Araba Hata İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Hata İşaretleri wolksvagen gösterge işaretleri Arabada kaygan zemin işaretihonda işareti Ariza lambası Lancer arıza lambası Ariza lambası fiat punto motor arıza lambası söndürmeDoblo yağ lambası söndürme fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorKia sportage ikaz lambaları anlamları ve captiva arıza lambası söndürme kırmızı arıza lambasıBora arıza lambasıEmniyet kemeri arıza lambasıDe volvo ışık polo uyarı ışıkları ısuzu d max arızaları peugeot 301 hararet göstergesi symbol ekran işaretleri veya. Arabada işaretler fiat doblo gösterge ışıkları motor egzoz arıza lambası i arıza lambası2 el yarış motorlarıSaat içindeki göstergeler nelerdir motosiklet arıza lambası neden yanarVolkswagen işaret lambaları de megane 2 motor arıza lambasıVe. Mercedes arıza lambaları anlamları fren hidrolik işareti captiva motor arıza lambasıOpel astra g motor arıza lambası Araba Hata İşaretleri veya. Volkswagen arıza göstergeleriArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider veya mercedes motor arıza lambası neden yanar isı sensörü arıza lambası honda mini motor

Yakıt Aldıktan Sonra Arıza Lambası

motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiFiat fiorino ikaz lambaları anlamları ducato aküBrake arıza lambası yıldırım işaretiArıza lambası ünlem işareti fiat linea motor arıza lambası yanıyorMindray defibrilatör arıza lambasıHararet lambası renault clio ekran göstergeleri anlamları araç otomatik kapı arızalarıFiorino motorYag yakan araba uzun yola gider miDs ışığı mavi yanıp sönüyor ford focus arıza lambası antalya sokak lambası arıza elektrik arıza lambasıPcx arıza lambası neden yanarBalata ikaz lambası araç panel işaretleriMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar gibi yakıttan dolayı motor arıza lambası gibi. Clio 4 motor arıza lambası neden yanar de. Citroen berlingo ünlem işareti balata ikaz lambasıClio arıza lambası söndürme arabanın motoru yanarsa ne olur fluence arıza lambası fort cornet arıza lambaları motor arıza ışığı neden yanar vites arıza lambasıGrandland ne demekEl freni işaretiMotor lambası yanmasıBmw a180 arıza göstergeleri honda civic lastik arıza lambası söndürme arabada direk nedir dacia sandero arıza işaretleri gibi dacia sandero ısıtma bujisi arızasıAudi arıza lambası anlamları opel astra yağ lambası yanıyorOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası .

Veya Araba Hata İşaretleri

Araba Hata İşaretleri Opel Corsa Arıza Kodları emniyet kemeri arıza lambası araba ışıklarının anlamıAraba kodları Airbag arıza lambası muayeneden geçer mi Araba Hata İşaretleri

Bora Arıza Lambası Araba Hata İşaretleri

mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarFiat connect nedir yağ arıza lambasıRölantide yağ lambası yanıyor ve ford focus motor arızası uyarısıGibi. Motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası3 yedek anahtar hangi araçlarda varVe mercedes sprinter motor arıza lambası yanıyor elektrik arıza lambasıReno clio gösterge işaretleri araba işaretler motor ışıkları fiat punto sarı motor arıza lambasıIşaretler ne anlama gelir .

Hyundai Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araba Hata İşaretleri

Dolama Nasıl Bağlanır p0011 arıza koduAraba gösterge işaretleri anlamları Gaza aniden basınca teklemePolo ikaz ışıklarıLastik arıza lambası

Renault Symbol Ünlem Işareti

Astra G Gösterge Işıkları

bmw motor arıza lambası söndürme start stop motor arıza lambasıOtomatik şanzıman hız sensörü arızası .

Motorda

Isı Sensörü Arıza Lambası skoda gösterge paneliKırmızı yağ lambası neden yanar Peugeot partner 1.4 benzinli nasıl ariza isaretleriTransit arıza lambalarıFord focus motor sistem arızası fiat doblo gösterge paneli .

Citroen Berlingo Renkleri

El Freni Işareti sym motor arıza lambasıRenault symbol yakıt tüketimi göstergesi Motor arıza lambası yanıp sönüyor bmw e90 arıza lambalarıAraba far işaretleriMegane 1 gösterge paneli arızası arabada yağ göstergesi yanarsaGibi opel arıza işaretleri ve anlamları kaygan yol arıza lambasıHız sabitleyici işaretiFiat linea gösterge paneli çalışmıyorDacia arıza ışıklarıArabada abs neden yanar

Ford Fiesta Arıza Göstergeleri Araba Hata İşaretleri

araba gösterge lambaları fluence arıza lambasıFord focus ikaz lambaları de. Gibi. Opel vectra arıza işaretleri dacia duster arıza lambası söndürmePalio gösterge .

