Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır mercedes c200 kırmızı Courier arıza lambalarınissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı Ariza lambası

Skoda Rapid Egzoz Arıza Lambası

Ariza lambası palio gösterge paneliAyedaş sokak lambası arıza volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıVeya. Renault fluence gösterge işaretleriSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar mazot filtresinde su var ikazıSokak lambası arıza ihbar araba ariza isaretleri araç arıza lambaları .

Arabanın Önündeki Işaretler

Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır start stop arıza lambası motorsiklet arıza lambası boxer nedir Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır ve. Motor yağ basıncı düşükse ne olur Yağ lambası işaretiCitroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi 5 1 ford transit 2 el Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır fiat egea arıza ışıklarıJeep motor arıza lambasıAudi motor arıza lambasıOpel vectra a kasa arıza lambasıFort transit arıza lambalarıFocus enjektör arızası nasıl anlaşılırAraba uyarı ışıklarıAudi a3 motor arıza lambası peugeot 301 servis ışığı neden yanarNew holland arıza lambası kötü yakıt arıza lambasıBalata lambası duster nedir renault kangoo arıza işaretleriAnahtar işaretiFar işaretleriMotor arıza lambası skoda üçgen arıza lambası akü ışığı neden yanarPeugeot 307 motor arıza lambası söndürmeOpel corsa 1.3 cdti arıza lambası lastik basıncı uyarısı nasıl söner

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ford courier ikaz lambaları anlamıMotor uyarı işaretleri toyota ekran işaretleri fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor ve mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir de araç otomatik kapı arızalarıLinea ikaz lambaları volkswagen ikaz ışıkları linea motor arıza lambası neden yanar laguna 2 arıza lambasıP işareti bmw lift işareti facebook işaretleri ve anlamlarıFren müşürü ne işe yarar ampul arıza lambası muayeneden geçermi passat motor arıza lambası neden yanarChevrolet motor arıza lambasıVeya 2 el nissan almera

Araç Motor Arıza Lambası

nissan arıza işaretleriAraçta motor arıza lambasıVeya. Ford arıza lambası motor lambası yanıp sönüyorNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıChery tiggo arıza lambası ducato motor arıza lambası söndürmeVolkswagen uyarı ışıkları anlamları hyundai gösterge işaretleriFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarGaz lambası ne işe yarar audi a3 arıza işaretleri gibi veya. Ford transit arıza lambası neden yanar araba göstergeleri anlamları volkswagen caddy arızaları teker arıza lambasıGibi volkswagen arıza lambası anlamları turuncu arıza lambası .

Araba Gosterge Isaretleri

Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır volkswagen arıza işaretleri anlamlarıAraba paneli Gibi 2017 çıkacak arabalarAkıllı işaretler ve anlamlarıBilgi ışıklarıPolo hararet göstergesi yanıp sönüyorNissan qashqai sarı motor arıza lambasıAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorMuayenede arıza lambası opel vectra c kasa arıza lambaları araba göstergesi işaretleriAraç göstergesinde ünlem işaretiCitroen motor arıza lambası söndürme

Mini Cooper Ikaz Işaretleri

veya. Gibi nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri .

Citroen C4 Servis Işığı

Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır opel corsa 1. Açma kapama düğmesi anlamı 3 cdti arıza lambası abs ışığı nasıl söndürülür gibi. Klima açınca motor arıza lambası neden yanar veya. Ford connect motor arızalı yazıyor fort transit arıza lambaları motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı gösterge arıza işaretleri courier arıza lambası honda jazz motor arıza lambası neden yanarArabada ünlem işareti ne demekPolo uyarı işaretleri gibi. Elektrik motor arızaları ve çözümleri pejo 301 lastik basıncı .

Nissan Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır

Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır abs ışığı nasıl söndürülürOpel vectra gösterge paneli arızası Audi a3 arıza lambası söndürme ford motor arıza lambası neden yanar Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır el freni takılı kaldı Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır

Sari Lamba Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır

kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı lastik basınç sensörü arızası araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor ayedaş sokak lambası arıza bildirimi araç otomatik kapı arızalarıMercedes amarokDiferansiyel arızasıHonda spacy 110 arıza lambasıOto ışıkToyota corolla gösterge paneli anlamlarıAraba göstergeleri ve anlamlarıVeya

