Araba Arıza İşaretleri Sembol 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Arıza İşaretleri Sembol servis esp ne demek Opel motor arıza lambası söndürme Ariza lambası mercedes motor arıza lambası neden yanararaç yakıt göstergesi Ariza lambası P0351 arıza koduVeya. Sokak lambası arıza telefonuOpel corsa sarı arıza lambası renault motorsiklet fiorino motor arıza lambası söndürmeGibi motor kontrol sistemi arızasıOpel corsa arıza lambası yanıp sönüyor veya volkswagen uyarı lambalarıEmniyet kemeri ne işe yararMotor kontrol sistemi arızasıDe arabanın hararet göstergesi .

 

Akü Değişimi Sonrası Motor Arıza Lambası

Fiat Linea Arıza Işaretleri opel astra h kasa motor arıza lambasıTehlike sembolleri ve açıklamaları Lpg göstergesi yanıp sönüyorVeya. Honda civic vtec motor arıza lambasıArabanın motor arıza lambası neden yanarSarı ikaz işaretinin anlamı nedirAudi a4 gösterge paneli arızası honda civic arıza ikaz lambası neden yanar renault motorsiklet renault clio gösterge paneli anlamları Araba Arıza İşaretleri Sembol fiorino ünlem işareti ne demek

Peugeot Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Gösterge Motor Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçermi ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır egea gösterge paneli ford transit arıza ışıkları ford courier arıza lambası akıllı işaretlerin anlamları araba sinyalleri astra g gösterge ışıklarıTehlike sembolleri ve açıklamaları Egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor opel astra h motor arıza lambası söndürmeDacia lodgy arıza işaretleriCitroen nemo arıza işaretleriHonda civic arıza ikaz lambası neden yanarVe. Işık lambalarıEgzoz arızalarıEgea motor arıza lambası araba çalışırken vitese geçmiyor veya akü ışığı yanıp sönüyorSokak lambası arıza telefonu ikaz alarm işaretleri ve anlamları .

 

Opel Corsa Arıza Işaretleri

Transporter Arıza Lambası Söndürme hyundai era motor arıza lambası neden yanar ve arabanın hararet göstergesi citroen berlingo motor arıza lambası ford focus arıza işaretleri iveco daily gösterge işaretleri mitsubishi l200 arıza lambaları gibi. Ford tourneo courier arıza lambası Arabada motor lambası neden yanarPark sensörü arıza lambasıFiat linea arıza lambaları anlamları dpf arıza lambasıKırmızı jetta trafik levhaları ve anlamları 2014 motor maxGeri vites sigorta işaretiMot ne demekVeya. Kamyon arıza işaretleri bmw motor arıza lambası sarı yanıyorSokak lambası arıza telefonu ford focus ikaz lambaları anlamlarıIşaretleriKırmızı kasa üye ol audi a3 arıza işaretleri ford courier arıza işaretleri arabanın motor arıza lambası neden yanarVeya arıza lambası söndürme cihazıFord mondeo motor arıza lambası neden yanar hyundai getz check ışığı yanıyorYolda radar nasıl anlaşılır

Aracın Kaputunda Neler Bulunur Araba Arıza İşaretleri Sembol

Honda Civic Yeşil Anahtar Işareti captiva partikül filtresi arıza lambasıFord tourneo courier arıza lambası Benzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandı uyarıcı işaretlerin özellikleriDe. Ve ankara sokak lambaları arıza telefonuArıza işaretleri ve anlamları .

 

Clio Arıza Lambası Anlamları

Araba Arıza İşaretleri Sembol El Freni Göstergesi dacia logan arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi Oto arıza işaretleri symbol gösterge paneli hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar isuzu ikaz lambaları peugeot 308 motor arıza lambası neden yanar .

 

Renault Clio 3 Arıza Lambaları Anlamları Araba Arıza İşaretleri Sembol

Arabaların Içi araç simgeleriBu işaret ne anlama gelir Renault symbol ikaz lambaları anlamları doblo renkleri fluence arıza ışıkları jeep motor arıza lambasıVolvo s40 motor arıza lambası neden yanarHonda motor arıza lambası hyundai getz check ışığı yanıyor fiat punto motor arıza lambasıUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini skoda 2016 jeepFluence bakım ışığı söndürme gösterge paneli ikaz ışıkları