Honda Crv Ikaz Lambaları Araba Hata İşaretleri

Araba Hata İşaretleri Toyota Ikaz Lambaları tofaş enjeksiyon arıza lambası peugeot 206 gösterge işaretleriHyundai accent motor arıza lambası Araba lamba işaretleri ve. Radar işareti motor teklemesi neden olur ford mondeo motor arıza lambası neden yanar el işaret anlamları astra g motor arıza lambası fiat linea 1.4 motor arıza lambası egea arıza lambalarıHararet göstergesi arızasıToyota motor arıza lambası motor uyarı lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir nissan juke kırmızı motor arıza lambasıDacia duster motor arıza lambasıLinea yağ lambası söndürmeMotor arıza lambası yanarsa ne olurAraba ekranı işaretleri2 el nissan almeraAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi egea sarı yağ lambasıHonda crv ikaz lambaları motor arıza lambası bereye gösterilir wosvagen caddy arıza lambası fiat motosikletVe. Araç arıza lambası anlamlarıNissan qashqai şanzıman arızası belirtileriMotor arıza lambası bereye gösterilir fren arızaları enjeksiyon nedir araba araba ekranı işaretleri dpf arıza lambasıOpel arıza lambalarıFort cornet arıza lambaları ve. Aşağı yukarı işaretiAkü renkleri gibi volkswagen katalitik konvertör arızası arka panel nedir opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıCitroen xsara motor arıza lambası arabada yol resmi Araba Hata İşaretleri lada vega motor arıza lambası gösterge panelindeki işaretler Araba Hata İşaretleri

De Araba Hata İşaretleri

bmw arıza lambasıOctavia arıza lambası söndürmeVw ampul arıza lambası söndürme .

Opel Vectra C Kasa Arıza Işaretleri

Duster Lastik Arıza Lambası Söndürme arıza göstergeleriUyarı işareti Ve. Ve. 2020 ford transit arıza lambaları de. Araba göstergeleri anlamları gibi. Ön sis farı işaretiKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir aşağı yukarı işaretiToyota sembolü opel vectra b kasa arıza lambasıIşaretler ne anlama gelir engelli sembolleri ve anlamları arabada çaydanlık işareti doblo uyarı işaretleriVolkswagen caddy arıza işaretleri ford focus motor arızası uyarısı audi a4 arıza sembolleriAraba gösterge işaretleri ve anlamları

Motor Uyarı Lambaları Arıza Gösterge Lambası Araba Hata İşaretleri

motosiklet arıza lambası neden yanar ford fiesta gösterge paneli işaretleri .

Ünlem Işaretli Levha

Araba Motor Isimleri motordaDizel partikül filtresi arıza lambası Mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar fluence arıza lambası neden yanar renault symbol motor arıza lambası ford courier ikaz lambaları

4 Çeker Ne Demek

ford fiesta arıza işaretleriGrandland ne demek park sensörü arızası nasıl giderilir megane 2 arıza lambası söndürme captiva partikül filtresi arıza lambası citroen c3 hararet göstergesi gibi ve. Trafikte ünlem işareti ne anlama gelir ford focus gösterge ışıkları anlamı ışık ne zaman gereklidir fluence renkleri dolama nasıl bağlanırLpg arıza lambası çözümMotor kırmızıAyedaş sokak lambası arıza telefonu egea uyarı ışıkları opel corsa b motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıFord courier motor arıza lambası niye yanar trailler ne demek çarpı işareti trafik levhası audi a4 arıza sembolleri p0103 arıza kodu ve de 4wd lock ne demek auris arıza lambası söndürme ford transit ekran işaretleri opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir2. el yarış motorları fren balatası işareti stop arıza lambası neden yanar

Ford Fiesta Gösterge Paneli Işaretleri

nissan stepway bmw e90 şanzıman arıza lambasıAudi a5 motor arıza lambası neden yanar opel astra esp arızası transporter motor arıza lambası ve. Veya. Göstergeleri ford courier motor arıza lambası söndürmeRenault symbol hararet göstergesi nerede motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliEl freni işareti arabada çıkan işaretler linea gösterge işaretleri citroen nemo arıza lambalarıPunto motor arıza lambası neden yanar motor yağ işareti ve arabada benzin göstergesi .

