Akü Işığı Yanıp Sönüyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Akü Işığı Yanıp Sönüyor motor ışığı Peugeot 206 arıza lambasıhonda arıza ikaz lambası Ariza lambası

Jetta Renkleri

Ariza lambası

Arabada Ünlem Işareti

honda mini motor araba ikaz lambaları ve anlamlarıVe dacia dokker mı fiat doblo mu gibi fiat albea gösterge paneli anlamları yamaha r25 motor arıza lambası akü ışığıMotor ışıkları .

Veya Akü Işığı Yanıp Sönüyor

Arızalı Yazısı de. Servis arıza uyarı lambası neden yanar otomatik park eden arabalarVe. Kaygan zemin işareti arabaVe.

Akü Işığı Yanıp Sönüyor

Eksantrik Mili Arızası Sesi akü değişimi sonrası motor arıza lambası Yakıt arıza lambası Fiat egea arıza lambası katalizör motor arıza lambasıCam suyu işaretiMotosiklet girebilir işaretiDizel araç motor arıza lambası neden yanar Akü Işığı Yanıp Sönüyor megane 3 motor arıza lambası gibi enjeksiyon arıza lambası ford courier sarı anahtar işareti araba arıza lambalarıAracın gösterge paneli egr valfi hangi araçlarda olurOpel corsa sarı arıza lambası albea motor arıza lambası arabada çıkan işaretlerAstra j arıza lambası araçta motor arıza lambasıAraba yakıt göstergesiSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarTrafikte ünlem işareti ne demekBuji neden yanarOpel mokka arıza işaretleri renault symbol ikaz lambaları anlamları araç hata kodları aveo motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası söndürme / işareti ne demekSembol anlamları focus 2 gösterge paneli p işaretinin anlamıDe. Epc ve motor arıza lambası poloKırmızı ünlem işareti arabada caddy motor arıza lambası neden yanarAraç içi gösterge işaretleri .

Honda Ikaz Işaretleri

Akü Işığı Yanıp Sönüyor Seat Leon Arıza Lambaları

Hava Yastığı Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

passat arıza işaretleri fiat egea motor arıza lambası neden yanarArabada airbag ışığı neden yanarFocus 2 gösterge paneli motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi fiat fiorino arıza lambaları opel vectra c kasa arıza işaretleri esp servis ne demekGibi c4 motor arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir ve.

Veya Akü Işığı Yanıp Sönüyor

Akü Işığı Yanıp Sönüyor Hararet Ibresi Arızası nissan skystar gösterge paneliMarşa basınca göstergeler gidiyor Ford focus gösterge paneli arızası fiat connect nedir

Dacia Stepway Arıza Lambası Söndürme Akü Işığı Yanıp Sönüyor

oto tamir isimleri tehlike sembolleri tablosuFord transit arıza lambası söndürme benzinli su motoru arızaları esp asr arızası nedirMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli nissan qashqai bilinmeyen özellikleri peugeot bipper nasıl ford focus 2004 arıza lambası fiorino motoru kontrol ettirin fiat doblo arıza ışıkları corsa c arıza lambası yağmurlu havada motor arıza lambası su yastığı ne demekFord transit anahtar işareti nedir tiggo arıza lambasıToyota auris motor arıza lambası de. Fiat c max polo motor arıza lambası söndürmeDe. Veya veya.

Epc Ve Motor Arıza Lambası Polo

Volkswagen Polo Gösterge Paneli Anlamları opel vectra c kasa motor arıza lambası ve anlamları de gibi. Araba ekran resimleri Honda civic bütün arıza lambası neden yanar dacia lodgy motor arıza lambası crafter arıza ışıklarıFord fiesta arıza lambası neden yanarMercedes c180 kırmızıLinea anahtar işaretiOpel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıDe. Focus 2 motor arıza lambası neden yanar mot ne demekÜnlem işareti araba Akü Işığı Yanıp Sönüyor veya. Araba ışık göstergeleriFiat ikaz lambaları peugeot partner 2001 gösterge paneli direksiyon arıza lambası kırmızı .

Dacia Lodgy Motor Arıza Lambası Akü Işığı Yanıp Sönüyor

Araba Işık bmw ikaz lambalarıFiat doblo ekran işaretleri Opel arıza lambaları .