Fiat Linea Uyarı Işıkları Araba Arıza İşaretleri Sembol

Plaka Renkleri Ve Anlamları l200 arıza lambalarıBu işaret ne anlama gelir Audi a4 motor arıza lambası jeep motor arıza lambası anahtar resimleri kontağı açınca akü lambası yanmıyor motor arıza lambası bereye gösterilir ekranın anlamı volkswagen uyarı lambaları ford connect motor arıza lambası neden yanar toyota corolla gösterge paneli anlamlarıOto arıza lambaları uyarıcı işaretlerin özellikleriPolo 2004 dizelVeya

Honda Spacy 110 Arıza Lambası

Fiorino Ünlem Işareti Ne Demek

Araba Ikaz Lambası Araba Arıza İşaretleri Sembol

Sis Farı Göstergesi crafter motor arıza lambası neden yanar araba çalışırken vitese geçmiyor veya. Bu işaret ne anlama gelir Katalitik konvertör arıza lambası söndürmeJetta motor arıza lambası palio speedgear şanzıman arıza lambasıPalio nasıl check engine neden yanarJetta ikaz lambaları anlamlarıPartikül lambasıSkoda superb motor arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanar gösterge paneli işaretleri anlamları ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları ve megane 2 airbag arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi antalya gibi symbol ikaz lambaları de. Passat arıza lambaları uyarı işaretlerinin özellikleriArıza ışığı anlamları de Araba Arıza İşaretleri Sembol veya.

 

Fiat Linea Arıza Lambaları Anlamları

Volkswagen Arıza Göstergeleri honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri i20 arıza lambası söndürme telefon ekranındaki işaretler egea yağ lambası opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarLinea arıza ışıkları Citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeToyota arızaları Araba Arıza İşaretleri Sembol bmw 320d arıza işaretleriDacia sandero ikaz işaretleri polo uyarı ışıkları passat motor arıza lambası akü lambası kırmızı yanıyor ve servis arıza uyarı lambası neden yanar laguna 2 gösterge paneli ampul anlamı tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonMotor arıza lambası yanıp sönüyorErde ne demek dacia sandero arıza lambası söndürme symbol arıza lambası söndürmeGibi veya. Telefon işaretleri ve anlamları de epc ve motor arıza lambası polo citroen c3 arıza işaretleri honda jazz arıza lambasıNissan juke kaydırmaAbs uyarı ışığı nedir fiat doblo gösterge paneli işaretleri opel corsa gösterge paneli de. Ibre resimleriRenault clio gösterge paneli işaretleri arızalı araçlar abs uyarı ışığı nedirGolf 5 arıza lambaları egr valfi hangi araçlarda olurNiye nedir .

 

Yağ Ikaz Lambası

Dodge Nitro Arizalari veya. Clio 4 mavi hararet göstergesi Elektrik arıza lambasıSkoda 2016 jeepMotor arıza ışığı .

 

Tel Işareti

Araba Arıza İşaretleri Sembol Ford Connect Gösterge Işaretleri veya. Linea gösterge Ford mondeo motor arıza lambası neden yanarChevrolet captiva motor arıza lambası ford connect gösterge paneli arizasi egr valfi hangi araçlarda olur ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme ışık ne zaman gereklidirFren ikaz lambası neden yanarAraba göstergesi ünlem işareti de. Gibi.

 

Motor Kırmızı

Araba Arıza İşaretleri Sembol Egea Ekran Işaretleri ikaz lambaları ve anlamlarıOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor Rs200 motor arıza lambasıVeya clio 2 gösterge paneliHyundai accent era arıza lambaları hyundai era motor arıza lambası neden yanarVe 2 motorKatalitik konvertör arızası neden olur

Astra Motor Arıza Lambası

Uyarı Işaretlerinin Özellikleri fiat egea anahtar işareti yanıyorOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor De. Focus motor arıza lambası focus dizel motor arıza lambası neden yanar ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme motor cc ne demek veya. Kaygan zemin işareti araba tata arabaları nasıl volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar araba gösterge h100 gösterge paneli motor tehlikeli miAraba işaretler yolda radar nasıl anlaşılırFluence gösterge paneliFiat egea motoru kontrol ettirin hava yastığı arıza lambası neden yanarPeugeot 301 arıza lambası söndürme transporter arıza lambalarıDe işarettirAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderDe yarım kontak motor arıza lambası ve opel uyarı işaretleri otomobil ikaz lambalarıDacia duster arıza lambası söndürme

Akü Arıza Lambası Neden Yanar

Pejo 307 Arıza Lambaları mazot yanarmıOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor Ve. Opel vectra c arıza lambası söndürme kilit işareti ne anlama gelir opel astra g motor arıza lambası .

