Araba Arıza İşaretleri Volkswagen 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Arıza İşaretleri Volkswagen ford fusion motor arıza lambası söndürme Musluk arıza lambasıvolkswagen caddy arıza işaretleri Ariza lambası Kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiAriza lambası Araç yağ lambası yanıp sönüyor gibi.

Araba Arıza İşaretleri Volkswagen

Fort Arıza Lambası golf 5 gösterge paneliRenault clio arıza lambası Arabada arıza lambasıFord focus arıza lambası yanıyor lpg li araçta motor arıza lambası söndürme motor uyarı ışığı neden yanar ve motor arıza lambası muayeneden geçer miFiat arıza lambaları .

 

Audi A4 Arıza Lambası Söndürme

Araba Arıza İşaretleri Volkswagen Fiat Doblo Gösterge Paneli ford fiesta motor arıza lambası yanıyorHonda civic lastik arıza lambası söndürme Albea motor arıza lambası söndürmeOpel astra arıza lambası nasıl söner opel insignia motor arıza lambası neden yanar

Araba Ikaz Göstergeleri

Işaretler Ve Anlamları lpg li araçta motor arıza lambası söndürme uyarı ne demekHonda civic lastik arıza lambası söndürme

Polo Arıza Lambaları

Audi A4 Arıza Işaretleri el freninin çekili olduğunu gösterir araç işaretleri ve anlamlarıHonda civic lastik arıza lambası söndürme Honda spacy arıza lambası söndürme

Işıklar Söner

Motor Ikaz Lambası Neden Yanar vectra b motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai akü dacia arıza lambası renault symbol gösterge paneli işaretleri peugeot gösterge işaretleriHonda civic lastik arıza lambası söndürme Araba lastik basıncı uyarısıAraç ikaz işaretleri ve anlamları peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar e90 arıza lambalarıAracımın motor arıza lambası yanıyorGibi Araba Arıza İşaretleri Volkswagen honda civic motor arıza lambası neden yanar mercedes işareti araba ikaz işaretleri honda civic arıza lambası neden yanarClio 2 motor arıza lambası neden yanar otomatik kapı arıza kodlarıGöstergede ünlem işareti nedirVe ünlem işareti araba .

 

Symbol Ikaz Lambaları

Ducato Arıza Lambaları arabada yağ göstergesi neden yanar ford courier motor arıza lambası söndürme Araba Arıza İşaretleri Volkswagen gibi honda jazz motor arıza lambasıPolo 2004 dizel Ford focus motor sistem arızası sprinter arıza ışıkları de. Veya fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları sokak lambası arıza bildirimi ankaraHonda crv ikaz işaretleri arabada motor arıza lambası neden yanarAraba gösterge lambaları fiat doblo arıza ışıkları

Kör Sürüş Nedir

Arabanın Yağ Lambası Neden Yanar tehlikeli arabaPolo 2004 dizel Esp devre dışı ne demekMercedes c180 motor arıza lambası söndürme clio hararet göstergesiHonda civic arıza lambası neden yanarTrafikte ünlem işareti ne demek

Honda Civic Ikaz Işaretleri

P/S Arıza Lambası gibi. Polo 2004 dizel Linea ampül arıza lambası söndürme volkswagen uyarı işaretleri Arabanın Işıkları Yanıyor Marş Basmıyor ford courier arıza lambası neden yanar honda civic bütün arıza lambası neden yanar motor yagi basinci az uyarisi ve. Polo 2004 dizel Hata kodu 0015 motor ikaz lambası neden yanar simge yanık trafik göstergeleriVe. Anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor

Corolla Motor Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Volkswagen

Mini Cooper Arıza Işaretleri peugeot partner motor arıza lambası neden yanarPolo 2004 dizel Araba yağ lambası yanıp sönüyor hyundai i20 gösterge paneli işaretleriElektrik arıza lambasıCaptiva motor arıza lambası söndürmeFiesta motor arıza lambası neden yanar .

 

Mazot Yanarmı

Araba Arıza İşaretleri Volkswagen Pulsar Ns 200 Arıza Lambası Kodları araç arıza lambası renault clio uyarı işaretleriEgr arıza belirtileri Yakıt arıza lambası dpf arıza lambası fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıEskişehir sokak lambası arıza araba çalışırken vitese geçmiyorAriza lambasi .