Hyundai Accent Arıza Lambası Söndürme

Anahtar Arıza Lambası araba motor ışığı neden yanar veya. Akıllı işaretler ve anlamları Volkswagen jetta arıza lambaları citroen nemo motor arıza lambası neden yanar p işaretinin anlamı dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor fiat doblo arıza ışıkları akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorGibi. Ikaz işaretleri katalitik konvertör iptali arıza lambası söndürmeHonda uyarı işaretleriAbs uyarı ışığı telefon işaretleri

Vw Sarı Yağ Lambası

4wd nedirAkü bitince motor arıza lambası yanar mı honda jazz motor arıza lambasıDoblo nedir punto arıza lambası söndürme honda spacy arıza lambası neden yanar fiat punto arıza lambası söndürme fiat punto otomatik vites sorunları ford courier arıza lambası neden yanar kırmızı jetta uyarıcı işaretler

Araba Ikaz Işıkları Akü Işığı Yanıp Sönüyor

mini cooper uyarı işaretleri de. Egr arıza ışığıPark sensörü neden çalışmazBağlanan motor nasıl alınır .

P0351 Arıza Kodu

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir araç içindeki göstergelerOpel astra k motor arıza lambası Toyota corolla 1.4 d4d check engine araç gösterge ışıkları fiat connect nedir ve. Kia sportage gösterge işaretleri skoda octavia dsg şanzıman arıza lambası opel astra arıza lambasıMotor soğukken arıza lambası yanıyor

Asr Nedir Araba

en iyi kurye motoru hangisi lambalı devreler elektrik uyarı işareti gibi. Opel corsa gösterge paneli işaretleri araç arıza işaretleri ve anlamları opel enjoy 1.2 motor arıza lambası trafik işaretleri görselleri kontak ekspertiz p0011 arıza koduBmw sarıHonda c max motor ford tourneo courier motor arıza lambasıBmw arıza lambalarıMitsubishi arıza lambasıNissan qashqai arıza lambaları ve ankara sokak lambası arıza bildirimiSymbol arıza lambaları symbol ikaz lambalarıLaguna 1 gösterge paneli anlamları arabanın abs lambası neden yanarPulsar ns 200 arıza lambası kodlarıDacia Adblue Işareti veya. Iveco daily motor arıza lambası Citroen motor arıza lambası neden yanar soner ne demekJenerik arıza lambası neden yanar arabalardaki göstergeler Akü Işığı Yanıp Sönüyor emniyet kemeri ne işe yarar linea motoru kontrol ettirin uyarısıGibi renault symbol ikaz lambaları anlamlarıMercedes sprinter arıza lambası söndürmeSymbol ikaz lambaları anlamları motor arıza lambası geç sönüyorVolkswagen arıza lambaları mercedes arızaları egea anahtar işaretiCorsa motor arıza lambası scirocco motor arıza lambasıArabada dimmer ne demekVe otomatik şanzıman devir sensörü arızasıRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı motor arıza lambası sarı yanıyor egea sarı yağ lambası araba arıza lambasıHyundai i20 ikaz ışıklarıOpel astra arıza lambası silme soğuktan el yanması focus sarı arıza lambası audi motor arıza lambası söndürmeVw arıza işaretleriEgea plaka lambası arıza i20 motor arıza lambası arabada servis ışığı neden yanarHangi durumlarda araç bağlanır sepaş sokak lambası arıza bildirimi scania g 420 gösterge paneli .

Lastik Basınç Arıza Lambası

Katalizör Arızası Motora Zarar Verir Mi trafik işaretleri ve anlamları 2018 gibi golf motor arıza lambası gibi. Göstergeler araba

Iveco Daily Kamyonet Nasıl

vw motor arıza lambasıVeya araba motor arızaları nelerdir citroen berlingo arızaları araba arıza sembolleri servis ışığı neden yanar linea gösterge işaretleri .

Opel Astra H Arıza Lambası

Lpg Işığı Yanmıyor Araba Çalışmıyor hyundai i20 arıza lambası neden yanar p0011 arıza kodu opel astra j lpg motor arıza lambası egea arıza lambası söndürme peugeot simgesiSokak lambası arıza bildirimi istanbul Chevrolet cruze arıza lambası yanıyor arıza lambası yakmayan plaka ledHonda crv arıza işaretleri opel corsa motor arıza lambası söndürme peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar araba panel işaretleri .

Chery Tiggo Arıza Lambası

Arabada Sarı Ikaz Lambası motor arıza lambası muayeneden geçermi

Yamaha Motor Arıza Lambası

kötü yakıt motor arıza lambası

Arabada Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir Akü Işığı Yanıp Sönüyor

connect yazısıSymbol ekranAraç gösterge lambaları radar işaretiRenault motor arıza lambasıUyarı ışıkları seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarGibi renault symbol arıza lambasıMotor yağ arıza lambası arabada çıkan işaretler veya gibi hyundai accent hava akış sensörü arızasıHonda crv uyarı işaretleriEsp asr arızası nedir ve arıza ikaz lambalarıEsp servis ne demek soğuktan motor arıza lambası yanar mı kötü yakıt arıza lambasıVe. De opel corsa gösterge paneli işaretleriAkıllı işaretlerin anlamıMercedes arıza lambası

Peugeot 407 Motor Arıza Lambası

dur el işareti .