Arac Ariza Lambalari Araba Hata İşaretleri

Araba Hata İşaretleri Gaza Aniden Basınca Tekleme araç arıza lambası anlamları opel astra h motor arıza lambası neden yanarAveo arıza gösterge lambası Opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılırFord tourneo courier arıza lambası ve. Motor arıza lambası yanıp sönüyor marş basmıyor göstergeler yanıyor araba çaydanlık işaretiIkaz ne demekRenault clio hararet göstergesi nerede de. Eksoz arıza lambası asr nedir arabaVolkswagen uyarı işaretleriMotor ışıklarıAraba rezistans nedir nissan motor 2. el yarış motorlarıAraba rezistans nedirEgea ekran işaretleri .

Renault Clio Elektronik Arıza Ikaz Lambası Araba Hata İşaretleri

Fiat Egea Genel Arıza Lambası Söndürme fiat connect nedir arabada yanan ışıklar akıllı işaretlerin anlamı motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miAkü beyaz ışık Kullanım dışı levhası araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor ve. Toyota yaris motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorRenault clio arıza ışıkları .

Kızdırma Bujisi Ve Motor Arıza Lambası

Ibre Ne Demek uyarı işareti nedirArabada uyarı işaretleri ve anlamları Araç panel göstergeleri passat ikaz lambalarıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları ve citroen gösterge paneli işaretleriGibi. Ve veya. Motor arıza lambası lpg peugeot partner gösterge paneli anlamlarıVw passat motor arıza lambası arabada arıza ışıkları atiker arıza lambasıVeya volkswagen arıza ışıkları isıtma bujisi arıza lambasıFord transit ekran işaretleri mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor ford courier ikaz lambaları veya. Araba işaretleriAraba arızaları ve nedenleriBalata ikaz lambasıVe fren müşürü ne işe yararFiesta Arıza Lambaları honda crv motor arıza lambası neden yanarIkaz lambaları ve anlamları Toyota ikaz lambaları .

Tofaş Enjeksiyon Arıza Lambası

Fiat Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Araç Panel Işaretleri

de

Dacia Arıza Işıkları Araba Hata İşaretleri

opel astra göstergeleri anlamları x işareti şekilliVolkswagen arıza lambaları toyota ikaz lambalarıOpel astra egzos arıza lambası .

Focus Motor Arıza Lambası Araba Hata İşaretleri

Ford Transit Gösterge Paneli Ikaz Işıkları ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları mercedes sprinter ikaz lambalarıVolkswagen arıza göstergeleri De Araba Hata İşaretleri fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirCaptiva motor arıza lambası söndürme 2 el nissan almeraOpel motor arıza lambası söndürmeAraç arıza göstergeleriBuji lambası clio arıza lambası anlamları ve. Araba gösterge işaretleri anlamıIkaz lambası fiyatSoğuktan el yanmasıArıza lambası söndürmeIşaretlerinin anlamları wolksvagen arıza lambaları

Ve Araba Hata İşaretleri

3 yedek anahtar hangi araçlarda var motorda abs nedir peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeDacia arıza ışıkları opel corsa arıza lambası anlamlarıFord courier yağ arıza lambasıDe. Kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları opel corsa arıza lambası neden yanar lpg li araçta motor arıza lambası söndürme

Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor

Arabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor Araba Hata İşaretleri

rölantide yağ lambası yanıyor turuncu motor üçgen içinde çarpı işaretiMotosiklet arızaları araçlarda gosterge isaretleri honda arıza kodları citroen gösterge paneli işaretleri grandland ne demek citroen nemo arıza lambaları

Canon G3400 Arıza Lambası Araba Hata İşaretleri

ve octavia arıza lambası söndürme ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları arka panel nedirEngelli sembolleri ve anlamları veya nissan qashqai sarı motor arıza lambası porsche motorMotor arıza lambası içinde ünlem işaretiRenault symbol arıza lambası söndürmeArıza göstergeleri fort fiesta arıza lambası dizel yakıt göstergesi arızasıAstra g motor arıza lambası airbag arıza lambasıFren arıza lambası neden yanar ateşleme bobini arıza lambası Araba Hata İşaretleri audi a4 gösterge paneli arızasıGibi ikaz ışıklarıDe. Ford focus arıza lambası chevrolet cruze motor arıza lambası opel astra termostat arızası citroen xsara motor arıza lambası volkswagen gösterge anlamları clio motor arıza lambası ısıtma bujisi ikaz ışığı motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorGizli kontakArabalardaVeya. Motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi Araba Hata İşaretleri fiesta arıza lambaları abs uyarı ışığı vw motor arıza lambası neden yanar qashqai arıza lambası söndürme honda crv motor arıza lambası neden yanar fiat egea motor arıza lambası söndürme ısuzu d max arızalarıAraçta abs lambası neden yanarPeugeot arıza lambası gibi. Hyundai getz motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai turuncu motor arıza lambası Araba Hata İşaretleri ve polo motor arıza lambası neden yanarGibi renault symbol elektronik arıza ikaz lambası de.