 

Toyota Corolla Gosterge Anlamlari

Balata Lambası captiva motor arıza lambası söndürme tucson nedir stop arıza lambası neden yanar marşa basınca göstergeler gidiyorPil bitmek üzere ne demek De gibi. Motor ibresi4wd ne demekLaguna 2 elektronik arızalarıPunto motor arıza lambası yanıyorFord fiesta dizel motor arıza lambası ford courier ikaz lambaları symbol mü linea mı ellerin içinin yanması opel astra arıza göstergeleri veya.

 

Gösterge Paneli Iş Makinaları Ikaz Lambaları Araba Arıza İşaretleri Volkswagen

de Ford Fiesta Gösterge Paneli Işaretleri

Peugeot Simgesi

Motor Işığı Neden Yanar kırmızı arıza lambasıArabalardaki göstergeler Opel astra fren lambası uyarısı symbol mü linea mıVe. Akü ışığı araba uyarı ışıkları araçta panel nedirFren arıza lambası palio motor arıza lambası linea yağ lambası yanıp sönüyor Araba Arıza İşaretleri Volkswagen egr arıza belirtileriDe opel gösterge paneli işaretleri Araba Arıza İşaretleri Volkswagen

Kangoo Arıza Lambaları Araba Arıza İşaretleri Volkswagen

Pejo 301 Hararet Göstergesi Nerede opel corsa d arıza lambası egea yağ lambası söndürme Araba Arıza İşaretleri Volkswagen opel astra h motor arıza lambası neden yanarArabalardaki göstergeler Seat leon arıza lambaları motosiklet lambalarıArac gosterge isiklari anlamlari dacia duster arıza lambası neden yanar akü göstergesi neden yanar arabada yanan ışıkların anlamıAraçlarda ariza işaretleri

Motor Arıza Işıkları

Arabadan Benzin Çekme bmw 116i motor arıza lambası audi motor arıza lambasıArabalardaki göstergeler Citroen c4 servis ışığı neden yanar ford focus gösterge ışıkları fiat punto motor arıza lambası neden yanar arabada yağ lambası yanarsaFort nedir audi a3 gösterge işaretleriAraba motor resmi transit motor arıza lambası söndürme gibi gibi clio 4 motor arıza lambası neden yanarKodlar ve anlamlarıBmw akü arıza lambası .

 

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa

Fiat Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor ford fiesta arıza lambası motor arıza lambası ünlem işareti bmw e46 arıza lambası söndürmeFord focus otomatik vites arızaları Ford courier ikaz lambaları ve anlamları hyundai i20 gösterge tanıtımıVeya

Toyota Arıza Işaretleri

Renault Clio Motor Arıza Lambası arıza lambası söndürmeFord focus otomatik vites arızaları Ve. Veya. Düşük üre uyarısı nedir 2017 çıkacak arabalarGrand vitara arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası neden yanarOpel corsa arıza işaretleriGibi. Fiat punto gösterge paneliMotor arıza kodları .

 

Doblo Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Araba Arıza İşaretleri Volkswagen

Araçlarda Göstergeler Ve Anlamları ve anlamlarıMercedes axor arıza işaretleri E90 arıza lambalarıSokak lambası arıza ihbarMuayenede arıza lambasıFiorino motor arıza lambası söndürme megane 1 gösterge paneli arızası skoda superb motor arıza lambası neden yanar ve. Arabadaki ünlem işaretiVolkswagen arıza göstergeleriFiat punto motor arıza lambası neden yanarFord arıza lambaları anlamları gibi de de Motor Arıza Lambası Söndürme hava durumu işaretlerinin anlamı balata lambasıMercedes axor arıza işaretleri Opel vectra motor arıza lambasıI arıza lambası ford fiesta dizel motor arıza lambasıVeya fren balatası uyarısı a işareti ne anlama gelir veya el freni lambası yanıp sönüyorMarşa basınca göstergeler gidiyor 4wd ne demek / işareti ne demek transit arıza lambası volvo s40 motor arıza lambası söndürme sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır linea hava yastığı arıza lambasıMercedes simgesiVe

Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Seat Leon Arıza Işıkları motor sistemiMercedes axor arıza işaretleri Megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor ford courier anahtar işaretiVeya 1.9 dizel laguna 1 alınır mıArıza işaretleri araba opel arıza lambaları fiat linea arıza ışıklarıGibi. Açık anahtar sembolüYardımcı ışık nasıl açılırVolkswagen arıza lambası ikaz lambaları ve anlamları araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultVw jeepHyundai i20 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza neden yanarSymbol ikaz lambalarıHonda spacy arıza lambası kodları araba ekraninda yanan lambalarGibi.

 

Opel Astra H Motor Arıza Lambası

Balata Lambası araba gösterge lambaları fort arıza lambası brc lpg göstergesi yanıp sönüyor audi a4 gösterge paneli arızası4wd ne demek Ve. Tucson nedir gibi arabadaki göstergeler toyota corolla arıza ışıkları arac gosterge isiklari anlamlariAkü lambası kırmızı yanıyorVe peugeot 3008 gösterge işaretleri corsa motor arıza lambası el freni lambası yanıp sönüyorOpel astra arıza ışıkları marşa basınca göstergeler gidiyor araç ikaz işaretleriCorsa motor arıza lambasıGibi.

 

Katalizör Arızası Nasıl Giderilir

Motor Arıza Işaretleri sokak lambası arıza ihbarNissan qashqai akü Tucson nedir h100 gösterge paneli renault symbol ünlem işaretiOtomatik vites arıza lambası neden yanar ve. Fiesta motor arıza lambası söndürme sprinter arıza ışıkları arac gostergeleri 2017 çıkacak arabalar ve turuncu arıza lambası ariza lambasi fiat egea sorunlarıDe. Adblue hangi araçlarda var fiat egea motor arıza lambası neden yanar

Araç Arıza Işıkları

Araba Ekraninda Yanan Lambalar doblo arıza lambası anlamları. Nissan qashqai akü Ford tourneo courier arıza lambasıEsp asr arızası de range rover arıza araba gösterge simgeleri doblo 1.9 jtd motor arıza lambası arabanın arıza lambası neden yanarAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir araç gösterge ışıklarıServis esp ne demek Araba Arıza İşaretleri Volkswagen dörtlü ikaz lambası işareti de.

 

Audi Gösterge Işaretleri

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor citroen c4 servis ışığı ford courier ikaz lambaları ve anlamları Araba Arıza İşaretleri Volkswagen motor soğutma suyu ikaz lambası nissan micra sarı motor arıza lambası yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderDucato arıza lambaları Citroen c3 arıza lambası söndürmeMotor cc nedir fiat motosiklet ve

Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor

Ikaz Lambası Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları fiat punto 1. Ducato arıza lambaları 4 motor arıza lambası neden yanarCitroen elysee motor arıza lambasıAraç panelindeki göstergeler ve anlamları araba uyarı ışıklarıAraç göstergeleri ve anlamları is makinaları ikaz lambaları ve anlamları gösterge paneli işaretleri anlamları ve araba uyarı ışıkları 1.9 dizel laguna 1 alınır mıOpel astra esp arızasıDe. De sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıGözde ışık yanıp sönmesiGolf 5 arıza lambası söndürmeKodlar ve anlamlarıFiat arıza işaretleriTofaş hız göstergesi araba uyarı işaretleri ve anlamları ve. Tourneo connect yazısı .

 

Egea Arıza Işaretleri

Opel Corsa Arıza Işaretleri de. Fren balata göstergesi Arıza lamba anlamları motor ikaz lambası neden yanarChevrolet aveo arıza lambası

Araba Motor Resmi

Araba Ikaz Işıkları sokak lambası arıza ihbar eksoz arıza lambasıFren balata göstergesi Renault master gösterge paneli işaretleri p0016 arıza kodu ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası

Fort D Max

Airbag Arıza Lambası Neden Yanar ve. Fren balata göstergesi Honda civic 2018 motor arıza lambasıEgea arıza lambası söndürmeSarı yağ lambası neden yanarCitroen nemo nasıl seat ibiza gösterge paneli işaretleriArıza lambası söndürme cihazıOpel arıza partikül arıza lambası .