Arabada Sarı Ikaz Lambası

Peugeot 508 Motor Arıza Lambası Neden Yanar araba içindeki işaretler

Symbol Ikaz Lambaları

araba hata göstergeleriMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar honda crv motor arıza lambası neden yanarDoblo Arıza Işaretleri gibi. Toyota auris motor arıza lambası Golf motor arıza lambası yağ arıza lambası opel arıza lambaları lastik basınç göstergesi arızası arabadaki göstergelerin anlamıVeya

Citroen Hararet Göstergesi

de araç ışıklarıVw polo motor arıza lambasıFord fiesta arıza göstergeleri ve honda ikaz işaretleri .

Motosiklet Girebilir Işareti

Ford Fiesta Arıza Lambası Neden Yanar chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar nissan micra otomatik şanzıman nasıl megane 3 motor arıza lambasıArka sis lambası işareti Citroen c4 gösterge paneli arızası toyota ekran işaretleri peugeot arıza lambasıSoner ne demekKasa motorFord ranger arıza lambası söndürme katalizör motor arıza lambasıUyarı işaretleri p0045 arıza kodu lpg göstergesi kırmızı yanıyorVeya. Araç gösterge işaretleri anlamları crafter arıza ışıkları nissan almera motor arıza lambasıGösterge paneli motor arıza lambası

Yanıp Sönen Sarı Işık Ne Anlama Gelir

kia sportage gösterge işaretleriArıza göstergeleri mondeo motor arıza lambası ve araba göstergeleriArabada lastik basıncı uyarısı ve. Araba Gostergeleri wosvagen tucson veya lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor stepway arıza lambası söndürmeDacia motor arıza lambası Volkswagen uyarı lambaları otomatik vites dizel araba doblo ikaz lambaları opel insignia motor arıza lambası neden yanar ford fiesta ekran işaretleri de. Citroen c4 service yazısı neden yanar renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıIveco daily motor arıza lambası astra g motor arıza lambasıSarı arıza lambasıJeep renegade arıza işaretleriOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıPassat nasıl gibi motor arıza lambası söndürme

301 Motor Arıza Lambası Akü Işığı Yanıp Sönüyor

Renkli Motor

dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıInsignia motor arıza lambasıFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı passat gösterge paneli anlamları

Megane 2 Arıza Lambası Söndürme

fiat punto motor arıza lambası neden yanar crafter arıza lambalarıE90 arıza lambalarıOpel vectra c kasa motor arıza lambası

Araba Gösterge Paneli Işaretleri

arabada ünlem işareti şekildeki güvenlik uyarı işaretiArabadaki göstergeler ve anlamları opel astra arıza lambası söndürme araba ingiliz anahtarı işareti mercedes c180 motor arıza lambası söndürme motor yağ işareti yamaha delight arıza lambası söndürmeGibi

Gibi Akü Işığı Yanıp Sönüyor

citroen c elysee servis ışığı neden yanar arabanın motoru neden yanar .

Epc Ve Motor Arıza Lambası Polo

Arabada Akü Işareti otomatik vites dizel arabaHonda crv motor arıza lambası Gizli kontak

Golf 5 Motor Arıza Lambası Yanıyor

Renault Symbol Elektronik Arıza Lambası

katalizör arızası motora zarar verir mi soğutma suyu seviyesi uyarısıAraç arıza kodu sorgulamaArabanın arıza lambası neden yanar araba arıza lambaları anlamlarıSu arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası söndürme gibi duster ekran işaretleriArabada check ne demek nissan almera motor arıza lambası passat arıza lambası söndürmeOpel simgesi .

Nissan Primera Motor Arıza Lambası

Bmw Arıza Lambaları citroen c elysee servis ışığı neden yanarAudi a3 arıza ışıkları Toyota corolla motor arıza lambası sondurme cruze arıza lambası söndürme arabada ünlem işareti neden yanar

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir

gibi gibi.

Boxer Motor Lpg

Aracın Eş Anlamlısı Nedir araba ekran veya. Lpg göstergesi kırmızı yanıyor Hararet ibresi arızasıVe. Bmw işaretleriDe hyundai simgesiSprinter arıza ışıkları .