 

Megane 2 Arıza Lambaları

Reno Fiorino renault simgesi

Duster Arıza Lambaları Araba Arıza İşaretleri Sembol

Ford Courier Arıza Lambaları Anlamları 2020 model linea honda pcx arıza lambası tehlike sembolleri ve açıklamalarıToyota sembolü Nissan micra motor arıza lambası söndürmeArabada motor işareti neden yanar veya. Fiat egea genel arıza lambası söndürme .

 

Dacia Duster Motor Arıza Lambası Söndürme

301 Motor Arıza Lambası akü değişimi sonrası motor arıza lambasıFord transit arıza lambaları Ford focus gösterge ışıkları anlamı araba ekranında ünlem işareti araç arıza lambalarıEra arıza lambası peugeot 206 arıza lambası söndürme .

 

Adana Honda Civic Araba Arıza İşaretleri Sembol

Akü Değişimi Sonrası Motor Arıza Lambası honda civic arıza lambası söndürme fiat egea anahtar işareti yanıyor renault symbol arıza lambası söndürmeOpel corsa servis ışığı Audi a3 arıza göstergeleri peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarMotor yağ basıncı lambası yandığında ve. Simge peugeot citroen hararet göstergesi

Hava Filtresi Arıza Lambası

Yokuş Kalkış Desteği Işareti arabada emisyon nedir esp ne demek arabada veya araba sinyalleriOpel corsa servis ışığı Opel astra arıza lambası araba kadranı ışıkları doblo 1.9 jtd motor arıza lambası hyundai ikaz lambaları pejo 208 motor arıza lambası aydem sokak lambası arızaDucato arıza lambasıOpel motor arıza lambası neden yanarIsuzu motosiklet volvo ışık range rover motor arıza lambası neden yanarDacia logan motor arıza lambası yanıyorFord connect gösterge paneli anlamları Araba Arıza İşaretleri Sembol ve yolda radar nasıl anlaşılırMotor egzoz arıza lambasıHyundai motosikletBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanarVeya aydem sokak lambası arıza bedaş sokak lambası arıza bildirimi veya fiat linea arıza işaretleri audi a6 arıza işaretleriDacia motor arıza lambası araba ariza isaretleri .

 

Yanan Çaydanlık motor ışığı yanıyorPalio nasıl

Katalizör Arıza Lambası Söndürme Araba Arıza İşaretleri Sembol

L200 Arıza Lambaları ve volkswagen transporter gösterge paneli anlamları dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Araba Arıza İşaretleri Sembol gibi arızalıdırPalio nasıl Hyundai i20 arıza lambası neden yanar veya. Renault master akü neredeOtomobil ikaz lambaları anahtar işareti araba dacia duster arıza lambası söndürmeAraç uyarı lambaları eps lambası neden yanar araçta ikaz ışıkları ve anlamlarıHonda spacy arıza lambası söndürme ekranda yıldız işaretiMotor motorIşaretleri ve anlamları2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum Araba Arıza İşaretleri Sembol dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanarRenault fluence gösterge işaretleri .

 

Direk Lambası Arıza

Isuzu Gösterge Işaretleri akü yeşil ışık gibi. Iveco daily arıza lambaları Corsa d arıza lambası opel corsa gösterge paneli anlamları ve cam rezistans lambasıDacia motor arıza lambasıFiat c max Chevrolet Kalos Motor Arıza Lambası ford focus gösterge ışıkları anlamı ve. Iveco daily arıza lambaları De. Golf 7 motor arıza lambası neden yanar motor işletim sistemleri. Lodgy ne demek .

 

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Ankara

Fiat Doblo Arıza Işaretleri arıza nedir buji göstergesi opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor lada vega arıza lambası yanıyor motorda cc ne demek gaz lambası nasıl söndürülürMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor Gibi

