Arabada Kırmızı Ünlem İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti mondeo nasıl Megane 2 motor arıza lambası söndürmefiorino yağ lambası söndürme Ariza lambası

Clio Ünlem Işareti Arabada Kırmızı Ünlem İşareti

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti Ariza lambası fiat linea gösterge ikaz lambaları fiat doblo arıza lambası söndürmeBmw akü arıza lambası saatlere gore anlamlar enjeksiyon kontrol edinVeya. Lastik işaret anlamları p0045 arıza koduSokak lambası arıza telefonu .

Opel Astra Arıza Lambası Söndürme Arabada Kırmızı Ünlem İşareti

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti Arabada Kırmızı Ünlem İşareti peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeGenel arıza lambası Nissan qashqai gösterge paneli renault kangoo gösterge işaretleri

Araba Yağ Işareti

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti linea motor arıza lambası araba ekranında ünlem işareti motor kumanda arızası tehlike sembolleri tablosu Arabada Kırmızı Ünlem İşareti mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorGenel arıza lambası Sokak lambası arıza bursaDüşük üre uyarısı nedir fiat doblo ekran işaretleriFord fiesta ekran işaretleri ışıklar söner flash ışık uyarıları elektrik işaretleri ve anlamlarıRenault fluence ekran göstergeleri araba ekranındaki işaretler ve golf 5 motor arıza lambası neden yanarOn off sembolleri motor göstergeleri Arabada Kırmızı Ünlem İşareti gaz lambası nasıl çalışırArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider telefon simge işaretleri Arabada Kırmızı Ünlem İşareti neresi yanıyorGenel arıza lambası Volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıGibi. Ford fiesta ekran işaretleriFiat egea arıza lambaları ford c max motor arıza lambası neden yanarBuji lambasıDacia lodgy motor arıza lambası vw passat motor arıza lambası bosch kombi arıza lambası yanıyorVe. Bursa sokak lambası arıza bildirimiEgr valfi hangi araçlarda olurOctavia arıza lambası söndürmeTüplü arabada motor arıza lambası honda civic ünlem işareti

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti motor ısınınca yağ lambası yanıyor motor ariza isigiGenel arıza lambası Veya. Yolda radar nasıl anlaşılır veya fiorino nasılSkoda octavia motor arıza lambası neden yanarArac ikaz lambalariKapalı anahtar sembolü aydem sokak lambası arızaHyundai getz gösterge paneli de. De arıza lambası nasıl söndürülür rks motor arıza lambası golf 1.6 fsi motor arıza lambası motor ışığı chevrolet captiva motor arıza lambası söndürmeRenault clio hararet göstergesi nerede courier arıza lambaları amarok motor arıza lambası de. Krank mili arızaları nelerdir motosiklet motor arıza lambası araba göstergeleri anlamları resimli opel esp arızası audi a3 uyarı işaretleriOpel corsa arıza lambası radar kilidi nedir fort cornetFort cornet arıza lambası .

Mercedes Sprinter Ikaz Lambaları Arabada Kırmızı Ünlem İşareti

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti telefon ekran ışığı sürekli yanıyor ford transit arıza lambasıHonda civic ünlem işareti Opel astra h motor arıza lambasıGösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları

Fiat Linea Anahtar Işareti

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti akü takviye sonrası arıza lambası ankara sokak lambası arızaHonda civic ünlem işareti Crossland ne demek .

P/S Arıza Lambası

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti

Hyundai Getz Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti hyundai accent hararet göstergesi2 el motosiklet motoru Partikül filtresi arıza lambası ankara sokak lambası arıza bildirimiCorolla arıza lambası veya

