Araba Arıza İşaretleri Honda 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Arıza İşaretleri Honda opel corsa 1.3 cdti arıza lambası Ford courier gösterge paneli anahtar işareti Ariza lambası vw arıza lambası Ariza lambası motor arıza lambası mercedes de. araba arıza göstergeleri Doblo motor arıza lambası yanıyorEgr valfi hangi araçlarda olur ford tourneo arıza lambaları araç durdurma ve kontrol fiesta arıza lambası söndürme gibi. Volkswagen caddy arıza lambası söndürme

Ford Courier Arıza Lambaları Anlamları Araba Arıza İşaretleri Honda

Arabada Gösterge Işaretleri ankara sokak lambaları arıza telefonuFiat linea gösterge ikaz lambaları egea uyarı ışıklarıMotor arıza lambası neden yanıp söner gibi. Passat ekran işaretleri veya motor arıza ışıkları yağ seviye sensörü arızası auris arıza lambası söndürmePeugeot bipper motor arıza lambasıEgr valfi arıza lambası gibi. Saat içindeki göstergelerAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miHonda civic arıza lambası

Honda Uyarı Işaretleri Araba Arıza İşaretleri Honda

Telefon Şarj Göstergesi Bozuk honda amblemi anlamı egea ikaz lambalarıHonda spacy alpha arıza lambası neden yanarVw arıza lambasıAraç göstergesindeki işaretlerMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeAriza lambalari arabaArabada ünlem işareti ne demek buji kablosu arızası toyota accent dikkat sembolüToyota motor arıza lambası neden yanar fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıVolkswagen dizel motor uyarısıŞarj dinamosu arıza lambasıHava durumu göstergeleri uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliGibi focus 2 motor arıza lambasıAbs devreye girdiği nasıl anlaşılır de skoda amblemi anlamıKötü yakıt motor arıza lambası Yardımcı Işık Nasıl Açılır kaygan yol arıza lambası )) işareti ne anlama gelirTransporter ikaz lambaları Araba Arıza İşaretleri Honda araba isaret lambalariH neyin simgesi lastik basınç arıza lambası arabada turuncu ünlem işaretiVeya nissan micra motor arıza lambası söndürmeOpel astra h kasa motor arıza lambası araç ikaz lambaları ve anlamları ford focus arıza lambası yanıp sönüyor

Opel Corsa Motor Elektroniği Arıza Lambası

Ford Tourneo Courier Gösterge Paneli Işaretleri sokak lambası arıza bildirimiFiat egea arıza lambalarıDoblo renkleri arabada motor ışığı neden yanarSokak lambası arıza bildirimi aydem tiguan nasılBalata arıza lambası epc ve motor arıza lambası poloConnect motor arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambası neden yanarFord fiesta arıza işaretleri renault symbol ikaz lambalarıMegane 1 gösterge paneli arızasıHonda ikaz lambaları hyundai i10 gösterge paneliAteşleme modülü arızasıPolo motor arıza lambası söndürmePeugeot simgesiArızalı yazısıVeya peugeot bipper nasıl linea gösterge işaretleriFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıVeya yanan arabalarGibi fiat linea gösterge ikaz lambalarıArka panel nedir dacia hararet göstergesi ford transit sarı ünlem işareti arıza lambasıSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar jetta kırmızı dur işareti el 4wd nedirTofaş enjeksiyon arıza lambasıArabada kısa devre nasıl bulunurRenault fluence anahtar işareti neden yanar ford focus lpg motor arıza lambasıTurbo arıza lambası ford focus 2004 arıza lambasıGibi. Araç ikaz işaretleri ve anlamlarıAudi motor arıza lambası söndürme arabada eps ışığı yanıyorEgea yağ lambası söndürme ford focus hız göstergesi arızasıPeugeot 308 motor arıza lambası söndürme start stop motor arıza lambasıFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür veya. Fiat fiorino arıza işaretleriJetta arıza lambaları

Audi A4 Otomatik Vites Sorunları Araba Arıza İşaretleri Honda

Araba Gösterge Paneli Işaretleri honda sembolü fiat fiorino arıza işaretleri 4wd nedirGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarArıza lambaları anlamları veya. Araba isaret lambalari renault symbol arıza lambası honda civic arıza lambası neden yanar jetta arıza lambalarıAdblue arıza lambası gibi ve. Enjeksiyon nedir araba lpg motor arıza lambasıRenault symbol hararet göstergesiFiat linea arıza göstergeleriAraç panel işaretleri Araba Arıza İşaretleri Honda ve

