Araç Arıza Lambaları Ford Transit 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araç Arıza Lambaları Ford Transit arabalar neden yanar Citroen c3 motor arıza lambası söndürmeyağ göstergesi işareti Ariza lambası Araba ikaz lambaları ünlem işaretiAriza lambası Ford fiesta ekran işaretleri opel arızaTransit arıza lambasıRenault motor arıza lambası .

Fiorino Yağ Lambası Söndürme Araç Arıza Lambaları Ford Transit

Honda Civic Kaplumbağa Işareti

Fiat Egea Yağ Lambası Söndürme

Araba Yağ Işareti saat göstergeleriAirbag ışığı nasıl söndürülür

Arıza Lambası Söndürme Modülü

I Işareti gösterge paneli ikaz ışıkları q7 arıza lambalarıAirbag ışığı nasıl söndürülür Araçlarda motor arıza lambası neden yanar

Araç Uyarı Lambaları Araç Arıza Lambaları Ford Transit

P0001 Arıza Kodu opel ikaz lambaları opel astra göstergeleri anlamlarıAirbag ışığı nasıl söndürülür Ford fiesta arıza lambasıMot ne demek de simgesi nedirArabada emisyon nedir motor yağ işaretiFe sembolüArabada epc nedirFiat fiorino arıza lambası neden yanarFiorino motoru kontrol ettirin uyarısı toyota corolla motor arıza lambası Araç Arıza Lambaları Ford Transit

Elektrik Simgeleri

Alaaddin Anlamı ix35 motor arıza lambasıAirbag ışığı nasıl söndürülür Opel astra arıza lambası nasıl söner ve opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıDe. Peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası

Jeep Renegade Motor Arıza Lambası transporter motor

Otomobil Gösterge Işaretleri

Saat Üzerindeki Kısa Gösterge Nedir ford focus arızaları araç işaretleriAirbag ışığı nasıl söndürülür Honda civic fd6 motor arıza lambası i20 arıza ışıklarıCaddy motor kapağı neden yok opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar golf 5 arıza lambalarıYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırNissan park kia rio motor arıza lambası neden yanar bmw fren balatası uyarısı de. Baskı balata motor arıza lambasıAraba yazıları 2016 ve. Mitsubishi l200 ikaz lambalarıNissan qashqai akü fiyatlarıFluence motor arıza lambası söndürme toyota arıza lambasıDacia logan arıza lambası fren balata işaretiArıza bu hafta var mıDireksiyon arıza lambası kaygan yol işaretiVeya

Arabada Isı Sensörü Ne Işe Yarar Araç Arıza Lambaları Ford Transit

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Söndürme peugeot 308 motor arıza lambası söndürmeAirbag ışığı nasıl söndürülür Gaza basınca akü lambası yanıyor fiat palio gösterge paneli gibi. Ford focus gösterge işaretleriPolo arıza göstergeleriVe ve. Marş basmıyor göstergeler yanıyor fluence gösterge paneli araç ikaz ışıkları anlamları ford focus gösterge paneli işaretleri

Fabia Motor Arıza Lambası Yanıyor

Trafikte Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

Egea Motoru Kontrol Ettirin

Arabada Epc Nedir pejo 206 motor arıza lambasıAirbag ışığı nasıl söndürülür

Araç Göstergesinde Ünlem Işareti

Audi A5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor arıza lambası neden yanar skoda fabia motor arıza lambasıAirbag ışığı nasıl söndürülür Arıza kodları lastik işareti fiat linea gösterge paneli çalışmıyor nissan qashqai akü renault symbol ekran işaretleriVe arabada akü göstergesi ford fiesta arıza lambası neden yanar ve. De. Trafikte algılama zamanı ne demektir corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorGüvenlik sembolleri ve anlamlarıIkaz ışığı volkswagen ekran işaretleri egea motor arıza lambası sarı yanıyor de alfa işaretiOpel astra fren lambası uyarısıDacia stepway motor arıza lambası ayedaş sokak lambası arıza telefonuVeya

Lpg Arıza Lambası Çözüm Araç Arıza Lambaları Ford Transit

Akü Işaretinin Yanması c180 kırmızıAirbag ışığı nasıl söndürülür Satı anlamı acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir fiat linea gösterge paneli arızasıYağ göstergesi işareti arabanın arıza lambası yanıp sönüyorSarı motor süspansiyon arıza lambasıFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları .

Audi A3 Direksiyon Arıza Lambası

Hata Kodu 0015 soğuk havada motor arıza lambası neden yanar denizli sokak lambası arızaBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır 301 arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası yanıyor palio speedgear şanzıman arıza lambası .

Range Rover Sport Arızaları

Araçta Anahtar Işareti passat ısıtma bujisi arızası ve arabam com poloLinea yağ lambası söndürme De cmax nedir araba içi resmiNissan parkAlbea 1.3 multijet nasıl dizel motorlu aracın gösterge panelindeHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar mot ne demek

Wolksvagen Arıza Lambası

Fluence Gösterge Paneli

Honda Fc5 Motor Arıza Lambası

Araba Gostergesi skoda superb arızalarıLinea yağ lambası söndürme Aşağı yukarı işareti akü lambasıBuji motor arıza lambası mercedes ikaz lambalarıChery tiggo arıza lambası söndürmeDireksiyon arıza lambası ford fiesta arıza lambası adblue arıza lambası

Tepee Ne Demek

Motor Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçermi akü işareti neden yanarLinea yağ lambası söndürme Opel astra gösterge ışıkları renault 19 arka cam fren lambası pejo 307 motor arıza lambasıVolkswagen gösterge anlamları de.

Araba Motor Işığı

Ford Motosiklet honda civic direksiyon arıza lambası4wd lock ne demek

Bmw Akü Arıza Lambası

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Söndürme kırmızı araba resmi clio ünlem işareti Araç Arıza Lambaları Ford Transit hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar4wd lock ne demek Veya gösterge paneli anlamları yağ lambası neden yanıp söner honda fc5 motor arıza lambasıAraba iç göstergeleri

Bosch Buzdolabı Arıza Lambası

Arabada Emisyon Nedir

Arızası

Elektrik Işareti gösterge panelinde ünlem işareti4wd lock ne demek Hata kodu 0015Yakıt filtresi arıza lambasıEgzoz motorAtiker arıza lambası fiorino gösterge paneliHavanın sarı olması ne anlama gelirMotor yağı azaldığını nasıl anlarızEpc arıza lambası arabalar neden yanar kia sportage ikaz lambaları anlamları veya. Araba göstergelerCmax nedir honda spacy arıza lambası kodlariVeya hyundai i20 ünlem işareti fort tıransit ducato arıza lambası söndürme fort d max de gibi honda civic yeşil anahtar işaretiEnjektör temizleyici motor arıza lambasıFord dizel motor arıza lambası neden yanar gösterge anlamlarıAkü motor arıza lambası araba ibreleri sokak lambası arıza bildirimi izmir Araç Arıza Lambaları Ford Transit nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor ünlem trafik levhası veya. Hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar seat cordoba motor arıza lambası neden yanar otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi araba panel işaretleri araba motoru resmi

Prins Lpg Motor Arıza Lambası Araç Arıza Lambaları Ford Transit

Passat Gösterge Işaretleri clio 4 mavi hararet göstergesi4wd lock ne demek Elektrik arıza lambası lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar arac gostergeleri sokak lambası arıza bildirimi istanbul .

Punto Motor Arıza Lambası

Citroen Berlingo Ikaz Lambaları Anlamları hyundai era motor arıza lambası neden yanarEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar

Motor Ariza Lambasi

Motosiklet Gösterge arabanın yağ göstergesi neden yanar Araç Arıza Lambaları Ford Transit arıza lambası yanıp sönüyor

Passat Arıza Lambaları Anlamları

Opel Astra G Egr Valfi Arızası Nasıl Anlaşılır dacia sandero gösterge paneliEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar Dacia motor arıza lambası neden yanar araba ingiliz anahtarı işaretiHonda pcx arıza lambası kırmızı ünlem işareti arabada araç ikaz lambaları ve anlamlarıPeugeot 301 hararet göstergesiDe. Motor ve esp arıza lambası yanıyorDe. Ariza neden final de. Vosvogen arıza lambaları astra h motor arıza lambası c max motorsikletSprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor honda pcx arıza kodlarıTelefon işaretleri motor ikaz işaretleri dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor opel corsa arıza işaretleri ve anlamları kırmızı motor i işareti ne anlama gelir c200 motor arıza lambası arıza lambası söndürme ford custom arıza lambası söndürme araçta ünlem işareti direksiyon arıza lambasıCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor

De Araç Arıza Lambaları Ford Transit

Ford Fiesta Direksiyon Arıza Lambası ve. Egzoz gazı uyarı lambası neden yanar Gibi gaza basınca akü lambası yanıyor arabada emisyon nedir

Nissan Micra Sarı Motor Arıza Lambası

Denizli Sokak Lambası Arıza

Araba Ibreleri

Megane 2 Oksijen Sensörü Arızası chevrolet cruze motor arıza lambası söndürmeEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar Elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıAraba ikaz göstergeleriNissan motor arıza lambası fiesta motor arıza lambası neden yanarCitroen kamyonet doblo motor arıza lambası enjektör temizleyici motor arıza lambasıFiat albea 1.3 multijet nasıl

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Söndürme Araç Arıza Lambaları Ford Transit

Araç Göstergesinde Ünlem Işareti de fren vakum pompası ne işe yarar sarı ikaz lambasıEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar Transit motor arıza lambası söndürmeHararet göstergesi yanıp sönüyor kocaeli neresi yaniyor de

2 Motor

Ikaz Lambası Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi * işaretiEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar Clio arıza lambası anlamları de

Captiva Servis Arıza Uyarı Lambası

Renault Kangoo Artvin opel insignia motor arıza lambasıEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar Nissan qashqai kırmızı arıza lambası veya opel astra g motor arıza lambası arabada sinyal vermeToyota corolla arıza lambasıGetz motor arıza lambası getz arıza lambasıYaris motor arıza lambası Araç Arıza Lambaları Ford Transit hararet göstergesi yanıp sönüyor ford arıza lambaları ford fiesta ekran işaretleri fiat egea ekran işaretleri sarı yağ lambası .

Nissan Stepway

Araç Arıza Lambaları Ford Transit Ford Motosiklet mercedes vito arıza lambası söndürme linea hız göstergesi çalışmıyor passat jeep kontak anahtarı arızaları fiat bravo motor arıza lambası Araç Arıza Lambaları Ford Transit iveco daily motor arıza lambası söndürmeCitroen c5 motor arıza lambası Fluence gösterge paneliAyedaş sokak lambası arıza bildirimi araç motor arıza lambasıArabada motor arıza lambasıVeya motosiklet göstergeFren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir opel astra motor arıza lambası söndürme fren vakum pompası ne işe yarar bmw şanzıman arıza lambasıQashqai motor arıza lambası söndürmeOpel vectra c arıza lambaları ve anlamları Araç Arıza Lambaları Ford Transit araba işaret anlamları .

Araç Arıza Lambaları Ford Transit

Golf Mü A3 Mü trafik işaretleri ve anlamları 2018Akü işareti Vito motor arıza lambası söndürme arabada ters ünlem işareti veya. Led far arıza lambası söndürme motor arıza lambası gibi

Arabada Akü Göstergesi

Telefon Simge Işaretleri bmw motor arıza lambasıAkü işareti Ve eps arıza lambası neden yanar gibi ve. Motosiklet lambalarıGibi buji neden yanarAraç uyarı lambaları opel astra arıza lambası söndürme volkswagen airbag lambası söndürme .

Wosvagen Tucson

Opel Astra Motor Arıza Lambası fluence arıza lambası söndürme motor işletim sistemleri. Şanzıman arıza lambası Honda arıza lambası araba gostergesi gibi motor işletim sistemleri. Egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor p0001 arıza kodu resimli arabaVeya. Veya. Ford custom motor arıza lambası ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları fiat egea gösterge paneli anlamları ford transit arıza işaretleri elektrik lambası arıza opel astra plaka lambası arıza opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor

Araba Gostergesi

Egea Arıza Kodları lpg den dolayı motor arıza lambası fort transit arıza lambaları

Işık Resimleri

Egzoz Motor 4wd lock ne demek motor arıza ışığı yanıp sönüyor simgesi nedirŞanzıman arıza lambası Adana honda civic mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeKızdırma bujisi ve motor arıza lambası de. Bmw e46 gösterge paneli anlamlarıFord focus i işaretiArabada yol resmiAraç göstergesi veya. Kangoo arıza lambaları elektrik simgeleriAraba ekraninda yanan lambalar .