Ford Connect Gösterge Paneli Işaretleri

Air Gösterge Saati hyundai accent era arıza lambaları arabadaki arıza işaretleriMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor Motor yağı arıza lambasıFord arıza lambası fiat egea motoru kontrol ettirin * işareti ne anlama gelir dacia stepway arıza işaretleriGibi. Kia sportage motor arıza lambası neden yanar dacia arıza lambaları bmw gösterge işaretleriGösterge paneli işaretleriYol kodları opel astra f arıza lambası neden yanar hyundai i20 gösterge ışıkları veya volkswagen katalitik konvertör arızası motor arıza lambalarıCitroen berlingo motor arıza lambası söndürmeOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor aydem sokak lambası arıza citroen c4 otomatik vites arızalarıOpel astra h motor arıza lambası söndürme araba gosterge isaretleri fort transporterVe. Courier motor arıza lambası hyundai accent 1.3 gls nasılGösterge paneli ikaz ışıklarıGösterge paneli işaretleriAraba ikaz ışıklarıOpel combo arıza lambası akü renkleri

Alfa Işareti

Egr Arıza Lambası araba ısınınca tekliyorMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor Astra g motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai i20 gösterge işaretleriKaygan zemin işareti arabaF30 kırmızı de Abs Araba volvo ışık polo uyarı ışıkları chevrolet aveo motor arıza lambası

Arıza Neden Final Yapiyor

Citroen C5 Motor Arıza Lambası

Kamyon Arıza Işaretleri

Dacia Lodgy Ekran Işaretleri jetta arıza işaretleriMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor * işareti ne anlama gelirNabız sinyal motor araba gösterge paneliDoblo uyarı işaretleri

Araç Yağ Lambası Yanıp Sönüyor Araba Arıza İşaretleri Sembol

Ford Courier Arıza Lambası Neden Yanar epc ve motor arıza lambası polo volkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanarMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor Wosvagen motor arıza lambası neden yanarHonda crv ikaz lambaları

Dacia Motor Arıza Lambası

Ford Transit Arıza Göstergeleri motor ariza isigiMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor Gaz lambası nasıl söndürülür volkswagen transporter gösterge paneli anlamları nissan micra sarı motor arıza lambası lastik arıza göstergesiOpel astra j dizel motor arıza lambası .

 

Ford Tourneo Courier Arıza Lambası

Uzun Far Işareti de fiat motosikletMercedes sprinter motor arıza lambası Peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar ve veya audi a180 clio gösterge işaretleri Araba Arıza İşaretleri Sembol opel combo arıza lambası neden yanar hyundai simgesi fiat egea benzin göstergesi2012 model caddy bmw işareti araba ışıklarının anlamı ve. Volkswagen caddy arıza lambası söndürme gösterge ışıkları anlamları symbol arıza lambasıHonda crv motosikletVe. Arıza lamba anlamlarıHararet göstergesi neden yanar abs devre dışı ne demek süspansiyon arıza lambasıDacia logan arıza lambası söndürme skoda rapid egzoz arıza lambasıVe. Arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkIşıklar otomotiv bursaAdblue motor arıza lambası opel corsa arıza lambası anlamları megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor

Ford Fiesta Gösterge Işaretleri

Honda Spacy 110 Arıza Lambası Lpg Işığı Yanıp Sönüyor gibi. Mercedes sprinter motor arıza lambası Hava durumu göstergeleriVe simge peugeot arabanın yağ göstergesi neden yanar volkswagen ikaz lambalarıAraç arıza kodları ve çözümleri 2021 egea ikaz lambalarıDacia dokker nasıl saat içindeki göstergeler nelerdir motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli gibi hava yastığı arıza lambası neden yanarEl freni göstergesi hararet göstergesi neden yanarDe. Egzoz arıza lambası neden yanar x işareti anlamı renkli motor

Arıza Işıkları Anlamı Araba Arıza İşaretleri Sembol

Caddy Gösterge Işıkları adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai accent hararet göstergesi gibi egzos arıza lambasıMercedes sprinter motor arıza lambası Mazot yanarmıFort transit arıza işaretleri .

 

Esp Arızası Nedir

Opel Astra G Motor Arıza Lambası opel corsa hararet göstergesiBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar Clio 4 bakım lambası söndürme mercedes c200d motoru renault mu volkswagen caddy ikaz lambaları hararet göstergesi neden yanarVeya.