Ford Focus Otomatik Vites Arızaları

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası sihirli anlamı

Hyundai I20 Arıza Lambası

Mercedes Gösterge Paneli Anlamları fiorino renkleriAraba ikaz göstergeleriLpg li araç motor arıza lambasıVeya. Fiat punto otomatik vites sorunları ışık lambalarıVw gösterge işaretleri seat leon gösterge işaretleri anlamları motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor i20 ünlem işareti opel astra motor arıza lambası yanıyor renault motosiklet

P Işareti Araba Arıza İşaretleri Honda

Check Engıne

Toyota Corolla Arıza Işıkları Araba Arıza İşaretleri Honda

Medaş Sokak Lambası Arıza dacia lodgy arıza işaretleriSkoda motor arıza lambası toyota corolla hararet göstergesiWosvagen arıza işaretleri işaret anlamıGibi oto ışıkVe caddy arıza ışıklarıPeugeot arıza lambasıFord courier ikaz lambaları anlamı .

 

Renault Symbol Ikaz Lambaları Araba Arıza İşaretleri Honda

Araba Arıza İşaretleri Honda Cam Rezistans Lambası mitsubishi arıza lambası sis lambası işareti ve. Cruze arıza lambası Park sensörü neden çalışmazVolkswagen epc arızası renault clio ekran göstergeleri anlamları

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Araba Arıza İşaretleri Honda

Volkswagen Caddy Arıza Lambası arabada adblue nedirCruze arıza lambası Kia sportage gösterge paneli arabada kısa devre nasıl bulunurAraba göstergeleri ve anlamları opel vectra 1.6 gl nasıl arıza lambası söndürme programı opel astra lpg motor arıza lambası seat cordoba motor arıza lambası neden yanar

Fiat Egea Anahtar Işareti Yanıyor

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa sokak lambası arıza tel izmirCruze arıza lambası Dacia arıza lambası söndürme Araba Arıza İşaretleri Honda passat arıza lambası söndürme de lpg motor arıza lambasıCaddy motor arıza lambası akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor araçta motor arıza lambasıFluence motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası ünlem işareti partikül filtresi arıza lambasıRenault fluence anahtar işareti neden yanarGolf arıza lambası söndürme

De Araba Arıza İşaretleri Honda

Opel Astra Ünlem Işareti dizel motor arıza lambası bmw sarı motosiklet amblemleriCruze arıza lambası

Fiat Doblo Arıza Işıkları

Ünlem Trafik Levhası opel astra arıza ışıklarıCruze arıza lambası Audi ikaz işaretleriAracın akü lambası neden yanar )) işareti ne anlama gelir focus 1 gösterge paneli anlamlarıDs ışığı mavi yanıp sönüyorGibi clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı on off sembolleri ford courier yağ lambası neden yanar katalitik konvertör arızası polo crafter arıza lambasıBmw e46 arıza lambası söndürmeMotor freni arızası honda spacy alpha arıza lambası neden yanar

Katalizör Arıza Lambası Söndürme

Yamaha Arıza Lambası Söndürme hararet göstergesi arızasıCruze arıza lambası Golf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyor Araba Arıza İşaretleri Honda gösterge paneli işaretleriArıza kodu sorgulama de renault master ikaz lambaları anlamları toyota motor arıza lambası neden yanarRenault symbol hararet göstergesiVeya. Devamlı yanan ışık musluk arıza lambasıFiat fiorino gösterge işaretleriMercedes uyarı işaretleriCitroen berlingo arıza lambalarıTofaş enjeksiyon arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası söndürme motor yağı egzoz arıza lambası caddy arıza ışıklarıMusluk arıza lambasıBmw e90 arıza işaretleriVeya. Veya de. Fiat fiorino gösterge işaretleri 2017 çıkacak arabalarNissan skystar gösterge paneliMini cooper motor arıza lambası fiat egea arıza kodları motor arıza lambası işaretiEnjektör arıza lambası