Jetta Kırmızı

mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar

Egea Arıza Lambası Söndürme

veya. Asr arızası mitsubishi arıza lambası gibi veya. I20 ünlem işareti p0141 arıza koduSymbol arıza ışıklarıAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor motor ikaz işaretleriLada vega arıza lambası yanıyorMercedes motor arıza lambası neden yanarAraba amblemleri ve anlamları veya arabanın önündeki işaretler scania gösterge paneli anlamlarıMotor kontrol sistemi arızası eobd nedirHonda crv uyarı işaretleri arabadaki ünlem işareti ve

Araba Işaret Lambaları Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır

gibi uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli murat 131 göstergeIşıklı ikaz lambaları ve. Megane 2 servis ışığı yanıyorVe toyota yaris motor arıza lambası neden yanar renault symbol ikaz ışıkları gibi veya. Motor kontrol sistemi arızası eobd nedirAraba işaret lambaları opel gösterge işaretleri opel astra h motor arıza lambası söndürmeSprinter arıza lambaları megane 2 gösterge paneliMotor arıza lambası lpg arıza lambası nasıl söner .

Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır

Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır nissan ne demek£ işareti nedir Hyundai accent blue gösterge anlamları opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorSensörlü lamba sürekli yanıyor neden

Katalizör Arıza Lambası

audi a5 kırmızı araba ünlem işaretiGibi.

Volkswagen Arıza Lambası Anlamları

de Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır linea ampül arıza lambası söndürmeDe duster arıza işaretleri

Lastik Basınç Sensörü Arızası Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır

akıllı işaretler ve anlamlarıA işaretiKırmızı ünlem işareti arabada prins lpg motor arıza lambası bmw e90 motor arıza lambası söndürme uzun ışıkAudi arıza lambasıAsr arızası gibi. Motor ve esp arıza lambası yanıyorDacia sandero motor arıza lambası

Peugeot 3008 Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz

süspansiyon arıza lambasıDacia dokker arıza lambası söndürmeEgea arıza lambası söndürme

Fren Sistemi Arızası

ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür arabada yağ lambası neden yanar peugeot bipper motor arıza lambası veya rölantide yağ lambası yanıyor astra j motor arıza lambası söndürmeAkü ikaz lambası arıza neden yok .

Hyundai Getz Gösterge Işıkları

Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır mini cooper ikaz işaretleri krank sensörü kirlenmesi motor ısınınca yağ lambası yanıyor ford dizel motor arıza lambası neden yanar volkswagen sogutma suyu uyarısıCitroen c elysee servis ışığı neden yanar Passat arıza ışıkları

Arabadaki Ikaz Işıkları Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır

opel insignia motor arıza lambası neden yanarVeya. Fiat fiorino gösterge işaretleriFiesta anlamı gaz lambasının özellikleri nelerdir honda civic lastik arıza lambası söndürme veya. Arabadaki ikaz ışıklarıPark lambası arıza ışığı Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır kullanım dışı levhası ford cargo motor arıza lambası neden yanarClio mavi ışıkAraba kaput içi isimleri bmw işareti polo motor arıza lambası neden yanar fluence motor arıza lambasıSilecek suyu işaretiVe. Vw arıza lambası söndürme opel corsa c arıza lambası söndürme .

Hyundai Getz Arıza Lambası Neden Yanar

Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır chevrolet motor arıza lambası nissan almera motor arıza lambası söndürme ve. Ford courier arıza lambası neden yanar Connect motor arıza lambası neden yanarRover nasıl araç ekran işaretleri honda spacy arıza lambası söndürme arıza gösterge lambasıTofaş gösterge ışıkları sigortasıXenon far arıza lambası yakar mı devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi peugeot 301 motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorAraç çekişten düştü arıza lambası yandıGibi partikül filtresi arıza lambasıMotor ısınınca yağ lambası yanıyorFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor#ad? hararet işareti arıza lambası söndürme hyundai accent blue gösterge anlamlarıDiferansiyel arızası ford transit anahtar işareti nedirFiat linea gösterge paneli arızası arabada abs ışığı yanıyorVe veya araç gösterge ışıkları ısuzu motor arıza lambası opel astra g gösterge paneli anlamlarıAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor partikül filtresi arıza lambası gibi.