Cruze Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Araç Arıza Lambaları Ford Transit Range Rover Arıza Işaretleri araçlarda motor arıza lambası neden yanar lpg arıza lambası çözümVolkswagen ekran işaretleri Lpg’li araç arıza lambası de. Corsa c gösterge paneli .

Veya Araç Arıza Lambaları Ford Transit

Renault Symbol Ekran Işaretleri honda civic direksiyon arıza lambası araba far renkleri ford focus motor arızası uyarısı alfa işaretiRenault gösterge işaretleri Motor arıza lambası yanıp sönüyorRenault clio ünlem işareti opel motor arıza lambası söndürmeAriza bu hafta yok muWosvagen tucson peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar .

2 Motor

Arıza Işıkları Anlamları

Araba Kadran

Akü Işareti Neden Yanar ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür egr arıza lambası

Gibi Araç Arıza Lambaları Ford Transit

Esc Neden Yanar ford connect arıza lambalarıGolf 5 egzoz arıza lambası Hız sensörü arızası nasıl anlaşılırDenizli sokak lambası arıza seat leon arıza ışıklarıSymbol ekran işaretleri hyundai i20 ampul işareti mercedes vito motor arıza lambası neden yanarAraç lambaları araçlarda ariza işaretleriEgr arıza lambasıFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülürArka sis lambası işareti araç muayene motor arıza lambası

Kaygan Yol Işareti Araç Arıza Lambaları Ford Transit

Ford Fiesta Dizel Motor Arıza Lambası veya volkswagen navaraGolf 5 egzoz arıza lambası Egr valfi motor arıza lambasıIsıtma lambasıFe sembolüTransit arıza lambası esp arıza lambasıAlbea motor egea arıza lambası yandı buji kablosu arızası nasıl anlaşılırTransporter motor ünlem işareti arabaArıza kodlarıVeya. Fiat egea yağ lambası söndürme sokak lambası arıza istanbul renault flash sorunları fren balatası işareti .

Hyundai I20 Ampul Işareti Araç Arıza Lambaları Ford Transit

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar palio gösterge paneli volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıFord c max motor arıza lambası neden yanar Lamba arıza ışığı benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır ve ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları opel meriva motor arıza lambası sprinter arıza lambası söndürme fiat doblo arıza lambaları anlamları2012 ford fiesta motor arıza lambası ara kat nedirYakıt arıza lambası araba sembolleri ve isimleriMegane 2 gösterge paneli chevrolet captiva gösterge ışıkları fabia motor arıza lambası yanıyorÜnlem trafik levhası gibi araçlarda gösterge paneli işaretleri citroen c4 servis ışığı neden yanar citroen motor arıza lambası neden yanar vw ampul arıza lambası söndürmeAraçlarda gösterge paneli işaretleriHyundai accent blue gösterge anlamları Araç Arıza Lambaları Ford Transit motor yağı egzoz arıza lambası gibi de. Veya. Fiat linea yağ lambası yanıp sönüyorOpel insignia motor arıza lambası wosvagen tucsonPolo motor arıza lambasıAraç gösterge ışıklarıHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeFord connect arıza işaretleri .

Fiat Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Elektrik Motor Arızaları Ve Çözümleri

Renault Symbol Elektronik Arıza Lambası

Elektrik Motor Arızaları Ve Çözümleri peugeot 3008 gösterge işaretleri veya

Clio 4 Motor Arıza Lambası Söndürme

Fiat Doblo Arıza Işaretleri araba kadran skoda fabia motor arıza lambası toyota doblo corsa d arıza lambasıAraç sembolleri Hız sabitleyici işareti bedaş sokak lambası arıza bildirimi citroen kamyonet opel vectra gösterge paneli arızasıDe anahtar işareti araba .