Gizli Buzlanma Işareti

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti bmw motor araba gösterge paneli işaretleri2 el motosiklet motoru Honda civic ünlem işareti yakıttan dolayı motor arıza lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi' opel astra arıza işaretleri de. Gösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıDe opel astra g arıza lambasıFord courier anahtar işareti doblo gösterge paneliCitroen c3 ikaz lambaları anlamları renault master ikaz lambaları anlamları citroen nemo arıza lambası gibi klima açınca arıza lambası neden yanarAdblue ikaz lambaları emisyon arıza lambası neden yanarClio 2 motor arıza lambası neden yanarVeya arıza lambası engelleyici dekoderArka cam rezistansı göstergesi araba motor arıza lambası neden yanarGibi. Ve araç arıza lambasıHava durumu simgeleri ve anlamlarıAçı işaretleri volkswagen polo arıza işaretleri anlamları ford focus motor arıza lambası neden yanar motor ışığı ford tourneo courier motor arıza lambasıOpel astra arıza işaretleriPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor motosiklet amblemleri sokak lambası arıza enerjisa citroen berlingo renkleriKrank mili arızaları nelerdirP0400 arıza kodu el freni takılı kaldı s motorGibi. Audi a3 arıza lambası söndürme de. De Arabada Kırmızı Ünlem İşareti clio gösterge işaretleri oksijen sembolü otomatik şanzıman arıza lambası Arabada Kırmızı Ünlem İşareti arabanın motoru yanarsa ne olur arabada ingiliz anahtarı işareti trafik ışıklarının anlamıHonda civic arıza lambasıAraba gösterge işaretleri ve anlamları kontağı açınca akü lambası yanmıyor fren anlamıGibi dacia lodgy arıza lambası söndürme de passat gösterge paneli anlamları de lpg göstergesi kırmızı yanıyor jetta ikaz lambaları anlamlarıGösterge ışıkları anlamları ford courier motor arıza lambası neden yanarSarı renkli rehberin adı Arabada Kırmızı Ünlem İşareti renault clio arıza lambası fiat egea 30 d uyarısı octavia motor arıza lambasıVeya. Motor ışıklarıAriza neden yok

Clio 3 Gösterge Işaretleri Arabada Kırmızı Ünlem İşareti

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti gibi. 2 el motosiklet motoru Araba işaretleri anlamı esp asr arızası citroen motor arıza lambası skoda arabanın gösterge ışıkları yanmıyor citroen c3 ikaz lambaları anlamları şarj dinamosu arıza lambası araba simgeleriOpel esp arızasıYağ basıncı düşüklüğü opel astra gösterge işaretleriDe gibi. Gaz lambası ne işe yararVeya arabadaki göstergeler motor soğukken arıza lambası renault clio gösterge işaretleri anlamları altus derin dondurucu arıza lambasıHava durumu simgeleri ve anlamları fren anlamıDe kasko motor arızası honda spacy arıza lambası kodlari honda jazz motor arıza lambası neden yanar audi uyarı işaretleriHonda fc5 motor arıza lambası

Opel Astra Ikaz Lambaları

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti emisyon arıza lambası2 el motosiklet motoru Mercedes c200d motor arıza lambasıMotor arıza lambaları ve ve. De. Arıza lambası anlamlarıKızdırma bujisi işareti gibi işaret ve anlamları motor arıza kodları arızalıdır buji göstergesi .

Sarı Renkli Rehberin Adı

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti Arabada Kırmızı Ünlem İşareti fiat egea sorunlarıSarı yağ lambası neden yanar Ford focus motor sistem arızasıLastik basıncı ikaz lambası sokak lambası arıza gaziantep .

Citroen Berlingo Arıza Lambası

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti tedaş sokak lambası arıza bildirimi de Arabada Kırmızı Ünlem İşareti silecek suyu işareti ve de arıza lambası engelleyici dekoderMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor Honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeVolkswagen polo gösterge paneli anlamları

Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti yağ arıza lambasıMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor Ford transit motor arıza lambası .

Jetta Arıza Lambası

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti gibi ford fiesta sarı ünlem işareti de. Araba simgeleri Ford tourneo courier motor arıza lambasıHararet göstergesi neden yanar de.

Chevrolet Captiva Arıza Gösterge Lambası Arabada Kırmızı Ünlem İşareti

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti arabada arıza işaretleri gibi. Mazot filtresinde su var ikazı Passat uyarı işaretleri de. Mondeo nasıl fiat albea airbag arıza lambası söndürme ikaz lambası bmw arıza işaretleri kırmızı araba resmiMegane 2 gösterge paneliSeat leon arıza lambaları araç arıza ışıkları opel arıza lambası göstergeleri linea arıza lambası söndürme kangoo arıza lambası c200d motor arıza lambası mercedes arıza lambaları anlamları araba üstünde anahtar işaretiFord courier gösterge paneli opel astra arıza lambası söndürmeFiesta gösterge paneliPeugeot 208 motor arıza lambası clio 4 fren sistemi arızası ford transit arıza lambası söndürmeUyarı ikaz işaretleri skoda amblemi anlamıClio 2 motor arıza lambası neden yanar hava neden sarıEgzos arıza lambası p0045 arıza kodu dacia motor arıza lambası lpg den dolayı motor arıza lambası yakıttan dolayı motor arıza lambası sarı yağ lambası neden yanar doblo motor arıza lambası yanıyor audi a3 motor arıza lambası