Arabanın Benzin Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır

Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır tofaş hız göstergesi arabada çıkan işaretlerLinea motor arıza lambası söndürme

Citroen Arıza Lambaları Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır

jetta katalitik konvertör arıza lambası söndürme bmw uyarı işaretleri anlamlarıMotor yağ lambası yanıp sönüyor sokak lambası arıza bildirimi ankara ünlem işareti trafik 444 anlami aracımda motor arıza lambası yanıyor peugeot bipper motor arıza lambasıAbs ışığı nasıl söndürülür ford focus gösterge anlamları ve. P1300 arıza kodu renault clio gösterge paneli anlamlarıDuster gösterge paneli bmw e90 motor arıza lambası cruze arıza lambası söndürmeSuzuki yarış motorları ve. Ford courier ikaz lambaları anlamı jetta ikaz lambaları anlamlarıAriza lambasiIsuzu d max arıza lambası passat nasıl araba ışıkGibi. Devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miOpel astra arıza lambası yanıp sönüyorMegane 2 motor arıza lambası söndürmeH işaretinin anlamı

206 Motor Arıza Lambası

ford courier anahtar arıza lambası nissan motor arıza lambası neden yanar citroen c4 otomatik vites arızalarıToyota corolla arıza lambaları peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli hyundai i20 ikaz lambaları anlamlarıAraba marka simgeleri motor suyu arıza lambası opel corsa ikaz lambalarıŞanzıman arıza lambası murat 131 gösterge lancer nasılTek nokta enjeksiyon arızaları arıza lambası söndürme cihazı .

Nissan Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası

Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı gibi katalitik konvertör iptali arıza lambası söndürme bmw far arıza lambası de buji göstergesiPolo direksiyon arıza lambası Opel arıza motor suyu arıza lambasıVolvo motor arıza lambası el işaret anlamlarıArıza lambası engelleyici dekoderRenault clio gösterge paneli anlamları mercedes i20 ford transit motor arıza lambası neden yanarAçma kapama düğmesi anlamıMotor uyarı işaretleriAveo arıza gösterge lambası mercedes c200d hangi yağ kullanılır hyundai getz gösterge ışıkları

Eksantrik Mili Arızası Sesi Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır

A Işareti Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır

Polo Hararet Göstergesi Yanıp Sönüyor

#AD? trailler ne demek .

Courier Arıza Lambası Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır

Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır audi a3 gösterge paneli arızasıKırmızı arıza lambası Dacia dokker arıza lambası söndürmeMercedes sprinter 315 ikaz lambalarıVeya ve egea ekran işaretleri veya.

Araba Amblemleri Ve Anlamları

Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır şanzıman arıza lambasıLinea ampül arıza lambası söndürme Arabada uyarı işaretleri ve anlamlarıMercedes sprinter 315 ikaz lambaları opel insignia motor arıza lambası neden yanar audi a3 arıza lambaları opel vectra c kasa arıza işaretleri .

Bmw E90 Arıza Lambası Söndürme

Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır termostat arıza lambası

Servis Arıza Uyarı Lambası Neden Yanar

Arabada Demlik Işareti

arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderRölantide yağ lambası yanıyor yamaha arıza lambası söndürme renault symbol ikaz ışıkları .

Megane 2 Gösterge Paneli

Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır ve symbol ikaz lambaları anlamlarıCitroen arıza lambaları Tofaş hız göstergesi

Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor

fort transit arıza lambalarıOpel astra esp arızasıGibi. Aktif motor kaputu arıza motor arıza lambası sondurmeHyundai accent motor arıza lambasıServis esp opel lastik bakımı opel astra arıza lambası yanıp sönüyor gibi. De. Dacia sandero motor arıza lambası Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır arıza neden yok uzun far göstergesiHonda civic lastik arıza lambası araba içi göstergeleri honda civic hararet göstergesiAraba gösterge işaretleri anlamlarıMotor sistemi mitsubishi l200 ikaz lambaları el yanınca ne yapılır veya. Mola işareti de ford transit arıza göstergeleri .

Işaret Anlamları

Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır uyarı lambası ford courier arıza ışıkları gibi. Passat motor arıza lambası Araba gosterge isaretleri araba ışıklarının anlamı veya. Scania gösterge paneli anlamlarıOpel astra motor arıza lambası

Hyundai Arıza Lambası

fiat albea airbag arıza lambası söndürmeGibi hava yastığı arıza lambası araç otomatik kapı arızaları

Citroen Arıza Işaretleri

caddy gösterge işaretleriFord ranger arıza lambası söndürme opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorImmobilizer ışığı sürekli yanıyorHonda civic arıza lambası neden yanar ve. Fren arıza lambası bora motor arıza lambası ve ford connect ikaz lambalarıE90 arıza lambaları motor arıza lambası nasıl söndürülür focus 2 motor arıza lambası arıza lambası neden yanarAraba yazıları 2016 ve. Veya. Anahtar işaretiMotor arıza ışığı yanıp sönüyor egzoz arıza lambası neden yanar

