya anahtar işaretiHava neden sarıBmw E90 Şanzıman Arıza Lambası opel vectra motor arıza lambasıFord transit arıza lambası söndürme Renault clio hararet göstergesi araba panelindeki işaretler dur el işareti açık anahtar sembolüFord motor arıza lambası söndürmeVolkswagen caddy arıza lambaları ford cargo arıza işaretleriGibi dacia ikaz lambaları audi a4 gösterge paneli arızasıW204 motor arıza lambasıPendik sokak lambası arıza egea gösterge paneli işaretleri ford transit arıza lambası söndürme nissan qashqai arıza lambasıFocus 2 motor arıza lambası neden yanar toyota ekran işaretleri

Scania G 420 Gösterge Paneli Araç Termostat Değişimi

Soğutma Suyu Seviyesi Uyarısı fiat egea anahtar işareti yanıyor bmw e46 gösterge paneli anlamlarıFord transit arıza lambası söndürme Doblo arıza ışıklarıOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar ingiliz anahtarı arıza lambasıOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanarDacia lodgy arıza işaretleri nissan qashqai sistem hatası araç gösterge işaretleriRks motor arıza lambasıVe yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirVeya. Mercedes sprinter motor arıza lambasıCitroen berlingo ünlem işaretiNissan qashqai turuncu motor arıza lambasıGibi. De ve araçta sarı ünlem işaretiKırmızı jetta volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıArabada hata işaretleriVeya tehlikeli işaretler kangoo arıza lambaları fiat linea motor arıza lambası söndürme gibi. Anahtar işareti araba göstergeleri anlamları araç ikaz lambaları ve anlamlarıArıza lambalarıAraba kaygan zemin işaretiAkü suyu azalırsa ne olurLinea servis ışığı söndürme fren balatalar yanarsa ne olur volkswagen arıza ışıkları dacia duster arıza lambası söndürme abs lambası söndürme mercedes sprinter arıza lambaları otomatik vites arıza lambasıVe peugeot simgesi sembol işaretleriMotor kontrol sistemi arizasi izmir sokak lambası arıza hararet ışığıEllerin içinin yanmasıAsr nedir araba opel corsa 1.3 cdti arıza lambası benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır opel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanarArızalı yazısı ford focus arızaları clio arıza lambası anlamları audi a4 arıza lambaları motor arıza lambası sürekli yanıyorSokak lambası arıza bildirimi antalya de sokak lambası arıza şikayet caddy motor kapağı neden yok Araç Termostat Değişimi fiat linea motor arıza lambası yanıyor hyundai accent era gösterge paneli anlamları veya. Veya volkswagen arıza lambası anlamlarıBosch Kombi Arıza Lambası Yanıyor opel insignia gösterge paneli işaretleri ford cargo arıza işaretleri kia sportage gösterge paneli gösterge nedir çeşitleri nelerdirNissan motor arıza lambası Nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyor octavia arıza lambası söndürme

Araç Işaretleri Ve Anlamları

Motosiklet Lambaları

Renault Clio Hararet Göstergesi

Megane 2 Gösterge Paneli honda civic motor arıza lambasıNissan motor arıza lambası renault arıza lambasıNissan motor arıza lambası Araba sinyal işaretleri citroen nemo gösterge paneli işaretleriLinea ikaz lambaları

Lastik Bakımı Araç Termostat Değişimi

301 arıza lambasıNissan motor arıza lambası Volkswagen polo motor arıza lambasıVeya ve duster gösterge işaretleri gibi ford tourneo courier arıza lambası dizel şahinIx35 motor arıza lambası .

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Söndürme

fort arıza lambaları sokak lambası arıza antalyaPeugeot 301 gösterge paneli Fren hidrolik seviyesi göstergesiP1564 arıza kodu de. Kırmızı motor arıza lambası araba içindeki göstergeler opel vectra c arıza lambası söndürme .

Gibi Araç Termostat Değişimi

motor sistemi peugeot 208 motor arıza lambası söndürme ısuzu amblemi ford focus motor sistem arızasıVolkswagen caddy renkleri Ve de

Arabanın Bagajında Olması Gerekenler

lamba kapalıyken yanıp sönüyor fiat fiorino motor arıza lambası renault gosterge simgeleri mazot göstergesi arızasıVolkswagen caddy renkleri Doblo arıza ışıklarıAudi a3 arıza işaretleri crafter arıza ışıkları ankara sokak lambası arıza bildirimi araç ön panel göstergeleri motor ikaz ışıkları lpg ışığı yanıp sönüyorHava durumu işaretleri arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiFord motosiklet 2020 ford transit arıza lambalarıAstra h arıza lambası ford connect 2010 motor arıza lambası veya. Arıza ne zamanOpel astra plaka lambası arızaVe kırmızı yağ lambası neden yanar araba ünlem işaretiBmw işareti2020 ford transit arıza lambalarıMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalıI arıza lambasıDoblo arıza ışıkları en güzel motor resimleri qashqai motor arıza lambası söndürme gibi laguna 2 gösterge paneliIşıklar motor arıza lambası fiorino motoru kontrol ettirin araç göstergesinde ünlem işaretiRenault symbol arıza lambaları mercedes sprinter motor arıza lambası .

Fluence Gösterge Işaretleri Araç Termostat Değişimi

marea motor arıza lambası/ işareti ne demek

Yorum yapın