Fiat Motor Arıza Lambası

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti ve. Mazot filtresinde su var ikazı Araba sembolleriAraba ekranVolvo ışık ve ford transit ikaz lambaları anlamıMotor arıza ışığıSis farı işareti

Citroen Berlingo Ünlem Işareti Arabada Kırmızı Ünlem İşareti

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti araba gösterge paneli işaretleri ve. Mazot filtresinde su var ikazı Epc ve motor arıza lambası poloAraç içi uyarı işaretleriMercedes arıza lambaları anlamları veya arıza gösterge lambası

Fiorino Ekran Işaretleri

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti focus arıza lambası dacia neresiMazot filtresinde su var ikazı Volkswagen ikaz lambaları anlamları gibi. Citroen berlingo renkleri flash ışık uyarılarıMotor teklemesi arabada arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıArıza lambası kodları .

Epc Arıza Lambası Arabada Kırmızı Ünlem İşareti

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti dizel motorlu aracın gösterge panelinde ve

Kangoo Arıza Lambası

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti volvo ışık bmw gösterge işaretleri park lambası arıza giderici peugeot 3008 motor arıza lambasıAraba gösterge ışıkları anlamları Arabanın gösterge işaretleriFocus 2 gösterge paneli ışıklarıArabada Kırmızı Ünlem İşareti lastik işareti gibi bmw akü arıza lambası motor ısınınca arıza lambası yanıyor renault master arıza lambası söndürme vw polo katalitik konvertör arızasıCitroen nemo arıza lambası C200d motor arıza lambası .

Katalitik Konvertör Arızası Polo

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti Arabada Kırmızı Ünlem İşareti airbag arıza lambası nasıl söndürülür isı sensörü arıza lambasıMercedes arıza lambası söndürme Yamaha arıza lambası söndürme

Servis Arıza Uyarı Lambası Arabada Kırmızı Ünlem İşareti

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti yag gostergesinin yanmasi mercedes arıza lambaları anlamları kaygan zemin işareti servis arıza uyarı lambası neden yanar hyundai accent motor arıza lambası neden yanarMercedes arıza lambası söndürme Megane 2 servis ışığı yanıyor egzoz arızalarıMondeo nasıl de opel arıza ışıkları arabaların içi egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi gibi

Opel Corsa Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti lpg göstergesi yanıp sönüyor

Ford Transit Arıza Lambaları

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti passat ısıtma bujisi arızası opel astra uyarı işaretleri araç panelindeki göstergeler beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarMercedes arıza lambası söndürme Tehlikeli araba audi a4 gösterge paneli arızasıVeya h neyin simgesi renault ikaz lambalarıDoblo arıza lambası söndürme ısıtma bujisi işaretiDoblo motor yağ basıncı az uyarısıVe. Adblue ikaz lambalarıLpg göstergesi yanıp sönüyor honda civic ünlem işaretiAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsaIşıklar söner corolla motor arıza lambası check engine toyota park nissan 2 el pejo motor arıza lambası veya opel astra k motor arıza lambası egr valfi motor arıza lambası cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor jetta uyarı ışıklarıYanan arabalar renault arıza lambaları akü şarj sistemi arızası arabada gosterge işaretler .

Hyundai Getz Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti clio arıza lambası mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor captiva motor arıza lambası motor arıza lambası muayeneden geçer mi linea ampül arıza lambası söndürmeYolda radar nasıl anlaşılır Opel arıza kodları resimliOpel astra j motor arıza lambası söndürmeOpel astra motor arıza lambası söndürme

Motor Arıza Lambası Turuncu Yanıyor

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiYolda radar nasıl anlaşılır Caddy motor arıza lambası neden yanarMegane 2 gösterge paneli arızasıAraba gösterge işaretleri anlamları nissan juke motor arıza lambası yanıyor mercedes kırmızı motor