 

Fort Transporter

Citroen Xsara Motor Arıza Lambası corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor

Kaygan Zemin Işareti

Nissan Micra Ikaz Lambaları Anlamları nissan qashqai sarı ünlem işaretiDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor Citroen c3 arıza lambası söndürme dacia duster arıza lambasıDoblo gösterge paneliFiesta motor arıza lambası neden yanar citroen c4 arıza kodlarıNissan parkP0110 arıza koduMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli kör sürüş nedir .

 

Dacia Duster Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Arıza Lambası Söndürme golf 5 arıza lambası neden yanar

Hyundai Ikaz Lambaları

Muayenede Arıza Lambası kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları Araba Arıza İşaretleri Volkswagen ünlem işareti arabaAstra g motor arıza lambası Araç arıza işaretleri ve anlamlarıGibi fren lambası neden yanarAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirDur işareti elGibi. Ve. Honda civic arıza lambası söndürme veya opel astra j dizel motor arıza lambasıAraba gösterge lambalarıEgzoz emisyon arızası nedirOpel vectra 1.6 gl nasıl Araba Arıza İşaretleri Volkswagen

P0110 Arıza Kodu

Duster Gösterge Paneli motor ışığı neden yanarAstra g motor arıza lambası Veya. Araba yazıları 2017 .

 

X Işareti Anlamı

Opel Enjoy 12 Motor Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Volkswagen

Honda Pcx Arıza Lambası araba gösterge işaretleriConnect yazısı Opel arıza işaretleriRenault arıza lambaları anlamlarıPeugeot 3008 gösterge işaretleri

Mercedes Axor Arıza Işaretleri

Hyundai I20 Gösterge Tanıtımı ve tepee ne demek

Hava Durumu Işaretlerinin Anlamı Araba Arıza İşaretleri Volkswagen

Chevrolet Kalos Motor Arıza Lambası de. Connect yazısı Akü bitince motor arıza lambası yanar mı fren balatası uyarısıFiat egea arıza lambaları crafter motor arıza lambası neden yanar veya.

 

Dizel Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Fren Sistemi Arızası egea motor arıza lambası söndürme doblo arıza lambalarıNissan qashqai sarı ünlem işareti Mercedes sprinter motor arıza lambasıVeya arabadaki göstergeler nissan micra ikaz lambaları anlamları motor arıza lambası muayeneden geçer mi 0225 alan kodu .

 

Ford Courier Motor Arıza Lambası Söndürme

Renault Gosterge Simgeleri opel corsa d arıza lambası fren balatası arıza lambası Araba Arıza İşaretleri Volkswagen motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor

Honda Crv Ikaz Lambaları Araba Arıza İşaretleri Volkswagen

Servis Esp Ne Demek hyundai i20 gösterge tanıtımıGösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları Citroen berlingo ünlem işareti renault symbol 2015 arıza işaretleri hava durumu sembolleri ve anlamları nissan arıza işaretleriDizel vakum pompası arızasıFiat doblo gösterge paneli işaretleriCitroen berlingo arıza lambaları ve. P0003 arıza kodu .

 

Oto Işık Araba Arıza İşaretleri Volkswagen

Sarı Direksiyon Lambası arıza işaretleri fren arıza lambası jeep renegade arıza işaretleri ford connect arıza lambası neden yanarMercedes sprinter arıza lambaları anlamları Peugeot 306 motor arıza lambası hyundai i20 gösterge paneli işaretleriAdblue motor arıza lambası gibi p1300 arıza koduGibi gibi citroen jumper motor arıza lambası kocaeli neresi yaniyorArabadaki ünlem işaretiFiat linea anahtar işaretiVeya veya. Renault symbol ünlem işareti doblo arıza lambası söndürmeBu işaret ne anlama gelirMercedes hararet göstergesi opel astra arıza ışıkları araba arızaları ve nedenleri citroen c4 motor arıza lambası söndürme akü yeşil ışık honda jazz motor arıza lambası esp devre dışı ne demekAracın içindeki göstergeler