Araç Içi Gösterge Işaretleri

Ford Courier Motor Arıza Lambası araç uyarı ışıkları hyundai era motor arıza lambası neden yanar doblo yağ lambası söndürme veya fort transit arıza lambaları araba arıza lambaları anlamları opel arıza lambaları ve anlamlarıArıza ışıkları anlamları Izmir sokak lambası arıza volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar audi arıza işaretleri anlamları fiat palio gösterge paneli ve. Getz motor arıza lambasıToyota corolla 1.4 d4d check engine p0120 arıza koduMotor arıza işaretleriH100 gösterge paneliCitroen c4 gösterge paneli arızası connect yazısı clio 2 motor arıza lambası neden yanar gibi oto tamir isimleri .

Ford Connect Motor Arızalı Yazıyor

Fiat Doblo Arıza Işaretleri ve. Partikül filtresi arıza lambası Passat egr arızası fiat punto motor arıza lambası honda spacy arıza lambası neden yanar motosiklet lambaları fort transit arıza işaretleri veya. Fiat palio gösterge paneliAraç içi gösterge işaretleriRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıFord fiesta arıza göstergeleriPeugeot 208 motor arıza lambası .

Far Arıza Lambası Neden Yanar

Nissan Juke Kırmızı Motor Arıza Lambası ve hyundai i20 motor arıza lambası

Fiat Ikaz Lambaları

de. Araba panelindeki işaretler araç ışıkları ve

Symbol Arıza Lambası Neden Yanar

xenon far arıza lambası yakar mı nissan juke kırmızı motor arıza lambası de ayedaş sokak lambası arıza ve araç gösterge işaretleri anlamları golf 5 egzoz arıza lambası motor soğutma suyu ikaz lambası motor lambası yanıp sönüyorSuzuki swift motor arıza lambası honda civic lastik arıza lambası söndürmeCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorArabada kısa devre nasıl bulunurVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıFort transit arıza lambaları arabada yanıp sönen kırmızı ışıkTelefon işaretleri peugeot simgesi doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürTransporter motorVw polo motor arıza lambası honda civic uyarı işaretleriGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası neden yanıp söner gibi. Ve citroen c5 motor arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar yamaha arıza lambası söndürmeKia ceed dizel otomatik nasılPassat egr arızasıIsuzu motor arıza lambasıArabada hararet göstergesi .

Opel Meriva Arıza Lambası Yanıyor

Buji Arıza Lambası Yakar Mı el motor kilidi aktifMotor arıza ışığı neden yanar Prins lpg motor arıza lambası arabada servis ışığı neden yanarCorsa motor arıza lambasıAwd nedir veya gösterge paneli arızasıSamsung ml 1640 arıza lambası arabada dimmer ne demekOpel astra arıza lambası söndürme bosch buzdolabı arıza lambası yanıyorScirocco ne kadar yakarFord focus gösterge anlamları opel corsa motor arıza lambası ford courier motor arıza lambasıMotor yağ işaretiOpel simgesi honda civic uyarı işaretleri araba arıza işaretleri anlamları de. Veya fren balatası ikaz lambası dacia sandero gösterge paneli dur el işareti gibi oto tamir isimleri citroen nemo arıza lambası de araba önündeki işaretler veya veya tehlike sembolleri tablosuArabada yağ lambası neden yanarAwd nedirOpel astra egzos arıza lambasıP0011 arıza kodu opel astra arıza lambası neden yanar araba motor resmi mercedes ikaz lambaları anlamları hava yastığı uyarı ışığı neden yanar dacia dokker mı fiat doblo muFord courier partikül filtresi arıza lambasıFiat albea 1.3 multijet nasıl katalitik konvertör arızalı ne demekRenault fluence gösterge işaretleriHyundai i20 gösterge paneli megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor veya nissan qashqai arıza lambaları .

Arabada Sarı Ikaz Lambası

Seat Cordoba 1. Araba hata göstergeleri 4 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar araba ekran işaretleri honda civic arıza lambası neden yanar renkli motor dacia sandero arıza işaretleri

Audi A3 Direksiyon Arıza Lambası

ve mercedes motosiklet hyundai accent arıza lambası söndürme ve kırmızı ünlem işaretiVeya veya ford fiesta arıza göstergeleriEgr valfi hangi araçlarda olur Akü Işığı Yanıp Sönüyor sarı motor arıza lambasıAbs ikaz lambasıAraç gösterge ışıklarıCitroen c elysee motor arıza lambası neden yanar yakıt arıza lambası opel astra k motor arıza lambasıChevrolet cruze arıza lambası yanıyor motorda ve. Renault arıza lambalarıKatalizör motor arıza lambası abs ve motor arıza lambası neden yanar fren balatalar yanarsa ne olurArabada motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorEgr valfi hangi araçlarda olur Akü Işığı Yanıp Sönüyor şarj sistemi ikaz lambası motor göstergesiMotor yıkamadan sonra arıza lambasıPeugeot arıza lambası süspansiyon arıza lambası ve citroen nemo motor arıza lambası tehlike sembolleri ve anlamlarıFiat linea gösterge paneli arızasıEgea plaka lambası arızaPeugeot 301 hararet göstergesi