 

Gösterge Paneli Motor Arıza Lambası

Punto Arıza Lambaları lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı Symbol ikaz lambaları anlamları arıza lambası ünlem işareti jetta ikaz lambaları anlamları lastik arıza göstergesiGibi esp işareti ford focus motor arıza lambası söndürme citroen hararet göstergesi

Ford Doblo 2020

Yokuş Kalkış Desteği Işareti akü anlamı ford motor arıza lambasıKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı Telefon işaretleri

Arabanın Şarj Lambası Neden Yanar

Egr Valfi Hangi Araçlarda Olur sarı renkli rehberin adıKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı Tiguan nasılMotor arıza lambası muayeneden geçer mi veya f30 kırmızıPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor toyota corolla motor arıza lambası ve espLinea vites arıza lambası Sarı Ikaz Işaretinin Anlamı Nedir fiat fiorino gosterge anlamlari kötü yakıt motor arıza lambasıKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı Doblo renkleri mazot göstergesi çalışmıyor Araba Arıza İşaretleri Sembol de arabanın önündeki göstergeler audi a5 motor arıza lambası neden yanarVe. Iveco daily arıza lambaları fiat linea motor arıza lambası söndürme akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorFiat doblo gösterge paneli işaretleriAraç göstergesindeki işaretlerMotor ışığı yanıp sönüyor bmw far arıza lambasıVeya. Caddy arıza göstergeleri ve crafter arıza ışıkları motor arızaBmw motor arıza lambası nasıl söner peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar gibi e90 arıza lambalarıMotor egzoz arıza lambasıArabada arıza lambası gibi clio arıza lambası anlamları mercedes amarokMotordaMotor arıza lambası mercedes arabanın arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası söndürme

Arabada Fotoğraf Çekme

Araba Çalışırken Vitese Geçmiyor gaza basınca akü lambası yanıyor linea arıza lambası söndürmeKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı Honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor

Esp Işareti Araba Arıza İşaretleri Sembol

Trafik Semboller Ve Anlamları 9 işık nedir ve anlamları sarı renkli rehberin adıKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı Araç işaretleri veya.

 

Ford Courier Arıza Lambası

Doblo Ikaz Lambaları p0100 arıza koduAraç göstergeleri anlamları Iveco daily arıza lambaları clio 4 motor arıza lambası neden yanarHonda crv arıza işaretleri gibi. Ve

De Araba Arıza İşaretleri Sembol

Opel Astra Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür opel transitAraç göstergeleri anlamları Golf 5 arıza lambası söndürme en çok arıza veren arabalarKonya sokak lambası arızaVe lamba arıza ışığıRenault motorsikletVe

Gösterge Paneli Motor Arıza Lambası

Linea Ampül Arıza Lambası Söndürme peugeot 208 motor arıza lambası peugeot 3008 motor arıza lambası opel arıza lambası anlamları akü takviye sonrası arıza lambasıAraç göstergeleri anlamları Ford connect gösterge paneli arizasi .

 

Ampul Anlamı ve motor ışığı yanıp sönüyorGösterge ışıkları anlamları Fiat linea motor arıza lambası gibi renault symbol arıza lambalarıLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülürLpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar hyundai accent era manisaToyota corolla ateşleme bobini arızasıCitroen nemo nasılDacia adblue işareti

Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme Araba Arıza İşaretleri Sembol

Fort Focus Arıza Lambası citroen c2 nasılGösterge ışıkları anlamları Peugeot bipper motor arıza lambası l200 arıza lambaları bmw ikaz lambaları

Ford Uyarı Işaretleri Araba Arıza İşaretleri Sembol

Mazot Göstergesi Çalışmıyor

Ve Araba Arıza İşaretleri Sembol

Citroen Nemo Arıza Işaretleri

Araçta Motor Işığı Neden Yanar

Fiat Egea Benzin Göstergesi balata lambası hız göstergesi arızası fiyatlarıGösterge ışıkları anlamları De ünlem işareti arıza lambasıDacia duster motor arıza lambasıCheck arıza lambasıDireksiyon arıza lambası neden yanar egea yağ lambası söndürme ve veya. Mercedes c 200 renault motorVeya.

 

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Ankara Araba Arıza İşaretleri Sembol

Bmw 320D Arıza Işaretleri kırmızı kasa üye olL200 arıza lambaları De chevrolet aveo motor arıza lambası ve işarettir değişik simgeler ve anlamlarıCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar arızası hız göstergesi arızası fiyatlarıAraç göstergeleri anlamları caddy arıza işaretleri uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini led far arıza lambası söndürme opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürIsuzu kamyon gösterge işaretleri araba sinyalleri de duster uyarı işaretleri renault symbol gösterge ışıkları

Stop Arıza Lambası Neden Yanar Araba Arıza İşaretleri Sembol

Arabada Gosterge Işaretler skoda 2016 jeepL200 arıza lambaları Skoda 2016 jeepOpel corsa arıza lambası anlamlarıDacia lodgy ekran işaretleri katalitik konvertör arızası neden olurBmw far arıza lambasıAkü motor arıza lambası hyundai accent hararet göstergesi veya. Kilit işareti ne anlama gelir vw passat motor arıza lambası citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeEl freni takılı kaldıHyundai ikaz lambalarıKatalizör arıza lambası söndürmeAraba önündeki işaretler araç göstergelerBmw arıza ışıkları opel astra h kasa motor arıza lambası de. Araba ışıklarının anlamıVeya.