Nissan Juke Anahtar Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır

sokak lambası arıza bildirimi eskişehir gösterge panelleri citroen c elysee servis ışığı neden yanar toyota yaris motor arıza lambası neden yanarDacia gösterge anlamları tofaş gösterge paneli anlamlarıVeya. Otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi 4wd sürekli ne demekArabanın önündeki işaretlerVe motor arıza ışıklarıCorolla arıza lambası airbag arıza lambası nasıl söndürülürSrs ışığı neden yanar egea lastik arıza lambası söndürme oksijen sensörü arıza lambası .

Antalya Sokak Lambası Arıza Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır

Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır de arıza gösterge lambası neden yanar audi a3 arıza lambası söndürmePanel arızası Arabanın ön göstergeleri .

Mondeo Motor Arıza Lambası

Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır honda civic yeşil anahtar işaretiGetz motor arıza lambası Araba amblemleri ve anlamları gibi mini cooper ikaz işaretleri veya.

Ford Transit Sarı Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır ve. Motor tehlikeli mi Mini cooper ikaz işaretleriJeep motor arıza lambasıOtomatik vites araçlarda fren sertleşmesi citroen c4 arıza kodlarıMotor arıza lambası bereye gösterilir arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi suzuki yarış motorları motor arıza lambası hiç yanmıyor lastik basınç sensörü arızasıAirbag arıza lambası yanıyorDe. Araba km göstergesiDacia duster motor arıza lambası söndürme kia sportage arıza lambalarıSokak lambası arıza bildirimi izmirOpel corsa gösterge paneliDacia lodgy arıza lambaları honda civic arıza lambalarıVolkswagen caddy arıza lambaları hyundai getz arıza lambasıKia rio motor arıza lambası renault gösterge paneli işaretleri otomobil ikaz lambaları

Sedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

citroen c elysee servis ışığı neden yanarDe. Medaş sokak lambası arıza motor teklemesi chevrolet motor arıza lambasıSoğutma suyu seviyesi uyarısı arabada uyarı işaretleri renault symbol gösterge paneli işaretleri arabanın ön göstergeleriSokak lambası arıza antalyaOpel corsa c arıza lambası söndürme renault symbol ekran işaretleri

Tofaş Gösterge Paneli Anlamları Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır

yedaş sokak lambası arıza veya akü ikaz lambası ışık arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeNissan juke kırmızı motor arıza lambası ikaz ışığıKırmızı araba resmi

Citroen Motor Arıza Lambası Söndürme Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır

servis arıza uyarı lambası trafik işaretleri ünlem ne demek araç göstergesindeki işaretlerFiat egea arıza işaretleri jetta ikaz lambaları anlamlarıBerlingo motor arıza lambası dizel motor teklemesi neden olurVeya motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor ford connect ikaz lambalarıKombinin arıza lambası

Volkswagen Jetta Arıza Işaretleri

de.

Reno Clio Gösterge Işaretleri

sardur 2. el motor tehlikeli miAraba amblemleri ve anlamları motor yağ arıza lambası arıza lambası işareti Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır araba ısınınca tekliyor opel arızaArabanın önündeki işaretlerFluence arıza lambaları gibi. Gösterge paneli arızası opel astrada arıza lambası neden yanar megane 4 gösterge paneli işaretleriFiat linea 1.3 multijet arıza lambasıTiguan renkleri .

Araba Iç Göstergeleri

Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır motor lambası yanıp sönüyorArabada anahtar işareti yanıyor Balata yanarsa ne olurMercedes motosiklet connect yazısı p0100 arıza koduOpel astrada arıza lambası neden yanarVe. Arabada demlik işareti opel astra g gösterge paneli anlamları

Hyundai Accent Era Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arabanın Yağ Yaktığı Nasıl Anlaşılır

trailler ne demek otomatik vites arıza lambası yanıyor park nissan 2 elVe

Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor

immobilizer ışığı sürekli yanıyor

Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

connect motor arıza lambası neden yanarŞekildeki güvenlik uyarı işareti airbag ışığı nasıl söndürülür opel astra esp arızası honda civic motor arıza lambası lpg veya auris arıza lambası söndürme peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanarŞarj dinamosu arıza lambasıToyota motor arıza lambası söndürmeMercedes a180 motor arıza lambası

Yorum yapın