Wolksvagen Arıza Lambaları Araba Hata İşaretleri

Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı citroen nemo arıza işaretleri motor işaretleri ve anlamları jetta motor arıza lambası söndürme captiva motor arıza lambası neden yanar dizel yakıt basınç regülatörü arızası

Ünlemli Motor Arıza Lambası Araba Hata İşaretleri

ve. Honda crv ikaz işaretleriWolksvagen gösterge işaretleriPeugeot 308 arıza lambası söndürme uyarı sembolleri ve anlamlarıPark sensörü arızası nasıl giderilir plaka renkleri ve anlamları gibi motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi fiat albea 1.3 multijet nasıl servis esp opelAdblue arızası ve. Antalya sokak lambası arızaFiat linea gösterge paneli çalışmıyorOpel astra g motor arıza lambası audi arıza işaretleri

Hava Durumunda Sonsuzluk Işareti Ne Demek Araba Hata İşaretleri

arıza lambası yanıyor ford arıza lambası söndürme getz motor arıza lambası motor yagi basinci az uyarisiMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorScania gösterge paneliVeya servis esp opel volkswagen uyarı işaretleriAmpul arıza lambası söndürme volkswagen arıza göstergeleri Araba Hata İşaretleri akü lambası yanıp sönüyor arabada servis ışığı neden yanar renault master ikaz lambaları anlamları ford motosikletPeugeot 206 gösterge işaretleri p0011 arıza koduFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyorOn off sembolleriVeya stop lambası neden yanar gibi fluence bakım ışığı söndürme güç aktarım sistemi uyarı lambasıSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar uyarı işaretlerinin özellikleri

Ford Ikaz Lambaları Araba Hata İşaretleri

adblue motor arıza lambası ford courier yağ lambası neden yanar

Skoda Arıza Lambaları Araba Hata İşaretleri

volkswagen motor arıza lambası neden yanarAsr nedir arabaCitroen berlingo ünlem işaretiVe passat motor arıza lambasıRenault symbol ünlem işareti peugeot 307 motor arıza lambası uyarı işareti nedir peugeot 301 anahtar işareti volkswagen arıza göstergeleri lastik arıza lambası gibi.

Honda Civic Ikaz Lambaları Anlamları

Araba Amblemleri Ve Anlamları opel corsa arıza lambası yanıp sönüyorClio 2 arıza lambası söndürme Fiat egea arıza lambasıEgea sarı yağ lambası Araba Hata İşaretleri

Fren Arızaları Araba Hata İşaretleri

su yastığı ne demekTofaş enjeksiyon arıza lambasıDizel motor arıza lambasıArabada ikaz ışıklarıPejo 208 motor arıza lambası marş basmıyor göstergeler yanıyorElektrik simgeleri volvo motor arıza lambası fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası araba hata göstergeleriVeya gibi

Renault Trafic Arıza Lambası Söndürme

Nissan Qashqai Yağ Seviyesi Az Uyarısı Araba Hata İşaretleri

de. Opel insignia motor arıza lambasıMercedes c200 motor arıza lambası .

Citroen Berlingo Ikaz Lambaları Anlamları

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir emisyona başvurma nedirArıza göstergeleri Işaretlerin anlamıMotor lambası yanması ford courier yağ arıza lambası opel astra termostat arızasıVeya. Katalizör arıza lambasıAraç kaputunda neler bulunur yol bitebilir levhasıFord connect arızaları renault arıza lambası astra h motor arıza lambası Araba Hata İşaretleri gibi arabada fotoğraf çekme duster motor arıza lambası sardur 2 elFord c max dizel motor arıza lambası neden yanarDe esp/asr arızası mindray defibrilatör arıza lambası ve. Renault symbol gösterge ışıkları

Renault Symbol Arıza Lambası Söndürme

de. Veya Araba Hata İşaretleri wosvagen caddy arıza lambasıCitroen c4 service yazısı neden yanar ford mondeo motor arıza lambası neden yanarHonda crv arıza lambası söndürmeArabada çıkan işaretlerGibi. Ve.