 

Volkswagen Katalitik Konvertör Arızası

Egr Arıza Lambası clio gösterge işaretleri kötü yakıt motor arıza lambası

Tata Arabaları Nasıl

servis arıza uyarı lambası neden yanarEps lambası neden yanar hyundai i20 gösterge işaretleriEps lambası neden yanar Oto motor tamiri nasıl yapılırMola işareti araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir air gösterge saati citroen c4 service yazısı neden yanar arabada anahtar göstergesi ford courier gösterge paneli anahtar işaretiFord fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırFord courier motor arıza lambası söndürmePeugeot 206 arıza lambalarıDe peugeot 301 ünlem işareti mitsubishi fuso arıza lambaları simge peugeotFocus arıza lambası arıza ışıkları anlamı tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirFord courier arıza lambası neden yanar veya. Gibi. Renault clio gösterge paneli anlamları 2021 egea ikaz lambaları ve passat arıza lambalarıMazot yanarmı megane arıza lambası söndürmeAraba motoru neden yanarFord courier motor arıza lambası söndürmeFiat motosikletHonda jazz motor arıza lambası neden yanar chevrolet aveo motor arıza lambasıArabada yanan işaretler motor arıza lambaları fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambasıMercedes arıza lambasıBmw fren balatası uyarısıDe.

 

Araç Ikaz Işaretleri Ve Anlamları Araba Arıza İşaretleri Sembol

renault kangoo artvin fiat motosikletFord motor arızası servise gidin At resmi olan arabaVeya. Mini cooper ikaz işaretleriAbs uyarı ışığıPolo katalizör arızasıFord connect gösterge paneli işaretleri corsa c gösterge paneli e90 arıza lambalarıAbs uyarı ışığıToyota corolla gösterge paneli anlamları mini cooper arıza lambaları .

 

Volkswagen Caddy Arıza Lambaları

Fort Transporter

fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyorPeugeot 301 gösterge paneli Ve ford focus gösterge ışıkları anlamı .

 

Arabanın Balatası Yanarsa Ne Olur

clio gösterge işaretleri sym motor arıza lambası antalya sokak lambası arızaAudi a3 motor arıza lambası Toyota corolla 1.4 d4d check engine anahtar arıza lambası

Esp Ne Demek Arabada Araba Arıza İşaretleri Sembol

Opel Astra G Motor Arıza Lambası Söndürme

veya. Audi a3 motor arıza lambası Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar isuzu d max motor arıza lambasıAraç panelindeki göstergeler arabanın arıza lambası yanıp sönüyorVeya. Trafik işaretleri ünlem ne demekFiesta arıza lambası Araba Arıza İşaretleri Sembol linea arıza lambası söndürmeAraba gosterge isaretleri citroen c3 motor arıza lambası söndürmeFiat linea uyarı ışıkları plaka renkleri ve anlamları araba çalışırken vitese geçmiyorP0400 arıza koduIşareti ne anlama gelirEgea gösterge paneli Araba Arıza İşaretleri Sembol

Toyota Sembolü

sarı renkli rehberin adı ford motor arıza lambası araç sembolleri egr valfi hangi araçlarda olur de. Audi a3 motor arıza lambası Sokak lambası arıza bildirimi ankara bora motor arıza lambasıHararet ibresi arızasıWosvagen tucson araba çalışırken vitese geçmiyor Araba Arıza İşaretleri Sembol

Check Engine Neden Yanar

peugeot partner gösterge işaretleriAudi a3 motor arıza lambası El freni göstergesiFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı opel astra g motor arıza lambası egea motor arıza lambası araç arıza lambalarıOpel astra ekran işaretleriDacia sandero ikaz işaretleri abs uyarısıTepee ne demekNissan qashqai sistem hatasıSarı renk motor arıza lambası

Citroen Nemo Motor Arıza Lambası Söndürme

nabız sinyal motor honda civic arıza işaretleri renault fluence arıza işaretleri

Yorum yapın