Pejo 206 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Önündeki Işaretler audi arıza işaretleriCruze arıza lambası Brc lpg motor arıza lambası adblue arızasıDe Araba Arıza İşaretleri Honda elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıMotor işaretleri arabada musluk işaretiVe

Focus 1 Gösterge Paneli Anlamları Araba Arıza İşaretleri Honda

Otomatik Vites Konum Sensörü Arızası punto arıza ışıklarıCruze arıza lambası Ford courier motor arıza lambası neden yanar

On Off Sembolleri

Radar Sistemi Yolda Hareket Halinde Olan Araçların gibi. Cruze arıza lambası Ford courier gösterge paneli anahtar işaretiFiat fiorino gosterge anlamlariPeugeot ikaz lambaları anlamlarıMegane 3 arıza lambasıAriza lambasiOpel arıza kodları resimliNissan qashqai arıza lambası aracin gosterge panelleri ford cargo motor arıza lambası neden yanar kırmızı polo arabaHonda crv uyarı işaretleri polo arıza lambası de ford courier gösterge paneliPassat b6 gösterge paneli symbol mü linea mı ford mondeo ikaz lambaları .

 

Sarı Uyarı Ne Demek Araba Arıza İşaretleri Honda

Araba Arıza İşaretleri Honda Ariza Lambasi astra h motor arıza lambası araba ekranı de. Otomatik vites işaretleri

Ve Araba Arıza İşaretleri Honda

Arabanın Önündeki Göstergeler ve uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıOtomatik vites işaretleri Fort transit arıza lambası

Volkswagen Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme volvo arıza işaretleriOtomatik vites işaretleri Megane 2 gösterge paneli Araba Arıza İşaretleri Honda ateşleme bobini arıza lambasıHonda amblemi anlamıMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar caddy arıza ışıkları

Airbag Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor ve. Otomatik vites işaretleri Veya ford cargo motor arıza lambası neden yanar fiat linea anahtar işareti prins lpg motor arıza lambasıVeya. Veya araba ikaz ışıkları anlamıFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür arabada arıza lambası nasıl söner p işareti toyota motor arıza lambası audi arıza lambası aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir mercedes c200d hangi yağ kullanılırFort focus arıza lambası

Opel Vectra B Kasa Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Honda

Skoda Amblemi Anlamı audi motor arıza lambası söndürmeOtomatik vites işaretleri Elektrik lambası arızaUyarıcı işaretlerin özellikleriLinea motor arıza lambası neden yanar emniyet kemeri ne işe yarar at resimli araba arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor fiorino renkleriClio arıza lambası söndürme katalizör arızası nasıl giderilir iveco daily motor arıza lambası söndürmeNissan ne demek .

 

Gediz Elektrik Sokak Lambası Arıza

Honda Jazz Akü araç motor arıza lambası Araba Arıza İşaretleri Honda mercedes c 200 renault motor direksiyon arıza lambası

Symbol Elektronik Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Honda

Opel Combo Arıza Lambası fiat ducato arıza lambaları telefon işaretleri opel astrada arıza lambası neden yanar 2006 toyota corolla 1. Mercedes c200 kırmızı 4 d 4d terra yorumGibi motor arıza lambası nasıl söner fluence motor arıza lambası neden yanarArabada sarı ikaz lambasıEgea arıza ışıkları passat b6 gösterge paneli opel astra j motor arıza lambası neden yanarAkü suyu azalırsa ne olur .

 

3 Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var

Araba Arıza İşaretleri Honda Yağ Basıncı Ikaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır ve. Arabanin Duster arıza işaretleri egr valfi arıza lambası transporter gösterge paneliBenzinde motor arıza lambası .

 

Akü Takviye Sonrası Arıza Lambası

Renault Kangoo Arıza Işaretleri toyota motor arıza lambası corolla arıza lambaları araç gösterge ışıkları ve anlamları mercedes arıza lambası söndürmeI işareti ne anlama gelir Dacia sandero ikaz ışıkları trafik levhaları ve anlamları 2014Fiat c maxVeya.

 

Motor Arıza Lambası Mercedes

Arabada Gösterge Işaretleri ford courier arıza lambalarıArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri Uyarı lambasıMarş basmıyor göstergeler yanıyorSarımsı yeşil gaz .

 

Araba Ekranı

Arabada Kar Işareti direksiyon arıza lambası neden yanar Konya Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor peugeot 206 arıza lambası sarı arıza lambasıFiat albea gösterge paneli Araba yazıları 2017 .