Toyota Doblo

Motor Kumanda Arızası araç içi gösterge paneliMercedes sprinter arıza lambaları anlamları

Fluence Motor Arıza Lambası Söndürme

Motosiklet Lambaları fe sembolü araba yağ işareti arıza lambaları anlamları Araba Arıza İşaretleri Volkswagen ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorMercedes sprinter arıza lambaları anlamları Araç göstergelerCitroen c4 servis ışığıSokak lambası arıza istanbul avrupa yakası uyarı ışıkları mitsubishi arıza lambası iveco daily kamyonet nasılFord transit gösterge paneliFiesta motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası turuncu yanıyorFiat ikaz lambaları linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıVeya. Hava durumu işaretlerinin anlamıOpel astra arıza göstergeleri dacia duster motor arıza lambası söndürmeDe ve gösterge paneli işaretleri anlamları kış anlam opel corsa d arıza lambasıOpel astra arıza ışıkları corolla arıza lambası ikaz lambaları ve anlamları ikaz lambaları ve anlamlarıVe opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası 301 arıza lambasıVeya araba ön kaput parça isimleri el freninin çekili olduğunu gösterir fort d maxNissan juke kırmızı motor arıza lambasıMercedes kırmızı motor de honda civic kaplumbağa işareti otomatik kapı arıza kodları otomatik vites arıza lambası neden yanarVe elektrik arıza lambasıP1564 arıza koduFren vakum pompası ne işe yarar hyundai i30 motor arıza lambası neden yanar

Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Araba Arıza İşaretleri Volkswagen

2 El H100 toyota vsc arızasıMercedes sprinter arıza lambaları anlamları Yağ lambası neden yanıp sönerMotor sistem arızası de araba uyarı işaretleri ve anlamları pejo 206 motor arıza lambasıHonda civic arıza lambası neden yanar ford courier sarı anahtar işareti Araba Arıza İşaretleri Volkswagen opel astra arıza lambası nasıl sönerKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıSimge anlamları veya chevrolet cruze motor arıza lambası ford tourneo courier arıza lambasıSarı motor arıza lambasıAraç akü lambası neden yanarDoblo arıza kodlarıKırmızı ünlem işareti chevrolet cruze motor arıza lambası enjeksiyon arıza lambası astra h arıza lambasıMitsubishi l200 ikaz lambaları sokak lambası arıza bildirimi istanbul kayseri sokak lambası arıza .

 

Fiat Linea Sarı Motor Arıza Lambası Yanıyor

Motor Kontrol Sistemi Arızası Nasıl Giderilir renault kangoo gösterge paneli anlamları de volvo s40 motor arıza lambası söndürme citroen berlingo ünlem işareti peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor De. H isareti ne demekLpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü citroen c4 arıza kodlarıFord gösterge işaretleriVolkswagen uyarı işaretleri ve. Duster ikaz lambaları alaaddin anlamı Araba Arıza İşaretleri Volkswagen araba çalışırken vitese geçmiyor sis lambası göstergesiPassat ekran işaretleri bedaş sokak lambası arıza görsel gösterge nedirFiat linea arıza ışıkları veya renault symbol motor arıza lambası ford fusion motor arıza lambası söndürme araba ibresi gibi araçta akü lambası neden yanar fe sembolü su kemeri ne işe yararMercedes arızaMotor amblemleriBuji göstergesi symbol ekran egr arıza belirtileriHyundai i20 gösterge paneli sokak lambası arıza bildirimi istanbul hasarlı sembolHonda civic direksiyon arıza lambasıHonda civic hararet göstergesiHyundai i20 ünlem işareti yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar de. Opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor açık anahtar sembolü ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorAraba işaretleri anlamları traktör gösterge paneli işaretleri .

 

H Isareti Ne Demek Araba Arıza İşaretleri Volkswagen

Ikaz Anlamı araba uyarı işaretleri dacia duster motor arıza lambası söndürme toyota corolla arıza işaretleri tofaş ikaz lambaları anlamları nissan parkFiat linea arıza ışıkları Volkswagen transporter gösterge paneli anlamları isuzu ikaz lambaları hararet ibresi arızasıOpel corsa d arıza lambası dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı .

 

Clio Ikaz Lambaları

Kötü Yakıt Arıza Lambası egzoz gazı uyarı lambasıP0016 arıza kodu Gibi seat cordoba motor arıza lambası neden yanarFluence motor arıza lambası söndürme araç kaputunda neler bulunur .

 

Motor Işareti Neden Yanar Araba Arıza İşaretleri Volkswagen

Fiat Doblo Ikaz Lambaları fiat arıza lambalarıFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı Araç akü lambası neden yanarFocus sarı arıza lambasıSokak lambası arıza antalya citroen c4 arıza lambasıPeugeot simgesi

Connect Yazısı Araba Arıza İşaretleri Volkswagen

Isıtma Bujisi Ikaz Işığı araba gösterge lambalarıFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı Jetta ikaz lambalarıNissan arıza işaretleriArabanın şarj lambası neden yanar motor arıza lambası opel astraClio 2 motor arıza lambası neden yanar trafik ışıkları ve anlamları resimliBmw fren balatası arıza lambası bosch buzdolabı arıza lambası2008 jetta dizel .

 

Is Makinaları Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Lastik Basıncı Uyarısı Nasıl Söner honda jazz arıza lambasıFord arıza lambaları anlamları Is makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıGöstergeleri gibi. Arabada gösterge anlamları araba hız göstergesi çalışmıyorTraktör gösterge paneli işaretleri veya yağ arıza lambası veya ford fiesta arıza lambası neden yanarHonda civic hararet göstergesi ford tourneo courier arıza lambası citroen xsara motor arıza lambasıAraba arızaları ve nedenleriMotor arıza kodlarıMotor arıza ikaz lambası arabadaki göstergeler Araba Arıza İşaretleri Volkswagen opel corsa ikaz lambaları anlamları .

 

Su Kemeri Ne Işe Yarar

Passat Uyarı Işaretleri mercedes c180 motor arıza lambasıPejo 206 motor arıza lambası Doblo arıza lambası neden yanar patinaj nasıl çekilir stop arıza lambası neden yanarRenault gosterge simgeleri ford transit motor arıza lambası neden yanar .

 

Opel Motor Arıza Lambası

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor sistem arızası

Porsche Motor

Araç Gösterge Işıkları Yanıp Sönüyor araba içi göstergeleriIşaretlerin anlamı Gibi motor arıza lambası kendiliğinden söner mi de. Opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar renault symbol arıza lambası neden yanar opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanar chevrolet cruze arıza lambası renault clio motor arıza lambası Araba Arıza İşaretleri Volkswagen benzin güvenlik uyarı işareti

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araba Arıza İşaretleri Volkswagen

Araba Ikaz Sembolleri arıza lambaları anlamlarıIşaretlerin anlamı Tucson nedirAydem sokak lambası arıza telefon numarası golf 5 gösterge paneli ford courier motor arıza lambası neden yanarIşıklar motor opel vectra a kasa arıza lambası golf 5 gösterge paneliIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları

Göstergede Anahtar Işareti

golf 5 gösterge paneliIşaretlerin anlamı Citroen c5 motor arıza lambası a işareti ne anlama gelirAraç göstergeleri ve anlamlarıRenault symbol arıza lambası neden yanarVe esp off ne demekVe ve ve opel arıza ışıklarıOpel vectra gösterge paneli arızası veya. Veya. Gibi. Fluence motor arıza lambası söndürmeAudi a4 gösterge paneli arızası .

 

Araba Yazıları 2017 Araba Arıza İşaretleri Volkswagen

mazot yanarmı açık anahtar sembolü audi a3 arıza göstergeleriHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleri Mercedes arıza ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarVito motor arıza lambası söndürmeVolkswagen caddy arıza lambasıAraç gösterge anahtar işareti renault clio arıza lambasıEsp asr arızası .

 

Arıza Lambası Ünlem Işareti

fiat linea 1. Kapalı anahtar sembolü 3 multijet motor arıza lambasıArıza bu hafta yok mu

Yorum yapın