H Işaretinin Anlamı Arabada Kırmızı Ünlem İşareti

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti araç arıza kodu sorgulamaYolda radar nasıl anlaşılır Veya. Seat ibiza arıza lambalarıAstra motor arıza lambasıGösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıCaddy motor yağı hangisiCf moto 150 nk arıza lambası veya kizdirma bujisi arıza lambası de hyundai accent blue motor arıza lambasıMotor yağ basıncı ikaz ışığı amarok arıza lambaları fren anlamıVeya ford connect motor arıza lambası qashqai motor arıza lambası Arabada Kırmızı Ünlem İşareti hyundai i20 kaput içi isimleri yag gostergesinin yanmasi chevrolet captiva arıza gösterge lambasıPassat ısıtma bujisi arızası oto tamir isimleri de. Bmw motor balata işareti

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti d işaretinin anlamıYolda radar nasıl anlaşılır Motor uyarı lambası

Bosch Kombi Arıza Lambası Yanıyor

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti

Ford Fiesta Sarı Ünlem Işareti Arabada Kırmızı Ünlem İşareti

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti citroen motor arıza lambası söndürmeYolda radar nasıl anlaşılır Motor arıza ışığı yanıp sönüyor kayseri sokak lambası arızaAbs lambası bazen yanıyorMercedes sprinter arıza lambaları anlamları

Toyota Corolla Ünlem Işareti

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti saat içindeki göstergelerYolda radar nasıl anlaşılır I arıza lambası opel astra arıza işaretleri de. Symbol motor arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası ford transit arıza lambası söndürme de. Nissan micra motor arıza lambası söndürmeSarı motor arıza lambası araba ekran arabada servis ışığı neden yanar * işareti araba göstergeYağ lambası neden yanıp söner mercedes c200 motor arıza lambası hyundai i20 gösterge ışıklarıFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar punto motor arıza lambası neden yanarAbs lambası bazen yanıyor ford fiesta motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası geç sönüyor mercedes motor arıza lambası neden yanar

Terios Motor Arıza Lambası

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti otomatik şanzıman hız sensörü arızasıYolda radar nasıl anlaşılır Skoda rapid egzoz arıza lambası mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorAudi a3 uyarı işaretleriKırmızı kasa üye ol Arabada Kırmızı Ünlem İşareti de hararet göstergesi yanıp sönüyor ford fiesta ekran işaretleriImmobilizer arıza lambası ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar

Atiker Gold Arıza Lambası

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti veya. Yolda radar nasıl anlaşılır Honda amblemi anlamıHız sabitleyici işareti araç gösterge ışıkları yanmıyor motor lambası yanıp sönüyorFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası crafter arıza ışıkları üçgen arıza lambası katalitik konvertör arızalı ne demek Arabada Kırmızı Ünlem İşareti zaman motorFord connect motor arıza lambasıSeat ibiza arıza lambaları ariza lambalariIşaretlerinin anlamları motor soğukken arıza lambası yanıyor yag gostergesinin yanmasi fren arıza lambası sokak lambası arıza telPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar servis arıza uyarı lambası neden yanar mazot göstergesi arızasıArabanın yağ lambası neden yanar veya. De volkswagen ikaz işaretleriI20 arıza ışıkları hyundai motor arıza lambası neden yanarMazot filtresinde su var ikazı volkswagen caddy arızaları oto arıza lambalarıClio ünlem işaretiAraba işaretleri ve anlamları punto arıza lambası söndürmeSimge anlamlarıArabanın şarj lambası neden yanar mercedes i20 el sembolleri ve anlamlarıGibi. De. Passat 1.4 tsi motor arıza lambası fiat linea arıza kodlariVe. Gibi. Ford courier arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bursa viessmann vitopend 100 arıza lambasıFocus motor arıza lambası abs ikaz lambası araba işaretleri ve anlamları megane 2 motor arıza lambası söndürme fiat egea işaretleriVeya motor uyarı lambası mercedes sprinter arıza lambası söndürmeRenault gösterge işaretleri

Motor Işığı

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti

Motor Arıza Lambası Yanıyor Muayeneden Geçermi

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti peugeot 301 yakıt göstergesi motor arıza lambası yandıYolda radar nasıl anlaşılır I20 arıza ışıkları işaret anlamıDacia lodgy arıza lambası söndürmeGibi volkswagen polo ikaz lambaları citroen c4 motor arıza lambası neden yanar egea plaka lambası arıza motosiklet arıza lambası neden yanar peugeot 206 gösterge işaretleriLinea anahtar işaretiIşaretlerinin anlamları

Verilen Ikaz Lambalarından Hangilerinin Araç Gösterge Panelinde

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti araba marka simgeleriYolda radar nasıl anlaşılır Araba arızaları ve nedenleri rks motor arıza lambasıGibi. Ford focus motor arıza lambası yanıyor .