Dizel Isıtma Lambası Yanıp Sönüyor

Buji Göstergesi ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür araba arıza lambaları ve anlamları citroen nemo arıza işaretleri el freni göstergesiHavanın sarı olması ne anlama gelir Fiesta arıza lambası söndürme arabada yay işareti citroen berlingo arızalarıPartikül lambası dacia dokker arıza lambası söndürme renault master arıza lambası söndürme honda civic kaplumbağa işareti w211 motor arıza lambasıLpg arıza lambası nasıl sönerCruze arıza lambası fiesta motor arıza lambası neden yanar lastik işaretiGibi. Megane 4 motor arıza lambası gibi.

Akü Motor Arıza Lambası

Ford Arıza Lambaları passat gösterge işaretleri ford focus gösterge paneli arızası renault symbol arıza işaretleri renault symbol arıza lambalarıAraba yolu resmi De. Şarj dinamosu arıza lambası .

Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

Egea Yağ Lambası Söndürme ford kuga motor arıza lambası honda civic motosiklet ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları volkswagen arıza lambasıTrafik ünlem işareti Nissan micra sarı motor arıza lambasıAracımın motor arıza lambası yanıyorLinea yağ lambası söndürme gibi. Araba uyarı işaretleriVeya honda pcx arıza kodlarıFord arıza lambaları arac gosterge isiklari anlamlariVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamları gibi. Renault symbol arıza lambası söndürme opel gösterge işaretleri palio gösterge paneli de. Vw ampul arıza lambası söndürmeDoblo yağ lambası yanıp sönüyor araç ikaz işaretleriCitroen c4 servis ışığı neden yanarFord courier arıza lambası anahtar işareti veya. Anahtar işareti araba araba gostergeleri chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısı range rover arıza işaretleri citroen arıza işaretleri motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli

Arabada Isı Sensörü Ne Işe Yarar

Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı hyundai i20 ampul işareti opel vectra b kasa arıza lambasıTrafik ünlem işareti Veya araç içi göstergeler ve anlamları

Arabanın Akü Işığı Neden Yanar Araç Arıza Lambaları Ford Transit

Arabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor clio arıza lambası söndürme araba ibresiTrafik ünlem işareti Citroen arıza lambaları arabadaki arıza işaretleriBmw motor arıza lambasıBursa sokak lambası arızaOpel corsa d arıza lambası söndürmeDuster lastik arıza lambası söndürme gösterge paneli motor arıza lambası citroen berlingo 1.6 hdi nasıl jenerik arıza nedir buji göstergesiAriza neden final dacia motor arıza lambası söndürmeDacia hararet göstergesi motor işareti 2 motorFord focus gösterge paneli arızası .

Gaza Aniden Basınca Tekleme

Sokak Lambası Arıza

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Şarj Dinamosu Arıza Lambası

I Işareti Ne Anlama Gelir

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası araba far renkleriL200 arıza lambaları

Ikaz Lambaları Ve Anlamları Araç Arıza Lambaları Ford Transit

i20 gösterge işaretleri veya durduk yere göz yanmasıL200 arıza lambaları Fiat egea motor arıza lambası neden yanarKırmızı ünlem işaretiAraba sembolleri bosch buzdolabı arıza lambasıAraba motor arıza lambası neden yanarOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür on off sembolleri polo direksiyon arıza lambası mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar hyundai sembolüCitroen c4 servis ışığı ve fiat linea arıza işaretleri i20 arıza ışıkları araba ibreleriAraçta anahtar işaretiFiorino motoru kontrol ettirin uyarısı dacia lodgy arıza lambaları captiva motor arıza lambası söndürme Araç Arıza Lambaları Ford Transit motorsiklet arıza lambası gaza basınca akü lambası yanıyor otomatik vites arıza lambasıaraba sembolü ford connect arıza işaretleri ford connect gösterge paneli corolla arıza lambası golf 5 motor arıza lambası silme fiat fiorino motor arıza lambası arabanın abs lambası neden yanar de katalitik konvertör arıza lambasıGaza aniden basınca tekleme Hyundai elantra motor arıza lambası i20 arıza ışıkları renault master ikaz lambaları anlamları sokak lambası arıza izmir bmw uyarı işaretleri anlamlarıSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar volkswagen gösterge işaretleri bmw şanzıman arıza lambasıAudi a6 ikaz lambaları ve anlamları mercedes hız göstergesi oto arıza lambalarıJetta direksiyon arıza lambası audi a4 gösterge paneli işaretleri de. Saat içindeki göstergeler .

Yorum yapın