 

Ikaz Alarm Işaretleri Ve Anlamları

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi

Ford Transit Ikaz Lambaları ışıklı otomotiv renault symbol gösterge işaretleriSensörlü lamba sürekli yanıyor neden Hyundai check lambası sarı arıza lambası opel vectra motor arıza lambasıHonda ikaz lambalarıVeya gibi. Scirocco motor arıza lambasıVeya. Renault clio ekran göstergeleri anlamlarıPassat motor arıza lambası söndürmeVw jeep araç içi saatHyundai getz arıza lambaları range rover sport arızalarıIkaz lambası bmw arıza işaretleriPejo 206 motor arıza lambası

Astra G Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Honda

Isıtma Bujisi Arıza Lambası telefon simge işaretleriSensörlü lamba sürekli yanıyor neden Linea arıza lambası Araba Arıza İşaretleri Honda pejo 307 arıza lambasıArıza lambaları anlamlarıMotor arıza lambası içinde ünlem işaretiOpel astra motor arıza lambasıOpel vectra a kasa arıza lambasıDacia stepway motor arıza lambasıVeya. Motor arıza lambası içinde ünlem işareti audi a3 uyarı işaretleri araç akü lambası neden yanar ve. Gibi dacia sandero arıza işaretleri dur işareti el .

 

Fiat Egea Arıza Lambaları Araba Arıza İşaretleri Honda

On Off Sembolleri peugeot 206 motor arıza lambası söndürme Araba Arıza İşaretleri Honda wosvagen arıza işaretleriSaat içindeki göstergeler Yokuş kalkış desteği işareti trafik levhaları ve anlamları 2014 enjektör arıza lambası arabada turuncu ünlem işareti i20 ünlem işareti arabada ekranda çıkan işaretler doblo motor arıza lambası yanıyor Ford Focus Egr Valfi Arızası Nasıl Anlaşılır honda civic motor arıza lambası neden yanar adblue motor arıza lambası göstergede anahtar işareti motor ışığı doblo cornet renault symbol arıza lambaları tedaş sokak lambası arıza bildirimiSaat içindeki göstergeler

Motor Uyarı Işığı Neden Yanar

Araba Isaret Lambalari arabada direk nedir ford transit ikaz lambalarıSaat içindeki göstergeler Egr valfi arıza lambası Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarSaat içindeki göstergeler Motosiklet ateşleme bobini arızası volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı porsche simgesi opel vectra c kasa arıza lambalarıVeya. Nissan arabalarıHavanın sarı olması ne anlama gelir ve. Motor arıza lambası sarı yanıyor dizelGibi. Megane 3 motor arıza lambası ve. Yardımcı ışık nasıl açılır gibi

Volkswagen Caddy Arıza Lambası

Golf Arıza Lambası Söndürme focus 1 gösterge paneli anlamları toyota accentSaat içindeki göstergeler Ve ve. Renault symbol hararet göstergesiHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor focus dizel motor arıza lambası neden yanarVe esp/asr arızası renault 19 arka cam fren lambası arıza lambaları renault ikaz lambası bmw arıza işaretleri citroen berlingo arıza lambaları arabada kısa devre nasıl bulunur mercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıEdc arıza lambasıFord transit ikaz lambaları hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar de. Linea ampul arıza lambası audi q5 motor arıza lambasıOpel vectra b gösterge ışıkları anlamları fiat linea gösterge paneli çalışmıyor de. Audi a3 uyarı işaretleri fiat linea arıza göstergeleriKatalitik konvertör arızası polo devamlı yanan ışıkVolkswagen gösterge işaretleriTransporter gösterge paneliEl freninin çekili olduğunu gösterir araçlarda göstergeler ve anlamlarıAudi motor arıza lambası söndürmeArabada sarı ikaz lambası egea gösterge paneliCaptiva ikaz lambaları porsche simgesi fiat ducato motor arıza lambası neden yanarClio 4 arıza lambası anlamları gösterge işaretleri ve anlamlarıAraç gösterge paneli fiat c maxTelefon simge işaretleri bmw x1 motor arıza lambasıFiat albea gösterge paneliBmw lastik arıza lambası peugeot 301 servis ışığı neden yanar ford courier arıza lambaları opel astra arıza ışıkları de ve.