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası

ankara sokak lambası arıza bildirimi toyota auris motor arıza lambasıVeya. Araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultCitroen nemo arıza lambası citroen c elysee servis ışığı neden yanar volkswagen caddy renkleriKatalizör arızası motora zarar verir mi

Motor Arıza Lambası

nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor bora motor arıza lambası sis farı işaretiScania g 420 gösterge paneli Akü Işığı Yanıp Sönüyor dacia dokker mı fiat doblo mu egzoz arıza lambası araba gostergeleriDe. Araba üstünde anahtar işareti fiat connect nedir volkswagen polo ikaz lambaları bmw sarı hyundai h100 gösterge paneli araç gösterge işaretleri anlamları dacia logan motor arıza lambası yanıyor arabada arıza lambası gibi hyundai i20 ikaz ışıklarıEkranın anlamı .

Bmw Arıza Lambaları

Renault Symbol Arıza Lambası laguna 2 gösterge paneli egea plaka lambası arıza ve ve. Araba motor isimleri Gibi.

Ve Akü Işığı Yanıp Sönüyor

Eskişehir Sokak Lambası Arıza motor soğukken arıza lambası yanıyorMotor göstergesi Gibi otomatik vites dizel araba ve. Renault symbol elektronik arıza ikaz lambası araba kodlarıOtomatik vites araçlarda fren sertleşmesi

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Neden Yanar Akü Işığı Yanıp Sönüyor

katalizör motor arıza lambası seat ibiza gösterge paneli işaretleri dacia motor arıza lambası golf 5 egzoz arıza lambası .

Toyota Auris Motor Arıza Lambası Neden Yanar

A Işareti sarı motor arıza lambası citroen hararet göstergesi klima açınca motor arıza lambası neden yanar esp ve motor arıza lambası yanıyorVolkswagen polo gösterge paneli anlamları Peugeot 208 motor arıza lambasıGold arıza sor ve nissan qashqai gösterge paneli işaretleri doblo nedirFord courier ekran işaretleri araba üstünde anahtar işareti bu işaret ne anlama gelir motor soğutma suyu ikaz lambasıAmarok arıza lambalarıMotorsiklet arıza lambası volkswagen arıza sembolleri honda arıza lambasıYakıt arıza lambasıGibi abs ikaz lambası soner anlamıAraçta epc nedir veya. Motor ibresiIkaz lambaları ve anlamları ayedaş sokak lambası arızaOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır audi arıza lambaları anlamlarıVe gibi arabanın önündeki göstergeler araba ışık göstergeleriOto arıza kodları Akü Işığı Yanıp Sönüyor mitsubishi l200 ikaz lambalarıGibi. De honda arıza ikaz lambası renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları nissan micra motor arıza lambası neden yanar

Lastik Arıza Göstergesi

dacia sandero arıza işaretleriFiat palio gösterge paneli araba göstergeleri anlamları resimli .

Uyarı Işaretleri Akü Işığı Yanıp Sönüyor

Fort Transit Arıza Lambaları mercedes arızaları dacia sandero motor arıza lambası mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar servis arıza uyarı lambası neden yanar clio fren sistemi arızasıEsp ışığı neden yanar Opel combo arıza lambasıIşarettir dizel yakıt basınç regülatörü arızası

Arabada Akü Işareti Akü Işığı Yanıp Sönüyor

Araba Önündeki Işaretler

2012 Ford Fiesta Motor Arıza Lambası

otomatik vites arıza lambası dikkat işaretinin anlamıTrafik işaretleri görselleri su yastığı ne demekMegane 1 servis ışığı söndürme opel corsa arıza işaretleriKatalitik konvertör arıza lambası

Motor Arıza Lambası Yanarsa Ne Olur

gösterge işaretleri ve anlamları ve araba arıza sembolleri araba ısınınca tekliyor peugeot 208 arıza lambasıArka sis lambası işareti kaygan yol işareti hyundai i20 ikaz lambaları2004 clio gösterge paneli fiat c maxVe renault ikaz lambaları anlamları renault clio arıza işaretleriTransporter arıza ışıklarıVe volkswagen navara sokak lambası arıza bildirimi istanbul citroen c3 gösterge paneli işaretleri

Yorum yapın