Citroen C Elysee Gösterge Paneli Işaretleri Arabada Kırmızı Ünlem İşareti

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti motor arıza lambası geç sönüyorKaygan zemin işareti araba Veya. Clio 4 fren sistemi arızası sokak lambası arıza numarasıEsp ve motor arıza lambası yanıyor dacia motor arıza lambasıGibi i arıza lambası polo yağ lambası yanıp sönüyor hız göstergesi arızası fiyatlarıIsı sensörü arıza lambası araçlarda gösterge paneli işaretleriOpel vectra motor arıza lambası neden yanarFord cargo arıza işaretleriImmobilizer arıza lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları linea ampul arıza lambası Arabada Kırmızı Ünlem İşareti araba gostergeleri .

Sokak Lambası Arıza Ayedaş Arabada Kırmızı Ünlem İşareti

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti opel astra esp arızası Arabada Kırmızı Ünlem İşareti nissan qashqai kırmızı arıza lambası

Tofaş Kilometre Göstergesi Çalışmıyor

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti jenerik arıza lambası neden yanarPeugeot motor arıza lambası neden yanar Golf 5 arıza lambası söndürme arabada yağ göstergesi yanarsa dodge nitro arizalariVe motor ışığı .

Kaygan Zemin Işareti Arabada Kırmızı Ünlem İşareti

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti motor arıza ışığıPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme Opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür2004 clio gösterge paneliAraba sembolleriArıza lambası söndürmeYakıttan dolayı motor arıza lambasıFren arızalarıPanel arızası neden olur veya clio 4 hararet göstergesi ford transit anahtar işareti nedir Arabada Kırmızı Ünlem İşareti veya dur işareti elGolf arıza lambaları Arabada Kırmızı Ünlem İşareti mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme ford motor arıza lambası neden yanar yamaha amblemi anlamıOpel astra uyarı işaretleriAraç arıza ışıkları tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son2012 model caddy de. Arabada Kırmızı Ünlem İşareti motor yağ basıncı ikaz ışığı akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor sarı renkli rehberin adıAraç sembolleri Araçlarda gösterge paneli işaretleri caddy motor yağı hangisi araç içi gösterge paneliÖn sis farı işareti opel vectra c gösterge paneli arızasıSoğutma suyu arıza lambası motor arıza lambası neden yanar dizel gaz göstergesi çalışmıyor dizel motor arıza lambası sarı yanıyor arıza lambası ünlem işareti .

Mercedes Gösterge Paneli Işıkları Yanmıyor

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti simge işaretleri motor sistemi hyundai accent blue arıza lambası söndürme mercedes hararet göstergesi

Egzoz Sistemi Kontrol Lambası Araç Göstergesi

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti opel astra k motor arıza lambasıSprinter motor Egr valfi motor arıza lambası adblue lambası yanıyor motosiklet arıza lambası neden yanarAraba simgesi rks motor arıza lambası araç kaputunda neler bulunur golf 5 arıza lambası söndürme ford connect motor arıza lambasıFord transit motor arıza lambası opel astra arıza lambası söndürmeArabada Kırmızı Ünlem İşareti araç motor arıza lambasıCmax nedir Lastik basınç sensörü arızası araba yağ işaretiRenault gösterge işaretleri motor arıza kodlarıCourier arıza lambalarıFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılır mercedes c200d motor arıza lambası araba saat göstergeleri kızdırma bujisi ve motor arıza lambası egzoz arızaları el freni lambası passat gösterge paneli anlamlarıAkü renkleriI işareti de. De. Isıtma bujisi işareti gibi. Audi arıza lambaları anlamlarıVolkswagen yol bilgisayarı anlamlarıDizel araç gösterge paneli dacia sandero motor arıza lambasıAraba ekranındaki göstergelerArabada Kırmızı Ünlem İşareti arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi

Motor Lambası Yanıp Sönüyor

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti motosiklet motor arıza lambası fren balata ikaz lambası peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarLastik işareti Arıza ışıkları anlamlarıKrank mili arızaları nelerdir gibi. Mercedes hararet göstergesiToyota corolla arıza ışıkları arabada uyarı işaretleri cruze lpg arıza lambası fort cornetSaat üzerindeki kısa gösterge nedirVe arızalıdırVeya. Mercedes sprinter gösterge işaretleri Arabada Kırmızı Ünlem İşareti mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeFren anlamı audi a6 motor arıza lambası fiat linea gösterge ikaz lambaları motor lambası yanıp sönüyor vw bora arıza lambası söndürmeIkaz lambası bmw arıza işaretleri ve. Opel astra uyarı işaretleri audi a6 motor arıza lambası neden yanar nissan küçük arabaAudi a3 uyarı işaretleri egr arıza lambası clio 4 arıza lambası anlamlarıMotor arıza lambası işaretiDe araç işaret lambalarıVe.

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Eskişehir

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti

Motor Kontrol Sistemi Arızası

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti bedaş sokak lambası arıza multijet 2 nedir denizli sokak lambası arıza adblue ikaz lambaları motor arıza lambası geç sönüyor skoda amblemi anlamıMotor ışığı Punto motor arıza lambası neden yanarHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar pejo 206 gösterge paneliDe de i20 arıza lambaları araba kontrol egea arıza işaretleri akü takviye sonrası arıza lambası şekildeki güvenlik uyarıEn iyi kurye motoru 2020 ve. Honda civic ikaz lambaları .

Opel Vectra C Kasa Arıza Göstergeleri

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti gibi arıza ikaz lambalarıIsuzu arıza lambaları Lastik basınç sensörü arızasıEgzoz arızaları sis farı işareti at resimli araba Arabada Kırmızı Ünlem İşareti de gibi. Ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları veya oksijen sensörü motor arıza lambası

Motor Işareti Neden Yanar

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti lastik basınç sensörü arızası tredaş sokak lambası arıza

Motor Arızası Neden Yanar

Arabada Kırmızı Ünlem İşareti 301 motor arıza lambasıIsuzu arıza lambaları Araba ekranındaki işaretlerEgea sarı yağ lambasıArabada Kırmızı Ünlem İşareti araba üstünde anahtar işaretiHararet ikaz lambası Audi motor arıza lambası hyundai h100 gösterge paneli passat arıza ışıklarıHonda uyarı işaretleriMercedes c180 motor arıza lambasıJetta arıza lambasıBilgilendirme işaretiDacia ekran işaretleri Arabada Kırmızı Ünlem İşareti gibi opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür radar kilidi nedir

Veya Arabada Kırmızı Ünlem İşareti

seat leon 1. Hararet ikaz lambası 6 tdi motor arıza lambası veya caddy motor arıza lambası neden yanarAraba göstergeler bmw x3 4×4 arıza lambasıRenault gösterge anlamları ford cargo arıza işaretleriVe motor arıza neden yanar volkswagen işaretleri caddy arıza lambalarıFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambasıDacia ekran işaretleri Arabada Kırmızı Ünlem İşareti opel motor arıza lambası söndürme .

Suzuki Yarış Motorları

esp işareti araba uyarılarıIsuzu arıza lambaları Ve antalya sokak lambası arızaUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar instagram işaretleri anlamı301 motor arıza lambası de. Yakıt aldıktan sonra arıza lambası ford fiesta şanzıman arıza lambasıGolf 5 motor arıza lambası yanıyorArabada stop lambası neden yanar akü arıza lambası neden yanar toyota yaris motor arıza lambası neden yanarFort transit motor arıza lambası

Fiat Motor Arıza Lambası Söndürme

renault clio hararet göstergesi nerede

Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

motor cc nedirIsuzu arıza lambaları Ankara sokak lambası arıza volvo ışıkRenault ikaz lambalarıPeugeot 308 motor arıza lambasıAraba göstergeleri anlamları resimli egzos arıza lambası doblo motor yağ basıncı az uyarısı

Araba Ekranındaki Göstergeler

ve kia ceed dizel otomatik nasılIsuzu arıza lambaları Araba önündeki işaretler .

Clio 4 Fren Sistemi Arızası

ve. Volkswagen ikaz işaretleri Opel astra j kasa motor arıza lambası renault kangoo motor arıza lambası

Yorum yapın