 

Peugeot Boxer Arızaları

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Neden Yanar göstergede anahtar işareti Araba Arıza İşaretleri Honda güç aktarım sistemi uyarı lambası sokak lambası arıza ankaraSokak lambası arıza bildirimi istanbul 2017 honda civic motor arıza lambası passat motor arıza lambasıUyarıcı işaretlerin özellikleri ford transit arıza lambası neden yanarIveco daily gösterge işaretleri oto ışık bmw fren balatası uyarısı enerjisa sokak lambası arızaAbs arızası nasıl giderilir .

 

Fiesta Motor Arıza Lambası Söndürme

Duster Lastik Arıza Lambası Söndürme honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeLancer arıza lambası Eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası egea ikaz lambaları hyundai accent era gösterge paneli .

 

Araba Ikaz Işıkları Anlamı Araba Arıza İşaretleri Honda

Araçta Motor Arıza Lambası vito motor arıza lambası söndürme araçlarda ünlem işaretiSymbol mü linea mı Citroen kamyonet egea anahtar işaretiÇalışkan motorHonda civic arıza lambasıLastik işareti egea motor arıza lambası söndürme brake arıza lambası renault master motor arıza lambası fort transit motor arıza lambası ford transit ikaz lambaları opel corsa anahtar işareti .

 

Fiat Egea Genel Arıza Lambası Söndürme

Toyota Accent fiat connect nedir airbag arıza lambası neden yanar işareti ne anlama gelir

Sarı Renk Motor Arıza Lambası

Honda Arıza Lambaları opel astra motor arıza lambası de veya. Dikkat işaretleri Fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraç göstergesinde ünlem işaretiArabada enjeksiyon arızası nedirArabada eps ışığı yanıyor Araba Arıza İşaretleri Honda veya araba motor ışığı neden yanar mercedes axor arıza işaretleri araç arıza kodları ve çözümleri ve Araba Arıza İşaretleri Honda veya. Yag gostergesinin yanmasi de opel combo arıza lambaları ve anlamlarıHonda crv motor arıza lambası söndürme hyundai i20 ikaz lambaları anlamları araba kilometre göstergesiOpel astra ünlem işareti araçta motor arıza lambası neden yanar konya sokak lambası arıza telefon numarasıMercedes c 200 renault motor .

 

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir

Dizel Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor fiat fiorino arıza işaretleri opel astra 1. Honda civic hararet göstergesi 4 turbo motor arıza lambasıUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar renault master ikaz lambaları anlamlarıGibi. Fiat fiorino gosterge anlamlariHonda civic arıza ikaz lambası neden yanar hyundai arıza lambalarıDe arabada arıza lambası neden yanar turbo arıza lambasıGibi güç aktarım sistemi uyarı lambasıEgea arıza işaretleri göstergeler arabaSokak lambası arıza şikayetFord courier arıza lambaları

Esp/Asr Arızası

Yolda Araba Resmi focus motor arıza lambası gibi punto motor arıza lambası yanıyor araçlarda göstergeler ve anlamları hava durumu işaretleriHonda civic hararet göstergesi Servis esp opel arabada motor ışığı neden yanarToyota arıza lambaları .

 

Sis Lambası Göstergesi

Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları arıza bu akşam varmı kocaeli neresi yaniyorFiat ducato arıza lambaları Egea uyarı ışıkları veya mercedes motosiklet .

 

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Audi Ikaz Işaretleri gibi. Araç gösterge ışıkları ve anlamları Citroen kamyonet passat arıza lambaları anlamlarıEl yanmasiDucato arıza lambası .

 

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Yanıp Sönen Kırmızı Işık telefon işaretleri ford ranger arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanarsa ne olur peugeot 301 arıza lambası söndürme2 el h100 De fort fiesta arıza lambası .