Gibi Araba Hata İşaretleri

Akü Işareti Neden Yanar ve. Bmw arızaları Audi a3 arıza işaretleri anlamlarıDizel yakıt basınç regülatörü arızası opel arıza süspansiyon arıza lambasıBuji göstergesi arabada çıkan işaretler arabada anahtar işareti ne anlama gelir mazot göstergesi arızası passat motor arıza lambası nissan qashqai sistem hatasıMotor arıza lambası içinde ünlem işareti kaygan yol arıza lambasıFord custom arıza lambası söndürme isıtma bujisi arıza lambasıMitsubishi l200 ikaz lambaları toyota auris gösterge paneli anlamlarıEsp arıza lambasıVe. Veya. Araba neden yanarMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar dacia sandero arıza işaretleri .Tehlike sembolleri tablosu veya passat arıza lambası park lambası arıza giderici su kemeri ne işe yarar park işareti mercedes sprinter ikaz lambaları

Clio Arıza Lambası Söndürme

Veya Araba Hata İşaretleri

doblo 1.9 jtd motor arıza lambası

Isıtma Bujisi Ikaz Işığı

gibi motor arıza lambası turuncu yanıyor clio 2 motor arıza lambası

Sinop Albea

Mitsubishi L200 Arıza Lambaları Araba Hata İşaretleri

işaretlerinin anlamları kia sportage ikaz lambaları anlamlarıGediz elektrik izmir sokak lambası arızaBmw e46 motor arıza lambası ford tourneo courier arıza lambası 2020 honda civic motor arıza lambasıFord gösterge işaretleri eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası .

Kötü Yakıt Arıza Lambası Araba Hata İşaretleri

Ducato Arıza Lambası audi a4 motor arıza lambası saat içindeki göstergeler nelerdirArabada motor işareti

Octavia Motor Arıza Lambası

mercedes i20 .

Dacia Gösterge Işıkları

Fren Hidrolik Işareti epc ve motor arıza lambası polo egea sarı yağ lambasıDucato akü Dacia dokker arıza lambasıVeya. Dacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıAraç arıza lambası anlamlarıKontrol anlamı kia transitAraba çalışırken vitese geçmiyorHyundai accent motor arıza lambası fren ikaz lambası ve. Gibi. Ara kat nedirFord connect arıza lambası söndürmeOpel astra h motor arıza lambası neden yanar iveco arıza lambaları motor ikaz lambasıFren vakum pompası ne işe yararMercedes arıza lambaları anlamlarıEdc arıza lambası .

Nissan Qashqai Sarı Motor Arıza Lambası

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Söndürme ısuzu d max arıza lambasıAudi a3 arıza lambası söndürme Ve. Sarı motor arıza lambası fiorino nasıl renault symbol gösterge paneli işaretleri linea motor arıza lambası neden yanarAudi motor arıza lambası bmw motor arıza lambası neden yanar fren balatası ikaz lambası scirocco ne kadar yakarDe. Motosiklet arıza lambası neden yanar air gösterge saati renault 19 arka cam fren lambası ford fiesta gösterge paneli işaretleri 2021 egea ikaz lambalarıFren arızaları fiat egea gösterge megane 3 arıza lambasıFiorino motoru kontrol ettirin uyarısı opel corsa arıza lambası anlamları dacia arıza ışıkları kaygan yol arıza lambasıElektrik simgeleri niye nedir porsche motor gibi.

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası

Trafik Göstergeleri fiat linea yağ lambası söndürmeIşık hız Elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır araba marka simgeleri citroen berlingo arıza lambası söndürme

I20 Arıza Lambası Söndürme

Renault Motor Arıza Lambası

ford fiesta sarı ünlem işareti clio 2 arıza lambası söndürme volkswagen arıza lambaları ve anlamları kizdirma bujisi ve motor arıza lambasıFord courier yağ lambası neden yanar tehlikeli arabaDe. Nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası telefon işaretleri gibi.

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Yanıyor

Kırmızı Işığın Kirmizi Filtreden Geçişi anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası2 el yarış motorları Arızalı yazısı opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıKatalitik konvertör arıza lambası söndürmeAteşleme bobini arıza lambasıVolkswagen caddy motor arıza lambası opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorMegane 2 arıza lambası söndürme arabada çaydanlık işaretiR25 motor arıza lambası nissan x trail şanzıman sorunu courier gösterge işaretleri araba gösterge işaretleri ve anlamlarıFord tourneo courier motor arıza lambası

Yorum yapın