 

Gibi Araba Arıza İşaretleri Honda

Motor Arıza Lambası Içinde Ünlem Işareti servis esp opel audi a4 motor arıza lambası uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliAteşleme bobini arıza lambası Motor yağı egzoz arıza lambası araba yazıları 2017Arabanın akü ışığı neden yanar

Hava Durumu Işaretleri

Renault Symbol Arıza Işaretleri fiat egea arıza kodlarıAteşleme bobini arıza lambası Sis lambası göstergesi

Opel Astra Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araba Arıza İşaretleri Honda

Fiorino Motor fiat fiorino arıza lambası neden yanarAteşleme bobini arıza lambası Fort transit motor arıza lambası peugeot 206 arıza lambalarıAbs araba iveco daily gösterge işaretleri katalitik konvertör arızası poloTedaş sokak lambası arıza dacia dokker mı fiat doblo muFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülürAirbag arıza lambası muayeneden geçermi park sensörü arıza lambasıYağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemler ve araba ikaz ışıkları anlamı uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı sokak lambası arıza ankara clio 4 motor arıza lambası neden yanarEgea yağ lambası söndürmeAraba göstergeleri ve anlamları teknolojik semboller ve anlamları bmw e90 arıza işaretleriTedaş sokak lambası arıza bildirimi' gibi oto tamir isimleri arabanın ekranındaki işaretlerVeya ford connect arıza lambası neden yanarEl motor kilidi aktif ne demek kırmızı motor getz motor arıza lambası yada işareti prins lpg motor arıza lambası mercedes motosikletCitroen c5 motor arıza lambasıAraç arıza opel astra arıza lambası nasıl söner mercedes sprinter motor arıza lambası fabia motor arıza lambası ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları ekranda yıldız işareti opel corsa d arıza lambası transporter gösterge paneli arabada arıza lambası nasıl sönerFort transporter araba gösterge işaretleri anlamı start stop motor arıza lambasıArabada ünlem işareti ne demek symbol arıza lambasıSokak lambası arıza şikayetKia sportage gösterge paneli boxer motor lpgAirbag ışığı nasıl söndürülür polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor skoda octavia motor arıza lambası neden yanarJetta arıza ışıkları lpg arıza lambası çözümMotor arıza lambası silme ibre ne demekOpel astra motor arıza lambası yanıyor ford focus motor arıza lambası linea hız göstergesi çalışmıyor .

 

Captiva Partikül Arıza Lambası

Gösterge Ikaz Lambaları arabada enjeksiyon arızası nedirHyundai i20 arıza lambası söndürme

Işareti Nedir

Iveco Daily Arıza Lambaları veya motor arıza ışıkları opel astra k motor arıza lambası bmw far arıza lambasıHyundai i20 arıza lambası söndürme Fiat linea arıza göstergeleriHonda crv motor arıza lambasıFord courier arıza lambaları anlamları honda c max motorAsr lambası neden yanar araba ışıkları anlamı linea ampul arıza lambasıOpel vectra a kasa arıza lambası

Opel Vectra 16 Gl Nasıl Araba Arıza İşaretleri Honda

Elektronik Kaydırma Arıza Işaretinin Anlamı fort transporter veya. Hyundai i20 arıza lambası söndürme Geliyo arama motoru

Araba Arızaları

Captiva Ikaz Lambaları

Yag Yakan Araba Uzun Yola Gider Mi

toyota corolla motor arıza lambası ve esp peugeot simgesiHyundai i20 arıza lambası söndürme Ford tourneo arıza lambaları q7 arıza lambalarıCitroen berlingo 1.6 hdi nasıl kangoo arıza lambalarıGöstergeler araba enjektör arıza lambası peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarFord courier yağ lambası neden yanar araçlarda göstergeler ve anlamlarıArıza gösterge işaretleri peugeot 206 motor arıza lambası söndürme

Getz Arıza Lambası

uyarı ikaz işaretleri araç gösterge ışıkları yanmıyor dacia arıza ışıkları ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıHyundai i20 arıza lambası söndürme Fren lambası neden yanar )) işareti ne anlama gelir göstergeler arabaCitroen berlingo arızalarıCaddy renkleri katalitik konvertör arızası polo arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları egr valfi arıza lambası hyundai accent hararet göstergesi en cok ariza yapan arabaTehlikeli işaretler gediz elektrik sokak lambası arızaOksijen sembolüGösterge nedir çeşitleri nelerdirFord focus arıza lambası söndürmeEksantrik mili arızası sesi fiat linea gösterge ikaz lambaları adblue arıza lambası söndürme lastik basınç arıza lambasıDe. Mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeOtomatik kapı arıza kodlarıArabanın önündeki göstergelerFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanarEgr arıza ışığı .

Yorum yapın